ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 23:15   #2761
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ja przez sen to odwracam się dupcią do TŻta, on biedny może mnie w plecy tylko całować, ale ja to lubię
Biedny, dzisiaj leżymy, coś się zaczyna dziać, seks wisi w powietrzu, a psiak się obudził, przyszedł do mnie, położył łapkę i główkę na moim cycku i poszedł spać dalej-TŻ się załamał, w ogóle on uwielbia ze mną spać( psiak) łapki na kolanka mi kładzie i już wiadomo, że chce na ręce i będzie kimać.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 23:29   #2762
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Też jestem na nie... za przyjęciem Madame do klubu
Także EJ nie jesteś sama.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 23:33   #2763
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

A każdy musi się wypowiadać?
Czy można się wstrzymać?

__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 23:39   #2764
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

ja jestem za Madame, i za Sweet, i za Mandy i za Szatanem i za wszyyyystkimi


myślę, że lepiej już by było dać temu spokój.

ja niedługo wyjeżdzam, więc będę za tydzieeń.

buziaki
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 23:41   #2765
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez yellowsunshine Pokaż wiadomość
ja jestem za Madame, i za Sweet, i za Mandy i za Szatanem i za wszyyyystkimi


myślę, że lepiej już by było dać temu spokój.

ja niedługo wyjeżdzam, więc będę za tydzieeń.

buziaki
Buziaki, buziaki, ja już też lecę spać

dobranoc
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 02:35   #2766
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ja tez jestem za Madame ale przeciez ustalilyscie, ze do przyjecia do klubu wystarczy byc jedna czesc, i sie udzielac. Wiec po co w ogole to glosowanie?

Przepraszam za brak polskich liter, leze w lozeczku z tz u jego rodziny, i pracowicie wstukuje posta z telefonu

Wiec jeszcze tylko pogratuluje dziewczynom piatek, i pozycze milych wakacji tym, ktore wyjezdzaja
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:07   #2767
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
EDIT: cos mi sie 2 razy wkleilo, nie wiem czemu...
EDIT2: kurcze no a jednak nie wkleilo sie 2 razy i musze jeszcze raz to napisac



Nafi powiem tylko tyle, ze nie wiem jakimi wyznacznikami sie niektore osoby kieruje, ze uwazaja, ze ich podejscie jest zdrowsze... a co inne to juz chore/niezdrowe?
naprawde chcialabym kiedys poznac te wyznaczniki zdrowego zwiazku, ciekawe czy jakis uczony je jasno okreslil

a co to nie wywyzszanie jak ktos mowi, ze jego zwiazek jest zdrowszy ( i nie mam tu na mysli Ciebie nafi, zeby nie bylo, ani nie mam na mysli nikogo konkretnego mowie ogolnie)

dziewczynki gratuluje
Nie wiem czy ktos to okreslil czy nie. Ale np niepuszczanie TZta samego na impreze jest dla mnie chore i na pewno nie podchodzi pod zdrowe podejscie. Albo pretensje o to, ze nie wyslal smsa jak wrocil/nie odezwal sie przez pol dnia....
I te teksty, ze jak kolezenka zaprasza TZta samego, bez jego dziewczyny to ona juz kultury nie ma... i co ona sobie w ogole mysli...

Dla mnie (nie wiem jak dla innych) to nie jest normalne.
I tu nie chodzi o to, ze ktoras z nas sie wywyzsza. Kazda ma taki zwiazek, jaki jej odpowiada.


Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Kochana teściówka
Aż zazdroszcze
Wstaw zdjęcia i się pochwal

Teraz za każdym razem będziesz musiała je ubierać, jak pojedziesz do TŻta, by mamuni pokazać, że chodzi :P
Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
O to fajną Teściówkę masz


Ja też na szczęście mam miłą mamę Tż
Też dużo razy byłyśmy na wspólnych zakupach, nawet raz na targach Rossmanna I u maniciurzystki

A wiem, że to rzadko się zdarza niestety..
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Gwiazdko ogromne gratulacje i dla Pur tez!
to teraz odpoczywaj sobie i wracaj opalona!!!
Ale zdolniachy te zazdrosnice

Koszka udanego wyjazdu!

