Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 14:10   #2761
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

agus za skrzypaczkę i za te inne to kto ma zapłacić jak nie wy? bo nie wiem?

lustereczko, oj nie pomogę.

evelina o cene sukni najlepiej zapytać w salonie, mailowo chyba tez odpowiadają albo zadzownić.
Bezpieczniej poszukac tańszej na allegro.
Zapewne od 3tysięcy w górę kasztuje.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:12   #2762
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Martucha a jak Ci się to przeziebienie przerodzilo w zapalenie pluc to mialas duuza goraczke?? Bo ja nie mam goraczki, ale jestem taka slaba, ze mnie przerazenie ogarnia ze jutro musze isc juz do pracy...do tego od poniedzialku mam nocki i w ogole sie martwie co to bedzie, bo przemeczony organizm latwiej lapie infekcje itd... I pije juz 2 syrop na kaszel ale nie chce mi sie odrywac takie "zielone" jak to zwykle bywa tylko jak juz to taka biala slina jakby... i Tż mi mowi ze to nie dobrze
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:44   #2763
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
agus za skrzypaczkę i za te inne to kto ma zapłacić jak nie wy? bo nie wiem?

lustereczko, oj nie pomogę.

evelina o cene sukni najlepiej zapytać w salonie, mailowo chyba tez odpowiadają albo zadzownić.
Bezpieczniej poszukac tańszej na allegro.
Zapewne od 3tysięcy w górę kasztuje.
hehe ale mi chodzi o to, czy ja czy tzt bo my jeszcze wspolnej kasy nie mamy jeszcze


eeejj dziewczyny mialam wam mowic co mi sie snilo ze srody na czwartek


ze sie spoznilam do fryzjera, ze diademu zapomnialam kupici moja fryzjerka po niego leciala, zapomnialam bardotki stanika kupic i ponczochj i jak mialam wysuszone wlosy i fryzjerka poleciala po diadem, to ja polecialam wymienic pieniadze funty, za ktore mialam kupic stanik bo mi 2 zl polskich brakowalo i w kantorze kazali mi wypelniac jakies pismo z podziekowaniem da banku za wymiane kasy no i spotkalam tam kuzyna, ze czekaja na mnie a byla juz po 12 ja jeszcze fryzy nie zrobionej, makijaz nic nie tniety... masakra
az jak sie obudzilam to ryczej mi sie chcialo
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:49   #2764
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cześć wszystkim.
Naczytałam się trochę
Ja ślubuję (kościelny) 20.06.2009r a cywilny mieliśmy 11.10.2008r. (nie musielismy ot tak po prostu chcieliśmy) i super bo przynajmniej obrączki mamy z głowy salę również mamy zamówioną od zeszłego roku i zespół też. Dwa tygodnie temu byłam z mamą w Warszawie i zamówiłam suknie ślubną
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:52   #2765
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

jagura witam! gratulacje!
pochwal się suknią
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:05   #2766
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ja slyszalam, zeby nie jesc surowych owocow, warzyw, wode tylko z butelki cyzli mineralna i PRZED posilkiem na pusty zoladek 50 czystej ;]

my bierzemy do walizek po 0,75 wyborowej bo my tylko taka pijemy, a zamiast tam pic sie alko to go wezmiemy ze soba

kliwia ladny macie ten deptak
nie wiedzialam, ze z pily jestes, myslalam ze z poznania
my jedlismy owoce pyzne sa inne niz nasze:0


Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Cieszę się że wam podoba się moja suknia

Aguś87też jedziecie do Egiptu? Do jakiej miejscowości?

martucha84 dzięki za rady z tym trilaciem to dobry pomysł napewno tak zrobimy. My też sie zastanawialiśmy na Grand Plaza ale w jednym biurze podrózy babka nam odradziła, a w drugim znowu polecała....na internecie czytaliśmy, że straszny jest tam podział na Włochów i Polaków i że Włochów traktują lepiej... A jakie są twoje wrażenia z pobytu w tym hotelu? Powiedz mi jeszcze na jakich wycieczkach byliście i co polecasz zwiedzić
owzem jest podzial a wlochow bo to hotel wloski ale mimo wszytko bylo super... jakos zle nas nietraktowali inaczej.. poprotu wlosi mieli wiecej animacji niz my i tyle...
a wycieczki to koniecznie KAIR i np "kłady" zalezy gdzie bedziecie mogli jechac np wioska beduinska.. ja zaluje tylko ze z sharmu jest tak daleko do luxoru i niewyrobilismy sie z wycieczka bo bylismy tylko na tydzien i niepojechalismy.. z masha albo hgardy mozna oprocz kairu zobaczyc tez luxor czyli 2 najwazniejsze miejsce w w gipcie.. wiem ze teraz z sharmu mozna na luxor.. wiec na waszym miejsu szykowalabym sie i na kair i luxor tyle zeby miec tez czas na leniuchowanie

