Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 23:24   #2731
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej
Czy słyszeliście coś o Patrycji Wójkiewicz, pracuje w salone na ulicy Kopanina. Poleciła mi ją koleżanka mamy. Ponoć bardzo fajnie ścina włoski, ale chciałam się dowiedzieć więcej.
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 05:01   #2732
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nie znam tego salonu oraz nikogo kto w nim pracował. Wiem jedno, że kiedyś strzyżenie odbywały się tam głównie za pomocą maszynki.Z tego powodu nie wszystkim osobą to odpowiadało.
byłam wczoraj w plazie. Co do strzyżenia maszynką to tego nie rozumiem - najpierw mi skróciła włosy maszynką, a potem i tak wszystko jeszcze raz nożyczkami...
Niemożność zapisywania się jest uciążliwa :/ - kto pierwszy ten lepszy, nie można nawet iść zrobić zakupów, bo ktoś w międzyczasie może zająć miejsce...z tego co zaobserwowałam - sporo ludzi to irytowało i nie dziwię się. Taki klient nie wróci, jeśli nie będzie miał pewności, że go przyjmą (pzt za każdym razem możesz trafić do kogoś innego)
Co do cięcia - jestem zadowolona, mam to czego oczekiwałam - klasyczną prostą fryzurkę, długość w sam raz, bez szaleństw, ale bezpiecznie ale mi żadne ekstrawagancje i tak nie pasują...ze zniżką studencką (20%) ścięcie bez modelowania 45 zł z groszami (plus paragon )
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 11:20   #2733
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jet80 Pokaż wiadomość
Witam fajnie, że jesteś zadowolona (a tak wczoraj sie denerwowałaś), a napisz jeszcze prosze ile zapłaciłaś za te usługę.
Ja od jakiegoś czasu czytam i szukam nowego fryzjera, mam krótkie włosny i jestem na etapie podpuszczania ich, żeby fryzjer miał co ciąć i możliwość stworzenia fryzury.
Oczywiście dylemat do kogo sie zapisać - a zdradzam moją fryzjerkę po około 7 latach.
Na ten moment jestem zapisana do salonu Tupet - przerażają mnie terminy oczekiwania.
Może ktoś tam chodzi ??? warto czekać??? Pozdrawiam


hejka za całą usługę łącznie z balejażem i modelowaniem(chociąż chciałam sam balejaż) zapłaciłam 145 zł ale ja mam włosy bardzo długie do pasa i to balejaż wielokolorowy i mnóstwo bardzo cieniutkich pasemek. wiec polecam bo naprawde się oplaca ,
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 22:34   #2734
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Bardzo proszę o pomoc!
Jak dojechać ze Słowiańskiej na Bukowską 76
Kompletnie nie wiem jak...a nie znam tak dobrze Poznania.
Dziękuję za pomoc

Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 22:43   #2735
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Mia 694
ze słowiańskiej szybkim tramwajem na kaponierę i potem juz piechotą z bałtyku
lub możesz też podjechać z bałtyku jeden przystanek (wysiadasz na Polna szpital) i musisz kawałek się cofnąć
buźka
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:21   #2736
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Talking Piotr Sierpiński

Cześć, poszukuję namiaru na Piotrka Sierpińskiego. Ostatnio pracował w Le Grandzie na Koziej. Niestety zaginął bez echa... Jesli ktoś z Was ma telefon do Piotrka, to proszę o info.
Wielkie Dzięki
piozdrawiam
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 23:19   #2737
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Piotr Sierpiński

