Województwo Pomorskie - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 10:30   #2761
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu mam nadzieje że się szybko wyleczysz?
Marysiu witaj ponownie oglądałam 9 kompanię,film bardzo mi się podobał.
Ta funkcja poprawiania błędów pojawia się gdy piszesz w okienku "zaawansowane opcje"
No tak na dworze biało i do tego mocno świeci słońce, zaraz zrobi się chlapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:33   #2762
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

aisne hello instalowalas ostatnio nowego firefoxa? bo to w przegladarce jest ta funkcja podkreslania bledow a nie na wizazu no chyba ze ja tez nie wiem

u mnie tez pelno sniegu, myslalam ze po wczorajszym wybryku dzis bedzie dalej jesien a tu nie..ale podobno ma sie jeszcze ocieplic...tia..ja nie mam butowo zimowych poza tym w lumpku musze poszukac jakiejs kurtałki zimowej..wiecie ze mi teraz zal kasy na ciuszki z normalnych sklepow..jak widze bluzki za np 40 zl to wole sobie kupic w lumpie za 5 zl..ech...skapstwo mi sie wlaczylo

EDIT: o neska napisala, sprawdzilam u mnei nie dziala..wiec upewnia sie ze to opcja przegladarki, bo ja mam to sprawdzanie bledow wylaczone
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:44   #2763
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Agata widzę że mamy podobne plany ciuchlandowe? też muszę poszukać jakiejś kurteczki ale to jak pojadę do domu.Chciałabym jakiś płaszczyk
Rzeczywiście w firefoxie tym nowym jest funkcja podkreślania błędów nie wiem jak w innych, Chyba zaraz sobie herbatkę rozgrzewającą zrobię z ziółek różnego rodzaju, dziś oglądałam pytanie na śniadanie - dlatego jestem tak mądra
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:55   #2764
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hehe ziolka powiadasz ja lubie herbatki a na pyt na sniadanie zawsze spie jeszczxe jak mieszkalam w gd i jechalam na zajecia np na 11 to sobie czesto ogladalam przy sniadanku
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 11:02   #2765
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

nom juz się parzą, napisze Ci przepis:
Herbatka rozgrzewajaca
Majeranek, koper włoski, anyż.
Można zaparzać w torebkach (ale ja robie normalnie w zaparzaczu wyciągam z torebek ziółka). 3 łyżki ziół na 3 szklanki wrzątku, popijać w okresie zimowym.Proporcji sie nie trzymam robię na oko hmm tylko anyżu w domku nie mam, nawet nie wiem czy jest w postaci takiej herbaty, jak myślisz?
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 12:39   #2766
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hm anyz w postaci herbaty...chyba ewnetualnie jako dodatek do herbatek dla dzieci..ale one sa najczesciej granulowane, mysle ze moglabys sie do jakiegos zielarskiego sklepu wybrac albo do apteki...powinni cos miec

a cio do mieszanki..to nie powiem, na pewno jest bardzo aromatyczna uwielbiam anyz i zapach kopru wloskiego..i majeranku tez...czesto jak robie kotlety mielone to wsypuje duzo majeranku
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 15:06   #2767
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Herbatka wyszła pyszna, jesli lubi sie te ziółka, muszę wybróbować z anyżem,
uwielbiam cukierki anyzowe, przypominają mi smak z dzieciństwa, mój dziadek zawsze je ssał
Zaraz zabieram się do obiadku miałam ochotę na coś pysznego, poszperałam w wątku o gotowaniu i robię dziś Fajitas z kurczakiem mniam mniam
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 15:14   #2768
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

neska ja juz tez pisalam tu na watku jak uwielbiam anyzowki i ze wlasnie z dziecinstwem mi sie kojarza, chyba nie jestesmy same moja babcia zawsze miala takie cukierki, a ja co roku na odpuscie kupuje sobie jeden woreczek tych pysznych cukierasow(ale straszna zdzierowa bo za pare cukierkow 2 zl ) kiedys babka w warzywniaku osiedlowym miala na wage anyzowe cukierki to od razu kupilam 30 dag zeby sie nimi zapchac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 15:18   #2769
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam popołudniem


