Misja w Zambii - proszę pomóż ! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 19:15   #2731
mamamatiego
Przyczajenie
 
Avatar mamamatiego
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

U mnie jest to samo na forum wchodzę kilkanaście razy dziennie Niestety u mnie dalej cisza Może to ta zima zatrzymała bociana;>

Czekam dalej i tak pomiędzy Świątecznymi wypiekami zaglądam
mamamatiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 13:02   #2732
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Kochani

Gdy wysyłałam kolorowanki dla dzieci, myslałam co jeszcze mogę zrobić, aby pomóc dzieciom w edukacji. I dzisiaj przegladałam moje rzeczy szkolne iiiiiii znalazłam troche literek i cyfr, które można sobie naklejać np na papier. Cyfry są dosyć duże i postanowiłam zrobić planszę dla dzieci, aby juz od małego mogły poznawac cyferki. Wiem że uczą się oni angielskiego więc nie ma żadnego problemu. Czy myślicie że to dobry pomysł tak sobie pomyślałam że np. jesli nakleje na kartce cyferkę 1 to np będzie na tej kartce 1 kwiatek. A np na cyfrze 5 będzie 5 słoneczek itd. Siostra mogłaby to albo gdzieś porozwieszać albo przekazać do szkoły. Może powiesić gdzieś w klasie, w której dzieciaczki ucza się liczyć. Mam nadzieję, ze to nie jest bezsensowny pomysł. Ale tak sobie myślałam, co by tu zrobić żeby dzieciom umilic nauke. POstarałabym się, aby rysunki były kolorowe Napiszcie koniecznie co o tym myślicie.


Postanowiłam te plansze z cyframi dodatkowo obłozyc w folię. W punktach ksero robia takie coś (laminowanie czy coś takiego). Po pierwsze kartki nie poniszczą się, po drugie nie zabrudzą no i będą mogły służyć dłużej niż tylko jeden raz

Edytowane przez suzi82
Czas edycji: 2007-04-08 o 22:00
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 16:11   #2733
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Suzi82 to świetny pomysł Właśnie tak uczy się dzieci

Ciekawe jak tam po party?? Już się nie mogę doczekać zdjęć i jakichś wiadomości. Jutro dzień prądu to może jednak siostra coś napisze do kogoś mimo Świątecznego Poniedziałku

Mamamatiego a Ty nie napisałaś do siostry jakiegoś krótkiego meila na wszelki wypadek z przypomnieniem się?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 19:59   #2734
mamamatiego
Przyczajenie
 
Avatar mamamatiego
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Napisałam a mimo to cisza..... nawet wysłałam 2, jeden z przypomnieniem a drugi z życzeniami świątecznymi

No nic, czekam dalej
mamamatiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 10:06   #2735
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Kilka dni temu przypomniało mi się, że mój tata dostaje szare mydło w pracy. Pobiegłam do piwnicy a tam ............ chyba z 20 kostek. No więc chyba wiecie co zrobiłam Wzięłam kilka do domu i będę posyłac. Coś mi się zdaje że do każdej paczki dołoże po 1 mydełku po wazy aż 200 gram. Dobrze że jutro już wtorek Znów pobiegnę na pocztę i wyślę paczkę
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:22   #2736
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mamamatiego Pokaż wiadomość
Napisałam a mimo to cisza..... nawet wysłałam 2, jeden z przypomnieniem a drugi z życzeniami świątecznymi

No nic, czekam dalej
Mamamatiego właśnie mi się przypmniało!! Pamiętacie przecież MAMA zawsze mówiła, że siostra razem z współpracownikami w niedziele wybiera dziecko do adopcji! A ostatnio pewnie miała takie zamieszanie i z party i z chorobą, że możliwe że dopiero w tygodniu lub w przyszły poniedziałek Ci odpisze
No nic, czekamy dalej Ja też jestem ciekawa co Ci bocian przyniesie

Cytat:
Napisane przez suzi82 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przypomniało mi się, że mój tata dostaje szare mydło w pracy. Pobiegłam do piwnicy a tam ............ chyba z 20 kostek. No więc chyba wiecie co zrobiłam Wzięłam kilka do domu i będę posyłac. Coś mi się zdaje że do każdej paczki dołoże po 1 mydełku po wazy aż 200 gram. Dobrze że jutro już wtorek Znów pobiegnę na pocztę i wyślę paczkę
Faaajny pomysł z tym mydłem Przecież jest duże i zdrowe- nie uczula
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 20:17   #2737
mamamatiego
Przyczajenie
 
