Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 21:24   #2791
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
sprecyzuj sytuację
Chodzi o to, że stoisz przy kasie, kasjerka nabija towar a Ty mówisz, że jednak nie chcesz? - nic nie grozi kupującemu

jeśli chodzi o Allegro - sprzedawca rozpocznie procedurę zwrotu prowizji. Dostaniesz maila o tym, że masz wytłumaczyć sytuację w ciągu 7 dni. Jeśli tego nie zrobisz albo powód jest niepoważny czyli właśnie "rozmyśliłem się"
to dostaniesz ostrzeżenie od serwisu a 3 takie to blokada konta

zapomniałam dodać,że chodzi o allegro.
sprzedałam towar,a babka się rozmyśliła .w dodatku jeszcze oburzona,bo przecież można zrezygnować z zakupu i zwrócić towar

czy ja dostanę maila,że ona oberwała karniaka?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-09-06 o 21:25
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:26   #2792
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Kiedy mniej więcej kappahl ma obniżki cen staników?
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 22:28   #2793
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

zapomniałam dodać,że chodzi o allegro.
sprzedałam towar,a babka się rozmyśliła .w dodatku jeszcze oburzona,bo przecież można zrezygnować z zakupu i zwrócić towar

czy ja dostanę maila,że ona oberwała karniaka?
Czyli tylko wygrała aukcję tak?
Nie dostaniesz takiego maila ale dostaniesz zwrot prowizji od sprzedaży. Możesz napisać, że oczywiście, że towar może zwrócić ale wtedy, kiedy go kupi i tylko przedsiębiorcy (nie w drodze licytacji), a osobie prywatnej jedynie może reklamować towar.
Transakcje na Allegro mają charakter wiążący. Jeśli nie zapłaciła to jest to niezrealizowanie umowy kupna-sprzedaży, za to właśnie jest ostrzeżenie.
Jak będziesz miała podać powód zwrotu, zaznacz oczywiście, że pani odmówiła zakupu.

Edytowane przez taka_sobie_jedna
Czas edycji: 2012-09-06 o 22:30
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 22:36   #2794
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Dziewczyny mam problema a nie chce mi się już nowego wątku zakładać

moja siostra ma TŻ-a.. jej TŻ jest moim w sumie przyjacielem.. no spotykamy się ogólnie no.. no ale jej TŻ ma kolegę..
i ten kolega nie miał z kim iść na wesele i TŻ mojej siostry wymyślił że ja bym mogła..
no i ja się w sumie zgodziłam.. mimo że go w życiu na oczy nie widziałam.. no ale co? chłopak ma iść sam? pomyślałam że pójdę z nim żeby nie siedział jak ten kołek bez tancerki a przy okazji sobie poznam nową osobę

no ale mam problem bo nie wiem teraz.. ja go nie znam.. pary młodej nie znam tym bardziej.. wesele w tą sobotę.. a ja nie wiem czy mam coś kupić czy się dorzucić do koperty czy co? jak się zachować? kupić kwiatki czekoladki czy nie wypada? w sumie sama nie wiem.. może nie wypada iść z pustymi rękami.. w końcu się najem na tym weselu za pieniądze pary młodej nie?

oesu problem rodem z gimnazjum ale poważnie nie wiem co mam zrobić

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

siostra mi powiedziała żebym nic nie kupowała i w ogóle niech on się cieszy że się zgodziłam z nim pójść
no i ja nie wiem..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 06:46   #2795
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Czyli tylko wygrała aukcję tak?
Nie dostaniesz takiego maila ale dostaniesz zwrot prowizji od sprzedaży. Możesz napisać, że oczywiście, że towar może zwrócić ale wtedy, kiedy go kupi i tylko przedsiębiorcy (nie w drodze licytacji), a osobie prywatnej jedynie może reklamować towar.
Transakcje na Allegro mają charakter wiążący. Jeśli nie zapłaciła to jest to niezrealizowanie umowy kupna-sprzedaży, za to właśnie jest ostrzeżenie.
Jak będziesz miała podać powód zwrotu, zaznacz oczywiście, że pani odmówiła zakupu.
dzięki.
to nie jest aukcja tylko sławne "KUP TERAZ",nie jestem osobą prywatną,tylko sklepem internetowym i nigdy nie miałam takiej sytuacji.
ona do mnie zadzwoniła,zeby poinformować o rezygnacji,wtedy ja powiedziałam,że musze to zglosić do allegro.najpierw prosiła,abym tego nie robiła,a kiedy powiedziaam,że muszę odkręcić niesprzedany towar z ewidencji sprzedaży to zaczęła na mnie krzyczeć,że ona przecież może