Nafi a nie mowilam ze zakupy pojda dobrze? ciesz sie ze masz taka tesciowa
A dziekuje, dziekuje. Nawet moge przekazac

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Moje Drogie.
Pamiętacie, że podczas wyrzucania (jak to brzydko brzmi) Madame z klubu, pisałyśmy również o tym, że jeśli do nas wróci, będzie nadal pisała, zmieni swoje postępowanie, to rozważymy sprawę jej ponownego przyjęcia.

Madame, wyraziła chęć, by znowu do nas dołączyć.

Pisze do Was na ogólnym, bo chcę, by członkinie klubu, wyraziły swoje zdanie na ten temat, tak by Madame miała do nich wgląd (a nie poprzez przesyłanie jej postów poprzez kogoś na PW).



Jeśli chodzi o mnie, Madame, mój głos masz
Z tego co ja pamietam gdzies pisalysmy takze, ze jesli chocby jedna osoba bedzie przeciwko to nie przyjmiemy kogos nowego do klubu.
A przeciwko sa juz dwie.
I ja trzecia.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 09:06   #2768
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cześć Dziewczyny
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:11   #2769
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ale mnie mój tez zirytował z rana!
Dzwoni do mnie (obudził mnie) i oświadczył podnieconym tonem, że on nie bardzo chce nad polskie morze tylko do Egiptu. Czemu nagła zmiana? Bo rozmawiał na ten temat bardzo dużo z klientką. I że jeszcze ją o wszystko dopyta co i jak. Jak mu zaczęłam tłumaczyć, że nie mam tyle kasy na Egipt, to on, że ooo wystarczy tylko 1400 zł, że tyle jego klientka miała i z "kasy na wszelki wypadek" nic nie wydała . Myślałam, że mnie szlag trafi. Nie wiem, dla mnie oczywiste jest, że jadąc do obcego kraju, na inny kontynent, oprócz kasy na wycieczkę trzeba mieć coś "na wszelki wypadek". Wystarczy, że loty będą odwołane czy coś w tym stylu. Nie wyobrażam sobie jechać z kasą 1,400 do Afryki i się niczego nie obawiać. Ale gdy zaczelam coś mówić, oświadczył, że ma klienta i musi konczyć i powiedział papa.
No i bardzo dobrze, nic już dziś nie szukam, nie staram się. Skoro on się tak bardzo podniecił słowami klientki to niech sobie z nią leci do tego Egiptu. Ja nie mam możliwości odłożyć tyle kasy i on o tym wiedział. Zepsuł mi humor z rana całkowicie.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:14   #2770
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Reduś współczuję i Cię rozumiem ja bym chyba tez miała ochotę zabić TŻ za taki bałwanizm
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:33   #2771
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Reduś współczuję i Cię rozumiem ja bym chyba tez miała ochotę zabić TŻ za taki bałwanizm
Ech..dziękuję
Też nawet nie pomyśli o tym, że odstawiłam tabletki, że mogę mieć ekscesy z okresem (bolesny miałam bardzo przed rozpoczęciem). A wiadomo, że po odstawieniu może pojawić się ni z tąd ni z owąd. Może po prostu nie mam ochoty siedzieć na plaży 35+ stopni z bólem i przez ten tydzień wyjazdu nie wejść nawet do wody? On w ogóle z niczego nie zdaje sobie sprawy. Ważne, że KLIENTKA tak powiedziała. A to, co ja wczoraj przez godzinę tłumaczyłam przez telefon nie trafia. I widać, jaki strasznie zajęty jest w pracy, skoro urządza sobie takie pogawędki.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 09:39   #2772
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Ech..dziękuję
Też nawet nie pomyśli o tym, że odstawiłam tabletki, że mogę mieć ekscesy z okresem (bolesny miałam bardzo przed rozpoczęciem). A wiadomo, że po odstawieniu może pojawić się ni z tąd ni z owąd. Może po prostu nie mam ochoty siedzieć na plaży 35+ stopni z bólem i przez ten tydzień wyjazdu nie wejść nawet do wody? On w ogóle z niczego nie zdaje sobie sprawy. Ważne, że KLIENTKA tak powiedziała. A to, co ja wczoraj przez godzinę tłumaczyłam przez telefon nie trafia. I widać, jaki strasznie zajęty jest w pracy, skoro urządza sobie takie pogawędki.
Ehh Red, faceci o takich sprawach nie mysla - nie to co my, kobiety dlatego nie wsciekaj sie tak akurat o to.
Co do Waszego wyjazdu - faktycznie nie pomyslal. Ale wiesz, widocznie strasznie chce jechac gdzies zagranice i malo wystarczylo, (kilka slow klientki na ten temat) by sie napalil. Pozniej, jak zacznie przegladac oferty, czytac w internecie, zapal mu przejdzie i zobaczy ile to naprawde kosztuje.

