Majowe Panny Młode - część IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 07:29   #2701
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

cześć agnes
za takie podejście
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:33   #2702
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cześć Agnes

A w moim przypadku wcale nie będą wszyscy znajomi

Okropna pogoda u mnie za oknem
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:37   #2703
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Jeżeli chodzi o to co mamy i nie mamy załatwionego to poniżej lista:

Mamy:
- ubraną pannę młodą (suknia się szyje, buty są, biżuteria jest, buty są, bielizna jest, welon i bolerko się szyją)
- umalowaną uczesaną pannę młodą makijaż robi mi siostra a fryzurę mama
- ubranego TŻ (garnitur wybrany, koszula i krawat też, kupiony pasek do spodni, buty, bielizna)
- zamówione kwiaty (na podziękowania dla rodziców, bukiet dla mnie, świadkowej, butonierki, kwiaty do kościoła i na salę - salę musimy sami ozdabiać)
- salę zamówioną
- podziękowania dla świadków
- obrączki
- kamerzystę
- fotografa do sesji w plenerze
- zespół
- alkohol (wódki, wina i szampany)
- napoje zamówione (soki, napoje gazowane i niegazowane)
- wszystkie nauki i protokół
- dekoracja kościoła ustalona
- zamówiony tort

Nie mamy:
- podziękowań dla rodziców, chcielibyśmy coś oryginalnego i nie drogiego
- organisty
- dekoracji sali - nie wiemy co z nią, chcielibyśmy balony ale jeśli wynająć firmę, jest to dosyć droga inwestycja
- samochodu do ślubu
- ustalonego menu
- usc
i chyba to wszystko
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:41   #2704
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Dziewczyny u mnie jest 1 miesąc 2 tygodnie i 2 dni, łoo matko, a tyle jeszcze do zrobienia.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Agnes to już macie bardzo dużo

A my w niedzielę rozmawialiśmy z organistką, mamy jej wizytówkę i mamy się zgłosić tydzień przed ślubem . Poza tym odebraliśmy, piękne, ręcznie robione kartki w które wkleimy podziękowania dla rodziców. Jeszcze jakieś sensowane albumy na zdjęcia musimy kupić . Zaczęliśmy też zakupy weselne, już sporo rzeczy kupiliśmy.

Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:42   #2705
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Hej Dziewczynki
agnes_b to najważniejsze załatwione
ja też muszę zadzwonić w końcu do organistki
udało mi się dogadać z parą, która ma ślub po nas odnośnie przybrania kościoła będzie taniej
zamówiłam musznik dla tż-ta mam nadzieję, że będzie tak ładny jak na zdjęciu!!

a tak btw. to zostało nam: 1 miesiąc i 9 dni!! to chyba mało..
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:42   #2706
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

U mnie na 160 osób 60 odmówiło a 20 jeszcze nie wie
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:44   #2707
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Widzę że strasznie dużo ludzi odmawia. Tak patrząc na mnie i TŻ-a to też chyba będziemy mieć podobny wynik, tylko że my uzupełniamy listę, tak żeby zaprosić ze 180 osób (bo i tak znając życie część nie przyjdzie nie uprzedzając, a wszystko już mamy na tyle osób zrobione).
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 07:46   #2708
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Ewciu nie chodziło mi o sam fakt nieobecności babci, bo to starsi ludzie i trzeba rozumieć, tylko o to dlaczego jej nie będzie, uważam że jest to głupi powód i chciałam ci zobrazować, że niestety ludzie tacy są.
a teraz rozumie no ale widzisz jacy sa ludzie ja nie zaprosilam siostry mojego taty i czuje ze bedzie jazdajak siostra brala slub i jej nie zaprosila to ciotka w dzien slubu wydzwaniala do nas az w koncu sie odlaczylo telkefon z kontaktu