podałam powód-jako odmowę zakupu i czekam.myślałam,że coś napiszą w mailu zwrotnym
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:10   #2796
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problema a nie chce mi się już nowego wątku zakładać

moja siostra ma TŻ-a.. jej TŻ jest moim w sumie przyjacielem.. no spotykamy się ogólnie no.. no ale jej TŻ ma kolegę..
i ten kolega nie miał z kim iść na wesele i TŻ mojej siostry wymyślił że ja bym mogła..
no i ja się w sumie zgodziłam.. mimo że go w życiu na oczy nie widziałam.. no ale co? chłopak ma iść sam? pomyślałam że pójdę z nim żeby nie siedział jak ten kołek bez tancerki a przy okazji sobie poznam nową osobę

no ale mam problem bo nie wiem teraz.. ja go nie znam.. pary młodej nie znam tym bardziej.. wesele w tą sobotę.. a ja nie wiem czy mam coś kupić czy się dorzucić do koperty czy co? jak się zachować? kupić kwiatki czekoladki czy nie wypada? w sumie sama nie wiem.. może nie wypada iść z pustymi rękami.. w końcu się najem na tym weselu za pieniądze pary młodej nie?

oesu problem rodem z gimnazjum ale poważnie nie wiem co mam zrobić

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

siostra mi powiedziała żebym nic nie kupowała i w ogóle niech on się cieszy że się zgodziłam z nim pójść
no i ja nie wiem..
Ja bym zadzwoniła do partnera i zapytała
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:17   #2797
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problema a nie chce mi się już nowego wątku zakładać

moja siostra ma TŻ-a.. jej TŻ jest moim w sumie przyjacielem.. no spotykamy się ogólnie no.. no ale jej TŻ ma kolegę..
i ten kolega nie miał z kim iść na wesele i TŻ mojej siostry wymyślił że ja bym mogła..
no i ja się w sumie zgodziłam.. mimo że go w życiu na oczy nie widziałam.. no ale co? chłopak ma iść sam? pomyślałam że pójdę z nim żeby nie siedział jak ten kołek bez tancerki a przy okazji sobie poznam nową osobę

no ale mam problem bo nie wiem teraz.. ja go nie znam.. pary młodej nie znam tym bardziej.. wesele w tą sobotę.. a ja nie wiem czy mam coś kupić czy się dorzucić do koperty czy co? jak się zachować? kupić kwiatki czekoladki czy nie wypada? w sumie sama nie wiem.. może nie wypada iść z pustymi rękami.. w końcu się najem na tym weselu za pieniądze pary młodej nie?

oesu problem rodem z gimnazjum ale poważnie nie wiem co mam zrobić

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

siostra mi powiedziała żebym nic nie kupowała i w ogóle niech on się cieszy że się zgodziłam z nim pójść
no i ja nie wiem..
A dlaczego nie poszliscie pzed tym weselem na kawe/piwo/spacer zeby sie chociaz poznac :chytry:? Pogadalibyscie i moze problem sam by sie rozwiazal. Obecnie najczesciej para mloda rzyczy sobie zamiast kwiatkow wino, maskotki, czekoladki, datki na jakas fundacje wiec kwiaty to niekoniecznie dobry pomysl, chociaz ja idac jako osoba towarzyszaca do kompletnie mi nie znanych ludzi kupowalam kwiaty, czasami konczylo sie ze mielismy 2 wiazanki i wtedy najczesciej 1 zostawala u mnie w domu
Rzumiem ze siostra z tz na to wesele nie ida? Na twoim miejscu wypytalabym sieostre czy nie chca czegos zamiast kwiatkow, poinformowala partnera o tym ze to ja kupuje kwiaty/wino czy co tam chca i pewnnie kupila cos jednak
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 07:23   #2798
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