Nie przesadzasz?

Powiedz mi lepiej z jakiej strony bralas ten cudny stroj kapielowy. Sliczny jest!!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:48   #2773
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ehh Red, faceci o takich sprawach nie mysla - nie to co my, kobiety dlatego nie wsciekaj sie tak akurat o to.
Co do Waszego wyjazdu - faktycznie nie pomyslal. Ale wiesz, widocznie strasznie chce jechac gdzies zagranice i malo wystarczylo, (kilka slow klientki na ten temat) by sie napalil. Pozniej, jak zacznie przegladac oferty, czytac w internecie, zapal mu przejdzie i zobaczy ile to naprawde kosztuje.

Nie przesadzasz?

Powiedz mi lepiej z jakiej strony bralas ten cudny stroj kapielowy. Sliczny jest!!
Pogrubione -> Allegro Dziękuję

No właśnie, bardzo chce zagranice. Ja też chciałam, ale niestety to on jest właścicielem firmy a ja studentką. Poza tym tyle z nim na ten temat rozmawiałam, tłumaczyłam. Jak do ściany . Więcej nie mam zamiaru tknąć w tej sprawie. Nigdzie z nim nie jadę. Nie dlatego, że strzelam focha. Po prostu w zeszłym roku byliśmy nad Bałtykiem i na wszystko narzekał, chodził obrażony (bo łóżko niewygodne, bo się pochorował bo jakimś hamburgerze, bo coś tam itp.) przez co sporo wynikło kłótni, mojego płaczu itp. Miałam do niego żal, że nawet jak było fajnie, ładna pogoda to on wyszukiwał na siłę jakiś problemów. A przecież to chodzi o to, żeby RAZEM gdzieś wyjechać, pomieszkać itp. Dlatego w tym roku, skoro on jest taki napalony na te zagranicę a mnie stać tylko na Bałtyk to nie mam zamiaru, żeby on się "poświęcał". Wiem jak to będzie wyglądało, wieczne narzekanie, marudzenie i zepsute wakacje. Nie chce tego .

A co do rozmowy z klientką, to trochę z przymrużeniem oka to powiedziałam. Ale fakt jest faktem, że potrafi się nie odzywać cały dzień (bo pracuje), a później dowiaduje się z kim to on nie prowadził rozkosznych pogawędek.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:05   #2774
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktos to okreslil czy nie. Ale np 1 niepuszczanie TZta samego na impreze jest dla mnie chore i na pewno nie podchodzi pod zdrowe podejscie. 2 Albo pretensje o to, ze nie wyslal smsa jak wrocil/nie odezwal sie przez pol dnia....
3 I te teksty, ze jak kolezenka zaprasza TZta samego, bez jego dziewczyny to ona juz kultury nie ma... i co ona sobie w ogole mysli...

Dla mnie (nie wiem jak dla innych) to nie jest normalne.
I tu nie chodzi o to, ze ktoras z nas sie wywyzsza. Kazda ma taki zwiazek, jaki jej odpowiada.

co do pierwszego to zgadzam sie w zupelnosci, trzeba miec ustalone reguly, u mnie sami nie wychodzimy na imprezy, ale inni maja inaczej ustalone i jest ok
2 a to zalezy jaka byla sytuacja i czym to jego nieoddzywanie bylo spowodowane
3 uwazam wrecz odwrotnie, dla mnie niewyobrazalne jest zapraszac kogos na wczasy bez dugiej polowki (a wiedzac, ze ta osoba singlem nie jest)

no ale jak widac, kazdy ma inne zdanie na ten temat i nie nam jest oceniac co jest chore a co zdrowe...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-07-09 o 10:11
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:25   #2775
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Pogrubione -> Allegro Dziękuję

