Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 16:37   #2701
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
High to taki bielutki proszek. Przynajmniej do mnie zawsze taka wersja trafiała.
potwierdzam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:07   #2702
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Zamówiłam kilka cieni i podkładów i wszystko okpoza cieniem the channel który jest jakby w granulkach twardych granulkach, którymi można by pocharatać powiekę zakładam, że to nie jest prawidłowa konsystencja cienia...
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:26   #2703
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Plurabelle - wiem, jak czekałaś na tego biga Cover Glow ...
High to proszek, nic twardego w nim nie ma..więc coś po drodze musiało mu się przytrafić - może wilgoć się dostała, zamarzł i się połamał?

Ja coraz bardziej tracę cierpliwość do EGM. Rozumiem, naprawdę staram się rozumieć wszystko - nawał zamówień, mała firma, trudności w ogarnięciu tego wszystkiego, ale ...

Paczka z grudnia nadal nie dotarła, mimo dziesiątek maili w tej sprawie - cisza i kompletny brak odpowiedzi, gdy na pytanie o dostępność nowych produktów z pielęgnacji - odpowiedź natychmiastowa niemalże (mój błąd, że nie zadałam im pytania o tą paczkę w tym samym mailu, gdy zrobiłam to w odpowiedzi na niego - już się nie odezwali )

Oczywiście na maila o zamówienie złożone 9 minut przed rozpoczęciem obowiązującej promocji też nie odpisali, ale tu nie mam do nich pretensji właściwie, bo i o co? Nie ukrywam, ze liczyłam po cichu, że uwzględnią zniżkę, ale z drugiej strony obowiązku takiego nie mieli, bo gdy składałam zamówienie, promocja jeszcze nie obowiązywała.. zaczęła dopiero kilka minut po...I miło by było, gdyby jednak jakoś się do tego ustosunkowali, ale oczywiście o brak reakcji tu żalu mieć nie mogę ...

Ale fakt, iż nie mogę się doprosić o nic, czyli o odpowiedź, co z zaginioną paczką ani na pytanie, czy mydła rhassoul zostaną wysłane w jednej paczce (bo wiem, ze braki mieli i dziewczyny niekompletne zamówienia dostawały), a jeżeli ich nie mają, to żeby poczekali i wysłali mi wszystko razem...
Wolę poczekać tydzień dłużej niż znowu ma przyjść mi niekompletna paczka (zwłaszcza, ze oprócz rhassoul to tam niewiele było) i obietnice dosłania czegoś.. Zaczynam wątpić, czy w ogóle wysłali mi druga część grudniowego zamówienia..

Ale nie zmienia to faktu oczywiście, że poza problemami z kontaktem z nimi - nadal bardzo lubię ich produkty (z wyjątkami).

Zwłaszcza, ze odkąd zabrakło mi Rhassoul i używam mydełka Rice& Sushi to zastanawiam się, czy przypadkiem potrzebne mi takie zapasy Rhassoul, bo te też jest świetne... Nie wiem, czy nawet nie zaczyna się piąć w rankingu wyżej od rosołkowego... Co prawda ma jedną paskudną wadę - gdy odkrajam kawałek do mycia, świetnie pieni się tylko przez 1-2 dni.. potem jakby przysycha i twardnieje i szorowanie tym po twarzy już nie jest tak miłe i brak kremowej pianki... Ale znalazłam na to sposób - odkrajam milimetrowej grubości płatki na max 1-2 dni

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-26 o 18:28
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:40   #2704
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, ze odkąd zabrakło mi Rhassoul i używam mydełka Rice& Sushi to zastanawiam się, czy przypadkiem potrzebne mi takie zapasy Rhassoul, bo te też jest świetne... Nie wiem, czy nawet nie zaczyna się piąć w rankingu wyżej od rosołkowego... Co prawda ma jedną paskudną wadę - gdy odkrajam kawałek do mycia, świetnie pieni się tylko przez 1-2 dni.. potem jakby przysycha i twardnieje i szorowanie tym po twarzy już nie jest tak miłe i brak kremowej pianki... Ale znalazłam na to sposób - odkrajam milimetrowej grubości płatki na max 1-2 dni
O matko... Kasiu, po tych słowach wiem jak będzie wyglądało kolejne zamówienie zbiorowe z EGM :