ja juz w domku zimno jak niewiem chlapa sie robi snieg pruszy wiec zdecydowanie odpuscilam sobie zakupy kurtkowe na poniedzialek albo wtorek
Oj Asia to niezle zalatwiłas sie z tym uszkiem ja mam w domu taka roslinke "geranium " co zawsze pomaga kolejek kamforowy tez stosuje pomaga kiedys tez jak cos mi sie zaklejiło w uchu to nalewałam wrzytku do garnuszka i nad para trzymalam ucho i wtedy sie rozklejało

Dorota ja tez przed obiadkiem własnie zabieram sie do robienia powiadasz ze dobry napar w tych ziółek no ja jakos nei przepadam za ziołkami choc mam takie specjalne na migrene i sa całkiem smaczne

Agata heh mi tez szkoda wydac kase na kórtke w sklepie(drogo ) ale juz sobie taka jedna upatrzyłam tak z misiaczkiem kolo kaptura i pąpelkai z misiaczka troche smieszna ale mi sie bardzo podoba i mam zamiar po nia pojechac w poniedzialek albo ww wtorek o ile jeszcze bedzie

Marysia witaj gdzie ty sie podziewasz jak cie niema ? jak szkola wpadaj do nas czesciej bo sie pogniewamy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 15:21   #2770
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
neska ja juz tez pisalam tu na watku jak uwielbiam anyzowki i ze wlasnie z dziecinstwem mi sie kojarza, chyba nie jestesmy same

heh ja tez lubie anyzki ale najbardziej marcepanki i dzis kupilam sobie cukierki marcepanki i własnei sie nimi napycham
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 15:35   #2771
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Ale z nas łakomczuchy również uwielbiam marcepan a jeszcze lubię cukierki żelki o smaku lukrecji, nie wszyscy za nimi przepadają ale mi smakują Jak byłam mała zawsze brat mi oddawał żelki o tym smaku gdy akurat w domu było Haribo - kiedys świeto w domu
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 16:27   #2772
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh a no łakomczuchy ale co tam mozna sobie raz na jakis czas pozwolic

Ja tak sobie wlasnie nad tyki branzoletkami wizazu mysle probuje znalesc złoty srodek jak pogodzic dzieczyny by wszystkim napis odpowiadał

heh a moze bede przez chwilke taki mały samolub i sama zadecyduje jaki bedzie napis



eehhh ide pomyc naczynia i sie odezwe pozniej
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 17:36   #2773
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc

Dzis tylko przyszlam zyczyc wam dobrej nocy i uciekam, bo z bolu ucha nie wyrabiam i chce sie polozyc...

Do jutra, mam nadzieje, ze mi przejdzie
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 17:48   #2774
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Czesc

Dzis tylko przyszlam zyczyc wam dobrej nocy i uciekam, bo z bolu ucha nie wyrabiam i chce sie polozyc...

Do jutra, mam nadzieje, ze mi przejdzie

oj Asiu to oby szybko przeszło
buziaki w chore uszko
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 18:10   #2775
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu lepiej idź jutro do lekarza, bo z uszkami nie ma żartów!!!
dużo zdrówka, ja już mówię dobranoc, jemy kolacyjkę z TŻ
papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 19:58   #2776
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

asiu ja tez zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia

neska ja ci powiem ze za dzieciaka tez tych lukrecjowych nie lubilam zbytnio, ale teraz jak jestem starsza to strasznie je lubie bo one wlasnie maja taka nutke anyzu w soibie..ostatnio dostalismy od mojej ciotki z dojczow cala pake roznych haribosow popakowanych w malutkie opakowanka i bylo najwiecej tych czarnych lukrecjowych zmijek...oj jak sie rzucilismy wszyscy na nie
i jeszcze z haribow z tych zwyklych miskow najbardziej lubimy te przezroczyste biale, a z landrynek firmy brando biale o smaku migdalowym i zawsze jest klotnia w domu

aga ty sie tak nie stresuj tymi opaskami, to co wyjdzie w sondzie to bedzie na opasce i nie ma zadnego "ale" w koncu demokratyczne wybory sa i trzeba sie pogodzic z wynikiem
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:42   #2777
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Wzielam Nurofen i mi przeszlo troche Tak wiec moge dalej wizazowac