który Piotrek? Taki młody,chudy w ciemnych włosach mający miejsce przy recepcji?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 08:09   #2738
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez uayo Pokaż wiadomość
vesenka, pochwal się, kto to taki
Właśnie pani z Gabrielaj. Niestety nie wiem jak ma na imię.Specjalnie nie odpisywałam od razu, bo byłam ciekawa jak włosy będą odrastać, i muszę powiedzieć,że nadal jestem zadowolona. Włosy obcięte i wycieniowane dokładnie. Fryzura pasuje do kształtu twarzy. Układanie ogranicza się do wysuszenia suszarką i maźnięcia kremem po kilku pasemkach. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Ciekawe czy za drugim razem też będę zadowolona, czy znowu przyjdzie mi szukać idealnego fryzjera?
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:42
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:22   #2739
MarzenaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dom urody i fryzur Jabbar nie polecam. Poszlam, zeby zrobic sobie rude wlosy a wyszedl zielony i mimo, ze byli ok i nie wzieli pieniedzy, to odmowili korekty. Myslalam, ze nie wyjde z domu przez miesiac.
Pani kierowniczka powiedziala, ze moje wlosy byly za czarne i nie da sie z nimi nic zrobic(. Prosze o polecenie mi jakiegos dobrego salonu. na razsie chodze w chuscie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Dom urody i fryzur Jabbar nie polecam. Poszlam, zeby zrobic sobie rude wlosy a wyszedl zielony i mimo, ze byli ok i nie wzieli pieniedzy, to odmowili korekty. Myslalam, ze nie wyjde z domu przez miesiac.
Pani kierowniczka powiedziala, ze moje wlosy byly za czarne i nie da sie z nimi nic zrobic(. Prosze o polecenie mi jakiegos dobrego salonu. na razsie chodze w chuscie

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Dom urody i fryzur Jabbar nie polecam. Poszlam, zeby zrobic sobie rude wlosy a wyszedl zielony i mimo, ze byli ok i nie wzieli pieniedzy, to odmowili korekty. Myslalam, ze nie wyjde z domu przez miesiac.
Pani kierowniczka powiedziala, ze moje wlosy byly za czarne i nie da sie z nimi nic zrobic(. Prosze o polecenie mi jakiegos dobrego salonu. na razsie chodze w chuscie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martappp Pokaż wiadomość
BARDZO BARDZO ODRADZAM Dom Fryzur I Urody JABBAR w szczegolności fryzjerów(ponieważ jest tam też kosmetyczka a nie wiem jak ona się spisuje) Znam kilka osób które wyszły tam z nie taką fryzurą jak chciały. Natomiast ja mam ogromny problem na głowie, który to pozostał mi po odwiedzinach tegoż salonu. mianowicie po pierwszej wizycie polegającej na rozjaśnieniu włosów na bląd ok byłam zadowolona mimo że ciągneły się! ale wszyscy(fryzjeży tam) mówili że to normalne ok. Więc chodziłam 1 w tygodniu na sałny regenerujące włosy przez długi czs(kosztowne ale co się nie robi) ok, były naprawdę w fajnym stanie ogulnie nikt by nie stwierdził że są nie zdrowe. Aż do czasu gdu pojawiły się odrosty które tzeba było rozjaśniż i tu zaczol się koszmar rozjaśniono mi odrosty (w trakcie myślałam że skóra na głowie mi się spali okropne pieczenie palenie wręcz- za długo jak się dowiedziałam po czasie) następnie zrobiono mi płukankę i było by ok gdybym wiedziała że ta płukanka zawiera rozjaśniacz bo oprócz odrostów nic innego niechciałam przecież nadarmo niewydawałam mnustwo pieniędzy na sałnę włosów + ułożenie 1 w tygodniu co najmniej 80zł. po tyj płukance na granicy gdzie był początek odrostu ok 3cm od głowy popękała mi połowa włosów. więcej tam nigdy nie pujdę i niepolecam nikomu takiej wpadki. Byłam zaryczana i jestem nada, moje włosy choć miną długi czas wuglądają jak słoma nie przyjmują żadnych odżywek, maseczecz ani innych kuracji odbudowywujących włosy, nadal się łamią ciągną i pękają. Niemam pojęcia co zrobić ale wiem napewno że musze ostrzec inne dziewczyny przed taką dezyzją skorzystania z usług JABBAJ Dom Fryzur i Urodu na ul. Szelągowskiej
Dom urody i fryzur Jabbar nie polecam. Poszlam, zeby zrobic sobie rude wlosy a wyszedl zielony i mimo, ze byli ok i nie wzieli pieniedzy, to odmowili korekty. Myslalam, ze nie wyjde z domu przez miesiac.
Pani kierowniczka powiedziala, ze moje wlosy byly za czarne i nie da sie z nimi nic zrobic(. Prosze o polecenie mi jakiegos dobrego salonu. na razsie chodze w chuscie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

na swieta chce miec fajne wlosy, ktos zna dobrego fyzjera. ten tomek ma numer???
MarzenaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 12:20   #2740
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Piotr Sierpiński

