Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 21:28   #2671
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
o a jak się zmywa? ja zawsze normalnie zmywam i jakoś dawało rade, na to jest jakiś inny sposób?
na brokatowe owszem, na folię aluminiową. nasączasz pół płatka kosmetycznego zmywaczem, przyciskasz do paznokcia, owijasz folią, to samo robisz ze wszystkimi paznokciami. Po jakimś czasie ściągasz i zmywasz jakieś tam resztki. włala

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
[COLOR="DimGray"]Mam 47 kolorowych lakierów z Essence + topy i bazy
myślałam że moje 20 to sporo
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:31   #2672
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja też mam cos kolo 40+, ale nie same essence
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:35   #2673
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
na brokatowe owszem, na folię aluminiową. nasączasz pół płatka kosmetycznego zmywaczem, przyciskasz do paznokcia, owijasz folią, to samo robisz ze wszystkimi paznokciami. Po jakimś czasie ściągasz i zmywasz jakieś tam resztki. włala
Ja robię tak bez folii - płatek na 2 części lub na 4 jak lakier ładnie schodzi, na każdy paznokieć nakładam nasączony zmywaczem, a potem tylko przycisnąć i "zsunąć" płatek i schodzi pięknie większość lakierów
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:55   #2674
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Udało się! Mam rozwalacz Para wracająca z zakupów z biedry, ona: falbaniasta bluzko tunika, kolor ciemny beż, czarna prosta spódnica i czarne balerino - sandało - kozaki z cholewką, ale nie byle jaką... Sądzę, że po rozprostowaniu spokojnie sięgałaby ponad kolano

Natomiast on: high fashion - miętowa torba ESCADA, a w środku chleb stylowo wystający z tytki

Piękni , aż się obróciłam.


A i już wcześniej chciałam Wam podziękować, za opinie nt. conversów. Marzę o czerwonych od jakiś 10 lat i w końcu chciałam je kupić ze względu na jakość, kolor, wygląd itp. ale mnie przestrzegłyście przed wywaleniem kasy w błoto Gracias
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:12   #2675
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jako że ostatnio dużo tu o lakierach, mój ostatni rozwalacz pochodzi - niestety - z bloga Kamili.
W ostatnim poście (pomijam inne rzeczy) ma założone sandałki i widać pozdzierany lakier na paznokciach. Tak nie można
To nieestetyczne.
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:13   #2676
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Te na stopach mogą robić za płetwy na basenie
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:19   #2677
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja też mam cos kolo 40+, ale nie same essence
myślałam że mówimy o samych essence, reszty w całości będzie z 50+
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 22:41   #2678
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
Jako że ostatnio dużo tu o lakierach, mój ostatni rozwalacz pochodzi - niestety - z bloga Kamili.
W ostatnim poście (pomijam inne rzeczy) ma założone sandałki i widać pozdzierany lakier na paznokciach. Tak nie można
To nieestetyczne.

Nie, nie można. To takie straszne, że powinno być co najmniej wykroczeniem.

No ludzie podczytuję Was, bo czasem trafi się coś naprawdę śmiesznego, ale krytykowanie wszystkiego i wszystkich śmieszne już nie jest. A nawet jesli cokolwiek śmieszne tu jest, to przez odbicie rykoszetem.

Niektórzy ludzie mają dystans do świata, do siebie i jest im z tym dobrze. Serio ktoś ma tyle sił, by marnować je na krytykę wszystkiego i wszystkich?

I gratuluję decyzji dot. zamknięcia wątku o blogerkach
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 23:53   #2679
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Talking Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Nie, nie można. To takie straszne, że powinno być co najmniej wykroczeniem.
I jest wykroczeniem. Przeciwko dobremu smakowi i estetyce. Osobiście uważam że ludzie powinni myć zęby, używać dezodorantu, zakładać czystą bieliznę, a jeśli poodpryskuje im lakier na paznokciach u stóp, to nie powinni tak chodzić tygodniami aż sam zejdzie, a tym bardziej prezentować tego "cuda" na zdjęciach na blogu "modowym".

