Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 19:23   #2671
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 11Lola11 Pokaż wiadomość
No u nas powolutku tez do przodu to w końcu kwiaty sie zdecydowalam no i teraz też myślimy nad oprawa pierwszej piosenki i dla rodziców ale jeszcze mamy sporo czasu także zawsze jakaś propozycja może sie znajdzie. A u Was pewnie już przy końcu wszystko o ile dobrze pamiętam prawie wszystko mieliście juz
My jeszcze też trochę mamy nasz ubiór, kwiaty, alkohol, oprawa muzyczna też właśnie szukamy piosenki na pierwszy taniec i dla rodziców.
Jeszcze nie możemy się zdecydować co damy na podziękowania.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:33   #2672
olaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Poszukuję w Górze Śląskiej dobrej kosmetyczki i fryzjerki. Bardzo proszę o pomoc
olaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 07:23   #2673
11Lola11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
My jeszcze też trochę mamy nasz ubiór, kwiaty, alkohol, oprawa muzyczna też właśnie szukamy piosenki na pierwszy taniec i dla rodziców.
Jeszcze nie możemy się zdecydować co damy na podziękowania.
To widzę, ze w podobnym "miejscu" utknęliśmy Ale jest jeszcze troszkę czasu wiec ze wszystkim się zdąży ale coraz bardziej czuć podekscytowanie
11Lola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:19   #2674
m@dzik-n
Raczkowanie
 
Avatar m@dzik-n
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 48
GG do m@dzik-n
Smile Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej dziewczyny.
Podglądam Was od jakiegos czasu, ale dopiero od tygodnia mam "prawo głosu" jako narzeczona
Mam pytanie co do sali. Polecacie cos w okolicach Kościana? Na około 80-90 osób. Myślimy o terminie sierpień - wrzesień 2012. Co wogóle należy jako pierwsze załatwić? Fotografa juz mam wybranego. Nie wiem tylko czy będzie miał wolny termin.
Czy wiecie cos na temat sali "Niezapominajka" w Dalewie?
__________________
Nieważne jest co osiągniesz w życiu.
Ważne jest co przezwyciężysz.

Poznaliśmy się przez internet: 27.10.2015 Zaręczyny: 02.11.2016 Ślub: 28. 10. 2017
m@dzik-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:50   #2675
pat_2485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

jak sądzę to nie będą już mieli wolnych terminów w Dalewie, jest to nowy lokal i cieszy się dużym powodzeniem. My szukaliśmy na początku zeszłego roku na wrzesień tego roku i mieli wszystko pozajmowane do października, coś pod koniec października mieli dopiero wolne, ale my nie chcieliśmy tak późno. Niestety nie byłam tam na żadnym weselu i nie wiem jak to wygląda z jedzeniem, ale sama sala jest bardzo ładna i właściciele bardzo fajni
pat_2485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 08:12   #2676
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

11Lola11

Jakie w końcu wybrałaś kwiaty..??
A na którą macie ślub....?



