Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 21:50   #2761
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mi mój Tż kupił na gwiazkę Takihttp://www.allegro.pl/item870064643_...najtaniej.html
Nie jest ogromny ale śliczny i praktyczny
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:41   #2762
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aljaka wrzuc list (polski) z poprawkami\dopiskami. Gotowy, przetlumaczymy i ustalimy drogi wysylki
JESTEM
przepraszam za poślizg .... już sie biorę za list ...

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

proszę:
Witam
Właściwie to nie wiem jak zacząć ten list ….mam kilka pytań, ale nie wiem czy was nie urażę jak je zadam …. Może więc zrobię to w innej formie….. po prostu napisze, jak jesteście fantastyczni i na jakiej podstawie tak sądzę …a wy hmmmmm poprawcie mnie, jeżeli się mylę:
Jako wasza klientka, mam prawo zadawać pytania (wg mnie każdy ma prawo, nie tylko klient ….ale może ja się nie znam) prawda?
Jako wasza klientka, mam prawo oczekiwać odpowiedzi (co wg mnie jest oczywiste), wszak jesteśmy ludźmi kulturalnymi i cywilizowanymi i mamy zwyczaj odpowiadać na pytania, prawda?
Jako wasza klientka, jestem traktowana przez was poważnie, niezależnie, czy wydaję 1 czy 100$. wszak szacunek dla klienta to jedno, a podziękowanie mu za duże zakupy to drugie, prawda? Ta zasada jest tak oczywista ….. szczególnie dla tak fantastycznej, dużej, znanej firmy jak EDM …prawda? Szacunek dla każdego … tak ?
Jako wasza klientka, mogę być spokojna, że dołożycie wszelkich starań by pomóc mi w przypadku (odpukać) jakichkolwiek problemów kosmetycznych (uczulenia itp.). Wiem, że nie muszę o to pytać, szczególnie, że będąc firmą kosmetyczną, liczycie się z takimi przypadkami…..prawda? Oczywiście nie musimy wspominać o informowaniu o zmianie składu produktów.. to jest rzecz tak oczywista ….. szczególnie dla tak doświadczonej, miłej, odpowiedzialnej firmy jak EDM …prawda?
Jako wasza klientka, mogę liczyć na wyrozumiałość, życzliwość i cierpliwość w sytuacjach mnie niepokojących, takich jak wspomniane wcześniej. Nie podejrzewam was o jakiekolwiek złośliwości, ignorowanie i obrażanie mnie, wszak dziedzina usług jakie świadczycie opiera się też na uprzejmości do klienta ….. prawda?
Jako wasza klientka, czyli osoba, która, jak widać, umie liczyć i pisać, mogę zakładać, ze uważacie mnie za w miarę inteligentną ….. jak i innych swoich klientów. Nawet nie sądzę, ze moglibyście założyć, że siedzimy w domach, lub w pracy, nie dopuszczając do siebie żadnych wiadomości, złych czy dobrych, nie chcecie mnie chyba obrazić? …… przecież jakoś dowiedziałam się o istnieniu EDM prawda? Czy możliwe więc jest, że nie dbalibyście o swoich klientów, pozwalali im odejść niezadowolonym, wy firma oparta na Internecie …………. doceniacie jego moc ….prawda? Czy nie wiecie jak dużo potrafi zrobić jeden niezadowolony klient ...Świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały, ale świat Internetu i co ważniejsze czystej logiki już nie i ta zasada jest tak oczywista ….. no dla mnie jest, jestem pewna, że dla EDM kierowanej przez tak inteligentne, sympatyczne osoby też…czy nie?

właśnie złożyłam zamówienie i ….. wiem ze jesteście zajęci i nie macie czasu dla klientów, tym bardziej, że czytanie listów jest takie meczące, ale z drugiej strony skoro ja wydaję swoje pieniądze u was, to chyba możecie poświęcić mi troszkę czasu …….
Rozumiem, ze macie przesłanie dla świata , miłość itp ...... ale jak by nie patrzeć i jak górnolotnie tego nie nazywać ... jesteście tylko firmą produkującą kosmetyki .... czyż nie ?...... Faktem jest, że nie wiem po co pisze ten list ... przecież mogłam spokojnie zapytać na forum …. W dzisiejszych czasach, każdy człowiek wie, że do dyskusji używa się forum …. Każda szanująca się strona posiada forum …. Czy wy macie forum?

