My Style Diary V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 10:27   #2761
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Hehe Mags nie ma czasu bo tworzy cudne kartki co jej nie zwalnia absolutnie z aktywnosci na MSD
kartki rzeczywiscie boskie, zrobisz na nich majatek jak tylko zaczniesz sprzedawac
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:44   #2762
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Hehe Mags nie ma czasu bo tworzy cudne kartki co jej nie zwalnia absolutnie z aktywnosci na MSD
Prawdę napisałaś, ojj prawdę Jestem juz taka maniaczką jeśli chodzi o te kartki, ze czasami wstaję wczęsniej do pracy, zeby jeszcze zdążyć sklecić jakąś karteluszkę Tylko dzis mi nie wyszło bo miałam powódź w kuchni i musiałam sprzatać

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
kartki rzeczywiscie boskie, zrobisz na nich majatek jak tylko zaczniesz sprzedawac
Jeszcze nie myślałam o tym, ale jak nabiorę większej wprawy to kto wie Oczywiście wizażanki będa miały specjalny rabat
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:50   #2763
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

No to Mags daj znać, akurat na jesieni mam duzo urodzin więc się przydadzą:P śliczne są, zazdroszcze talentu. A jak wstajesz prze praca to chyba juz jakis nalóg

________-
Wklejam mój wczorajczy z wycieczkie do uroczego Den Bosch w Holandii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jjj.jpg (51,0 KB, 339 załadowań)
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:51   #2764
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Gabi, proszę, daj juz spokój, bo się robi tu z lekka nie przyjemnie, Shatin zakończyła spór, a Ty dalej drążysz temat dodając trzy posty pod rząd... Było minęło, nie ma już tematu. Blog jest nie Twój = to już wiemy. To forum modowe, a nie miejsce przepychanek przesycone jadem i kłotniami. Dodajemy zestawy - komentujemy, doradzamy, chwalimy, krytykujemy KONSTRUKTYWNIE, a nie żeby ktos się załamal i więcej na forum nie pokazał.
Bo jak widzę takie przepychanki to mam coraz mniejszą ochotę cos na MSDPP pokazywać i w ogóle tu zaglądać.
wy chyba jakies slepe jestescie!!!! albo to jest kolko wzajemnej adoracji!!!! to nie ja zaczelam, ja skonczylam temat wczoraj ale szanowna shatin wieczorem znow zaczela! wchodze na foru rano i co widze? znowb jakies jej aluzje do blogu -dziewczyna widac jakas dziwna jest
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:53   #2765
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
No to Mags daj znać, akurat na jesieni mam duzo urodzin więc się przydadzą:P śliczne są, zazdroszcze talentu. A jak wstajesz prze praca to chyba juz jakis nalóg

________-
Wklejam mój wczorajczy z wycieczkie do uroczego Den Bosch w Holandii
śliczne botki one są z deichamnna?
a co do zestawu to dodałabym jakiś pach
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:00   #2766
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wy chyba jakies slepe jestescie!!!! albo to jest kolko wzajemnej adoracji!!!! to nie ja zaczelam, ja skonczylam temat wczoraj ale szanowna shatin wieczorem znow zaczela! wchodze na foru rano i co widze? znowb jakies jej aluzje do blogu -dziewczyna widac jakas dziwna jest
Gabi czy Ci nie działa PW, że nasyłasz na mnie inne wizażanki żeby mi coś powiedziały w Twoim imieniu?
Też skończyłam temat, a Ty w kółko to samo, 3 posty pod rząd żeby sie rzuciło w oczy, (od czego jest opcja edycji jeśli chcesz coś dodać?...). Napisałam że blog to drażliwy teamt tutaj i teraz sama to potwierdzasz, zrozumialam ze to nei Twój, nie trzeba mi pisać 3 postów pod rząd żebym zrozumial.
i po co ta agrasja w ogole, czemu nie dajesz sobie nic powiedziec? I po ciotce klotce kolejne wyzwiska; ślepa, ma problemy ze sobą, dziwna.. Jak sama pisałaś jesteś wykształconą kobietą po 30 (chyba wykładowca akademicki, ale tez moge sie mylic...) , więc myśle że kobieta z tym wykształceniem i z taką pozycją zawodową powinna podchodzić do pewnych spraw bardziej spokojniej i z klasą....

