Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 07:47   #2761
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Elfka to tanie u Was te szczepienia...
Wspolczuje przezyc z malutka oby to bylo jednorazowe
Ja tez za wczesnie pochwalilam bo wczoraj cos nie moglismy nakarmic malej nie wiem co jej sie stalo ale strasznie parla i sie prezyla podczas jedzenia... Dzisiaj wstalysmy a mala na buzi ma.kilka takich czerwonych miejsc, jakby zaraz jej mialy jakies chrostki tam wyjsc
Poczekamy co z tego bedzie i jak beda sie pojawiac te chrostki to pewnie jutro do lekarza
Myślałam, że drogie, ale jak zobaczyłam ceny gdzie indziej to faktycznie są tanie

Już się boję szczepienia za tydzień

Wysypka na buzi to może być trądzik niemowlęcy Mai już się skończył, miała przez ok. 2 tygodnie - wysypana była potwornie i to się właśnie najpierw robiło czerwone miejsce, a potem wychodziły białe krostki

A nie pochwaliłam się umowa mi się kończy 30 września i byłam przekonana, że mi już nie przedłużą a tu wczoraj przyszedł aneks do umowy, że mi ją przedłużają i to na czas nieokreślony w takim byłam szoku, że cały dzień chodziłam z bananem na buzi
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:31   #2762
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry

Ale sie wczoraj rozgadałyście

kicia dziękuję za dostęp do maila
Sliczne macie dzieciaczki

A ja wczoraj dalej szukałam sukienki i nie ma nic. Pójde na ślub w dresie haha.

Musze się dziś trochę ogarnąć i sprzątnąć kuchnię i pomyslec co jak ułożyć w szafkach, zeby mi się bałagan nie robił
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:47   #2763
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

dzień dobry
słodkie te wasze maluszki, ja też później wstawie.
moje małe przed chwilą tak nasrakało, pod same pachy, ledwo body doszorowałam
a i dzisiaj usg bioderek, trzymajcie kciuki
Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość

A my w ogóle to będziemy musieli chyba za niedługo kąpać Małego w wannie, bo jak tylko poczuje wodę to zaczyna pluskać rękami i nogami i w ogóle całym ciałem tak bardzo, że cała woda ląduje na kafelkach - takiego mam łobuza
ojjj moja też tak ostatnio szaleje w kąpieli, wcześniej tak spokojnie leżała, a teraz takie wariacje
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:47   #2764
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Ja to dostane zawalu ktoregos dnia przez mojego syna jak szlam do lazienki to spal, nie bylo mnie moze 5 minut, wchodze do pokoju a on w lozeczku lezy na brzuszku i glowke wysoko trzyma, a jaki zadowolony z siebie
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:07   #2765
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Pozdrawiam ze spacerku. Okazuje sie, ze mojemu synkowi sie poprzestawialo i od tygodnia zasypia tylko w wozku na spacerze

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:14   #2766
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry My juz po porannym spacerze. I ledwo zdazylysmy przed deszczem, rozpadło się teraz. A czeka nas jeszcze spacer o 12, po córkę do przedszkola.

Słodkie macie te dzieciaczki

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Jakoś poszło, Maja płakała trochę, ale i tak była dzielna pielęgniarkę mamy super także zaraz tak małą pobujała, że przestała płakać dziś była dwa razy wkłuta - na żółtaczkę i 5w1 a za tydzień jeszcze pierwsza dawka na pneumokoki mnie się serce krajało, ale to małż trzymał nóżkę małej, a ja tylko stałam obok
Brawa dla Mai!

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
gruźlica i wzw B

płaci się za rota i pneumo


synek przepłakał pół dnia i teraz padł biedaczek

UWAGA !!
zakładam pocztę na zdjęcia brzuszków i maluszków
sukcesywnie w miarę czasu będę rozsyłać dane do poczty
Dzięki wielkie za pocztę, super sprawa

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość


a ja prasuję bo dziecko śpi

a my dziś intensywnie o 10 karmienie potem jadę do mojej pani promotor wracam karmienie o 15 pediatra a ok 17,30 wyjeżdżamy do lbn na usg
No to niezły maraton. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Jednak się zdecydowaliśmy, bo szwagierki mają małe dzieci i poszły teraz do przedszkola, a często do nas przychodzą i mogą coś przynieść, więc wolimy nie ryzykować

