2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 16:18   #2731
calabria
Raczkowanie
 
Avatar calabria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

sorki ze poprzekrecane niektore słowa ale pisze na szybko
__________________
PATRYCJA NADIA 13.09.2010

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...il-312530.html
Prosimy o głos
calabria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:21   #2732
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
NIe wiem co robic, niby jutro mamy pediatre, ale co ona moze mi powiedziec, jak Olka nie zna? Olek szarpie cyckiem, puszcza i ryczy, nie chce i tyle. Jak go odstawiam, to jest cisza i idzie spac, albo sie czyms zajmuje. Ale za chwile jak zaczyna marudzic i daje mu cycka to to samo...
a jakaś nowa pediatra? czemu inna?

Cytat:
Napisane przez calabria Pokaż wiadomość
moze ,nie wiem juzale to trwa juz jakies 2 tygmoze ma ten skok i to przez to?
martucha zgadzam sie super zdjecia z basenu!szkoda ze u nas nie ma czegos takiego!
może ten skok
dziękuje za ciepłe słowa, a była tż... chyba bym ją zabiła...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:25   #2733
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

kobitki mam takie pytanko - przy zmianie mleka mm kupki mogą się zmieniać na zielonkawe na początku? nie zapytałam pediatry a dzis coś zazieleniło się sranko no i nie wiem....

malwina - współczuję sytuacji z mężem... u mnie też różne akcje się działy przez ostatnie miesiące i najprawdopodobniej rozwodem się to skończy, ale nie będę za dużo pisać bo za dużo ludzi tu zagląda
i nie wiem co Ci kochana powiedzieć....
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:40   #2734
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

czy ktoras z was stosowala moze DICLOFOR 30...bo nie wiem w ilu ml plynu rozpuscic ta saszetke..w ulotce pisze tylko ze rozpuscic w wodzie lub sciagnietym mleku..ale nie pisze ile tej wody lub mleka ma byc....chyba ze obojetnie ile...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:43   #2735
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Klarissa a może tak jak pisałam calabri - może po prostu nie chce jeść bo nie ma ochoty
Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Klarissa może faktycznie nie jest głodna
Ale ona do niedawna jeszcze była żarłokiem...
Tak się tylko zastanawiam czy nie wydłużyć jej przerw między karmieniami, ale ona znowu ponad 3h nie bardzo wytrzymuje...

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Calabria, Klarissa ja myślę że Wasze maluchy wydłużają sobie już przerwy i nie są głodne
Może... już sama nie wiem.

Teraz ssała przez 30 minut grzecznie. Już się cieszyłam, że sobie poje a ona mi to wszystko wyrzygała... i jeszcze mam pościel do przebrania. Super

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Klari- pisalam na fb, bo mam ten sam problem. Olek dzis oglosil strajk glodowy. Nie chce jesc a to do niego zupelnie niepodobne...
NIe wiem co robic, niby jutro mamy pediatre, ale co ona moze mi powiedziec, jak Olka nie zna? Olek szarpie cyckiem, puszcza i ryczy, nie chce i tyle. Jak go odstawiam, to jest cisza i idzie spac, albo sie czyms zajmuje. Ale za chwile jak zaczyna marudzic i daje mu cycka to to samo...

on dzis prawie nic nie zjadl..
Natalka też nie należała do dzieci trzymających dietę... żarła wszystko i najlepiej jakby mogła cały czas, nie ważne jej było czy z piersi, czy z butelki. A teraz na sam widok butelki ryczy, a pierś mi wypluwa, kręci się na wszystkie strony. Nie ma gorączki i nie jest chora...

Już nawet się zastanawiałam czy może ja coś zjadłam i jej nie podchodzi mleko... ale to nie możliwe - jem w kółko to samo, poza tym mm też jej nie podchodzi i herbatka też jej nie podchodzi... może boli ją gardło? Ale to wtedy chyba by dawała jakieś znaki w postaci gorączki itd. Poza tym to już trwa ok. tygodnia... i nasiliło się w ostatnich dniach.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
czy ktoras z was stosowala moze DICLOFOR 30...bo nie wiem w ilu ml plynu rozpuscic ta saszetke..w ulotce pisze tylko ze rozpuscic w wodzie lub sciagnietym mleku..ale nie pisze ile tej wody lub mleka ma byc....chyba ze obojetnie ile...
Ja to wsypuję do butelki z jedzeniem - 120ml mleka w niej jest.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 17:12   #2736
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
czy ktoras z was stosowala moze DICLOFOR 30...bo nie wiem w ilu ml plynu rozpuscic ta saszetke..w ulotce pisze tylko ze rozpuscic w wodzie lub sciagnietym mleku..ale nie pisze ile tej wody lub mleka ma byc....chyba ze obojetnie ile...
W ile chcesz. My kupowalismy w kapsulkach bo jest tanszy i rozpuszczalam w 2ml i do strzykawki
Teraz po dicoflorze mielismy juz Lacidobaby, Trilac i kupilam Latopic dla dzieci z problemami skornymi. Wszystkie rozpuszczam w malej ilosci wody, zeby sie do strzykawki zmiescilo.