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
który Piotrek? Taki młody,chudy w ciemnych włosach mający miejsce przy recepcji?
Tak, poszukuję własnie tego Piotrka masz jakieś namiary? Będę BAAAARDZO wdzięczna
pozdrawiam
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 13:50   #2741
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Poznań to polecam
-Pawła Kaminskiego z Maestro. Trochę wyskokie ceny i trudno się dostać przed świetami ale warto.
-Druga osoba to kobieta Beata tel.0608-613-580 ( nie wiem gdzie teraz pracuję ) bardzo pozytywne opinie szkoliła się u M.Babicz.
-Trzecią osobą jest Mateusz z Pacykarni - trochę zwarjowany ale miły ul.Owsiana
-Karol Olejnik Studio Fryzjerskie"Hair Design " dobry fachowiec ( o ile dobrze pamietam szkolił ludzi z Faruka)
ul. Na Murawie
tel. 061 821 31 33

Wszystkie osoby są godne polecenia. Nie wiem jak z terminami i cenami.Najmniej doczynienia z "gwiazdorstwem "ma Beata.

Pamietaj:
„jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził”

No i oczywiście JA, hi,hi,hi
Z tego co zdążyłam zauważyć, chodząc do Maestro od 5 lat, to Paweł nie robi koloryzacji. Dobiera tylko kolor do cięcia jakie później wykona. Natomiast koloryzację robi Tomek i Jacek. Jacek również ścina, tak jak i Bartek. Z moich wcześniejszych doświadczeń wyciągam jeden wniosek. Wszyscy są kapitalnymi fachowcami.
Jest to bardzo drogi salon, ale efekt adekwatny.
Jak płacę to boli. Ale jak już mija 6 miesiąc bez cięcia, a fryzura układa się idealnie, odrostów nie widać, to stwierdzam, że to było warte tej ceny.
Ja osobiście polecam jeżeli ktoś chce wydać wspomniane 120zł za cięcie
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 16:12   #2742
magrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,

przez ostatni tydzień przeczytałam cały wątek... uffffffffffff...
mam mętlik w głowie...
Przy okazji mam pytanie - na Górnej Wildzie/Różanej jest salon KLEOPATRA. Byłam tam na makijażu ślubnym i czasami chodzę na pazurki. Jest tam też fryzjer, ale jakoś tak... te dziewuszki mnie nie przekonują. Czy ktoś tam był? Jakieś opinie?
Bardzo potrzebuję zmiany (spalone włosy odrosły = szaromysie odrosty do ucha, spalone żółtoblond siano do... stanika ;P ) ale po ostatnich eksperymentach strasznie się boję. Dodatkowym problemem u mnie jest nienormowany czas pracy i umawianie się z miesięcznym wyprzedzeniem ODPADA. Ech... ciężko mi wybrać coś z tych wszystkich opinii..., ale chyba wybiorę się do maestro, bo mam najbliżej
magrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:23   #2743
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer Poznan

Helou Magrol,
na takie problemy jak opisujesz polecam Tomka Betleja, ma pracownię na początku Górnej Wildy. Cudo fryzjer Chłopak potrafi niesamowicie szybko doprowadzić włosy do stanu używalności, a dodatkowo ma niesamowite oko jako kolorysta. Po raz pierwszy, u niego spotkałam się z mieszaniem kolorów i wychodzi mu to doskonale. Ja idę do niego w piątek i już nie mogę się doczekać.
pozdr

