Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 17:16   #2731
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
melduje ze na ruskiej mega wyprzedaże
dużo bluzek tych droższych poprzecenianych,
sukienki z baskinką i sukienki z nitami za 25 zł
i torebki z ćwiekami oraz lakierowane i te z zamkami też za 35 zł(ale to juz koło nowej tutaj zaraz wam powstawiam zdjecia i co znajde na necie ze jest to też chyba ze nie jestescie zainteresowane


Na razie jakiś problem z załacznikami na wizażu mam;/

Ile zapłaciłaś za bluzkę? Szukam takiej białej. Byłam w ex-GC ale nic na siebie nie znalazłam. Kurcze, pewnie jutro się przejadę.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:00   #2732
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Ile zapłaciłaś za bluzkę? Szukam takiej białej. Byłam w ex-GC ale nic na siebie nie znalazłam. Kurcze, pewnie jutro się przejadę.
za bluzke dałam 25 ale kupiłam jedna jedyna ostatnią na tym stoisku dlatego w takiej cenie też szukałam białej, ale białe najtaniej widziałam za 40, to już wolałam ten kolor i prawie o połowe tańszy.

Duzo rzeczy jest właśnie poprzecenianych bo takie ostatnie sztuki pozostawały, osobiście podobaly mi sie butelkowo zielone koszule z ala nitami na rękawach za 40zł ale tylko l/xl było;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:02   #2733
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Inne kolory tych toreb z ćwiekami też były w takiej cenie?
Pytam, bo szukam jakiejś czarnej a ta bardzo fajna ": D
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:35   #2734
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Inne kolory tych toreb z ćwiekami też były w takiej cenie?
Pytam, bo szukam jakiejś czarnej a ta bardzo fajna ": D
niestety z takich fajniejszych toreb czarnych nie było sama szukałam czarnej, a wyzszłam z granatem i bordo bo czarne które były to takie 'klasyczne'. Wszystkie torebki 35 zł. Z cwiekami ogólnie było sporo różnych modeli ale czarnej nie było, był np kawowy beż na pewno bo sie nad nim zastanawiałam.

takie torebki też były:
http://allegro.pl/nowosc-torebka-kuf...993823331.html
http://allegro.pl/torebka-gwiazd-tec...991210112.html te w tym najjaśniejszym odcieniu
http://allegro.pl/castella-shopper-z...968913004.html te takie jasne kawowe
http://allegro.pl/torebka-gwiazd-sho...979072617.html to te moje, był jeszcze jeden kolor ale jakiś kolorowy chyba nie pamietam.
http://allegro.pl/elegancka-szykowna...985504291.html taka jak moja granatowa

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2013-02-03 o 18:44
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:07   #2735
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Nie wiecie gdzie dostanę odżywki do paznokci Eveline stacjonarnie? W Rossmannie nie widziałam niestety... (konkretnie chodzi mi o Nail Therapy 'Maksymalny wzrost')
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:10   #2736
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Może któreś z Was "rzucił" się w oczy krem do włosów Vatika? (może w okolicach centrum) http://2.bp.blogspot.com/-1t5jTQuOS7...bur+vatika.JPG

takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:22   #2737
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wiecie gdzie dostanę odżywki do paznokci Eveline stacjonarnie? W Rossmannie nie widziałam niestety... (konkretnie chodzi mi o Nail Therapy 'Maksymalny wzrost')
od 7 lutego w Biedronce za 7,99 będą. Ale czy ten rodzaj to nie wiem
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:26   #2738
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wiecie gdzie dostanę odżywki do paznokci Eveline stacjonarnie? W Rossmannie nie widziałam niestety... (konkretnie chodzi mi o Nail Therapy 'Maksymalny wzrost')
efryz na głebokiej , ale chyba musisz zamówic najpierw przez internet i dopiero tam odbierasz.

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Może któreś z Was "rzucił" się w oczy krem do włosów Vatika? (może w okolicach centrum) http://2.bp.blogspot.com/-1t5jTQuOS7...bur+vatika.JPG