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
śliczne botki one są z deichamnna?
a co do zestawu to dodałabym jakiś pach
pach? Tak, z Deichmanna a do zestwu dodałam potem jeszcze kurtke bo było strasznie zimno, torebke i pierscioenek, ktory juz nie raz pokazywalam czekam teraz na Twój:p
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:04   #2767
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość


pach? Tak, z Deichmanna a do zestwu dodałam potem jeszcze kurtke bo było strasznie zimno, torebke i pierscioenek, ktory juz nie raz pokazywalam czekam teraz na Twój:p
no pach na talie
a co do zestawu odemnie raczej nie bedzie bo mi weny twórczej brak
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 11:07   #2768
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
no pach na talie
a co do zestawu odemnie raczej nie bedzie bo mi weny twórczej brak
aha Nie, właśnie chcialam taki męski zestaw, luzna góra wąski dół. Nie wiem czy pisałam- tak, butki z Deichmanna 20 €
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:13   #2769
izkaaa_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 619
Dot.: My Style Diary V

mam sporo do nadrobienia, jak bede miala wiecej czasu to wszystko na spokojnie obejrze narazie wklaeje jeden zestaw, wczorajszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Project13.jpg (53,9 KB, 400 załadowań)
__________________
I know I'm not perfect
But at the end of the day
Who is?...
izkaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:25   #2770
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
A mnie nadal się jesienne klimaty udzielają Chciałam pokazać cztery swoje z dzisiejszych zabaw przed aparatem (znowu ciemno, ech...), a do tego zapytać, jaka torebka do ostatniego zestawu? Bo żadna nie przychodzi mi do głowy. Fioletowa i czarna to już chyba za dużo, szara którą widać w innym zestawie jest moim zdaniem trochę za jasna no i klops Co sądzicie?

super_karo: bardzo ładnie Ci w tych spodenkach
kagusia: podoba mi się, taki prosty, szkoda że tak słabo widać torebkę
mm111111: ta kurtko-koszula jest piękna czy ta fioletowa bluzka jest z Orsaya? bo mierzyłam dzisiaj podobną.

Załącznik 1657969Załącznik 1657970Załącznik 1657971

Załącznik 1657972 jaka torebka?
Ładnie, tak powaznie dosyc, ale elegancko i np. do pracy super. Podoba mi sie.
Cytat:
Napisane przez Taliaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mój wczorajszy
Fajowsko, nie moj styl, ale bardzo mi sie podoba. masz super fryzurke.

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość




pozbylabym sie tylko zlotej torebki,poza tym fajnie ladnie Ci w grzywce

Wlasnie wrocilam wiec wklejam zestaw z ta sukienka, nad ktora sie tak dlugo zastanawialam
Ślicznie wygladasz Kochana
Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
No to Mags daj znać, akurat na jesieni mam duzo urodzin więc się przydadzą:P śliczne są, zazdroszcze talentu. A jak wstajesz prze praca to chyba juz jakis nalóg

________-
Wklejam mój wczorajczy z wycieczkie do uroczego Den Bosch w Holandii
Fajnie, prosto. I butki ładne
Cytat:
Napisane przez izkaaa_ Pokaż wiadomość
mam sporo do nadrobienia, jak bede miala wiecej czasu to wszystko na spokojnie obejrze narazie wklaeje jeden zestaw, wczorajszy
Hmm, no podoba mi sie nawet Fajnie wygladasz. Buty bym zmienila na jakies inne, ale to ja. A tak to jest fajnie
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:04   #2771
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
Wklejam mój wczorajczy z wycieczkie do uroczego Den Bosch w Holandii
Bardzo mi się podoba, minimalizm z nutką klasyki właśnie poszukuję jakiejś fajnej klasycznej białej koszuli,zależy mi tylko zeby byla gruba i sztywna
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 12:49   #2772
foamclene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: My Style Diary V

Witam,
Strefa piesza to moj blog.
Faktycznie mamy identyczne buty, ale ja i moje nogi jestesmy cieższe od Gabinych o jakies 8 kg ))))))))))))))))))))))) wiec musilao ja to zabolec


W kazdym razie witam sie z Wami w tych niewesolych okolicznosciach
czasami poczytuje i podgladam wasze forum (Gabi podsyla mi linki Waszych swietnych stylizacji)

Czuje jakis przymus wyjasnienia skad te podobienstwa stylizacyjne: obie jestesmy uczestniczkami forum moda gazeta.pl oraz szafiarki rtakze na gazeta.pl
Wiele z nas (uczestniczek tych forow) ma identyczne ciuchy/buty/dodatki nie tylko dlatego, ze zgapiamy od siebie ale takze czesto kupujemy sobie wzajemni identyczne rzeczy czy wymieniamy sie dodatkami. Bardzo sie lubimy i szanujemy byc moze upodabniamy sie do siebie pod wplywem przebywania na wspolnych forach albo zawsze bylysmy podobne i polaczyly nas te same upoodbania dlatego tam wlasnie wyladowalysmy...

