Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 18:33   #2761
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Jenny - piękny tort

Vil - Przemek szaleje! gimnastykuje się nawet bez instruktora naprawdę zrobil wielkie postępy od naszego spotkania. w Krakowie pewnie będzie stal!

Lonely - Wiktorek ma swietne miejscówki do spania hustawka go ululala...już wiesz jaki patent na niego działa hehe.

za mna okropna noc. wczoraj wieczorem baaardzo rozbolała mnie glowa do tego mdlosci - myslalam, ze to mój koniec i klnąc pod nosem zegnalam się ze swiatem na pocieszenie wsunelam krokieta i to był blad. caaaala noc obsciskiwalam muszle. co godzine wstawałam, a bol glowy był jeszcze gorszy. w myślach dzwoniłam na pogotowie i prosiłam o tomografie, bo na pewno peka mi teniak matko jaki straszny bol, taki pulsujący, upierdliwy. glowa wyciagala mnie z lozka i zapraszala do toalety...a przerwach robiłam sobie gorzka herbate, pilam i znow miałam co zwracać dobrze, ze Nela wyrozumiala i na mleczko obudzila się dopiero nad ranem, kiedy trochę udało mi się opanować te beznadziejna sytuacje. jak na zlosc w domu zabrakło apapu, paracetamolu...ibuprom kusil, ale zrezygnowałam. w sumie już myslalam o wypiciu neli syropu paracetamolowego, ale nie bylam pewna ile ml powinien wypic dorosły kon a rano kolejna masakra - jutro wizyta u endo, wiec trzeba zrobić badania NA CZCZO...(idealnie!). zwloklam się z lozka, ubrałam siebie i Nelke, dalam jej na szybko kaszke i co? ulewa...no to idziemy spac (a juz w kombinezonie siedziala w wozku). po godzinie drzemki udało nam się wybrać, ok. 5km w jedna strone. i znow wsciekalam się na siebie DLACZEGO JA NIE JEZDZE SAMOCHODEM, SKORO MAM PRAWKO? auto pod domem...wrrr. wyprawa zajela nam 3 godziny wrocilam do domu i marze żeby ten dzień już się skonczyl
amen.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------




jak to?! nie będzie Was w Krakowie?
ale mialas dzien :/

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dziękujemy



My już po. Trwało to może z 3min...
Darcie było straszne płakał Bart bardzo
Skrępowali go w jakiś kaftan.
Miał tam baaaardzo duzo ropy, był jednym z rekordzistow w ilości.
Większość połknął, cześć wypłynęła nosem.
Za tydzien do kontroli, nie wiadomo czy przetkało się w 100%, mamy obserwować i kropić. W razie czego jeszcze raz trzeba bedzie.
Mam nadzieje ze jednak nie, ze ten raz wystarczy.

Po zabiegu Bart szybko sie uspokoił i w aucie nawet się juz uśmiechał. Teraz je cyca i spi moj okruszek <3 biedulek
Oczko ma czerwone bardzo.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
dobrze ze to juz za wami!
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:48   #2762
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
diabli, ja wlasnie nawet z ugodowym i niewymagajacym dzieckiem sobie nie wyobrazam tego rzyganka z pierwszej polowy ciazy... i jeszcze bol glowy, ech. a ledwie przejda mdlosci, to zacznie sie spinanie brzucha i bol kregoslupa. no, to cie pocieszylam trzymaj sie tam!
.
hehe, rzyganko to pikus - gorzej jak mdli i nic z tego nie wynika :P albo zarywanie nocki! poranne mdlosci bylby chyba "lepsza" opcja
spinania brzucha nie doswiadczylam, kregoslup zaczal bolec dopiero po porodzie z ciążowych dolegliwości to chyba czeste siku i brak możliwości spania na brzuchu najbardziej daly mi popalić. spoko dzisiaj już lepiej - już nawet mogę patrzeć na jedzenie Nela spi - także relaks.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
diabli kopa w tyłek i wykup sobie kilka lekcji z instruktorem by nabyć odwagi na drodze!! oby ciążowe dolegliwości szybko minęły
już to przerobiłam. instruktor zadowolony, chwalil, stwierdził, ze blokada jest tylko w mojej glowie. mam wsiasc i jezdzic a ja tak przyzwyczaiłam się do mojego "szofera", ze zupełnie nie czułam potrzeby prowadzenia.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Nie no ja jestem TOTALNIE DO TYŁU.... Diabli w dwupaku??? GRATULACJE
hehe niewielki poślizg to już chyba 8 tydzień...26go ide do gina i w końcu dostane karte ciąży.
dziekuje
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:50   #2763
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dziękujemy