No właśnie, bardzo chce zagranice. Ja też chciałam, ale niestety to on jest właścicielem firmy a ja studentką. Poza tym tyle z nim na ten temat rozmawiałam, tłumaczyłam. Jak do ściany . Więcej nie mam zamiaru tknąć w tej sprawie. Nigdzie z nim nie jadę. Nie dlatego, że strzelam focha. Po prostu w zeszłym roku byliśmy nad Bałtykiem i na wszystko narzekał, chodził obrażony (bo łóżko niewygodne, bo się pochorował bo jakimś hamburgerze, bo coś tam itp.) przez co sporo wynikło kłótni, mojego płaczu itp. Miałam do niego żal, że nawet jak było fajnie, ładna pogoda to on wyszukiwał na siłę jakiś problemów. A przecież to chodzi o to, żeby RAZEM gdzieś wyjechać, pomieszkać itp. Dlatego w tym roku, skoro on jest taki napalony na te zagranicę a mnie stać tylko na Bałtyk to nie mam zamiaru, żeby on się "poświęcał". Wiem jak to będzie wyglądało, wieczne narzekanie, marudzenie i zepsute wakacje. Nie chce tego .

A co do rozmowy z klientką, to trochę z przymrużeniem oka to powiedziałam. Ale fakt jest faktem, że potrafi się nie odzywać cały dzień (bo pracuje), a później dowiaduje się z kim to on nie prowadził rozkosznych pogawędek.
skoro tak było nad Bałtykiem to wcale nie lepiej będzie za granicą Masakra normalnie.... Dla mnie najrozsądniejszym wyjściem było by takie ustalenie, że jeśli jedziecie do Egiptu to TZ np. płaci całość lub część za Ciebie bo wiadomo, że Ciebie nie stać albo oboje jedziecie nad Bałtyk....
Miałam podobną sytuację - TŻ chciał jechać na weekend ale ja też nie miałam kasy, od razu powiedziałam to TŻ i od razu TŻ powiedział, że on ma i że zapłaci za pokoje... jeszcze chciał mi jedzenie opłacać ale się nie zgodziłam bo na to będę mieć... po prostu obie strony muszą chcieć się dogadać.... współczuję nerwówki porozmawiaj na spokojnie z TŻ na żywo - lepiej się porozumiecie
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:34   #2776
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

już ochłonęłam po wczorajszym, teraz Was nadrabiam

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
w ogóle, jak zapatrujecie się na picie alkoholu w trakcie okresu?
ja ogólnie wtedy nie piję, ale jutro chciałabym jedno piwko sobie wypić, a w sumie nie wiem, czy nie ma jakiś przeciwwskazań?
ja mogę nic to nie zmienia czy piję czy nie i ile wypiję

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Wiesz tylko tak jak już napisałam, oni się znają, ja ich nie i nikt mnie tam nie zapraszał. Żeby oni też mieli pary to na pewno by to wyglądało inaczej. I nie rozważam takiej opcji, że nie puszczę go, bo przecież to dorosły facet, a ja nie mogę mu niczego zabronić. Nie podoba mi się tylko, że ta dziewczyna tam jedzie, no ale skoro będzie jeszcze 3 innych wolnych facetów to może się za nich weźmie
Zazdroszczę podejścia, ja bym tak nie potrafiła, ale to ja...

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
A mi właśnie od razu się tak skojarzyło, jaki mój TŻ jest super, mój związek poważny, bo chodzimy wszędzie razem. Taki post po tym jak opisałam swoją sytuację. Dla jednych wyznacznikiem udanego związku jest nieodstępowanie siebie na krok, a dla innych wolność. Poza tym pisałam już kilka razy, że mój TŻ też woli jechać ZE MNĄ na wakacje, ale ciągle pojawiają się odpowiedzi jak on może, mój by tak nie zrobił itd.

Madame by dopisała wprost, "Nie rozumiem jak możecie tolerować takie zachowanie swoich TŻ. albo że Ci współczuje"

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Już poprawiłam do Ustki.
We Władysławowie nie było miejsc.
ooo fajnie kiedyś co roku jeździłam do Ustki na wakacje jak chcecie romantyczne miejsce to polecam przejść się plażą na wschód jak mi się uda to może też pojadę na trochę już z 2 lata nie byłam i zaczynam tęsknić za polskim morzem

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Obroniłyśmy się oczywiście na 5
Gratulacje, udanych wakacji


Wszystkie gdzieś wyjeżdżają niedługo już nikt u nie zostanie Ale oczywiście udanych wyjazdów życzę, wracajcie szybko
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.