Na koniec coś osobistego:
1.marzy mi się nigdy nie mieć mieszanych uczuć co do was
2.marzy mi się mieć swoją firmę i nigdy nie dostać takiego listu ……
3.marzy mi się, że nie pomyliłam się co do was i potraficie powiązać fakty, naprawiać błędy i słuchać ludzi
pozdrawiam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:03   #2763
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziekuje
Mozemy prosic anglistki o pomoc w tlumaczeniu? Z gory uklony w wasza strone
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:03   #2764
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny które mają i lubią skunksa a mają porównanie do Dome Blush'a powiedzcie który sie lepiej spisue
Bo w sumie chciała bym któryś wybrać a nie wiem sama który bedzie fajniejszy.
Jeśli nie macie nic przeciwko to ja postaram się coś przetłumaczyć o ile wyjdzie sensowne
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-01-10 o 23:06
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:15   #2765
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czytałyście może o dziewczynie która dostała uczulenia od korektorów Aussie i Abbott? (Nie wiem może już o tym rozmawiałyście, ale ja dopiero na to trafiłam przypadkiem :P)
http://www.87px.net/mmf/viewtopic.php?f=14&t=456 (trzeba się zalogować)
Jak zaczęłam czytać to normalnie krew mnie zalała... Oczywiście każdy reaguje inaczej i zdarzają się uczulenia, ale ona używała już wcześniej identycznych produktów a na nowych opakowaniach które zamówiła skład był identyczny. Testowała na ramieniu stare i nowe korektory i tam również przy nowych pojawiła się reakcja skórna. Oczywiście EDM ją w chamski sposób zbyło, twierdzi że nie zmieniało składu i nie poczuwa się do odpowiedzialności, ignorowali jej emaile, radzili częściej myć pędzle itp

Cytat:
As far as our customer service goes, it is the best around
Cytat:
And we are more than happy that you have decided to go elsewhere. We don't appreciate your attacking
nature and your unfounded vitriol.

EDM zawsze wydawało się takie profesjonalne na tle innych firm, ale widzę że z profesjonalizmem nie mają zbyt wiele wspólnego :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 00:57   #2766
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Czytałyście może o dziewczynie która dostała uczulenia od korektorów Aussie i Abbott? (Nie wiem może już o tym rozmawiałyście, ale ja dopiero na to trafiłam przypadkiem :P)
http://www.87px.net/mmf/viewtopic.php?f=14&t=456 (trzeba się zalogować)
Jak zaczęłam czytać to normalnie krew mnie zalała... Oczywiście każdy reaguje inaczej i zdarzają się uczulenia, ale ona używała już wcześniej identycznych produktów a na nowych opakowaniach które zamówiła skład był identyczny. Testowała na ramieniu stare i nowe korektory i tam również przy nowych pojawiła się reakcja skórna. Oczywiście EDM ją w chamski sposób zbyło, twierdzi że nie zmieniało składu i nie poczuwa się do odpowiedzialności, ignorowali jej emaile, radzili częściej myć pędzle itp
Tak, była już na ten temat dyskusja. Kamisiek napisała o tej sytuacji w grudniu w poście #1584.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2010-01-11 o 01:00
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 06:15   #2767
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja dzisiaj wieczorem przysiądę i postaram się przetłumaczyć ok? Oczywiście będę prosiła o sprawdzenie przez kogoś innego
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 06:30   #2768
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje
Mozemy prosic anglistki o pomoc w tlumaczeniu? Z gory uklony w wasza strone
wstyd się przyznać, że mając mamę nauczycielkę mój angielski nie jest na wysokim poziomie więc ja niestety nie pomogę...
ale jak już będziemy mieć ostateczną wersję przetłumaczoną przez kogoś to dam mamie żeby zobaczyła czy nie ma błędów
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 06:31   #2769
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Czytałyście może o dziewczynie która dostała uczulenia od korektorów Aussie i Abbott? (Nie wiem może już o tym rozmawiałyście, ale ja dopiero na to trafiłam przypadkiem :P)
http://www.87px.net/mmf/viewtopic.php?f=14&t=456 (trzeba się zalogować)
Jak zaczęłam czytać to normalnie krew mnie zalała... Oczywiście każdy reaguje inaczej i zdarzają się uczulenia, ale ona używała już wcześniej identycznych produktów a na nowych opakowaniach które zamówiła skład był identyczny. Testowała na ramieniu stare i nowe korektory i tam również przy nowych pojawiła się reakcja skórna. Oczywiście EDM ją w chamski sposób zbyło, twierdzi że nie zmieniało składu i nie poczuwa się do odpowiedzialności, ignorowali jej emaile, radzili częściej myć pędzle itp


EDM zawsze wydawało się takie profesjonalne na tle innych firm, ale widzę że z profesjonalizmem nie mają zbyt wiele wspólnego :P
Było o tym ale jeszcze później doczytałam, że jej sąsiadka miała to samo.
A ostatnio dziewczyny narzekają na niedoskonałości, które powstają przy używaniu nowych EDM [tych z białymi pokrywkami...] Natomiast jak odstawią EDM to podobno mają dużo lepszą cerę...

