Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 11:03   #2671
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
dziękuję

poniżej zdjęcia, trzeba kliknąć by powiększyć
http://postimg.org/gallery/3bxs6x47c/
dla mnie wygląda dobrze, ale niech ktoś jeszcze się wypowie.
zdjęcie z kodem celowo przyciemnione? Bo butelka znowu prześwietlona
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:05   #2672
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny flakony mi się pomyliły. Znaczy u wizażanki źle napisałam. Myślałam o paco rabbane black xs a pisałam o lady million. Masakra jakas ! Aż wstyd ze dorosła baba a taka nie ogarnięty.
Black xs mam z UK od brata a lady z wymiany od dziewczyny która zajmowała się rozbiorkami .
i kiedyś dostałam od niej odlewkę lady była ok.
A teraz flakon. Wymieniamy się prywatnie juz kilka razy na pw. Mi zawsze wszystko było ok. Miałam od niej sporo flakonów wszystkie ok. Ale ta lady million wzbudziła moje podejrzenie ze flakon bez kodu, że ten korek czy co to złote pękło a zapach utrzymuje się krótko. Sam zapach jest jak lady million. No i ta rurka mnie właśnie zastanawiała. Dostałam w piątek w sobotę byłam poza domem wczoraj w komisji i dopiero dziś się do was układam a tym bardziej ze chciałam je wymienić. Napisałąm do wizazanka skąd je ma niech napisze co i jak. Jeśli nie to podam nick ewentualne na pw mogę napisać może ktoś sprawdzi czy to z rozbiórki bo jak wspominałam ona sporo ich na odlewki miała i robiła rozbiórki

Sorry za chaotyczna wypowiedź z telefonu pisze.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:07   #2673
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Misia nie mam takiego napisu jak u Ciebie i kodu.

20150525_105209.jpg20150525_105236.jpg
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:10   #2674
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Karola przejrzyj założone wątki przez wizażankę, albo podaj nick same sprawdzimy bo ten flakon niestety nie wygląda dobrze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:11   #2675
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Misia nie mam takiego napisu jak u Ciebie i kodu.

Załącznik 5986112Załącznik 5986113
Ja tez obstawiam na podróbe , wogłoe jak cię się udało flakon rozbroic? nie wiedziałam ze te złotko idzie sciagnac
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:12   #2676
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość





wydaje mi się, że ustawione w świetle dziennym by było lepiej widać. to nie jest aukcja osoby która zajmuje się perfumami.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:25   #2677
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Ja tez obstawiam na podróbe , wogłoe jak cię się udało flakon rozbroic? nie wiedziałam ze te złotko idzie sciagnac
ja też

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ustawione w świetle dziennym by było lepiej widać. to nie jest aukcja osoby która zajmuje się perfumami.
butelka dla mnie wygląda dobrze, pudełka nie mam od setki, mam tylko od elixiru i wygląda ciut inaczej, nie widzę też kodu na pudełku
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 11:25   #2678
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Ja tez obstawiam na podróbe , wogłoe jak cię się udało flakon rozbroic? nie wiedziałam ze te złotko idzie sciagnac


