jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 16:29   #2761
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak wchodze na wizaż, zastanawiam się jaka tym razem rozpoczęła się burza Ja wiem, że wy nie rozumiecie wszystkich moich decyzji, ale myślę, ze wy tak naprawde nie potraficie sobie wyobrazić co ja czuje w danym momencie. Freso mozesz mi zwrócić uwage, ale nie możesz już próbować nakłonić mnie do czegoś. Musisz czasami uszanować moją decyzje, nawet jeśli się z nią nie zgadzasz.
Oczywiście, że decyzje należą do Ciebie.
Jednak jesteśmy na publicznym forum na którym można zadawać pytania i wypowiadać swoje zdanie, zwłaszcza gdy dotyczy tematu wątku.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ada, to nie do końca tak:Fresa może Cię próbować nakłonić do czegoś ale nie zmuszać.I nie zmusza.
To jest osoba,która ma tyle wspólnego z agresją,co Pudzian z baletem.Czyli raczej nie za wiele
Dziękuję
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:18   #2762
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że decyzje należą do Ciebie.
Jednak jesteśmy na publicznym forum na którym można zadawać pytania i wypowiadać swoje zdanie, zwłaszcza gdy dotyczy tematu wątku.
Widzisz, dla ciebie jest to prostu zwykłe forum, a dla mnie jest to moje życie.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:34   #2763
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Madzia pomyśl o tym, że dziewczyny nie robią niczego w złej wierze. Sama mam czasami problemy żeby zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. Myślę jednak, że każda z nas stara się Tobie jakoś pomóc. Nawet jeśli przeginamy w którąkolwiek ze stron to nie robimy tego w złej wierze. Walka o leki przeciwbólowe to była próba uświadomienia Cię, że nie musisz wcale cierpieć (osobiście uważam, że to jest Twoja decyzja, po drugie nie mamy pewności jak reagowałabyś na inne leki).

Kiedy będzie wiadomo co z operacją?
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:36   #2764
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Widzisz, dla ciebie jest to prostu zwykłe forum, a dla mnie jest to moje życie.
Ado, gdyby to było dla mnie tylko forum to bym się nie przejęła Twoją historią i nie wspierałabym Ciebie, a zaangażowałam się i to bardzo, już od samego początku i nadal trzymam za Ciebie kciuki.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:09   #2765
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Radio Eska,znowu do mnie pisało, tym razem dowiedziałam się że wiecej osób z tego radia chce pomóc, ale Madzia już nie chce rozgłosu w mediach, więc muszę przeprosić tych ludzi z radia za zamieszanie i odwołać wszystko...
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:10   #2766
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Madzia pomyśl o tym, że dziewczyny nie robią niczego w złej wierze. Sama mam czasami problemy żeby zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. Myślę jednak, że każda z nas stara się Tobie jakoś pomóc. Nawet jeśli przeginamy w którąkolwiek ze stron to nie robimy tego w złej wierze. Walka o leki przeciwbólowe to była próba uświadomienia Cię, że nie musisz wcale cierpieć (osobiście uważam, że to jest Twoja decyzja, po drugie nie mamy pewności jak reagowałabyś na inne leki).

Kiedy będzie wiadomo co z operacją?
Dokładnie

Ada potraktowałaś nas troche jakbyśmy chciały Ci na złość zrobić - a to nie tak.
Masz swoje racje i przekonania - Ty podejmujesz tu decyzje.
Ale tak naprawdę jaką masz pewność, że narażając się na taki ból nie wyrzadzasz jeszcze większej krzywdy swojemu organizmowi.

Nie musisz tu z nami polemizować, ale porozmawiaj o tym z kimś kompetentnym.

Np.co do tramalu - pisałaś, że jesteś po nim senna - to możesz spróbować wziąść 1/2 lub 1/4 tabletki, i zobaczyć co będzie.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:57   #2767
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość

Kiedy będzie wiadomo co z operacją?
Też jestem ciekawa i mam nadzieję, że pieniędzy coraz więcej przybywa i operacja już wkrótce Ado, trzymam cały czas kciuki.
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:14   #2768
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
Radio Eska,znowu do mnie pisało, tym razem dowiedziałam się że wiecej osób z tego radia chce pomóc, ale Madzia już nie chce rozgłosu w mediach, więc muszę przeprosić tych ludzi z radia za zamieszanie i odwołać wszystko...
straszne szkoda by było gdybyś tak zrobiła
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:27   #2769
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

mi też szkoda...bo to radio jest bardzo znanym radiem...i naprawde by pomogli rozgłosnić sprawę....i zamiast 130 tys. mogłoby sie uzbierać dwa razy tyle, a ada nie martwiła by się o koszty rehalibitacji itp. Automartycznie znalazłoby się więcej sponsorów...
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:29   #2770
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
mi też szkoda...bo to radio jest bardzo znanym radiem...i naprawde by pomogli rozgłosnić sprawę....i zamiast 130 tys. mogłoby sie uzbierać dwa razy tyle, a ada nie martwiła by się o koszty rehalibitacji itp. Automartycznie znalazłoby się więcej sponsorów...
dokladnie
a Ada na 100% nie che zebys ta sprawe rozglosnila w Esce?
szkoda...
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:31   #2771
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ehhh wielka szkoda, bo znając "moc" eski to w tydzień by były pieniążki na operacje... Madziu przemyśl to...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:49   #2772
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Faktycznie szkoda z Eską, skoro już się zainteresowali sprawą. Radio to nie telewizja, nie trzeba się publicznie pokazywać, więc może Ada się jednak zdecyduje
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:53   #2773
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

nooo dobrze by bylo bo skoro ludzie chca pomoc to czemu im na to nie pozwolic..wiadomo ze leczenie bedzie kosztowne wiec potrzebne bedzie wiecej pieniedzy niz 130tys.
Przemysl to Ada..radio ma wielka moc..i jak mowia dziewczyny..wcale nikt nie bedzie Cie ogladal..tymbaardziej ze jak pisza dziewczyny ze zainteresowali sie sprawa i chca pomoc.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:17   #2774
valentina26
Przyczajenie
 
Avatar valentina26
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin/Italia
Wiadomości: 17
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Czy znany jest juz stan konta na dzien dzisiejszy, a jesli nie to moglby ktos napisac ile wynosil ostatnio, bo nie moge znalezc
Kurcze czas plynie, juz prawie koniec wrzesnia a operacja miala odbyc sie na poczatku, a my chyba nie znamy jeszcze nawet jej dokladnego terminu.Wielka szkoda, ze Madzia nie chce przyjac pomocy od radia eska, widac, ze sa zainteresowani pomoca, a to napewno ulatwiloby znacznie uzbieranie pieniazkow.Z drugiej strony Madziu skoro Twoj apel ukazal sie w gazetce regionalnej nie wiem dlaczego nie chcesz sprawy nagloscic w radiu.W koncu to nie to samo co telewizja, gdzie przedstawiaja Twoj wizerunek, a taka informacja dotarlaby do wiekszej rzeszy osob i jak ktos juz napisal znalezliby sie inni sponsorzy.Wiem, ze nam trudno jest sie postawic w Twojej sytuacji, ale mysle, ze do stracenia nic nie masz a tu toczy sie walka o Twoje zycie i zdrowie i mysle, ze kazdy z nas chwytalby sie kazdej deski ratunku.Decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie, ale przemysl to, nawet w tej kwestii, ze teraz to tak troche nie ladnie odwolywac wszystko, skoro ludzie juz sie zaoferowali z pomoca.
valentina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:47   #2775
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado, zgadzam się z dziewczynami. Eska jest znana w całej Polsce i skoro zaoferowali pomoc to naprawdę warto z niej skorzystać. Pomyśl o tym co będzie po operacji, ile pieniążków jeszcze będziesz potrzebowała.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:56   #2776
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

ja też czekam, może ada zmieni zdanie....
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:16   #2777
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
Radio Eska,znowu do mnie pisało, tym razem dowiedziałam się że wiecej osób z tego radia chce pomóc, ale Madzia już nie chce rozgłosu w mediach, więc muszę przeprosić tych ludzi z radia za zamieszanie i odwołać wszystko...
to będzie najgorsze co można zrobić, bo co, gdy będą potrzebne kolejne zbiórki? na rehabilitacje, na leki?
wtedy aż wstyd powtórnie zgłaszać się do radia.

rozumiem, że nie chcesz sie Ado publicznie pokazywać ludziom, ale pomyśl, że zbierasz pieniądze nie tylko na operację.
i że to nie telewizja czy gazeta, a radio. nie pokazą tam Twoich zdjęć ani prywatnych informacji.

