Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz.VIII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 16:33   #2731
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

asia27100

No to brawa dla dzidzi i za szyjkę a za poprawę wyników trzymam kciuki

justiwi spoczo, będę pamiętać. a w sumie zakup wózka to ważna sprawa, jeśli jesteś zdecydowana na jedo, to ja bym się jednak przejechała

Donuś no to kciuki
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 16:40   #2732
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

paulka super że z dziewczynkami wszystko ok

asia brawo za wizytę i trzymam kciuki,żeby wyniki się poprawiły

menia
, współczuję szpitala

kasiab
biedna, ale masz z tą teściową, masakra
jak ja się cieszę, że mieszkam z moimi rodzicami a nie teściami..

co do lewatywy, u mnie w szpitalu robią każdej ciężarnej, nic strasznego
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 16:57   #2733
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

justiwi - to u Ciebie jeszcze ciekawiej niż u mnie, bo ja mam (tylko i) aż teściową, a Ty jeszcze dwie pudernice dodatkowe Współczuję
My walczymy o drzwi na klatce schodowej, bo inaczej w ogóle nie oderwiemy się od nich. Tzn teściów. Jest tragicznie ogólnie i ja się strasznie tym denerwuję.

chansons - nie no jak ona miałaby mi sprzątać To ja już w ogóle bym się załamała. Niech robi to mój mąż jednak A w szpitalu uwierz że zniosłabym ją i nawet z chęcią bym jej wyczekiwała, bo ona nie lubi tam siedzieć więc wpadałaby na pół godziny i by mi słodkości przyniosła A tak 24 na dobę ją mam. Ostatnio wpadła ok 23 jak już spaliśmy i zaczęła mężowi tłumaczyć o jakiś samochodach. Ale mąż już nie wytrzymał i posłał wiązankę epitetów, bo po pierwsze ze snu nas zerwała po drugie ja w piżamie z cyckami na wierzchu prawie z antenami jak satelity. Nie czułam się zbyt pewnie i spokojnie.

madziula - a u Ciebie to cisza nie masz skurczybyczków?? Mi się dziś już dwa pojawiły takie delikatne.

streskupa mnie też dopada i nie jest to fajne uczucie Szczególnie w sukni ślubnej nie było ciekawie
Przy okresie też zawsze miałam rozwolnienie.
Ogólnie streskupa trzyma się mnie już od jakiegoś tygodnia.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:34   #2734
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Czyżby szykował się chłopczyk??
Niekoniecznie.. Po prostu najbardziej uniwersalny wybraliśmy z dostępnych
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:47   #2735
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dziewczyny czy Wy też czujecie czasami takie kłucie w podbrzuszu tak jakby dziecko uciskało w tym miejscu główką. Wziełam magnez teraz i zobacze co będzie się dalej działo. Młody dzisiaj się tak ułożył się okropnie się wypina po prawej stronie a po lewej jakby się odpychał nóżką lub rączką i wtedy mnie kłuje po lewej stronie brzucha a kłucie w podbrzuszu to może macica ? Wkońcu mały rosnie teraz ..
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:50   #2736
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

vampirka tak sobie tylko myślę czy nie mogłaś sobie na tego paciorkowca zrobić prywatnie? Czemu wyniki mają czekać u lekarza? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że będą czekać, aż lekarz wróci tzn miesiąc? Skoro poszłaś do laboratorium, sama pobrałaś sobie materiał, to zapłać za badanie i odbierz sobie wyniki (ja płaciłam około 25 zł)

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym 32 tc i przy okazji 8 miesiącu... jestem niestety chora i ledwo żywa, wrócę na wizaż jak trochę mi przejdzie
Gratuluję 32 tc

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Witam sie po USG
Dziewczynki zdrowo rosną, jedna waży 1717g a druga 1740g
Wszystko jest oki, położenie poprzeczne i główkowe no i coraz mniej czasu na obkręcenie sie
Sama już nie wiem jak chce rodzić, pozostawiam wszystko losowi

Idę coś wszamać o potem Was nadrobię

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Heej dziewczyny!
Trochę mnie nie było, ale przez weekend byłam mało mobilna u teściów i na działce, a początek tygodnia też nieźle aktywny był.. No ale przynajmniej po rekolekcjach jesteśmy, mamy zmienione opony na letnie i takie tam..

Mogę liczyć na jakieś szybkie sprawozdanie co tam u Was słychać?

Kupiliśmy dziś wózek Baby Design Lupo Comfort granatowy Cieszę się, że mamy już to z głowy. Ogólnie czuję się dobrze i właśnie lecę na ćwiczenia dla ciężarówek Postaram się wieczorem zajrzeć do Was
za wózek


Nie pocytowało mi wszystkiego...
menia trzymam kciuki.
asia gratuluję wizyty.