Toto złoto zdjęła bez problemu bo coś mi latał tam i atomek się zacina wiec zdjęła a to plastik wiec nie problem. Tez uważam ze mam podrobka. Czekam co odpisze wizażanka.
Tez uważam ze to podrobka. Sorry za to zamieszanie śle zwyczajnie mi się pomyliły flakony. Lady mam z wymiany jak pisałam. Nie chce podawać tu nicka bo wolę zaczekać co ona odpisze. Nikogo nie chce oczerniac dopóki ona nie wypowie się chyba ze mogę podać nick na pw komuś kto potrafi sprawdzić czy to flakon z rozbiórki.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:27   #2679
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
mogę podać nick na pw komuś kto potrafi sprawdzić czy to flakon z rozbiórki.
każdy to potrafi, jeśli rozbiórka była na wizażu - tylko wiesz, wtedy tylko ta osoba od PW by mogła się wypowiedzieć??
przeszukaj tak, jak Ci pisałam wyżej, nie jest to trudne nawet telefonem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:27   #2680
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Toto złoto zdjęła bez problemu bo coś mi latał tam i atomek się zacina wiec zdjęła a to plastik wiec nie problem. Tez uważam ze mam podrobka. Czekam co odpisze wizażanka.
Tez uważam ze to podrobka. Sorry za to zamieszanie śle zwyczajnie mi się pomyliły flakony. Lady mam z wymiany jak pisałam. Nie chce podawać tu nicka bo wolę zaczekać co ona odpisze. Nikogo nie chce oczerniac dopóki ona nie wypowie się chyba ze mogę podać nick na pw komuś kto potrafi sprawdzić czy to flakon z rozbiórki.
Mogłabyś mi wysłać nick tej wizażanki na PW? Moim zdaniem to też podróba.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:51   #2681
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
butelka dla mnie wygląda dobrze, pudełka nie mam od setki, mam tylko od elixiru i wygląda ciut inaczej, nie widzę też kodu na pudełku
butelka wygląda OK, to pudełko mnie bardziej martwi, nie wiem czy nie powinno być takiej błyszczącej otoczki przy nazwie?
no i zdecydowanie powinien być kod :/
poprosiłam tez o zdjęcia atomizera i korka (osobno), bo mnie zaniepokoiła ta gruba złota obrączka, chyba powinna być cieńsza?
sama nie wiem
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 12:02   #2682
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny flakony mi się pomyliły. Znaczy u wizażanki źle napisałam. Myślałam o paco rabbane black xs a pisałam o lady million. Masakra jakas ! Aż wstyd ze dorosła baba a taka nie ogarnięty.
Black xs mam z UK od brata a lady z wymiany od dziewczyny która zajmowała się rozbiorkami .
i kiedyś dostałam od niej odlewkę lady była ok.
A teraz flakon. Wymieniamy się prywatnie juz kilka razy na pw. Mi zawsze wszystko było ok. Miałam od niej sporo flakonów wszystkie ok. Ale ta lady million wzbudziła moje podejrzenie ze flakon bez kodu, że ten korek czy co to złote pękło a zapach utrzymuje się krótko. Sam zapach jest jak lady million. No i ta rurka mnie właśnie zastanawiała. Dostałam w piątek w sobotę byłam poza domem wczoraj w komisji i dopiero dziś się do was układam a tym bardziej ze chciałam je wymienić. Napisałąm do wizazanka skąd je ma niech napisze co i jak. Jeśli nie to podam nick ewentualne na pw mogę napisać może ktoś sprawdzi czy to z rozbiórki bo jak wspominałam ona sporo ich na odlewki miała i robiła rozbiórki

Sorry za chaotyczna wypowiedź z telefonu pisze.
Nie wiem, dla mnie to wszystko grubymi nicmi szyte.
Karolajna, skoro piszesz, ze sie pomylilas i chodzilo o \black xs, ktore dostalas od brata i nie jestes pewna oryginalnosci, to jak moglas poslac w swiat, w sensie dalej do wizazanki? Bo z tego co widze, flakon 15ml/30ml juz poszedl w swiat, nie wiem czy wymienilas sie czy nie, nie ma go, tak masz w podpisie.
Inna sprawa jak moglas u tej wizazanki sie pomylic i pisac, miec na mysli black xs, jak ona potrzebowala, miala na liscie Lady Million.

Jesli wspomniany flakon Lady pochodzi z rozbiorki, to podaj prosze mi nick tej osoby. Chyba, ze cie w bolo zrobila, bo to nie ten sam flakon, ale skoro piszesz, ze juz sie kiedys wymienialyscie i wsjo bylo ok to jak moglaby ci wsisnac bubla?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2015-05-25 o 12:04
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:03   #2683
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
butelka wygląda OK, to pudełko mnie bardziej martwi, nie wiem czy nie powinno być takiej błyszczącej otoczki przy nazwie?
no i zdecydowanie powinien być kod :/
poprosiłam tez o zdjęcia atomizera i korka (osobno), bo mnie zaniepokoiła ta gruba złota obrączka, chyba powinna być cieńsza?
sama nie wiem
obrączka i korek są ok, kolory też się zgadzają, na pudełku właśnie mam taką srebrną łunę na tym jajcu okalającym napis MP - no ale jak piszę, mam pudełko tylko od elixiru, reszta moich flaszek to testery.
Na pudełku kod być musi, ale jest moze niewidoczny? Czekamy co sprzedawca odpisze, no i niech ktoś jeszcze looknie na tę flaszkę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:12   #2684
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie wiem, dla mnie to wszystko grubymi nicmi szyte.
Karolajna, skoro piszesz, ze sie pomylilas i chodzilo o \black xs, ktore dostalas od brata i nie jestes pewna oryginalnosci, to jak moglas poslac w swiat, w sensie dalej do wizazanki? Bo z tego co widze, flakon 15ml/30ml juz poszedl w swiat, nie wiem czy wymienilas sie czy nie, nie ma go, tak masz w podpisie.
Inna sprawa jak moglas u tej wizazanki sie pomylic i pisac, miec na mysli black xs, jak ona potrzebowala, miala na liscie Lady Million.