chyba, że masz 100% pewności, że sponsorzy będą w stanie zasponsorować Ci całe Twoje leczenie. Ale poinformuj o tym dziewczyny, które starały się i być może dalej starają o Twoj rozgłos w mediach.
Bo z tą eską to dość niezręczna sytuacja.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:32   #2778
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
to będzie najgorsze co można zrobić, bo co, gdy będą potrzebne kolejne zbiórki? na rehabilitacje, na leki?
wtedy aż wstyd powtórnie zgłaszać się do radia.

rozumiem, że nie chcesz sie Ado publicznie pokazywać ludziom, ale pomyśl, że zbierasz pieniądze nie tylko na operację.
i że to nie telewizja czy gazeta, a radio. nie pokazą tam Twoich zdjęć ani prywatnych informacji.

chyba, że masz 100% pewności, że sponsorzy będą w stanie zasponsorować Ci całe Twoje leczenie. Ale poinformuj o tym dziewczyny, które starały się i być może dalej starają o Twoj rozgłos w mediach.
Bo z tą eską to dość niezręczna sytuacja.
Och zgadzam się całkowicie...Ze wszystkim.
W zasadzie chyba już nic nie muszę dodawać.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:37   #2779
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Och zgadzam się całkowicie...Ze wszystkim.
W zasadzie chyba już nic nie muszę dodawać.
Pozostaje nam zaczekac na decyzję Ady.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 13:41   #2780
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Zgadzam się z Dziewczynami, szkoda by było stracić taką szansę.
A tak swoją drogą to Kavvka podała im adresy bloga i tego wątku, to mogliby sami z siebie zajrzeć, może tak zrobią
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:45   #2781
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
Pozostaje nam zaczekac na decyzję Ady.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Dziewczynami, szkoda by było stracić taką szansę.
A tak swoją drogą to Kavvka podała im adresy bloga i tego wątku, to mogliby sami z siebie zajrzeć, może tak zrobią
Skoro mają adresy to myślę,że zajrzą;ehem:
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:34   #2782
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Oczywiście, że zainteresowane osoby zajrzą do wątku

Bardzo proszę o info o stanie konta jestem straaaasznie ciekawa ile jeszcze zostało


<btw wejść na blogu nie przybywa ostatnimi czasy, jestem ciekawa jak to się przekłada na wzrost kwoty>
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:54   #2783
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i dokładam skromną cegiełkę na konto.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:20   #2784
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
Radio Eska,znowu do mnie pisało, tym razem dowiedziałam się że wiecej osób z tego radia chce pomóc, ale Madzia już nie chce rozgłosu w mediach, więc muszę przeprosić tych ludzi z radia za zamieszanie i odwołać wszystko...
niestety jeśli Ada tego nie chce, to musimy uszanować jej decyzję...
powiem Wam tak od siebie,że ja już od jakiegoś czasu wielu rzeczy, które się tu dzieją nie rozumiem..najpierw założenie tego wątku, prośba do nas wizażanek o pomoc i wsparcie. my się angażujemy, chcąc dla Ady jak najlepiej. przy pierwszym odzewie ze strony tv i radia Ada się wycofuje-można i tak, tyle,że zmniejsza to szanse na zebranie większej kwoty.ok, decyzja Ady.zainteresowanie obcokrajowców- wielokrotne prośby o przetłumaczony blog i apel. ja i inna wizażanka tłumaczymy- do dziś ani jedno ani drugie nieuaktualnione....ja mam wrażenie,że praca i zaangażowanie wielu wizażanek na nic się tu nie przydaje, bo Ada bojąc się o swoją prywatność (której już tak naprawdę nie ma) hamuje wiele pozytywnych ruchów.
ale to, tak samo jak decyzja o publikacji dokumentów, o lekach, to wszystko decyzje Ady, która jak sama stwierdziła "to nie forum publiczne tylko jej życie", więc ma prawo decydować sama.
mi jedyne co pozostaje to delikatny niesmak i jakieś takie poczucie nieprzydatności, więc zdecydowałam,że nie będę się już na tym wątku udzielać. nadal oczywiście będę kibicować i z niecierpliwością czekać na datę operacji a później na pomyślne wiadomości.
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:02   #2785
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

to samo myślę, lepiej tego ująć nie mogłaś... ja również się wycofuję i nie mam zamiaru się już udzielać...bo po co? Ada dostała nr prywatny do J.Skwaradowskiej z Eski, jak bedzie chciała to zadzwoni.
I pomyśleć że byłam taka podeksytowana tą Eską, że odpisali, że chcą pomóc....a teraz głupio się czuję że tak się udzielałam niepotrzebnie...okropne uczucie

życzę Ci madziu szybkiego powrotu do zdrowia.

