Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 20:52   #2731
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ale ja nie mowie o kobietach ktore na chwile dziecko oddają bo tak jak mowie mi tez wzięły ok 2-3 i do 5 spałam ale o kobietach ktore minimum polowe (jak nie więcej) pobytu w szpitalu wola jak sie ktoś im dzieckiem zajmie bo tak wygodniej
no ale tak ,zeby długo się zajmowały to chyba w żadnym szpiatlu nie ma wiem,że nade mną to się zlitowały bo normalnie by nie wzieły. Słyszały jak Wył w środku nocy i miały wpisane w karcie ile jestem bez snu. Mało tego jak po niego wstalam to mi cała krew chlusneła na podłoge. Ja to chcialam sprzatać jeszcze.. chyab jaka nieprzytomna byłam, prawie zemdlełam Babka jak po niego przyszla to sama powiedziala ktos tu probuje pania rzadzic.. na drugi dzien to już byłam wypoczeta o tej jedne godzinie snu i nie oddalabym go też myślę ,że wlasnie o to tez chodziło Jess dlatego napisalam o swoim przypadku, że się nie wstydze ,że z lubościa oddalam go na godzinę Pani pielęgniarce bo ze mnie nawet nie miałby pozytku taka nietomna byłam
__________________
moi chłopcy...:

Edytowane przez Ambiwalentna29
Czas edycji: 2015-03-30 o 20:54
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:54   #2732
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
no ale tak ,zeby długo się zajmowały to chyba w żadnym szpiatlu nie ma wiem,że nade mną to się zlitowały bo normalnie by nie wzieły. Słyszały jak Wył w środku nocy i miały wpisane w karcie ile jestem bez snu. Mało tego jak po niego wstalam to mi cała krew chlusneła na podłoge. Ja to chcialam sprzatać jeszcze.. chyab jaka nieprzytomna byłam, prawie zemdlełam Babka jak po niego przyszla to sama powiedziala ktos tu probuje pania rzadzic.. na drugi dzien to już byłam wypoczeta o tej jedne godzinie snu i nie oddalabym go też myślę ,że wlasnie o to tez chodziło Jess dlatego napisalam o swoim przypadku, że się nie wstydze ,że z lubościa oddalam go na godzinę Pania pielegniarka bo ze mnie nawet nie miałby pozytku taka nietomna byłam
dokładnie o to !!
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:59   #2733
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
nikt nie mówił o połowie dnia, tylko właśnie ja miałam na myśli godzinkę, dwie. I tak właśnie niedomówienia powodują wymianę zdań
A Ty tak napisałaś, że choćby się waliło i paliło nie oddasz - tak to zrozumiałam
ja też tak zrozumialam

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

No i git to wszystko wiemy Nie ma czego się wstydzić gdy oddamy dziecko na godzinę z braku sił fizycznych
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:01   #2734
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
oj chyba dziewczynki zaczeły dominowac czytli nasi Synkowie beda mieli w kim wybierac
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość



Super

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
gratulację chyba poszłaś szybciej prawda? Ale dziewczynkowo sie u nas zrobiło coś czuję ,że się okaże ich więcej niz chlopakow
, stwierdziłam, że nie wytrzymam do następnej wizyty i poszłam dziś prywatnie
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:04   #2735
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
Gratulacje!

Ja znam przypadki ze w szpitalach dzieci dawano tylko do karmienia
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:04   #2736
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny why uznalyscie mnie za zaginiona?? ;-) i w dododatku przypisany został mi jakiś aniołek i syn z 2013 roku którego również nie posiadam ;-)

P.s powiedzcie mi jeszcze czy to normalne że w 20 tyg czuje tylko delikatne wieczorne kopniaki? Kilka...
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:08   #2737
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
nikt nie mówił o połowie dnia, tylko właśnie ja miałam na myśli godzinkę, dwie. I tak właśnie niedomówienia powodują wymianę zdań

A Ty tak napisałaś, że choćby się waliło i paliło nie oddasz - tak to zrozumiałam

No ja nie oddałabym ale tez miałam juniora na 2-3 oddanego bo mnie zmusiły sle mi chodziło o te babki wiecznie zmęczone itd co to musza ciagle odpoczywac od dziecka