No ale to tylko moje subiektywne "rozwalacze", do których mam prawo - niektórych (jak widać) to nie razi, dla mnie natomiast jest to brzydkie, ewidentne zaniedbanie.
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 23:54   #2680
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

te kacze paznokcie sa obrzydliwe.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie mają dystans do świata, do siebie i jest im z tym dobrze. Serio ktoś ma tyle sił, by marnować je na krytykę wszystkiego i wszystkich?
no, najwyrazniej sa takie osoby - skoro tracisz swoj cenny czas, zeby napisac posta tutaj, krytykujacego nasze rozwalki. gratuluje sily.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
I gratuluję decyzji dot. zamknięcia wątku o blogerkach
z takimi gratulacjami chyba do dzialu technicznego, chcialas byc zjadliwa, ale Ci nie wyszlo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 00:08   #2681
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Kobiety z szerokimi paznokciami chcą być cool - innego wytłumaczenia nie wymyśliłam.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No co, chciała być seksi
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 00:25   #2682
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
No ale to tylko moje subiektywne "rozwalacze", do których mam prawo - niektórych (jak widać) to nie razi, dla mnie natomiast jest to brzydkie, ewidentne zaniedbanie.
Jasne że masz prawo do czucia się "rozwaloną", po prostu rozbawiło mnie sformułowanie "nie wolno"- że aż tak?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, najwyrazniej sa takie osoby - skoro tracisz swoj cenny czas, zeby napisac posta tutaj, krytykujacego nasze rozwalki. gratuluje sily.
Nie, po prostu to był zawsze fajny wątek, gdzie podczytywało się o co śmieszniejszych trendach, typu te dziwne kacze paznokcie, wystające staniki itd. Ogólnie jak w temacie- rozwalająca moda, fajny wątek do poczytania rano przy kawie i poprawienia humoru Ale ile można się upierać przy konkretnych osobach, wałkować i wytykać po prostu wszystko?

Cytat:
z takimi gratulacjami chyba do dzialu technicznego, chcialas byc zjadliwa, ale Ci nie wyszlo.
Nie, ja nie bywam zjadliwa (za często ), po prostu wizaż był dla mnie zawsze miejscem gdzie panuje kultura. A krytykować kogoś w sposób przekraczający pewne granice można nie tylko używając wulgaryzmów

Ale żeby nie było, że nie w temacie: http://www.zeberka.pl/art.php?id=17588
mam nadzieję, że to żart
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 01:06   #2683
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Nie, po prostu to był zawsze fajny wątek, gdzie podczytywało się o co śmieszniejszych trendach, typu te dziwne kacze paznokcie, wystające staniki itd. Ogólnie jak w temacie- rozwalająca moda, fajny wątek do poczytania rano przy kawie i poprawienia humoru Ale ile można się upierać przy konkretnych osobach, wałkować i wytykać po prostu wszystko?
co zrobic, ze niektore osoby sie wiecznie podkladaja? i ja serio sie nie moge nadziwic, ze ktos wstawia tak niedopracowane/niedbale stylizacje.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Nie, ja nie bywam zjadliwa (za często ), po prostu wizaż był dla mnie zawsze miejscem gdzie panuje kultura. A krytykować kogoś w sposób przekraczający pewne granice można nie tylko używając wulgaryzmów
sadzac po nicku, jestes czesto zjadliwa.
krytyka krzywych nog czy zebow faktycznie jest nie na miejscu - ale akurat odnioslas sie do posta krytykujacego niedbalosc stylizacji...

