Psychologia i psycholodzy - ZBIORCZY - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 12:12   #2731
szczesciara6724
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Psychologia i psycholodzy

A studiuje ktoś z was psychologie zaocznie ?
Na jakich uniwersytetach ?
Dużo się płaci, proszę o wasze opinie
szczesciara6724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 16:14   #2732
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez szczesciara6724 Pokaż wiadomość
A studiuje ktoś z was psychologie zaocznie ?
Na jakich uniwersytetach ?
Dużo się płaci, proszę o wasze opinie
na stronie każdego uniwerku są zazwyczaj takie informacje. na ug zaoczna psycho to jakieś 5000 za rok
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:03   #2733
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez szczesciara6724 Pokaż wiadomość
A studiuje ktoś z was psychologie zaocznie ?
Na jakich uniwersytetach ?
Dużo się płaci, proszę o wasze opinie
Już kiedyś była tu dyskusja o zaocznej psychologii. Żadna z nas w tym trybie nie studiuje i z tego co pamiętam wszystkie byłyśmy negatywnie nastawione do studiów zaocznych.

Co do ceny: 4-8 tysięcy w zależności od uczelni.

Na UMCS też nie ma zaocznej, za mało kandydatów i nie jest otwierana.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:12   #2734
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Już kiedyś była tu dyskusja o zaocznej psychologii. Żadna z nas w tym trybie nie studiuje i z tego co pamiętam wszystkie byłyśmy negatywnie nastawione do studiów zaocznych.
.
tak było. zresztą jak masz iść na zaoczne i płacic to idź na wieczorowe - też zapłacisz, a przynajmniej studia wieczorowe od dziennych niczym się nie różnią.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:15   #2735
szczesciara6724
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
tak było. zresztą jak masz iść na zaoczne i płacic to idź na wieczorowe - też zapłacisz, a przynajmniej studia wieczorowe od dziennych niczym się nie różnią.
a oki dzięki za pomoc poszukam na forum tego wątku
co do studiow wieczorowych to raczej nie wchodzi w grę poniewaz w Kielcach nie ma wgl żadnej psychologii, a ponadto studiuje juz jeden kierunek i nie bylo by mozlwiosci pogodzenia, zostały mi juz tylko studia zaoczne
szczesciara6724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 11:14   #2736
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Psychologia i psycholodzy

To może poczekaj, aż skończysz ten kierunek i idź na dzienne do innego miasta, albo własnie na wieczorowe, jeśli chciałabyś zacząć już pracować. Choć na dziennych na UW i tak można pracować, bo masz ITS.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 21:01   #2737
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Jest oczywiście taka możliwość, jeżeli chodzi o Warszawę: moja przyjaciółka studiuję na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania VIZJA, jest zadowolna, moim zdaniem oczywiście nie ma porównania między dziennymi (ja tak studiuję)a a zaocznymi, gdzie zjazdy są co 2 tygodnie, nie ma praktyk.. jednak jeśli ktoś musi pracować, to takie rozwiązanie jest idealne. Oczywiście na dziennych też można pracować, ale wiadomo, że raczej na niecały etat. Moja przyjaciółka godzi pracę na całym etacie i studia weekendowo i jest ok. Koszta są dość duże, ale nie powiem ile , bo nie chce wprowadzać w błąd. Zaocznie możesz studiować na UW, właśnie w Vizji, APSie, widziałam też ,że od tego roku otwierają psychologię w Wyższej Szkole Biznesu czy coś takiego. Dodatkowo oczywiście SWPS, na UKSW to nie wiem.
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 12:09   #2738
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka studiuję na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania VIZJA, jest zadowolna,
No to jest jedną z nielicznych. WSFiZ ma bardzo złą opinię w Warszawie jeśli chodzi o psychologię. Nawet wśród własnych studentów.