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość

No i jutro śmigam na tą mikrodermabrazję Mam trochu pietra Ale może beje dobrze

Buziolki dobranoc Kobitki
daj znac jak po mikrodermabrazji bom ciekawa
Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie jest 1 miesąc 2 tygodnie i 2 dni, łoo matko, a tyle jeszcze do zrobienia.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------


Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
za ilosc dni
zobaczysz szybko zleci

a co do oczepin to u nas ZAWSZE o północy

a u mnie znowu sloneczko
jak dobrze pojdzie to dzisiaj odbiore suknie
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:48   #2709
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Nam babka jak zamawialiśmy salę powiedziała, że 10% na pewno nam odpadnie, nawet jeśli mamy samych pewnych gości i żeby się nie zdziwić.. no i miała rację!!
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:56   #2710
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Też mam tyle do załatwienia, że jak sobie o tym pomyślę to lekki stresik mnie bierze i aż brzuszek boli i takie lekkie zdenerwowanie ale z drugiej strony cieszę się, że już niedługo będę żoną

Szkoda, że dopiero teraz znalazłam to forum, że tak późno ale lepiej późno niż wcale. Może doradzicie mi co możemy kupić rodzicom. Wiadomo, że nie uda nam się za całe życie i ich wychowanie podziękować im ale chciałabym, żeby było miło. Poza tym rodzice organizują nam większą część wesela. Moi rodzice zajmują się cateringiem po weselach, zatrudniają 6-ciu pracowników i to właśnie oni będą u nas gotować, więc jednak mamy więcej przygotowań. Boję się, żeby mama nie siedziała z nimi w kuchni ale chyba na moim weselu sobie odpuści. Mamy załatwioną salę i tylko za nią płacimy a reszta we własnym zakresie, płacimy 40 zł od osoby, bo to zaprzyjaźniona sala. Dlatego musimy zrobić swoje dekoracje, swój tort itp. ale na szczęście moja chrzestna robi torty na wesela i nam również zrobi więc dużo taniej nas wyjdzie niż gdybyśmy mieli robić normalnie w restauracji kamerzystą natomiast jest nasz wspólny znajomy, więc powiedział że będzie nas filmować w ramach prezentu ślubnego i później to wszystko fajnie obrobi, natomiast super zdjęcia robi moja świadkowa ale nie będziemy jej męczyć w dniu wesela, dlatego w inny dzień pojedziemy w plener wiadomo, że na weselu ma dosyć sporo obowiązków a poza tym na weselu trzeba się bawić. Co prawda świadkowa dopiero jest początkująca ale skończyła jakiś tam kurs z wyróżniniem i zaliczyła już 4 wesela ale zdjęcia robi rewelacyjne
Także jak sami widzicie dużo mamy z głowy. Suknie szyje natomiast w salonie sukien ślubnych. Mojej mamy znajoma szyje suknie ale ja jestem tego zdania, że wolę widzieć i wiedzieć co będę mieć uszyte. Za suknię płaciłam 1900 zł i zamawiałam ją również w listopadzie, kiedy były promocje. Dodatkowo dostałam 15% rabatu na buty ślubne i 10% rabatu na welon z bolerkiem (jeśli się od razu zdecydowałam na uszycie ich w salonie) Także jestem zadowolona

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie jest 1 miesąc 2 tygodnie i 2 dni, łoo matko, a tyle jeszcze do zrobienia.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Agnes to już macie bardzo dużo

A my w niedzielę rozmawialiśmy z organistką, mamy jej wizytówkę i mamy się zgłosić tydzień przed ślubem . Poza tym odebraliśmy, piękne, ręcznie robione kartki w które wkleimy podziękowania dla rodziców. Jeszcze jakieś sensowane albumy na zdjęcia musimy kupić . Zaczęliśmy też zakupy weselne, już sporo rzeczy kupiliśmy.

Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
Co konkretnie?
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:59   #2711
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Hmm, bo nasza kucharka twierdzi że wcale nie ma oczepin o 12, że najpierw jest posiłek o 12.30 lub 1 a po nim dopiero oczepiny, ale coś nam nie gra.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Agnes pytasz co konkretnie jeszcze mamy do zrobienia?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 08:00   #2712
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
Nam babka jak zamawialiśmy salę powiedziała, że 10% na pewno nam odpadnie, nawet jeśli mamy samych pewnych gości i żeby się nie zdziwić.. no i miała rację!!
nam odmowilo 40 albo i 50%

Cytat:
Napisane przez agnes_b Pokaż wiadomość
Też mam tyle do załatwienia, że jak sobie o tym pomyślę to lekki stresik mnie bierze i aż brzuszek boli i takie lekkie zdenerwowanie ale z drugiej strony cieszę się, że już niedługo będę żoną

Szkoda, że dopiero teraz znalazłam to forum, że tak późno ale lepiej późno niż wcale. Może doradzicie mi co możemy kupić rodzicom. Wiadomo, że nie uda nam się za całe życie i ich wychowanie podziękować im ale chciałabym, żeby było miło. Poza tym rodzice organizują nam większą część wesela. Moi rodzice zajmują się cateringiem po weselach, zatrudniają 6-ciu pracowników i to właśnie oni będą u nas gotować, więc jednak mamy więcej przygotowań. Boję się, żeby mama nie siedziała z nimi w kuchni ale chyba na moim weselu sobie odpuści. Mamy załatwioną salę i tylko za nią płacimy a reszta we własnym zakresie, płacimy 40 zł od osoby, bo to zaprzyjaźniona sala. Dlatego musimy zrobić swoje dekoracje, swój tort itp. ale na szczęście moja chrzestna robi torty na wesela i nam również zrobi więc dużo taniej nas wyjdzie niż gdybyśmy mieli robić normalnie w restauracji kamerzystą natomiast jest nasz wspólny znajomy, więc powiedział że będzie nas filmować w ramach prezentu ślubnego i później to wszystko fajnie obrobi, natomiast super zdjęcia robi moja świadkowa ale nie będziemy jej męczyć w dniu wesela, dlatego w inny dzień pojedziemy w plener wiadomo, że na weselu ma dosyć sporo obowiązków a poza tym na weselu trzeba się bawić. Co prawda świadkowa dopiero jest początkująca ale skończyła jakiś tam kurs z wyróżniniem i zaliczyła już 4 wesela ale zdjęcia robi rewelacyjne
Także jak sami widzicie dużo mamy z głowy. Suknie szyje natomiast w salonie sukien ślubnych. Mojej mamy znajoma szyje suknie ale ja jestem tego zdania, że wolę widzieć i wiedzieć co będę mieć uszyte. Za suknię płaciłam 1900 zł i zamawiałam ją również w listopadzie, kiedy były promocje. Dodatkowo dostałam 15% rabatu na buty ślubne i 10% rabatu na welon z bolerkiem (jeśli się od razu zdecydowałam na uszycie ich w salonie) Także jestem zadowolona

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------



Co konkretnie?
a to macie dobrze to napewno Was wyjdzie taniej duzo
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:01   #2713
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Tak Dark Lady
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:03   #2714
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
w moich okolicach zawsze o północy


spadam przygotowywać dalej papiery
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:17   #2715
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Hej dziewoje Witam też i nową Hej Agnes!
Dark kurcze to nam tylko troszkę ponad miesiąc został a obie pewnie mamy jeszcze sporo do załatwienia! Ja lecę skrobać maila by się dopytać co z moją obrączką
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:20   #2716
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cześć kobitki
Ale piękny dziś u mnie dzień

Witam nową majóweczkę, widzę że ślubujemy tego samego dnia

Ewka uszy do góry u mnie jest podobna sytuacja, jeszcze nie mamy potwierdzeń od wszystkich ale z jakiś 200 osób 80 nam odmówi albo i więcej.
Passion gratulacje z okazji 100 postu

Amcizia też widziałam te księgi na allegro, mi się podobają, ale masz rację te 1 sa lepsze.