Ten pan, ta pani byli na siebie skazani.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:14   #2677
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez m@dzik-n Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Podglądam Was od jakiegos czasu, ale dopiero od tygodnia mam "prawo głosu" jako narzeczona
Mam pytanie co do sali. Polecacie cos w okolicach Kościana? Na około 80-90 osób. Myślimy o terminie sierpień - wrzesień 2012. Co wogóle należy jako pierwsze załatwić? Fotografa juz mam wybranego. Nie wiem tylko czy będzie miał wolny termin.
Czy wiecie cos na temat sali "Niezapominajka" w Dalewie?
Gratulacje z okazji zaręczyn
W sali nie pomogę - chciałam tylko pogratulować
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 10:28   #2678
agnes2704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej Dziewczyny! Mój ślub już za mną. Kilka uwag na świeżo. Ślub mieliśmy w środę 22 czerwca. Było pięknie. Co mogę wam polecić. Zespół PLAY chłopaki grali super wszystkim się podobało. Sala Hotel SUŁKOWSKI w Boszkowie. Rewelacja. Jedzenia bardzo dużo i smaczne. Obsługa na 5. Kwiaty zamawiałam w kwiaciarni na ul. Łaziebnej w Lesznie. Zawsze tam zamawiam i nigdy mnie nie zawiodły. Miałam róże, eustomę, hortensje w kolorach brudnego różu i ślicznie wyglądał. Makijaż i fryzura Studio Krall&May w Lesznie. Polecam! W razie jakiś pytań chętnie odpowiem. Powodzenia w przygotowaniach.
agnes2704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:40   #2679
ferbusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny gorąco polecam nową salę SANTANA w Iźbicach koło Rawicza. Miałam tam wesele w zeszłym roku REWALACJA!!!!! Piękna sala i przepiękna dekoracja. Jedzonko bardzo pyszne i bardzo dużo. Właściciele bardzo kontaktowi. Obsługa kelnerska super!!!! Moja koleżanka była na moim ślubie i też zamówiła salę na 2012 r. była zachwycona. DZIEWCZYNY TYLKO SANTANA GORĄCO POLECAM!!!! POZDRAWIAM
ferbusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:55   #2680
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ferbusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny gorąco polecam nową salę SANTANA w Iźbicach koło Rawicza. Miałam tam wesele w zeszłym roku REWALACJA!!!!! Piękna sala i przepiękna dekoracja. Jedzonko bardzo pyszne i bardzo dużo. Właściciele bardzo kontaktowi. Obsługa kelnerska super!!!! Moja koleżanka była na moim ślubie i też zamówiła salę na 2012 r. była zachwycona. DZIEWCZYNY TYLKO SANTANA GORĄCO POLECAM!!!! POZDRAWIAM
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:48   #2681
korespondentkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Byłam gościem weselnym na sali SANTANA w Iźbicach w czerwcu tego roku.Jestem pod wielkim wrażeniem miłej obsługi (nienaganna prezencja,sprawnośc oraz ubiór kelnerski).Przepyszne jedzenie,którego nie jest sie w stanie przejeść.Przepiękna dekoracja.Teren ogrodzony-plac zabaw dla dzieci.Wrażenie zrobiła na mnie mała dziewczynka w stroju kelnerskim,która witała Parę Młodą chlebem i solą.GORĄCO POLECAM SANTANĘ POZDRAWIAM!!!.
korespondentkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 20:35   #2682
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

No co Wy pierwsza wiadomość i tak reklamujecie to samo miejsce...?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:37   #2683
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
No co Wy pierwsza wiadomość i tak reklamujecie to samo miejsce...?
też mi to podejrzanie wygląda...
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:13   #2684
11Lola11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=18Anka22;27748676]11Lola11

Jakie w końcu wybrałaś kwiaty..??
A na którą macie ślub....?



No oczywiście wybrałam moje kalie ale z urozmaiceniem kilku róż
A ślub mamy na 16;00 gdyz nie było za bardzo wyboru, mogliśmy miec albo 14;00 lub 17;00 wiec wybralismy pośrodkową. A Wy na która macie/? Ostatnio koleżanka mówiła ze ślubu juz wszyscy nie biora w swojej parafi wolą w innym kościele a Wy macie u siebie w parafi czy tez gdzies indziej? My mamy akurat w swojej
11Lola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:33   #2685
micros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wlkp - Leszno
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Odnośnie sali Santana - to nie będę nikogo obrażać ani nikomu ubliżać, bo sama tam nie byłam, ale słyszałam negatywną opinię o tej właśnie restauracji. Ale różne ludzie mają gusta, jednym podoba się to a innym coś innego
__________________
micros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:09   #2686
konstancja2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Nie ma się co wypowiadać, masz rację. Każdy wybiera co chce, ale ja tez nie słyszałam jeszcze dobrej opini o Santanie, wręcz przeciwnie
konstancja2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:55   #2687
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=11Lola11;27767512]
Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
11Lola11

Jakie w końcu wybrałaś kwiaty..??
A na którą macie ślub....?