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Zaocznie możesz studiować na UW.
Nie, na UW nie ma zaocznej.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 17:12   #2739
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
No to jest jedną z nielicznych. WSFiZ ma bardzo złą opinię w Warszawie jeśli chodzi o psychologię. Nawet wśród własnych studentów.
Potwierdzam, ja ledwie rok wytrzymałam tam, masakra jednym słowem. Może komuś dla kogo to są pierwsze studia będzie odpowiadać, ale jeśli ktoś ma porównanie z innymi to raczej się nie zadowoli. Dla mnie to był zmarnowany czas i cieszę się że się przeniosłam mimo że płacę 2x więcej.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 20:32   #2740
komahrka
Raczkowanie
 
Avatar komahrka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 56
Dot.: Psychologia i psycholodzy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776557

siee, potrzebuje pomocy w sformułowaniu tematu i planu badawczego pracy mgr, z góry dzięki za sugestie
komahrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:36   #2741
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Od jakiegoś czasu psychologia zaprząta mi myśli, bardzo interesuje mnie i nie wykluczam, że może za kilka lat zdecyduję się na nią jako drugi kierunek... Przejrzałam program na UŚ i wydaje mi się ciekawy. Ktoś może studiuje tu na tej uczelni psychologię i mógłby się wypowiedzieć o tym? może co nieco było na wcześniejszych stronach ale teraz nie mam kiedy przejrzeć


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 09:53   #2742
nice_
Raczkowanie
 
Avatar nice_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Troszkę nam ucichł temat...

http://www.swps.pl/katowice/oferta-e...ia/psychologia Jakiś czas temu pojawiła się tutaj dyskusja nt. studiowania psychologii w systemie bolońskim, jak widać, jest to już możliwe. Zawsze byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu, ale patrząc na mój plan na III rok, stwierdzam, że skoro zajęć jest tak mało to jaki jest sens tego, by te studia trwały 5 lat? Mnie osobiście to nie przeszkadza, nigdy nie doskwiera mi nadmiar wolnego czasu, bo zawsze sobie wymyślę jakieś zajęcie, ale z dydaktycznego punktu widzenia?

A tak poza tym - jak nastawienie do nadchodzącego roku akademickiego? I co słychać u tych z Was, które już pracują?

Lizzieo - ja studiuję na UŚ, jeśli dalej jesteś zainteresowana to mogę napisać Ci kilka słów, natomiast nie mam żadnego porównania do innych uczelni i to na pewno będzie minus mojej opinii
__________________
zaraz dzień
jeszcze jeden
zrób co możesz
/Czesław Miłosz/
nice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 10:49   #2743
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez nice_ Pokaż wiadomość
Troszkę nam ucichł temat...

http://www.swps.pl/katowice/oferta-e...ia/psychologia Jakiś czas temu pojawiła się tutaj dyskusja nt. studiowania psychologii w systemie bolońskim, jak widać, jest to już możliwe. Zawsze byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu, ale patrząc na mój plan na III rok, stwierdzam, że skoro zajęć jest tak mało to jaki jest sens tego, by te studia trwały 5 lat? Mnie osobiście to nie przeszkadza, nigdy nie doskwiera mi nadmiar wolnego czasu, bo zawsze sobie wymyślę jakieś zajęcie, ale z dydaktycznego punktu widzenia?

A tak poza tym - jak nastawienie do nadchodzącego roku akademickiego? I co słychać u tych z Was, które już pracują?
Ale fakt podzielenia studiów na I i II stopień nie sprawia, że zajęcia z 5 lat upakowane są w ciągu 3 lat. Zajęć łącznie na I + II stopniu nadal jest tyle co na całych jednolitych (a nawet o kilka przedmiotów mniej, bo zamiast tego jest praca licencjacka).

Teoretycznie nie ucichł, bo założyłyśmy sobie jakiś czas temu klub i tam rozmawiamy już bardziej prywatnie.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2014-09-25 o 10:54
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 10:56   #2744
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ja też jestem wielkim przeciwnikiem systemu bolońskiego na psychologii. Ja na 3 roku wcale tak mało zajęć nie miałam, myślę że to chodzi od uczelni a nie samego kierunku.

A jeśli chodzi o klub to działamy już jakieś 2 lata ;P
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:05   #2745
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ja uważam, że spokojnie możnaby upakować 5 lat w trzy. Na trzecim i czwartym roku miałam zajęcia 2-3x w tygodniu, na piątym będę mieć ich jeszcze mniej. Jedynym logicznym dla mnie wytłumaczeniem, ze trwają właśnie 5 lat jest to, że kończy się je w wieku 25/26 lat, a nie 23-ech... (a różnica w dojrzałości w tych latach, patrząc po sobie i moich znajomych, jest ogromna, więc może o to chodzi?)
__________________
http://anukah.tumblr.com

Edytowane przez orange_sky
Czas edycji: 2014-09-25 o 11:06
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:10   #2746
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez nice_ Pokaż wiadomość
Troszkę nam ucichł temat...