Sama nie wiem czy wierzyć w to czy po prostu się nakręcają na nienawiść do EDM.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-01-11 o 06:34
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 07:52   #2770
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, proszę o pomoc w doborze pędzla do podkładu. Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i w sumie nie mam pojęcia co i jak tzn. nie mialam okazji wypróbować. Mam cały zestaw pędzli z włosia wiewiórki/sobola, ale korci mnie, żeby kupić dodatkowy pędzel do podkładu. Wiem, że jest Flat Top i LHK. Który będzie bardziej odpowiedni dla osoby niewprawionej w nakładanie podkładu pędzlem? Gdzieś czytałam, że LHK.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 07:54   #2771
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc w doborze pędzla do podkładu. Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i w sumie nie mam pojęcia co i jak tzn. nie mialam okazji wypróbować. Mam cały zestaw pędzli z włosia wiewiórki/sobola, ale korci mnie, żeby kupić dodatkowy pędzel do podkładu. Wiem, że jest Flat Top i LHK. Który będzie bardziej odpowiedni dla osoby niewprawionej w nakładanie podkładu pędzlem? Gdzieś czytałam, że LHK.
co do pędzli - przeczytaj 1 i 2 post
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-01-11 o 08:07
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 08:12   #2772
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ok, dziękuję. Już sobie podczytałam i biorę LHK. Jeszcze tylko muszę ostatecznie wybrać kolory podkładów do przetestowania i zacznę zabawę z minerałami.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:15   #2773
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję. Już sobie podczytałam i biorę LHK. Jeszcze tylko muszę ostatecznie wybrać kolory podkładów do przetestowania i zacznę zabawę z minerałami.
Jeśli potrzebujesz pomocy - śmiało wstawiaj zdjęcia Pomożemy
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:16   #2774
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

To sorry za powtórkę, szukałam w wyszukiwarce, ale na nic nie trafiłam :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:03   #2775
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny powiedźcie mi proszę czym się różni Kaolin Powder Sunlight od Sunlight Finishing Dust? Potrzebuję czegoś do wyrównania kolorytu, a przede wszystkim do zamaskowania cieni wokół oczu i nie wiem, który będzie się lepiej do tego nadawał
I czy oba mogę położyć pod bazę?
soofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:08   #2776
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi proszę czym się różni Kaolin Powder Sunlight od Sunlight Finishing Dust? Potrzebuję czegoś do wyrównania kolorytu, a przede wszystkim do zamaskowania cieni wokół oczu i nie wiem, który będzie się lepiej do tego nadawał
I czy oba mogę położyć pod bazę?
te pudry to są primery/wykończeniówki
do zamaskowania cieni polecam korektor Morning, który jest dostępny w zestawie nawilżających korektorów
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:26   #2777
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam ,
mam pytanie odnośnie Hydrating Concealers.

Czy Thymeless Medium Collection mają swoje nie-nawilżające odpowiedniki, podobnie jak w Fair Collection
(Morning=Hydrating Sunlight; Dawn=Hydrating Mint; Fresh=Hydrating Aussie; Clear=Hydrating Multi-Tasking) ?

Wyczytałam wśród Waszych postów wiele dobrego o tych nowościach nawilżających i do czego używać konkretnych korektorów, nawet zamówiłam sobie Thymeless Fair Collection.
Nie znalazłam jednak info do czego używacie tych ciemniejszych kolorków z Medium Collection, to chyba ich nazwy - Subtle / Savvy / Expression / Nuance ?
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:39   #2778
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają i lubią skunksa a mają porównanie do Dome Blush'a powiedzcie który sie lepiej spisue
Bo w sumie chciała bym któryś wybrać a nie wiem sama który bedzie fajniejszy.
Jeśli nie macie nic przeciwko to ja postaram się coś przetłumaczyć o ile wyjdzie sensowne
Oba są świetne ja używam je na przemiam w zależności od intensywności różu. Wydaje mi się jednak, że skunksem można osiągnąć subtelniejszy efekt Gdybym miała wybierać nie umiałabym się zdecydować. Mam w planie zakup drugiego Dome, a i skunksem bym nie pogardziła
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:53   #2779
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Witam ,
mam pytanie odnośnie Hydrating Concealers.

Czy Thymeless Medium Collection mają swoje nie-nawilżające odpowiedniki, podobnie jak w Fair Collection
(Morning=Hydrating Sunlight; Dawn=Hydrating Mint; Fresh=Hydrating Aussie; Clear=Hydrating Multi-Tasking) ?