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
no ale tak ,zeby długo się zajmowały to chyba w żadnym szpiatlu nie ma wiem,że nade mną to się zlitowały bo normalnie by nie wzieły. Słyszały jak Wył w środku nocy i miały wpisane w karcie ile jestem bez snu. Mało tego jak po niego wstalam to mi cała krew chlusneła na podłoge. Ja to chcialam sprzatać jeszcze.. chyab jaka nieprzytomna byłam, prawie zemdlełam Babka jak po niego przyszla to sama powiedziala ktos tu probuje pania rzadzic.. na drugi dzien to już byłam wypoczeta o tej jedne godzinie snu i nie oddalabym go też myślę ,że wlasnie o to tez chodziło Jess dlatego napisalam o swoim przypadku, że się nie wstydze ,że z lubościa oddalam go na godzinę Pani pielęgniarce bo ze mnie nawet nie miałby pozytku taka nietomna byłam

A wlasnie zdziwiłabyś sie bo sporo szpitali co to napadasz ze sie zle czujesz to dziecka mozesz nie mieć prawie cały pobyt... A dla mnie to niewyobrażalne jest
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:09   #2738
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny why uznalyscie mnie za zaginiona?? ;-) i w dododatku przypisany został mi jakiś aniołek i syn z 2013 roku którego również nie posiadam ;-)

P.s powiedzcie mi jeszcze czy to normalne że w 20 tyg czuje tylko delikatne wieczorne kopniaki? Kilka...
Nie ma zasady kiedy się jakie kopniaki czuje także spokojnie ...
Nie uznaje cie za zaginiona. .. 😊😙

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Ja znam przypadki ze w szpitalach dzieci dawano tylko do karmienia
U nas pytali czy karmić będę i czy maja mi zostawić dzidzie czy tylko na karmienie przynosić
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:10   #2739
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny why uznalyscie mnie za zaginiona?? ;-) i w dododatku przypisany został mi jakiś aniołek i syn z 2013 roku którego również nie posiadam ;-)



P.s powiedzcie mi jeszcze czy to normalne że w 20 tyg czuje tylko delikatne wieczorne kopniaki? Kilka...

O kurczaczki to cos sie pomieszało przy zmianie wyglądu.

Napisz pw z terminem i dokładnymi informacjami
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:11   #2740
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No ja nie oddałabym ale tez miałam juniora na 2-3 oddanego bo mnie zmusiły sle mi chodziło o te babki wiecznie zmęczone itd co to musza ciagle odpoczywac od dziecka

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------




A wlasnie zdziwiłabyś sie bo sporo szpitali co to napadasz ze sie zle czujesz to dziecka mozesz nie mieć prawie cały pobyt... A dla mnie to niewyobrażalne jest
dla mnie też niewyobrażalne Prawda jest taka ,że mi w ogole nie musiały go brac ale to też by było dla mnie niewyobrażalne chyba fizycznie bym tam padla a sąsiadki razem ze mna:P pyschicznie bylam gotowa go mieć ale fizycznie odpływałam..
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:17   #2741
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Przy moim nicku i terminie porodu jest wszystko ok tylko przy tych zaginionych jakieś głupoty ;-) ale wybaczam wybaczam ;-)
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:23   #2742
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Juz skasowane
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:25   #2743
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej hej .. Wsprzątałam , popakowałam się . W srode jedziemy w koncu do domu . doczekac sie nie moge swojego lozeczka

A w czwartek z rana wizyta , juz 7 tydzien jak dzidzi nie widzialam .. no i poznam plec moze w koncu..

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
oo super a na jaki kolor wloski robisz? koniecznie fote przed i po pokaz
Średni brąz lekko wpadajacy w rudośc .. nie umiem wyjaśnić jaki to dokładnie

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Niespodziewajka25 ale miałam farta zadzwoniłam do mojej fryzjerki... zawsze czekam na wizytę ok 2 tygoni a tu się okazało że ktoś zrezygnował właśnie i idę za godzinkę jupi

co ja mam ze sobą zrobić???
No i super .. i jak po bo nie wiem czy przeoczyłam czy pisałaś

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Otóż to :P
Chociaz powiem szczerze, ze gdybym rodziła w szpitalu w którym pierwotnej chciałam rodzic to bym nie brała takiego pokoju bo wszędzie sa 2-osobowe z własna łazienka, wszystko nowiuteńkie itd. Ale w salo 4-osobowej i bez łazienki to mi sie jakos średnio widzi... Nawet jak juniora rodziłam to miałam 2-osobowa z łazienka (i tu czasami był armagedon jak i jedno dziecko i drugie zaczęło płakać :P) a w 4 osobowej sali ? Musi byc wesoło :P
Ja juz pisałam . Po porodzie leżałam w sali gdzie było nas 8 , łazienka na korytarzu jedna na całe piętro. Takie warunki miałam spartanskie