Mam nadzieje, ze opanuje techniczne tajemnice obslugi Waszego forum co pozwoli mi czesciej brac udzial w dyskusjach.


>mogę...
http://foamclene.blogspot.com/
jeśli to nie Twój to przeraszam ale byłam prawie pewna że to Twój... Nawet sesje balkonowe jak u Ciebie i z tymi charakteryscznymi kremowymi butami z Zary...<

Edytowane przez foamclene
Czas edycji: 2008-08-11 o 13:10
foamclene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:49   #2773
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wy chyba jakies slepe jestescie!!!! albo to jest kolko wzajemnej adoracji!!!! to nie ja zaczelam, ja skonczylam temat wczoraj ale szanowna shatin wieczorem znow zaczela! wchodze na foru rano i co widze? znowb jakies jej aluzje do blogu -dziewczyna widac jakas dziwna jest
Zgadzam się z Shatin-ona tylko zasugerowała,że to może być Twój blog. Przecież każdy ma prawo się pomylić A Ty zrobiłaś karczemną awanturę(jakby to było niewiadomo co) i na dodatek epitety typu "dziwna dziewczyna" nie są na miejscu. Tak,owszem-jestem ślepa i należe do kółka wzajemnej adoracji(tak,żeby nie było żadnych niejasności)
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:04   #2774
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez foamclene Pokaż wiadomość
Witam,
Strefa piesza to moj blog.
Faktycznie mamy identyczne buty ale ja i moje nogi jestesmy ciezsze od Gabinych o jakies 8 kg ))))))))))))))))))))))) wiec musilao ja to zabolec
Podejrzewam, ze to innych troche boli, ze Gabi swietnie wyglada, ma oryginalne ciuchy i potrafi je ladnie zestawic ba, nawet przerobic!

Gabi gra nie warta swieczki. Czekam na Twoje dalsze propozycje
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:18   #2775
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze to innych troche boli, ze Gabi swietnie wyglada, ma oryginalne ciuchy i potrafi je ladnie zestawic ba, nawet przerobic!

Gabi gra nie warta swieczki. Czekam na Twoje dalsze propozycje
dziękuje paprak za wsparcie duchowe bo juz trace wiare w ludzi
oczywiscie nikt chyba nie zwrocil uwagi na te slowa shatin "nie rozumiem po co zaprzeczac ze sie nei ma bloga. mozesz np. nie podawac adresu ale po co zaprzeczac skoro jest nawet na "liscie polskich szaf"
i tylko te slowa mnie tak zabolaly, nic wiecej. ale nikt na to oczywiscie uwagi nie zwrocil, bo po co, lepiej powyżywac sie na mnie i zwalic wine na mnie ze to ja zaczynam etc
kazdy widzi jedynie to, jak potem zbita z tropu napisala ze byla PRAWIE pewna - a PRAWIE robi roznice i krzywde niestety
i nie chodzi mi o nic, tylko o to jak niesprawiedliwe potrafia byc dziewczyny wypowiadajace sie tutaj
a czy jest cos zlego w tym ze kopiujemy cos od innych?? chyba nie, bo przeciez wszystkie inspirujemy sie jakimis zdjeciami, ludzmi spotkanymi na ulicy etc - gdyby tak nie bylo nie mialo by racji byt np to forum i ten watek
reasumujac - robie sobie dluuuga przerwe od wizazu
pozdrawiam cie paprak serdecznie
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:18   #2776
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: My Style Diary V

hm
Przepraszam za kiepskie zdjecie ale coz...zycie
Zwykla sukienka w stylu lat 60tych
Kokarda pod biustem,plisowana,kawka z mlekiem
Buty pokazuje dzis w dosc nietypowej oprawie
Do sukienki koniecznie wielki turban
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 141 (Medium).jpg (49,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 153 (Medium).jpg (63,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 155 (Medium).jpg (42,0 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 143 (Medium).jpg (44,0 KB, 95 załadowań)
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:23   #2777
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze to innych troche boli, ze Gabi swietnie wyglada, ma oryginalne ciuchy i potrafi je ladnie zestawic ba, nawet przerobic!