Avatar mamamatiego
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Mam syna!!!!!!
nazywa sie LAMECK DAKA, nie mam pojecia w jakim jest wieku bo tego Siostra mi nie napisala, wyslalam przed chwila meila z pytaniem o wiek Zdjecia zostana wyslane jutro Extra Chcialabym juz wplacic pierwsza rate czy jak wplace 50 zl to ok?? Mam napisac imie i nazwisko synka i ze jest to 1/12 rat?? Nie wiem jak to sie wplaca Chcialabym wiedziec tez w jakim jest wieku moglabym cos Mu poslac i moze juz cos kupic w sklepiku A na Allegro zakonczyly mi sie aukcje za prawie 100 zl na mleczko i moskitiery

Buziaki
mamamatiego jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 20:25   #2738
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mamamatiego Pokaż wiadomość
Mam syna!!!!!!
nazywa sie LAMECK DAKA, nie mam pojecia w jakim jest wieku bo tego Siostra mi nie napisala, wyslalam przed chwila meila z pytaniem o wiek Zdjecia zostana wyslane jutro Extra Chcialabym juz wplacic pierwsza rate czy jak wplace 50 zl to ok?? Mam napisac imie i nazwisko synka i ze jest to 1/12 rat?? Nie wiem jak to sie wplaca Chcialabym wiedziec tez w jakim jest wieku moglabym cos Mu poslac i moze juz cos kupic w sklepiku A na Allegro zakonczyly mi sie aukcje za prawie 100 zl na mleczko i moskitiery

Buziaki
Suuuuper W końcu się doczekałaś
Tak w tytule wpisz "dla Lameck Daka rata 1" Ja wpisuje tylko dla Mercy Sakala a siostrze meilem podaje ile wpłaciłam, bo już się pogubiłam która to z kolei rata- mam gdzieś zapisane, musze poszukać, bo wpłacam tak jak mam to po 50, to po 20 itd.

Aha i nie wpłacam co miesiąc- tylko tak jak mam- czaasem zdarza mi się i 2 razy w miesiącu
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2007-04-09 o 20:29 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 21:28   #2739
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mamamatiego Pokaż wiadomość
Mam syna!!!!!!
nazywa sie LAMECK DAKA, nie mam pojecia w jakim jest wieku bo tego Siostra mi nie napisala, wyslalam przed chwila meila z pytaniem o wiek Zdjecia zostana wyslane jutro Extra Chcialabym juz wplacic pierwsza rate czy jak wplace 50 zl to ok?? Mam napisac imie i nazwisko synka i ze jest to 1/12 rat?? Nie wiem jak to sie wplaca Chcialabym wiedziec tez w jakim jest wieku moglabym cos Mu poslac i moze juz cos kupic w sklepiku A na Allegro zakonczyly mi sie aukcje za prawie 100 zl na mleczko i moskitiery

Buziaki


GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!! :par ty:: party:

Super wiadomość na zakończenie dnia. W końcu bocian przyleciał z dalekiej podróży z dobrą wiadomością

Jestem ciekawa jak siostra i dzieci spędzili swięta. Dzisiaj dzień prądu z tego co widzę Więc jak MAMA wrócie do domu i spojrzy na pocztę to pewnie wiadomość z Zambii będzie już czekać
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 21:29   #2740
Erietka
Raczkowanie
 
Avatar Erietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: znad Erie
Wiadomości: 171
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mamamatiego Pokaż wiadomość
Mam syna!!!!!!
nazywa sie LAMECK DAKA,

Buziaki
Super! Gratuluje!!!
Moja malenka ma na imie Faustyna, a na nazwisko DAKA.
No to jakos jestesmy spokrewnione
Erietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 21:36   #2741
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

mamomatiego GRATULUJĘ !!! To teraz razem czekamy na list

Ja też dostałam mail'a od Siostry z informacją, że zdjęcie i dane Mabvuto dostanę listem, który jutro zostanie wysłany. Czyli powinnyśmy dostać listy w tym samym czasie

Ja też nie wiem w jakim wieku jest mój synek. Znam tylko jego imię i nazwisko więc listu wyczekuję z niecierpliwością
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 21:38   #2742
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Ale Wam zazdroszczę. Gdybym tylko miała możliwość zaadoptowac jednego z tych małych szkrabów ehhh....