Martucha- ja cie nie napisalam, ze sie bardzo ciesze ze PAt polubil basen. U nas sa zajecia od 3msc, ale najpierw spytam pediatre czy olek z jego skora moze isc. Pediatra stara, ale ona Olka tylko ze 2 razy widziala... i jeszcze czasem te jej komentarze...

Klari- dzieuchy pisza na fb, ze to skok moze byc (14-19tydzien) W sumie to si nawet zgadza. Tylko ja w te skoki tak srednio wierzylam do tej pory.
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:03   #2737
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Dopiero flache dostal, zjadl i spi zadowolony On chyba nie lubi nowosci hihi
przyzwyczai się

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a my dostaliśmy dziś paczuszkę z bobofrutem jabłkowo marchewkowym i gerberka zupka jarzynowa z królikiem i jeszcze jakąś kaszkę
a skąd ta paczuszka?
Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
kobitki mam takie pytanko - przy zmianie mleka mm kupki mogą się zmieniać na zielonkawe na początku? nie zapytałam pediatry a dzis coś zazieleniło się sranko no i nie wiem....
mogą
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 18:53   #2738
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

calabria-jak by była tż tak zrobiła to tak jak piszesz bym zrobiła nie amrtw się jest z tobą a tamtą jak bedzie trzeba to załatwiszhe
Gadałam z nim powiedział że nie jest pantoflarzem że nie jezdzi po dyskotekach i burdelach itp ALE PIJE!!!on nie rozumie tego chyba

dra-a u nas w dzien przebierze 2 razy przy kapaniu wanne przyniesie i po kapaniu posprzata jak nie pracuje ale jak jest niedziela czy jakis dzien wolny musi mi z***** i pić to jest jego życiem raz na jakiś czas tak ale nie co tydzien
Calabria, Klarissa tez zauwazylam ze Amelia w je mniej czyli wydłuza odstepy od kilku dni mamy tak że zje,odbije jej sie,bawimy sie,spanie to jest w dzien w nocy 2 razy po 1 i po 4 lub 5 .Jest coraz lepiej

martucha84 -ciekawe kiedy nam cos za darmo przyjdzie

ilona-jak robilas zeba to ze znieczuleniem pytałam juz ale mi nie odp
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:53   #2739
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

tifio-witajnasze szkraby są z tego samego dnia

Pomi-ja też,póki co,karmię tylko piersią zresztą Mati jest jest jeszcze za mały na jakieś słoiczki, w sobotę dopiero będzie kończył 3 miesiące. Być może jakieś jedzenie ze słoiczków dam mu pod koniec lutego, jak skończy 4 miesiące, bedzie miał wtedy gdzieś 4mc2tyg...zobaczymy....

Pandziolka-nie ogladałam,ale nie wyobrażam sobie dawać cycka takiemu wielkoludowiusmi alam się jakk sobie taką scenę wyobraziłam,blecchhhh:brz ydal:

Lisica-ja mam własnie teraz Dicoflor i rozpuszczam go w 20 ml sciągnietego mleczka, ale możesz rozpuscic w mniejszej ilości, tak jak pisze Zuziczka
ja chyba Matiemu Trilac teraz kupię, bo zostały mu jeszcze 2 kapsułki Dicofloru

MisQua-moga zrobić się zielone kupki przy zmianie mm
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:56   #2740
AAJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Uffff jestem...mój Jaśniepan łącznie od 7.00 do 19.10 spał może z godzinę... nie mam jak coś zrobić w domku...znaczy robię ale jestem tak wymęczona, bo skaczę od małego do garów, od garów do prania od prania do prasowania...eh siedzę teraz i jem mega słodkiego naleśnika coby sobie ten dzień jakoś umilić.

martucha-dzięki za info o basenie. Pat jest naszym bohaterem (moim i męża) ale i twojemu mężowi należą się słowa uznania!!!

Tak jak radziłyście wzięłam dużo wit cc jest lepiej ale temperatura dalej 35.5...czemu tak???

Malwina- musicie jakoś to rozwiązać wszystko bo życie kurde takie krótkie jest. Tylko to się tak łatwo mówi...
Lisisca- z kupami to u nas do max 3 dni to najdłuższa przerwa była bez.

U większości z nas teraz jakieś ciężkie noce były. Wczoraj rozmawiałam z doświadczoną mamą i to najprawdopodobniej te zęby, chociaż nie widać że one idą i możne to trwać kilka miesięcy to one wciąż tam pracują i pewnie naszym dzieciaczkom sprawia to straszny ból. Trzeba się zaopatrzyć w bobodent jakieś czopki albo syropki przeciwbólowe bo te zęby mogą zaskoczyć w każdej chwili. A co do skoków to cały czwarty miesiąc i połowa piątego to te skoki mogą być więc dlatego się te stałe pory zmieniają, pory snu i wybudzeń w nocy, no ja to sobie tak tłumacze...
Zuzuiczka- ale ci fajnie z ta matą, u mnie karuzela max 5 min... mata ok 10...

I zdjęcie dorzucam jak młody je jabłuszko z otwartą buzia i przyciąga rączką dłoń Tżta : ) Ta doświadczona mama mówiła jeszcze żeby nie dawac za często tych słodkich deserków bo może być później problem z warzywnymi słoiczkami. Ja jabłuszko+marchewkę lun jabłko-banan daję raz na tydzień na razie.