Gabi gra nie warta swieczki. Czekam na Twoje dalsze propozycje
No faktycznie,strasznie mnie to boli No to pojechałaś po całości...Bo nie mówimy tu o zestawach(które raz są udane,innym razem mniej-jak u każdego), lecz o bezsensownej kłótni. A że Gabi ciągnie tą kłótnie,to proszę się nie dziwić ,ze do głosu dochodzą co raz to nowe osoby(np. ja) zniesmaczone epitetami typu:"dziwna dziewczyna". Ja również czekam na nowe zestawy Gabi,stanowiące dla wielu Wizażanek inspiracje.
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:41   #2778
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
No faktycznie,strasznie mnie to boli No to pojechałaś po całości...Bo nie mówimy tu o zestawach(które raz są udane,innym razem mniej-jak u każdego), lecz o bezsensownej kłótni. A że Gabi ciągnie tą kłótnie,to proszę się nie dziwić ,ze do głosu dochodzą co raz to nowe osoby(np. ja) zniesmaczone epitetami typu:"dziwna dziewczyna". Ja również czekam na nowe zestawy Gabi,stanowiące dla wielu Wizażanek inspiracje.

uderz w stol a nozyce sie odezwa

pozdrawiam i powracam do roli obserwatora
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:47   #2779
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
uderz w stol a nozyce sie odezwa

pozdrawiam i powracam do roli obserwatora
dobra dziewczyny dajcie już spokój ..
im więcej osób się dołącza i komentuje tym dłużej to się ciągnie ..

jak sam temat wskazuje to MSD więc wstawiamy zestawy
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 13:59   #2780
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: My Style Diary V

Musze sie niestety wtracic do dyskusji shatin jednak robila aluzje wczoraj do Gabi, tak samo nie lekko sugerowala jej ze ma bloga, a wrecz wmawiala jej to... Wiec nie dziwi mnie jej reakcja.
Jesli chodzi o ta cala ciotke-klotke to tez sobie shatin zaczepke znalazlas ja to wtedy pierwsza napisalam i napewno nie bylo to napisane z mysla aby Mags obrazic raczej z przymrozeniem oka, zreszta juz ja za to przeprosilam i temat dawno zostal zamkniety. Potrafisz innym wypominac a sama uprzejmoscia nie grzeszysz...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:21   #2781
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Musze sie niestety wtracic do dyskusji shatin jednak robila aluzje wczoraj do Gabi, tak samo nie lekko sugerowala jej ze ma bloga, a wrecz wmawiala jej to... Wiec nie dziwi mnie jej reakcja.
Jesli chodzi o ta cala ciotke-klotke to tez sobie shatin zaczepke znalazlas ja to wtedy pierwsza napisalam i napewno nie bylo to napisane z mysla aby Mags obrazic raczej z przymrozeniem oka, zreszta juz ja za to przeprosilam i temat dawno zostal zamkniety. Potrafisz innym wypominac a sama uprzejmoscia nie grzeszysz...
jesooo, papiszynka, a juz myślałam że nikt nie potrafi czytac ze zrozumieniem - dziękuję
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:26   #2782
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba, minimalizm z nutką klasyki właśnie poszukuję jakiejś fajnej klasycznej białej koszuli,zależy mi tylko zeby byla gruba i sztywna
właśnie ta jest taka, leżała przeszło 2 lata w szafie z metką i nie miałam na nią pomysłu, miałam ją nawet wyrzucić ale ostatecznie została i teraz jest moją ulubiona

_______
Ja już sprawę skonczyłam, zarówno na PW jak i tutaj. Jestem człowiekiem i mam prawo się pomylić, tym bardziej że miałam ku temu podstawy bo dzieczyny sa podobne zarówno z figury, ze sposobu ubierania i sesji. I to tyle co mam na ten temat do powiedzenia.
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:57   #2783
traskat
Raczkowanie
 