Ja nie mogłam znieść jak czułam jak się Maja napina z bólu masakra

Za wcześnie pochwaliłam, że jest dobrze :/ Maja około 20 wczoraj dostała szału krzyczała przez 2 godziny straszliwie, bo okazało się, że zrobił się jej obrzęk nóżki po szczepieniu, była okropnie spuchnięta i czerwona i jak tylko nią ruszyła to wydawało się, że oszaleje spała mi potem na rękach do 24, a potem z nami w łóżku, bo bałam się ją zostawić samą takie biedactwo było dziś już lepiej, ale co się odenerwowałam to moje

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

God u nas ceny:

5w1 - 110 zł za dawkę,
pneumokoki - 250 zł za dawkę

Reszta nie wiem - tyle, że ponoć meningokoki ok. 400 zł za dawkę
Biedna malutka. Mam nadzieję, że już wszystko ok z nóżka

U nas 5w1 130 zł

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Elfka to tanie u Was te szczepienia...
Wspolczuje przezyc z malutka oby to bylo jednorazowe
Ja tez za wczesnie pochwalilam bo wczoraj cos nie moglismy nakarmic malej nie wiem co jej sie stalo ale strasznie parla i sie prezyla podczas jedzenia... Dzisiaj wstalysmy a mala na buzi ma.kilka takich czerwonych miejsc, jakby zaraz jej mialy jakies chrostki tam wyjsc
Poczekamy co z tego bedzie i jak beda sie pojawiac te chrostki to pewnie jutro do lekarza

Teraz maly okruszek spi u nas w lozku z tatusiem

Co do pogody to czuc jesien dzisiaj... Masakra,ciesze sie ze nie musze jezdzic do pracy tylko moge sie wylegiwac i wygrzewac w domku hehe

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
To pewnie trądzik niemowlęcy. Ania już przeszła to, miała dwa tygodnie, potem zeszło. Gdzieś w okolicach drugiego miesiąca. Ponoć od moich hormonów

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Myślałam, że drogie, ale jak zobaczyłam ceny gdzie indziej to faktycznie są tanie

Już się boję szczepienia za tydzień

Wysypka na buzi to może być trądzik niemowlęcy Mai już się skończył, miała przez ok. 2 tygodnie - wysypana była potwornie i to się właśnie najpierw robiło czerwone miejsce, a potem wychodziły białe krostki

A nie pochwaliłam się umowa mi się kończy 30 września i byłam przekonana, że mi już nie przedłużą a tu wczoraj przyszedł aneks do umowy, że mi ją przedłużają i to na czas nieokreślony w takim byłam szoku, że cały dzień chodziłam z bananem na buzi
Gratulacje!!! Rzadko spotyka się taka sytuację, żeby przedłużyli umowę na macierzyńskim, więc tym bardziej jest okazja do świętowania

Cytat:
Napisane przez marszalka Pokaż wiadomość
dzień dobry
słodkie te wasze maluszki, ja też później wstawie.
moje małe przed chwilą tak nasrakało, pod same pachy, ledwo body doszorowałam
a i dzisiaj usg bioderek, trzymajcie kciuki
ojjj moja też tak ostatnio szaleje w kąpieli, wcześniej tak spokojnie leżała, a teraz takie wariacje
Trzymam kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Ja to dostane zawalu ktoregos dnia przez mojego syna jak szlam do lazienki to spal, nie bylo mnie moze 5 minut, wchodze do pokoju a on w lozeczku lezy na brzuszku i glowke wysoko trzyma, a jaki zadowolony z siebie
Mały akrobata
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:45   #2767
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Pospacerowaliśmy 2 godzinki i musiałam wrócić bo zaczęło kropić, mały śpi jeszcze na ganku a ja pije kawunię

wik - oby nie padało o 12:00

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale sie wczoraj rozgadałyści
A ja wczoraj dalej szukałam sukienki i nie ma nic. Pójde na ślub w dresie haha.

Musze się dziś trochę ogarnąć i sprzątnąć kuchnię i pomyslec co jak ułożyć w szafkach, zeby mi się bałagan nie robił
Znajdziesz coś Najwyżej załóż jakieś pantalony i już, hyhy, w końcu w ciąży jesteś to Ci wybaczą
A ile zostało do tego wesela, może coś na all zamówisz?

