Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-08, 14:15   #2701
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja polecam pantene mialam szampon intensywna regeneracja i gęste i mocne i odzywke tez mam intensywna regeneracje i wlosy sa po nich bardzo mieciutkie zwlaszcza jak sie dluzej potrzyma odzywke ta odzywka tez wygladza wlosy i "ujarzmia" wiec dobra jest dla grubych wlosow bo cienkie obciaza Dobry jest tez wax (polski) tez bardzo fajnie zmiekcza wlosy tylko ze ja mam juz z natury miekkie wlosy wiec nie wiem jak sie sprawdzi na mniej miekkich wlosach
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:52   #2702
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja polecam pantene mialam szampon intensywna regeneracja i gęste i mocne i odzywke tez mam intensywna regeneracje i wlosy sa po nich bardzo mieciutkie zwlaszcza jak sie dluzej potrzyma odzywke ta odzywka tez wygladza wlosy i "ujarzmia" wiec dobra jest dla grubych wlosow bo cienkie obciaza Dobry jest tez wax (polski) tez bardzo fajnie zmiekcza wlosy tylko ze ja mam juz z natury miekkie wlosy wiec nie wiem jak sie sprawdzi na mniej miekkich wlosach
dziękuje
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:03   #2703
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Problem w tym, że nie ma jednego skutecznego środka na wszystko, dlatego podzieliłam to na kilka części. O ampułkach mówiłam ze względu na Twój problem z przetłuszczaniem i wypadaniem. Spróbuj tego z Joanny: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html kosztuje 7zł, więc dużo nie stracisz a myślę że może Ci pomóc. Na pewno nie bierz podobnego toniku z serii "Z apteczki babuni" bo Rzepie nie podskoczy
Nie mówiłam o odżywce z serii Sleek.look a serum na końcówki, tak samo o serum z BC. Ja wolę nakładać serum na lekko wilgotne włosy (ani nie mokre, ani nie całkiem suche).
Masz loki? Jeśli tak to ja się na lokach nie znam, mam proste włosy ale myślę że powinnaś zarejestrować się (o ile już nie jesteś) na LU http://www.phpbbserver.com/laboratorium/ tamtejszy dział "Włosy" to kopalnia wiedzy, jest tam też wątek o lokach i falach
Wiesz co, masz rację , wypróbuję tą kurację z Joanny, nie kosztuje to wiele, co mi szkodzi. Często napotykam się na sławetne LU, ale nie jestem tam zarejestrowana, wiedzę o pielęgnacji czerpię głównie z wizażu. Zarejestruję się i poczytam.

W tym właśnie sęk, że chyba nie ma 1 cudownego środka. Aby włosy błyszczały, były zdrowe i sprężyste, potrzeba chyba solidnego szamponu i odżywki, wzmocnienie i 'odtłuszczenie' może da mi Joanna, wrocę może do Waxu.

O szamponach i odżywkach jeszcze poczytam, potwornie napaliłam się na Unę, ale chyba postawię na coś, co wypróbowała większa rzesza, może absolut ? Pomyślę nad tym i poczekam na więcej recenzji.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 08:24   #2704
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mnie wloski, po tej mojej kuracji troszke rosną, tylko strasznie rzadkie.....czy ktoras z was wie jak sprawic zeby moje wlosy byly roche gestsze? Błagam o odp
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 08:25   #2705
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Co zrobic zeby wlosy zgestnialy.......blagam o odp
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 14:58   #2706
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja tez bym chciala to wiedziec Moze wax ten zagraniczny, zalecany dla osob po chemioterapi? A moze jakies tabletki? Albo olejek rycynowy? Ja smarowalam nim wypadajace i rzadkie rzesy przez ok.3 tyg i pomoglo urosly nowe i zgestnialy Na wlosy mysle ze tez pomoze
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:01   #2707
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Co zrobic zeby wlosy zgestnialy.......blagam o odp
Wiem ze jest taki szampon loreala ktory moze Ci pomoc, poszukaj w Kosmetyku Wszech Czasow. Chyba regeniom regenal?
Nie pamietam nazwy ale podobno dobry
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 15:09   #2708
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Raczej zbyt dużo nie zdziałasz tymi kosmetykami jak sie ma rzadkie włosy to sie ma rzadkie i tyle... ja mam np gęste i takie juz zostana przeciez
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:52   #2709
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ale zawsze moze pare wloskow urosnie Dobre beda chyba tabletki ze skrzypem itp. tylko nie wiem czy na porost tez dzialaja
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:20   #2710
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wraz mam znow pytanie o nieszczęsny olejek Vatika, dzisiaj go dostałam (malutki jest ). Ale do rzeczy - na stronie helfy.pl jest napisane, by go wcierać po umyciu, bmruffkolini pisała o wcieraniu przed myciem. O ile po umyciu jest jasne, że wcierać nie zawiele, żeby się nie przeolejować, to ile wetrzeć przed myciem i na ile ?? Całe włosy zwilżyć czy tylko natrzeć w skórę? Nie wiem, czy ktoś to pisał, ale nie mogłam się doczytać takich wyjaśnień:/.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:49   #2711
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