Avatar traskat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 166
Dot.: My Style Diary V

rzadko udzielam sie na tym forum, jestem raczej obserwatorem, ale teraz chcialabym sie wypowiedziec. wasz spor zaczal od blogu, to ze gabi zaprzeczala jakoby byla ona jego wlascicielka na pewno bylo czyms spowodowane, wiec nie wiem po co ty, szatin, drazylas temat. skoro Gabi aprzeczyla miala swoje powody, nawet gdyby to faktyczniue byl jej blog wcale nie musiala sie do tego przyznawac. napisala do shatin prywatna wiadomosc, w ktorej wytlumaczyla jAK to wyglada z tym blogiem, a skoro napisala to w wiadomosci prywatnej, t chyba nie chciala zeby shatin mowila na forum o jej tresci. a poza tym dlaczego czepiasz sie okreslenia Gabi: "ciotka klotka"? nie uwazam zeby bylo ono szczegolnie obrazliwe a raczej, tak jak powiedziala pepiszynka, z przymruzeniem oka. gabi zakonczyla spor z toba, a jednak ty nie dalas spokoju i pisalas wczoraj o "drazliwosci blogow" na tym forum. daj juz spokoj gabi, bo zupelnie nie masz racji shatin.
traskat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:01   #2784
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: My Style Diary V

Możecie już skończyć ten temat?

Nieporozumienie zostało wyjaśnione, tak? I nie ma już o co mieć pretensji???

Non stop wypowiada się kolejna osoba, która już normalnie nie może usiedzieć na miejscu, bo wielka afera na MSD i trzeba dorzucić swoje trzy grosze


Shatin, fajny zestaw Taki bardzo prosty, a takie najbardziej lubię.
Mam te same botki, są ekstra wygodne Wklejałam tu dwa dni temu fotkę z nimi prosząc o inspirację...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:05   #2785
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez traskat Pokaż wiadomość
rzadko udzielam sie na tym forum, jestem raczej obserwatorem, ale teraz chcialabym sie wypowiedziec. wasz spor zaczal od blogu, to ze gabi zaprzeczala jakoby byla ona jego wlascicielka na pewno bylo czyms spowodowane, wiec nie wiem po co ty, szatin, drazylas temat. skoro Gabi aprzeczyla miala swoje powody, nawet gdyby to faktyczniue byl jej blog wcale nie musiala sie do tego przyznawac. napisala do shatin prywatna wiadomosc, w ktorej wytlumaczyla jAK to wyglada z tym blogiem, a skoro napisala to w wiadomosci prywatnej, t chyba nie chciala zeby shatin mowila na forum o jej tresci. a poza tym dlaczego czepiasz sie okreslenia Gabi: "ciotka klotka"? nie uwazam zeby bylo ono szczegolnie obrazliwe a raczej, tak jak powiedziala pepiszynka, z przymruzeniem oka. gabi zakonczyla spor z toba, a jednak ty nie dalas spokoju i pisalas wczoraj o "drazliwosci blogow" na tym forum. daj juz spokoj gabi, bo zupelnie nie masz racji shatin.
zgadza się .. po co wtrącacie się w ten spór a jednocześnie dalej go drążycie ?
lepiej ugryźć się w język i już ..

btw : jak chcesz coś napisać o wizażankach to chociaż nie przekręcaj ich nicków ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:09   #2786
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Możecie już skończyć ten temat?

Nieporozumienie zostało wyjaśnione, tak? I nie ma już o co mieć pretensji???

Non stop wypowiada się kolejna osoba, która już normalnie nie może usiedzieć na miejscu, bo wielka afera na MSD i trzeba dorzucić swoje trzy grosze


Shatin, fajny zestaw Taki bardzo prosty, a takie najbardziej lubię.
Mam te same botki, są ekstra wygodne Wklejałam tu dwa dni temu fotkę z nimi prosząc o inspirację...
dziękuje A butki kupiłam w sobote, a gdy weszłam tutaj popołudniu właśnie któraś z Was tutaj je wklejała Rzeczywiście bardzo wygodne, wczoraj przechodziłam w nich cały dzień podczas wycieczki do Den Bosch gdzie uliczki są wyjątkowo kamieniste i na szczęście nic się z nimi nie dzieje, nogi też nie odpadły

__________
Co do tego "sporu" to już temat skończyłam, jak ktoś ma jakieś uwagi to proszę piać na PW a nie zaśmiecać forum, myślę że tak będzie najrozsądniej...
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:39   #2787
minnie
Raczkowanie
 