Jesli wspomniany flakon Lady pochodzi z rozbiorki, to podaj prosze mi nick tej osoby. Chyba, ze cie w bolo zrobila, bo to nie ten sam flakon, ale skoro piszesz, ze juz sie kiedys wymienialyscie i wsjo bylo ok to jak moglaby ci wsisnac bubla?



Tak najzwyczajniej pomyliłam nazwy perfum.
Black które wymieniłam nie są to te same które dostałąm od brata. Brat wylicytowal na eBay dla żony ale jej się nie spodobało i przysłał mi je. Miałam dwie flaszki Wiec jedna wymieniłam. Nie wiem co masz na myśli pisząc grubymi nićmi szyte. Nigdy nie mam pewności co do orginal jeśli sama nie kupuje ich. Zwyczajnie pomyliłam nazwy przepraszam ze nie jestem taka idealna a odrobinę za bardzo roztargnienia.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:16   #2685
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Ta wizazanka nie robila rozbiorki z Lady Million. Wywalilo mi wyniki do 2013 r, ale brak rozbiorki z tym zapachem. Trzeba czekac, az sie sama odezwie, nie wiem.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Tak najzwyczajniej pomyliłam nazwy perfum.
Black które wymieniłam nie są to te same które dostałąm od brata. Brat wylicytowal na eBay dla żony ale jej się nie spodobało i przysłał mi je. Miałam dwie flaszki Wiec jedna wymieniłam. Nie wiem co masz na myśli pisząc grubymi nićmi szyte. Nigdy nie mam pewności co do orginal jeśli sama nie kupuje ich. Zwyczajnie pomyliłam nazwy przepraszam ze nie jestem taka idealna a odrobinę za bardzo roztargnienia.
To, ze jedna ze stron sciemnia. W sumie nie chce nikogo oskarzac, bo i po co. Ty sytuacje juz wyjasnilas tuz po moim poscie. Wynika z tego, ze wizazanka, od ktorej masz Lady sciemniala, bo jak juz napisalam, nie mam w wynikach jej rozbiorek Lady M. Chyba, ze wyszukiwarka jest ograniczona czasowo i nie pokazuje wszystkiego? Chociaz jak szukam czasami cos w weryfikacyjnym to i z 2010r cos wywala.
Wypadaloby, aby ona sie teraz wypowiedziala, bo dostalas cos, co nie jest oryginalem.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2015-05-25 o 12:18
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:23   #2686
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ta wizazanka nie robila rozbiorki z Lady Million. Wywalilo mi wyniki do 2013 r, ale brak rozbiorki z tym zapachem. Trzeba czekac, az sie sama odezwie, nie wiem.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------


To, ze jedna ze stron sciemnia. W sumie nie chce nikogo oskarzac, bo i po co. Ty sytuacje juz wyjasnilas tuz po moim poscie. Wynika z tego, ze wizazanka, od ktorej masz Lady sciemniala, bo jak juz napisalam, nie mam w wynikach jej rozbiorek Lady M. Chyba, ze wyszukiwarka jest ograniczona czasowo i nie pokazuje wszystkiego? Chociaz jak szukam czasami cos w weryfikacyjnym to i z 2010r cos wywala.
Wypadaloby, aby ona sie teraz wypowiedziala, bo dostalas cos, co nie jest oryginalem.