Co to pomocy TŻ- im trzeba mówić zrób to, podaj , przynieś ja już się przyzwyczaiłam że jak się nie powie sam nie zrobi : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2598.jpg (48,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2612.jpg (25,6 KB, 29 załadowań)
__________________


Edytowane przez AAJJ
Czas edycji: 2011-01-10 o 19:03
AAJJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:06   #2741
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Klari- dzieuchy pisza na fb, ze to skok moze byc (14-19tydzien) W sumie to si nawet zgadza. Tylko ja w te skoki tak srednio wierzylam do tej pory.
Też do tej pory nie wierzyłam w teorie o skokach...
Teraz już sama nie wiem.

Dzisiaj małą zajmowała się babcia i dziecko takie wytyrane było, że padła podczas jedzenia

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Calabria, Klarissa tez zauwazylam ze Amelia w je mniej czyli wydłuza odstepy od kilku dni mamy tak że zje,odbije jej sie,bawimy sie,spanie to jest w dzien w nocy 2 razy po 1 i po 4 lub 5 .Jest coraz lepiej
Ale u mnie nie jest lepiej bo Natalka w nocy nadrabia i z jednego karmienia nocnego zrobiły nam się 3-4... ja zdecydowanie wolę żeby jadła w dzień jak w nocy...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 19:32   #2742
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Hej Mamusie.
U nas od 3 dni kłopoty z usypianiem wieczornym. Dzisiaj więc postanowiliśmy kąpać ok 20 a nie o 19, może będzie bardziej zmęczona?

Wczoraj nie spała do 23-ciej i w rezultacie wzięłam ją do naszego łóżka- plus taki że od 23 pospała bez pobudki do 6-tej

Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i uśnie normalnie sama.
W dzień też problemy ze snem i często usypia dopiero na rękach a było już tak pięknie

waniliaania2009- no szkoda, że będziesz musiała się bawić bez męża. Ale może i to najrozsądniejsze rozwiązanie.


Cytat:
Napisane przez tifio Pokaż wiadomość

Jeszcze się trochę pochwalę jak Franiulek rośnie
Cudny

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Chcialam pochwalic tez mego synutka, za to ze pokochal mate (wreszcie!) Lezy na niej ponad godzine dziennie! Naprawde jestem z niego dumna!
No to fajnie, masz wtedy chwilę dla Siebie

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Słyszałyscie??
Na wątku mamuś styczniowo-lutowych 2011 znów jedna z mamus okazała siejakąś naciągaczkom..
Masakra co takie osoby mają w głowie. Ale nie wierzę, że są zupełnie zdrowe.

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Z moimi rodzicami mam lepszy kontakt ale by mi bylo wstyt tam jechac bo by mowili A NIE MOWILEM <tata>.Kocham go ale jak widze że tak ma byc i moje dziecko ma słuchac i tego widziec wole z niego zrezygnowac dla NIEJ bo on na nic nie zasługuje.Ostatnio mi powiedział że nigdy mi rozwodu nie da!
Wiesz nie wiadomo co będzie dalej. musisz pamiętać, że Ty i córcia jesteście najważniejsze. I jak będzie trzeba to zmykaj i nie myśl co rodzice powiedzą.
A rozwód da ci sąd- prędzej czy później. Jak zajdzie potrzeba to będzisz miała kilku świadków na jego zachowanie lub interwencje policyjne, i nie będzie fikał.

Cytat:
Napisane przez calabria Pokaż wiadomość
teraz juz jada po 150 ale robi sobie nawet 5cio godz,przerwy o ile w ogole zechce zjesc.a w nocy nawet dluzej nie je.w sumie zjada moze ze 4 butle i to nie zawsze 150 za to bardzo dużo pije.martwie sie kurcze...wizyte u pediatry mamy w przyszly piątek.
W nocy może już nie jeść, przerwy 8h są normalne. A 4 x 150 ml to nie jest tak źle jeśli to tylko przejściowe i jeśli dobrze przybiera na wadze.
Jeśli to się będzie ciągnąć to może skonsultuj z lekarzem, bo czasami słaby apetyt jest spowodowany jakimiś dolegliwościami np. anemia, tarczyca, bakterie.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co mam robić - moja córka nie chce jeść z butelki a z piersi zamiast jeść to się bawi - szarpie mnie i wypluwa, mam całe brodawki poranione... Do tego nie ma szans żeby wypiła herbatkę. Skąd nagle taki strajk głodowy? Czyżbym karmiła ją za często?
Nie wiem, ale skoro bunt całkowity to może być jakaś przyczyna. Jak nie przejdzie to warto skonsultować z lekarzem- może jakaś pleśniawka?
Apetyt słabnie przy anemii- ale żeby tak wcale nie jeść?
Ja bym pewnie panikowała

Cytat:
Napisane przez calabria Pokaż wiadomość
!ja tez sie nastresowałam ostatnio!miaam zepsutego sylwestra i kilkadni po!!
No to niefajnie, jak jakaś była się wcina oby TŻ ją olał to odpuści.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:32   #2743
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ale ona do niedawna jeszcze była żarłokiem...
Tak się tylko zastanawiam czy nie wydłużyć jej przerw między karmieniami, ale ona znowu ponad 3h nie bardzo wytrzymuje...
hmmm a może zęby? i stąd ta niechęć do jedzenia?