My już po. Trwało to może z 3min...
Darcie było straszne płakał Bart bardzo
Skrępowali go w jakiś kaftan.
Miał tam baaaardzo duzo ropy, był jednym z rekordzistow w ilości.
Większość połknął, cześć wypłynęła nosem.
Za tydzien do kontroli, nie wiadomo czy przetkało się w 100%, mamy obserwować i kropić. W razie czego jeszcze raz trzeba bedzie.
Mam nadzieje ze jednak nie, ze ten raz wystarczy.

Po zabiegu Bart szybko sie uspokoił i w aucie nawet się juz uśmiechał. Teraz je cyca i spi moj okruszek <3 biedulek
Oczko ma czerwone bardzo.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
dzielni jesteście, najważniejsze,ze już po i napewno nie trzeba bedzie powtarzać
Lekarka tak mnie pocieszała kiedyś po szczepieniu,ze dzieci szybko zapominaja i nie przeżywają tak całego bólu jak rodzice

A tu o MMR , jakby ktoś chciał poczytac
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-...yzm,index.html
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:50   #2764
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
biedactwo, dobrze że już po ....
dasz mi namiary na priv?



super

współczuje nocki


ja dziś bym spała i spała ..... teraz spałam ponad godzinę z P. i nadal ledwie na oczy widzę

Dzięki pewnie, zaraz napiszę co i jak

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No to jesteś do tyłu jakiś miesiąc
Dobrze, że już po. Teraz za kontrolę.



Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
ale mialas dzien :/

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------





dobrze ze to juz za wami!




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:53   #2765
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

ja nie wiem jak to jest...z miesiąc ucze Nelę robić papa. kilka dni temu załapała brawo a dzisiaj - tatuś wrócił z pracy, pokazał dziecku język i co? po chwili mała zachwyona pokazuje swój wszystkim dookoła a jaka dumna! od dzisiaj edukacja pozawerbalna zajmie się tz, 100% skuteczności
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:07   #2766
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
u mnie nie ma chyba tego maluta, muszę sprawdzić, chodzi o to, że ma nie mieć mleka w proszku, tak?

melduję, że jajecznica dziś poszła całkiem fajnie. a właśnie skoro dziś jadła ją pierwszy raz, to mam podawać przez kilka dni i obserwować czy nie skoro jajo mamy już wprowadzone?
w netto jest, a mleko w proszku jest totalnie niepotrzebne, tak jak inne dodatki

ja olewam obserwacje

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Diabli nie strasz Magiusi u mnie póki co wcale nie jest zle, mdłości nie miałam, nic mnie nie boli, no jedynie gdy dłużej pochodzę to bbrzuch pobolewa, ale poza tym jest super: ) Sprzątam, odkurzam, gotuje odpadki jest ok: ) oby tak zostało. Pomimo tego, że nie narzekam to mąż i tak już mi szuka dziewczyny do pomocy. A co do pozostawienia Antka na czas pobytu w szpitalu, to strasznie się tym stresuje, mam nadzieję, że nie będą mnie trzymać tak długo jak z Antkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kto jada odpadki ten piękny i gładki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:30   #2767
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ha ha czepily sie odpadkow dziec śpi więc relaks i ciastka z nutella


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2014-03-19 o 19:37
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:43   #2768
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe, rzyganko to pikus - gorzej jak mdli i nic z tego nie wynika :P albo zarywanie nocki! poranne mdlosci bylby chyba "lepsza" opcja
spinania brzucha nie doswiadczylam, kregoslup zaczal bolec dopiero po porodzie z ciążowych dolegliwości to chyba czeste siku i brak możliwości spania na brzuchu najbardziej daly mi popalić. spoko dzisiaj już lepiej - już nawet mogę patrzeć na jedzenie Nela spi - także relaks.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

