Lesbijki i Biseksualistki - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 22:00   #2701
borntodie98
Raczkowanie
 
Avatar borntodie98
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Pomorskie, Człuchów
Wiadomości: 40
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No właśnie mi jakiś rok temu przyjaciolka powiedziała czy nie zastanawialam się nad swoja orientacja bo czasami mam dziwne zachowania w stosunku do dziewczyn. Jak to sobie analizowalam to faktycznie czulam pociąg do dziewczyn, nawet jak bylam mlodsza i nie wiedziałam ze istnieje takie cos jak homoseksualizm czy biseksualizm to miałam fantazje o trojkatach np. Teraz juz jestem całkowicie pewna, tyle ze jak ktoś znajomy od kogoś usłyszy ze jestem innej orientacji to mówi ze mam nascie lat wiec mi przejdzie. Wiec wole się zapytać kogoś starszego

Wysłane z mojego Trooper_X40 przy użyciu Tapatalka
borntodie98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:17   #2702
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Też w tym wieku zastanawiałam sie czy mi "przejdzie", wróciło ze zdwojoną siłą
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:19   #2703
borntodie98
Raczkowanie
 
Avatar borntodie98
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Pomorskie, Człuchów
Wiadomości: 40
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Też w tym wieku zastanawiałam sie czy mi "przejdzie", wróciło ze zdwojoną siłą
No to mnie pocieszylas Na szczęście nie mam z tym problemu wiec jest ok Dziękuję za rozwianie wątpliwości
borntodie98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:03   #2704
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Kurde, szłam do domu z zamiarem napisania Wam tego od razu i tak siedzę od dwóch godzin i zastanawiam się co miałam zrobić.
Byłam rano z psem na spacerze, na polance natknęliśmy się na innego psa, który mojego okrążył jak najbardziej się od niego oddalając na co jego uradowany pańcio głośno rzekł, że dobrze, bo to dwa samce i on się bardzo cieszy, że jego pies jest z dala od tych nowych pedalskich standardów. Zanim to do mnie dotarło to pańcio się już oddalił. O ludzie, skąd w innych chęć do takiego głoszenia durnych poglądów nawet gdy nie są o to pytani?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:16   #2705
borntodie98
Raczkowanie
 
Avatar borntodie98
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Pomorskie, Człuchów
Wiadomości: 40
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Kurde, szłam do domu z zamiarem napisania Wam tego od razu i tak siedzę od dwóch godzin i zastanawiam się co miałam zrobić.
Byłam rano z psem na spacerze, na polance natknęliśmy się na innego psa, który mojego okrążył jak najbardziej się od niego oddalając na co jego uradowany pańcio głośno rzekł, że dobrze, bo to dwa samce i on się bardzo cieszy, że jego pies jest z dala od tych nowych pedalskich standardów. Zanim to do mnie dotarło to pańcio się już oddalił. O ludzie, skąd w innych chęć do takiego głoszenia durnych poglądów nawet gdy nie są o to pytani?
Cóż, są ludzie i parapety, krzesła i taborety.
borntodie98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 22:30   #2706
Wstawaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Kochane!
Mam problem i nikogo bliskiego, by o nim porozmawiać, a może którąś z Was spotkało coś podobnego i będzie w stanie mi coś mądrego doradzić
Powiedziałam przyjaciółce o tym, że jestem bi, blisko rok temu i jakoś nie czułam, żeby przez to coś się między nami zmieniło. Domyślała się już wcześniej, więc to nie był dla niej duży szok. Mimo to, chyba głównie z racji wiary, przez cały ten czas próbuje mi tę homoseksualną część wyperswadować. Robi to w taki pozornie bardzo dyskretny sposób, ale zdążyłam już zauważyć, co robi, kiedy idę na randkę z chłopakiem, a jak zachowuje się, kiedy umawiam się z dziewczyną. A ja wpadłam po uszy i bardzo zależy mi, żeby trochę mnie w nowym związku wsparła, bo to wszystko takie świeże, ale ona ani o tym myśli. Z kolei ja trochę boję się ciągle o tym mówić, bo przez te jej reakcje znów mam wrażenie, że bycie bi jest złe i niedobre. Jak z nią rozmawiać, jak się zachowywać?
Wstawaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 22:44   #2707
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