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Martucha a jak Ci się to przeziebienie przerodzilo w zapalenie pluc to mialas duuza goraczke?? Bo ja nie mam goraczki, ale jestem taka slaba, ze mnie przerazenie ogarnia ze jutro musze isc juz do pracy...do tego od poniedzialku mam nocki i w ogole sie martwie co to bedzie, bo przemeczony organizm latwiej lapie infekcje itd... I pije juz 2 syrop na kaszel ale nie chce mi sie odrywac takie "zielone" jak to zwykle bywa tylko jak juz to taka biala slina jakby... i Tż mi mowi ze to nie dobrze
no wlansie niemialam.. i dlatego zapalenie pluc jest zdradliwe a zwydzielina zmienila mi sie w biala pienista i byla na przemian z ielona.. jesli jeste soslabiona trucniej ci sie oddycha masz dusznosci lub lekki ucisk w pluccach biegaj do lekarza kazdy z tych obiawo to obiaw zapalenia pluc (ja jestem 2 z przedszkola ktora to zlapala.. podobno na slasku jest duzo przypadkow..) tak mi mowilis pielegniarka wypisujaca l4...

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.
Naczytałam się trochę
Ja ślubuję (kościelny) 20.06.2009r a cywilny mieliśmy 11.10.2008r. (nie musielismy ot tak po prostu chcieliśmy) i super bo przynajmniej obrączki mamy z głowy salę również mamy zamówioną od zeszłego roku i zespół też. Dwa tygodnie temu byłam z mamą w Warszawie i zamówiłam suknie ślubną
witaj z nami
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:07   #2767
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

jakby ktos chcial zobaczyc sukienke to prosze do mnie napisac bo moj tż jest tak ciekawy jaka wybralam ze wpadl na pomysl ze Wam na pewno pokazalam takze boje sie zeby nie zajrzal ale on ciekawski ale kochany ciesze sie w sumie ze tak sie tym interesuje

Edytowane przez jaguraaa
Czas edycji: 2009-01-24 o 18:25
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:07   #2768
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Martucha a jak Ci się to przeziebienie przerodzilo w zapalenie pluc to mialas duuza goraczke?? Bo ja nie mam goraczki, ale jestem taka slaba, ze mnie przerazenie ogarnia ze jutro musze isc juz do pracy...do tego od poniedzialku mam nocki i w ogole sie martwie co to bedzie, bo przemeczony organizm latwiej lapie infekcje itd... I pije juz 2 syrop na kaszel ale nie chce mi sie odrywac takie "zielone" jak to zwykle bywa tylko jak juz to taka biala slina jakby... i Tż mi mowi ze to nie dobrze
Najlepiej kup sobie TABCIN na noc- i weź jak najszybciej zanim pójdziesz do lekarza.


Jaguraaa-witaj CUDNA SUKIENKA!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.


Edytowane przez Emilia211
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:08
Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:12   #2769
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

pisałyście coś o klątwie w Egipcie. Moje dwie koleżanki były w podróży poślubnej w Egipcie i obie były chore (ich mężowie też). Jedna para jadła wszystko i zachorowała w połowie pierwszego tygodnia, a drudzy nie jedli warzyw, owoców, nie pili wody i bardzo uważali i zachorowali na pierwszy weekend. Podobno nie ma znaczenia, czy się je ich potrawy bo sama zmiana klimatu tak działa. Na choroby ( kol. była osłabiona, inni mieli rewolucje żołądkowe i chore gardło) brali jakieś ich lokalne lekarstwa i po jednym dniu przechodziło. Ja sama nie byłam, więc tylko z opowiadań wiem.

Moja grypa jelitowa ma się już lepiej i pozwoliła mi chociaż coś zjeść przy okazji wolnego porobiłam sobie generalne porządki i pranie. Przynajmniej jak coś się robi to nie czuć tak bólu brzucha
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:14   #2770
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Dziękuję
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:17   #2771
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

jagura su[per suknia. To już trzecia czy czwarta z takim dołem u nas na wątku ihihih
supcio supcio
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:18   #2772
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Jaguraaa śliczna sukienka

agus87ale sen, ja też mam takie koszmary ślubne, ale to znaczy, że będzie na odwrót, czyli wszystko oki i na czas
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:26   #2773
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

