"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-24, 20:05   #2701
littleshark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Red face Zapach Wibo Fixing Powder

Hej, dziewczyny! Czy znacie może perfumy, które przypominają zapachem zapach pudru sypkiego Wibo Fixing Powder ? Kiedyś gdzieś ktoś napisał, że to zapach Chanel Coco Mademoiselle. Czy znacie jeszcze warianty?
littleshark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:03   #2702
fukkurlif3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Co kupić podobnego do Dior Homme Sport

Cześć forumowicze / forumowiczki,

nie wiem, czy to właściwy dział, ale spróbuję (najwyżej mnie zwyzywacie ). Szukam perfum dla ok. 25-latka, ale sam jestem słaby w zakupach i nie mogę się zdecydować.
Wcześniej używałem YSL - La Nuit de L'Homme i Dior Homme Sport i oba zapachy bardzo mi się podobały. Szukam czegoś z tego typu (ale niekoniecznie), ale nie znam się na tym w ogóle.

Po głowie mi chodzi znienawidzony na forum Invictus (bardzo mi się podoba, ale jest chyba jednak zbyt popularny itp), ponowny zakub czegoś od YSL, Davidoff The Brilliant Game, Bentley Infinite Rush (nigdy nie wąchałem, ale ponoć ładny) oraz Trussardi Uomo The Red. Myślałem też nad Versace Pour Homme / Erosem oraz YSL Opium pour Homme, ale nie wiem, jak to ostatnie pachnie.

Wiem, mam nieforumowe gusta,lubię raczej słodkie i podobające siępłci przeciwnej zapachy, ale może ktoś mi tu pomoże.

Jeśli to nie ten dział / nie to forum, to będęwdzięczny za jakieś instrukcje

Pozdrawiam Forumowiczów i Forumowiczki
fukkurlif3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:25   #2703
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Co kupić podobnego do Dior Homme Sport

Cytat:
Napisane przez fukkurlif3 Pokaż wiadomość
Cześć forumowicze / forumowiczki,

nie wiem, czy to właściwy dział, ale spróbuję (najwyżej mnie zwyzywacie ). Szukam perfum dla ok. 25-latka, ale sam jestem słaby w zakupach i nie mogę się zdecydować.
Wcześniej używałem YSL - La Nuit de L'Homme i Dior Homme Sport i oba zapachy bardzo mi się podobały. Szukam czegoś z tego typu (ale niekoniecznie), ale nie znam się na tym w ogóle.

Po głowie mi chodzi znienawidzony na forum Invictus (bardzo mi się podoba, ale jest chyba jednak zbyt popularny itp), ponowny zakub czegoś od YSL, Davidoff The Brilliant Game, Bentley Infinite Rush (nigdy nie wąchałem, ale ponoć ładny) oraz Trussardi Uomo The Red. Myślałem też nad Versace Pour Homme / Erosem oraz YSL Opium pour Homme, ale nie wiem, jak to ostatnie pachnie.

Wiem, mam nieforumowe gusta,lubię raczej słodkie i podobające siępłci przeciwnej zapachy, ale może ktoś mi tu pomoże.

Jeśli to nie ten dział / nie to forum, to będęwdzięczny za jakieś instrukcje

Pozdrawiam Forumowiczów i Forumowiczki
Po pierwsze, kup sobie coś co Ci się podoba, skoro Dior Homme Sport podpasował to może kup go raz jeszcze, albo wersję z 2017
Trochę nie wiesz czego chcesz, lubisz słodkie ale chcesz coś w deseń Dior Homme Spot (cytrusowy świeżak), sorry, ale 2 w 1 nie dostaniesz. A skąd wiesz, że lubisz te podobające się płci przeciwnej?