Co to lewatywy, to ja liczę właśnie na tę streskupę. W czasie @ też miałam często rozwolnienia w związku z bólem brzucha, a do tego moje jelita są "zesute" a jak nie będzie streskupki to nie wiem co zrobię...
Pamiętam jednak jak koleżanka opowiadała, że rodziła bez lewatywy i przy partych bała się, że coś jej wyjdzie i strasznie było jej głupio. Cały czas o tym myślała i nie mogła się skupić na parciu.
I sorry za opis, ale wydaje mi się , że lewatywa chyba rozluźnia też jelita i po wypróżnieniu zawsze coś może w środku zostać i chyba lepiej zrobić klocka niż placka, bo łatwiej posprzątać?
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2014-04-03 o 17:52
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:51   #2737
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Hej
My dziś zaliczyłyśmy spacer, mój mąż miał iść, no ale musiałam zajść do 5-10-15 po leginsy, a do tego maruder mi nie jest potrzebny więc poszłyśmy same dystans, który pokonywałam zawsze w 30 minut dzisiaj zrobiłam w godzinę no ale to był spacer rekreacyjny, tylko takie powolne mi pozostały obecnie potem mój tata rozpalił ognisko w ramach obiadu, więc zjadłyśmy kiełbasę pyyyyychaaaaa Hania trochę poszalała na zjeżdżalni i w piaskownicy w ogrodzie, a potem mąż wziął ją nad jezioro na plac zabaw, ale niestety szybko wracali, bo mieli awarie – kupala w gaciach jak to mój małżonek powiedział Ja w tym czasie posprzątałam w Hani pokoju, pomyłam zabawki, pościerałam kurze itp. I teraz bolą mnie… nogi – no tego jeszcze nie było w ogóle teraz mam system, że codziennie jeden pokój, żeby się nie przemęczać, w związku z czym nigdy nie będzie czysto, bo jak w końcu skończę wszystko to będzie trzeba zaczynać od nowa no ale to nieważne

Meniaa trzymaj się

Iemand to też miałaś przygodę jak dobrze, że mój gin sam wszystko załatwia, łącznie z dostarczeniem wymazu do laboratorium uff
Co do lewatywy to ja nie mam z tym problemu chociaż mi nie robili, ale wolałabym sama wcześniej się wypróżnić niż niechcąco na porodówce zależy czy byłby na to czas czy nie ale w zasadzie to organizm jest taki mądry, że zazwyczaj sam się opróżnia przed porodem przynajmniej ja tak miałam

Kasiab spokojnie, nie denerwuj się, jak to mówią złość piękności szkodzi, chociaż doskonale wiem, że łatwo powiedzieć współczuję Ci po prostu, no bo nie wiem co zaradzić porozmawiać z mężem masz w planie, więc nic innego nie da się wykombinować
O a czekolada to też świetny pomysł

Myska gratuluję zakupu wózka

Ramona super, że bez szpitala mimo wszystko mam nadzieję, że mąż ma nauczkę na następny raz

Justiwi streskupa znam to
Współczuję aukcji

Chansons zdażysz, zdążysz a tak btw ja też mam jedo Fyn po Hani

Asia27100 ale o co chodzi z tą wielkością brzucha? A wody mierzył? Łożysko? Bo jeśli wszystko w porządku to chyba lepiej dla kobiety, że brzuch nie za duży
za wizytę ogólnie, bo widzę, że poza tym wszystko w porzo poza tymi płytkami krwi, oby ta ostateczność nie była konieczna

Lucynka ja czasami czuję kłucie

Dziewczyny jeszcze co do lewatywy to podobno w aptece są zestawy do samodzielnego zrobienia w zaciszu domowym to tak jakbyście wiedziały, że się zaczyna a nie chciałybyście jeszcze jechać do szpitala to można zrobić w domu
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 17:52   #2738
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Light to na biało przepraszam umarłam
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:55   #2739
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Light to na biało przepraszam umarłam
Ja też
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 17:58   #2740
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Light to na biało przepraszam umarłam
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Ja też