sprawdź w sławexie bo wydaje mi sie ze widziałam na stronie kiedyś
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:36   #2739
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wiecie gdzie dostanę odżywki do paznokci Eveline stacjonarnie? W Rossmannie nie widziałam niestety... (konkretnie chodzi mi o Nail Therapy 'Maksymalny wzrost')
Ja swoją z Eveline kupiłam miesiąc-dwa temu w Rossmannie w Plazie, był spory wybór - ale czy ta Twoja też była, nie wiem
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:40   #2740
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Ja swoją z Eveline kupiłam miesiąc-dwa temu w Rossmannie w Plazie, był spory wybór - ale czy ta Twoja też była, nie wiem
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
efryz na głebokiej , ale chyba musisz zamówic najpierw przez internet i dopiero tam odbierasz.
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
od 7 lutego w Biedronce za 7,99 będą. Ale czy ten rodzaj to nie wiem
wielkie dzięki
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 23:59   #2741
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
efryz na głebokiej , ale chyba musisz zamówic najpierw przez internet i dopiero tam odbierasz.
Ja jak kupowałam Placentę w sierpniu to po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy można przyjść i normalnie kupić i pani powiedziała że tak. Więc nie musiałam kupować przez stronę @.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 02:42   #2742
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ja jak kupowałam Placentę w sierpniu to po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy można przyjść i normalnie kupić i pani powiedziała że tak. Więc nie musiałam kupować przez stronę @.
tak jeśli o rzeczy do włosów to zazwyczaj wszystko mają na miejscu, ale jeśli chodzi o takie rzeczy do ciała czy do paznokci to to musi z Lubartowa być do sklepu dostarczone. Oczywiście nic sie nie płaci za dostawe, ale 1 dzień trzeba poczekać Sama w tamtym tygodniu chciałam kupić zel z joanny do golenia to powiedziano mi że trzeba najpierw zamówić bo u nich stacjonarnie są tylko te do włosów rzeczy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:43   #2743
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Może to nie pytanie stricte gdzie kupie, ale raczej jak szybko załatwie w Lublinie , ale:
Okazało się po wprowadzeniu systemu NFZetowskiego, że jestem nieubezpieczona ( mimo że nie mam 26 lat babka mnie przy umowie zlecenie zarejestrowała do świadczeń w pracy na wakacje o czym nie miałam pojecia, swoją drogą babka w nfzecie też sie ostro zdziwila ze tak zrobiła Przez co ubezpieczenie przy tacie stało się nie ważne) . Kobieta w NFZ powiedziała mi ze mam 2 wyjścia zeby nie płacić zaległych świadczeń, ale nie wiadomo czy sie one udadzą, do tego wybór jednego wyjścia uniemozliwia póżniejsze próbowanie 2.
1. Pójść do bylego pracodawcy i poprosić żeby anulowała zgłoszenie, ale to nie jest tak hop siup, do tego nie wiadomo czy pracodawca będzie umiał sie tym zajać i czy bedzie mu sie chciało, nie wiadomo też czy taka anulacja sie uda.
2. Wyrejestrować od taty z dniem rozpoczęcia pracy i spróbować zarejestrować z datą ukończenia się uprawnień do świadczeń-(tak wiem 7 dni wstecz mogę tylko ale na tym właśnie polega ryzyko, babka w nfz powiedziała ze mozna spróbować czasem przymykaja oko)

I tu pojawia sie pytania: Miała któraś taką sytuacje? Jak to faktycznie sie załatwia?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:03   #2744
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
niestety z takich fajniejszych toreb czarnych nie było sama szukałam czarnej, a wyzszłam z granatem i bordo bo czarne które były to takie 'klasyczne'. Wszystkie torebki 35 zł. Z cwiekami ogólnie było sporo różnych modeli ale czarnej nie było, był np kawowy beż na pewno bo sie nad nim zastanawiałam.

takie torebki też były:
http://allegro.pl/nowosc-torebka-kuf...993823331.html
http://allegro.pl/torebka-gwiazd-tec...991210112.html te w tym najjaśniejszym odcieniu
http://allegro.pl/castella-shopper-z...968913004.html te takie jasne kawowe
http://allegro.pl/torebka-gwiazd-sho...979072617.html to te moje, był jeszcze jeden kolor ale jakiś kolorowy chyba nie pamietam.
http://allegro.pl/elegancka-szykowna...985504291.html taka jak moja granatowa
Dziękuję : D W takim razie pojadę jutro i popatrzę. W sumie taka kawowa też byłaby fajna na wiosne . Jeszcze tahttp://allegro.pl/castella-shopper-zarka-na-suwak-cwieki-nity-i2968913004.html mi się spodobała
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:23   #2745
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
melduje ze na ruskiej mega wyprzedaże
dużo bluzek tych droższych poprzecenianych,
sukienki z baskinką i sukienki z nitami za 25 zł
i torebki z ćwiekami oraz lakierowane i te z zamkami też za 35 zł(ale to juz koło nowej tutaj zaraz wam powstawiam zdjecia i co znajde na necie ze jest to też chyba ze nie jestescie zainteresowane


Na razie jakiś problem z załacznikami na wizażu mam;/

a te torebki to jakoś bardziej na bazarku obok novej?czy na tym placu co kiedyś busy były? pytam się, bo jak jestem na miejscu to nie potrafię ogarnąc tych wszystkich budek i najczęściej nic nie kupujęta czarna bardzo ładna
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:27   #2746
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Dziękuję : D W takim razie pojadę jutro i popatrzę. W sumie taka kawowa też byłaby fajna na wiosne . Jeszcze tahttp://allegro.pl/castella-shopper-zarka-na-suwak-cwieki-nity-i2968913004.html mi się spodobała
to właśnie mi chodziło że taka jest kawowa z cwiekami takiej jak mojej nie ma, tylko z tego jakaś kolorowa jeszcze była Jakby była taka kawowa to też bym wzięła, bo tamta z tą kieszonką jakoś nie w moim stylu

