DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 09:28   #2671
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
dziewczyny masakra dosyc czesto nam się zapychal brodzik kupiliśmy kreta no i po tygodniu od zastosowania znów to samo. I wiecie co zapychało brodzik???????????

moje włosy. Garść włosów wyciągnełam garść ja łysieje pomóżcie
Pandzia trzymaj sie może to tymczasowe ja miałam tak przez rok ale przed dietą że co 2-3 dni musiałam odtykać odpływ w brodziku z moich włosów. Mi przesżło akurat na dukanie tzn dalej trochę wypadają ale nie tak dużo. Spróbuj Neril tonik + szampon podobno działa.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , chociaż u mnie nie taki dobry
Wczoraj byłam nad wodą i tak mnie słońce chwycilo ze twarz mam całą spuchnięta, oczy, usta policzki... tragedia! Do pracy muszę dziś iść
już się okładałam zimnym jogurtem i na oczy oklady robilam fuck! Nic nie daje
reszte pieczenia wytrzymam na ciele ale jak ja z taka twarzą wyjdę
Aż mnie wszystko boli jak sobei pomyśle że jesteś taka obolała Szefowa powinna wysłąć Cie do domu bo w tym stanie nie powinnaś pracowac
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:34   #2672
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , chociaż u mnie nie taki dobry
Wczoraj byłam nad wodą i tak mnie słońce chwycilo ze twarz mam całą spuchnięta, oczy, usta policzki... tragedia! Do pracy muszę dziś iść
już się okładałam zimnym jogurtem i na oczy oklady robilam fuck! Nic nie daje
reszte pieczenia wytrzymam na ciele ale jak ja z taka twarzą wyjdę
slonce czasem uczula, moze dostalas uczulenia? skoro masz opuchnieto twarz? kup wapno i pil po 2 tabletki 2x dziennie chyba ze inaczej jest na opakowaniu napisane (najlepiej kup zwykle niesmakowe wapno)

moja mama rok temu dostala uczulenia od slonca i to 1 reka tylko (a nigdy nie miala wczesniej, w tym roku tez nie dostala)

i nie jogurtem okladaj, ale smietana najlepiej taka 36 % moze byc tez 18% chodzi o nawilzenie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:48   #2673
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość


Aż mnie wszystko boli jak sobei pomyśle że jesteś taka obolała Szefowa powinna wysłąć Cie do domu bo w tym stanie nie powinnaś pracowac
Dzisiaj mamy takie oblężenie w salonie że nie ma mowy abym została w domu

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
slonce czasem uczula, moze dostalas uczulenia? skoro masz opuchnieto twarz? kup wapno i pil po 2 tabletki 2x dziennie chyba ze inaczej jest na opakowaniu napisane (najlepiej kup zwykle niesmakowe wapno)
Nie mam pojęcia co się dzieje na brodzie mi bomble wyskoczyły, poparzenie jak nic. Wapno już wypite, padło na okład z jogurtu bo tylko to mam w lodówce stwierdziłam,że lepsze to niż nic.
Najgorzej powieki wyglądają, bo na policzkach i tak zawsze pyza byłam.

Do pracy wychodzę dopiero o 14 do tego czasu może będzie lepiej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:36   #2674
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mnie wywala po każdym napoju gazowanym i jeszcze wzdecia mam



oo kochana dziekuje
zacznę robić te dodatkowe cwiczenia i bede mieć talie
tylko odnoszę wrażenie że jak ćwiczę na twisterze to bardziej czuje że ruszają mi sie okolice żeber a nie talia może ja źle cos robie
Ja robię tak - nogi leciutko ugięte w kolanach, głowa w jednym miejscu nieruchomo patrzy przed siebie i krótkie, szybkie skręty na napiętym brzuchu.


Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Tak piszecie,że moje pytanie zaraz pójdzie w zapomnienie
Więc jeszcze raz: Czy macie wzdęcia,po coca coli zero albo light. Bo dzisiaj zauważyłam,że po wypiciu puszki strasznie wywaliło mi brzucha

Ja nie mam. Podaj ci tutaj ćwiczenia na triceps.