podbijam... Nie mam czasu teraz poczytac, ale za to mam ogromne checi. Moje wlosy tez sa strasznie zniszczone, ale i tak jest lepiej od kad przestalam je farbowac. Nie wiem jak to sie stalo, ale przestalam miec ciemne odrosty... A wiec jak tylko bede miala czas to poczytam i napisze cos od siebie
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 20:58   #2712
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wraz mam znow pytanie o nieszczęsny olejek Vatika, dzisiaj go dostałam (malutki jest ). Ale do rzeczy - na stronie helfy.pl jest napisane, by go wcierać po umyciu, bmruffkolini pisała o wcieraniu przed myciem. O ile po umyciu jest jasne, że wcierać nie zawiele, żeby się nie przeolejować, to ile wetrzeć przed myciem i na ile ?? Całe włosy zwilżyć czy tylko natrzeć w skórę? Nie wiem, czy ktoś to pisał, ale nie mogłam się doczytać takich wyjaśnień:/.
ja wcieram ten olejek tylko w suche włosy( trochę wcieram w skórę głowy i dość sporo w końcówki )przed myciem i wtedy jest ok pierwszy raz nałożyłam jak producent zalecał i była masakra włosy tłusteeeeeeee ten olejek nakładam na noc lub w dzień minimum conajmniej na 2 godziny
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 21:12   #2713
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
ja wcieram ten olejek tylko w suche włosy( trochę wcieram w skórę głowy i dość sporo w końcówki )przed myciem i wtedy jest ok pierwszy raz nałożyłam jak producent zalecał i była masakra włosy tłusteeeeeeee ten olejek nakładam na noc lub w dzień minimum conajmniej na 2 godziny
Dzięki za odpowiedź. A czym to zakrywasz? czepkiem?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:51   #2714
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Znow zaczelam walke o ladniejsze wlosy, tym razem zamowilam sobie (polecany przez znajoma) zestaw do wlosow z katalogu, w jego sklad wchodzi szampon z aloesu i jojoba ( w formie zelu), odzywka, oraz wiaminy ktore starczaja na miesiac.Jesli ktos jest zainteresowany obejrzeniem tego produktu. www.foreverliving.com

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-10 o 09:12 Powód: dodanie linka
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:58   #2715
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ten WAX zagraniczny moze by mi pomogl, skoro jest zalecany po chemioterapii...tylko jesli ja nie jestem po chemioterapii to on mi nie zaszkodzi czasem?Można go tak szybko dostac jak ten normalny WAX w aptece? Prosze o odp
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 09:39   #2716
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
A ten WAX zagraniczny moze by mi pomogl, skoro jest zalecany po chemioterapii...tylko jesli ja nie jestem po chemioterapii to on mi nie zaszkodzi czasem?Można go tak szybko dostac jak ten normalny WAX w aptece? Prosze o odp
ja go uzywalam i moze nie bylo jakis swietnych efektow, ale po chemii tez nie bylam i na pewno nie zaszkodzil wiele dziewczyn go uzywa i sobie chwali, mozna go normalnie nabyc w aptece, u mnie nawet jest czesciej niz polski.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 10:38   #2717
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja mam zagraniczny z allegro. Efekty nie są powalające, ale są - nie to co po większości odżywek.