już to przerobiłam. instruktor zadowolony, chwalil, stwierdził, ze blokada jest tylko w mojej glowie. mam wsiasc i jezdzic a ja tak przyzwyczaiłam się do mojego "szofera", ze zupełnie nie czułam potrzeby prowadzenia.
oj nie wiesz co mowisz kobieto wyobraz sobie, wstajesz glodna, mdli cie... chce ci sie okropnie pic, suche, spekane usta... ba, cala skora juz odwodniona az peka. i tak marzysz, zeby byc napita... ale tylko pomyslisz o wodzie, to zaczyna cie dzwigac. dzwiga tak przez pare minut, az boli cie caly brzuch az do kregoslupa. i myslisz sobie za kazdym razem, ze teraz to juz nie ma czym rzygac - a jednak. przelyk i gardlo juz sa tak poparzone kwasem, ze na koniec rzygasz kwasem z krwia. oczywiscie dalej nie masz szans sie napic.
no, to co, wolisz mdlosci zakonczone rzygankiem czy jednak same mdlosci???

no i wsadz dupsko za kierownice w koncu i ruszaj!!! im pozniej tym trudniej, wiec jazda
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:10   #2769
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Paulinka poszła spać, smecty jej wcisnęłam 4ml ... Trochę jeszcze ją czyściło więc na kolację dostała kawałek białej bułki i duuużo wody. Oby jutro już takich sensacji nie było.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:24   #2770
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Paulinka poszła spać, smecty jej wcisnęłam 4ml ... Trochę jeszcze ją czyściło więc na kolację dostała kawałek białej bułki i duuużo wody. Oby jutro już takich sensacji nie było.

Podejrzewasz że po jakimś jedzonku, tak?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Aaa nie dziwie sie bo jak pomyśle o tym smaku wody z kredą to az mnie trzęsie. Spokojnej nocki


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:31   #2771
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Podejrzewasz że po jakimś jedzonku, tak?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Aaa nie dziwie sie bo jak pomyśle o tym smaku wody z kredą to az mnie trzęsie. Spokojnej nocki


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Podejrzewam jeden słoiczek owocowy, a dokładniej zawartą w nim truskawkę.

Jak dla mnie to ta smecta nie jest taka zła, przeważnie są gorsze leki
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 20:35   #2772
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

smecta jest okropna!!!
raz w zyciu mama mi kazala to swinstwo wypic. cos mialam z zoladkiem, ale nie rzygalam... jak wypilam, to wyrzygalam wszystko w ciagu paru sekund
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:35   #2773
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Podejrzewam jeden słoiczek owocowy, a dokładniej zawartą w nim truskawkę.

Jak dla mnie to ta smecta nie jest taka zła, przeważnie są gorsze leki

Aaaa truskawa
Kurczę ale zeby az tak?? Masakra!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
smecta jest okropna!!!
raz w zyciu mama mi kazala to swinstwo wypic. cos mialam z zoladkiem, ale nie rzygalam... jak wypilam, to wyrzygalam wszystko w ciagu paru sekund

Haha chcesz se rzygnac wypij smecte


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:41   #2774
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

megusia, to ja podziekuje, wyrzygalam sie za wszystkie czasy w ciazy

xal, ja bym truskawke raczej podejrzewala o wywolanie wysypki... takie reakcje jak opisujesz to owszem, moga byc od owocow, ale przy nietolerancji fruktozy - a wtedy wszystkie owoce bylyby tabu... jak jutro dalej bedzie jazda, to chyba trzebaby sie przejsc do doktorka. no i jak mlodej przejdzie, to powtorzyc test truskawkowy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:42   #2775
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hej
U nas powtórka z wczoraj, godzina ta sama i cała procedura tez. Tylko teraz zdążyłam pozmywac naczynia, mleczko powoli podgrzewalam.. (Po ciuchu liczyłam, ze znowu nie zdążę ) no i sie udało. Wiktorek znowu zasnął w hustawce , tylko poze przyjął wygodniejsza
Załącznik 5621729Załącznik 5621738


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O Daro też na huśdawce zasypia Chyba o to bujanie chodzi

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dziękujemy



My już po. Trwało to może z 3min...
Darcie było straszne płakał Bart bardzo
Skrępowali go w jakiś kaftan.
Miał tam baaaardzo duzo ropy, był jednym z rekordzistow w ilości.
Większość połknął, cześć wypłynęła nosem.
Za tydzien do kontroli, nie wiadomo czy przetkało się w 100%, mamy obserwować i kropić. W razie czego jeszcze raz trzeba bedzie.
Mam nadzieje ze jednak nie, ze ten raz wystarczy.