Jeśli nie masz ciężarka to można uzyć butelkę z wodą



Ręka za głowę i robimy zgięcia. Na początek - 4 serie po 15 ostatnia 10 powtórzeń . Jak będzie cięzko albo za lekko to dodajemy powtórzenia / odejmujemy



Tutaj powtórzenia i serie podobnie jak wczesniej, możemy użyć łóżka zamiast ławki

Tutaj zginamy rączki nad głową do kąta prostego




Tutaj od kąta prostego przechodzimy do rąk wyprostowanych nad głową i powrót znowu do kąta prostego



Odwrotne pompki, można też robić te zwykłe damskie pompki



Rób po 3-4 serie 15 powtórzeń minuta odpoczynku pomiędzy seriami. Zwiększ bądź zmniejsz serie w zależności od 'czucia' trenowego mięśnia. Jak coś niejasno wytłumaczyłąm to pytaj



Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to nic tylko się cieszyć

a co do ćwiczeń to wypróbuję te na boczki:P a jakieś na podniesienie pupy masz? i na noooogi, żęby były ładne?:P

poniżej i powyżej jest normalny tłuszcz. a tam, w tej dziurze, już czuć kość (i 20 kg temu też tak było,więc może nie odkładam tam tłuszczu:P)

co do coli- ogólnie napoje gazowane wzdymają, więc mógł się powiękkszyć brzuch

oj kochana, szkoda, że tu nie wpadasz i szkoda, że waga już nie chce spadać, lae już wyglądasz cudnie napewno

u mnie +0,1 w stosunku do najniższej wagi i -0,1 do wczorajszej:P miałam P wczoraj, ale nei jestem zadowolona z tego P:P dziś będzie ładniej

Na tyłek i nogi polecam wszelkiego rodzaju przysiady. Można dodać jeszcze w łapki hantle albo butelki wody i kucając podnosić ręce do góry
Tak jak diewczyna na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=LCO00LPo-xc Trzeba pamiętać żeby kolano nie wychodziło za stope podczas przysiadu! Mozna na koniec dodać wykop jedną nogą


I przysiady



Na dole spinamy pupę i pilnujemy kolan! Na początek 3-4 serie po 15 powtórzeń z czasem zwiększać powtórzenia

Jak coś źle wytłumaczyłam to dopytywać
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:39   #2675
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jeśli już mowa o obcieraniu ud i strużkach potu to pocieszę może co niektóre, ale w tamte wakacje byłam zmuszona chodzić cały czas w spódnicach bo było tak gorąco i dorobiłam się bardzo bolesnych odparzeń na udach Ledwo chodziłam Także samo obcieranie i strużki potu to nic dopóki nie ma odparzeń

Oglądam X Faktora i wreszcie udało mi się zrozumieć co mówił Czesław (jednak polski nie jest jego mocną stroną )
dobrze na upały talkiem (zasypką dla dzieci, pudrem do stóp) posypywać się tam gdzie się poci i obciera
i prosze mi się nie śmiać z Czesława bo to mój ukochany mężczyzna ubóstwiam go!

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
chudzinki używacie depilatorów? właśnie nosze sie z zamiarem bo ostatni mi padł a włosy dalej rosną jakie firmy i modele polecacie?
używam nie wyobrażam sobie golenia nóg.... depilator to wygoda i duże ułatwienie! ja mam philipsa ale już stary (4 lata ma) więc musisz się rozejrzeć za tym co teraz jest w sklepach...

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
I pytanko mam do was. Czy wam wywala brzuszka po coli zero bądź light ?? ?? ??
Przed pójściem na zakupy wypiłam puszkę,a w przymierzalni zobaczyłam,że strasznie brzuch mi wystaje (wcześniej tak nie było...) do tego był taki twardawy... Z porcelanką dzisiaj wszystko ok. Nie wiem czy to wina tej coli,czy co...
wywala jak po każdym gazowanym...

coś miałam wam napisać ale nie pamiętam co więc po prostu się witam!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:45   #2676
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

kupilam kiedys depilator ale przez 3 dni wydepilowalam 1/3 lydki, i juz wiecej nie uzylam, niedosc ze boli to jeszcze strasznie glosne urzadzenie.

wole wosk, a juz ponad wszystko laser Light Sheer niestety nie mialam pieniedzy na 3 serie i tylko jedna zrobilam ale jestem mega szczesliwa, co prawda podczas laserowania myslalam ze palce odgryze bo boli ale dla efektu warto
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:46   #2677
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

już sobie przypomniałam co miałam napisać wykrasana mogę cię prosić o jakieś ćwiczenia na uda, głównie stronę wewnętrzną i na wzmocnienie mięśni grzbietu?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 13:50   #2678
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