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Martucha- ja cie nie napisalam, ze sie bardzo ciesze ze PAt polubil basen. U nas sa zajecia od 3msc, ale najpierw spytam pediatre czy olek z jego skora moze isc. Pediatra stara, ale ona Olka tylko ze 2 razy widziala... i jeszcze czasem te jej komentarze...
dziękuję, trzymam kciuki żeby się zgodziła, my jutro mamy szczepienie...

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
a skąd ta paczuszka?
nie wiem tzn nie ma adresata ale są 4 loga - bobofrut gerber nestle i nan

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
martucha84 -ciekawe kiedy nam cos za darmo przyjdzie
:
po 4 mce zaczynają

Cytat:
Napisane przez AAJJ Pokaż wiadomość
martucha-dzięki za info o basenie. Pat jest naszym bohaterem (moim i męża) ale i twojemu mężowi należą się słowa uznania!!!

Tak jak radziłyście wzięłam dużo wit cc jest lepiej ale temperatura dalej 35.5...czemu tak???
cudne foto!
dziękuje serio dziękuje, a mojemu mężowi czemu? hahahah on sam chciał uwielbia takie zabawy
jesteś osłabiona dlatego taka temperatura...
trzymam kciuki za Was!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:42   #2744
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

martucha a i mam pytanko odnosnie basenu, rozumiem ze basen jest przystosowany dla małych dzieci czyli połytsza woda i inna temperatura... i wlasnie nie telepotał Patryk szczeną z zimna????
bo wlasnie tego sie obawiam
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:50   #2745
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
ilona-jak robilas zeba to ze znieczuleniem pytałam juz ale mi nie odp
Odpowiedziałam ze znieczuleniem nawet jak karmisz to możesz je wziąć Ja karmię i wzięłam i nic mi i małemu nie było

Klarissa , Zuziaczek
a ja chyba wierze w te skoki bo Franek idealnie się w nie wpasowuje i teraz też w takim jest co pokazują nocne karmienia a raczej ich zwiększona ilość

idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:00   #2746
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Klarissa , Zuziaczek a ja chyba wierze w te skoki bo Franek idealnie się w nie wpasowuje i teraz też w takim jest co pokazują nocne karmienia a raczej ich zwiększona ilość

idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
ja tez w skoki wierze
a kciuki zaciśnięte
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:02   #2747
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
martucha a i mam pytanko odnosnie basenu, rozumiem ze basen jest przystosowany dla małych dzieci czyli połytsza woda i inna temperatura... i wlasnie nie telepotał Patryk szczeną z zimna????
bo wlasnie tego sie obawiam
to jest brodzik na nim odbywają się standardowo zajęcia dla dzieci (jeździłam tam z moimi przedszkolakami, oprócz tego jest aqua aerobik) więc woda jest taka ciepła jak w wannie, a na zewnątrz jest 35 stopni
a wody jest tyle że mój mąż miał ją pasa a ma 182 cm wzrostu i chodził w niej na kucaka żeby było mu wygodniej żeby się nie garbić a Pat żeby był zanurzony
więc hahaha Pat nie telepotał, przewijaki do ubierania też są nad samym basenem i tam się ubiera/rozbiera dzieci
i proszą o ubieranie fazami - kolejna rzecz bliżej drzwi żeby dziecko nie miało szoku, czyli krótkie body i spodnie na samym basenie w przebieralni bluze i czapke na korytarzu kombinezon

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
dużo kciuków!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:07   #2748
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Odpowiedziałam ze znieczuleniem nawet jak karmisz to możesz je wziąć Ja karmię i wzięłam i nic mi i małemu nie było

Klarissa , Zuziaczek a ja chyba wierze w te skoki bo Franek idealnie się w nie wpasowuje i teraz też w takim jest co pokazują nocne karmienia a raczej ich zwiększona ilość

idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
mam taką fajną dentystke a ona mi nie chce dac,nie chce jej zmieniać,a musze zacząć robić bo już mnie dziąsła bolą i chciałam zacząć a ona mi nie chce dać coś jej odbija chyba

szczesliwa ale ja nie mam interwencji policji ani swiadków jedynie jego kolegów a oni nie beda moimi swiadkami,sad chyba nie da rozwodu bez przyczyny.

zuziczka miałam to samo z Amelią całe 2 dni chciało jej się pić bo wziełam butelke z wodą i od razu jadła i zabrałam butelke i dalej cyca i ryk,płacz,fochy na siłe po 15 minutach szarpania na chama dałam i jadła z 15minut , musisz walczyć z bobasem i wygrasz

Juz nasze towarzystwo się pomniejsza fb triumfuje ehhh
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g

Edytowane przez malwina1204
Czas edycji: 2011-01-10 o 20:34
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:43   #2749
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez fem Pokaż wiadomość
.
swoją droga to bardzo pociesznie wygląda karmienie takich małych bobasów
aż się ciepło na serduszku robi
a propos: macie jakieś sposoby na usuwanie plam z marchwi??
u mnie sprawdził się amway w sprayu.wszystko elegancko schodzi