Organistę mamy już dogranego i dodatkowo będą skrzypce. Wogólę chyba znalazłam biżuterię (tylko trochę szkoda mi kasy) dla siebie i bieliznę

Oczepiny u nas o północy- jak ja tego nie lubię

Dziewczyny powiedzcie ile liczyliście wódki na osobę, bo ja już normalnie kłóce o to z TŻ
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:28   #2717
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Agnes to sporo taniej ci całe wesele wychodzi bo w sumie prawie wszystko udało Ci się po znajomości załatwić SUPER!

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Magsik my liczyliśmy z górką po 0,5l na głowę (jak zostanie to się nie zmarnuje a przypał jakby zabrakło) co prawda kupiliśmy 90butelek tak w razie jakby cała rodzina TŻta szturmem do nas przyjechała i byłoby wtedy 100os na weselu (razem z dzieciakami i ciociami pijącymi tylko wino) ale wychodzi na to, że będzie mniej bo nikt ze wsi nie przyjedzie (większość rodziny TŻta mieszka na wsi)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:33   #2718
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Agnes do załatwienia mamy:
- ubranie dla TŻ-a
- grawer na obrączkach
- kupno produktów dla kucharki
- zamównienie kwiatów dla rodziców
- ustalenia odnośnie tortu, orkiestry, organistki
- spowiedzi przedślubne
- końcowe ustalenia z kucharką


Dziwczyny TŻ powiedział że kupi mi biżuterię na ślub, teoretycznie mam, ale on powiedział że chce mi kupić i nie wiem co z tym zrobić.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

My policzyliśmy tak więcej ni 0,5 na łba bo kupiliśmy 225 butelek na 180 osób (ale z poprawinami).
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:33   #2719
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

co sądzicie ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biżuteria.jpg (19,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garniak.jpg (20,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (19,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg welon.jpg (24,0 KB, 6 załadowań)
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 08:36   #2720
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

My też mamy poprawiny. Podobają mi sie te sukienki co betty wysłała takie symetryczne super betty gdzie można je kupić?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Propo oczepin robimy je o północy
a co możecie doradzić mi na podziękowania? nie mam pomysłu
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:42   #2721
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Bo ja kazałam mu kupić 200 butelek, ups chyba przesadziłam, kurcze tyle, że u nas jak goście odjeżdzają to daje się po buteleczce, plus oczepiny to też trochę może pójść, na porwaniu to może max 4 butelki, eh już sama nie wiem.
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:44   #2722
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Tak czytałam te Wasze wypowiedzi i zastanawiam się nad tą księgą gości nawet o tym nie myślałam. Tzn. kiedyś koleżanka mi mówiła ale czy ja wiem, czy to nie jest niepotrzebny wydatek ? Taka księga kosztuje te 60 zł czy więcej a i tak później pójdzie w kąt i tylko kurzyć się będzie. Co sądzicie? ile razy będziecie to oglądać?
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:49   #2723
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
aha i spodobałą mi się taka jedna księga gosci, bo ja ogolnie lubię misie , tylko ze dosc droga, moze sama cos podobnego zrobię

wklejam fotke

ta pierwsza mi sie najbardziej podoba, a w tej drugioej to zal mi przepołowionego misia, ale jest tansza, ale mimo wszystko raczej tyle nie dam za bindowana księge gości
słodkie te miski

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mój TŻ schudł 2kg przy przeprowadzce

u nas na razie tak że od TŻ-ta wszyscy będą oprócz 3 osób które jeszcze się zastanawiają
ale i tak jestem pozytywnie zaskoczona
a ja cóż....czekam do niedzieli bo mam 20 osób niewiadomych

przyszłam wczoraj do domu, ogarnęłam, zrobiłam obiad i normalnie mi nudno było TŻ dopiero po 19 z pracy wrócił

fajnie, że u Was się odliczają

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
zazwyczaj są ok 1 w nocy, troche przed