Dziekuje za troske dziewuszki

Dorotko, do lekarza nie zabardzo chce isc, bo strasznie droga jest pod tym wzgledem Francja i poprostu nie stac mnie na laryngologa
Ceny wahaja sie od 100-400 euro
Wiem, ze zdrowie jest najwazniejsze. Zobacze jeszcze 2 dni, wtedy zdecyduje...

Agatko - co do opasek, to ja nie wiem czy przelkne to ''www' i /czy 'pl'
Tak mi sie nie podoba, ze az nie moge za siebie Powaznie!


A tak a propos slodkosci to ja sie musze wylamac, bo ze wszystkich smakow swiata najbardziej lubie czekoladowy /oprocz lodow / i waniliowy
Kocham czekolade w kazdej postaci, niestety
Chociaz cukiereczkami anyzowymi bym nie pogardzila Jak mama kupawala paczke landrynek to zawsze wyjadalam jej te biale, anyzowe cukierki...

Agus, co zrobimy jak nie wszystkie potwierdza chec kupienia opaski?
Ja juz nie bede sie odzywac w tamtym watku, bo widze, ze sama robie balagan i zasmiecam watek.Sorki
Ale krew mnie zalewa, jak slysze to 'WWW' i 'PL' Wrrrrrr
Co mnie obchodzi, ze sa jacys faceci na wizazu! Jak zaden nie zglosil sie do zakupu bransoletki!!! Co to ma za znaczenie, ze sa!!! Nie kumam!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:54   #2778
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

zacznijmy od tego, ze wiekszosc dziewczyn nie wie jaka byla geneza tych opasek..zaczelo sie od tego ze jakas jedna dziewczyna jechala pociagiem i sie zastanawiala "a moze naprzeciwko siedzi wizazanka"...i zaczely sie pomysly na jakis znak rozpoznawczy, byla sonda..stanelo na opasce, potem sonda dot koloru..i generalnie idea tego opaskowania jest wlasnie takie dyskretnie i znane tylko dla nas oznaczenie..zebysmy tylko my wiedzialy co to znaczy, czyli slowo "wizazanka" jako twor typowo z tego forum jest idealne bo nie dosc, ze wlasnie jest nazwa specyficzna dla nas to od razu my, wtajemniczone wiemy o co chodzi i sie rozpoznajemy... ech ja od zawsze jestem zdania ze gdzie wiecej bab tam zgody nie ma
__________________
grin ajz rulez




Edytowane przez grin_ajz
Czas edycji: 2006-11-03 o 21:56 Powód: straszne literowki :)
grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:58   #2779
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

To sie ciesze Asiu ze ci troche przeszło
a co do opasek to powoli brak mi do tego cierpliwosci na liscie było 200 chetnych prawie polowa nie potwierdzila jeszcze i jestem pewna ze czesc i tak nie potwierdzi bo juz dawno ich na wizazu nie bylo jak patrzałam. To bedziemy starac sie dobic do 200 znowu to wtedy polowa zrezygnuje bo im sie napis nie spodoba i tak i tak widze ze sprawa opasek to chyba do swiat nawet nie dojdze do skutku

A juz szkoda gadac dojdzie jeszcze do tego ze trzeba bedzie nawoływac dziewczyny do kupna poprzez wysylanie do wszystkich wiadomosci na PR
heh juz mi taki pomysl kilka osob podsuneło ( w sumie nie taki glupi)


heh Agata i Asia co do cukierkow ja tez lubie te biale z landrynek i zielone kurcze ale z nas łakmczuchy ale moj Tzecik to juz wogóle on uwielbia wszelkie slodycze zwlaszca czekolade i cukierki jogurtowo-truskawkowe w polewie czekoladowej dobrze ze za marcepankami nie przepada bo wiecej dlamnie zostaje - ale niemyslcie ze jestem taki samolubek