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
co do pory narodzin, to ja chciałabym, żeby mnie "wzięło" w ciągu dnia Bo możecie się śmiać, ale przeraża mnie myśl o odejściu wód...
no bo właściwie jak to jest? wiem, że te wody są przeźroczyste i wg, ale co np z materacem w łóżku??? (gdyby mnie tam złapało) No może głupie pytanie, ale ostatnio tak się zastanawiałam jak ja wysuszę 220x200cm i do tego wysoki na 20 cm?
Ja wiem, że to jest sprawa drugorzędna i w chwili rozpoczęcia porodu będzie to najmniej ważne, a nawet w ogóle nie ważne, ale na ten moment nie daje mi to spokoju
Nie zawsze najpierw odchodza wody . Mnie n odeszly dopiero przy skurczach partych , swoja droga bardzo mile uczucie to bylo

Co do oddawania dziecka po proodzie to ja bym chyba swojego nie oddała . Z Adaniem było ciezko , potem cala noc nie spalam , w dzien tez nie a i tak moglam godzinami siedziec i patrzec sie jak spi zamiast sama sie zdrzemnac choc chwile. No ale tez byl grzeczny dzieckiem . Ani razu nie zaplakal .. moze gdyby bylo inaczej to juz nie bylo by tak kolorowo. kto wie ..
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:30   #2744
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

TusiaeM gratuluje córci
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:30   #2745
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No i gratuluje dziewczynek .. posypalo sie ich troche ostatnio. Ale spokojnie w czwartek dolaczy nowy siurek do kolekcji
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:33   #2746
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Hej hej .. Wsprzątałam , popakowałam się . W srode jedziemy w koncu do domu . doczekac sie nie moge swojego lozeczka

A w czwartek z rana wizyta , juz 7 tydzien jak dzidzi nie widzialam .. no i poznam plec moze w koncu..


to już 7 tygodni? mi się wydawalo ,że jak bylas teraz prywatnie to mineło 5 ;p ale ten czas leci
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:33   #2747
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja wlasnie doczytalam, ze tych pokojów rodzinnych u nas w klinice wczesniej nie mozna rezerwowac...czyli jak ktos bedzie mial pecha to moga byc wszystkie zajete
Ale mysle, ze tragedii w takim przypadku nie ma, bo wszystkie inne pokoje sa dwuosobowe ...


Ide pod prysznic i nyny , jutro mam wizyte.


Spokojnej nocy mamusie
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:42   #2748
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
No i gratuluje dziewczynek .. posypalo sie ich troche ostatnio. Ale spokojnie w czwartek dolaczy nowy siurek do kolekcji
haha myślisz niech będzie dziewczynka Tymek będzie miał w czym wybierac

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Jess a Ty kiedy masz Usg? dopiero 17 ?? ja Cie laska podziwiam za cierpliwosc
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:22   #2749
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Witam się wieczorkiem

Niespodziewajka25 wróciłam odmieniona już nie blondi hehe ... ciemny blond/brąz mam teraz i ścięte włoski

Roxana- a miałas rodzić w Katowicach co nie?? Kiedyś rozmawiałyśmy o tym... Nie kojarzę czy pisałaś o zmianie szpitala.... Dlaczego musisz w Gliwicach???

Ja rodząc Maję oczywiście dostałam ją od razu do cyca ale po godzinie chyba zabrali mi ją na badania, mnie w tym czasie zawieźli na salę... Wiem na 100% że miałam podanego ,,głupiego jasia,, po cc... Nie wiem dlaczego... Wjeżdżając na salę usnęłam w 3 sekundy... /dodam że akcja porodowa trwała ponad dobę/ na sali byłam ok 7 rano... Nie mam pojęcia ile spałam, bo nie pamiętam calutkiego dnia /moja lekarka mówiła że to przez głupiego jasia/ ... ale na pewno 3godz snu były... i pielęgniarki zajmowały się małą... Potem była cały czas ze mną... Ale na pierwszą noc mi ją zabrały, powiedziały że nie dam rady po tym głupim jasiu się nia zająć... I chyba dobrze się stało bo faktycznie na następny dzień nic nie pamietałam ...
Na drugą noc też zabrały dziecko... ale prosiłam by mi ją zostawiły ... więc miałam ją chyba do 3 w nocy potem i tak zbrały właśnie.. Przed 6 oddały... Potem była już ze mną...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 23:01   #2750
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Witam się wieczorkiem

Niespodziewajka25 wróciłam odmieniona już nie blondi hehe ... ciemny blond/brąz mam teraz i ścięte włoski

Roxana- a miałas rodzić w Katowicach co nie?? Kiedyś rozmawiałyśmy o tym... Nie kojarzę czy pisałaś o zmianie szpitala.... Dlaczego musisz w Gliwicach???