Oj tam, mie wiedziałam jak to napisać, ale chyba po takim opisie każdy wie o co komon
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 18:25   #2741
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Light - Ja tam mam bogatą wyobraźnię
Dziewczynki bo ja się teraz tak zaczęłam zastanawiać... Te dziewczynki kwietniowe i te z początku maja. Was nie męczą skurcze? Ja tylko tak narzekam na nie?
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 18:34   #2742
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Light - Ja tam mam bogatą wyobraźnię
Dziewczynki bo ja się teraz tak zaczęłam zastanawiać... Te dziewczynki kwietniowe i te z początku maja. Was nie męczą skurcze? Ja tylko tak narzekam na nie?
Mnie nie męczą narazie skurcze. Zobaczę jutro na ktg, jak mi lekarz zrobi, czy w ogóle już jakieś mam. Ale, żeby było Ci raźniej i żebyś nie wyszła tutaj na jedyną marudę to też ponarzekam
No więc:
Boli mnie spojenie łonowe(chyba tak to się nazywa) i kości. Mam trudności z dłuższym chodzeniem, więc teraz już tylko wychodzę do lekarza i ewentualnie do sklepu do którego podjeżdzam autem. Dziś mi się krew z nosa puściła i to tak konkretnie, mam lekkie zawroty głowy, kołotanie serca, nie mogę dłużej stać bo się męczę i od razu mi słabo, i za każdym razem jak się podnoszę to muszę siusiu, ciągle chce mi się jeść, ale mój żołądek i jelita już są pełne i nie przyjmują więcej pożywienia
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2014-04-03 o 18:35
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 18:43   #2743
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Co to lewatywy, to ja liczę właśnie na tę streskupę. W czasie @ też miałam często rozwolnienia w związku z bólem brzucha, a do tego moje jelita są "zesute" a jak nie będzie streskupki to nie wiem co zrobię...
Pamiętam jednak jak koleżanka opowiadała, że rodziła bez lewatywy i przy partych bała się, że coś jej wyjdzie i strasznie było jej głupio. Cały czas o tym myślała i nie mogła się skupić na parciu.
I sorry za opis, ale wydaje mi się , że lewatywa chyba rozluźnia też jelita i po wypróżnieniu zawsze coś może w środku zostać i chyba lepiej zrobić klocka niż placka, bo łatwiej posprzątać?
No nie moge!!!

Jak mi bedziesz walic takimi tekstami przed porodem to mi zadna lewatywa nie bedzie potrzebna, bo sie predzej posram ze smiechu
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 18:46   #2744
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Coś ostatnio mamy gorszy czas z tymi lekarzami Oby szybko poszło

Kasiab, mój też dużo pracuje, ale swoje obowiązki ma. Tylko u mnie teściowa nie musi wszystkiego widzieć, bo nie mieszkamy razem więc w tym temacie nie wypowiada się... Ale parę razy robiła mi kazania na inny temat... wtedy od razu prosiłam TŻ, by coś Jej powiedział na ten temat... a czy rozmawiał, to już inna kwestia... chyba kończyło się na tym, że sama wybuchałam, mówiłam Jej co mi leży na sercu a potem nie przyjeżdżałam do Niej przez dłuższy okres, żeby się niepotrzebnie nie denerwować
W każdym razie racja jest po Twojej stronie. Nie możesz pozwolić sobie wejść na głowę... i też bym wolała szpital od mieszkania z teściową
No ja mam fajnie bo mieszkam od prawie 5 lat z MATKĄ mojej teściowej... babcia jest ślązaczką, ja dla niej gorolem,(pół rodziny z Lubelszczyzny) cały czas mi zwraca uwagę co mam robić, jak mam robić, kiedy i co:/ W córkę nam się wtraca, a jest prosta, zacofana, i mnie już do szału nie raz doprowadziła... wydaje mi się że wszystko przekabacik byle mi udowodnić że ona robi inaczej i lepiej. Nie potrafi gotować, a myśli że tak, wszystko robi ciężkie, niedowidzi czy jest włos od psa, czy grudy się robią, nie domywa naczyć dokładnie i w ogóle masakra. Książkę mogłabym napisać. Do tego jest fałszywa! Na szczęście mąż mnie bardzoi wspiera mamy mieszkanie ale jeszcze kilka miesięcy remontu przed nami

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Wiesz Wampirko jak ja bym cos powiedziała to byłaby awantura taka na śmierć i życie bo ja jestem podły człowiek i nie dam sobie w kaszę dmuchać dlatego wolę wszystko przemilczeć albo załatwić sprawę przez męża. Mama moja nauczyła mnie, że gó.wna się nie tyka bo śmierdzi gorzej. Tyle, że to zaczyna rosnąć do skali niewyobrażalnego w☠☠☠☠ienia. Myślę że skończy się jak Ola się pojawi bo nie zniosę wtedy rad.