Wyczytałam wśród Waszych postów wiele dobrego o tych nowościach nawilżających i do czego używać konkretnych korektorów, nawet zamówiłam sobie Thymeless Fair Collection.
Nie znalazłam jednak info do czego używacie tych ciemniejszych kolorków z Medium Collection, to chyba ich nazwy - Subtle / Savvy / Expression / Nuance ?
mają
Nuance = hydrating Lavender
Subtle = hydrating Abbott's Perk Me Up
Savvy = hydrating Intensive Medium
Expression = hydrating Intensive Tan
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 11:57   #2780
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi proszę czym się różni Kaolin Powder Sunlight od Sunlight Finishing Dust? Potrzebuję czegoś do wyrównania kolorytu, a przede wszystkim do zamaskowania cieni wokół oczu i nie wiem, który będzie się lepiej do tego nadawał
I czy oba mogę położyć pod bazę?
Kaolin jest po podklad (ja po nim nakladam korektory) Finishing Dust jest to puder wykonczeniowy ale jak to w mineralach mozna uzywac zamiennie albo tylko jednego albo wcale
U mnie do cini pod oczami dobrze spisuje sie korektor sunlight a w tym zestawie masz jego nawilzajacy odpowiednik oraz inne korektory, ktore moga Ci podpasowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:01   #2781
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Do tej pory używałam korektora Multitasking i był super na sucho, teraz używam wraz z olejem jojoba (któraś z wizażanek tak polecała), ale z jojobą jest on ciut za ciemny - czy jest jakiś jaśniejszy odpowiednik MultiTasking? Albo może dodać jakiegoś jasnego podkładu, żeby go rozjaśnić??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:44   #2782
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

multi intensiv jest jaśniejszy
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:26   #2783
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
te pudry to są primery/wykończeniówki
do zamaskowania cieni polecam korektor Morning, który jest dostępny w zestawie nawilżających korektorów
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Kaolin jest po podklad (ja po nim nakladam korektory) Finishing Dust jest to puder wykonczeniowy ale jak to w mineralach mozna uzywac zamiennie albo tylko jednego albo wcale
U mnie do cini pod oczami dobrze spisuje sie korektor sunlight a w tym zestawie masz jego nawilzajacy odpowiednik oraz inne korektory, ktore moga Ci podpasowac

Dziękuje Wam bardzo za podpowiedź.

Teraz natomiast mam problem z kolejnością nakładania i ilością warstw. Przed minerałami zazwyczaj robiłam tak, że był podkład i na to puder, czasem przed pudrem korektor.

Teraz zależy mi głównie na zamaskowaniu tych moich cholernie ciemnych powiek. Wygląda to okropnie. Z roku na rok jest coraz gorzej i jak się zobaczyłam na ostatnich zdjęciach to się przeraziłam.
Już nie tyle cienie pod oczami mi przeszkadzają (choć też) co te ciemne powieki, które odcinają się jaśniejszym kolorem dopiero pod brwiami w miejscy gdzie niegdyś rosły brwi zanim zaczęłam je regulować. To chyba genetyczne jest bo moja mama i babcia maja podobnie.

Sam puder tego nie przykrywa w związku z czym planowałam najpierw nakładać korektor a potem puder. Mam nadzieję, że da to jakiś efekt. Wszystko by było ok ale jak chcę nałożyć jeszcze cienie, a pod nie bazę pod cienie to nie robi się przypadkiem za dużo tych warstw i nie zacznie mi się rolować albo ścierać?
soofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:08   #2784
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A to moj kuferek obecnie, musze go jakos zreorganizowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:16   #2785
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A to moj kuferek obecnie, musze go jakos zreorganizowac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:24   #2786
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A to moj kuferek obecnie, musze go jakos zreorganizowac
Zazdroszczę! Aaaah
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-01-11 o 14:25
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:36   #2787
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Rzabba Wszystko fajnie pasuje, tez tak chce! Razy dwa oczywiscie

Podziwiam wasza konsekwencje przy mineralach, ja sie nie dalam do konca - wciaz uzywam wiele rzeczy z tradycyjnej kolorowki.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:38   #2788
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Możesz go opisać słownie? Jest bardziej różowy czy brzoskwiniowy, czy podobny do jakiegoś z EDM? Albo jak możesz to wstaw jakąś fotkę, bardzo mnie ciekawi Chyba zakochałam się w ich różach, zaczynam je kolekcjonować
różowy i bardzo ładny jako cień
postaram się wrzucic fotkę
sama mam tylko odyspkę od Olencji ale czuję, ze bedę go czesto uzywac

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A to moj kuferek obecnie, musze go jakos zreorganizowac


dziewczyny korektor sunlight to ten sam co pearl sunlight?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:12   #2789
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny korektor sunlight to ten sam co pearl sunlight?
Nie, sunlight jest matowy, a pearl - perłowy
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:13   #2790
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny korektor sunlight to ten sam co pearl sunlight?
ten drugi jest perłowy i raczej za błyszczący żeby używać jako cień pod oczy

Rzabba bardzo fajnie zorganizowany kuferek

ja na swoje EDMy zrobiłam w pokoju specjalnie toaletkę
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.