Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 21:05   #2701
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Gizelciu to w takim razie cieplutkiego prysznica zycze i spokojnego wieczoru,a maz niech zobaczy, ze o zonke trzeba zadbac, bo jak nie to zla bedzie

Nikitko, Ty juz niby prawie jak dinozaur, a ja chyba tylko rok od Ciebie mlodsza jestem, wiec tez nie lepiej ze mna, hehe
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:07   #2702
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Nikitko jak na taki historyczny okaz to bardzo dobrze sie trzymasz, powiedzialabym nawet ze wrecz kwitnaco
Ah dziekuje dobrze sie konserwuje

Agaciu na nie z takich nie uraziłaś mnie

Ojoj wody ci odeszły będę babcia
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:14   #2703
ja22
Zadomowienie
 
Avatar ja22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 271
GG do ja22
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Hej Kobietki.
ja wpadam na sekunde.
Meżuś zdał na 5 !!!! zoncia jest z niego bardzo dumna
__________________
[ori_bas]165431[/ori_bas]
ja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:17   #2704
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez ja22 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki.
ja wpadam na sekunde.
Meżuś zdał na 5 !!!! zoncia jest z niego bardzo dumna
My tez pogratuluj mężusiowi super że mu sie udało Karolinko a kiedy Ty
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:28   #2705
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez ja22 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki.
ja wpadam na sekunde.
Meżuś zdał na 5 !!!! zoncia jest z niego bardzo dumna
gratulacje gratulacje, swietna wiadomosc
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:44   #2706
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

A gdzie sie podziewa Kachula pewnie TŻ sie cieszy mój we wrocławiu sobie w hotelu śpi, ale mówił że jest ten sam przewodnik co byłam ja w trasie z M i spytał sie mojego gdzie ma żone jednak zapadłam komus w pamięć jak milusio
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:47   #2707
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
A gdzie sie podziewa Kachula pewnie TŻ sie cieszy mój we wrocławiu sobie w hotelu śpi, ale mówił że jest ten sam przewodnik co byłam ja w trasie z M i spytał sie mojego gdzie ma żone jednak zapadłam komus w pamięć jak milusio
to fajnie Kasiu, ze tak sie o Ciebie dopominaja, znaczy ze nie tylku tutaj jestes dobrym duszkiem
tez sie tak dzis zastanawiam gdzie ta nasza Kachulka sie podziewa i chyba masz racje Nikitko, ze TZ wzial ja w obroty, niech nie marnuja czasu tylko staraja sie o fasolinke
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 22:49   #2708
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

ja tez juz mykam lulu, bo oczka mi sie zamykaja
zycze milej nocki i slodkich snow
do zobaczenia
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:51   #2709
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
to fajnie Kasiu, ze tak sie o Ciebie dopominaja, znaczy ze nie tylku tutaj jestes dobrym duszkiem
tez sie tak dzis zastanawiam gdzie ta nasza Kachulka sie podziewa i chyba masz racje Nikitko, ze TZ wzial ja w obroty, niech nie marnuja czasu tylko staraja sie o fasolinke
pewnie niech sie soba naciesza, ja tez bym tak robila jakbym była w takiej sytuacji wiec jak to jest jak mąż kierowca i ciągle po za domem jest ciężko jest i teskni sie strasznie na dłuższą mete to nie jest dobre
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:52   #2710
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
ja tez juz mykam lulu, bo oczka mi sie zamykaja
zycze milej nocki i slodkich snow
do zobaczenia

Dobranoc śpij spokojnie
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:54   #2711
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Ty takze Kochana, papa
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 22:55   #2712
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Ty takze Kochana, papa

nie wiem czy usne
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 07:43   #2713
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

ja 22 mam pytanie czy ty codziennie czulas pierwsze ruchy???? bo ja kurcze juz nie wiem nie czuje codziennie ich a jak czuje bardzo slabiutko mialam dzien ze czulam wyraznie a teraz rano musze stukac brzuch i to lewdo cos wyczuje moze sie przyzwyczailam sama nie wiem ...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:10   #2714
ja22
Zadomowienie
 