Ewa dala czadu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 01:39   #2684
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Jasne że masz prawo do czucia się "rozwaloną", po prostu rozbawiło mnie sformułowanie "nie wolno"- że aż tak?
Nie "nie wolno", ale "tak nie można". I właśnie o to chodziło, żeby zabrzmiało to jak płaczliwa skarga kilkuletniego dziecka - miało to odjąć powagi wypowiedzi, po to właśnie, żeby nie było tak surowym krytykowaniem. Ja - jak wyżej wspomniałam - uważam że dbać o higienę i o wygląd należy. Przy czym dbanie o wygląd nie sprowadza się do tego czy ktoś ma więcej pieniędzy na ciuchy czy mniej, dbałość zaczyna się od absolutnych podstaw - a jedną z nich jest na przykład taka drobnostka jak zmycie lakieru, który nie jest już pierwszej świeżości i zamiast zdobić, wygląda obrzydliwie.

I żebym znów nie została źle zrozumiana, postaram się wytłumaczyć dokładnie jak dziecku - nie czepiam się że komuś odpryśnie lakier, złamie się paznokieć itp. Tu po pierwsze było widać, że nie jest to jakiś jeden odprysk tylko na większości paznokci - ewidentne zaniedbanie, po drugie - pozować z czymś takim specjalnie do zdjęcia na blog, to tym większe przegięcie.

I teraz uwaga - owo "tak nie można" - zostało użyte właśnie dlatego, żeby nie zrobiło się tak poważnie, właśnie po to, żebyś się roześmiała - było mrugnięciem oka, ponieważ jak dla mnie na tym świecie jest miejsce dla wszystkich - również i takich, których wygląd czy zachowanie mnie odstręcza, dopóki nie robią tym nikomu krzywdy. I tyle na ten temat.

Edytowane przez Arietta
Czas edycji: 2012-05-11 o 02:15
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 06:16   #2685
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

wystarczyło wyjść po bułki, żeby spotkać dziewczę ubrane tak:

pomaranczowe szpilki na platformie, czarne legginsy do pół łydki z koronką, krótka biała bluzka i na to bordowy gorset.

pomarańcz, czerń, biel, bordo...
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 06:38   #2686
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
A jak się będzie w nosie dłubać takim pazurem?
to dopiero obrzydlistwo...

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

netowo to dopiero się wdrażam...ale
-dlaczego torebkę trzeba nosić w zgięciu łokcia, co jest niezwykle wygodne
- b. lubię ten miętowy...ale dlaczego miętowym staje się tez pistacjowy, seledynowy i o zgrozo turkusowy??
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:06   #2687
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Bo niektórym lepiej w turkusowym i też chcą być modni :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:35   #2688
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
sadzac po nicku, jestes czesto zjadliwa.
krytyka krzywych nog czy zebow faktycznie jest nie na miejscu - ale akurat odnioslas sie do posta krytykujacego niedbalosc stylizacji...

Ewa dala czadu.
no masz rację, przesadziłam weszłam w środku nocy i robię rozpierduchę

A co do nicka- on jest rozwalaczem samym w sobie, założyłam to konto by buszować po wątkach o wspólnym odchudzaniu, no ale jak ja mam niby schudnąć skoro nawet nick jest wysokokaloryczny? Kilogramy lecą, ale w górę

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
I teraz uwaga - owo "tak nie można" - zostało użyte właśnie dlatego, żeby nie zrobiło się tak poważnie, właśnie po to, żebyś się roześmiała - było mrugnięciem oka, ponieważ jak dla mnie na tym świecie jest miejsce dla wszystkich - również i takich, których wygląd czy zachowanie mnie odstręcza, dopóki nie robią tym nikomu krzywdy. I tyle na ten temat.
Masz rację, przesadziłam w ocenie Czytam, czytam, nie wiem skąd tyle frustracji w ludziach i uznałam, że wszyscy muszą tak myśleć Nie załapałam że to żart, ale generalnie- zgadzam się z Tobą

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Bo niektórym lepiej w turkusowym i też chcą być modni :P