Po zabiegu Bart szybko sie uspokoił i w aucie nawet się juz uśmiechał. Teraz je cyca i spi moj okruszek <3 biedulek
Oczko ma czerwone bardzo.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Super, że już po i naprawdę super, że to tylko 3 min.zajęło. Wierzę, że nic nie trzeba będzie powtarzać. Dobrze, że w końcu macie to za sobą

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
fajnie, ale z ta druga ciaza to dobrze się zastanow potwornie ciężko jest bez pomocy. ja na razie jeszcze nie chce wykorzystywać mojej mamy, bo wiem, ze będzie nam później bardzo potrzebna, ale codziennie po glowie krazy myśl, ze fajnie byłoby gdyby wpadla i zajela się chwile mala, a ja mogłabym pojsc spac a teraz kiedy pojawily się mdlosci i wejście do kuchni stało się problematyczne tez milo byłoby, gdyby babcia zajela się gotowaniem...bo mnie odrzuca każdy zapach. szkoda mi naszego tatusia, który wraca z pracy i nie czeka na niego obiad...przejal większość obowiazkow i mam wyrzuty Nela "stara się" jak może i nie utrudnia mi zycia, a i tak nie jest latwo

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------
E nie chcę się zastanawiać, bo na pewno jak sie zastanowie to będzie się ciężko zdecydować. Mój tato mówi, że na ślub i na dzieci nigdy nie ma odpowiedniej pory bo zawszę będzie jeszcze się chciało przed dostać kolejną podwyżkę, nieco powiększyć, wyremontować mieszkanie, zmienić pracę, zmienić męża ( hehe), poczekać do niewiadomo czego i chyba ma rację.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:56   #2776
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O Daro też na huśdawce zasypia Chyba o to bujanie chodzi



Super, że już po i naprawdę super, że to tylko 3 min.zajęło. Wierzę, że nic nie trzeba będzie powtarzać. Dobrze, że w końcu macie to za sobą



E nie chcę się zastanawiać, bo na pewno jak sie zastanowie to będzie się ciężko zdecydować. Mój tato mówi, że na ślub i na dzieci nigdy nie ma odpowiedniej pory bo zawszę będzie jeszcze się chciało przed dostać kolejną podwyżkę, nieco powiększyć, wyremontować mieszkanie, zmienić pracę, zmienić męża ( hehe), poczekać do niewiadomo czego i chyba ma rację.

Dzięki Magi

Twój tata ma święta rację
Najlepiej chyba wziąść się na spontan i wtedy najszybciej wychodzi to co ma wyjść


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:09   #2777
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak to jest...z miesiąc ucze Nelę robić papa. kilka dni temu załapała brawo a dzisiaj - tatuś wrócił z pracy, pokazał dziecku język i co? po chwili mała zachwyona pokazuje swój wszystkim dookoła a jaka dumna! od dzisiaj edukacja pozawerbalna zajmie się tz, 100% skuteczności

u nas miszczem nauczania jest moja mama. 2 miesiące tłukłam Przemowi "kosi kosi". raz mama poszła z nim na spacer, wracają, a mama się chwali że nauczył się "brawo"
tak samo układać klocki go nauczyła, piskać, kaszleć, robić "trrrrrrrtttttttt"

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj nie wiesz co mowisz kobieto wyobraz sobie, wstajesz glodna, mdli cie... chce ci sie okropnie pic, suche, spekane usta... ba, cala skora juz odwodniona az peka. i tak marzysz, zeby byc napita... ale tylko pomyslisz o wodzie, to zaczyna cie dzwigac. dzwiga tak przez pare minut, az boli cie caly brzuch az do kregoslupa. i myslisz sobie za kazdym razem, ze teraz to juz nie ma czym rzygac - a jednak. przelyk i gardlo juz sa tak poparzone kwasem, ze na koniec rzygasz kwasem z krwia. oczywiscie dalej nie masz szans sie napic.
no, to co, wolisz mdlosci zakonczone rzygankiem czy jednak same mdlosci???
omg masakra.
ja w ciąży ani razu nie rzygałam a mdłości miałam dwa razy po zwiększeniu dawki hormonów. no ale za to miałam inne przeboje
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:18   #2778
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj nie wiesz co mowisz kobieto wyobraz sobie, wstajesz glodna, mdli cie... chce ci sie okropnie pic, suche, spekane usta... ba, cala skora juz odwodniona az peka. i tak marzysz, zeby byc napita... ale tylko pomyslisz o wodzie, to zaczyna cie dzwigac. dzwiga tak przez pare minut, az boli cie caly brzuch az do kregoslupa. i myslisz sobie za kazdym razem, ze teraz to juz nie ma czym rzygac - a jednak. przelyk i gardlo juz sa tak poparzone kwasem, ze na koniec rzygasz kwasem z krwia. oczywiscie dalej nie masz szans sie napic.
no, to co, wolisz mdlosci zakonczone rzygankiem czy jednak same mdlosci???