azzis
http://www.allegro.pl/item528934193_...r_38_nowe.html
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:27   #2774
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

mykam do domku papa
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:29   #2775
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Ja w sumie chciałam troszkę inną, ale jak się zobaczyłam w tej to po prostu piękna, wiedziałam, że to ta. I do tego jeszcze obsługa w salonie niesamowita, wspaniałe Panie
Co do snów to zapewne większość z nas je ma i będzie ich coraz więcej im bliżej data ślubu
A Wy wybrałyście już sukienki?
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:29   #2776
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

papa Emilia
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:44   #2777
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Witam wszyscy chorzy, u mnie w domu też. Mówią nawet już o epidemii.
przyjaciółka ma za tydzień termin porodu i się martwi, bo w szpitalu zaprzestali porodów rodzinnych ze zwględu na grypę, nikogo na oddział położniczy nie wpuszczają. Rozumiem jej rozczarowanie

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...wybieracie się może na bale karnawałowe? Ja mam wielka ochotę się wybrać - właśnie muszę się dowiedzieć, czy coś organizują na mojej sali weselnej - poszłabym żeby powoli wczuwać się w rolę , no i byłaby to dobra okazja do zrobienia sobie próbnej fryzurki i makijażu
no my się wybieramy pod koniec lutego Ale na fryzurę się chyba nie zapiszę, bo akurat mam zjazd w szkole i zaraz po zajeciach pewnie polece sie na gwałt szykować na ten bal

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Witam Was,

Też bede w 2009 ślubować, co sądzicie o tej sukience? Czy może któraś z Was wie ile ona kosztuje - madonna model patty
witaj niestety nie znam ceny, ale pewnie duża, w końcu to suknia z madonny

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.
Naczytałam się trochę
Ja ślubuję (kościelny) 20.06.2009r a cywilny mieliśmy 11.10.2008r. (nie musielismy ot tak po prostu chcieliśmy) i super bo przynajmniej obrączki mamy z głowy salę również mamy zamówioną od zeszłego roku i zespół też. Dwa tygodnie temu byłam z mamą w Warszawie i zamówiłam suknie ślubną
witaj
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:03   #2778
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

lustereczko ja bylam rok temu w Egipcie.No i niestety dzien przed wyjazdem sie rozchorowalismy.Najlepiej brac takie tabletki z kwasem mlekowym tydzien przed wylotem i w trakcie pobytu.My zaczelsimy brac dwa dni przed wyjazdem,bo tak zakupilismy wycieczke i okazalo sie ze za pozno
Lekarz mowil ze nie poleca pic alkoholu bo to i tak nie pomaga

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
powiem tak tu bardziej zależy od ludzi jak się czuja i czy umia się wyluzować, ja np. też sesję będe miała przed ślubem tylko u mnie to jest czerwiec więc bedzie ładna pogoda ( taką mam nadzieje) u nich to bardziej bym się bała że kieckę pobrudzę w taka pogodę. Moja szwagierka miała sesję przed slubem w sierpniu i do kościła suknia na samym dole była brudna.

.
moim zdaniem podczas sesji zawsze ubrudzisz sukienke wiec jaka roznica czy to czerwiec czy sierpien?przeci ez to sa miesiace letnie wiec teoretycznie powinno byc sucho,a suknie mozesz najbardziej ubrudzic na trawie itp.nawet jak jest sucho
moja kumpela miala slub wlasnie latem,bylo sucho a do kosciola poszla w zielonej od trawy kieccenie wygladalo to zbyt dobrze.Dlatego nasz fotograf zrobi nam sesje w poniedzialek po slubie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:11 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:24   #2779
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

My też się zastanawiamy kiedy zrobić sesję w plenerze. Fotograf nam radzi, żeby robić na drugi dzień i chyba tak zrobimy. Tylko ciekawe jaka będzie pogoda w sierpniu bo rok temu na ślubie Tz siostry cały dzień lało
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 16:26   #2780
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
My też się zastanawiamy kiedy zrobić sesję w plenerze. Fotograf nam radzi, żeby robić na drugi dzień i chyba tak zrobimy. Tylko ciekawe jaka będzie pogoda w sierpniu bo rok temu na ślubie Tz siostry cały dzień lało
my mamy w czerwcu i tez sie obawiamale w sumie nie ma znaczenia kiedy ma sie slub ,bo niestety pogody nie da sie przewidziecMoi znajomi mieli w czerwcu,caly tydzien przed bylo upalnie a w dniu slubu zrobilo sie zimno i padalo
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:32   #2781
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
sliczna

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
pisałyście coś o klątwie w Egipcie. Moje dwie koleżanki były w podróży poślubnej w Egipcie i obie były chore (ich mężowie też). Jedna para jadła wszystko i zachorowała w połowie pierwszego tygodnia, a drudzy nie jedli warzyw, owoców, nie pili wody i bardzo uważali i zachorowali na pierwszy weekend. Podobno nie ma znaczenia, czy się je ich potrawy bo sama zmiana klimatu tak działa. Na choroby ( kol. była osłabiona, inni mieli rewolucje żołądkowe i chore gardło) brali jakieś ich lokalne lekarstwa i po jednym dniu przechodziło. Ja sama nie byłam, więc tylko z opowiadań wiem.