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Z tego co zdążyłam zauważyć, chodząc do Maestro od 5 lat, to Paweł nie robi koloryzacji. Dobiera tylko kolor do cięcia jakie później wykona. Natomiast koloryzację robi Tomek i Jacek. Jacek również ścina, tak jak i Bartek. Z moich wcześniejszych doświadczeń wyciągam jeden wniosek. Wszyscy są kapitalnymi fachowcami.
Jest to bardzo drogi salon, ale efekt adekwatny.
Jak płacę to boli. Ale jak już mija 6 miesiąc bez cięcia, a fryzura układa się idealnie, odrostów nie widać, to stwierdzam, że to było warte tej ceny.
Ja osobiście polecam jeżeli ktoś chce wydać wspomniane 120zł za cięcie
trochę trudno mi uwierzyć, że po 6 miesiącach nie widać odrostu

Edytowane przez LatajacaLola
Czas edycji: 2009-04-06 o 18:21
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:43   #2744
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, mam ślub w lipcu, ale teraz chciałabym sobie podciąć włoski, ewentualnie troszkę pocieniować. Zastanawiam się, czy iść do byle jakiego fryzjera na podcięcie, czy do jakiegoś lepszego??? Kusi mnie ten Maestro
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:31   #2745
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ślub w lipcu, ale teraz chciałabym sobie podciąć włoski, ewentualnie troszkę pocieniować. Zastanawiam się, czy iść do byle jakiego fryzjera na podcięcie, czy do jakiegoś lepszego??? Kusi mnie ten Maestro
Przed slubem to lepiej nie ryzykowac
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:21   #2746
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Fryzjer Poznan

No tak... Nigdy nie wiadomo, w jakim stanie się wyjdzie od fryzjera ;/
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 08:45   #2747
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
No tak... Nigdy nie wiadomo, w jakim stanie się wyjdzie od fryzjera ;/
jak znasz fryzjera i masz do niego zaufanie to można przewidzieć
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 09:19   #2748
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Fryzjer Poznan

LatajacaLola dzięki za namiary, zajrzę tam jak będę przechodzić

Btw. ja jeszcze nie mam swojego fryzjera;/ za każdym razem ktoś ścina mnie inaczej, a jak raz jedna fryzjerka superowo mi pocieniowała włoski, to za drugim razem już jej tak fajnie nie wyszło;/ więc szukam dalej... A z moimi włosami to żadnej filozofii nie ma, tylko podcinam i cieniuję...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:41   #2749
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Trzecią osobą jest Mateusz z Pacykarni - trochę zwarjowany ale miły ul.Owsiana
brzmi ciekawie, jeszcze się na niego nie natknęłam w Pacykarni. Fryzury, które kreuje są równie zwariowane?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 15:59   #2750
brudzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Poznan

.

Edytowane przez brudzio
Czas edycji: 2009-05-16 o 16:51
brudzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:31   #2751
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez brudzio Pokaż wiadomość
Witam wszystkich - a ja szukam dobrego fryzjera, który przede wszystkim zrobi ze mnie blondynkę (dekoloryzacja, ale dobrymi kosmetykami) a później ładnie obetnie. Miałybyście kogoś dobrego polecenia?
Jeżeli zależy Tobie przed świetami to będzie bardzo trudne. Ponieważ większość dobrych fryzjerów jest już zajęta.
Jeżeli zależy Tobie po świetach czytaj wcześniejsze wpisy. Jest dość dużo.
Powodzenia.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:28   #2752
brudzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Poznan

.

Edytowane przez brudzio
Czas edycji: 2009-05-16 o 16:55
brudzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:49   #2753
magrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Helou Magrol,
na takie problemy jak opisujesz polecam Tomka Betleja, ma pracownię na początku Górnej Wildy
Dzięki
A mogę poprosić konkretniejsze namiary? Może być priv
magrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 22:00   #2754
ines364
Przyczajenie
 
Avatar ines364
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam panie,

Jestem w Poznaniu od Października , bo przyjechałam na studia. Podczas tego okresu czasu nie byłam jeszcze tutaj u fryzjera ponieważ zawsze jeździłam do mojego dawnego miasta, ale teraz jestem zaproszona na 24 Kwitnia na ślub koleżanki ze studiów, i niemam takiej możliwości aby pojechać do domu specjalnie do fryzjera bo to 3 godziny drogi. Mieszkam na Wildzie i widze że jest kilka salonów na mojej ulicy ale sama niewiem do którego iść, boję się iść tak z ulicy więc może panie mi pomogą. Widziałam taki salon który ładnie dosyć wygląda z ulicy (obok nurkowania) ale niewiem czy sam wygląd wystarczy? Jak myślicie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady.
ines364 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:51   #2755
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