no ale w tym rzecz że ja właściwie nie mam do niego numeru telefonu bo to tak na szybko sobie wymyślili i przez TŻ-a siostry się dowiedziałam.. niby mam się dzisiaj z nim zapoznać wieczorem.. no ale wieczorem to już późno.. a w sobotę może nie być czasu żeby coś kupić

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

no jak ja się o tym dowiedziałam właściwie wczoraj
to jak miałam z nim iść na piwo ?
dzisiaj wieczorem mamy się spotkać
a siostra z TŻ-em nie idą.. nie idzie nikt kogo bym znała

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

a i siostra nic nie wie o tym weselu ona nawet nie wie jak ten chłopak ma na imię bo kilka razy go widziała i się do niego po ksywce mówiło..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:33   #2799
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość



no jak ja się o tym dowiedziałam właściwie wczoraj
to jak miałam z nim iść na piwo ?
dzisiaj wieczorem mamy się spotkać
a siostra z TŻ-em nie idą.. nie idzie nikt kogo bym znała

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

a i siostra nic nie wie o tym weselu ona nawet nie wie jak ten chłopak ma na imię bo kilka razy go widziała i się do niego po ksywce mówiło..
wrozka nie jestem... ale dobrze ze chociaz dzis macie sie spotkac
osobiscie raczej nie poszlabym na wesele zaproszona przez "posrednikow" 2 dni wczesniej
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:03   #2800
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Kiedyś były H&M, są pewnie dostępne w sklepach z artykułami fryzjerskimi, w sklepach z akcesoriami do włosów (np. "Świat spinek" czy coś takiego) i w Claire's
Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Na pewno są w Claire's, Glitterze, H&M, Świecie Spinek i w sklepach z artykułami fryzjerskimi. Ostatnio mi tez mignął w Tesco Extra, ale tylko jedna sztuka i tylko w kolorze czarnym.
dzięki za odpowiedzi zajrzę do H&Mu i świata spinek, bo mam po drodze
Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Można też zrobić samemu z rajstop (na youtube są instrukcje). Ja takiego używam i dobrze się sprawuje
wczoraj taki zrobiłam i jest w sumie spoko ... ale boję się że te rajstopy będzie widać, jak mi się włosy przesuną to byłoby niefajne
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:24   #2801
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
wrozka nie jestem... ale dobrze ze chociaz dzis macie sie spotkac
osobiscie raczej nie poszlabym na wesele zaproszona przez "posrednikow" 2 dni wczesniej
Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
no ale w tym rzecz że ja właściwie nie mam do niego numeru telefonu bo to tak na szybko sobie wymyślili i przez TŻ-a siostry się dowiedziałam.. niby mam się dzisiaj z nim zapoznać wieczorem.. no ale wieczorem to już późno.. a w sobotę może nie być czasu żeby coś kupić

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

no jak ja się o tym dowiedziałam właściwie wczoraj
to jak miałam z nim iść na piwo ?
dzisiaj wieczorem mamy się spotkać
a siostra z TŻ-em nie idą.. nie idzie nikt kogo bym znała

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

a i siostra nic nie wie o tym weselu ona nawet nie wie jak ten chłopak ma na imię bo kilka razy go widziała i się do niego po ksywce mówiło..
A ja bym poszła, raz się żyje, zwłaszcza, jak się lubi wesela