"ja poprosze mydełko Rice&Sushi. Dziękuję "

A co do firmy... to żal mi zarówno Was, dziewczyny jak i ich... bo chyba sobie nie radzą...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:43   #2705
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja powiem szczerze, ze tez zaczynam miec ich dosc. Tym bardziej, ze sytuacje mam zgola absurdalna - po zlozeniu zamowienia PayPal poprosil mnie o potwierdzenie karty, co trwalo dwa dni. Zamowienie wisi sobie wiec nieoplacone, a moje maile z prosba o wyslanie invoice PP spotykaja sie z cisza. Czyli prosze sie o mozliwosc zaplacenia za produkty.. paranoja.
Zastanawiam sie nad przetestowaniem Rhassoul z Pure Luxe, reszte produktow zaczynam sobie kompletowac z innych firm. Jest taki wybor, ze przezyje rozstanie z Soft Focusem, mimo iz go uwielbiam. Trudno.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:52   #2706
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kurcze ja nie mam problemów z korespondencją z EGM ... ale co ztego
odpowiadają mi szybciutko (jak na nich 1-2dni) ale co z tego
Rosołu nie ma (miał być po 5dniach), ale to jeszcze nic ... ciągle czekam na braki z EGM I (listopad) podobno wysłane na 100% ..... idą tam np moje darmowe próbki ... ale raczej nie skorzystam ... Nie powiem , nie mówię im do widzenia, ale nie zamierzam przyzwyczajać sie do tak istotnych produktów jak np. podkład ... co zrobię jak mi sie skończy, no pół roku wcześniej mam zamawiać ... czasem coś zamówić można , róż jak nie ten to inny i tak fogle .. ale szkoda. EDM nauczyło mnie podejścia, to wy jesteście dla mnie, jak nie to bujaj sie ... przecież można, jak Lauress, CS, Lumiere
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:48   #2707
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

