Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 20:42   #2761
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ, fajniaste! ja mam kocyk z color stories i jest piękny 😍

Magda, a jakie masz gwiazdki? Mnie się milky way spodobały, ale one na szczęście rzadkie 😜

A ja Wam powiem, że ostatnio nie czekam na weekend 😉 pewnie, fajnie jak tż jest w domu i się Młodą zajmie, ale jakoś mi ostatnio z nią dobrze jest. Pewnie pochwalę i jutro mi da popalić 😜

Dzięki za odpowiedzi co do eko warzyw ja chyba zainwestuje w takie, bo jestem trochę ekoświrem jaki chodzi o Jagodę 😀

Mnie nikt nie pyta kiedy drugie takie pytania są tak bez sensu, jak obecne dziecko ma pół roku, że chyba bym wyśmiała 😜
Inna sprawa, że ja trochę tęsknię za ciąża i za takim maleńkim noworodkiem ❤❤❤ więc ja bym chciała, tylko w ogóle sobie nie wyobrażam jakbym miała to ogarnąć 😜
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 20:53   #2762
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, ja tam lubię być z TZ razem w domu. Sporo pomaga przy małej.

No ja właśnie zobaczę jak teraz będzie, bo w Krynicy mała była super. Potem w domu miała gorszy jeden czy dwa dni. Ale zaczęła się turlać na urlopie, także zobaczymy czy sama ją ogarnę...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 21:31   #2763
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Magda, ja tam lubię być z TZ razem w domu. Sporo pomaga przy małej.
Ja teeeeż! Odliczam dni do weekendu zawsze.

Pola też jeszcze bezzebna
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 21:44   #2764
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Moje siostry ciągle "to kiedy drugie" ale zawsze mnie mama broni że one nie mają ani jednego dziecka i mają mi dać spokój. Po za tym nikt nigdy nie pomyśli, że można mieć przecież tylko jedno dziecko.
Nie, musi byc dwojka. I koniecznie PARKA

A to jest takie glupie.. ja np. chcialabym miec drugiego syna.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 22:03   #2765
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja teeeeż! Odliczam dni do weekendu zawsze.

Pola też jeszcze bezzebna
To w ogóle jest straszne, takie odliczanie dni, to tak jakby się życie "przeczekiwało", byle szybciej weekend. Ale w pracy podobnie było.
Myślę że z dziećmi później będzie trochę inaczej, być może nawet trochę łatwiej? Chociaż wszyscy "wujkowie-dobra-rada" mówią: "zobaczysz..."
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 22:05   #2766
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie pochwalic, bo pekne. Uwaga, uwaga mama zaplaci mi za suknie slubna. Koniec z szukaniem jak najtaniej. Bedziemy szyc moja suknie marzen!!!
]


Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Sluchajcie zamotalam Olafa w kangura i ma odznaczone czerwony slady na nozkach? Tak ma byc?
tak może być \
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość

Ja też się chcę czymś POCHWALIĆ!
Zjadałam pół tabliczki czekolady mlecznej i.... dostałam okres! ( wiem, głupie jest chwalenie się okresem )[COLOR="Silver"]
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 23:04   #2767
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość





A to jest takie glupie.. ja np. chcialabym miec drugiego syna.


Piona!
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 23:20   #2768
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll mój mąż powiedział, że nie kupi dziecku nie ubranej lalki

Ja też czekam do niedzieli jak na zbawienie jakieś, wtedy jest dzień taty i syna i mamusia tylko karmi.

Nie mogę się doczekać kiedy moje paczki przyjadą, talerzyk,miseczka,ochrani acz, wkładka do wózka, piłki do basenu, bluza, bodziak i nie pamiętam co tam jeszcze zamówiłam.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 06:42   #2769
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja teeeeż! Odliczam dni do weekendu zawsze.

Pola też jeszcze bezzebna
Ja też się nie mogę doczekać aż wróci z pracy. Ale jak siedzi całe dnie w domu to po paru dniach mi wszystko rozwala bo on coś musi zrobić, gdzieś pojechać. No i inna kwestia że po paru dniach zaczynamy się kłócić

Potwór. Wstał o 6. Usypiam i nie wiem czy się kłaść czy jeść śniadanie czy co

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

A mięta - to jest natibaby sturdust 100% bawełna z preorderu. Próbowałam ustalić dokładną nazwę ale się nie da W każdym razie granat z jednej strony z drugiej jasna i ma na jasnej ciemne gwiazdki, a na ciemnej jasne, z tym że gwiazdki są jednokolorowe na każdej stronie mega miękka, trzyma na mur, gdyby nie ta głupia chęć zmiany to by została