No oczywiście wybrałam moje kalie ale z urozmaiceniem kilku róż
A ślub mamy na 16;00 gdyz nie było za bardzo wyboru, mogliśmy miec albo 14;00 lub 17;00 wiec wybralismy pośrodkową. A Wy na która macie/? Ostatnio koleżanka mówiła ze ślubu juz wszyscy nie biora w swojej parafi wolą w innym kościele a Wy macie u siebie w parafi czy tez gdzies indziej? My mamy akurat w swojej

My mamy na godzine 15 iż mielismy dużo godzin do wyboru.
To prawda młodzi juz tak nie biorą slubu w swojej parafi wiem iż mój brat z żoną tez nie brali w panny młodej parafi.
A my mamy w mojej parafi. Wole w swojej parafi.
Ahh kalie piekne kwaty ja tez będę mieć kalie i róże a kolor jaki wybierasz taki jak na zdjęciu. Bo ja bym chciała cos w fiolecie iż wystró będę mieć na fiolet i dodatki na sali też mam w fiolecie.
Jak u Ciebie z druhnami teraz jest moda ze jest kilka druhen i ubrane tak samo co o tym myslisz..?? Byłam już na 2 takich weselach i nawet ładnie to wygląda..

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

11Lola11
A jesli można spytać z jakiej jesteś parafi.??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:28   #2688
11Lola11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=18Anka22;27779395][QUOTE=11Lola11;27767512]


My mamy na godzine 15 iż mielismy dużo godzin do wyboru.
To prawda młodzi juz tak nie biorą slubu w swojej parafi wiem iż mój brat z żoną tez nie brali w panny młodej parafi.
A my mamy w mojej parafi. Wole w swojej parafi.
Ahh kalie piekne kwaty ja tez będę mieć kalie i róże a kolor jaki wybierasz taki jak na zdjęciu. Bo ja bym chciała cos w fiolecie iż wystró będę mieć na fiolet i dodatki na sali też mam w fiolecie.
Jak u Ciebie z druhnami teraz jest moda ze jest kilka druhen i ubrane tak samo co o tym myslisz..?? Byłam już na 2 takich weselach i nawet ładnie to wygląda..[COLOR="Silver"]


Więc kolor taki jak na zdjęciu(chyba no bo nie mogę jednak do konca sie zdecydować) i mam nadzieję, że uda sie taki cel osiągnąc w kwiaciarni...bądz doradzą lepsza wersje A własnie koloru dokładnie jeszcze wystroju nie wiem;/ Najpierw wolałabym w końcu zdecydować o kolorze kwiatów a później dobiorę dodatki. Co do druhen faktycznie zauwazyłam u znajomych ze teraz tak robią ale nie wiem czy ktoś by sie zdecydował na to tzn z dziewczyn.... a Ty juz wiesz ile byś miała i czy to jakies bliskie przyjaciółki czy poprostu komuś byś powiedziała? Ja w najblizszym czasie bedę na weselu tzn sierpień i zobacze może coś podpatrzę u innych. A Ty bedziesz miała okazje być gdzieś na weselu? Bo ja strasznie jestem ciekawa własnie wystroju i dodatków u innych zawsze jakiś pomysł podsuną
11Lola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:02   #2689
ferbusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Nie rozumiem Was dziewczyny jak można wystawiać negatywne opinie o miejscu gdzie się nie było. Ja miałam wesele z polecenia innych osób i jestem bardzo zadowolona z Santany w Iźbicach.
ferbusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 18:10   #2690
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ferbusia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Was dziewczyny jak można wystawiać negatywne opinie o miejscu gdzie się nie było. Ja miałam wesele z polecenia innych osób i jestem bardzo zadowolona z Santany w Iźbicach.
Jeśli posuwają się do ściemnionej reklamy na forach, to musi być słabo.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:25   #2691
micros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wlkp - Leszno
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ferbusia - przeczytaj sobie najpierw posty Nikt nikogo nie obraża, a po to właśnie jest to forum, żeby wymieniać się informacjami - tymi dobrymi i tymi złymi. Ale sprawdzić i tak trzeba samemu
__________________
micros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:47   #2692
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

11Lola11

Co do druhen to narazie nie wiem. Jeśli bym się zdecydowała to na pewno były by to przyjaciółki lub ktoś z rodziny.
Nie długo będę na weselu więc moge potem zdać relacje.
Duże robicie wesele?