Pytałaś mnie o pościel. Zamawiałam ją na allegro. Później spojrzę na firmę to ci napiszę u jakiego dostawcy

Cytat:
Napisane przez marszalka Pokaż wiadomość
dzień dobry
słodkie te wasze maluszki, ja też później wstawie.
moje małe przed chwilą tak nasrakało, pod same pachy, ledwo body doszorowałam
a i dzisiaj usg bioderek, trzymajcie kciuki
ojjj moja też tak ostatnio szaleje w kąpieli, wcześniej tak spokojnie leżała, a teraz takie wariacje
- będzie dobrze z bioderkami
Z tym nasrakaniem to takie kupki są super

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Ja to dostane zawalu ktoregos dnia przez mojego syna jak szlam do lazienki to spal, nie bylo mnie moze 5 minut, wchodze do pokoju a on w lozeczku lezy na brzuszku i glowke wysoko trzyma, a jaki zadowolony z siebie
Mały akrobata Haha uważać musisz na niego, cudak - mój syn niechętnie się obraca


Ma.ko - http://allegro.pl/ala-i-as-posciel-h...571940780.html
i zamówiliśmy od razu u niego pościel do wózka...
Ja mam z motywem żyrawki do łóżeczka a w wózku misia
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-09-10 o 09:52
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 09:52   #2768
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

dziewczyny zajrzałam do zdjęć przesłodkie są Wasze dzieciaczki
Elfka gratuluję umowy super masz pracodawcę
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:56   #2769
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Elfka - tylko pozazdrościć takiego szefostwa - masz gdzie wracać i to najważniejsze

mania -
Jak sie czujesz?
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:58   #2770
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul dziękuję za odp
Do śłubu zostały ponad 2 tyfodnie, wiec jak niz nie znajde albo nie pozycze w week od znajomej, to coś zamóWIE


Tesciowa do mnie dzwoniła, ze znalażła w necie kołyske i czy nam kupic
http://olx.pl/oferta/kolyska-sosnowa...tml#95f14f0af8
na all są nowe w niższej cenie, ale plus materacyk i ochraniacz to wyjdzie na jedno.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:06   #2771
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jul dziękuję za odp
Do śłubu zostały ponad 2 tyfodnie, wiec jak niz nie znajde albo nie pozycze w week od znajomej, to coś zamóWIE


Tesciowa do mnie dzwoniła, ze znalażła w necie kołyske i czy nam kupic
http://olx.pl/oferta/kolyska-sosnowa...tml#95f14f0af8
na all są nowe w niższej cenie, ale plus materacyk i ochraniacz to wyjdzie na jedno.
Materacyk i tak bym wymieniła na nowy - taki używany raczej by mnie nie zadowolił tym bardziej, że będzie wgnieciony od leżenia innego dziecka. Kołyska w przystępnej cenie, fajna...

Minusem kołysek jest to, że są wąskie bo 40 cm ma, prawda? No ale na początek... wystarczy.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jul dziękuję za odp
Do śłubu zostały ponad 2 tyfodnie, wiec jak niz nie znajde albo nie pozycze w week od znajomej, to coś zamóWIE


Tesciowa do mnie dzwoniła, ze znalażła w necie kołyske i czy nam kupic
http://olx.pl/oferta/kolyska-sosnowa...tml#95f14f0af8
na all są nowe w niższej cenie, ale plus materacyk i ochraniacz to wyjdzie na jedno.
Skoro na jedno wyjdzie, to zamówiłabym nową
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-09-10 o 10:05
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 10:08   #2772
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Materacyk i tak bym wymieniła na nowy - taki używany raczej by mnie nie zadowolił tym bardziej, że będzie wgnieciony od leżenia innego dziecka. Kołyska w przystępnej cenie, fajna...