nie zmusisz jej do tego, żeby to zaakceptowała.
miałam na 1 roku koleżankę, dobrą koleżankę, która niby akceptowała, ale co chwila usiłowała mi wmówić, że jestem bi i że jeszcze znajdę faceta. nie pomogło proszenie, nie pomogło zbywanie milczeniem i śmiechem. odsunęłam się po prostu, bo z zasady nie przebywam w toksycznych relacjach.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 22:57   #2708
Wstawaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Generalnie nie ma z tym problemu, po prostu wolałaby, żebym była z facetem ;p Ja sama czasem wolałabym być hetero, także nie mogę się jej dziwić. I nie mogę się odciąć, bo to moja najlepsza przyjaciółka.
Wstawaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 23:20   #2709
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

skoro wolałaby, żebyś była z facetem, to owszem. ma z tym problem.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:12   #2710
borntodie98
Raczkowanie
 
Avatar borntodie98
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Pomorskie, Człuchów
Wiadomości: 40
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Niektorzy moi "przyjaciele" tez tak reagują niestety. Ale taka znajomość jest bez sensu.

Wysłane z mojego Trooper_X40 przy użyciu Tapatalka
borntodie98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:59   #2711
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Za namową zalozycielki postanowilam sie ujawnic i dołączyć do Waszego grona. Moze uda mi sie cos na chwile ożywić
O mnie: w szczesliwym zwiazku z facetem. O tym ze jestem bi uswiadomilam sobie dopiero ok. Dwa lata temu. Ciągle to ewuluuje. Dopiero niedawno dopuscilam do siebie mysl ze moglabym byc z kobieta a nie tylko uprawiać seks Moze to przez moj ostatnio ulubiony serial L world. Pewnie znacie

Postanowilam napisac po przeczytaniu glupiego artykułu o wypowiedzi Adamczyka ze homoseksualisci to zwyrodnialcy, ale kobiety homo sa BARDZIEJ NATURALNE... No witki mi opadaja jak pomysle ze on chce byc w Europarlamencie.
Za to Michalczewski pieknie to skomentował ze wszyscy sa ludzki co mu do tego ze dwoch facetow bedzie uprawialo seks jesli nikogo nie krzywdza...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 17:02   #2712
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Są bardziej naturalne czyt. bardziej mnie podniecają

Wędrując po internecie odkryłam swój hymn :P https://www.youtube.com/watch?v=s5wfLcJd3LE

I polecam serial: http://www.filmweb.pl/serial/Partners-2012-647888 Niedokończony i wątek tej pary hetero mocno wyświechtany i trochę mnie nudzi ale dla Louisa i Wyatta uznaję, że warto

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2014-04-18 o 19:23
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:48   #2713
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Są bardziej naturalne czyt. bardziej mnie podniecają
nie no nie ma słów po prostu.. poziom posła (chyba z PO, choć to nie ma znaczenia), który kiedyś zasłynął wypowiedzią w stylu "z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył"

hymn cudowny

no i fajnie paula, że się ujawniłaś pisałam Tobie, że to nie boli
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 21:48   #2714
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Olenkasz, widzę, że nie tylko ja jestem absolutnie zakochana w Złodziejce książek :P
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 21:57   #2715
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Olenkasz, widzę, że nie tylko ja jestem absolutnie zakochana w Złodziejce książek :P
czytałam chyba w 2007 w jukej jako the book thief.. oj była to pamiętna wzruszająca lektura jak i dla Was
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:48   #2716
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Oni sa z jakis dziwnych partii (chroniacych imie Boga itp)....