Ps. Widzę że też suwaczek załozony i odliczanie dni do ślubu..?
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:58   #2693
anioleczek53
Przyczajenie
 
Avatar anioleczek53
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraina Miłośći <3
Wiadomości: 24
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
11Lola11

Co do druhen to narazie nie wiem. Jeśli bym się zdecydowała to na pewno były by to przyjaciółki lub ktoś z rodziny.
Nie długo będę na weselu więc moge potem zdać relacje.
Duże robicie wesele?

Ps. Widzę że też suwaczek załozony i odliczanie dni do ślubu..?

Ok to czekam na relacje! Wesela nie robimy dużego (70 osób) bo wyprawiamy sami i liczymy sie z kasa! A Wy na 100 osób o ile dobrze pamietam to pewnie tez po kieszeni da sie odczuc?! Tak , tak suwaczek załozony i czekanie na TEN DZIEN


Tez mi sie marzy takie jak wam dziewczyny sory ze sie wtraciłam( czytałam forum i jestem na bierzaco dziewczyny teraz na sierpien mój wazny dzien

Edytowane przez anioleczek53
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:00
anioleczek53 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:48   #2694
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

anioleczek53

My Mamy na 100osób i jeszcze do tego delegacja.
Z tego co pamiętam to masz w Diamencie.??
Pewnie stresik lekki już jest.
Już pewnie wszystko załatwione i tylko juz czekać.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:06   #2695
anioleczek53
Przyczajenie
 
Avatar anioleczek53
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraina Miłośći <3
Wiadomości: 24
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
anioleczek53

My Mamy na 100osób i jeszcze do tego delegacja.
Z tego co pamiętam to masz w Diamencie.??
Pewnie stresik lekki już jest.
Już pewnie wszystko załatwione i tylko juz czekać.
Tak zgadza sie Stresik juz jest, jest pomału myśle tak jak Wy czy to wszystko wyjdzie tak jak sie marzy.! No wszystko po kupione, tylko na dzień przed ślubem będzie latanina..! Ale warta zapewne tego. Tak na marginesie dla rodziców mamy cos w postaci (dla mamy) kwiatek stroczyk bo kocham storczyki, a dla taty kosz z winem i słodyczami! Zeby nie było pusto postanowilismy dac obojgu "coś"!
anioleczek53 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:44   #2696
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

anioleczek53


Bardzo fajny pomysł na prezent.
Stresik, stresik a po weselu tylko miłe wspomnienia.
Na pewno wszytko będzie dobrze tak jak sobie zaplanowaliście.
To czekamy potem na relacje...
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 23:18   #2697
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny czy znacie jakas spiewaczke, ktora moglaby zapewnic oprawe muzyczna w kosciele. Najlepiej z leszna lub okolic.
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 07:24   #2698
11Lola11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
11Lola11

Co do druhen to narazie nie wiem. Jeśli bym się zdecydowała to na pewno były by to przyjaciółki lub ktoś z rodziny.
Nie długo będę na weselu więc moge potem zdać relacje.
Duże robicie wesele?