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
kobitki mam takie pytanko - przy zmianie mleka mm kupki mogą się zmieniać na zielonkawe na początku? nie zapytałam pediatry a dzis coś zazieleniło się sranko no i nie wiem...
jasne,że mogą.u nas od ponad 2m-cy były shrek'owe kupy.a teraz po wprowadzeniu marchewki i jabłka są żółciutkie - i za każdym razem jak otwieram pieluchę to jestem tym zdziwiona

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
czy ktoras z was stosowala moze DICLOFOR 30...bo nie wiem w ilu ml plynu rozpuscic ta saszetke..w ulotce pisze tylko ze rozpuscic w wodzie lub sciagnietym mleku..ale nie pisze ile tej wody lub mleka ma byc....chyba ze obojetnie ile...
ja dodawałam do mleka.obojętnie do jakiej ilości.teraz mamy lacidobaby,bo po dicoflorze małego wysypało.

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
3mam będzie dobrze
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 20:48   #2750
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
szczesliwa ale ja nie mam interwencji policji ani swiadków jedynie jego kolegów a oni nie beda moimi swiadkami,sad chyba nie da rozwodu bez przyczyny.
Ja wiem, że teraz nie masz. Ale jeśli zdecydujesz się na rozwód, to się postarasz o dowody. Nagrasz coś, wezwiesz policje itp.
Ale może się jednak ułoży- i tego Ci życzę.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:06   #2751
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dziewczyny, jak dobrze, że nie tylko moje dziecko nie je jeszcze nic poza mlekiem I jak dobrze, że nie tylko moje dziecko jeszcze nie siada

Wiem już, skąd biorą się moje schizy! Mianowicie wchodzę sobie na forum i widzę, że ta pisze, ze jej dziecko się rwie do siadania, ta również i jeszcze tamta No i wychodzi mi, że całe forum siada, a moje dziecko ani me, ani be, ani w ogóle nic. Tylko do mojego zakutego łba nie dochodzi, że przecież te osoby, których dzieci nie siadają, nie chwalą się, że "moje dziecko dziś NIE usiadło" Ot, i mamy cały klops Chyba mi mózg zgalaretowiał Ale jutro zadzwonię do naszej rehabilitantki i spytam co i jak.

Tifio, Franek genialny

Lisica, karmię od 4,5 mc piersią i mi tam ciągle kapie z drugiej piersi przy karmieniu Więc nie wiem czy to w ogóle się unormuje. A co do kupek- mój dzieć robi nawet 4 dziennie

Malwina, doczytałam o twojej sytuacji - bardzo mi przykro, ze musisz takie okropne zachowanie TŻta obserwować. Nawet nie wiem co ci napisać, dlatego tylko przytulam.

Marta, ja już chyba wiem, dlaczego mi się nie pojawiają większe zdjęcia - chyba trzeba być zarejestrowanym, to możliwe?

Zuza, brawa dla Ola A w ogóle to ma boskie śpioszki Widzę, ze Olo tak samo jak Tymuszka - w dzień dłuższe przerwy niż w nocy. Może by się chłopaki w końcu zdecydowali

Aaneczko, czytałam na wątku mamuś styczniowo - lutowych i padłam. Ile trzeba włożyć czasu mw takie oszustwo - paranoja!

Aaannnaaa
Dziekuję za odpowiedź, moze rzeczywiście potrzebuje bardziej treściwego jedzenia Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zacznę mu wieczorem podawać zagęszczone moje mleczko, bo zwariuję. TŻ by mi pomógł, ale nie ma jak. W końcu nie wyjmie piersi i nie nakarmi go za mnie.

Dra, jak pozwolisz teraz, żeby TZ ci nie pomagał, to tak będzie zawsze. A potem ędziesz udręczoną kobietą. Nawet jak sobie radzisz to nie daj mu siedzieć z tyłkiem kiedy ty robisz

Klarissa, a może ten strajk to jednodniowy? Moja ciocia położna zawze powtarza, że dziecko też człowiek i może mieć humory

AAJJ, ależ ten twój mały wymiata z jedzeniem

Ninaad, chya nie zauważyłaś pytania (pytam ciebie jako tej, która ma podobne podejście do karmienia piersią jak ja ) - podajesz już mm czy nie?

Szczesliwa, biedna, ja normalnie nie mogę uwierzyć, ze dziei mogą tyle nie spać! Moje szczeście o 19.30 jest w łóżeczku i cły wiecżór mamy dla siebie.