Gazowana - ty robisz uprzejmość temu chłopakowi, że zgodziłaś się z nim iść i hm, jakby robisz mu przyjemność swoim towarzystwem nie masz zobowiązań wobec pary młodej. Wydajesz kasę na kieckę, strój i makijaż, i poświęcasz swój czas - robisz przysługę temu znajomemu, nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, że się "za frajer najesz" pogadaj z tym znajomym i zapytaj, czy masz np. kupić butelkę wina - to można kupić przecież nawet w drodze na wesele, w każdym sklepie monopolowym czy chociażby na głupiej stacji kupisz jakieś lepsze wino do 50zł i tyle.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 08:27   #2802
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dzięki.
to nie jest aukcja tylko sławne "KUP TERAZ",nie jestem osobą prywatną,tylko sklepem internetowym i nigdy nie miałam takiej sytuacji.
ona do mnie zadzwoniła,zeby poinformować o rezygnacji,wtedy ja powiedziałam,że musze to zglosić do allegro.najpierw prosiła,abym tego nie robiła,a kiedy powiedziaam,że muszę odkręcić niesprzedany towar z ewidencji sprzedaży to zaczęła na mnie krzyczeć,że ona przecież może

podałam powód-jako odmowę zakupu i czekam.myślałam,że coś napiszą w mailu zwrotnym
To trzeba było jej powiedzieć, że oczywiście, że może to zrobić ale Ty po takim jej widzimisię musisz zrobić sobie porządek w papierach. Tym bardziej jeśli występujesz jako sklep. Przecież nie będziesz płacić ze swojej kieszeni prowzji od sprzedaży, a zgłoszenie zwrotu z podaniem przyczyny "odmowa zakupu", "brak kontaktu" zawsze skutkuje ostrzeżeniem.

Maila nie dostaniesz ale może dostaniesz wiadomość od tej pani z prośbą o anulowanie procedury. Jak np dwa razy wykręciła już taki numer, to ten trzeci zablokowałby jej konto
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:35   #2803
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

no ja lubię wesela .. TŻ-a nie mam więc niby dlaczego miałabym nie pójść?

eee nie przesadzajmy.. kiecki nie kupuję z szafy jakąś wyciągnę bo w jeden dzień raczej nowej nie znajdę .. a nawet jeśli to szkoda mi kasy na nową kieckę kiedy w szafie kilka wisi a ten chłopak nie znając mnie nie wie czy byłam w jakiejś gdzieś czy nie

no dobra zobaczymy jak to będzie.. dzisiaj się z nim umówiliśmy na piwko więc się jakoś dogadamy
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:02   #2804
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
no ja lubię wesela .. TŻ-a nie mam więc niby dlaczego miałabym nie pójść?

eee nie przesadzajmy.. kiecki nie kupuję z szafy jakąś wyciągnę bo w jeden dzień raczej nowej nie znajdę .. a nawet jeśli to szkoda mi kasy na nową kieckę kiedy w szafie kilka wisi a ten chłopak nie znając mnie nie wie czy byłam w jakiejś gdzieś czy nie

no dobra zobaczymy jak to będzie.. dzisiaj się z nim umówiliśmy na piwko więc się jakoś dogadamy
Ale on o tym nie wie

Nie no, żartuję - rzuciłam tym kupowaniem kiecki, bo wiele kobiet lubi kupić nową sukienkę specjalnie na wesele
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:10   #2805
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

no ja też lubię kupować kiecki na wesela.. ale to jak wiem o wesel przynajmniej miesiąc wcześniej a nie kilka dni
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:20   #2806
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Mam taki dziwny problem. Otóż zauważyłam,że od chyba 2 dni czuje dziwny zapach. Z początku myślałam,że to coś w pracy, nie wiem, nieświeża klimatyzacja czy cokolwiek. Ale jak z niej wyszłam, to nadal to czułam. I ogólnie doszłam do wniosku,że ten zapach po prostu jest u mnie w nosie. I może nie jest on nie do zniesienia, ale też nie jest to zapach jakiś super przyjemny. NIe wiem kompletnie co to ma znaczyć i czy to może być objaw jakiejś choroby? Ktoś tak kiedyś miał?
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:26   #2807
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

ja tak miałam no chodził za mną zapach hmm.. wędzenia
a później się okazało że mi włosy tym śmierdzą.. i ja szczerze powiedziawszy nawet nie wiem od czego.. zapach nasilał się po wyjściu z galerii handlowej (Plazy)
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:29   #2808
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Ale właśnie nie, to jest zapach, który siedzi tylko mi w nosie, czegokolwiek nie wącham, to nie to. Poza tym czuję to tylko ja...
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:45   #2809
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