Ps. Widzę że też suwaczek załozony i odliczanie dni do ślubu..?
No z tymi druhnami wydaje mi sie ciekawy, naprawde pomysł. No to fajnie, widzę, że każdy przed swoim weselem zalicza u kogoś jeszcze weselicho A my robimy tez nie duze 70-80 osób...! Bo chcemy iść na swoje i odkładamy powoli pieniążki. A Wy po ślubie też coś swojego? My nie chcieliśmy mieszkac ani tu ani tam wiadomo , że mogą być spięcia.!
A co do suwaczka to faktycznie załozony bo tak jak wiele innych dziewczyn odliczam

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anioleczek53 Pokaż wiadomość
Tak zgadza sie Stresik juz jest, jest pomału myśle tak jak Wy czy to wszystko wyjdzie tak jak sie marzy.! No wszystko po kupione, tylko na dzień przed ślubem będzie latanina..! Ale warta zapewne tego. Tak na marginesie dla rodziców mamy cos w postaci (dla mamy) kwiatek stroczyk bo kocham storczyki, a dla taty kosz z winem i słodyczami! Zeby nie było pusto postanowilismy dac obojgu "coś"!
Z tymi podarunkami świetny pomysł...! Faktycznie Tobie za wiele juz nie zostało. Teraz to tylko ODLICZAĆ. A później tak jak juz wspomniane, wspominac piękne chwile
11Lola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:05   #2699
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej dziewczyny od piatku jestem juz zona swojego meza chcialabym wam troszke opowiedziec,moze skorzystacie cos z moich doswiadczen.wiec wesele mielismy w ramzesie.zle nie bylo, ale stoly na pewno nie uginaly sie pod ciezarem jedzenia.generalnie goscie mowili ze jest duzo jedzenia i dobre ale jakos im nie wierze bo na naszym stole nie bylo za bardzo w czym wybierac ale generalnie sala bardzo ladna,obsliga mila takze mimo wszystkio nie zaluje.orkiestra - colorado.poczatkowo bardzo sie balam bo tak naprawde zdecydowalismy sie na nich tylko pod wplywem opini na wizazu.i musze powiedziec ze to byla jedna z najlepszych decyzji.goscie mowili ze moje wesele jest zaje....:P i to wlasnie dzieki orkiestrze.grali po prostu rewelacyjnie,malo kto siedzial.takze zdecydowanie polecam.sa jak najbardziej warci tych pieniedzy.fotograf-maciej sluzenko-opinie wyraze jak zobaczymy zdjecia ale generalnie dobrze sie wspolpracowalo, wydawal sie byc bardzo skupionym wiec jakos nie martwie sie ze zdjecia beda brzydkie. kamerzysta-Grzegorz z VideoArt.Świetny chlopak, usmiechniety, rozgadany, we wszystkim pomagal, radzil, angazowal sie w 100%/.fryzura - Natalia z MStyl Studio(to nad efezem) - wszyscy byli zachwyceni Makijaż w tym samym miejscu, trzymal sie rewelacyjnie do nastepnego dnia. Kwiaty zamowilam w kwiaciarni milaszewscy. sama do konca nie wiedzialam jak ma wygladac moj bukiet slubny, chcialam z roz, storyczykow i frezji ale w internecie nic fajnego nie moglam znalezc. W kwiaciarni zrobili mi idealny, sliczny, do dzisiaj sie zachwycamno i to by bylo chyba na tyle. generalnie wesele tak szybko przelecialo, ze ani nie zdarzylismy sie najesc,ani porozmawiac za duzo z goscmi.a tyle bylo tych przygotowan. ale generalnie bylo super
i jeszcze ciasto.rowniez pod wplywem opini na wizazu wybralam miejska gorke.na 1oo osob doroslych zamowilam ok 600 kawalkow ciasta (mama nalegala na taka ilosc).i naprawde malo co zostalo - takze ten fakt mowi sam za siebie

Edytowane przez Aangelek
Czas edycji: 2011-06-28 o 08:07
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:59   #2700
micros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wlkp - Leszno
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Aangelek cieszymy się, że ci się udało. W sumie to ciekawa jestem twojego bukiecika, bo sama się nie zdecydowałam. Pewnie wyglądałaś pięknie
__________________
micros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.