Minusem kołysek jest to, że są wąskie bo 40 cm ma, prawda? No ale na początek... wystarczy.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



Skoro na jedno wyjdzie, to zamówiłabym nową
o materacu też myslałam, że od razu do wymiany.
No w sumie przemawia do mnie to, że lepiej by nam się zmieściła do salonu na początek niż łóżeczko.
Ale boje się, że mały przyzwyczai się do bujania i bedzie problem, chyba ze sie zablokuje bujaczek i bedzie jako łóżeczko hmm.
bo pościel chyba wystarczy wyprac? chociaż taki maluszek i tak nie spi przykryty kołderką.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

no bo takie maleństwo, to spi albo w rożku, albo pod kocykiem tak?
wieć kupiłabym materacyk, ochraniacz i juz.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:11   #2773
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
o materacu też myslałam, że od razu do wymiany.
No w sumie przemawia do mnie to, że lepiej by nam się zmieściła do salonu na początek niż łóżeczko.
Ale boje się, że mały przyzwyczai się do bujania i bedzie problem, chyba ze sie zablokuje bujaczek i bedzie jako łóżeczko hmm.
bo pościel chyba wystarczy wyprac? chociaż taki maluszek i tak nie spi przykryty kołderką.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

no bo takie maleństwo, to spi albo w rożku, albo pod kocykiem tak?
wieć kupiłabym materacyk, ochraniacz i juz.
Tak,na początku w rożku (mój tak do 1,5 msc), potem pod kocykiem.
U nas kołderka nigdy się nie przydała jeszcze, jest tak sztywna, że mały od razu ją wykopuje
Jak uważasz Kochana, ale gdyby mniej więcej mieściło się to w tej samej cenie a byłaby nowa to kupiłabym nową... zawsze to świeżutkie, nie używane.
Chyba, że wyjdzie o wiele taniej, to wtedy tak.
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:45   #2774
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul a dziękuję gdyby nie ta posra.na wysypka to czułabym się super i nikt nie powiedziałby mi, że 3 trymestr najgorszy zapisałam się jeszcze do innego dermatologa, ale dopiero na wt za tydz. Ma dobre opinie, zobaczę co powie. Ale 150 zł nie moje no i poprzednie 100 no, ale muszę się dowiedzieć o co kaman
Mako uważam tak jak Jul - jeśli cenowo wyjdzie podobnie to wzięłabym nową no chyba, że od razu łożeczko wtedy kupicie
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:21   #2775
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzięki Jul
nawet znalazłam przykłądowo http://allegro.pl/piekne-polskie-kol...573111219.html do tego ochraniacz i prześcieradło i prawie ta sama cena
mania my chcieliśmy kupić łóżeczko i wstawić na początek do salonu. Teściowa powiedziała, żę kupi kołyske. Jak chce to niech kupi, to ją wstawimy do salonu a łóżęczko któe kupimy pójdzie od razy do pokoju Leosia.
Biedna jesteś z tą wysypką oby chociaż pomógł.

A ja sie dziś nie mogę ogarnąć. mIałam tyle planó, a nic nie zrobiłam hehe. BYłam tylko w sklepie po bułki i teraz umyłam głowe. Zaraz zabiore sie za obiad i wstawie go do lodówki, i moze uda mi sie przeglądnąć szafki w kuchni.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:26   #2776
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

witajcie. z częścią z Was znam się z wątku staraczkowego. Niedawno zobaczyłam na teście 2 kreski. Jestem już po dwóch wizytach u gina i ciąża wraz z bijcym serduszkiem jest potwierdzona. niestety, znoszę ją wybitnie źle i lekarz kazał mi siedzieć w domu i odpoczywać. Czy mogę do Was dołączyć?
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:42   #2777
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Izuniaa witaj odpoczywaj ile wlezie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:46   #2778
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Iza witaj, czekałyśmy na Ciebie
SUper, że wszystko dobrze
odpoczywaj póki i ile możesz
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:57   #2779
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
witajcie. z częścią z Was znam się z wątku staraczkowego. Niedawno zobaczyłam na teście 2 kreski. Jestem już po dwóch wizytach u gina i ciąża wraz z bijcym serduszkiem jest potwierdzona. niestety, znoszę ją wybitnie źle i lekarz kazał mi siedzieć w domu i odpoczywać. Czy mogę do Was dołączyć?
Witaj współczuje ciążowych dolegliwości... odpoczywaj
Który to już tydzień u Ciebie?