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
a te torebki to jakoś bardziej na bazarku obok novej?czy na tym placu co kiedyś busy były? pytam się, bo jak jestem na miejscu to nie potrafię ogarnąc tych wszystkich budek i najczęściej nic nie kupujęta czarna bardzo ładna
ani tu ani tu to jest jak jest budynek dworca i wzdłuz niego są stosika z biżuterią czapkami bielizna butami i jest też z torebkami stoisko to właśnie tam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:18   #2747
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Może to nie pytanie stricte gdzie kupie, ale raczej jak szybko załatwie w Lublinie , ale:
Okazało się po wprowadzeniu systemu NFZetowskiego, że jestem nieubezpieczona ( mimo że nie mam 26 lat babka mnie przy umowie zlecenie zarejestrowała do świadczeń w pracy na wakacje o czym nie miałam pojecia, swoją drogą babka w nfzecie też sie ostro zdziwila ze tak zrobiła Przez co ubezpieczenie przy tacie stało się nie ważne) . Kobieta w NFZ powiedziała mi ze mam 2 wyjścia zeby nie płacić zaległych świadczeń, ale nie wiadomo czy sie one udadzą, do tego wybór jednego wyjścia uniemozliwia póżniejsze próbowanie 2.
1. Pójść do bylego pracodawcy i poprosić żeby anulowała zgłoszenie, ale to nie jest tak hop siup, do tego nie wiadomo czy pracodawca będzie umiał sie tym zajać i czy bedzie mu sie chciało, nie wiadomo też czy taka anulacja sie uda.
2. Wyrejestrować od taty z dniem rozpoczęcia pracy i spróbować zarejestrować z datą ukończenia się uprawnień do świadczeń-(tak wiem 7 dni wstecz mogę tylko ale na tym właśnie polega ryzyko, babka w nfz powiedziała ze mozna spróbować czasem przymykaja oko)

I tu pojawia sie pytania: Miała któraś taką sytuacje? Jak to faktycznie sie załatwia?
Hej ja miałam taką sytuację na szczęście już wszystko wyjaśnione co prawda trwało to z miesiąc bo nikt nie wiedział co powinno się z tym zrobić. A więc jeździłam też do NFZ i tam trafiłam na niezbyt miłą panią, która zamiast pomóc powiedziała że: "za nieznajomość prawa się płaci". I nic mi w sumie nie pomogła. U tata w pracy kobieta podpowiedziała żeby pojechać do ZUS-u i wziąć - historię zgłoszeń do ubezpieczenia zdrowotnego. Tylko musisz mieć na wszelki wypadek pozwolenie na kartce od swojego taty żeby ci taki dokument wydali. I na taki dokument czeka się tydzień może przyjść Ci pocztą lub możesz odebrać go osobiście. Później z tym papierkiem twój tata idzie tam do pracy do zatrudnień i kobieta wprowadza te daty (wyrejestruje i zgłasza ponownie w zależności od daty). Tylko właśnie czy tam w pracy się na to zgodzą u taty w pracy problemu nie było tylko mogła wciągu dnia zgłosić jedną datę więc w moim przypadku trwało to tydzień.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Wiecie może gdzie w Lublinie dostanę czapki smerfetki? I jak to wygląda cenowo?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:37   #2748
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Hej ja miałam taką sytuację na szczęście już wszystko wyjaśnione co prawda trwało to z miesiąc bo nikt nie wiedział co powinno się z tym zrobić. A więc jeździłam też do NFZ i tam trafiłam na niezbyt miłą panią, która zamiast pomóc powiedziała że: "za nieznajomość prawa się płaci". I nic mi w sumie nie pomogła. U tata w pracy kobieta podpowiedziała żeby pojechać do ZUS-u i wziąć - historię zgłoszeń do ubezpieczenia zdrowotnego. Tylko musisz mieć na wszelki wypadek pozwolenie na kartce od swojego taty żeby ci taki dokument wydali. I na taki dokument czeka się tydzień może przyjść Ci pocztą lub możesz odebrać go osobiście. Później z tym papierkiem twój tata idzie tam do pracy do zatrudnień i kobieta wprowadza te daty (wyrejestruje i zgłasza ponownie w zależności od daty). Tylko właśnie czy tam w pracy się na to zgodzą u taty w pracy problemu nie było tylko mogła wciągu dnia zgłosić jedną datę więc w moim przypadku trwało to tydzień.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Wiecie może gdzie w Lublinie dostanę czapki smerfetki? I jak to wygląda cenowo?
Mi babka w nfz te daty podała sama od razu i napisała Ale rejestrowali ciebie wstecz potem, czy z bieżacą datą? Bo chodzi mi o to czy przeszło to w zusie z tą rejestracja wstecz, bo wyrejestrowac wstecz mozesz tylko zarejestrować teoretycznie nie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:45   #2749
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi babka w nfz te daty podała sama od razu i napisała Ale rejestrowali ciebie wstecz potem, czy z bieżacą datą? Bo chodzi mi o to czy przeszło to w zusie z tą rejestracja wstecz, bo wyrejestrowac wstecz mozesz tylko zarejestrować teoretycznie nie.
Tak oczywiście bo inaczej musiałabym płacić za czas kiedy nie byłam ubezpieczona. Wystarczyło że tata w zatrudnieniach wyrejestrował mnie z datą rozpoczęcia pracy i zarejestrował z datą końca pracy i zgłosił właśnie z datą końca pracy i w moim przypadku był to 24 luty 2010roku. Jeśli tata zgłosi cię z datą końca pracy to powinnaś być zarejestrowana po tych czynnościach. I sprawdź czy daty, które podała Ci kobieta w NFZ na pewno się zgadzają bo mi też coś podała ale one się wcale nie zgadzały, może to tylko ja tak trafiłam
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 11:06   #2750
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Tak oczywiście bo inaczej musiałabym płacić za czas kiedy nie byłam ubezpieczona. Wystarczyło że tata w zatrudnieniach wyrejestrował mnie z datą rozpoczęcia pracy i zarejestrował z datą końca pracy i zgłosił właśnie z datą końca pracy i w moim przypadku był to 24 luty 2010roku. Jeśli tata zgłosi cię z datą końca pracy to powinnaś być zarejestrowana po tych czynnościach. I sprawdź czy daty, które podała Ci kobieta w NFZ na pewno się zgadzają bo mi też coś podała ale one się wcale nie zgadzały, może to tylko ja tak trafiłam
No bo generalnie wg prawa nie da sie zarejestrować tyle wstecz i dlatego pytam czy przymykaja na to oko w zusie u nas
dobre daty podała bo ja pracowałam tylko miesiac i to w te wakacje więc pamietam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:06   #2751
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Hej dziewczyny, muszę znaleźć praktyki w salonie kosmetycznym, może któraś z Was może polecić lub jakiś odradzić? Będę wdzięczna za pomoc
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 16:47   #2752
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