Agata swietnie to napisalas masz racje w 1000 % procentach !!!!
Daje ci pozwolenie (zartuje oczywiscie ) ale napisz to - jezeli chcesz na watku o liscie chetnych ....... ja postawie kropke i sprawe "ale ja wole inny napis " na tym zamkniemy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 22:35   #2780
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

ja jzu ide lulu
a jutro do szkoły mam egzamin wiec trzymajcie zamnie kciuki mam zajecia caly dzien wiec wieczorkiem sie zamelduje
slodkich snow
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:23   #2781
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Ucho juz nie boli Troche jakby szumi, ale to przez kropelki, ktore caly czas dawkuje.

A dzis jest piekny dzien -sobota Caly dla mnie...Tz w pracy, wiec moge dzien zaplanowac wg moich upodoban. Niestety najpierw musze posprzatac i zrobic pranie, a potem chyba zejde z buta, do miasta

Dorotko - jak tam twoja gimnastyka? Trwasz twardo dalej czy juz mniej?
Ja walcze dalej, wczoraj mialam dzien bardzo wzorowy - zero slodkosci, duzo ruchu, mala kolacyjka
Mysle, ze najgorszy etap mam za soba, teraz juz z gorki Mam nadzieje, ze te 3-4kg zrzuce do 16 grudnia...


Agatko - wszystko sie zgadza co napisalas o opasce, szkoda, ze nie wszyscy tak to odbieraja.
Tak sobie mysle, ze jak wygra 'www' lub 'pl' to zrezygnuje i zrobie sama swoja fioletowa opaske z napisem takim jaki chce. Tyle, ze to juz nie bedzie to samo Ehhh

Agus- Trzymam kciuki, powodzenia na egzaminie

Heh, ja bede miala w grudniu pewnie egzamin na zakonczenie kursow
Aha pytalyscie sie, co to za kursy...Otoz robie kursy STCW95 do ksiazeczki zeglarskiej , czyli kursy o tematyce przeciwpozarowej, medycznej, ratowniczej i odpowiedzialnosci na morzu...


Dziewuszki, wiem ze jeszcze sporo czasu, ale czy mozemy wstepnie ustalic dzien spotkania. Chcialabym sobie zaplanowac ten moj 'urlop' jakos z glowa...
Co sadzicie o dniu 20, 21 lub 22 grudnia ? Godzina np 15 ? Miejsce Gdynia Gl


EDIT : widze Gosie Gosiu co slychac? Co sie z toba dzialo?
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:26   #2782
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
A ja dzis obudzilam sie z bolem ucha i przygluchawa Spuchlo w srodku i booollliiiiiiiii Nawet szczena nie moge ruszac

Gdzie sie nasza farmaceutka podziala? Potrzebuje rady
Gosiu, odezwij sie!
Hetbaty na ucho raczej nie pomoga, ale moze jakies kropelki...Ja nie mam dzis czasu skoczyc do apteki, bo znowu do wieczora mam zajecie. Jutro pewnie pojde, ale nie wiem czy przezyje dzisiejszy dzien i noc

Witajcie drogie kobitki


Przepraszam za tak długą nieobecność. Mój brat - nałogowy komputerowiec prawie całkowicie zawładnął kompem, jakby sie do niego przykleił, heh...

Asiu, jeśli chodzi o Twoje uszko, wiem co przeżywasz bo ja nie raz miałam z uszami problemy. Jeśli jak mówisz bardzo cie boli, pewnie jest też jakiś obrzęk.. Domyślam sie że to stan zapalny ucha. Jakbyś poszła do lekarza, to pewno zapisze Ci jakiś antybiotyk w kropelkach.
Napisze Ci jak ja sobie z tym poradziłam. Też kiedyś miałam zapalenie ucha środk. Było to parę dobrych lat temu. Mama robiła mi kompresy z ziół szwedzkich (można kupić w aptece, to mieszanina ziół na dość stężonym roztworze alkoholowym) - nasączała tym paway waty i przykładałam to z zewnątrz do ucha. Potem obwiązywałam szalikiem i leżałam z tym w łóżku (nie pamiętam już - może miałam gorączkę). Ból był okropny. Także wiem Asiu jak cierpisz i myślami jestem z Tobą....