Ja Was przepraszam za te moje żale
Skąd ja to znam, a jak się mała pojawiła to już dopiero się zaczęło... miałam czasem wrażenie że jak to tylko do karmienia potrzebna, a najlepiej jakbym karmiła mm jak ona i jej córki bo tylko muszą mi dziecko na chwile dać przez to karmienie. Na każdym rodzinnym spotkaniu to myślałam, że mi nie chcą małej oddać żebym jej czegoś nie zrobiła:/ Ii co z tego że jestem grzeczna i uległa, jak w końcu wybucham to jestem tą najgorszą:/ a dom jest jej, i kuchnia wspólna, bleee

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam dyskretne pytanie. Co myślicie o lewatywie?
U mnie w szpitalu chcą żeby mieć ze sobą 2 enemy, ale ostatnio tylko pytali kiedy kupka była i nie zrobili. Myślę że teraz też będzie od tego zależało
Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość

ale jest ok. wymowna mina po zważeniu mnie, i pyta co teraz... no co... powiedzialam, żebysmy przeszli dalej. to ze śmiał ze mnie mam ok.16 kg na plusie.
mały siedzi główką w dol ciagle, ale na razie jeszcze to nic nie znaczy
gin stwierdził, ze mi brzuch nie urósł.... hm...tzn teraz nie wiem, czy od zeszlego razu, czy ogolnie ze nie jest za duzy... w poczekalni byly laski z naprawde duzymi brzuchami, a wiem ze jedna na pewno ma termin po mnie....
edit
No mój lekarz tez ciągle zwraca uwagę delikatnie na mój przyrost wagi, i że brzuch jakiś duży i nie wiem o co mu chodzi:P mam 13kg na plus, tyle, że startowałam z wago 70kg
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też czujecie czasami takie kłucie w podbrzuszu tak jakby dziecko uciskało w tym miejscu główką. Wziełam magnez teraz i zobacze co będzie się dalej działo. Młody dzisiaj się tak ułożył się okropnie się wypina po prawej stronie a po lewej jakby się odpychał nóżką lub rączką i wtedy mnie kłuje po lewej stronie brzucha a kłucie w podbrzuszu to może macica ? Wkońcu mały rosnie teraz ..
ja czuję takie rwanie jakby mi mała miała ręce wystawić przez szanowną mą, i to bardzo boli czasem, a magnez biorę 3 razy dziennie... Lekarz powiedział że dziecko jest dość duże ale ma głowę wysoko, więc niec to złego nie jest.
skurcze też miewam, ale się nie przejmuję jeżeli są kilka razy na dzień.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 18:55   #2745
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Mnie nie męczą narazie skurcze. Zobaczę jutro na ktg, jak mi lekarz zrobi, czy w ogóle już jakieś mam. Ale, żeby było Ci raźniej i żebyś nie wyszła tutaj na jedyną marudę to też ponarzekam
No więc:
Boli mnie spojenie łonowe(chyba tak to się nazywa) i kości. Mam trudności z dłuższym chodzeniem, więc teraz już tylko wychodzę do lekarza i ewentualnie do sklepu do którego podjeżdzam autem. Dziś mi się krew z nosa puściła i to tak konkretnie, mam lekkie zawroty głowy, kołotanie serca, nie mogę dłużej stać bo się męczę i od razu mi słabo, i za każdym razem jak się podnoszę to muszę siusiu, ciągle chce mi się jeść, ale mój żołądek i jelita już są pełne i nie przyjmują więcej pożywienia
Od razu mi raźniej
Mi to jakoś spojenie się w dzień trzyma, wieczorem już mam ciężko ale w nocy to są katorgi dla mnie jak mam się przewrócić z boku na boku, albo o zgrozo wstać do łazienki I ja to łaże teraz jak głupia do rodziców do sklepu ze dwa razy z 3 km dziennie pokonuję. Nie wspomnę ile ja się nalatam po schodach...

madziarek - No to też ciekawie. Ja na całe szczęście w tym nieszczęściu mam łazienkę i kuchnie swoją. No i po 8 miesiącach doprosiłam się o pralkę. Ale to też była ciężka sprawa, bo żeby czasami nie waliła w podłogę jak będzie wirować...
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png



Edytowane przez kasiab91
Czas edycji: 2014-04-03 o 19:14
kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:08   #2746
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
chansons - nie no jak ona miałaby mi sprzątać To ja już w ogóle bym się załamała. Niech robi to mój mąż jednak A w szpitalu uwierz że zniosłabym ją i nawet z chęcią bym jej wyczekiwała, bo ona nie lubi tam siedzieć więc wpadałaby na pół godziny i by mi słodkości przyniosła A tak 24 na dobę ją mam. Ostatnio wpadła ok 23 jak już spaliśmy i zaczęła mężowi tłumaczyć o jakiś samochodach. Ale mąż już nie wytrzymał i posłał wiązankę epitetów, bo po pierwsze ze snu nas zerwała po drugie ja w piżamie z cyckami na wierzchu prawie z antenami jak satelity. Nie czułam się zbyt pewnie i spokojnie.
O matko, dobrze, że nie wpadła w trakcie czego innego może by się nauczyła patrzeć na zegarek