http://www.swps.pl/katowice/oferta-e...ia/psychologia Jakiś czas temu pojawiła się tutaj dyskusja nt. studiowania psychologii w systemie bolońskim, jak widać, jest to już możliwe. Zawsze byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu, ale patrząc na mój plan na III rok, stwierdzam, że skoro zajęć jest tak mało to jaki jest sens tego, by te studia trwały 5 lat? Mnie osobiście to nie przeszkadza, nigdy nie doskwiera mi nadmiar wolnego czasu, bo zawsze sobie wymyślę jakieś zajęcie, ale z dydaktycznego punktu widzenia?

A tak poza tym - jak nastawienie do nadchodzącego roku akademickiego? I co słychać u tych z Was, które już pracują?

Lizzieo - ja studiuję na UŚ, jeśli dalej jesteś zainteresowana to mogę napisać Ci kilka słów, natomiast nie mam żadnego porównania do innych uczelni i to na pewno będzie minus mojej opinii
Faktycznie na UŚ jest mało tych godzin ale mi to tak bardzo nie przeszkadza bo nie chciałabym opuszczać zbyt dużo zajęc co przy 2 kierunkach pewnie by się zdarzło przez nachodzące przedmioty.
Hmm myślę, że jednak jednolite mgr na psychologii to jednak dobry pomysł, średnio bym to widziała w systemie bolońskim.
Tak, nadal jestem zainteresowana, jak najbardziej mnie raczej interesuje tylko UŚ więc spoko


Wysłane z aplikacji mobilnej
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:11   #2747
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Lizzie, ja też z UŚ
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:15   #2748
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
Lizzie, ja też z UŚ
To fajnie w sumie zaczełam się domyślać po tym jak napisałaś, że masz coraz mniej zajęć mi to tak nie przeszkadza (chciałabym pogodzić na ostatnich latach studia z pracą), choć rozumiem, że to jest wkurzające.


Wysłane z aplikacji mobilnej
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:43   #2749
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Wiesz, godzenie studiów z praca jest okej, choć wolałabym mieć studia "z głowy" i móc pracować w zawodzie, zamiast bycia kelnerką etc A jednak w większości miejsc potrzebują przynajmniej dyplomu mgr psychologii.
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 11:46   #2750
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Na UW mamy duzo wiecej zajec, ciezko byloby je upchnac w 3 lata, choc wiadomo nie jest to niemozliwe, ale po co?
Ja sie ciesze ze mamy ITS bo tak to nie wiem czy z praca zawodowa bym pogodzila studia. A w sumie juz 3. rok pracuje
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:10   #2751
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Na UW mamy duzo wiecej zajec, ciezko byloby je upchnac w 3 lata
No bez przesady. Teraz mamy średnio 15 godzin tygodniowo. Przy upakowaniu w 3 lata byłoby 25 godzin. To i tak mniej niż na całej masie kierunków, a nawet mniej niż miało się w gimnazjum. Nadal da się przy tym swobodnie pracować.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:19   #2752
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Wielka szkoda, że tak ucichłyście i przeniosłyście się na prywate. Przeczytałam cały wątek już 2 raz i jest on mocno inspirujący. Do tego związałam się z wami jak z jakimiś bohaterkami literackimi. Aż ciekawość mnie zżera jak sobie radzicie na obecnej ścieżce zawodowej, na studiach.
W każdym razie dziękuje za motywacje (zaczynam właśnie studia, psychologię) i pozdrawiam
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:20   #2753
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja też jestem wielkim przeciwnikiem systemu bolońskiego na psychologii. Ja na 3 roku wcale tak mało zajęć nie miałam, myślę że to chodzi od uczelni a nie samego kierunku.

A jeśli chodzi o klub to działamy już jakieś 2 lata ;P
Już 2 lata?