Natomiast dzisiaj zrobiłam sobie w salonie kurację do zniszczonych włosów o nazwie Inner Effect firmy Goldwell. Efekt jest rzeczywiście niesamowity. Za pierwszym razem oczywiście włosy nie są w idealnym stanie, ale wyglądaja dużo zdrowiej i są mocno nawilżone (Jak były prostowane ceramiczną prostownicą, to aż leciala z nich para wodna)

Zabieg jest niestety drogi (ok90zł), ale warto zrobic aby się przekonać. Zresztą można go bez problemu przeprowadzać w domu. Nakłada sie go jak waxa i trzyma 15-30min w wysokiej temperaturze (z tym może być jedynie problem w domu)

Tak to mniej więcej wygląda po zabiegu. (Jak wdzicie włosy rozjaśniane i wyprostowane, więc wiadomo jak było wcześniej : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8100353.JPG (82,1 KB, 106 załadowań)
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...

Edytowane przez Choomik
Czas edycji: 2007-08-10 o 11:09
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:09   #2718
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja go uzywalam i moze nie bylo jakis swietnych efektow, ale po chemii tez nie bylam i na pewno nie zaszkodzil wiele dziewczyn go uzywa i sobie chwali, mozna go normalnie nabyc w aptece, u mnie nawet jest czesciej niz polski.
U mnie w aptekach jest własnie tylko ten zagraniczy

Choomik masz śliczne włoski
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:24   #2719
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
U mnie w aptekach jest własnie tylko ten zagraniczy

Choomik masz śliczne włoski
Dzięki wielkie Ale to chyba dlatego, że prosto od fryzjera
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 12:29   #2720
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

No to co ale i tak sa zapewne ładne Ładnie sa tez wycieniowane A z przodu masz rownej dlugosci? czy tez cieniowane (pazurki)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:32   #2721
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Pazurki Z przodu wolę mieć jakoś krótsze włoski
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:30   #2722
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja szukam i szukam jakiejs fryzurki dla siebie (pazurki i jakies cieniowanie) a tu prosze przypadkiem znalazlam A nie wywiaja Ci sie bardziej jak masz pocieniowane? Troche pytanie nie do tego watku ale dobra
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 18:34   #2723
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Choomik ale ty masz sliczniusie wloski...........Boże jak ja chcialabym miec takie dlugie...kolor mam identyczny co twoj tylko ta dlugosc....
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:02   #2724
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