Avatar ja22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 271
GG do ja22
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja 22 mam pytanie czy ty codziennie czulas pierwsze ruchy???? bo ja kurcze juz nie wiem nie czuje codziennie ich a jak czuje bardzo slabiutko mialam dzien ze czulam wyraznie a teraz rano musze stukac brzuch i to lewdo cos wyczuje moze sie przyzwyczailam sama nie wiem ...
Ray na poczatku nie bedziesz czuc ruchów codziennie. Często ale nie zawsze. Ja jak byłam u gina i mówiłam mu że czuje ruchy to wtedy umówiliśmy się na spotkanie za 2 tygodnie. Powiedział że wtedy powinnam czuć już ruchy maluszka codziennie.
Dni są różne. Czasem Amelcia cały dzień jest aktywna a czasem przesypia wiekszosco doby. Nie lubie jak jest za bardzo spokojna bo wtedy nasłuchuje, masuje brzuszek zeby chociaz chwilke ja poczuc. Od wczoraj to figluje cały czas. Ja czekaliśmy na egzamin to raz tak mnie kopneła ze naprawde mnie zabolało az sobie ałknełam
nie spodziewałam się że to może tak bolec ale widocznie malutka trafiła w czułe miejsce
Teraz od rana tylko brzuszek mi skacze i to równo z dwuch stron hehe...


Kochane dziękuje że trzymałyście kciukaski i za gratulacje

Nikitko ja bronie się 5.10.2007r. czyli w piatek i mam strasznego stresa brrr....

Jesli chodzi o moją nowa fryzurkę, to powiem wam że nawet ładnie ( a bylam u innej fryzjerki niz zwylke)
Wszyscy namawiali mnie na kolor ale ja postanowlilam ze do porodu nie farbuje włosków. Ostatni kolor mialam podobny do naturalnego i odrostów prawie wogóle nie widac. Fryzjerka była zachwycona moim naturalnym kolorem

Wczoraj myślałam że wyjdę z siebie. Kupilismy z mężusiem w galerii prezent na roczek dla mojego chrzesniaka. Bardzo bylam zadowolona az do czasu gdy wrocilismy do domciu. Okazalo się ze nie chodzi tak jak powinien wrr...
Dobrze ze mezuś sprawdzil bo wiecie co to by było w dniu urodzin
W galerii babka sprawdzala ale tylko to przy czym byly baterie a reszte nie dalo sie bo byla blokada na opakowaniu. Dobrze ze mam paragon to w piatek po obronie tam pojade. Juz się denerwuje bo ja ciezko zalatwiam takie sprawy ale trudno, mężuś bedzie w pracy.
Teraz musze czekac bo przeciez nie pojade ponad 100 km zeby zlozyc reklamacje. Jestem zła

a tak przy okazji MÓJ CHRZEŚNIAK WCZORAJ ZACZĄŁ SAM CHODZIĆ : jupi::j upi::ju pi:
ciocia jest z niego bardzo dumna
podepcze swój roczek nóżkami
__________________
[ori_bas]165431[/ori_bas]
ja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:16   #2715
ja22
Zadomowienie
 
Avatar ja22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 271
GG do ja22
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

aaaa.... jeszcze miałam wam mówić.
Wczoraj mężuś poszedł do dziekanatu zanieść druki dla promotora i recenzenta. tam babka go zaatakowala ze niby to on dzwonil w sparwie moich praktyk i ze zreobil awanture.
Heee.... mężuś tłumaczył ze to żona dzwonila ale nie chialla mu zbytnio wierzyc
Ładnie musiałam zajść im za skórę ale co mnie to
Potraktuje to jako mala pamiatke po mnie za te trzy cudowne lata
__________________
[ori_bas]165431[/ori_bas]
ja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:28   #2716
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez ja22 Pokaż wiadomość
aaaa.... jeszcze miałam wam mówić.
Wczoraj mężuś poszedł do dziekanatu zanieść druki dla promotora i recenzenta. tam babka go zaatakowala ze niby to on dzwonil w sparwie moich praktyk i ze zreobil awanture.
Heee.... mężuś tłumaczył ze to żona dzwonila ale nie chialla mu zbytnio wierzyc
Ładnie musiałam zajść im za skórę ale co mnie to
Potraktuje to jako mala pamiatke po mnie za te trzy cudowne lata
Nie ma sie co przejmować
a w piątek bedziemy tutaj wszytskie trzymać mocno kciuki za twoja obrone
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:53   #2717
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cześć dziewczynki
Ale napisałyście...ale przeczytałam wszystko no i muszę napisać
Ja22 Gratulacje dla Męża!
W piątek bedę trzymać

Gizelciu Ależ Ci się ten Tomek rozbisurmanił. Musisz koniecznie wziąć go na rozmowę!