Jak chcesz świeżego cytrusowca to Eros i Opium odpada, YSL by Cię zabił przy takich upałach

Celuj takie zapachy jak: Azzaro Chrome, Azzaro Chrome Sport, Versace PH, Versace Man Eau Fraiche, Dior Homme Cologne 2013, Cartier Declaration L'Eau, Masaki Matsushima Aqua Mat, Guerlain Homme, Adam Levine for Men, Davidoff Silver Shadow Altitude, Shiseido Zen, Issey Miyake L'Eau d'Issey PH Fraiche, Boss XY.
Przed zakupem radzę przetestować na własnej skórze, bo Ty je będziesz nosił a nie ja.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 10:16   #2704
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Na moje invictus ma coś w sobie ale każdy używa tego co mu się podoba, mój tata nie znosi tego zapachu ale ma cała szufladę perfum w tym jedne pachnące trupem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 08:53   #2705
pesahson
Raczkowanie
 
Avatar pesahson
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 88
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Hej,

szukam czegoś podobnego do Stella In Two Peony.
To jeden z niewielu zapachów, który zużyłam do końca, ale niestety już wycofany od dawna. Róża i piwonia na pierwszym miejscu i ogólnie lubię róże w perfumach, ale np. inne perfumy Stelly miały już tej róży za dużo jak na mój gust. In Two Peony było właśnie idealne pod tym względem.
Na fragrantica wyczytałam, że Kate Kate Moss jest podobne, ale z tego co widzę , to też nie jest łatwo dostępne.
Jakby ktoś miał sugestie co mogłabym wypróbować, to byłabym wdzięczna.

Link do fragrantica https://www.fragrantica.com/perfume/...eony-5975.html

Edytowane przez pesahson
Czas edycji: 2017-07-13 o 08:56
pesahson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 16:50   #2706
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez pesahson Pokaż wiadomość
Hej,

szukam czegoś podobnego do Stella In Two Peony.
To jeden z niewielu zapachów, który zużyłam do końca, ale niestety już wycofany od dawna. Róża i piwonia na pierwszym miejscu i ogólnie lubię róże w perfumach, ale np. inne perfumy Stelly miały już tej róży za dużo jak na mój gust. In Two Peony było właśnie idealne pod tym względem.
Na fragrantica wyczytałam, że Kate Kate Moss jest podobne, ale z tego co widzę , to też nie jest łatwo dostępne.
Jakby ktoś miał sugestie co mogłabym wypróbować, to byłabym wdzięczna.

Link do fragrantica https://www.fragrantica.com/perfume/...eony-5975.html
In Two Peony to byla dla mnie roza z piwonia, wiec moze poszukaj tez wg tej nuty? Ja idealu nie znalazlam... albo inne Stelle?;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 20:24   #2707
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Czy jakaś duszyczka natknęła się na zapach podobny do Hugo Boss The Scent dla kobiet? Zakochałam się w tym zapachu. Jakiś czas temu testowałam go dość intensywnie i niestety, ale jest strasznie nietrwały
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 07:37   #2708
pesahson
Raczkowanie
 
Avatar pesahson
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 88
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
In Two Peony to byla dla mnie roza z piwonia, wiec moze poszukaj tez wg tej nuty? Ja idealu nie znalazlam... albo inne Stelle?;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak pisałam, inne Stelle mają za dużo róży jak na mój gust.

Chyba będę musiała testować zapachy z piwonią.
pesahson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 23:47   #2709
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Hej, wiem, że te perfumy przewinęły się na początku wątku, ale od tamtego czasu wyszło wiele nowości, więc zaryzykuję i zapytam.

Obecnie używam "Weekend" Burberry i bardzo mi się ten zapach podoba, ale po pierwsze perfumy już mi się kończą, a po drugie chcę spróbować czegoś innego. Podobnego, ale innego. Będę celowała raczej w te bardziej luksusowe marki. Macie jakieś propozycje?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 17:26   #2710
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Hej, wiem, że te perfumy przewinęły się na początku wątku, ale od tamtego czasu wyszło wiele nowości, więc zaryzykuję i zapytam.

Obecnie używam "Weekend" Burberry i bardzo mi się ten zapach podoba, ale po pierwsze perfumy już mi się kończą, a po drugie chcę spróbować czegoś innego. Podobnego, ale innego. Będę celowała raczej w te bardziej luksusowe marki. Macie jakieś propozycje?
Poszukaj sobie na fragtantica.pl jakie perfumy ludzie zaznaczyli jako podobne do Weekend. Albo jakie nuty Ci w nim najbardziej pasuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 22:01   #2711
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: Alternatywa dla Emporio Armani White For Her

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
W 2009 roku wycofano moje ulubione perfumy Emporio Armani White For Her (przez chwilę zapach nazywał się Emporio Armani White (Red) For Her na rzecz walki z AIDS) i od tego czasu nie znalazłam żadnego godnego następcy. Cały czas czuję się przez to lekko "wybrakowana".