wiecie co nienawidze moich włosow chcialabym miec długie ale nie chca mi sie w ogole ukladac sa cienkie i rzadkie takie byle co :/ coraz czesciej mysle czy by ich nie zciąć bo juz trace nadzieje ze kiedys beda wygladac lepiej, uzywam waxa biore witaminy , dbam o nie jak moge nie prostuje itp no i efekty naprawde sa znikome jakie odzywki jeszcze mozecie polecic na wlosy zmeczone, po rozjaśnianiu?
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:14   #2725
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Powiem Wam...że mam już tego dość...dbam o włosy od miesięcy...nakładam maski, odżywki, kompresy.prostownicy nie uzywałam kilka mc... a jak wyprostowałam swoje włosy wczoraj (tą GA.MĄ....) to sie załamałam....SUCHE PIERZE...niekształtne, każdy włos w inna stronę...
nie znoszę swoich włosów... i mam tego dość
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:16   #2726
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja szukam i szukam jakiejs fryzurki dla siebie (pazurki i jakies cieniowanie) a tu prosze przypadkiem znalazlam A nie wywiaja Ci sie bardziej jak masz pocieniowane? Troche pytanie nie do tego watku ale dobra
Ja mam ogólnie falowane włosy, więc jak nie wysusze to na 100% będzie siano Chociaż teraz mam już 2 dzień po tym Goldwellu i jeszcze są proste, mimo cieniowania. Zobaczymy co będzie dalej
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:28   #2727
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Powiem Wam...że mam już tego dość...dbam o włosy od miesięcy...nakładam maski, odżywki, kompresy.prostownicy nie uzywałam kilka mc... a jak wyprostowałam swoje włosy wczoraj (tą GA.MĄ....) to sie załamałam....SUCHE PIERZE...niekształtne, każdy włos w inna stronę...
nie znoszę swoich włosów... i mam tego dość
ja wczoraj mialam dokladnie tak samo załamka
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 07:40   #2728
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
A ten WAX zagraniczny moze by mi pomogl, skoro jest zalecany po chemioterapii...tylko jesli ja nie jestem po chemioterapii to on mi nie zaszkodzi czasem?Można go tak szybko dostac jak ten normalny WAX w aptece? Prosze o odp
Hmm mieszkam za granica (Usa) i za Chiny nie moge znalezc tego rozslawionego waxa, a bylam juz w najlepszych drogeriach kosmetycznych...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 07:46   #2729
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
wiecie co nienawidze moich włosow chcialabym miec długie ale nie chca mi sie w ogole ukladac sa cienkie i rzadkie takie byle co :/ coraz czesciej mysle czy by ich nie zciąć bo juz trace nadzieje ze kiedys beda wygladac lepiej, uzywam waxa biore witaminy , dbam o nie jak moge nie prostuje itp no i efekty naprawde sa znikome jakie odzywki jeszcze mozecie polecic na wlosy zmeczone, po rozjaśnianiu?
A co ja mam powiedziec, mieszkam w kraju amerykanskim, w ktorym co druga amerykanka i kazda latynoska ma grube, geste wlosy, i jak tu nie miec kompleksow, 2/3 wlosow stracilam kilka lat temu, ktore nigdy juz nie odrosly, i na dodatek mam martwice wlosow i przestaly rosnac, wstydze sie chodzic w kucyku bo mam ich tak malo, czasem rozpuszcze to i tak za nimi nikt sie nie obejrzy bo nie sa tam jakies super geste. Jedynym moim ratunkiem jest ich sciecie, a dla mnie to troche jest drastyczny i dramatyczny krok bo siegaja mi za lopatki.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:10   #2730
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
wiecie co nienawidze moich włosow chcialabym miec długie ale nie chca mi sie w ogole ukladac sa cienkie i rzadkie takie byle co :/ coraz czesciej mysle czy by ich nie zciąć bo juz trace nadzieje ze kiedys beda wygladac lepiej, uzywam waxa biore witaminy , dbam o nie jak moge nie prostuje itp no i efekty naprawde sa znikome jakie odzywki jeszcze mozecie polecic na wlosy zmeczone, po rozjaśnianiu?
Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Powiem Wam...że mam już tego dość...dbam o włosy od miesięcy...nakładam maski, odżywki, kompresy.prostownicy nie uzywałam kilka mc... a jak wyprostowałam swoje włosy wczoraj (tą GA.MĄ....) to sie załamałam....SUCHE PIERZE...niekształtne, każdy włos w inna stronę...
nie znoszę swoich włosów... i mam tego dość
Ja tez mam dosc tych wlosow i dbania jednoczesnie o kilka rodzajow (suche, zniszczone i jednoczenie przetluszczajace sie, cienkie wiec trzeba uwazac zeby nie obciazyc itd... ) Nadodatek nie mam pojecia czym je zregenerowac bo oczywiscie wszystkie kosmetyki do takich wlosow obciazaja i przetluszczaja Chcialabym je tez jakos fajnie obciac zeby nie były takie dlugie piora i zeby nabraly objetosci ale oczywiscie jak wycieniuje to beda sie jeszcze bardziej wykrecac w wszystkie strony wiec najlepszym wyjsciem bedzie obciecie sie na łyso i problem zniknie

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Ja mam ogólnie falowane włosy, więc jak nie wysusze to na 100% będzie siano Chociaż teraz mam już 2 dzień po tym Goldwellu i jeszcze są proste, mimo cieniowania. Zobaczymy co będzie dalej
Ale zauwazylas zeby wlosy cieniowane bardziej sie krecily niz wtedy kiedy byly rownej dlugosci (bo chyba mialas kiedys takie)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.