no i wsadz dupsko za kierownice w koncu i ruszaj!!! im pozniej tym trudniej, wiec jazda
A w moim przypadku poranne młodości przyciągnęły się na 24 h na dobę i kroplowkami przez 3 dni w szpitalu i tak dwa razy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:46   #2779
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj nie wiesz co mowisz kobieto wyobraz sobie, wstajesz glodna, mdli cie... chce ci sie okropnie pic, suche, spekane usta... ba, cala skora juz odwodniona az peka. i tak marzysz, zeby byc napita... ale tylko pomyslisz o wodzie, to zaczyna cie dzwigac. dzwiga tak przez pare minut, az boli cie caly brzuch az do kregoslupa. i myslisz sobie za kazdym razem, ze teraz to juz nie ma czym rzygac - a jednak. przelyk i gardlo juz sa tak poparzone kwasem, ze na koniec rzygasz kwasem z krwia. oczywiscie dalej nie masz szans sie napic.
no, to co, wolisz mdlosci zakonczone rzygankiem czy jednak same mdlosci???

no i wsadz dupsko za kierownice w koncu i ruszaj!!! im pozniej tym trudniej, wiec jazda

Co za obrazowy opis
Działa na wyobraźnie bardzo

Na szczescie mnie mdłości w ciąży nie męczyły. Może raz czy dwa ale to z głodu. Współczuję.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 07:03   #2780
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
smecta jest okropna!!!
raz w zyciu mama mi kazala to swinstwo wypic. cos mialam z zoladkiem, ale nie rzygalam... jak wypilam, to wyrzygalam wszystko w ciagu paru sekund
Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Aaaa truskawa
Kurczę ale zeby az tak?? Masakra!
Albo owoce leśne
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
megusia, to ja podziekuje, wyrzygalam sie za wszystkie czasy w ciazy

xal, ja bym truskawke raczej podejrzewala o wywolanie wysypki... takie reakcje jak opisujesz to owszem, moga byc od owocow, ale przy nietolerancji fruktozy - a wtedy wszystkie owoce bylyby tabu... jak jutro dalej bedzie jazda, to chyba trzebaby sie przejsc do doktorka. no i jak mlodej przejdzie, to powtorzyc test truskawkowy...
Idę dzisiaj, żeby ją zobaczyła tak na wszelki wypadek.
Ale tak, od alergii może być biegunka a wysypka to nie taka typowa jak miałam jak byłam mała, tylko taka kaszka, coś podobne do potówek ... miała już taką. Z tą biegunką też się dziwiłam, ale zadzwoniłam z pytaniem do doświadczonej mamy i wszystko mi się zgadza. No chyba, że coś wpakowali do słoiczków, ale to seria by była. Przedwczoraj akurat był słoiczkowy dzień to ja jestem czysta
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:12   #2781
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
za mna okropna noc. wczoraj wieczorem baaardzo rozbolała mnie glowa do tego mdlosci - myslalam, ze to mój koniec i klnąc pod nosem zegnalam się ze swiatem na pocieszenie wsunelam krokieta i to był blad. caaaala noc obsciskiwalam muszle. co godzine wstawałam, a bol glowy był jeszcze gorszy. w myślach dzwoniłam na pogotowie i prosiłam o tomografie, bo na pewno peka mi teniak matko jaki straszny bol, taki pulsujący, upierdliwy. glowa wyciagala mnie z lozka i zapraszala do toalety...a przerwach robiłam sobie gorzka herbate, pilam i znow miałam co zwracać dobrze, ze Nela wyrozumiala i na mleczko obudzila się dopiero nad ranem, kiedy trochę udało mi się opanować te beznadziejna sytuacje. jak na zlosc w domu zabrakło apapu, paracetamolu...ibuprom kusil, ale zrezygnowałam. w sumie już myslalam o wypiciu neli syropu paracetamolowego, ale nie bylam pewna ile ml powinien wypic dorosły kon a rano kolejna masakra - jutro wizyta u endo, wiec trzeba zrobić badania NA CZCZO...(idealnie!). zwloklam się z lozka, ubrałam siebie i Nelke, dalam jej na szybko kaszke i co? ulewa...no to idziemy spac (a juz w kombinezonie siedziala w wozku). po godzinie drzemki udało nam się wybrać, ok. 5km w jedna strone. i znow wsciekalam się na siebie DLACZEGO JA NIE JEZDZE SAMOCHODEM, SKORO MAM PRAWKO? auto pod domem...wrrr. wyprawa zajela nam 3 godziny wrocilam do domu i marze żeby ten dzień już się skonczyl
amen.
O rany! Wcale się nie dziwię, że chciałaś żeby ten dzień się skończył.
Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
My już po. Trwało to może z 3min...
Darcie było straszne płakał Bart bardzo
Skrępowali go w jakiś kaftan.
Miał tam baaaardzo duzo ropy, był jednym z rekordzistow w ilości.
Większość połknął, cześć wypłynęła nosem.
Za tydzien do kontroli, nie wiadomo czy przetkało się w 100%, mamy obserwować i kropić. W razie czego jeszcze raz trzeba bedzie.
Mam nadzieje ze jednak nie, ze ten raz wystarczy.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Biedny Oby na kontroli wszystko już było ok!