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Transfer vol 2
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 07:41   #2770
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga on ma bodziaka i spodenki ale okejjjjjk wysylam wersje dla meza klik kumpel ubranupo uszy mi tam letnia wersja nie przeszkadza



DZIEŃ DOBRY

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

magda my od 4 :40 na nogach
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 07:58   #2771
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ próbował ale ja się nie dałam. Zignorowalam durnia. Boże..nawet śniadania nie zdążyłam dojesc.. Eh. Ale za to ubrał bodziaka 74 już? ale ten chłopak mi dorasta..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 08:15   #2772
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

magda ja tez jestem w szoku nasze chlopaki z jednego dnia Kube leswo wciskam w 68 a na 74 nie mam nic
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:29   #2773
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Magda, uff że to nie milky way 😎 ja chcę sprzedać nasze kółkowe rybki, bo ja się z kółkami nie dogaduję, a chciałbym czegoś jeszcze spróbować 😜 ładne te rybki, ale mi leżą i powodują wyrzuty sumienia

Chciałam się ubrać, zapakować Jagodę w chustę i iść sobie po bułki do sklepu na śniadanie. Ale gdzeeż by ona poczekała 5 minut. Już ją noszę w chuście po domu, bo był taki wrzask że uszy puchły...

Jagoda mi też z 68 wyrasta 😔

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-07-15 o 08:31
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:32   #2774
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda,a to nie jest indygo?

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Dziecko spi, matka pije kawę i je sniadanie. Bajka
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:38   #2775
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka próbowałam ustalić i indygo pasuje ale nie do końca bo indygo ma różnokolorowe gwiazdki a ja mam jeden kolor
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:55   #2776
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Moze to jakas limitka jest i tylko jedna taka byla? Zwlaszcza ze preorder
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:29   #2777
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga a jaka wkladke do wozka kupilas?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:54   #2778
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
O tak pomidory obowiazkowo! Bede robic przeciery i keczupy
jak robisz keczup?

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Uaoo tak a propo ciąża i poród ci nie straszne? Bo ja jak sobie tylko przypomnę czym to grozi to nie ma opcji żeby się nie zabezpieczać.

Ja po pierwszym porodzie długo, długo nie chciałam słyszeć o ciąży. Tak się panicznie bałam, że brałam tabletki + gumka + kończył wcześniej haha. Bałam się porodu i dziecka. Chciałam tylko jedno. Ale przyszedł taki moment niedługo po ślubie, że chce. I w tamtym momencie nie myślałam o porodzie, ale o tym że bardzo chce drugie dziecko. Wiedziałam już jak wygląda poród, więc bałam się 1000 razy bardziej.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:01   #2779
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
russiandoll mój mąż powiedział, że nie kupi dziecku nie ubranej lalki

Ja też czekam do niedzieli jak na zbawienie jakieś, wtedy jest dzień taty i syna i mamusia tylko karmi.

Nie mogę się doczekać kiedy moje paczki przyjadą, talerzyk,miseczka,ochrani acz, wkładka do wózka, piłki do basenu, bluza, bodziak i nie pamiętam co tam jeszcze zamówiłam.
jaki ochraniacz? :P
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 11:06   #2780
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
magda ja tez jestem w szoku nasze chlopaki z jednego dnia Kube leswo wciskam w 68 a na 74 nie mam nic
Konradek też już bodziaki 74 nosi ale w większość 68 też się jeszcze mieści, czasami odnoszę wrażenie że te ciuszki rosną


Ja lubię jak TŻ jest w domu, zawsze łatwiej się ogarnąć nawet jak pracuje u mnie jeszcze mama pomaga ale obecnie jest na wakacjach więc już ponad 2 tygodnie jej nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:19   #2781
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Jejku russi, magda ja juz kompletuje 80/86, 74 bodziaki mi sie ledwo dopinaja :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



Nad gora sie zastanawiam, ale cos podobnego jak na 2 pierwszych zdjeciach, dol taki jak na ostatnim.