Kurcze czasu mi na lektrury i seriale jie starczy. Najpierw dokoncze jeszcze 3. sezony L world . Jupi

Pati ja wiedzialam ze nie boli Ale wątku nie widziałam tak bardzo zamiera ostatnio ze ginie w gąszczu.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:49   #2717
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja L Word jeszcze nawet nie zaczełam, a zbieram się od kilku lat Za każdym razem jakoś rezygnuję, nic mnie nie przekonało do wrzucenia tego do Top 5 "must watch".
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 23:07   #2718
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

hej paula.cw

Ja kończę ostatni sezon L word, ale serial tak jak myślałam, niezbyt mi się podoba. Nie pasuje mi idea miejsca gdzie wszystkie kobiety są les i dotego wszystkie szczupłe. Ale i tak oglądam bo mnie wciągnął.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 23:09   #2719
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja mam wrażenie, że to będzie taka opera mydlana praktycznie, gdzie każdy każdego zdradza z każdym i na samą myśl się nudzę Także, jak zabraknie mi seriali, to może obejrzę, ale teraz mnie nie ciągnie.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 02:18   #2720
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Kurde, szłam do domu z zamiarem napisania Wam tego od razu i tak siedzę od dwóch godzin i zastanawiam się co miałam zrobić.
Byłam rano z psem na spacerze, na polance natknęliśmy się na innego psa, który mojego okrążył jak najbardziej się od niego oddalając na co jego uradowany pańcio głośno rzekł, że dobrze, bo to dwa samce i on się bardzo cieszy, że jego pies jest z dala od tych nowych pedalskich standardów. Zanim to do mnie dotarło to pańcio się już oddalił. O ludzie, skąd w innych chęć do takiego głoszenia durnych poglądów nawet gdy nie są o to pytani?
A może jaja sobie robił?

z kumplem gejem ciągle mówiliśmy psu, że jest opętany przez demona homoseksualizmu, nikt się nie obraził, pies dalej leciał na kundelka sąsiadów.

Luzu więcej.

---------- Dopisano o 03:18 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Wstawaj Pokaż wiadomość
Generalnie nie ma z tym problemu, po prostu wolałaby, żebym była z facetem ;p Ja sama czasem wolałabym być hetero, także nie mogę się jej dziwić. I nie mogę się odciąć, bo to moja najlepsza przyjaciółka.
Jak najlepsza przyjaciółka, to powinna Cię wspierać, choćby jej się to wcale nie podobało.
Tak myślę. Po to są przyjaciele.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:35   #2721
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A może jaja sobie robił?

z kumplem gejem ciągle mówiliśmy psu, że jest opętany przez demona homoseksualizmu, nikt się nie obraził, pies dalej leciał na kundelka sąsiadów.

Luzu więcej.
Nie, to nie było w żartobliwym tonie. Żartujemy sobie z psiarzami na takie tematy, bo dominacja jaka jest każdy widzi, to była bardziej potrzeba przekazania komuś swojej myśli, uważając, że burzenie się na 'pedalskie standardy' jest okej i pokazuje go w jakimś lepszym świetle. Luzu mam dużo, ale widziałam tę sytuację, co więcej- uczestniczyłam w tej sytuacji i umiem ogarnąć, kiedy ktoś sobie jaja robi.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:53   #2722
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Jeśli chodzi o wątek homo polecam serial dla młodzieży Skins U.S. odc 2(w późniejszych częściach wątek jest kontynuowany,ale nie na taka skale jak w podanym odc gdzie jest tylko o les bohaterce, urywek tutaj) oraz z tych najnowszych serial dla bardziej dorosłych-Betrayal.
W obu wymienionych les gra jedna młodziutka aktorka, bardzo dobrze wg mnie wciela sie w postać homo, strasznie mnie kręci
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:59   #2723
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