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Paulinka poszła spać, smecty jej wcisnęłam 4ml ... Trochę jeszcze ją czyściło więc na kolację dostała kawałek białej bułki i duuużo wody. Oby jutro już takich sensacji nie było.
O kurcze oby już jutro było dobrze. Pewnie się wymęczyła bidulka.
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:16   #2782
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
O rany! Wcale się nie dziwię, że chciałaś żeby ten dzień się skończył.





Biedny Oby na kontroli wszystko już było ok!







O kurcze oby już jutro było dobrze. Pewnie się wymęczyła bidulka.

Dziękujemy




---------
Za nami ciężka noc. Bart cycał jak szalony chyba co 1,5h :/
A o 4:50 obudził się i było mamaaa babababa itp itd. 40 min lulania i dopiero zasnął. Ech, nie wiem jak sie nazywam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 09:10   #2783
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

A wiecie, że moja nie pluje smectą? Już nie pamiętam czy się chwaliłam chyba wie, że powinna wypić. Daję strzykawką po parę ml i pierwszą dawkę wypija, dopiero na następną zamyka jakpkę i odwraca głowę

Na obiad chyba faktycznie marchewka z ryżem. Kupiłam ORSa. Tylko jak ja jej podam taką papkę jak ona ostatnio zjada z rączki ... chyba do łapki bułkę a szuflowanie ryżu pomiędzy kęsami
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 09:10   #2784
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dziękujemy




---------
Za nami ciężka noc. Bart cycał jak szalony chyba co 1,5h :/
A o 4:50 obudził się i było mamaaa babababa itp itd. 40 min lulania i dopiero zasnął. Ech, nie wiem jak sie nazywam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
może pobolewało Barta ?

dzień dobry
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 09:31   #2785
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
może pobolewało Barta ?

dzień dobry

Może

Troszkę mu tam krewki z tego oczka sie pokazało. Ale przynajmniej nie ma ropy.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 09:40   #2786
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Mialam wczoraj pisac ale padlam i czasu za bardzo nie mialam wiec tak:
Mamy skonczone 9 msc! (wczoraj ) takie mamy umiejetnosci:

*grudki nie sprawiaja nam problemu wcina wszystko
*mamy 4 zeby dwie jedynki dolne i dwie gorne dwojki i na razie cisza
*siedzi, siada, kuca, kleczy wstaje przy wszystkim, czasem sie pusci i leci na pupsko
*pcha pchacza nawet jak jest zablokowany i chce chodzic, chodzi boczkiem na okolo stolu nawet i po 5 razy jak sa piloty na srodku i siegnac nie moze
*gada mama, baba, tadzia (jak tz chce zeby powiedziala tata)
*raczkuje z predkoscia swiatla
*od 4 nocy preferuje spanie na brzuchu przez co wygladam jak zombie bo wali glowa o wszystko, bo przeciez trzeba przez sen raczkowac
*smarka ale tylko jak ma katar, jak kataru nie ma to nie chce pokazac jak sie robi fuu
*jak cos zle robi i widzi ze na nia patrze to udeza reka o cos bo ja tak robie :P
*jak obrzera karton i mowie ze zaraz ja zlapie to tak przebiera nogami jak by uciekac chciala a jak wyciaga w kuchni reklamowki z szuflady to jak widzi ze ide po nia to coraz szybciej je wyciaga i smiech
jak widzi cos do jedzenia to mlaska a w zasadzie to puszcza takie buzi
*papa nie robi, brawa czy kosi tez nie ale wszystko przed nami to chyba na tyle z nabytych umiejetnosci przez ostatni miesiac
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png