Ja rodząc Maję oczywiście dostałam ją od razu do cyca ale po godzinie chyba zabrali mi ją na badania, mnie w tym czasie zawieźli na salę... Wiem na 100% że miałam podanego ,,głupiego jasia,, po cc... Nie wiem dlaczego... Wjeżdżając na salę usnęłam w 3 sekundy... /dodam że akcja porodowa trwała ponad dobę/ na sali byłam ok 7 rano... Nie mam pojęcia ile spałam, bo nie pamiętam calutkiego dnia /moja lekarka mówiła że to przez głupiego jasia/ ... ale na pewno 3godz snu były... i pielęgniarki zajmowały się małą... Potem była cały czas ze mną... Ale na pierwszą noc mi ją zabrały, powiedziały że nie dam rady po tym głupim jasiu się nia zająć... I chyba dobrze się stało bo faktycznie na następny dzień nic nie pamietałam ...
Na drugą noc też zabrały dziecko... ale prosiłam by mi ją zostawiły ... więc miałam ją chyba do 3 w nocy potem i tak zbrały właśnie.. Przed 6 oddały... Potem była już ze mną...

No ja chciałam w bonifratrów w Katowicach ale jesli chce cc to jestem przekierowana od mojego lekarza prowadzącego do jego znajomej, która na 100% mi cc wykona ale ten minus, ze ona pracuje wlasnie w Gliwicach wiec jesli cc to G-ce... W bonifratrów ze skierowaniem od lekarza bez bezpośrednich przyczyn do cc mogą mi jej po prostu nie wykonać i kazać rodzic SN...
Tak bardzo żałuje, ze mój lekarz nie pracuje juz nigdzie w szpitalu, byc pod jego opieka to byłby mój szczyt marzeń porodowych pierwszy raz mam takie zaufanie do lekarza ginekologa a przy tym jest tak przyjaznym człowiekiem. No ale nic, musze spiąć tyłek i przetrawić te Gliwice ...

Dziwna szkoła, głupi Jaś po zabiegu niezłego kopa musiałaś mieć ja akurat jestem dziwna osoba bo na mnie głupi jasiek zwyczajnie nie działa (dwa razy dostawałam w życiu i ani razu nie odczułam w żaden sposób ) a zas niektórzy to maja takie jazdy, ze szok. Wcale sie nie dziwie, ze Ci dziecko zabrali bo sobie nie wyobrażam w takim stanie sie dzieckiem próbować opiekować !!
Tym razem zastrzeż, ze chcesz pozostac świadoma do samego konca i maja ci tego głupiego Jaśka odpuścić
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 05:36   #2751
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość

dd1dd rozumiem ze tzrymac kciuki za dziewuszke?
wystarczą kciuki za to,żeby chciało pokazać czy chłopczyk czy dziewczynka a co będzie to mi obojętne
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:09   #2752
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Witam się wieczorkiem

Niespodziewajka25 wróciłam odmieniona już nie blondi hehe ... ciemny blond/brąz mam teraz i ścięte włoski

Roxana- a miałas rodzić w Katowicach co nie?? Kiedyś rozmawiałyśmy o tym... Nie kojarzę czy pisałaś o zmianie szpitala.... Dlaczego musisz w Gliwicach???

Ja rodząc Maję oczywiście dostałam ją od razu do cyca ale po godzinie chyba zabrali mi ją na badania, mnie w tym czasie zawieźli na salę... Wiem na 100% że miałam podanego ,,głupiego jasia,, po cc... Nie wiem dlaczego... Wjeżdżając na salę usnęłam w 3 sekundy... /dodam że akcja porodowa trwała ponad dobę/ na sali byłam ok 7 rano... Nie mam pojęcia ile spałam, bo nie pamiętam calutkiego dnia /moja lekarka mówiła że to przez głupiego jasia/ ... ale na pewno 3godz snu były... i pielęgniarki zajmowały się małą... Potem była cały czas ze mną... Ale na pierwszą noc mi ją zabrały, powiedziały że nie dam rady po tym głupim jasiu się nia zająć... I chyba dobrze się stało bo faktycznie na następny dzień nic nie pamietałam ...
Na drugą noc też zabrały dziecko... ale prosiłam by mi ją zostawiły ... więc miałam ją chyba do 3 w nocy potem i tak zbrały właśnie.. Przed 6 oddały... Potem była już ze mną...
mi tez podali glupiego jasia.. podczas porodu na rozluznienie.. po porodzie zasnelam w pare minut ale dziecko mnie budzilo co chwila takze wyspalam sie w dzien bardziej