A jeszcze się pochwalę, że moje dziecko nauczyło się kilka dni temu... pluć Nadyma policzki i pluje do wszystkich, na wszystkich i wszędzie dookoła Beka straszliwa
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:15   #2752
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ok, dzięki za doinformowanie z tymi kupami
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:36   #2753
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ciekawe jak tam Ilona oby rozmowa pomogła
malwina ano faceci,takich dobrych w 100% szukać chyba ze świeczką
Pomi masz racje,tylko u mnie inna sytuacja,nie pomaga,bo go większość nie ma niż jest.A jak jest to małego oddaje,a ja idę coś robić,ale nie raz przychodzi jak już pora spania,a w nocy go nie budzę,aby pomagał,bo niech sie wyśpi,a wolne nieraz jest nieraz nie wiec sobota czy niedziela tez ma zajęte.
A ty nie patrz ,że inne dzieci potrafią,a twój nie każdy ma swój czas i każdy rozwija się w swoim tempie i nie patrz na to,bo zwariujesz
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:59   #2754
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Szczesliwa, biedna, ja normalnie nie mogę uwierzyć, ze dziei mogą tyle nie spać! Moje szczeście o 19.30 jest w łóżeczku i cły wiecżór mamy dla siebie.
Dzisiaj zasnęła normalnie- 10 minut po karmieniu, po kąpieli.
Może te 3 dni był jakiś foch poprostu.

Pluje skubaniec fajnie to musi wyglądać.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:03   #2755
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Pomidora niestety, to trwa już ponad tydzień więc trudno nazwać "strajk jednodniowy" Zaś co do siadania to moje dziecko nawet nie za bardzo chce głowę podnosić a co dopiero rwać się do siadania także luzik. Karmię ją na śpiocha i jakoś to jest, ale strasznie jesteśmy tym obie zmęczone.

Dziewczyny czy to normalne, że nadal jeszcze boli mnie po porodzie krocze?
Lekarka mi powiedziała, że to samo przejdzie (jak byłam w 6 tygodniu po porodzie) ale przecież teraz jest już ponad 3 miesiące... ja się chyba wybiorę jeszcze raz.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2011-01-10 o 22:05
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:10   #2756
fem
Raczkowanie
 
Avatar fem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: hollyłódź
Wiadomości: 351
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez pandziolka Pokaż wiadomość
u mnie sprawdził się amway w sprayu.wszystko elegancko schodzi
DZIĘKUJĘ JAKO JEDYNEJ ZA ODPOWIEDŹ
buziak ogromny dla ciebie kochana
__________________
RAZEM 3.10.09
już prawie 5 lat...
http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz26lhpn9qe.png

KUBUŚ 5.09.10
już prawie 4 latka...
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9j44jq7vw38gx.png

MILENKA 12.08.14
już tydzień za nami...
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv7372ulrj0c.png
fem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:58   #2757
tifio
Rozeznanie
 
Avatar tifio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazury - NMR
Wiadomości: 680
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

IlonaN2, do laski to mi jeszcze daleko Jutro zabiegi fryzjerskie, więc może będę wyglądać bardziej jak istota człekopodobna
Nie martw się, bo we Frankowej książeczce napisali, że ten skok trwa wyjątkowo krótko - krócej niż wszystkie pozostałe.
Współczuję choroby Franka! Niech szybko wraca do zdrowia!

Zuziczka,

A Olek to świetny chłopak! Super, że spodobała mu się mata i daje mamusi trochę odetchnąć

fem,
my jeszcze nie jesteśmy na tym etapie, więc niestety nie mogłam Ci nic doradzić...

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Słyszałyscie??
Na wątku mamuś styczniowo-lutowych 2011 znów jedna z mamus okazała siejakąś naciągaczkom..
Że też ludziom roją się w głowach takie pomysły...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co mam robić - moja córka nie chce jeść z butelki a z piersi zamiast jeść to się bawi - szarpie mnie i wypluwa, mam całe brodawki poranione... Do tego nie ma szans żeby wypiła herbatkę. Skąd nagle taki strajk głodowy? Czyżbym karmiła ją za często?
A próbowałaś podać jej coś łyżeczką?
Hmmm może faktycznie ma skok. Franek w czasie skoku też nie chce jeść i odstawia różne dziwne szopki. Wtedy próbuję Go uspać i dać mu na śpiocha i jest ok. A może ona ndrabia te niejedzenie w nocy? Wtedy pokarm jest treściwszy...

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
tifio zapomniałam napisać słodki maluszek

Dzięki za info na temat basenu.

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Martucha ta paczka to ze szpitala? Bo nam miały przychodzić bo TZ ankietę wypełniał i jeszcze żadna nie dotarła
Te paczki to przychodzą dopiero jak maluszki zaczynają jeść coś innego niż mleko, bo tam są próbki różnych pokarmów, a jakby Ci przysłali wcześniej to mogłoby się zmarnować.

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
tifio-witajnasze szkraby są z tego samego dnia
A są, są. Doskonale to pamiętam

Cytat:
Napisane przez AAJJ Pokaż wiadomość
I zdjęcie dorzucam jak młody je jabłuszko z otwartą buzia i przyciąga rączką dłoń Tżta : ) Ta doświadczona mama mówiła jeszcze żeby nie dawac za często tych słodkich deserków bo może być później problem z warzywnymi słoiczkami. Ja jabłuszko+marchewkę lun jabłko-banan daję raz na tydzień na razie.

Co to pomocy TŻ- im trzeba mówić zrób to, podaj , przynieś ja już się przyzwyczaiłam że jak się nie powie sam nie zrobi : )
Jak szama
Superowe ma długaśne włoski
A z chłopami to już tak jest. Dziś mówiłam coś do mego męża, a on do mnie z tekstem: to powiedz co mam zrobić to zrobię. I tego muszę się trzymać jak potrzebuję jego pomocy.