Edytowane przez mmalinowa
Czas edycji: 2010-07-09 o 10:39
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:38   #2777
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Wszystkie gdzieś wyjeżdżają niedługo już nikt u nie zostanie Ale oczywiście udanych wyjazdów życzę, wracajcie szybko
Ja wrócę dość szybo bo po 3 dniach ale to jeszcze tydzień do tego

Miłego dzionka Laseczki
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:43   #2778
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Wszystkie gdzieś wyjeżdżają niedługo już nikt u nie zostanie Ale oczywiście udanych wyjazdów życzę, wracajcie szybko
Nie boj sie, ja tu na pewno nie zostawie Cie samej
Jade tylko do domu, ale tam mam staly dostep do internetu.

Ojj, marne beda tegoroczne wakacje...
Chcialabym pojechac na Woodstock, ale chyba nic z tego nie bedzie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:47   #2779
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

"pochorował po hamburgerze" Red, jedź z nim do tego Egiptu, jak zechce za Ciebie dopłacić jak spędzi cały tydzień ze sraczką w kiblu to gwarantuję, że następne wakacje spędzicie tak gdzie tylko zechcesz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie boj sie, ja tu na pewno nie zostawie Cie samej
Jade tylko do domu, ale tam mam staly dostep do internetu.

Ojj, marne beda tegoroczne wakacje...
Chcialabym pojechac na Woodstock, ale chyba nic z tego nie bedzie
u mnie też się marnie zapowiadają, TŻ zaczyna mieć problemy z urlopem i jeszcze się wkurzyłam, rodzice jadą ok. 25, mam ponad tydzień wolną chatę i będę siedzieć w niej sama, bo on pracuje (a mieliśmy w tym czasie też sobie gdzieś jechać), więc jak już nam się uda to wyjazd dopiero w sierpniu, a i tak nie wiadomo...
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 10:50   #2780
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
skoro tak było nad Bałtykiem to wcale nie lepiej będzie za granicą Masakra normalnie.... Dla mnie najrozsądniejszym wyjściem było by takie ustalenie, że jeśli jedziecie do Egiptu to TZ np. płaci całość lub część za Ciebie bo wiadomo, że Ciebie nie stać albo oboje jedziecie nad Bałtyk....
Miałam podobną sytuację - TŻ chciał jechać na weekend ale ja też nie miałam kasy, od razu powiedziałam to TŻ i od razu TŻ powiedział, że on ma i że zapłaci za pokoje... jeszcze chciał mi jedzenie opłacać ale się nie zgodziłam bo na to będę mieć... po prostu obie strony muszą chcieć się dogadać.... współczuję nerwówki porozmawiaj na spokojnie z TŻ na żywo - lepiej się porozumiecie
Właśnie. A ja jestem taka, że w zasadzie nigdy nie narzekam, nie chce psuć atmosfery, ciesze się z każdej możliwości spędzenia z nim czasu. Dla niego to jak widać za mało. Tu nad Bałtykiem jak się pokłóciliśmy to miałam możliwość iść gdzieś sama, poszwendałam się, poszłam się napić drinka i mi i jemu przeszło, pogodziliśmy się i było dobrze. W Egipcie słyszałam, że nie jest wskazane, żeby Europejka chodziła sobie sama na przechadzki .
Problem polega na tym, że on myśli, ze jak wycieczka przykładowo kosztuje 1700 zł, to wystarczy tyle wziąć i jest ok. Dla mnie to nie do pomyślenia. Obcy kraj, obcy kontynent, obca kultura. Muszę mieć trochę forsy na wszelki wypadek. Druga sprawa - moje odstawienie pigułek i okres. Nie wiem kiedy go dostane i domyślam się, że będzie męczący (taki miałam przed tabletkami). Mało komfortowo czułabym się siedząc na gorącej plaży z bólem brzucha, nie mogąc się nawet wykąpać w morzu (nie mogę używać tamponów). Trochę czułabym, że zmarnowałam kasę. Nad Bałtyk za mniejsze pieniądze pojechalibyśmy na 2 tygodnie, więc nawet gdybym tydzień miała okres, to drugi tydzień już byłoby wszystko ok.