A za oknem tak biało....ehhhh.....co ta zima tak wcześnie....ledwo zakupiłam kurteczke skórzaną i sie nie nanosiłam jej jeszcze.....

Pozdrowienia i buziaczki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:28   #2783
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu, ooo jesteś.., ciesze sie że już sie lepiej czujesz i ucho nie boli
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:41   #2784
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
eehh Dorotka wczoraj byłam u lekarza bo cos zle sie czułam w pracy a lekarz kazal jak by tylko cos sie dzialo odrazu przyjsc wiec i wyszlam szybciej z pracy i...


..... znów pogorszyły mi sie wyniki badan i na dodatek lekarz wykrył umnie dziwny guzek kolo lewego jajnika i skierował mni na USG
i tak siedzie i sobie placze bo juz mam tego wszystkiego dosc
CHCE JUZ BYC ZDROWA !!!!!!!!
Aguś, znam dobrą metode która już pomogła innym. Otóż, moja mam kilka lat temu też miała na jajniku jakąś torbiel czy guzek, podobnie jej koleżanka. Mój tata zaczął mamie stosować akupresure, czyli masaż stóp. Trzeba to robić systematycznie i według określonej kolejności. Mam taką fajną książkę o akupresurze tam pisza o tej kolejności, jak chcesz moge zeskanować i Ci wysłać na maila. Najważniejsze żeby chcieć sie masować i wierzyć że sie uda. Możesz też poprosić TŻta, żeby Ci stopy masował.
AAa....., nie napisałam najważniejszego - po jakimś czasie sysytematycznych masaży (liczy się częstość - może być co 2 lub 3 dzień) te torbiele zniknęły zarówno u mojej mamy jak i u jej koleżanki (która też stos. akupresure).
Aga, napisz co o tym myślisz

Edytowane przez gosik24
Czas edycji: 2006-11-04 o 09:43 Powód: heh
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:41   #2785
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Gosia
Witajcie drogie kobitki

Przepraszam za tak długą nieobecność. Mój brat - nałogowy komputerowiec prawie całkowicie zawładnął kompem, jakby sie do niego przykleił, heh...
Moze sie faktycznie przykleil i nie mogl wstac...Trzeba bylo mu pomoc

Cytat:
Mama robiła mi kompresy z ziół szwedzkich (można kupić w aptece, to mieszanina ziół na dość stężonym roztworze alkoholowym) - nasączała tym paway waty i przykładałam to z zewnątrz do ucha. Potem obwiązywałam szalikiem i leżałam z tym w łóżku (nie pamiętam już - może miałam gorączkę). Ból był okropny. Także wiem Asiu jak cierpisz i myślami jestem z Tobą....
Dziekuje za rady Gosiu, nasza pani doktor
Te ziolka szweckie brzmia sensownie, poszukam ich tutaj i bede rozbic oklady na noc...To ze najgorszy bol przeszedl, nie znaczy ze mam to teraz zaniedbywac.
Mam nadzieje, ze nie zacznie bolec jak wczoraj na wieczor...
Najgorsze jest to, ze przygluchawa jestem, az mi glupio co chwile pytac sie 'coooo?' / 'sluchaaam?' jak ktos coz do mnie mowi

Ja wam mowie - starosc nie radosc
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 09:58   #2786
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu, wysłałam Ci PW przeczytaj
Nie przejmuj sie, ja też nie słyszałam, miałam już kilka przypadków, że korek zrobił mi sie w uchu, heh, wydawało mi sie że już taka przygłuchawa zostane, ale nie jest tak źle......co do korków to zawsze mam problem przy kąpieli, heh.....
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 10:06   #2787
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam


Ja juz po egzaminie poszlo jakos ale niektore pytania były tragiczne czesc czysta teoria duzo wiedzy ale mysle ze zdam obty nie zapeszyc mam teraz 2 godziny przerwy czesc dziewzzyn poszłona kawe do Gemini to tej kawiarni na dole(mowie wam maja tam pyszna kawe)
ale ja jez jakos zle sie czuje zosatałam i zakradlam sie na komputer by sobie powizazowac




Asiu ciesze sie niezmiernie ze uszkojuz nie boli jak bol przeszedl to pewnie "odzysasz sluch" znaczy rozklejici sie tam cos w uszku
Co do tej opaski zobaczyny ja mysle ze wiekszoas wlasnie nierozumie idei tej opaski chca przezna reklamowac nasz poratal a przeciez nie takie bylo załorzenie jak słusznie zauwazyla Agata (chyba trzeba to koniecznie tamnapisac bo jednak wiekszosc dzieczyn niewie po co ta opaska

Gosiu ciekawa ta medota jak bys mogła to wtedy przeslij mi to na meila Aga21087@wp.pl
Umnie tez lekarze podejrzewaja torbiel ktory jest na jajniku a jak taksprawa bedzie wygladac to beda go albo probowac rozdzielic laserowo a potem usunac albo operacyjnie usunac czego sie najbardziej boje ale pociesza mnie chociaz to ze nareszcie cos sie wyjasnia bo jak dotej pory przez3 lata nikt nie potarafił stwierdzic o mi jest byłam juz u dziesiatek lekarzy juz nie wspomnie ile pieniazkow wydałam na same wizyty
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 10:12   #2788
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu a uchem sie nie przejmuj napewno wszystko wroci do normy jeszcze dzis swojja droga mi tez ucho czesto zatyka sie od wody i zawsze tak osroznie myje glowe czy sie kompie by tylko mi ucha nie zalalo
Bo wtedy odrazu mnie boli i nic na nie nieslysze
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 11:25   #2789
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Asia własnie tak patrze na kalendarz heh pewnie bedzie nam ciezko umowic sie tak daleko w do przodu bo nifgdy nic nie wiadomoale ale ja proponuje 20 w srode bo w piatek to juz weekend przed swietami porzadki w domu kupowanie prezentów chyba rozumiecie ?? niewiem jak inne dziewczyny
Godzinka mysle ze 15 byla by oki bo i tak juz szybko sie ciemno robi
W Gdyni mam nadzieje ze tez wikszosci bedzie odpowiadac trzeba by było tylko umówic sie np. na dworcu bo pewnie wiekszosc przyjedzie kolejka i ustalic jakies miejsce gdzie sobie pojdziemy
Do jakiejs fajnej knajpki na piwko grzane heh bo pewnie zimno bedzie albo na jakies ciacho
no i trzeba by bylo wziasc aparat by porobic zdjecia by jakas pamiatka byla



oki ja juz zmykam bo zaraz mam zajecia odezwe sie wieczorkiem

buziolki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 11:54   #2790
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a ja bylam dzis w miescie w poszukiwaniu butow i nic nie znalazlam...wszedzie kozaki a ja mam za grube lydki na kozaki i nie moge zadnych dopiac..a krotki butow nigdzie..niiiigdziieee... musze chyba na gildie jechac bo widzialam tam takie w zeszlym roku

co do spotkania to tak jak aga proponuje lepiej ten 20 w srodku tygodnia, 22 odpada na pewno bo to juz przed swietami bezposrednio wiec np ja bym nie przyjechala specjalnie do gdanska a mysle ze w okolicach 20 bede miala pewnie ostatnia seminarke przed swietami wiec sie pojawie w gdansku

dziewczyny co do idei opaski...napisalabym posta..ale zauwazcie ze wiekszosc dziewczyn w ogole nie czyta postow pozostalych..juz wiele razy zauwazylam, ze ktos cos napisal...a dwa posty nizej ktos to samo pisal...mam wrazenie ze wiekszosc ludzi czyta najpierw pierwszego posta i leci odpowiadac a nie doczyta reszty...wkurza mnie to...ale ok napisze moze ze dwie osoby przeczytaja
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.