Ja wyglądam w mięcie jak w szpitalnym kaftanie, no ale jak masthew to masthew i radzić sobie czeba
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:43   #2689
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisze po raz ostatni, bo nie lubię się powtarzać - w klubie są osoby, które udzielały się w zamkniętym wątku, pisały tam posty, dyskutowały czynnie.
Nie zapraszamy osób podczytujących, przykro mi, taka jest ogólna decyzja
Jeszcze ja, jeszcze ja
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 07:53   #2690
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
netowo to dopiero się wdrażam...ale
-dlaczego torebkę trzeba nosić w zgięciu łokcia, co jest niezwykle wygodne
- b. lubię ten miętowy...ale dlaczego miętowym staje się tez pistacjowy, seledynowy i o zgrozo turkusowy??
jakiś czas temu w ddtvn jakiś pan-specjalista wypowiadał się na temat noszenia torebek przez kobiety i okazało się, że noszenie torebek na zgięciu łokcia jest jednym z najgorszych o ile nie najgorszym sposobem noszenia owego przedmiotu dla kręgosłupa of kors.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:58   #2691
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kurczę, część nas przeniosła się na ploty klubowe i widzę, że od razu kłótnie tu jakieś odchodzą
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:00   #2692
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:00   #2693
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jakiś czas temu w ddtvn jakiś pan-specjalista wypowiadał się na temat noszenia torebek przez kobiety i okazało się, że noszenie torebek na zgięciu łokcia jest jednym z najgorszych o ile nie najgorszym sposobem noszenia owego przedmiotu dla kręgosłupa of kors.
Kiedyś chciałam być fashion i próbowałam tak nosić torebkę... Nie umiem Jak już mam jakąś na krótkich rączkach, to niosę ją przeważnie w ręce i szuram po chodniku spodem Ale wizualnie mnie to nie rozwala, o ile ktoś nie zwiesza przy tym smętnie dłoni w pozycji "Azor, poproś!".
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:05   #2694
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:06   #2695
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jakiś czas temu w ddtvn jakiś pan-specjalista wypowiadał się na temat noszenia torebek przez kobiety i okazało się, że noszenie torebek na zgięciu łokcia jest jednym z najgorszych o ile nie najgorszym sposobem noszenia owego przedmiotu dla kręgosłupa of kors.
chodziło też o przepływ krwi
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:06   #2696
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
netowo to dopiero się wdrażam...ale
-dlaczego torebkę trzeba nosić w zgięciu łokcia, co jest niezwykle wygodne
- b. lubię ten miętowy...ale dlaczego miętowym staje się tez pistacjowy, seledynowy i o zgrozo turkusowy??

Może i jestem pod tym względem 'rozwalaczem', ale mi po prostu wygodnie tak dużą torebkę nieść . Mam taką jedną, którą głównie tak noszę, bo jest spora i niewygodnie mi na ramieniu.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:24   #2697
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie tak noszona torebka dłuugo rozwalała i w sumie teraz też jeszcze trochę, ale sama tak noszę czasami szczególnie jak oprócz torby niosę jeszcze kilka innych rzeczy, albo jak sie spieszę i wkurza mnie jak mi cię torba zawieszona na ramieniu o pupę/biodro obija... szczytem wygody to dla mnie nie jest, bo nigdy nie wiem co zrobić z tą resztą ręki ale czasami to jest najlepsza opcja.

Tak więc rozwala mnie, ale sama też noszę
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:25   #2698
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Co do tematu o torebkach, to się dowiedziałam, że noszę torebki w najzdrowszej kombinacji, czyli na długim pasku w poprzek korpusu. Ja nie wiem, czy to takie do końca wygodne nosić zapakowaną połowę domu w torbie na zgięciu łokcia. Po pierwsze, wydaje mi się, że tym samym zaburza się krążenie w danej kończynie, po drugie, naraża się staw łokciowy na większą "eksploatację"
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:31   #2699
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:35   #2700
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Może i jestem pod tym względem 'rozwalaczem', ale mi po prostu wygodnie tak dużą torebkę nieść . Mam taką jedną, którą głównie tak noszę, bo jest spora i niewygodnie mi na ramieniu.
Ja w takim razie też rozwalam pod tym względem, bo noszę tak każdą torebkę i jest mi tak najwygodniej. Mało tego, w tej zgiętej ręce przy takich upałach jak mamy teraz, noszę wodę, czyli rozwalam podwójnie
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.