Edytowane przez esskapada
Czas edycji: 2014-03-20 o 09:43
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:46   #2787
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
u nas ta szorstkość jest delikatnie widoczna, chyba tylko dla mnie bo Tż uważa, że każdy tak ma.. no i szczególnie po spaniu jak śpi na jednym boku więc sama już nie wiem, nawilżam to i spytam przy następnej wizycie

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------




dzięki ale jogurt dajesz normalnie sklepowy?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



fajnie, że już dotarłyście i bez problemów

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



no to masz nowy sposób na poskromienie młodego u nas wczoraj 2x i dziś 1wza drzemka zaliczona w nosidle! kto nie ma niech kupuję, bo ja żałuję, że tak późno to zrobiliśmy

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

ależ jestem romantyczna, nie miałam pomysłu na urodziny dla męża, więc zamówiłam mu dresy, bo ostatnio narzekał, że nie ma, rodzina dresów nam się powiększa, córa dresiara, matka dresiara i ojciec dres no stresss, to lecę ogarniać hacjendę, u nas dziś deszczowo, ale mam nadzieję, że wybędziemy na spacer, miłego dnia mamuszki!
mleko w proszku jest niepotrzebne, masz kaufland obok siebie? rewelacyjny skład ma naturalny z piątnicy, a tam najłatwiej go dostać

Zobacz to skład tego z piątnicy:
Skład:mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych.

A tu jakiś inny czort:
Skład:
mleko pasteryzowane, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku, białka mleka, szczepy bakterii (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii ssp. Bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis). Składniki alergenne: Produkt zawiera mleko (łącznie z laktozą).

więc wiesz....
[/QUOTE]

o dziękuję Ci dobra kobieto

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dobrze, ze nie rajstopy/kalesony!

noooooo w sumie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość




czyli polecacie ergo?



mojej tez na jednym policzku zrobilo się cos szorstkiego. myslalam, ze od nadmiaru nabialu, ale może faktycznie to wiatr...przestalam ja smarować przed wyjściem, a pogoda wariuje.



jajecznice na parze robiłam raz i coz, nie jestem cierpliwa wole odrobine klarowanego masla i patelnie.
twarożki i jogurty - dziewczyny polecaly chyba piatnice i jeszcze kilka firm. pewnie wrzuca Ci tutaj linka.


polecamy zdecydowanie

ja już nie wiem co z tymi polikami, u nas teraz spokój

jajecznice zrobiłam na patelni i była ok

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Diabli nie strasz Magiusi u mnie póki co wcale nie jest zle, mdłości nie miałam, nic mnie nie boli, no jedynie gdy dłużej pochodzę to bbrzuch pobolewa, ale poza tym jest super: ) Sprzątam, odkurzam, gotuje odpadki jest ok: ) oby tak zostało. Pomimo tego, że nie narzekam to mąż i tak już mi szuka dziewczyny do pomocy. A co do pozostawienia Antka na czas pobytu w szpitalu, to strasznie się tym stresuje, mam nadzieję, że nie będą mnie trzymać tak długo jak z Antkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
w netto jest, a mleko w proszku jest totalnie niepotrzebne, tak jak inne dodatki

ja olewam obserwacje


kto jada odpadki ten piękny i gładki
ni ma u mnie netto, ale kupię ten z piątnicy,
ja też olałam
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:15   #2788
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
jak?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------


Nurkuję po śmietnikach i co znajdę wrzucam do gara
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:33   #2789
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Nurkuję po śmietnikach i co znajdę wrzucam do gara
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:44   #2790
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

A i mam 2 prośby....

1.Pomysły na śniadanie dla małego bez nabiału i jajek
2. Wszelkie wartościowe artykuły, książki na temat kp... chciałabym żeby teraz się udało, a z taka wiedzą będzie mi łatwiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.