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Chansons zdażysz, zdążysz a tak btw ja też mam jedo Fyn po Hani
Bardzo dobry sobie system sprzątania wymyśliłaś ja mam na Ciebie oko, nie forsujemy się
Wiem, że masz jedo kurcze, mają coś w sobie te wózki

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
No ja mam fajnie bo mieszkam od prawie 5 lat z MATKĄ mojej teściowej... babcia jest ślązaczką, ja dla niej gorolem,(pół rodziny z Lubelszczyzny) cały czas mi zwraca uwagę co mam robić, jak mam robić, kiedy i co:/ W córkę nam się wtraca, a jest prosta, zacofana, i mnie już do szału nie raz doprowadziła... wydaje mi się że wszystko przekabacik byle mi udowodnić że ona robi inaczej i lepiej. Nie potrafi gotować, a myśli że tak, wszystko robi ciężkie, niedowidzi czy jest włos od psa, czy grudy się robią, nie domywa naczyć dokładnie i w ogóle masakra. Książkę mogłabym napisać. Do tego jest fałszywa! Na szczęście mąż mnie bardzoi wspiera mamy mieszkanie ale jeszcze kilka miesięcy remontu przed nami
O rajuśku, jesteś aniołem, że coś takiego znosisz

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
madziarek - i Ty też z mamusią mieszkasz No to też ciekawie. Ja na całe szczęście w tym nieszczęściu mam łazienkę i kuchnie swoją. No i po 8 miesiącach doprosiłam się o pralkę. Ale to też była ciężka sprawa, bo żeby czasami nie waliła w podłogę jak będzie wirować...
a coż to za pralka musiałaby być? chyba sprzed 15 lat, wtedy robili takie helikoptery
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:09   #2747
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Kasiab ja nie mam przepowiadających w pierwszej mialam tylko twardnienia brzucha ale to ok 24-28 tc
No właśnie u mnie to najgorsze, że nic nie czuje wcześniej żadnych przepowiadających :p nawet w dzień porodu na ktg skurcze nie wyszły o 17 ktg a o 4 mały wylazł :p

Kasiab ale jak organizm sie oczyszcza to kolejny sygnał że ty zaraz rodzisz


Light to było obłędne


A ja tam nie mam na co narzekać, jedynie ostatnio kontakt z nogami trace na chwile, pewnie młody jakiś nerw uciska do kłucia szyji już sie przyzwyczaiłam chyba
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:11   #2748
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzisiejszy dzień zaczął się niezbyt dobrze i wcale lepiej się nie skończył Otóż poszłyśmy z koleżanką do tego lekarza, ona najpierw na wizytę, a ja czekałam na ktg. I tak czekając odebrałam sobie wyniki badań. Morfologia i mocz ok, hbs też... Ale odczyn coombsa już nie ok. Wyszły mi przeciwciała we krwi. Położna kazała mi po ktg od razu z wynikiem ktg, pokazać też ten wynik.
W tym czasie koleżanka weszła na wizytę, okazało się, że mały przybiera, ale za mało. Przepływy też średnie, dostała skierowanie do szpitala z podejrzeniem hipotrofii płodu. Tak więc później pojechałam z nią do domu, pomogłam się spakować, odwieźliśmy do szpitala. Tam zrobili ktg, ale usg ma mieć jutro. Jeśli wyjdzie dobrze, to w sobotę do domu, jeśli nie, to zobaczymy..
W mojej kwestii lekarz kazał mi jak najszybciej jechać do Łodzi do Centrum Krwiodawstwa na dodatkowe badania.. Tak więc tż wziął wolne i jutro z rana tam jedziemy, jak dotrzemy w miarę wcześnie, to o 14 będą już wyniki i potem to już gin będzie decydował... Nie wiem co będzie, boję się.. Mam nadzieję, że podadzą mi tylko zastrzyk i to pomoże
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:12   #2749
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

no sprawa z meżem się poniekad wyjaśniała - lekarz powiedział, że to bakteryjne zapalenie krtani, zlecił badanie na krzepliwość D-dimer, wyszło w normie, takze zakrzepicy brak, obędzie się bez szpitala
za to dostał antybiotyk i płukanki gardła, uff.....


byłam w lumpku przy okazji, za te nerwy naciągłam go na kilka ubranek dla Zosi, sobie też coś kupił, jak porobię foty to wkleję

tymczasem idę na obiad, bo robię od 3 godzin gołąbki
dobrze, że mąż nie musi być w szpitalu i że sprawa się wyjaśniła



Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
mój wózek ma czarne zamszowe wstawki. przecieranie wilgotna szmatka bedzie. zobaczymy jak to się sprawdzi....


po wizycie...
sorry, ale siedzenie w tym zaduchu, godzina opóźnienia, a byly babki, co wizyte mialy po mnie i siedzialy tam nie wiadomo po co nawet godzine wczesniej.....

ale jest ok. wymowna mina po zważeniu mnie, i pyta co teraz... no co... powiedzialam, żebysmy przeszli dalej. to ze śmiał ze mnie mam ok.16 kg na plusie.
mały siedzi główką w dol ciagle, ale na razie jeszcze to nic nie znaczy
gin stwierdził, ze mi brzuch nie urósł.... hm...tzn teraz nie wiem, czy od zeszlego razu, czy ogolnie ze nie jest za duzy... w poczekalni byly laski z naprawde duzymi brzuchami, a wiem ze jedna na pewno ma termin po mnie....
za 3 tygodnie robimy gbs. wr nie robimy powtórnie jednak.
aa...zelazo lepsze. za to mam słabe wyniki płytek krwi. w sumie od poczatku. teraz mam 78 (norma zaczyna sie chyba od 120). powiedzial, ze przy wyniku ponizej 40 może byc problem i bedziemy to obserwować po ostatniej morfologii. zaradzić sie temu da tylko transfuzją krwi....


edit

aaa i zapytalam gina o szyjkę, bo nigdy mi nie mówil ile ma, tylko że wszystko gra. ma 3 na 0,5


za pol h jade na przedostatnią SR

barwa za wizytę

Cytat:
Napisane przez Donuś Pokaż wiadomość
Witam Wpadam na chwilke Na 18:40 ide do gina dam znac po wizycie co i jak
to czekamy na relacje


VwVampirka ten Twój lekarz to czysta porażka, już nie mówie, że zostawił pacjentki samym sobie bez opieki ale jeszcze każe im samym badania robić. nie no istny horror


Kasiab niech mąż ustawia teściową a jak nie to Ty jej nagadaj do słuchu, obrazi się i nie będzie do Was łazić
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 19:14   #2750
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też czujecie czasami takie kłucie w podbrzuszu tak jakby dziecko uciskało w tym miejscu główką. Wziełam magnez teraz i zobacze co będzie się dalej działo. Młody dzisiaj się tak ułożył się okropnie się wypina po prawej stronie a po lewej jakby się odpychał nóżką lub rączką i wtedy mnie kłuje po lewej stronie brzucha a kłucie w podbrzuszu to może macica ? Wkońcu mały rosnie teraz ..
czasem czuję, jak np się szybko ruszę.
Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Co to lewatywy, to ja liczę właśnie na tę streskupę. W czasie @ też miałam często rozwolnienia w związku z bólem brzucha, a do tego moje jelita są "zesute" a jak nie będzie streskupki to nie wiem co zrobię...
Pamiętam jednak jak koleżanka opowiadała, że rodziła bez lewatywy i przy partych bała się, że coś jej wyjdzie i strasznie było jej głupio. Cały czas o tym myślała i nie mogła się skupić na parciu.
I sorry za opis, ale wydaje mi się , że lewatywa chyba rozluźnia też jelita i po wypróżnieniu zawsze coś może w środku zostać i chyba lepiej zrobić klocka niż placka, bo łatwiej posprzątać?
chyba się poskładam!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Hej
My dziś zaliczyłyśmy spacer, mój mąż miał iść, no ale musiałam zajść do 5-10-15 po leginsy, a do tego maruder mi nie jest potrzebny więc poszłyśmy same dystans, który pokonywałam zawsze w 30 minut dzisiaj zrobiłam w godzinę no ale to był spacer rekreacyjny, tylko takie powolne mi pozostały obecnie potem mój tata rozpalił ognisko w ramach obiadu, więc zjadłyśmy kiełbasę pyyyyychaaaaa Hania trochę poszalała na zjeżdżalni i w piaskownicy w ogrodzie, a potem mąż wziął ją nad jezioro na plac zabaw, ale niestety szybko wracali, bo mieli awarie – kupala w gaciach jak to mój małżonek powiedział Ja w tym czasie posprzątałam w Hani pokoju, pomyłam zabawki, pościerałam kurze itp. I teraz bolą mnie… nogi – no tego jeszcze nie było w ogóle teraz mam system, że codziennie jeden pokój, żeby się nie przemęczać, w związku z czym nigdy nie będzie czysto, bo jak w końcu skończę wszystko to będzie trzeba zaczynać od nowa no ale to nieważne
no i co teraz? Mam ochotę na kiełbasę z ogniska
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Light - Ja tam mam bogatą wyobraźnię
Dziewczynki bo ja się teraz tak zaczęłam zastanawiać... Te dziewczynki kwietniowe i te z początku maja. Was nie męczą skurcze? Ja tylko tak narzekam na nie?
Ja w sumie to nie wiem. Mi twardnieje brzuch czasem, ale nic mnie przy tym nie boli, to już nie mam pojęcia czy to skurcze czy nie
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:19   #2751
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