Dziewczyny co do wieku to ja w sierpniu skończyłam 27 I obawiam się, że jestem jedną z najstarszych wsród Was.Widzicie więc , że czas mnie goni i jak najszybciej chcę zafasolkować
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:58   #2718
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ale napisałyście...ale przeczytałam wszystko no i muszę napisać
Ja22 Gratulacje dla Męża!
W piątek bedę trzymać

Gizelciu Ależ Ci się ten Tomek rozbisurmanił. Musisz koniecznie wziąć go na rozmowę!

Dziewczyny co do wieku to ja w sierpniu skończyłam 27 I obawiam się, że jestem jedną z najstarszych wsród Was.Widzicie więc , że czas mnie goni i jak najszybciej chcę zafasolkować
Chyba nie jestes najstarsza nasz Madzia chyba ma 28 lat ale wygląda na duzo mniej ciekawe jak tam jej wesele
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:44   #2719
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

a moze ja jestem najstarsza hehe, bo dzisiaj stuknelo mi 22
jejku nie wiem gdzie sie podzialo 20, 21............. tak szybko przelecialo

stara dupcia ze mnie, juz sie prawie sypie

a moj piesek skonczyl w tym miesiacu 2 latka, fajny zbieg okolicznosci
(za rok bede miala 23 a ona 3) hihihi
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 10:48   #2720
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
a moze ja jestem najstarsza hehe, bo dzisiaj stuknelo mi 22
jejku nie wiem gdzie sie podzialo 20, 21............. tak szybko przelecialo

stara dupcia ze mnie, juz sie prawie sypie

a moj piesek skonczyl w tym miesiacu 2 latka, fajny zbieg okolicznosci
(za rok bede miala 23 a ona 3) hihihi
Wow same 20 mamy na wąteczku

wszystkiego najlepszego w dniu urodzin zdrówka usmiechu radości szczęścia i spełnienia marzeń
twoje zdrówko
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:13   #2721
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

mezatka Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzinek ..spelnienia tych najskrytszych marzen i nie zapomnij pomyslec o najwazniejszym marzeniu gdy bedziesz zdmuchiwac swieczki z tortu..

..moje urodzinki za 8 dzionkow

ja22 gratulacje dla mezusia


..dziewczynki a ja dzis mam humor do d...w sumie od wczoraj wieczora Tomek przyszedl do mnie dopiero przed 12 Kiedy powiedzialam mu ze obiecywal mi ze bedziemy miec tu wlasne zycie i bedziemy tylko w wyjatkowych okazjach schodzic na dol obrazil sie na mnie ze nic nie doceniam odwrocil sie i poszedl spac..plakalam pol nocy
Dzis rano znow mi go tesciu "pozyczyl"..pojechali po pstragi i nie ma go juz 3 godziny..jejciu kiedy wkoncu bede miec go tylko dla siebie?Kiedy bede na pierwszym miejscu a pozniej dopiero rodzice?Nie chce juz tu mieszkac..
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:17   #2722
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
mezatka Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzinek ..spelnienia tych najskrytszych marzen i nie zapomnij pomyslec o najwazniejszym marzeniu gdy bedziesz zdmuchiwac swieczki z tortu..