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
a tak btw. to zostało nam: 1 miesiąc i 9 dni!! to chyba mało..
no dużo nie zostało

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Organistę mamy już dogranego i dodatkowo będą skrzypce. Wogólę chyba znalazłam biżuterię (tylko trochę szkoda mi kasy) dla siebie i bieliznę

Oczepiny u nas o północy- jak ja tego nie lubię

Dziewczyny powiedzcie ile liczyliście wódki na osobę, bo ja już normalnie kłóce o to z TŻ
litr na osobę wesele 2 dni w porywach do 3

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziwczyny TŻ powiedział że kupi mi biżuterię na ślub, teoretycznie mam, ale on powiedział że chce mi kupić i nie wiem co z tym zrobić.
i).
zgodzić się

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_b Pokaż wiadomość
Tak czytałam te Wasze wypowiedzi i zastanawiam się nad tą księgą gości nawet o tym nie myślałam. Tzn. kiedyś koleżanka mi mówiła ale czy ja wiem, czy to nie jest niepotrzebny wydatek ? Taka księga kosztuje te 60 zł czy więcej a i tak później pójdzie w kąt i tylko kurzyć się będzie. Co sądzicie? ile razy będziecie to oglądać?
pewnie często nie ale po latach fajna pamiątka. Chociaz ja nie robię u nas to malo popularne i w sumie nie chce mi się

Śniło mi się, że w dniu ślubu auto mieliśmy "gołe" bo nie kupilam dekoracji czyli, juz nie ma czassssssu
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:00   #2724
agnes_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

My kupowaliśmy wódki jakieś 2 tygodnie temu i mamy 160 wódek na 2 dni ale zastanawiamy się czy kupić jeszcze, bo trzeba liczyć jeszcze na bramy a lepiej więcej niż żeby zabrakło. Powiedzcie mi czy przewidujecie jakieś atrakcje dla gości, bo ja nawet nie wiedziałam, że takie coś się robi, dopiero na forum wyczytałam ale fajne to jest i zastanawiam się, bo w sumie każde wesele takie oklepane jest... moja koleżanka ma ślub w czerwcu (też będzie na naszym a my na jej). Chcemy jej kupić coś fajnego, bo oni dopiero się wprowadzają za tydzień do mieszkania, które dostali od rodziców w ramach prezentu ślubnego 60m2 - fajnie a my chyba narazie pomieszkamy z moimi rodzicami. Szkoda, ale na wszystko przyjdzie czas moi rodzice mają domek a do niego chcielibyśmy dobudować ze 2 pokoje i narazie tak mieszkać, bo też dużo nie zarabiamy.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

a tak propo jakie macie wódki?

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

a tak propo jakie macie wódki?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Też tak myślę, żeby nie robić, choć bardzo mi się taka jedna podobała
a zamawiacie etykiety na alkohol, czy same robicie? a ciasto dajecie weselne?

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

My kupiliśmy wódkę stock i 60 butelek wina kadarka (7,45 w biedronce) i jeszcze szampany w biedronce 30 butelek

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

wiem, że to tanie wino ale moim gościom wlasnie te smakuje i nie chcieliśmy żadnego martini czy cinzano lub innych wyszukanych
agnes_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:02   #2725
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Hej dziewczyny, Ewciu, szkoda, ze tak duzo osob odmowilo, to na pewno przykre, ale z drugiej strony, wiesz, ze bedziesz otoczona osobami, ktorym na prawde na Was zalezy.