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Hej Mamusie.
U nas od 3 dni kłopoty z usypianiem wieczornym. Dzisiaj więc postanowiliśmy kąpać ok 20 a nie o 19, może będzie bardziej zmęczona?

Spróbuj. My Franka kąpiemy koło 20-stej, tak żeby poszedł spać dopiero po 20-stej, bo wcześniej to szkoda zachodu i w sumie mi by się nie chciało w nocy wstawać częściej.

Cudny


Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
idę dziewczyny na rozmowę z TZ trzymać kciuki
Mocno trzymam kciuki! Pewnie już dawno po rozmowie, ale mam nadzieję, że chociaż troszkę się przydały

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Tifio, Franek genialny

A jeszcze się pochwalę, że moje dziecko nauczyło się kilka dni temu... pluć Nadyma policzki i pluje do wszystkich, na wszystkich i wszędzie dookoła Beka straszliwa
Dziękuję w imieniu Franka
A Tymek musi śmiechowo wyglądać jak tak pluje na około

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to normalne, że nadal jeszcze boli mnie po porodzie krocze?
Lekarka mi powiedziała, że to samo przejdzie (jak byłam w 6 tygodniu po porodzie) ale przecież teraz jest już ponad 3 miesiące... ja się chyba wybiorę jeszcze raz.
Ja jak się nachodze i narobie to wtedy też je jeszcze odczuwam, ale nie jest to jakiś strasznie silny ból. Myślę, że to wszystko się jeszcze do końca nie zregenerowało. Tylko z wierzchu pogojone, a w środku zawsze trzeba trochę więcej czasu...

A ja tak jak Ilona wierzę w te skoki, bo u mojego Franka wszystko idealnie pasuje.

Któraś pytała o ilość kupek u dzieci karmionych tylko cycusiem, otóż mój młodzieniec potrafi zrobić nawet 4-5 kupek na dobę i jescze nigdy mu się nie zdarzył dzień bez kupki.

Muszę się Wam pochwalić
Ważyłam się dziś i waga pokazała (w ubraniach) 62kg Co prawda mam jeszcze 4 nad programowe kilogramy po ciąży, ale to już o 12 mniej
No i ważyłam się razem z Frankiem, żeby orientacyjnie wiedzieć ile waży i okazało się, że 7,2kg Mój mały tłuścioszek!


Faktycznie na forum się przerzedziło, bo po całym dniu nawet nie miałąm za dużo do nadrobienia.
__________________
We Dwoje 24.04.2004r.
We Troje 15.10.2010r.
FRANIULA 3900gram, 59cm




Edytowane przez tifio
Czas edycji: 2011-01-10 o 23:01
tifio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 07:24   #2758
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość



nio ptasia. Mówili w tv, że konieczność była zrobienia cesarki kobiecie w 27 tygodniu ciąży, bo była chora i było zagrożenie dla płodu.

Kurcze, teraz świńska i dwójka dzieci odeszła.
Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
trzymasz sloiczek na 3 dni? bo pisze na nim aby dwa dni tylko trzymac? moj tez zjada 1/3 sloiczka i potem wywalam ta trzecia czesc bo nie wiedzilam ze na trzeci dzien mozna dac.


My dzis konczymy 4 miesiace !!!!
Na słoiczku jest napisane, że zużyć w ciągu 48h Czyli- jeśli dziś podaję 1/3, jutro (po 24h) 1/3 i pojutrze (to akurat 48h) resztę. Później będzie miał na 2 dni, ale na razie ma na 3.
Marchewka Mu nie służy, były już 2 podejścia- sama marchew- obiadek i deserek jabłuszko z marchwią i 2 razy wieczorem marudził... więc to chyba to?
Gratulacje 4 miechów, my niebawem 5

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
A ja bylam na zakupach i kupilam sobie torebke taka zwykla do latania ale mi sie spodobala http://www.kazar.pl/pl-produkt-1571-...3_06_00-1.html

no i malemu kupilam zapas sloiczkow i spiochy takie grubsze fajne w Auchanie za 9 zloty
Fajna torebka, elegancka, ale niepraktyczna jak dla mnie teraz muszę mieć takie z możliwością dopięcia paska przez ramię.



Nadrabiam Was powoli, idę do lekarza na 14, angina. Mam nadz, że mały się nie zarazi...

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość

Ja od wczoraj jestem na diecie Dukana. Strasznie ostra ta dieta. Musze na prawde sie pilnowac. No i musze duzo pichcic w kuchni, bo na tej diecie sa specjalne przepisy.
A ze namowilam meza na diete, to musze gotowac dla nas dwoch, wiec mi latwiej. A dla dzieci gotuje osobno.
Tym sposobme wiecej czasu spedzam w kuchni niz na wizazu.