nie wiem, czy to kogokolwiek pocieszy, ale nie tylko my mamy problemy z EGM
http://www.beautyfrugalista.com/2010...ls-review.html
i nie tylko my czekamy bez końca na odpowiedzi i dostajemy zupełnie coś innego niż zamówiłyśmy.. Co niektórzy dostają puste woreczki, w których powinny być próbki
Że nie wspomnę już o tym, że piękny intensywny fioletowy odcień z kolekcji Platinum GEM II
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/
okazuje się być (sądząc po tym, co napisała dziewczyna z tamtego bloga) niebieskim odcieniem z żółtą bazą
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 20:53   #2708
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dobrze, ze na razie nic od nich nie potrzebuje i mam nadzieje, ze uporaja sie z problemami w miare szybko.
Chyba wiekszosc z firm mineralnych to male, jedno lub najwyzej kilkuosobowe (rodzinne) firemki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:06   #2709
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dobrze, ze na razie nic od nich nie potrzebuje i mam nadzieje, ze uporaja sie z problemami w miare szybko.
Chyba wiekszosc z firm mineralnych to male, jedno lub najwyzej kilkuosobowe (rodzinne) firemki.
ja również mam taką nadzieję .. naprawdę lubię ich produkty i szkoda, że coraz częsciej muszę się negatywnie o tej marce wypowiadać
niedawno ogladałam ich paletki do ust, bo drogie nie są i byłam o krok od zakupu, ale trafiłam na ich recenzje i .. parę $ zostało mi w kieszeni. Z tego, co wyczytałam - są suche, ciężko się nakładają, pachną syropem na kaszel, powodują pieczenie ust...
Nie mogę znaleźć za to recenzji tych nowych mega błyszczących błyszczyków do ust, bo po latach nie malowania ich ostatnio coś mnie kuszą zakupy w tej kategorii ... Ma ktoś jakieś doswiadczenia z EXTREME SHINE LIP GLOSS ?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:18   #2710
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Że nie wspomnę już o tym, że piękny intensywny fioletowy odcień z kolekcji Platinum GEM II
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/
okazuje się być (sądząc po tym, co napisała dziewczyna z tamtego bloga) niebieskim odcieniem z żółtą bazą
niedawno wrzucałam zdjęcia tych cieni
fakt że na zdj wygląda na fiolet a jest niebieski, ale w opisie ma że to mieszanka niebieskiego i innych, prawie trafnie
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:41   #2711
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ojojoj, a ja tak czekam na Rhasoull, minął już miesiąc od zamówienia. Swoją drogą to dziwne, że zbierali zamówienie na mydła, których nie mieli. Coś czuję, że za chwilę ogłoszą upadłość
Ale sytuacja jest naprawdę poważna, nie mam już prawie czym myć gimby, a nie chcę wydawać niepotrzebnych pieniędzy, skończy mi się żelik z AHA i BHA z LB i jestem ugotowana
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-01-26 o 21:42
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 21:46   #2712
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja również mam taką nadzieję .. naprawdę lubię ich produkty i szkoda, że coraz częsciej muszę się negatywnie o tej marce wypowiadać
niedawno ogladałam ich paletki do ust, bo drogie nie są i byłam o krok od zakupu, ale trafiłam na ich recenzje i .. parę $ zostało mi w kieszeni. Z tego, co wyczytałam - są suche, ciężko się nakładają, pachną syropem na kaszel, powodują pieczenie ust...
Nie mogę znaleźć za to recenzji tych nowych mega błyszczących błyszczyków do ust, bo po latach nie malowania ich ostatnio coś mnie kuszą zakupy w tej kategorii ... Ma ktoś jakieś doswiadczenia z EXTREME SHINE LIP GLOSS ?
Kasiu, po przygodach z roznymi ich maziajami mysle ze powinnas skoczyc do SN albo Aroma..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:59   #2713
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wysłałam kolejnego maila z zapytaniem kiedy w końcu wyślą moje zamówienie - cisza oczywiście ( czego ja się spodziewałam w ogóle...) Naprawdę mogę wiele zrozumieć, ale niech chociaż odpiszą, że mają opóźnienia, że wyślą tego dnia i tego itp. Czy naprawdę za wiele wymagam? Naprawdę nie rozumiem takiego podejścia...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:59   #2714
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
niedawno wrzucałam zdjęcia tych cieni
fakt że na zdj wygląda na fiolet a jest niebieski, ale w opisie ma że to mieszanka niebieskiego i innych, prawie trafnie
widziałam, widziałam
ale też pisałaś, że nie widzisz w nim fioletu a w opisie jest co prawda i niebieski, ale i fiolet i czerwień..A na zdjęciu piękny intensywny fiolet, na który chciałam sie skusić, ale zrezygnowałam właśnie po Twoich swatchach
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kasiu, po przygodach z roznymi ich maziajami mysle ze powinnas skoczyc do SN albo Aroma..
i tak chyba zrobię Pomadki z Aroma są dla mnie jedynymi z lepszych i mam zamiar niebawem nabyć kilka kolejnych odcieni, ale... te już znam i chcialam poszukać czegoś nowego..