Amciziu, mi szczerze mowiac sie te ksiegi nie podobaja: moze jako album z chrzcin jeszcze, ale na wesele? dla doroslych ludzi...? jakos mi te misie sie nie widza. Ale kazdy ma to co lubi

Agnes, witaj. Ja ksiege gosci na pewno bede ogladac wiele razy i uwazam, ze to fajna pamiatka. Pytalam o to takze kolezanki, ktora ta ksiege miala i powiedziala, ze jest BARDZO zadowolona, ze sie na nia zdecydowala. Ale wiadomo, to tez zalezy od osobowosci: ja jestem dosc sentymentalna

Tak piszecie co Wam jeszcze zostalo, to i ja bazgrne:

- wybor kwiatow do kosciola
- bukiet (nadal nie wiem jaki....)
- proba makijazu (juz zaklepana)
- druga proba fryzurki (takze zaklepana)
- proba menu weselnego (juz umowiona, wybralismy tez dania do probowania)
- samochod (poprosic kogos z rodziny/znajomych TZa... wymyslec kogo!)
- prezenty dla rodzicow
- zarezerwowac hotel dla gosci
- isc na drugi zabieg wybielania zabkow
- zapisac sie do kosmetyczki i na solarium
- wybrac muzyke do kosciola
- zrobic liste hitow dla DJ

Wasnie dzieczyny, moze podpowiecie jakich polskich TANECZNYCH piosenek nie powinno zabraknac na weselu?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:02   #2726
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

hello Lachonki
alez u nas dziś pikne słonko! az na rower wsiadłam i przyjechałam do pracy

zapomniałam Wam napisac, że w weekend kupiłam sobie GALOTY do ślubu . także bez obawy - nie pójde bez

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ale od czerwca piszę się na zumbę
No i jutro śmigam na tą mikrodermabrazję Mam trochu pietra Ale może beje dobrze
Joasiunia, a co to ta zumba?
daj znać jak po mikrodermabrazji , bo ciekawa rezultatów

Cytat:
Napisane przez agnes_b Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Poza tym jestem Agnieszka i jestem ze śląska
cześć Agnes

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie, o której godzinie będziecie mieć oczepiny?
Dark, u nas jest w zwyczjaku oczepiny są o północy

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
udało mi się dogadać z parą, która ma ślub po nas odnośnie przybrania kościoła będzie taniej
zamówiłam musznik dla tż-ta mam nadzieję, że będzie tak ładny jak na zdjęciu!!
badzia, super z tym strojeniem kościoła i za musznik!

Cytat:
Napisane przez agnes_b Pokaż wiadomość
a zamawiacie etykiety na alkohol, czy same robicie? a ciasto dajecie weselne?
etykiet nie będziemy mieli. Ciasto będziemy dawać gościom na odchodne
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:05   #2727
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Hmm, no i wiedziałam że o czymś zapomniałam

Wino! Nie wiem jakie kupić, też myślałam o kadarce, ale już nie wiem. Jakie polecacie?

Co do wódki, to makro jest czynne 24 h i niedaleko sali, jakby co to się dokupi
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:06   #2728
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

wódki kupujemy Maximus 0,5l na głowę plus jakieś 10-20 butelek żeby było na konkursy

na bramy weźmiemy jakąś tańszą i mniejsze buteleczki

ja do załatwienia mam
- spowiedź
- bukiet, strojenie auta
- ustalić z siostrą zakonną dekorację kościoła
- podziękowania dla gości
- podziękowania dla rodziców
- drobiazg dla wujka bo ma wtedy urodziny
- koszula i krawat dla TŻ
- wódka, wino, piwo i napoje
- dograć szczegóły na sali, z kamerzystą, foto i orkiestrą ale to jakieś 2 tygodnie przed
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:10   #2729
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
zapomniałam Wam napisac, że w weekend kupiłam sobie GALOTY do ślubu . także bez obawy - nie pójde bez
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:12   #2730
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Lachonki, pomóżcie mi ze znalezieniem jakiejś ładnej księgi gości
myślałam o takiej, ale sama nie wiem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci-mloda-para-[2].jpg (38,6 KB, 12 załadowań)
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.