I tutaj prośba do Was - możecie mi podpowiedzieć jaki zapach jest choć trochę podobny, na co powinnam zwrócić uwagę w perfumerii, co możecie mi polecić jako alternatywę?

Emporio Armani White For Her marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani White For Her został wydany w 2001 roku. Emporio Armani White For Her stworzyli Alberto Morillas i Annie Buzantian. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki i bergamotka; nutami serca są imbir, irys, liść figi, mięta i goździk (przyprawa); nutami bazy są białe piżmo i białe drewna.

Jako alternatywę proponuję Jil Sander Sensations lub Naomagic Naomi Campbell
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 08:06   #2712
Martyna173p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 75
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Poszukuję perfum pachnących jak żel pod prysznic Palmolive Pampering Touch. Czy spotkałyście kiedykolwiek podobny aromat perfum?
Martyna173p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 23:48   #2713
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Czy ktoś natknął się na coś podobnego do Beyonce Wild orchid? podobają mi się ale trwałością nie grzesza
Oczywiście ideałem byłaby trwałość Hypnotic Poison ale jestem realistka 😃 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:58   #2714
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziewczyny a czy jest coś identycznego jak Allure edt Chanel? oOzywiście poszukuję nieco tańszego zamiennika. Chodzi mi głownie o nutę wiciokrzewu.
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:38   #2715
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 177
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jest coś identycznego jak Allure edt Chanel? oOzywiście poszukuję nieco tańszego zamiennika. Chodzi mi głownie o nutę wiciokrzewu.
O wiciokrzewie to nie wiem, ale np. klonem (tańszym) Allure jest Sexy Amber Korsa, nie mówiąc już o Hot Bennettona. I jeszcze był taki zapach Gai Mattiolo, bardzo podobny. Z tym, że nie wiem jaka jest teraz dostępność tych dwóch ostatnich. Sexy Amber jest wszędzie.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 07:26   #2716
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
O wiciokrzewie to nie wiem, ale np. klonem (tańszym) Allure jest Sexy Amber Korsa, nie mówiąc już o Hot Bennettona. I jeszcze był taki zapach Gai Mattiolo, bardzo podobny. Z tym, że nie wiem jaka jest teraz dostępność tych dwóch ostatnich. Sexy Amber jest wszędzie.
Dzięki Szarada to Twoje Allure mnie tak zaczarowało , to przyczaję się na Sexy Amber. Założyłam że to było edt?
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 17:13   #2717
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Szukam zapachu podobnego do kremu Glamglow Glowstarter
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (20,1 KB, 26 załadowań)
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 08:21   #2718
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Udało mi kupić próbkę Sexy Amber i potwierdzam, że są bardzo podobne do Allure. Sexy Amber jest troszkę bardziej delikatne, słodsze, mniej pikantne, Allure są ostrzejsze i bardziej drapią w nos, ale generalnie można je uznać za zamienniki. Dzięki Szarada za podpowiedź.
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:14   #2719
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 177
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Udało mi kupić próbkę Sexy Amber i potwierdzam, że są bardzo podobne do Allure. Sexy Amber jest troszkę bardziej delikatne, słodsze, mniej pikantne, Allure są ostrzejsze i bardziej drapią w nos, ale generalnie można je uznać za zamienniki. Dzięki Szarada za podpowiedź.
Cała przyjemność po mojej stronie Co do Twojego pytania, czy Allure było EDT, no pewnie
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 10:22   #2720
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Question Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cześć dziewczyny. Szukam czegoś podobnego (super byłoby gdyby prawie identycznego) do moich dwóch ukochanych zapachów które juz zostały wycofane z produkcji
1.) C-THRU Amethyst
2) Lancome Miracle Forever

bardzo za nimi tęsknię jeśli ktoś by coś kojarzył proszę o podpowiedź będę wdzięczna
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:05   #2721
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Szukam czegoś podobnego (super byłoby gdyby prawie identycznego) do moich dwóch ukochanych zapachów które juz zostały wycofane z produkcji
1.) C-THRU Amethyst
2) Lancome Miracle Forever

bardzo za nimi tęsknię jeśli ktoś by coś kojarzył proszę o podpowiedź będę wdzięczna
Fragrantica podpowiada, że do Lancome'a podobne są Montblanc Femme Individuelle
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:28   #2722
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Szukam czegoś podobnego (super byłoby gdyby prawie identycznego) do moich dwóch ukochanych zapachów które juz zostały wycofane z produkcji
1.) C-THRU Amethyst
2) Lancome Miracle Forever

bardzo za nimi tęsknię jeśli ktoś by coś kojarzył proszę o podpowiedź będę wdzięczna
Laura LB
Pisałam o tym wcześniej
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 10:57   #2723
Jamtylda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Post Szukam tego zapachu