Wróciłam z miasta, jakaś babka po drodze na chodniku mówi do mnie: chyba dwójka... aż się chciało odpowiedzieć: nie, trójka...
Co to kogo obchodzi... nie znoszę takich komentarzy... a jak się stoi w kolejce do kasy to wtedy nikt brzucha nie widzi

Byłam w rossmannie, przemeblowanie pełną parą... mają teraz wkłady poporodowe z belli i canpola, majtki siateczkowe...
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 12:28   #2780
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

dziewczyny

God Of War 20 dopiero 6 się w poniedziałek zaczął
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:03   #2781
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Elfka super z ta umowa:brawo: mi sie konczy 30 pazdzienika i tez podobno maja przedluzyc... W takim samym szoku bylam co Ty
No ale musimy byc po prostu super pracownikami

Co do tego tradziku to ja nie karmie piersia a piszecie ze to od hormonow?
No i mala ma tez jedna chrostke na rece i na nodze
Zapisalam nas na 17:30 do lekarza mojej pediatry juz nie ma wiec idziemy do innej, mam nadzieje ze okaze sie spoko!
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:11   #2782
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej kochane

Nie odzywalam się bo dużo się działo...wrócili rodzice z gór, pod naszym mieszkaniem był pożar na szczęście mały. Od kilku dni znów jestem z Majka sama bo wszyscy są w pracy a więc muszę gotować obiady dla 5osób. Kolejna sprawa robię dla Mai przetwory z własnych warzyw i owoców bo za miesiąc zaczynamy wprowadzać owoce i warzywa

za kolejne tygodnie szkoda że na razie nie przybywa nam kolejnych dziewczyny z dwoma kreseczkami

Widziałam tu śliczne dzieci :Love: same slodziaki nam rosną

Jull a ja mam bardzo mięciutka kolderke używać pewnie będziemy w grudniu.

Kiciu też macie miękką kolderke?

Trzymam za dzisiejsze wizyty my na usg bioderek byliśmy w pon wszystko dobrze z bioderkami Mai lekarz ją bardzo chwalił a Maja zaczęła do niego ładnie gaworzyc był bardzo zaskoczony że tak dużo gada w domu też się jej buzia nie zamyka gaworzy sobie do paprotek lub do żyrandola hehe

Elfka gratuluję fajnie że jednak nie dostałaś wypowiedzenia

U nas 5 w 1 kosztuje 120 zł

Dziewczyny na pocztę może wrzucajcie też zdjęcia brzuszków i pokoi dziecięcych
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:57   #2783
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

zubi mówisz, masz wrzuciłam na pocztę foty tylko proszę się nie przestraszyć
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:36   #2784
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

manieczka spory juz brzuszek
wysypka faktycznie duza i niefajna... tak patrzac po zdjeciach to mialam kiedys takie same plamy i u mnie to był liszaj.... tak samo na brzuchu i na nogach
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:56   #2785
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

byłam na usg bioderek, pan dr średnio rozmowny, nic nie powiedział, dopiero jak zapytałam czy wszystko dobrze to on na to, że może być i że za 3 m-ce do kontroli. i teraz się zastanawiam czy faktycznie wszystko dobrze. wy też macie kolejne usg bioderek po 3 m-cach??
Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
witajcie. z częścią z Was znam się z wątku staraczkowego. Niedawno zobaczyłam na teście 2 kreski. Jestem już po dwóch wizytach u gina i ciąża wraz z bijcym serduszkiem jest potwierdzona. niestety, znoszę ją wybitnie źle i lekarz kazał mi siedzieć w domu i odpoczywać. Czy mogę do Was dołączyć?
witamy
i oby te dolegliwości szybko ustały

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Hej kochane

Nie odzywalam się bo dużo się działo...wrócili rodzice z gór, pod naszym mieszkaniem był pożar na szczęście mały. Od kilku dni znów jestem z Majka sama bo wszyscy są w pracy a więc muszę gotować obiady dla 5osób. Kolejna sprawa robię dla Mai przetwory z własnych warzyw i owoców bo za miesiąc zaczynamy wprowadzać owoce i warzywa

za kolejne tygodnie szkoda że na razie nie przybywa nam kolejnych dziewczyny z dwoma kreseczkami

Trzymam za dzisiejsze wizyty my na usg bioderek byliśmy w pon wszystko dobrze z bioderkami Mai lekarz ją bardzo chwalił a Maja zaczęła do niego ładnie gaworzyc był bardzo zaskoczony że tak dużo gada w domu też się jej buzia nie zamyka gaworzy sobie do paprotek lub do żyrandola hehe