Avatar minnie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 315
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuje paprak za wsparcie duchowe bo juz trace wiare w ludzi
oczywiscie nikt chyba nie zwrocil uwagi na te slowa shatin "nie rozumiem po co zaprzeczac ze sie nei ma bloga. mozesz np. nie podawac adresu ale po co zaprzeczac skoro jest nawet na "liscie polskich szaf"
i tylko te slowa mnie tak zabolaly, nic wiecej. ale nikt na to oczywiscie uwagi nie zwrocil, bo po co, lepiej powyżywac sie na mnie i zwalic wine na mnie ze to ja zaczynam etc
kazdy widzi jedynie to, jak potem zbita z tropu napisala ze byla PRAWIE pewna - a PRAWIE robi roznice i krzywde niestety
i nie chodzi mi o nic, tylko o to jak niesprawiedliwe potrafia byc dziewczyny wypowiadajace sie tutaj
a czy jest cos zlego w tym ze kopiujemy cos od innych?? chyba nie, bo przeciez wszystkie inspirujemy sie jakimis zdjeciami, ludzmi spotkanymi na ulicy etc - gdyby tak nie bylo nie mialo by racji byt np to forum i ten watek
reasumujac - robie sobie dluuuga przerwe od wizazu
pozdrawiam cie paprak serdecznie

szkoda, bo naprawde podobają mi się Twoje zestawy.
Są takie kobiece.
minnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:44   #2788
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuje paprak za wsparcie duchowe bo juz trace wiare w ludzi
oczywiscie nikt chyba nie zwrocil uwagi na te slowa shatin "nie rozumiem po co zaprzeczac ze sie nei ma bloga. mozesz np. nie podawac adresu ale po co zaprzeczac skoro jest nawet na "liscie polskich szaf"
i tylko te slowa mnie tak zabolaly, nic wiecej. ale nikt na to oczywiscie uwagi nie zwrocil, bo po co, lepiej powyżywac sie na mnie i zwalic wine na mnie ze to ja zaczynam etc
kazdy widzi jedynie to, jak potem zbita z tropu napisala ze byla PRAWIE pewna - a PRAWIE robi roznice i krzywde niestety
i nie chodzi mi o nic, tylko o to jak niesprawiedliwe potrafia byc dziewczyny wypowiadajace sie tutaj
a czy jest cos zlego w tym ze kopiujemy cos od innych?? chyba nie, bo przeciez wszystkie inspirujemy sie jakimis zdjeciami, ludzmi spotkanymi na ulicy etc - gdyby tak nie bylo nie mialo by racji byt np to forum i ten watek
reasumujac - robie sobie dluuuga przerwe od wizazu
pozdrawiam cie paprak serdecznie
ani mi się waż robić przerwy!!!! a na pewno nie z powodu nieporozumienia! czekam na nowe zestawiki
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:48   #2789
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: My Style Diary V

gabi, ja też wnoszę sprzeciw!! jestem tu tylko jako obserwatorka, ale bardzo lubię oglądać Twoje zestawy, ani się waż robić jakąkolwiek przerwę!
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 16:14   #2790
izkaaa_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 619
Dot.: My Style Diary V

nadrabiam zaległości
Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Moj wczorajszy skromny i zwyczajny
bardzo fajnie, podobają mi sie zestawy z podkolanówkami, mam zamiar sobie sprawic takie

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Moje wakacyjne
świetne zestawy i ładna dziewczyna z ciebie mi sie złota torebeczka podoba

Cytat:
Napisane przez Taliaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mój wczorajszy
cos nowego, fajny look

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość




pozbylabym sie tylko zlotej torebki,poza tym fajnie ladnie Ci w grzywce

Wlasnie wrocilam wiec wklejam zestaw z ta sukienka, nad ktora sie tak dlugo zastanawialam
super, dobrze ci w tej sukience, dobrze że sie zdecydowałaś

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
Wklejam mój wczorajczy z wycieczkie do uroczego Den Bosch w Holandii
fajnie, prosto i na luzie hmm musze sobie sprawic podobne buciki, dobrze sie prezentują

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Hmm, no podoba mi sie nawet Fajnie wygladasz. Buty bym zmienila na jakies inne, ale to ja. A tak to jest fajnie
dziekuje

ps.zakonczcie ten wielki off top, bo zapomnimy czemu służy ten wątek wklejajcie zestawy
__________________
I know I'm not perfect
But at the end of the day
Who is?...
izkaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.