Nie Mam powodu sciemniec jak pisałam tu i na pw Ci chciałam tylko zweryfikować flakon bo nie wyobrażam sobie wysłać komuś podróbki a był podejrzany.
A z miejscem pochodzenia jak też tłumaczyłem zwyczajnie się pomyliłam myśląc o jednym pisząc o drugim. Napisałąm pw do owej wizażanki skąd ma ten flakon i ze jest podrobka czekam na jej odpowiedz ale od 20 mają się nie logowała
Nie pisała mi ze lady jest z rozbiórki tylko jakoś czas wcześniej ze ma sporo zapachów bo rozbiera flakony. Z poprzednimi które miałam od niej było zawsze wszystko ok.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:28   #2687
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Nie Mam powodu sciemniec jak pisałam tu i na pw Ci chciałam tylko zweryfikować flakon bo nie wyobrażam sobie wysłać komuś podróbki a był podejrzany.
A z miejscem pochodzenia jak też tłumaczyłem zwyczajnie się pomyliłam myśląc o jednym pisząc o drugim. Napisałąm pw do owej wizażanki skąd ma ten flakon i ze jest podrobka czekam na jej odpowiedz ale od 20 mają się nie logowała
Nie pisała mi ze lady jest z rozbiórki tylko jakoś czas wcześniej ze ma sporo zapachów bo rozbiera flakony. Z poprzednimi które miałam od niej było zawsze wszystko ok.
No wiem, wiem, tez ci juz to napisalam na PW
Skoro wczesniej bylo ok, to przykry jest fakt, ze teraz dostalas podrobke. Czyzby i ona nie wiedziala, co posiada?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:30   #2688
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Karolajna a ta Wasza wymiana odbywała się na PW?
wcześniej pisałaś, że flakon jest z rozbiórki, teraz że nie
pozostaje czekać, aż odezwie sie do Ciebie ta wizażanka i odkręcicie tę wymianę

BTW kocham ten wątek, zawsze jak tu jestem mam całe biurko zawalone flaszkami aktualnie weryfikowanymi i kto to potem ma sprzątać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 12:31   #2689
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
BTW kocham ten wątek, zawsze jak tu jestem mam całe biurko zawalone flaszkami aktualnie weryfikowanymi i kto to potem ma sprzątać
spójrz na to z drugiej strony - ty już posiadasz wszystkie flaszki, które my chciałybyśmy mieć
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 12:34   #2690
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Karolajna a ta Wasza wymiana odbywała się na PW?
wcześniej pisałaś, że flakon jest z rozbiórki, teraz że nie
pozostaje czekać, aż odezwie sie do Ciebie ta wizażanka i odkręcicie tę wymianę

BTW kocham ten wątek, zawsze jak tu jestem mam całe biurko zawalone flaszkami aktualnie weryfikowanymi i kto to potem ma sprzątać
Tak ostatnio wymienialyscie się kilka razy na pw. To już może 8 wymiana.
Pisałam ze jest prawdopodobnie z rozbiórki bo ona sporo ich rozbiera jak pisała mi kiedyś. A wcześniej dostałam odlewkę lady million od niej i była ok.
teraz czekam na to co odpisze skąd ma flakon.
Nie ma co dalej rozdmuchiwać afery. Zaczęłam na odpowiedz i wtedy trzeba będzie coś z tym zrobić. Być może Żania ma rację ze ona sama nie wiedziała co ma. Bo jak pisałam każda wcześniejsza wymiana była ok.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 13:58   #2691
IwBond
Wtajemniczenie
 
Avatar IwBond
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja też

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


butelka dla mnie wygląda dobrze, pudełka nie mam od setki, mam tylko od elixiru i wygląda ciut inaczej, nie widzę też kodu na pudełku
Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
butelka wygląda OK, to pudełko mnie bardziej martwi, nie wiem czy nie powinno być takiej błyszczącej otoczki przy nazwie?
no i zdecydowanie powinien być kod :/
poprosiłam tez o zdjęcia atomizera i korka (osobno), bo mnie zaniepokoiła ta gruba złota obrączka, chyba powinna być cieńsza?
sama nie wiem
Dziewczyny, poniżej wrzucam zdjęcia moich MP.
Dwa pierwsze od lewej są z 2011 i 2013 roku, pozostałe 2007 i 2008.
Z tego wniosek, że otoczki były w starszych wersjach (chociaż nie wiem, jak setki, bo nie mam starej).
Ale pięćdziesiątki na pewno.
Kody na wszystkich pudełkach są od spodu, a Twoje zdjęcie to tył pudełka.