)
Zubi właśnie się zastanawiałam jak to jest z tymi warzywkami czy to się wprowadza po 3 czy 4 m-cach... czyli za miesiąc możemy rozszerzyć małym diete

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

manieczka ja też miałam podobną wysypkę, tzn tylko pare krostek na brzuchu i cyckach. smarowałam maścią cynkową i po paru dniach zniknęło
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:06   #2786
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez marszalka Pokaż wiadomość
byłam na usg bioderek, pan dr średnio rozmowny, nic nie powiedział, dopiero jak zapytałam czy wszystko dobrze to on na to, że może być i że za 3 m-ce do kontroli. i teraz się zastanawiam czy faktycznie wszystko dobrze. wy też macie kolejne usg bioderek po 3 m-cach??witamy
i oby te dolegliwości szybko ustały

Zubi właśnie się zastanawiałam jak to jest z tymi warzywkami czy to się wprowadza po 3 czy 4 m-cach... czyli za miesiąc możemy rozszerzyć małym diete

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

manieczka ja też miałam podobną wysypkę, tzn tylko pare krostek na brzuchu i cyckach. smarowałam maścią cynkową i po paru dniach zniknęło
My teraz idziemy na usg 27.10 Maja wtedy będzie mieć skończony 4 miesiąc i wtedy zaczynamy podawać jedzonko

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
zubi mówisz, masz wrzuciłam na pocztę foty tylko proszę się nie przestraszyć
Grzeczna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
manieczka spory juz brzuszek
wysypka faktycznie duza i niefajna... tak patrzac po zdjeciach to mialam kiedys takie same plamy i u mnie to był liszaj.... tak samo na brzuchu i na nogach
God a ty dalej w dwupaku z jednej strony dobrze bo Zuzia urodzi się z troszkę większą masa
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:46   #2787
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

No mi ta pierwsza dermatolog powiedziala ze to lupiez rozowy gilberta...zobacze co mi we wt powie inna dermatolog. Jesli diagnoza sie potwierdzi to zadne masci i leki na to nie pomoga, samo przejdzie do 10 tyg. Ja tylko chce uslyszec, ze malemu nic nie grozi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Oooo udalo mi sie wizyte u dermatologa przyspieszyc w piatek ide

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:04   #2788
grubaRyba
Raczkowanie
 
Avatar grubaRyba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 234
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

hej dziewczyny, powiedzcie czy Wy chodziłyście do ginów prywatnie czy na nfz? mam powazny dylemat, kombinowałam troche zeby dostac skierowanie na te pierwsze badania i powiem ze ciezko to przyszlo... z reszta moja prywatna gin na wizytach w szpitalu tez nie była "wow"
grubaRyba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:19   #2789
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez grubaRyba Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, powiedzcie czy Wy chodziłyście do ginów prywatnie czy na nfz? mam powazny dylemat, kombinowałam troche zeby dostac skierowanie na te pierwsze badania i powiem ze ciezko to przyszlo... z reszta moja prywatna gin na wizytach w szpitalu tez nie była "wow"
Ja chodze prywatnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:31   #2790
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej dziewczynki..

Alez te Wasze maluszki rosna szybko.. niedlugo to juz nie beda maluszki..

Mania, mam nadzieje, ze kolejna dermatolog juz Cie uspokoi, ze Franulkowi nic nie grozi..

Marszalka, moja Zuza miala czestsze wizyty na usg bioderek, ale miala wskazania ku temu... Z tego, co pamietam dzieci kolezanek mialy rzadziej.. Szkoda, ze lekarz nic Ci nie powiedzial.. ale u mojej skonczylo sie tylko n czestszych wizytach i musialam ja nosic na swoim biodrze, zeby miala rozszerzone nozki..

Izunia, witaj u nas.. ciesze sie, ze wszystko dobrze i ze serduszko juz bije.. oby przykre objawy szybko minely..

GrubaRyba, ja chodze prywatnie do gin..

A ja sie chcialam pochwalic, ze bylam na polowkowyn USG, dzidzia jest zdrowa no i.. Jest dziewczynka.. a wiec bede miala druga core.. mezus na poczatku smutny byl, ale juz sie z ta mysla oswoil..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.