moze masz lupierz tlusty jego nie widac, najlepiej do dermatologa idz, bo to problem skory glowy a nie wlosow ze wypadaja.jest taki lekarza od od wlosow i skory glowy ale nie wiem jak ise nazywa to jakis odlam dermatologii
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:13   #2679
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
moze masz lupierz tlusty jego nie widac, najlepiej do dermatologa idz, bo to problem skory glowy a nie wlosow ze wypadaja.jest taki lekarza od od wlosow i skory glowy ale nie wiem jak ise nazywa to jakis odlam dermatologii
spec od włosów to tricholog. ale poczekałabym jeszcze z wizytą u niego (na kase chorych pewno straszna kolejka, a prywatnie straszna cena ) bo to może być wina wiosny, stresu, kwestia odpowiedniej pielęgnacji... najpierw tu trzeba podziałać
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:21   #2680
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

aaaa jutro idę do fryzjera na nowa fryzurę
aż sie boje że zrobi mi jakieś kuku na głowie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:15   #2681
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
już sobie przypomniałam co miałam napisać wykrasana mogę cię prosić o jakieś ćwiczenia na uda, głównie stronę wewnętrzną i na wzmocnienie mięśni grzbietu?
Na grzbiet w domowym zaciszu - unoszenie tulowia w leżeniu na brzuchu. Powoli odginamy się do tyłu jak najbardziej możemy, na górze wstrzymujemy ruch i powoli powracamy do pozycji wyjścowej



A także pływanie na sucho w 1:24 jest pokazane jak to zrobić bo nie moge znaleźć obrazka http://www.youtube.com/watch?v=meFQT02s5JU

Na uda - kładziemy się na podłodze biodra w góre i ściskamy tyłeczek w górze. Nie odkładamy pupy między powtórzeniami. Dopiero po skończonej serii. Następne ćwiczenie - ta sama pozycja jednak biodra z tyłkiem są w górze rozchylami nogi na boki w górze i wracamy do pozycji wyjściowej



Unoszenie nóg w leżeniu na boku 1:19 http://www.youtube.com/watch?v=meFQT02s5JU Ja dodaje sobie jeszcze jakieś obciązenie na nogi

I ogólne na uda 'nieśmiertelna' 8 minutówka, którą już tutaj polecałam. http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs



Boje się bo jutro mam rozmowę o pracę Nie wiem jak się ubrać w taki upał ...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 15:22   #2682
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

A na łydki ? bo moje nic nie chcą chudnąć (
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:25   #2683
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
A na łydki ? bo moje nic nie chcą chudnąć (
Na chudnięcie ćwiczeń nie znam tylko na wyrzeźbienie A co za tym idzie mogą nawet delikatnie zwiększyć objętość ale bedą bardziej zarysowane.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:34   #2684
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Na grzbiet w domowym zaciszu - unoszenie tulowia w leżeniu na brzuchu. Powoli odginamy się do tyłu jak najbardziej możemy, na górze wstrzymujemy ruch i powoli powracamy do pozycji wyjścowej



A także pływanie na sucho w 1:24 jest pokazane jak to zrobić bo nie moge znaleźć obrazka http://www.youtube.com/watch?v=meFQT02s5JU

Na uda - kładziemy się na podłodze biodra w góre i ściskamy tyłeczek w górze. Nie odkładamy pupy między powtórzeniami. Dopiero po skończonej serii. Następne ćwiczenie - ta sama pozycja jednak biodra z tyłkiem są w górze rozchylami nogi na boki w górze i wracamy do pozycji wyjściowej



Unoszenie nóg w leżeniu na boku 1:19 http://www.youtube.com/watch?v=meFQT02s5JU Ja dodaje sobie jeszcze jakieś obciązenie na nogi

I ogólne na uda 'nieśmiertelna' 8 minutówka, którą już tutaj polecałam. http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs



Boje się bo jutro mam rozmowę o pracę Nie wiem jak się ubrać w taki upał ...
dziękuję
będę trzymać kciuki za rozmowę! ubiór faktycznie problematyczny w taką pogodę... masz jakąś spódniczkę? zawsze troche przewiewu... do tego koszula bawełniana biała - dobra i ze względów termicznych i oficjalnego charakteru...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:39   #2685
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dziękuję
będę trzymać kciuki za rozmowę! ubiór faktycznie problematyczny w taką pogodę... masz jakąś spódniczkę? zawsze troche przewiewu... do tego koszula bawełniana biała - dobra i ze względów termicznych i oficjalnego charakteru...
Mam ale większość to przed kolano. nie wiem czy nie bedzie za krótkie a koszule same długi rękaw
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:52   #2686
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mam ale większość to przed kolano. nie wiem czy nie bedzie za krótkie a koszule same długi rękaw
jak tyłeczek przysłaniają to nie za krótkie jak koszula 100% bawełna to mimo długiego rękawu nie powinno ci być gorąco... ideałem w tej sytuacji byłby len/bawełna indyjska
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:22   #2687
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej. U nas upal niemiłosierny coś okropnego.