Mamaa sie upiera nad syrenna z koronki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:01   #2782
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kinga on ma bodziaka i spodenki ale okejjjjjk wysylam wersje dla meza klik kumpel ubranupo uszy mi tam letnia wersja nie przeszkadza
Za tyle to mnie maż z domu wyrzuci z tą lalka razem
A tamten cytuje "ma babcine majtki"

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Kinga a jaka wkladke do wozka kupilas?
Taka: https://minkycm.pl/pl/p/Wkladka-do-wozka-Zwierzaki/1271 za rejestrację jest kod rabatowy 15 %

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
jaki ochraniacz? :P
Swoje kolory biała gwiazdka na szarym/miętowe groszki a zamawiałam tu http://allegro.pl/show_item.php?item=6076143574


Ewusia Szymek ma dwa bodziaki z rozmiaru 62 które poważnie rosną z nim


My już po szczepieniu w domu. Na pneumokoki mamy 31.08. a później 6 miesięcy spokoju.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Aha i zamówiłam na ali drugą wkładkę, bo przecież tą będzie kiedyś trzeba uprać to tak na zmianę kupiłam taką zwykłą, tanią zobaczymy a może okaże sie super. http://de.aliexpress.com/item/2016-N...08.0.52.jQpNbO
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:13   #2783
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

nagla zmiana planów

prosimy o kciuki

kierunek: 200 km na północ
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:25   #2784
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Moze to jakas limitka jest i tylko jedna taka byla? Zwlaszcza ze preorder
Możliwe.. Nie wiem

Russ a co się stało?

Boże.. Nic mi się nie chce. Obiad bym zjadła. Ale mi się go robić nie chce..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:57   #2785
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russi gdzie jedziesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 14:13   #2786
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi, ta druga 😍😍😍

Mnie się też nic nie chce dziecko na mnie cały dzień porykuje, teraz śpi w chuście, więc się pasę na fotelu 😋
Obiad na szczęście zrobiłam wczoraj 😊

Dobrze że mnie nie kręcą ochraniacze i wkładki do wózka 😜 może dlatego że łóżeczka jeszcze nie mamy, a wózka używamy raz w tygodniu 😉

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-07-15 o 14:14
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 14:38   #2787
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
nagla zmiana planów

prosimy o kciuki

kierunek: 200 km na północ
gdzie jedziecie, coś się stało?

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Boże.. Nic mi się nie chce. Obiad bym zjadła. Ale mi się go robić nie chce..
Mam tak samo

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Malwi, ta druga 😍😍😍
Dobrze że mnie nie kręcą ochraniacze i wkładki do wózka 😜 może dlatego że łóżeczka jeszcze nie mamy, a wózka używamy raz w tygodniu 😉
Ochraniacz kupiłam bo mi sie przekręca w łóżeczku w nocy, klinuje się miedzy szczebelkami i przy kolejnym obrocie się budzi a znowu wykładka do spacerówki konieczna bo strasznie się mu głowa poci ode tego materiału w spacerówce, cała mokra jest. I lubię takie dodatki, zresztą lubię wszystko co dla małego
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 15:58   #2788
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

miastooooo
domek
szczecin

maz mogl nas zawiezc wcześniej

matka sie ubrala miastowo przyodziala swieze melisy i sru do aptekipo mleko a moj tata mowi: dziecko czemu ty w kapciach wychodzisz? ehh te facety
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 16:25   #2789
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll a ja myślałam, że wy do jakiegoś lekarza jedziecie czy coś
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 17:07   #2790
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Za tyle to mnie maż z domu wyrzuci z tą lalka razem
A tamten cytuje "ma babcine majtki"



Taka: https://minkycm.pl/pl/p/Wkladka-do-wozka-Zwierzaki/1271 za rejestrację jest kod rabatowy 15 %



Swoje kolory biała gwiazdka na szarym/miętowe groszki a zamawiałam tu http://allegro.pl/show_item.php?item=6076143574


Ewusia Szymek ma dwa bodziaki z rozmiaru 62 które poważnie rosną z nim


My już po szczepieniu w domu. Na pneumokoki mamy 31.08. a później 6 miesięcy spokoju.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Aha i zamówiłam na ali drugą wkładkę, bo przecież tą będzie kiedyś trzeba uprać to tak na zmianę kupiłam taką zwykłą, tanią zobaczymy a może okaże sie super. http://de.aliexpress.com/item/2016-N...08.0.52.jQpNbO
Fajna ta wkładka może też zamówię
Na razie używam tej która była oryginalnie z wózkiem, nie jest ładna ale się sprawdza
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
miastooooo
domek
szczecin

maz mogl nas zawiezc wcześniej

matka sie ubrala miastowo przyodziala swieze melisy i sru do aptekipo mleko a moj tata mowi: dziecko czemu ty w kapciach wychodzisz? ehh te facety
Super że jesteś w domu odpoczniesz trochę wreszcie


Młody dziś spał 0,5 godziny, teraz mi kima przy cycu, bo przecież po co żeby matka coś porobila
A TŻ z mieszkania gruz wynosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.