W środku może ładnie wyglądać, ale umiejętności fryzjerów nieznane . Dziewczyny polecają na wildzie salon Tomka, kilka stron wcześniej masz podane na niego namiary . no do tego maestro też na wildzie jest... wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:55   #2756
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ines364 Pokaż wiadomość
Witam panie,

Jestem w Poznaniu od Października , bo przyjechałam na studia. Podczas tego okresu czasu nie byłam jeszcze tutaj u fryzjera ponieważ zawsze jeździłam do mojego dawnego miasta, ale teraz jestem zaproszona na 24 Kwitnia na ślub koleżanki ze studiów, i niemam takiej możliwości aby pojechać do domu specjalnie do fryzjera bo to 3 godziny drogi. Mieszkam na Wildzie i widze że jest kilka salonów na mojej ulicy ale sama niewiem do którego iść, boję się iść tak z ulicy więc może panie mi pomogą. Widziałam taki salon który ładnie dosyć wygląda z ulicy (obok nurkowania) ale niewiem czy sam wygląd wystarczy? Jak myślicie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady.
Sam wygląd decydowanie nie wystarczy Radziłabym przeczytać kilka ostatnich stron. Ostatnio dużo się pisze o Adamie ze Spotu, głośno było także o Maestro. Sądzę, że znajdziesz w tym wątku informacje, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Byłam kilka razy u Adama i za każdym razem jestem zadowolona. Ostatnio dość drastycznie skrócił mi włosy, więc na wiosnę cieszę się ich lekkością i brakiem problemów z układaniem (ścinałam ok. miesiąc temu).
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:01   #2757
666Klientka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Laski ja chodzilam bardzo dlugo do jednej fyzjerki nazywa sie Mirka
zniknela mi z oczu na krotko ale ostatnio ja znalazlam i jak sie okazalo otworzyla wlasny salon. Bez zastanowienia poszlam do niej i wiecie co normalnie kocham ta kobiete. Nie musialam nawet mowic tylko spojrzala na mnie usmiechnela sie i mowi to co zmiana czy tak jak zawsze nie szarogesi sie jak niektorzy fryzjerzy a obeszlam juz chyba wszystkie salony w poznaniu i tylko po to aby ja znalezc.
Naprawde polecam salon znajduje sie na ulicy Rybaki 20 nazywa sie troszke ekscentrycznie ale nazwa zachodzi gleboko w pamiec ,,Atelier Arlekinada,,.
Jak sie dowiedzialam to mozna tam zrobic makijaz, a pani ktora go robi jest mistrzynia polski wiec bylam pod wrazeniem . Aha i widzialam ze dziewczyny mowily cos o fryzurach slubnych.
Moja przyjaciolka sie czesala u Pani Mirki i jak zobaczyla efekt koncowy to myslalam ze si poplacze ze szczescia. Naprawde profesjonalisci z milym usposobieniem
pozdrawiam
666Klientka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:02   #2758
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

czy to ta Mirka co byla w hair baazar? pamietam jedna dziewczyne w dlugich rudych wlosach- chociaz mowila ze tez miala wczesniej blond

bardzo wtedy mi fajny kolor dobrala
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:01   #2759
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;11844952]W środku może ładnie wyglądać, ale umiejętności fryzjerów nieznane . Dziewczyny polecają na wildzie salon Tomka, kilka stron wcześniej masz podane na niego namiary . no do tego maestro też na wildzie jest... wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać [/quote]

byłam u Tomka w piątek na koloryzacji- cud malina..w dosłownym znaczeniu. Piękny kolor. I do tego nowy pomysł na fryzurę gratis
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:05   #2760
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Fryzjer Poznan

LatajacaLola Czy Tomek ścina włosy, czy on tylko zajmuje się koloryzacją?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.