Co do X FACTOR z całego serca byłam za Gienkiem, ale zdziwiłam się że wygrał myślałam ze Szpak wygra, bo nasz naród lubi takich ludzi.

Mi włosy garściami lecą, więc bez dwóch zdań i ociągania ide na III fazę i dowalam skrzypowite. W ogóle jakoś ostatnio głowa boli, źle się czuje, kręci mi się w głowie może to ciąża :O
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:31   #2688
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

czeeeeeesc

ta pogoda mnie przeraza, wychodze rano i praktycznie sie topie w upale, a wracalam w deszczu, jak wialo, lalo i pioruny mi nad glowa strzelaly,

po wazeniu 57,9 czyli od czwartku -400g zobaczymy jak bedzie jutro!
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:33   #2689
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mam ale większość to przed kolano. nie wiem czy nie bedzie za krótkie a koszule same długi rękaw
Na wykładzie z etykiety miałam, że idąc na rozmowę kwalifikacyjną nie można mieć spódnicy krótszej niż 1 cm nad kolano jak usiądziesz. Dobrze też mieć jakiś czerwony akcent (bo przyciąga wzrok i sprawia, ze człowiek jest bardziej wyrazisty) I broń boże czarny kolor- jest podobno przeznaczony na żałobę. Dobrze widziany kolor granatowy lub oliwkowy
A co to za praca miałaby być???

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hej. U nas upal niemiłosierny coś okropnego.

Co do X FACTOR z całego serca byłam za Gienkiem, ale zdziwiłam się że wygrał myślałam ze Szpak wygra, bo nasz naród lubi takich ludzi.

Mi włosy garściami lecą, więc bez dwóch zdań i ociągania ide na III fazę i dowalam skrzypowite. W ogóle jakoś ostatnio głowa boli, źle się czuje, kręci mi się w głowie może to ciąża :O
A piłaś pokrzywę i jadłaś pietruszkę??? Podobno są efekty jeśli chodzi o wypadanie włosów
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 16:39   #2690
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny !!! Mam pracę !! Straciłam wszelkie nadzieje,a tutaj zadzwonili do mnie !! Będę barmanką w klubie bilardowym Cieszę się,bo często tam chodziliśmy ze znajomymi,ale niestety za pierwszy miesiąc 4.50 zł za godzinę... Później do ustalenia.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:42   #2691
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hej. U nas upal niemiłosierny coś okropnego.

Co do X FACTOR z całego serca byłam za Gienkiem, ale zdziwiłam się że wygrał myślałam ze Szpak wygra, bo nasz naród lubi takich ludzi.

Mi włosy garściami lecą, więc bez dwóch zdań i ociągania ide na III fazę i dowalam skrzypowite. W ogóle jakoś ostatnio głowa boli, źle się czuje, kręci mi się w głowie może to ciąża :O
jak źle sie czujesz to zdecydowanie idź na III fazę, tym bardziej jeśli podejrzewasz ciążę...
też się cieszę z wygranej Gienka Ady jakoś nie lubiłam a Szpak był zbyt 'oryginalny' nawet jak na moje standardy
u nas upał był do godziny 12 a potem już temperatura nie rosłą, zrobiło się pochmurnie, teraz pada ale jest ciepło - ponoć cały tydzień mamy mieć taki...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:44   #2692
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Mam pracę !! Straciłam wszelkie nadzieje,a tutaj zadzwonili do mnie !! Będę barmanką w klubie bilardowym Cieszę się,bo często tam chodziliśmy ze znajomymi,ale niestety za pierwszy miesiąc 4.50 zł za godzinę... Później do ustalenia.
na początek dobre i te 4.50, później, gdy zobaczą jakim dobrym jesteś pracownikiem być może stawkę podniosą. Gratuluję
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:46   #2693
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Mam pracę !! Straciłam wszelkie nadzieje,a tutaj zadzwonili do mnie !! Będę barmanką w klubie bilardowym Cieszę się,bo często tam chodziliśmy ze znajomymi,ale niestety za pierwszy miesiąc 4.50 zł za godzinę... Później do ustalenia.
dlaczego tak mało ?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:46   #2694
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
jak źle sie czujesz to zdecydowanie idź na III fazę, tym bardziej jeśli podejrzewasz ciążę...
też się cieszę z wygranej Gienka Ady jakoś nie lubiłam a Szpak był zbyt 'oryginalny' nawet jak na moje standardy
u nas upał był do godziny 12 a potem już temperatura nie rosłą, zrobiło się pochmurnie, teraz pada ale jest ciepło - ponoć cały tydzień mamy mieć taki...
mam nadzieje, ze to nie ciaza ale na pewno bede najszczesliwsza kobieta na swiecie jesli to bedzie to