Malinko, hahaha właśnie. On ma strasznie wrażliwy żołądek
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-07-09 o 10:51
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:53   #2781
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Pogrubione -> Allegro Dziękuję

No właśnie, bardzo chce zagranice. Ja też chciałam, ale niestety to on jest właścicielem firmy a ja studentką. Poza tym tyle z nim na ten temat rozmawiałam, tłumaczyłam. Jak do ściany . Więcej nie mam zamiaru tknąć w tej sprawie. Nigdzie z nim nie jadę. Nie dlatego, że strzelam focha. Po prostu w zeszłym roku byliśmy nad Bałtykiem i na wszystko narzekał, chodził obrażony (bo łóżko niewygodne, bo się pochorował bo jakimś hamburgerze, bo coś tam itp.) przez co sporo wynikło kłótni, mojego płaczu itp. Miałam do niego żal, że nawet jak było fajnie, ładna pogoda to on wyszukiwał na siłę jakiś problemów. A przecież to chodzi o to, żeby RAZEM gdzieś wyjechać, pomieszkać itp. Dlatego w tym roku, skoro on jest taki napalony na te zagranicę a mnie stać tylko na Bałtyk to nie mam zamiaru, żeby on się "poświęcał". Wiem jak to będzie wyglądało, wieczne narzekanie, marudzenie i zepsute wakacje. Nie chce tego .

A co do rozmowy z klientką, to trochę z przymrużeniem oka to powiedziałam. Ale fakt jest faktem, że potrafi się nie odzywać cały dzień (bo pracuje), a później dowiaduje się z kim to on nie prowadził rozkosznych pogawędek.
dokladnie jak sie z soba nie mieszka to takie dni tylko we dwojke, z dala od rodzicow powinny byc piekne, te pierwsze noce ze soba, budzenie sie obok siebie, sniadanka w lozku mmmm. Powinien zrozumiec, ze Cie nie stac i cieszyc sie, ze bedziecie razem itd



a ja padam, nie mam sil nawet wstac po jedzenie , pozatym mam ochote mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej bo jade do Krakowa.
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:56   #2782
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość

Malinko, hahaha właśnie. On ma strasznie wrażliwy żołądek
To Egipt musi sobie wybic z glowy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:57   #2783
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
"pochorował po hamburgerze" Red, jedź z nim do tego Egiptu, jak zechce za Ciebie dopłacić jak spędzi cały tydzień ze sraczką w kiblu to gwarantuję, że następne wakacje spędzicie tak gdzie tylko zechcesz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



u mnie też się marnie zapowiadają, TŻ zaczyna mieć problemy z urlopem i jeszcze się wkurzyłam, rodzice jadą ok. 25, mam ponad tydzień wolną chatę i będę siedzieć w niej sama, bo on pracuje (a mieliśmy w tym czasie też sobie gdzieś jechać), więc jak już nam się uda to wyjazd dopiero w sierpniu, a i tak nie wiadomo...
nie martw sie ja teraz bede miec te 2 dni nad solinia a prawdziwy urlop i wakacje moze bede miec we wrzesniu(moze nawet w pazdzierniku), bo moj maz tez ma ciezko z wolnym

Edytowane przez evelineau
Czas edycji: 2010-07-09 o 10:59
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:03   #2784
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Właśnie. A ja jestem taka, że w zasadzie nigdy nie narzekam, nie chce psuć atmosfery, ciesze się z każdej możliwości spędzenia z nim czasu. Dla niego to jak widać za mało. Tu nad Bałtykiem jak się pokłóciliśmy to miałam możliwość iść gdzieś sama, poszwendałam się, poszłam się napić drinka i mi i jemu przeszło, pogodziliśmy się i było dobrze. W Egipcie słyszałam, że nie jest wskazane, żeby Europejka chodziła sobie sama na przechadzki .
Problem polega na tym, że on myśli, ze jak wycieczka przykładowo kosztuje 1700 zł, to wystarczy tyle wziąć i jest ok. Dla mnie to nie do pomyślenia. Obcy kraj, obcy kontynent, obca kultura. Muszę mieć trochę forsy na wszelki wypadek. Druga sprawa - moje odstawienie pigułek i okres. Nie wiem kiedy go dostane i domyślam się, że będzie męczący (taki miałam przed tabletkami). Mało komfortowo czułabym się siedząc na gorącej plaży z bólem brzucha, nie mogąc się nawet wykąpać w morzu (nie mogę używać tamponów). Trochę czułabym, że zmarnowałam kasę. Nad Bałtyk za mniejsze pieniądze pojechalibyśmy na 2 tygodnie, więc nawet gdybym tydzień miała okres, to drugi tydzień już byłoby wszystko ok.