Mam nadzieję, że szybko się moja sytuacja zmieni i też stane się mamusia na odległość
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 05:50   #2743
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

suzi nic nie nie martw, Ty pomagasz wszystkim dzieciom nie tylko jednemu

A na tego wymarzonego malucha przyjdzie jeszcze czas. Lepiej poczekać niż się zadeklarować i mieć problem z wpłatami. Decyzja musi być zawsze przemyślana.
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 08:08   #2744
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
suzi nic nie nie martw, Ty pomagasz wszystkim dzieciom nie tylko jednemu

A na tego wymarzonego malucha przyjdzie jeszcze czas. Lepiej poczekać niż się zadeklarować i mieć problem z wpłatami. Decyzja musi być zawsze przemyślana.

Pewnie masz rację Dzisiaj posyłam paczkę do siostry Napiszę JEJ też list oczywiście Opiszę mój mały pomysł z planszami do nauki cyferek. Mam nadzieję, że pomysł się siostrze spodoba. Być może zostawi je do swojego przedszkola o którym tak marzy.
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:50   #2745
karen127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

mamomatiego gratulacje! :bou nce:

Nie było mnie parę dni a tu bocianek postarał się i przyleciał
Cieszę się razem z Tobą!

suzi82 jesteś niezmordowana w wymyślaniu prezentów dla dzieciaczków
Naprawdę świetny pomysł z tymi planszami.
I nie martw się że jeszcze nie jesteś adopcyjną mamą. Ja też mam taką sytuację, że nie mogę w tej chwili zdeklarować się na wieloletnią pomoc jakiemuś dzieciaczkowi, więc pomagam tyle ile mogę. To nic, że nie wiem jak ma na imię, ani kim jest osoba , której pomagam. Wiem, że Siostra podzieli to co prześlę między najbardziej potrzebujących. Najważniejsze to nie być obojętnym i COŚ robić.
Jest nas dużo, więc wierzę, że razem naprawdę możemy wiele zdziałać.
karen127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 11:16   #2746
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Kochane! To i ja się pochwalę Wczoraj zostałam adopcyjną mamusią ENALI NGULUBE. Bardzo, ale to bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wkrótce dostanę więcej informacji o mojej podopiecznej, bo chciałabym jej posłać jakąś małą paczkę. A ciężko coś wymyśleć jak się nie wie ile pociecha ma lat i ile ma rodzeństwa.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 12:05   #2747
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Kochane! To i ja się pochwalę Wczoraj zostałam adopcyjną mamusią ENALI NGULUBE. Bardzo, ale to bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wkrótce dostanę więcej informacji o mojej podopiecznej, bo chciałabym jej posłać jakąś małą paczkę. A ciężko coś wymyśleć jak się nie wie ile pociecha ma lat i ile ma rodzeństwa.
Ładnie to się tak ukrywać?????? To Twoje pierwsze dziecko czy ma już rodzeństwo??

Kolejna Adopcyjna Mama!!!! Wpisuję Cię na listę
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 12:35   #2748
annee
Raczkowanie
 
Avatar annee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 64
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witam wszystkich poświatecznie też byłam na wyjeździe, ale takim nie do końca wielkanocnym... tylko weselnym nie było mnie tu kilka dni i nie mogę się nacieszyć - tyle nowych wspaniałych wieści
Serdeczne gratulacje dla mamymatiego i Anastazji# !!!!!!!!!!
I oczywiście dla suzi82 za wspaniałe pomysły
Ciekawe czy nasza Catherine tez ma już zrobione zdjęcia i czy będą wysłane razem z listami do mamymatiego i moria44... nie dostałam na razie żadnych informacji od Siostry Józefy na ten temat... ale czekamy cierpliwie
annee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 12:38   #2749
annee
Raczkowanie
 
Avatar annee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 64
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Oooo!!! Anastazjo!!! widzę, że tez jesteś z Zabrza to juz jesteśmy w trójeczkę : Animator, Ty i ja
annee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 13:15   #2750
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Anastacja gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejna mamusia wsród nas