Ja też jestem przeciwna. Do tego 5-letnie studia dają możliwości osobom, które chcą robić coś poza uczelnią (niekoniecznie pracować). Osobiście sobie nie wyobrażam, żeby wracać padnięta o 19 z uczelni, robić rzeczy na zajęcia i jeszcze się zaangażować w jakieś praktyki czy staże. A rezygnować z tego szkoda, bo można wiele pożytecznych rzeczy nauczyć się jeszcze na studiach, ale bez wielkiej odpowiedzialności.
Do tego u mnie może nie było bardzo dużo zajęć, ale jest dużo czytania (czasami na jedne zajęcia było 200-300 stron) i oczywiście można tego nie przeczytać, ale takie studiowanie się, moim zdaniem, mija z celem.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:37   #2754
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
Wiesz, godzenie studiów z praca jest okej, choć wolałabym mieć studia "z głowy" i móc pracować w zawodzie, zamiast bycia kelnerką etc A jednak w większości miejsc potrzebują przynajmniej dyplomu mgr psychologii.
Zgadzam się z Tobą, ale mi chodziło o to że już będę wtedy miała mgr z innego kierunku


Wysłane z aplikacji mobilnej
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:45   #2755
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Lizzie0 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, ale mi chodziło o to że już będę wtedy miała mgr z innego kierunku
A z czym planujesz połączyć psychologię?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 12:56   #2756
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
A z czym planujesz połączyć psychologię?
Z filologią


Wysłane z aplikacji mobilnej
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 14:14   #2757
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Wielka szkoda, że tak ucichłyście i przeniosłyście się na prywate. Przeczytałam cały wątek już 2 raz i jest on mocno inspirujący. Do tego związałam się z wami jak z jakimiś bohaterkami literackimi. Aż ciekawość mnie zżera jak sobie radzicie na obecnej ścieżce zawodowej, na studiach.
W każdym razie dziękuje za motywacje (zaczynam właśnie studia, psychologię) i pozdrawiam
ojej!

Jigoku, orange_ sky wy nie wybieracie sobie przedmiotów? bo ja od 3 roku ( semestru letniego) tak i np. upycham sobie często po 300 godzin na semestr i przyznam, ze po jednym takim semestrze zimowym 4 roku to byłam po prostu wrakiem :P i faktycznie miałam niewiele czasu, np. w piątki miałam zajęcia od 13 do 22 prawie, a w poniedziałki wstawałam o 5 rano,. zeby od 8 d 16 być w szpitalu w Kościerzynie. teraz bede miała też sporo zimą, a mniej latem, bo pragnę obronić się przed openerem
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145

Edytowane przez pixies20
Czas edycji: 2014-09-25 o 14:18
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 14:44   #2758
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
ojej!

Jigoku, orange_ sky wy nie wybieracie sobie przedmiotów? bo ja od 3 roku ( semestru letniego) tak i np. upycham sobie często po 300 godzin na semestr i przyznam, ze po jednym takim semestrze zimowym 4 roku to byłam po prostu wrakiem :P i faktycznie miałam niewiele czasu, np. w piątki miałam zajęcia od 13 do 22 prawie, a w poniedziałki wstawałam o 5 rano,. zeby od 8 d 16 być w szpitalu w Kościerzynie. teraz bede miała też sporo zimą, a mniej latem, bo pragnę obronić się przed openerem
Nie U nas jedyne co to od 4 roku możesz sobie wybrać wykład fakultatywny (1 w semestrze zimowym i 1 w letnim), seminarium faktultatywne (semestr letni) i specjalizację. Przedmioty na specjalizacji (których jest 4) są z góry zaplanowane, wiec plan studiów u nas jest bardzo mało elastyczny.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 14:50   #2759
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
upycham sobie często po 300 godzin na semestr i przyznam, ze po jednym takim semestrze zimowym 4 roku to byłam po prostu wrakiem
Pix, jesteś pewna, że chodziło Ci o 300 godzin? To daje 20h tygodniowo. Na UW to niewiele więcej niż takie absolutne minimum potrzebne do zaliczenia semestru.

Jak tak was czytam, to zaczynam dużo bardziej doceniać możliwość dowolnego dobierania przedmiotów na UW. Nie dość, że od 1 roku 80% to u mnie zajęcia z psych.klinicznej, to jeszcze mogę sobie wszystko upchnąć na 2 dni w tygodniu

Jigoku, a przynajmniej mieliście wybór z jakiejs wiekszej puli tych fakultetów czy dwa na krzyż?

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2014-09-25 o 14:55
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:11   #2760
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
ojej!
Piexies pozwól, że zapytam jak Ci się układa kariera? Zapadłaś mi w pamięć, bo udzielałaś się od początku. Pamiętam Twoje rozterki związane ze specjalnością na studiach Jesteś teraz na IV roku? Chcesz być klinistą?
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 15:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.