chansons jasne, że nie kupiłabym w ciemno bez oględzin ale TŻ już nie chce, żebym sama tak daleko jeździła. Mam limit dystansu na jakieś 30 kilometrów

kasian tym systemem sprzątania nie zabraknie Ci roboty do samego porodu i czas szybciej zleci tylko zwiększ kaloryczność potraw, żeby Ci gin głodzenia dziecka nie zarzucił a od tak "zaawansowanej" aktywności fizycznej jak Twoja to ryzykujesz, że jeszcze nie daj schudniesz :p

madziarek to Twoje bytowanie z babunią przebija wszystko

Miałam jechać na 18 na szkołę rodzenia, ale mam dziś słabszy dzień. Nie chce mi się nic i taka jakaś wypluta jestem. Żeby Wam nie smęcić napiszę tylko, że naszły mnie ciążowo-macierzyńskie wątpliwości buuu

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Light pięknie podsumowałaś dylemat lewatywa tak czy nie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:29   #2752
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
No i najlepsze że nam brakło farby także jakiś 1m2 mamy w innym kolorze ale i tak cieszę się że już meble stoją i jest coraz ładniej
Hahah no to Wam się udało z tą farbą

paulka0212 te Twoje dziewczyny rosną jak na drożdżach! A porodem sie nie przejmuj jak ma być tak będzie

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Na szczęście jak piszecie o fast foodach to już mnie nie rusza, bo po każdym w tej ciąży wymiotowałam. Najlepsze lekarstwo na niezdrowe żarcie
Miałam tak w ciąży z młodą, nawet się nabijaliśmy, że jakiegoś eko-oszołoma hoduję. Niestety nie sprawdziło się niezdrowe żarcie wtranżala aż jej się uszy trzęsą. Zdrowego nawet spojrzeniem nie zaszczyci..
A humorek już lepiej?

Iemand, chansons też tak mam z wyglądem. A ja to w ogóle pełna patologia bo jeszcze za rękę jednego krasnala prowadzę. Choć najgorzej to mieli studenci co się mnie pytali jak wychodziłam z sali "ee co było na kolosie" a potem go u mnie z czerwonym licem zdawali

kasiab91 wspołczuje sytuacji na uczleni, niestety większość nie jest przyjazna kobietom w ciąży

VwVampirka myślę, że jak najbardziej powinnaś się podzielić swoją opinią o panu dohtoru w internecie

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Mnie też przeraża, chociaż w necie raczej dość pozytywne opinie na ten temat są. Bardziej mnie przeraża, że bez tego może być "niespodzianka" przy parciu. To chyba wolę się powstydzić przy lewatywie.
Ja miałam, dla mnie luzik, ale możesz odmówić jeśli Cię przeraża
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:32   #2753
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Od razu mi raźniej
Mi to jakoś spojenie się w dzień trzyma, wieczorem już mam ciężko ale w nocy to są katorgi dla mnie jak mam się przewrócić z boku na boku, albo o zgrozo wstać do łazienki I ja to łaże teraz jak głupia do rodziców do sklepu ze dwa razy z 3 km dziennie pokonuję. Nie wspomnę ile ja się nalatam po schodach...
Dokładnie!
jej, mnie czasem twardy brzuch budzi, do tego pełen pęcherz to aż z wyciem się muszę skulać z łóżka, do tego kość łonowa boli, ehh nie ma lekko
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:37   #2754
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Berenika_26 wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie możesz się teraz stresować. Trzymamy kciuki, żeby wyniki były dobre

justiwi no to niech weźmie dupkę w troki i wycieczka krajoznawcza w sobotę

a tak w ogóle to wisisz mi picclo pomierzyłam ten wózek, a usapałam się przy montowaniu gondoli, jak bąk
na wszelki wypadek podaję wszystkie wymiary
od ziemi do czubka gondoli (tego daszku) wyszło mi ok.120 cm, do górnej krawędzi - 80-81 (mierząc z boku), a 76 cm (mierząc od strony rączki), a od ziemi do początku dolnej krawędzi 52 cm (z boku)
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:42   #2755
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Popuściło uff wzięłam magnez i prysznic i jest ok Idę spać dobranoc
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:42   #2756
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Kasian właśnie ja też chce grilla!