Aaaa i jeszcze pudełka w tych nowych wersjach też mają inne kolory wszystkich ścianek oprócz frontowej. Takie cieniowane fioletowe, a stare fale niebieskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150525_143600 (500x281).jpg (20,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150525_143653 (500x281).jpg (16,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150525_143659 (500x281).jpg (17,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150525_143720 (500x281).jpg (21,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150525_143727 (500x281).jpg (18,8 KB, 9 załadowań)
__________________



Szukam korka do Poisona 100 ml w starej wersji - owalny flakon

Edytowane przez IwBond
Czas edycji: 2015-05-25 o 14:00
IwBond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:05   #2692
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

IwBond - baaaardzo ci dziękuję! nie ma to jak pomylić spód z bokiem pudelka
czyli wygląda na to że kartonik też by się zgadzał, bo wg kodu ten konkretny flakon jest z listopada 2012, więc wersja bez tej "łuny".
poczekam jeszcze na foto atomizera i wtedy opłacę. skusiłam się bo to setka wystawiona za 240zł
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:06   #2693
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez IwBond Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poniżej wrzucam zdjęcia moich MP.
Dwa pierwsze od lewej są z 2011 i 2013 roku, pozostałe 2007 i 2008.
Z tego wniosek, że otoczki były w starszych wersjach (chociaż nie wiem, jak setki, bo nie mam starej).
i wszystko jasne mój elixir jest sprzed reformulacji
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:35   #2694
IwBond
Wtajemniczenie
 
Avatar IwBond
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
IwBond - baaaardzo ci dziękuję! nie ma to jak pomylić spód z bokiem pudelka
czyli wygląda na to że kartonik też by się zgadzał, bo wg kodu ten konkretny flakon jest z listopada 2012, więc wersja bez tej "łuny".
poczekam jeszcze na foto atomizera i wtedy opłacę. skusiłam się bo to setka wystawiona za 240zł
No to naprawdę megaokazja!! Nie ma się co zastanawiać

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i wszystko jasne mój elixir jest sprzed reformulacji
__________________



Szukam korka do Poisona 100 ml w starej wersji - owalny flakon
IwBond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:53   #2695
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cześć, jestem to nowa i to mój pierwszy post, mam nadzieję że zadomowię się na dłużej. Mam pytanie po czym mam poznać oryginał testeru Versace Yellow Diamond? Nie mam zbyt dużego doświadczenia. Na spodzie jest naklejka z kodem, który widziany "od środka" dna ma dodatkowy numer 1205408 na srebrnym tle. Na co mam zwrócić uwagę? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0345.jpg (63,5 KB, 54 załadowań)
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:58   #2696
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Cześć, jestem to nowa i to mój pierwszy post, mam nadzieję że zadomowię się na dłużej. Mam pytanie po czym mam poznać oryginał testeru Versace Yellow Diamond? Nie mam zbyt dużego doświadczenia. Na spodzie jest naklejka z kodem, który widziany "od środka" dna ma dodatkowy numer 1205408 na srebrnym tle. Na co mam zwrócić uwagę? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
Jeśli flakon ma taką naklejkę na spodzie to ja nie jestem jednak dobrej myśli.
Ale wrzuć więcej zdjęć.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:14   #2697
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dzięki za szybką odp. Załączam zdjęcia, niestety nie mam lepszego aparatu, przepraszam za jakość Wszystkie napisy na buteleczce są wypukłe w dotyku, pojemność 90ml.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0350.jpg (75,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0351.jpg (72,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0353.jpg (72,4 KB, 41 załadowań)
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:55   #2698
aan163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Blackdora rozwaliła mnie ta naklejka na spodzie po prostu nie spotkałam się nigdy z czymś takim, powiedz czy masz na spodzie w którymś z rogów wypukla cyfrę? I skąd masz te perfumy?
aan163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 16:07   #2699
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez aan163 Pokaż wiadomość
Blackdora rozwaliła mnie ta naklejka na spodzie po prostu nie spotkałam się nigdy z czymś takim, powiedz czy masz na spodzie w którymś z rogów wypukla cyfrę? I skąd masz te perfumy?
Nie, żadnej cyfry nie ma ,a perfumy dostałam od koleżanki na imieniny. Ona ma w swojej pracy "źródło" testerów (jakaś znajoma zamawia od "zaufanego" gościa z zagranicy) i tak to wygląda. Miałam kilka próbek wcześniej tych perfum i podobały mi się. W sumie te ze zdjęć są bardzo trwałe, ładnie się rozwijają, wrzuciłam na forum z czystej ciekawości i.....
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 16:13   #2700
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

a czy pod tą naklejką jest jakikolwiek kod?
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.