W końcu odpowiadam na pytanie, w sławexie można na miejscu zobaczyć próbki pomadki firmy Celia
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 16:49   #2753
Praline_
Przyczajenie
 
Avatar Praline_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Gdzie stacjonarnie znajdę duży wybór kosmetyków BingoSpa?
Praline_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:20   #2754
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

kiedyś widziałam w małym sklepiku kosmetycznym w leclercu, obok kantoru i sklepu z ekologiczną żywnością, tylko np. maski były 2 razy droższe niż w tesco, reszta nie wiem....
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:51   #2755
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Gdzie w Lublinie dostanę czapki smerfetki?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:17   #2756
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Może któraś z Was widziała gdzieś takie bluzy w Lublinie?
Może wiecie jak z ich cenami?
Przymierzam się do zakupu, ale wolałabym najpierw zobaczyć na żywo .
http://allegro.pl/bluza-sweter-glamo...972008378.html
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:19   #2757
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Praline_ Pokaż wiadomość
Gdzie stacjonarnie znajdę duży wybór kosmetyków BingoSpa?
W sklepie "wszystko za 4,50" na Narutowicza (po stronie hotelu Victoria). Kobitka ma baardzo duży wybór kosmetyków, ale ceny są dość wysokie Przynajmniej dla mnie
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:32   #2758
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Praline_ Pokaż wiadomość
Gdzie stacjonarnie znajdę duży wybór kosmetyków BingoSpa?

są też w Tesco, ale nie wiem czy duży wybór.. w każdym razie moja ukochana maska proteiny kaszmiru i kolagen jest za ok. 7/8 zł

Edytowane przez patisonowa
Czas edycji: 2013-02-04 o 20:35
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:45   #2759
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Dziewczyny wiecie moze gdzie w Lublinie mozna kupić koszulki z napisem policja? Tż dostał sie do szkółki i mają sobie kupic sami we własnym zakresie takie koszulki ale nikt im nie powiedział gdzie moga dostać, na allegro nie zamówi bo to do piatku musi mieć

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

ewentualnie gdzie szybko i w miare tanio robią nadruki na koszulkach
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:07   #2760
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Widziałyście gdzieś w Lublinie taką torebkę? (czarną lub w innym kolorze).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49310.jpg (24,4 KB, 9 załadowań)
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.