..moje urodzinki za 8 dzionkow

ja22 gratulacje dla mezusia


..dziewczynki a ja dzis mam humor do d...w sumie od wczoraj wieczora Tomek przyszedl do mnie dopiero przed 12 Kiedy powiedzialam mu ze obiecywal mi ze bedziemy miec tu wlasne zycie i bedziemy tylko w wyjatkowych okazjach schodzic na dol obrazil sie na mnie ze nic nie doceniam odwrocil sie i poszedl spac..plakalam pol nocy
Dzis rano znow mi go tesciu "pozyczyl"..pojechali po pstragi i nie ma go juz 3 godziny..jejciu kiedy wkoncu bede miec go tylko dla siebie?Kiedy bede na pierwszym miejscu a pozniej dopiero rodzice?Nie chce juz tu mieszkac..
Oj Agaciu Agaciu, chyba dziewczynki musimy wziąść się za tego Tomka i nalac mu do d.... jak on tak może swoja kochaną zonke traktowac
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:21   #2723
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Oj Agaciu Agaciu, chyba dziewczynki musimy wziąść się za tego Tomka i nalac mu do d.... jak on tak może swoja kochaną zonke traktowac
oj Nikitko..chyba trudno bedzie mi go oduczyc tego wszystkiego..najlepsze by bylo zmienic mieszkanie no ale nie mam na to funduszy..kiedys sie wkurze i sie wyprowadze..ciekawe co wtedy zrobi
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:23   #2724
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Mezatko wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin, duzo zdrowka i szczescia oraz szybkiego zafasolkowania i spokojnej ksiazkowej ciazy oraz sliczniutkiego bobaska
Kochana Ty stara dupcia, a gdzie tam, mloda laska jestes

Kasiasiar w takim razie zycze jak najszybszego zafasolkowania, tylko pochwal nam sie tu od razu

Karolinko no i dobrze, ze baby z dziekanantu Cie zapamietaly, zolzy jedne

Ray zycze jak najczestszych kopniaczkow maluszka
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:24   #2725
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
oj Nikitko..chyba trudno bedzie mi go oduczyc tego wszystkiego..najlepsze by bylo zmienic mieszkanie no ale nie mam na to funduszy..kiedys sie wkurze i sie wyprowadze..ciekawe co wtedy zrobi
No nie głupi pomysł no niestety brak funduszy ciężka sprawa, ale zobaczysz Olisia urosnie znajdziesz prace i bedziesz mogła decydowac o tym i o tamtym
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:25   #2726
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No nie głupi pomysł no niestety brak funduszy ciężka sprawa, ale zobaczysz Olisia urosnie znajdziesz prace i bedziesz mogła decydowac o tym i o tamtym
..mam nadzieje ze wkoncu bedzie lepiej..narazie siedze sobie przed monitorkiem i plakusiam
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:27   #2727
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez gizelcia Pokaż wiadomość
..mam nadzieje ze wkoncu bedzie lepiej..narazie siedze sobie przed monitorkiem i plakusiam
Nie płakusiaj, popatrz sobie na sukieneczke którą ci przesłałam i uśmiechnij sie twoja córcia będzie niebawem z Toba
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:28   #2728
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

chyba naprawde Tomek kolejnej lekcji potrzebuje, zeby po rozum do glowy poszedl, jak my sie tu zmowimy i czary nad nim roztoczymy, to nie bedzie mial wyjscia, tylko od razu zonke zacznie doceniac

Gizelciu on sie tak zachowuje, bo do tego przyzwyczajony, ale trzeba mu uswiadomic, ze ma juz swoja rodzine, ktora powinna byc dla n iego najwazniejsza, te chlopy to nieraz tepaki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:28   #2729
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Nie płakusiaj, popatrz sobie na sukieneczke którą ci przesłałam i uśmiechnij sie twoja córcia będzie niebawem z Toba
..no wlasnie..juz nioebawem bedzie moja Olisia przy mamusi i wtedy ja nie bede miec czasu dla Niego..a mialo byc tak pieknie

..sukieneczka naprawde sliczna..
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:30   #2730
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
chyba naprawde Tomek kolejnej lekcji potrzebuje, zeby po rozum do glowy poszedl, jak my sie tu zmowimy i czary nad nim roztoczymy, to nie bedzie mial wyjscia, tylko od razu zonke zacznie doceniac

Gizelciu on sie tak zachowuje, bo do tego przyzwyczajony, ale trzeba mu uswiadomic, ze ma juz swoja rodzine, ktora powinna byc dla n iego najwazniejsza, te chlopy to nieraz tepaki

..jejciu tak chcialabym mu to przetlumaczyc ale do niego nic nie dociera i mowi mi ze mysle wylacznie o sobie..
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.