I mam nadzieję, że niebawem dolecą do mnie w końcu zamówione 3 peelingi
(w ramach poszukiwania peelingu idealnego zamówiłam sobie (w sumie niedługo po tym, jak napisałam, ze szkoda, że próbek nie mają, bo w ciemno dużych opakowań brać nie bedę ):

- SKIN MAGNIFIQUE AHA PORE REFINING Scrub
- MIZUMUZUSHII FACIAL Scrub
- YOUTHFUL GLOW & FIRM Scrub

Kilkanaście (chyba) dni temu dostałam maila, że paczka wysłana, wiec czekam niecierpliwie ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:14   #2715
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Z serii SKIN MAGNIFIQUE AHA mam tonik i jest bardzo fajny.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 00:19   #2716
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Widzę, że oni naprawdę mają masę roboty - wszystkie czekamy na coś od nich - dosyłki, odpowiedzi, zamówienia Aż mi sie ich żal zrobiło...

Ale i tak im nie odpuszczę informacji, co mam w tym bigu tajemniczym ;P (choć na 99,9% mam Cover Glow w pudełku Cover Me). I mam nadzieję, że kolor dobry ) (na pudełku napisano, że to ten, co chciałam, ale... ;P)

A tak w ogóle to mogliby podawać skład na opakowaniach, prawda? EDM to robi i chwała im za to. Dziewczynę, z którą zamawiam proszki prawdopodobnie uczulają ultramaryny (tak podejrzewa), a w EGM nie wiadomo, co je zawiera, a co nie (wiadomo tylko, że niektóre mogą zawierac - i tak sobie można zgadywać... albo testować na takich osobach jak ona ).

Mają powalający wybór kolorów i cieni i podkładów (z EDM 2 mi pasują i to tak trochę na siłę - domieszuję do nich innych kolorów, z EGM mam 4 kolory, które bez niczego wtapiają się cudnie!). Ale zdjęcia na stronie kompletnie nie oddają rzeczywistości. Np. z tych próbek Cover Glow zamówiłam sobie m.in Ann i Naminę. Dostałam AnnĘ i Naminę Cover Me - Namina jest niby w zestawie Medium, a Anna w Light, zdaje się, a jest sporo ciemniejsza od Naminy...

Nie próbowałam ich pielęgnacji i może dam sobie spokój chwilowo, bo jeszcze sie przyzwyczaję?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:12   #2717
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Ja coraz bardziej tracę cierpliwość do EGM. Rozumiem, naprawdę staram się rozumieć wszystko - nawał zamówień, mała firma, trudności w ogarnięciu tego wszystkiego, ale ...

Paczka z grudnia nadal nie dotarła, mimo dziesiątek maili w tej sprawie - cisza i kompletny brak odpowiedzi, gdy na pytanie o dostępność nowych produktów z pielęgnacji - odpowiedź natychmiastowa niemalże (mój błąd, że nie zadałam im pytania o tą paczkę w tym samym mailu, gdy zrobiłam to w odpowiedzi na niego - już się nie odezwali )

Ale fakt, iż nie mogę się doprosić o nic, czyli o odpowiedź, co z zaginioną paczką ani na pytanie, czy mydła rhassoul zostaną wysłane w jednej paczce (bo wiem, ze braki mieli i dziewczyny niekompletne zamówienia dostawały), a jeżeli ich nie mają, to żeby poczekali i wysłali mi wszystko razem...
Wolę poczekać tydzień dłużej niż znowu ma przyjść mi niekompletna paczka (zwłaszcza, ze oprócz rhassoul to tam niewiele było) i obietnice dosłania czegoś.. Zaczynam wątpić, czy w ogóle wysłali mi druga część grudniowego zamówienia..