Berenika a kiedy ostatnio badałaś anyciała? Szybko wykryte niczym nie groża nie martw się a to widzisz może dlatego małe mniejsze
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:44   #2757
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość

mały siedzi główką w dol ciagle, ale na razie jeszcze to nic nie znaczy
gin stwierdził, ze mi brzuch nie urósł.... hm...tzn teraz nie wiem, czy od zeszlego razu, czy ogolnie ze nie jest za duzy... w poczekalni byly laski z naprawde duzymi brzuchami, a wiem ze jedna na pewno ma termin po mnie..


Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
no własnie zapytalam jak zaradzić tym niskim płytkom, to powiedzial, ze jedynie transfuzją.... bede miec jeszcze jedną morfologie na pewno i je obserwować. jeżeli beda jeszcze niższe, to wówczas jest problem z krzepliwością krwi, gojeniem sie, krwawieniem.... i tak nic nie mozemy teraz zrobić, wiec czekamy na ostatnie badania
podobno w ciązy spadek to normalka, ale poniżej 100 tys., to już niebezpieczne
znajoma jakos mi tłumaczyła, że miała przez całą ciążę 77 tys., a córka jak się urodziła to 18 tys., ale miały konflikt płytkowy

mnie też spadaja płytki, teraz miałam poniżej normy, 142 tys. (norma 150-300 tys.), no i zauwazyłam, ze znów męcza mnie krwotoki z nosa, ale nie jakies wielkie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:45   #2758
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Miałam tak w ciąży z młodą, nawet się nabijaliśmy, że jakiegoś eko-oszołoma hoduję. Niestety nie sprawdziło się niezdrowe żarcie wtranżala aż jej się uszy trzęsą. Zdrowego nawet spojrzeniem nie zaszczyci..
A humorek już lepiej?

Iemand, chansons też tak mam z wyglądem. A ja to w ogóle pełna patologia bo jeszcze za rękę jednego krasnala prowadzę. Choć najgorzej to mieli studenci co się mnie pytali jak wychodziłam z sali "ee co było na kolosie" a potem go u mnie z czerwonym licem zdawali
Tak, lepiej, dziękuję NIe mam większej nadziei, że Mała będzie kręcić nosem na fast foody tylko matce nie da poszaleć przed porodem

Miałam takiego wykładowcę na studiach, do którego wszyscy nagminnie zwracali się na Ty. A moja koleżanka raz zapytała, czy nie wie, jak wygląda ten doktorek - i tu podała jego imię i nazwisko
Nie wiem, które miało czerwieńsze lico

Powiem Ci, że w temacie praca i wygląd też mam niezłe kwiatki, nieraz chce mi się śmiać, jak szybko ludzie potrafią przejść metamorfozę
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:49   #2759
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

ej no, ale jak wy chcecie tego klocka wycisnac jak bedziecie mialy w kanał wbitą główke dziecka? chyba juz tam nie bedzie miejsca na "inne formy"


ja po sr


aaa.... co do brzucha. pomierzył i napisane mam w karcie ciazy ze ciaża 33 tc, i obok jest wielkosc płodu/łozyska i napisał 34tc. no to halo!


dobrze ze tu mozna zachaczyc o rózne tematu okołódupne, bo juz widze miny siostr/kolezanek, jakbym podobne pytanie zadała

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość



podobno w ciązy spadek to normalka, ale poniżej 100 tys., to już niebezpieczne
znajoma jakos mi tłumaczyła, że miała przez całą ciążę 77 tys., a córka jak się urodziła to 18 tys., ale miały konflikt płytkowy

mnie też spadaja płytki, teraz miałam poniżej normy, 142 tys. (norma 150-300 tys.), no i zauwazyłam, ze znów męcza mnie krwotoki z nosa, ale nie jakies wielkie
w ciazy norma to do 100, ja mam caly czas około 70-80....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:52   #2760
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
justiwi no to niech weźmie dupkę w troki i wycieczka krajoznawcza w sobotę

a tak w ogóle to wisisz mi picclo pomierzyłam ten wózek, a usapałam się przy montowaniu gondoli, jak bąk
na wszelki wypadek podaję wszystkie wymiary
od ziemi do czubka gondoli (tego daszku) wyszło mi ok.120 cm, do górnej krawędzi - 80-81 (mierząc z boku), a 76 cm (mierząc od strony rączki), a od ziemi do początku dolnej krawędzi 52 cm (z boku)
a piccolo mam w domu, kupiłam jakiś czas temu i trzymam na jakąś okazję
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 21:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.