Cześć,

bardzo urzeka mnie zapach dezodorantu dla kobiet z Alterry (ten w sprayu). Ten zapach mnie całkowicie oczarował jednak jest to tylko dezodorant i trwałością nie grzeszy :-( dlatego traktuję go jako mgiełkę do ciała i szukam czegoś o podobnym zapachu w świecie perfum.
Czy może znacie coś wśród perfum co pachnie podobnie jak dezodorant z Alterry?

Dla tych które nie znają tego dezodorantu można go porównać z zapachem Amolu (ale jest lżejszy i słodszy) jak na mój nos dominują nuty szałwii i całej gamy ziół.
Jamtylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 22:12   #2724
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Szukam czegoś pokroju Jicky Guerlain
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 06:51   #2725
olusia0272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Odpowiednik Look up now- Mexx

Cześć dziewczyny!

Wiecie może czy istnieje jakiś odpowiednik tych perfum? Strasznie mi się podobają, ale Mexx do najtańszych nie należy Ma bardzo fajny zapach. Słodki, ale jednocześnie delikatny chyba z nutą pomarańczy/mandarynki...nie wiem czy są jakieś podobne do tych...
olusia0272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 07:05   #2726
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Odpowiednik Look up now- Mexx

Cytat:
Napisane przez olusia0272 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wiecie może czy istnieje jakiś odpowiednik tych perfum? Strasznie mi się podobają, ale Mexx do najtańszych nie należy Ma bardzo fajny zapach. Słodki, ale jednocześnie delikatny chyba z nutą pomarańczy/mandarynki...nie wiem czy są jakieś podobne do tych...
50ml kosztuje około 60zł w perfumerii internetowej..to nie jest wysoka półka cenowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 21:42   #2727
snow_storm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 85
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziewczyny (i chłopaki, o ile są ) potrzebuję pomocy. Szukam odpowiedników / droższych wersji / zapachów:
1. Gabriela Sabatini - Summer
2. Oriflame - Saga
3. Coty Masumi ZIELONE - staroć z czasów prehistorycznych, ale jegomość tak charakterystyczny, że mimo 20 lat które upłynęły od ostatniego niucha mam go cały czas w nosie - zielony, szyprowy, trawiasty, cierpki - mój ideał (BTW: czy ktoś poza mną go zna )
Sprawdzałam zapachy po nutach i to co wyskakuje na fragrantice, w google i we wszystkich innych miejscach nijak ma się do tych zapachów.
snow_storm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 06:33   #2728
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zapach podobny do Impulse Zen

Niestety ta limitka masumi nie ma żadnego odpowiednika - wszystko co wąchałam co miało je przypominać to nie było to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 06:58   #2729
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez snow_storm Pokaż wiadomość
Dziewczyny (i chłopaki, o ile są ) potrzebuję pomocy. Szukam odpowiedników / droższych wersji / zapachów:
1. Gabriela Sabatini - Summer
2. Oriflame - Saga
3. Coty Masumi ZIELONE - staroć z czasów prehistorycznych, ale jegomość tak charakterystyczny, że mimo 20 lat które upłynęły od ostatniego niucha mam go cały czas w nosie - zielony, szyprowy, trawiasty, cierpki - mój ideał (BTW: czy ktoś poza mną go zna )
Sprawdzałam zapachy po nutach i to co wyskakuje na fragrantice, w google i we wszystkich innych miejscach nijak ma się do tych zapachów.
Coty Masumi jest nadal dostępnym zapachem, przynajmniej w formie deo spray 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 09:33   #2730
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Coty Masumi jest nadal dostępnym zapachem, przynajmniej w formie deo spray

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jej nie chodzi o klasyczne tylko o limitkę Eau de Masumi którego nigdzie juz nie ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.