Ale nie zmienia to faktu oczywiście, że poza problemami z kontaktem z nimi - nadal bardzo lubię ich produkty (z wyjątkami).
Ja w paczce właśnie nie miałam rhassoul. Nie dosłali też jednej próbki cieni, ale za to już mnie zapomnieli przeprosić i zapewnić o powtórnej wysyłce. Niby to kilka groszy, taka próbka, ale jednak nie zamawiałam jej jako datek dla tej firmy, tylko chciałam spróbować odcienia. I nie miałam też body scrub&butter z tej linii męskiej. Miały być prezentem na Walentyny dla mojego faceta. Mają dosłać, ale jestem pewna, że nie dotrą.Zamówienie składałam 30 grudnia. Ja wszystko rozumiem, ale to już jednak przesada, żeby do lutego się nie wyrobić. Zakupy mają być przyjemnością, a te dla mnie nie są, dlatego raczej już u nich niczego nie kupię. No chyba że zapomnę o tym albo ulepszą system kontaktu z klientami.

A próbowałaś pisać do nich Cathy mail z nagłówkiem Attention Diane? Ja tak zrobiłam i dostałam odpowiedź w sprawie zaginionej paczki. Wysłali ją ponownie, ale tak naprawdę nic nie wiadomo. W końcu może dostanę moje kosmetyki zamówione w listopadzie. To nic, że jadę od dłuższego czasu na próbkach w oczekiwaniu na moje serum Rayonnante
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:42   #2718
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Załamałam się całkowicie po przeczytaniu waszych postów... Dlaczego ich podkłady tak dobrze na mnie wyglądają?! :[

Z nowej serii AHA mam serum i na mnie wydaje się, że działa.
Tyle ich rzeczy mnie kusi...

Czy ktoś próbował "postraszyć" ich? Przykładowo podjęciem innego typu działać, które zmusiłyby ich do wywiązywania się z umowy kupna-sprzedaży i/lub odpisywania na, jakby nie patrzeć, reklamację?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:30   #2719
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Platinum GEM II- kolorki sa boski,
i poczekam na jakąś super promocje i kupię
moje zdj nie oddają ich uroku, błysku i drobinek

Cathy a jak tam peeling ten z wyprzedaży, kojarzysz? facial scrub?
ja średnio zadowolona jestem z niego.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:48   #2720
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja raz mialam od nich scrub i nigdy wiecej. Jakies takie bloto, ktorego nie umialam uzywac.. Nie zachecalo zupelnie. Alez oni nierowni. Cleanser AHA, ktory mam, tez porazka, natomiast tonik swietny.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:23   #2721
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Platinum GEM II- kolorki sa boski,
i poczekam na jakąś super promocje i kupię
moje zdj nie oddają ich uroku, błysku i drobinek

Cathy a jak tam peeling ten z wyprzedaży, kojarzysz? facial scrub?
ja średnio zadowolona jestem z niego.
no własnie facial scrub nigdy do mnie nie doleciał
z kolei peeling do ciała to dla mnie masakra- tłuste, mało przyjemnie pachnące (ale tak jak już pisałam, ja się z zapachem Indian Summer od początku nie polubilam i drobinek jak na lekarstwo ...
facial scrub nie dane mi było wypróbować..
Podobnie jak mydełka sushi.. 3 razy zamawiałam i 3 razy nie dostałam (raz z Pastereczką - nie przysłali w ogóle, raz sama - paczkę wcięło, drugi raz sama - dostałam Sushi&Rice )