Ale ładnie to sie tak przed nami czaic

Napewno już niebawem dostaniesz wiadomość od siostry no i pewnie zdjęcia też Ale super !!!!!!!!!
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:01   #2751
karen127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witaj Anastazja#! Super, że do nas dołączyłaś.
Moje gratulacje Adopcyjna Mamo

Serce się raduje jak się czyta tyle dobrych wiadomości.
U mnie taki szary ten dzień, zimno i leje od rana, kto by pomyślał że bociany latają w taką pogodę
Nie mogę się już doczekać na zdjęcia!
Jak tak dalej pójdzie to Siostrze zabraknie dzieciaczków do adopcji
karen127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:49   #2752
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez karen127 Pokaż wiadomość
U mnie taki szary ten dzień, zimno i leje od rana, kto by pomyślał że bociany latają w taką pogodę
Bo te boćki są wyjątkowe Mają ważną misję do spełnienia więc latają o każdej porze roku Nie straszne im deszczy I kto by powiedział, że na bociana można czekać aż z takim utesknieniem
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 15:55   #2753
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

KOCHANI tak się cieszę.
Dzięki za miłe powitanie. W sumie to tak znienacka zdecydowałam się na tę adopcję, miałam jeszcze trochę poczekać ze względów finansowych, ale co tam. Zauważyłam, że Wy też nie wpłacacie od razu całej sumy, więc dam radę
To moje pierwsze dziecko adopcyjne. Własnych na razie nie posiadam, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:15   #2754
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Hej dziewczyny co się z MAMĄ dzieje??? Co ona pojechała Siostrę Józefę odwiedzić czy co
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:24   #2755
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

coś pisała że jedzie na święta... no to niech wraca, bo rodzina nam się tu powiększa i trzeba dopisywać na 1 stronie! ;)
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:44   #2756
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

mamamatiego gratuluję synka doczekałaś się kochana
Anastazja# witamy w naszym gronie i gratuluję córeczki
Dasz radę, zobaczysz

MAMA wracaj do nas, bo my się tu nie możemy doczekać zdjęć z party



A co myślicie o modelinie? Czy byłaby odpowiednia dla dzieci, bo mam jej pełno w domu z czasu kiedy jeszcze biżuterię z niej robiłam. Co prawda trochę to waży ale znów bez przesady
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:08   #2757
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Modelina wydaje mi się super pomysłem. Dzieci będą sobie wyrabiać zdolność manualną. Pewnie też wyobraźnie dzieci rozwiną. Więc wydaje mi się ze pomysł trafiony w 10.

Z resztą jaki kolwiek by tutaj pomysł nie padł na forum to i tak jest trafiony

Więc gratuluje wyobraźni
suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:34   #2758
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Suzi masz rację, każdy pomysł się liczy, więc tak sobie dzisiaj myślałam zmotywowana Twoimi pomysłami i forumowiczów co by tu dzieciom się przydało
W takim razie zabieram się za ważenie tego zapasu modeliny Zobaczymy ile PP zainkasuje
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 22:53   #2759
mukashana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 279
Send a message via Skype™ to mukashana
Smile Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witaj

Musze przyznac, ze sie wzruszylam przegladajac twoja strone, na ktora trafilam calkowicie przypadkowo. Spedzilam w Zambii troche czasu, bylam tez w Mpanshy kilka lat temu. Mam tez corke zaadoptowana w innej zambijskiej wiosce. Wrocily wspomnienia Dzieki. Ciesze sie, ze jest ktos kto sie tym zajmuje. Nie jestem wstanie przeczytac wszytkich wypowiedzi na forum, ale chyba przekonalas sporo osob. Gratuluje ci. Nie wiesz czy w Mpanshy nadal pracuja siostry Sabina i Michalina? Pozdrawiam cie serdecznie. Dominika
mukashana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 12:59   #2760
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witaj mukashana Mam nadzieje, że zostaniesz u nas na dłużej i opowiesz nam co nieco o Afryce Plis, plis

Anastazja gratuluję Widzę, że podobnie jak większość z nowych mam nie znasz żadnych danych maluszka. Ja też na nie czekam, bo chciałabym wysłać paczuszkę

A to coś, co można wysłać wszystkim dzieciom niezależnie od wieku, tylko ciekaw czy ta roślinka u nich urośnie.
http://allegro.pl/item182985911_rosl...mary_hit_.html

__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.