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
haha myślisz niech będzie dziewczynka Tymek będzie miał w czym wybierac

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Jess a Ty kiedy masz Usg? dopiero 17 ?? ja Cie laska podziwiam za cierpliwosc
ja mam 17.4 usg chyba ci sie osoby pomylily

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
wystarczą kciuki za to,żeby chciało pokazać czy chłopczyk czy dziewczynka a co będzie to mi obojętne
bede trzymac kciuki :P

dziewczyny czy mam schizy czy pada Śnieg???!! wtf????
normalnie... szlag mnie trafi chyba musze kurtke zimowa wyjac z szafy...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:30   #2753
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Aaaaa ta pogoda w ogole beznadziejna, budzę sie - słońce, teraz juz pochmurno... Za chwile pewnie bedzie lac

Witam sie tak w ogole

Lece odprawić facetów do szkoły/pracy i sama chyba wskoczę z powrotem do lozka
Mieszkanie posprzątane, obiad z wczoraj... Co tu robic, poleniuchuje dzisiaj
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:44   #2754
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Aaaaa ta pogoda w ogole beznadziejna, budzę sie - słońce, teraz juz pochmurno... Za chwile pewnie bedzie lac

Witam sie tak w ogole

Lece odprawić facetów do szkoły/pracy i sama chyba wskoczę z powrotem do lozka
Mieszkanie posprzątane, obiad z wczoraj... Co tu robic, poleniuchuje dzisiaj
to kozystaj.. ja wczoraj leniuchowalam.. dzis musze ogarnąć troche puscic pranie i zmywanie :d obiad dzis szybki- spagetti wiec na luzie

Niespodziewajka..- to bedzie taki kasztan ..? brazowo rudy pamietam ja mialam po hennie z indygo mieszanej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 06:52   #2755
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hejka

ale słoneczko w Kraku maż do pracy ja o 10 :30 na fitness
mam nadzieje że dam rade bo mnie lydki od basenu bolą
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:03   #2756
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Miałam odpoczywac ale chyba najpierw bede musiała jechac zalatwic pewna sprawę z teściowa...
Tylko obawiam sie, ze dla jednej z nas to sie moze bardzo zle skończyć...

Ehhhh za jakie grzechy taki człowiek po świecie chodzi ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:06   #2757
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

kurcze roxana nie bierzesz wsparcia tzn. męża na wojne z teściową trzeba mieć miecz argumentów i tarcze w fochu
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:09   #2758
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
kurcze roxana nie bierzesz wsparcia tzn. męża na wojne z teściową trzeba mieć miecz argumentów i tarcze w fochu

TŻ w pracy do 22 a ja kolejnego dnia nie wytrzymam... Zreszta TŻ bedzie starał sie mnie "stopować" a tego nie chce...
Wczoraj zrobiła taka akcje, ze jak miałam unormowane ciśnienie tak mi wskoczyło na 170/100... Nienormalna baba, która ewidentnie powinna sie leczyć...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:14   #2759
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
TŻ w pracy do 22 a ja kolejnego dnia nie wytrzymam... Zreszta TŻ bedzie starał sie mnie "stopować" a tego nie chce...
Wczoraj zrobiła taka akcje, ze jak miałam unormowane ciśnienie tak mi wskoczyło na 170/100... Nienormalna baba, która ewidentnie powinna sie leczyć...
możesz napisać co wymyśliła?
I jaki masz plan działania na nią?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:18   #2760
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
możesz napisać co wymyśliła?

I jaki masz plan działania na nią?

Nie odebrałam od niej przez 2 dni telefonu i wczoraj zadzwoniła do mojej babci, zaczela jej płakać ze my ich w mamy, ze dla nas liczą sie tylko pieniądze wiec z biedakami sie nie zadajemy, ze traktujemy ich jak śmieci, ze siostry TŻ nie akceptujemy a sami swojego dziecka wychować nie mozemy... No i kij ze wszystkim - ale po co mojej babci tyłek zawraca ?!
Pozniej do mnie 10 razy dzwoniłam, nie odebrałam ani razu... No ale cała noc nie spałam, siedzi to we mnie i chce pojechać w koncu wygarnąć jej kazdy moment całego "wspólnego" życia, wyjaśnić jej z jakiego powodu mam jej serdecznie dosc i niech sie dzieje co chce, ja jej nie potrzebuje a nawet wręcz bede szczęśliwa ze jesteśmy tak skłócone, ze nie bede musiała wcale tam jezdzic, kontaktować sie z nia itd... I pierwsze co to juniora od niej odizoluje...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.