Pranie - właśnie dlatego, że oni tacy nierówni, to zamówiłam 3 różne peelingi Może choć jeden będzie ok A jak nie, to obiecałam sobie, że to koniec mojej przygody z testowaniem nowych produktów EGM, bo poza rhassoul i sushi&rice już mnie od nich nic nie kusi (zwłaszcza, odkąd udało mi się znaleźć jeszcze lepszego zastępcę dla mojego ukochanego Soft Focusa, czyli Organzę z Lauressa (jedyny ich produkt, jaki polubiłam )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:06   #2722
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy, lejesz miod na moje uszy Wlasnie wymyslilam podmianke SF na Organze i probeczka leci do mnie od Ilonki A nie jest Organza brzoskwiniowa za bardzo?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:26   #2723
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, lejesz miod na moje uszy Wlasnie wymyslilam podmianke SF na Organze i probeczka leci do mnie od Ilonki A nie jest Organza brzoskwiniowa za bardzo?
ani trochę
ja Soft Focusa używam w odcieniu Golden i Organza jest o kilka tonów jaśniejsza, ale też żółtawa... Z tym, że na twarzy i tak nie jest to widoczne (przynajmniej na mojej skórze).
o ile Organza przy pierwszym podejściu mnie średnio zachwyciła, to przy drugim ledwo powstrzymałam się przed kliknięciem od razu biga
Ale jak tylko skończy mi się próbka od KKZJ () to pewnie zakupię większe opakowanie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:54   #2724
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kasiu, co prawda MOCNO nie ten watek ale napisz jak uzywasz Organzy i dlaczego pierwsze uzycie bylo nieudane?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:48   #2725
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No, chyba coś się ruszyło w końcu Moje zamówienie wysłane
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:59   #2726
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kasiu, co prawda MOCNO nie ten watek ale napisz jak uzywasz Organzy i dlaczego pierwsze uzycie bylo nieudane?
ano nie na ten dlatego też zapraszam wieczorem na bloga - zrobię porównanie Organzy i Soft Focusa z recenzją
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:15   #2727
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czy ktoś próbował "postraszyć" ich? Przykładowo podjęciem innego typu działać, które zmusiłyby ich do wywiązywania się z umowy kupna-sprzedaży i/lub odpisywania na, jakby nie patrzeć, reklamację?
Ja nie, ale "ostrzej" piszę do piero, kiedy ktoś naprawdę przesadzi. Na początku do każdego piszę uprzejmie i "miękko" - zwykle to wystarcza.
EGM "rozgrzeszam" tym, że sama wiem, jak to jest w malej firmie, gdy zwali się na raz masa roboty. A jeszcze jesli wszyscy dookoła się złoszczą, że długo wszystko trwa, a pracownicy się dwoją i troją to... < Więc na razie tylko napisałam z pytaniami.

Mnie się też bardzo podobają ich podkłady - zwłaszcza, jeśli połączę Cover e z YG - wybór kolorów Tylko te akcje ze zmienianiem nazw już mi się nie podobają, bo zwariować z tym można...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:54   #2728
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Chwała Wam dziewczyny za to forum i wątek bo trochę mi rozjaśnił w głowie - też dostałam niekompletną przesyłkę bez mydełka rhassoul i oczywiście ani słowem nie odpowiadają na maile. Swoją drogą mogliby zamieszczać na stronie informacje o braku produktów lub jakieś uspokajające oświadczenie dla znerwicowanych klientów. Na otarcie łez chyba przysłali mi mojego customa YG w dwóch pudełkach - standardowym i mniejszym czyli jakbym dostała 50 % gratis. Niestety uwielbiam ich podkłady, jako jedyne z do tej pory testowanych odpowiadają mi. Bo gdyby nie to...
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 08:47   #2729
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ano nie na ten dlatego też zapraszam wieczorem na bloga - zrobię porównanie Organzy i Soft Focusa z recenzją
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:07   #2730
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A jest już może ktoś, kto dostał już zaległe mydełko rhaussoul? Bo ciekawa jestem jak bardzo grzebią się z taką dosyłką.
Muszę pochwalić dzisiaj Earthen Glow. Jeszcze co prawda nie widziałam paczki, bo wysyłam ją do innego miasta, tak mam beznadziejną pocztę na osiedlu, ale już wiem, że przysłali mi powtórnie moje zaginione zamówienie. Niedługo będę testować.
P.S. Czy któraś z was miała ten cleansero-moisturizer Virgin Olive Oil Cream Cleanser? Bo ja totalnie nie mam pojęcia jak tego używać, a właśnie dostałam to w tym zamówieniu. To jest taka bardzo tłusta maź i nie mam pojęcia jak tym zmywać makijaż.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.