Cytat:
Napisane przez marmotta Pokaż wiadomość
niestety jeśli Ada tego nie chce, to musimy uszanować jej decyzję...
powiem Wam tak od siebie,że ja już od jakiegoś czasu wielu rzeczy, które się tu dzieją nie rozumiem..najpierw założenie tego wątku, prośba do nas wizażanek o pomoc i wsparcie. my się angażujemy, chcąc dla Ady jak najlepiej. przy pierwszym odzewie ze strony tv i radia Ada się wycofuje-można i tak, tyle,że zmniejsza to szanse na zebranie większej kwoty.ok, decyzja Ady.zainteresowanie obcokrajowców- wielokrotne prośby o przetłumaczony blog i apel. ja i inna wizażanka tłumaczymy- do dziś ani jedno ani drugie nieuaktualnione....ja mam wrażenie,że praca i zaangażowanie wielu wizażanek na nic się tu nie przydaje, bo Ada bojąc się o swoją prywatność (której już tak naprawdę nie ma) hamuje wiele pozytywnych ruchów.
ale to, tak samo jak decyzja o publikacji dokumentów, o lekach, to wszystko decyzje Ady, która jak sama stwierdziła "to nie forum publiczne tylko jej życie", więc ma prawo decydować sama.
mi jedyne co pozostaje to delikatny niesmak i jakieś takie poczucie nieprzydatności, więc zdecydowałam,że nie będę się już na tym wątku udzielać. nadal oczywiście będę kibicować i z niecierpliwością czekać na datę operacji a później na pomyślne wiadomości.
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:22   #2786
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

kavvka - za eskę
Szkoda, że madzia nie chce skorzystać z tej szansy - ale może to znaczy, ze już zebrała pieniądze potrzebne na operację
Jeśli tak to gratuluję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:05   #2787
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ja Cię Ado odnośnie Eski nie rozumiem. Przemyśl to jeszcze raz, żeby później nie było lamentu jak Ci się odwidzi a dziewczynom, za przeproszeniem odechce się już po raz drugi w to angażować.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:26   #2788
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ja tu czegoś nie rozumiem...
Zanim zaangażowałyście się w dzwonienie do radia i tv to pytałyście Adę czy się zgadza czy robiłyscie to w bez jej zgody?

Pytam czysto z ciekawości
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:32   #2789
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Ja tu czegoś nie rozumiem...
Zanim zaangażowałyście się w dzwonienie do radia i tv to pytałyście Adę czy się zgadza czy robiłyscie to w bez jej zgody?

Pytam czysto z ciekawości
Ada wyraziła zgodę:
Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy!!!
Mam już kosztorys z Włoch. Operacja będzie kosztowała 30 tyś euro. NFz będzie rozpatrywało do refundacji tylko 7 tyś euro, ponieważ reszta, to usługi nierefundowane przez NFZ.
Bardzo prosiłabym dziewczyny, które znają kogoś w gazecie, lub telewizji o kontakt na pw. Jestem zdecydowana na rozpowszechnienie mojej historii w mediach.
Prosze Was również o wypisywanie swoich pomysłów, na zbieranie pieniędzy np. aukcje na allegro itp.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:33   #2790
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Słuchajcie a może Ada ma już sponsorów, którzy pokryją brakującą część kasy? Może uzbierała się już cała kwota, albo cała kwota z górką?

Nie rozumiem jaka jest różnica pomiędzy Eską a gazetą (wątpię, żeby radio potrzebowało więcej informacji niż te, które są na blogu i w artykułach prasowych), ale tego co pamiętam Ada ma po prostu dość wrzawy wokół jej osoby i jak rozumiem marzy tylko o tym by nikt jej o nic więcej nie pytał.

Słuchajcie zaczęłam szperać po necie i natrafiłam na stronę o raku prostaty. Wypisane są tam fazy jakie przechodzi chory na raka (strona dotyczy raka prostaty).
Link dla zainteresowanych:
http://www.rak-prostaty.pl/porady/po...sychologa.html
Nie wiem czy takie ostentacyjne odwracanie się od Ady ma sens. Tzn rozumiem Wasze rozczarowanie, ale pomyślcie, że kiedy my myślimy przede wszystkim racjonalnie, Ada odbiera pewne kwestie odrobinę inaczej. Tyle mojego tłumaczenia. Może Adriana powinna się wypowiedzieć, bo ja mogę sobie tylko gdybać..

Edytowane przez rudo-zielona
Czas edycji: 2009-09-21 o 18:34
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.