Moja grypa jelitowa ma się już lepiej i pozwoliła mi chociaż coś zjeść przy okazji wolnego porobiłam sobie generalne porządki i pranie. Przynajmniej jak coś się robi to nie czuć tak bólu brzucha
nie ma znaczenie masz racje.. bo to jest inny klimat.. ale sa bardzo dobre leki ich niekosztuja duzo.. nam po jednym dniu rzeszlo. .przy innych mocniejszych chorobacz max 2 dnia, ale po pierwszej dawce mozna funkcjonowac...

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
lustereczko ja bylam rok temu w Egipcie.No i niestety dzien przed wyjazdem sie rozchorowalismy.Najlepiej brac takie tabletki z kwasem mlekowym tydzien przed wylotem i w trakcie pobytu.My zaczelsimy brac dwa dni przed wyjazdem,bo tak zakupilismy wycieczke i okazalo sie ze za pozno
Lekarz mowil ze nie poleca pic alkoholu bo to i tak nie pomaga


moim zdaniem podczas sesji zawsze ubrudzisz sukienke wiec jaka roznica czy to czerwiec czy sierpien?przeci ez to sa miesiace letnie wiec teoretycznie powinno byc sucho,a suknie mozesz najbardziej ubrudzic na trawie itp.nawet jak jest sucho
moja kumpela miala slub wlasnie latem,bylo sucho a do kosciola poszla w zielonej od trawy kieccenie wygladalo to zbyt dobrze.Dlatego nasz fotograf zrobi nam sesje w poniedzialek po slubie
o dokladie tak alko nic niepomaga.. a kweas mlekowy tak

zawsze sie pobrudzi sukienke zawsze..
nawet bez pleneru
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:47   #2782
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Lustreczko, wszystko co zamieściłaś bardzo mi się podoba! Bukiet chcę podobny do Twojego

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
(...)
Ale pokaże wam jak od świąt ustrojony jest u nas deptak
http://www.zycie.pila.pl/fotopila/20...ptak/index.php
Wow, bajecznie

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)jak wy mnie dobrze znacie
hahah z klosza! wiedzialam ze to napiszesz
ogladam obraczki i podesle tz niech wybiera
(...)


jaguraaa, witaj Piękna suknia!

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
(...)
A Wy wybrałyście już sukienki?
Duża część dziewczyn juz ma suknie
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:35   #2783
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość

No widze kolejna fanka falbanek Witam w gronie falbaniastych Suknia CUDO !!!
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:45   #2784
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

juz jestem z powrotem. Nie sądziłąm, że ten portal tak wciąga Już się stęskniłam
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:03   #2785
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
juz jestem z powrotem. Nie sądziłąm, że ten portal tak wciąga Już się stęskniłam
no wciąga i to jak
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:37   #2786
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
no wciąga i to jak
bardzoooo cwiaga

a ja zrobilam sernik na zimno taki domekkk pycha jutro bede sie zajadac
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2009-01-23 o 22:21
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:55   #2787
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
bardzoooo ciaga

a ja zrobilam ernik na zimno taki domekkk pycha jutro bede sie zajadac
mniam .Marta literki ci wcięło.
A my zaraz jedziemy na nauki

czytalyscie ten watek "zmuszeni do slubu"ale chora sytuacja....
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:59 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:51   #2788
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

heja.

Zalozylam na nk nasz profil wizazowy z naszym watkiem. Tu latwiej sie odnajdziemy i bedziemy wiedziec, ktora to ktora.

http://nasza-klasa.pl/school/85532/120
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:59   #2789
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
heja.

Zalozylam na nk nasz profil wizazowy z naszym watkiem. Tu latwiej sie odnajdziemy i bedziemy wiedziec, ktora to ktora.

http://nasza-klasa.pl/school/85532/120

hihi już tam jestem
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:05   #2790
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
hihi już tam jestem
super. To w watku tam jesli moglabys to sie przedstaw. W ten sposob latwiej bedziemy mogly sie rozpoznac.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.