A najgorsze postaci homo z filmów? Macie jakiś taki typ? Dla mnie Emily z pretty little liars porażka i aktorska i postać to flaki z olejem xd
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 08:33   #2724
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Postanowilam napisac po przeczytaniu glupiego artykułu o wypowiedzi Adamczyka ze homoseksualisci to zwyrodnialcy, ale kobiety homo sa BARDZIEJ NATURALNE... No witki mi opadaja jak pomysle ze on chce byc w Europarlamencie.
Za to Michalczewski pieknie to skomentował ze wszyscy sa ludzki co mu do tego ze dwoch facetow bedzie uprawialo seks jesli nikogo nie krzywdza..
O lesbijkach bardziej naturalnych to chyba "Diablo" Włodarczyk powiedział, nie Adamczyk. Fakt faktem wkur**a mnie odzywanie sie tych sportowóców, bokserów teraz na tematy plityczne a LGBT to juz wgl, bo jak widac wiekszosc z nich to homofoby, chyba Michalczewski tylko normalny z nich.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 08:53   #2725
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No proszę ile przy okazji dawno nie widzianych dziewczyn się pojawia może wątek jeszcze odżyje

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

A wracając do Michalczewskiego - nie interesuję się boksem, ale facet wyraźnie odstaje od reszty tego światka. Kariera w Niemczech, światowe obycie, nowoczesne poglądy. Intelektualnie to pewnie bliżej mu do braci Kliczko niż do większości naszych mordotłuków.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:58   #2726
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Najgorsze - bifobia w Glee, po tamtym odcinku przestałam oglądać (a coś słyszałam, że jeszcze transfobia gdzieś tam wyszła, ale nie pamiętam dokładnie...)

Skins też polecam :P
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:59   #2727
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Olenkasz, widzę, że nie tylko ja jestem absolutnie zakochana w Złodziejce książek :P

no, wyłam jak stado bobrów, serio
a książka tym bardziej wzruszająca, że dostałam ją od mojej dziewczyny na półrocznicę także z sentymentem całkowitym do niej podchodzę. uważam, że jest przeeeeeboska!


w ogóle, pozdrawiam wiosennie!
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:27   #2728
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Też wyłam jak ranny żubr Ostatnio ją przeglądałam, trafiłam na jakąś scenę i zaczęłam ryczeć
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 21:29   #2729
rudamarchewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

.

Edytowane przez rudamarchewka
Czas edycji: 2014-05-03 o 11:42
rudamarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 22:02   #2730
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
hej paula.cw

Ja kończę ostatni sezon L word, ale serial tak jak myślałam, niezbyt mi się podoba. Nie pasuje mi idea miejsca gdzie wszystkie kobiety są les i dotego wszystkie szczupłe. Ale i tak oglądam bo mnie wciągnął.
Kwintesencja. Wiem, że nie jest mega prawdziwy, ale i tak magicznie wciąga.
A w ogóle z szczupłością to jakoś tego nie odebrałam, bo są takie miejsca gdzie jest kult ciała, więc jest to prawdopododobne, a po za tym Kit nie jest szczupła (no ale nie jest less) a po za tym jak zaczęłam to oglądać to stwierdziłam że są takie prawdziwe bo nie są mega pięknościami tylko takie normalne. A w ogóle jak zaczęłam dalej oglądać to coraz bardziej mi sie podobają, nawet Shane która nie jest w moim typie. W moim typie Marina najbardziej i Alice. Ale wszystkie są piękne

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że to będzie taka opera mydlana praktycznie, gdzie każdy każdego zdradza z każdym i na samą myśl się nudzę Także, jak zabraknie mi seriali, to może obejrzę, ale teraz mnie nie ciągnie.
To jakie jest takie TOP 5??

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
O lesbijkach bardziej naturalnych to chyba "Diablo" Włodarczyk powiedział, nie Adamczyk. Fakt faktem wkur**a mnie odzywanie sie tych sportowóców, bokserów teraz na tematy plityczne a LGBT to juz wgl, bo jak widac wiekszosc z nich to homofoby, chyba Michalczewski tylko normalny z nich.

No własnie nie wiem czy to było złe zdjęcie czy zły podpis bo byla wypowiedź jako Adamek a zdjęcie Włodarczyka

Brakuje mi w polskim showbiznesie akceptacji dla homoseksualizmu.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.