Malinko, hahaha właśnie. On ma strasznie wrażliwy żołądek

no to wiesz... jak ma wrażliwy żołądek to masz jak w banku, że cały wyjazd spędzi w kiblu...
ja Cię doskonale rozumiem, bo sama byłam w Egipcie, tam temperatura to katorga, nie mówiąc o tym co się dzieje kiedy masz okres jeśli chodzi o kasę, to musicie mieć chociażby na bakszysze, bo tam na prawdę trzeba je dawać, niektórzy się wręcz upominają, awanturują się, idzie na to ok. 20 dolarów, pewnie zechcecie sobie coś kupić, coś "na w razie czego" warto mieć, zawsze, a chociażby my musieliśmy dokupić sobie pół doby hotelowej, bo nie zauważyliśmy w Polsce wcześniej, że jest 10 godzin różnicy między czasem wymeldowania a czasem wylotu, nie wyobrażam sobie siedzieć na kanapie przed recepcją nie pijąc nic ani nie jedząc (można samemu dokupić, ale to też kosztuje przecież), przed wylotem warto jeszcze wziąć prysznic (2 godziny na lotnisku + 5 w samolocie + godzina na polskim lotnisku + w moim przypadku godzina czekania na pociąg i następne 5 godzin jazdy), bez kąpieli bym nie wytrzymała;
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:09   #2785
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
To Egipt musi sobie wybic z glowy

Jakbym mu to powiedziała, to pewnie odpowiedziałby, że zapyta klientkę .

Mój tż jest trochę dziwnym człowiekiem jednym słowem. Strasznie chciałam gdzieś wyjechać, ale po analizie tej całej sytuacji, nie wiem czy wciąż chcę.

Malinko, dziękuję za wskazówki . Ale prawdę mówiąc bałabym się lecieć do Egiptu na tydziń, hotel ****, oferta All Inclusive za 1400 zł. Dla mnie taka cena jest trochę podejrzana....
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-07-09 o 11:15
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:18   #2786
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

witajcie
widze ze tu temat wakacji
j jeszcze może w sierpniu pojade na chorwacje ale to jeszcze zobaczymy
poza tym nie mialam neta
na szczescie mój TZ juz opanował sytuacje;]
wczoraj myłam mu szyby w samochodzie(alez ja jestem kochana)
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:19   #2787
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Jakbym mu to powiedziała, to pewnie odpowiedziałby, że zapyta klientkę .

Mój tż jest trochę dziwnym człowiekiem jednym słowem. Strasznie chciałam gdzieś wyjechać, ale po analizie tej całej sytuacji, nie wiem czy wciąż chcę.

Malinko, dziękuję za wskazówki . Ale prawdę mówiąc bałabym się lecieć do Egiptu na tydzień, hotel ****, oferta All Inclusive za 1400 zł. Dla mnie taka cena jest trochę podejrzana....

ja też... ale już to gdzieś pisałam tu na wątku, że po takich super promocjach pojawiają się negatywne opinie na temat Tunezji czy Egiptu, tam jednak trzeba zapłacić więcej żeby było dobrze, żeby nie mieć klątwy, żeby nie oglądać karaluchów na ścianach itd
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:23   #2788
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

wiadomość w klubie
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:24   #2789
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
ja też... ale już to gdzieś pisałam tu na wątku, że po takich super promocjach pojawiają się negatywne opinie na temat Tunezji czy Egiptu, tam jednak trzeba zapłacić więcej żeby było dobrze, żeby nie mieć klątwy, żeby nie oglądać karaluchów na ścianach itd



ja zmykam, pa
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:26   #2790
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Jakbym mu to powiedziała, to pewnie odpowiedziałby, że zapyta klientkę .

Mój tż jest trochę dziwnym człowiekiem jednym słowem. Strasznie chciałam gdzieś wyjechać, ale po analizie tej całej sytuacji, nie wiem czy wciąż chcę.

Malinko, dziękuję za wskazówki . Ale prawdę mówiąc bałabym się lecieć do Egiptu na tydziń, hotel ****, oferta All Inclusive za 1400 zł. Dla mnie taka cena jest trochę podejrzana....
Oj tam, wcale niepowiedziane... Ja np bylam w Grecji kilka lat temu, przelot samolotem, hotel swietny (nie pamietam ile *), 14 dni, do plazy hmm 3 minuty za....niecale 700zl. Co prawda wyzywienia nie bylo w cenie, mozna bylo dokupic jedynie sniadania +obiadokolacje. Wszystko dlatego, ze to byla to oferta last minute. Chociaz znow nie takie last, bo na wylot czekalismy ok 3 tyg.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.