3mam kciuki ja na razie sił za mało...
Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
mam pytanko:czy wasze dzieciaczki tez tak kaszla...bo moja 2,5-miesieczna coreczka wlasnie dostala malego kaszlu..czasem kaszlnie..ale wydaje mi sie niegroznie...daje jej sol fizjologiczna...goraczki nie ma...
Do lekarza radziłabym iść...jeśli to nie dławienie się ślinką

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
wrócił tż o 19 pijany bardzo ja akurat małą kąpałam ,ona płakała,on się przewracał waląć wszystko ławe,drzwi itp gada do mnie ja małą trzymałam on się nachywał ona wystraszona nie chce takiego zycia dla niej ,zadzwoniłam do tesciowej wszystko powiedziałam mam dosc.Czy sad mi da rozwod jak ja nie mam zadnych dowodów,chce miec spokoj dla siebie i przedewszystkim dla AMELKI ,nie chce z nim byc jak picie i koledzy są najwazniejsi:mu r:mam załamanie nerwowe , do tego nerwica,biedna Amelia ale jej zycie zafundowałam nie nawidze siebie!!!: mad:
Kochana, czy Wy niedawno nie braliście ślubu?
Ja bym się wstrzymała z takimi decyzjami, jedź do rodziców, teściów z Małą na kilka dni, odpocznij. Potem sie spotkajcie, pogadajcie. Jakoś sie ułoży


Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
d
dziewczyny jakie probiotyki dawałyście? ja już przeszłam laciobaby,biogaie,dicoflo r30 i teraz chciałabym dać jakiś inny
http://www.zespoldowna.info/enterol-...obiotyki-cz-3/

Cytat:
Napisane przez tifio Pokaż wiadomość




A ja byłam sobie wczoraj na zakupkach pourodzinowych w Szczęśliwej mieście i kupiłam sobie coś na poprawę mojego strasznego humoru. Jestem zadowolona, chociaż myślałam, że wydam więcej

No chyba nici z mojego częstszego zaglądania, bo niestety muszę w środę jechać do teściów i wrócę dopiero w piątek wieczorem. W weekend szkoła - egzaminy, więc też pewnie czasu przybraknie na Wizaż, a ja tak za Wami kochanymi mamuśkami tęsknie...


Jeszcze się trochę pochwalę jak Franiulek rośnie
Co kupiłaś?
Franio cudny


martucha
foty genialne! Pat wymiata, zastanawiam się co prawda- kto mila więcej radochy - tata czy syn ekstra, też obadam u nas
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 07:43   #2759
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cześć dziewczyny

Mój skarbek dzisiaj kończy 3 miesiące. Jak Was czytam to mam wrażenie, że my z innego miesiąca, jakoś niewiele nas urodziło w październiku Większość dzieciaczków ma ten etap już dawno za sobą no ale przynajmniej wiem co nas czeka

Klarissa współczuję problemów z karmieniem. Trzymam kciuki żeby Natalce szybko się uregulowało.

Marta super pomysł z tym basenem i widać że dla Pata to frajda. Też chciałabym małą zapisać ale w tej naszej dziurze nie ma odpowiedniego basenu :/

Fem co do plam z marchwi to nie pomogę bo mi już nic z buzi nie wypada a u małej to pewnie ze dwa miesiące zanim zacznę wprowadzać dodatkowe pokarmy.

Nika no właśnie słyszałam z tą grypą. Ale te dzieci już były chore, miały osłabiony organizm a grypa dokonała ostatecznych spustoszeń.

Weronisia co do Dukana to nie polecam, efekty spektakularne ale ta dieta wycieńcza organizm. Jeśli chcesz stosować coś długoterminowo to lepsza byłaby zbilansowana dieta - rzeczy lekkostrawne, pięć posiłków dziennie, dużo wody, zero gazowanych i napojów. Często jeść a mało. Po dietach typu Dukan efekt jojo masz prawie jak w banku.

Malwina współczuję akcji z TZ. Jeśli to się często powtarza to postaw ultimatum no i na pewno nie ukrywaj tego, Ty nie masz się czego wstydzić tylko on, a jeśli będziesz chciała coś z tym zrobić to przynajmniej będziesz miała świadków.

Co do laski oszustki to albo musi się strasznie nudzić albo robi to dla poprawienia sobie nastroju, żeby ktoś się nią zainteresował, okazał współczucie. Nie wiem, trzeba być lekko chorym na głowę żeby coś takiego wymyślać.

Ja nie ukrywam, że częściej siedzę na fb z prostego powodu, że tam szybciej można odpisać i jest mi wygodniej ale to wcale nie znaczy, że mam zamiar porzucić wizaż
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 07:57   #2760
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ja nie uciekłam na fb, żeby nie było za szybko tam piszą, pół dnia Cię nie ma i już nie wiesz o co chodzi, więc już wolę tu

Dziewczyny a po co wy te wszystkie probiotyki dajecie może głupie pytanie lekarz wam zalecił?

Malwina współczuję...dlatego jestem przeciwna pobieraniu się przez ciążę ( bo ty chyba jeszcze w ciąży ślub brałaś?) mam nadzieję, że jednak przejrzy na oczy, chociaż ludzie tak łatwo się nie zmieniają niestety...

Moja jeszcze za bardzo nie chce jeść z łyżeczki ale te kilka łyżeczek jakoś jej wcisnę, bo kupki dalej raz w tygodniu, POmi jak ty to robisz, że masz po 4 dziennie!

Nikuś jak tam mężulek?wraca do zdrówka?

Ja chcę wiosnę
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.