podejrzewam, ze to upal mi sie daje we znaki i problemy przez ktore nie mam czasu jesc. ech

a Gienek jest super
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:50   #2695
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Mam pracę !! Straciłam wszelkie nadzieje,a tutaj zadzwonili do mnie !! Będę barmanką w klubie bilardowym Cieszę się,bo często tam chodziliśmy ze znajomymi,ale niestety za pierwszy miesiąc 4.50 zł za godzinę... Później do ustalenia.
strasznie mało może szukaj czegoś jeszcze? pracuj tam oczywiście, ale w międzyczasie szukaj... to jest przecież 700 zł na miesiąc przy harówce całoetatowej... połowa minimum państwowego!

dla mnie to 7 za godzinę to takie minimum...i to na początek (teraz będę dostawać 7,70) kurcze, ja przy pół etatu zarobię prawie tyle co Ty

także z dobrego serca. weź tę pracę ale cały czas szukaj czegoś lepszego
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:51   #2696
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Mam pracę !! Straciłam wszelkie nadzieje,a tutaj zadzwonili do mnie !! Będę barmanką w klubie bilardowym Cieszę się,bo często tam chodziliśmy ze znajomymi,ale niestety za pierwszy miesiąc 4.50 zł za godzinę... Później do ustalenia.
super, gratuluje
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:53   #2697
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
dlaczego tak mało ?
Powiedziała,że tak za pierwszy miesiąc,a później wzrośnie proporcjonalnie do zdobytego doświadczenia,zaangażowan ia itp. Dziewczyna,z którą rozmawiałam i tam pracuje mówi,że ona już zarabia 6.50zł ale ona od Lutego tam jest.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
strasznie mało może szukaj czegoś jeszcze? pracuj tam oczywiście, ale w międzyczasie szukaj... to jest przecież 700 zł na miesiąc przy harówce całoetatowej... połowa minimum państwowego!

dla mnie to 7 za godzinę to takie minimum...i to na początek (teraz będę dostawać 7,70) kurcze, ja przy pół etatu zarobię prawie tyle co Ty

także z dobrego serca. weź tę pracę ale cały czas szukaj czegoś lepszego
Fakt faktem nie jest to praca na zawsze Obym doszła do tego 6.5 Przyjęłam,bo jednak na pierwszą pracę dla człowieka bez doświadczenia nie mogę być wybredna
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:01   #2698
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

pogoda ciekawa nie ma co, u mnie jak przyszla burza to tak padalo ze doslownie nic nie bylo widac, sciana deszczu, a wiatr taki ze drzewa sie slanialy, grzmi i blyska sie w tym samym czasie, az nie wiedzialam co pierwsze wylaczac z pradu i czy najpierw wylaczyc czy zamykac wszystkie okna hehe a najciekawsze ze bardzo szybko przyszlo, ale i tak sie nie spodziewalam bo u mnie tak od srody idzie burza za burza ale nic z niej nie ma.. a dzis to juz nawet 3 szly burze i tylka kilka kropel spadlo, ... az tu taka niespodzianka

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-06 o 17:02
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:01   #2699
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Fakt faktem nie jest to praca na zawsze Obym doszła do tego 6.5 Przyjęłam,bo jednak na pierwszą pracę dla człowieka bez doświadczenia nie mogę być wybredna
wiesz, dobrze, że wzięłaś, bo znam osobiście osoby, które przeprowadziły się do Wrocławia i odrzucały wszystkie oferty pracy, bo były zbyt "kiepskie" - a we Wro min 7 dostajesz :P w takich pracach typu sklep, bo w biurach więcej. w call center -daja 10 zł na godzinę na rękę np.
ale szukaj czegoś lepszego, bo za 700 zł tak się naharujesz że aż mi Cię szkoda a barmanka to ciężka praca...
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:03   #2700
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Poddałam się.
Nie poddałam się w walce o kilogramy ale wróciłam na moją South Beach
I nie wiem co jest grane z moim organizmem ale rano ważę tyle co samo co wieczorem, w czasie @ ważę tyle samo ile po rusz się coś wago! ale w dół
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.