dziewczyny pomocy bo mnie zaraz szlak trafi!!
robie nalesniki a mam do dyspozycji ciulowa patelnie, taka stebrna metalowa z ktorej te nalesniki moge tylko zeskrobywac macie jakies sposoby zeby nie przywieraly? juz nawet po sklepach latalam za jakas ale tu gdzie obecnie przebywam nigdzie nie ma
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 10:53   #2810
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy bo mnie zaraz szlak trafi!!
robie nalesniki a mam do dyspozycji ciulowa patelnie, taka stebrna metalowa z ktorej te nalesniki moge tylko zeskrobywac macie jakies sposoby zeby nie przywieraly? juz nawet po sklepach latalam za jakas ale tu gdzie obecnie przebywam nigdzie nie ma
musialam ostatnio na takiej samej patelnii smazyc placki ziemniaczane i tez przywieraly. wlalam duzo oleju i wszystko bylo ok. trzeba je bylo tylko dokladnie odsaczyc.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:29   #2811
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Można na suchą patelnię wsypać trochę soli, podgrzać ją i wyrzucić i potem smażyć.
Najważniejsza zasada: nalewać ciasto dopiero na dobrze rozgrzaną patelnię.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:36   #2812
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Pewnie to pytanie się przewinęło tysiąc razy, ale bardzo proszę o odpowiedź- gdzie we Wrocławiu kupię kosmetyki Essence?

Co do mojego wczorajszego pytania o przesyłkę- po napisaniu maila ponaglającego, dowiedziałam się, że oczywiście pani jeszcze nie wysłała listu
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:49   #2813
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
Pewnie to pytanie się przewinęło tysiąc razy, ale bardzo proszę o odpowiedź- gdzie we Wrocławiu kupię kosmetyki Essence?

Co do mojego wczorajszego pytania o przesyłkę- po napisaniu maila ponaglającego, dowiedziałam się, że oczywiście pani jeszcze nie wysłała listu
Natura ?
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:01   #2814
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy bo mnie zaraz szlak trafi!!
robie nalesniki a mam do dyspozycji ciulowa patelnie, taka stebrna metalowa z ktorej te nalesniki moge tylko zeskrobywac macie jakies sposoby zeby nie przywieraly? juz nawet po sklepach latalam za jakas ale tu gdzie obecnie przebywam nigdzie nie ma
wystarczy,że do ciasta naleśnikowego dolejesz łyżkę oleju i smażysz bez tłuszczu-sprawdzone
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:06   #2815
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
Pewnie to pytanie się przewinęło tysiąc razy, ale bardzo proszę o odpowiedź- gdzie we Wrocławiu kupię kosmetyki Essence?

Co do mojego wczorajszego pytania o przesyłkę- po napisaniu maila ponaglającego, dowiedziałam się, że oczywiście pani jeszcze nie wysłała listu
Superpharm i Natura
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:06   #2816
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

dziewczyny kupiłam kawę w ziarnach, pani mi od razu zmieliła i pytam: jak się taką kawę przygotowuje do picia? wiem głupie pytanie, ale całe życie piję ze słoika i nie wiem zalewam wrzątkiem i "brudy" zostają na dnie? przelać to potem do filiżanki?
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:23   #2817
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wystarczy,że do ciasta naleśnikowego dolejesz łyżkę oleju i smażysz bez tłuszczu-sprawdzone
zawsze daje oleju do ciasta ale tym razem naprawde nic nie dzialalo

o tej soli cos czytalam ale w akcie desperacji usmazylam te choler^#ne nalesniki na ciezkiej teflonowej patelni bez roczki
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:39   #2818
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam kawę w ziarnach, pani mi od razu zmieliła i pytam: jak się taką kawę przygotowuje do picia? wiem głupie pytanie, ale całe życie piję ze słoika i nie wiem zalewam wrzątkiem i "brudy" zostają na dnie? przelać to potem do filiżanki?
jak zalejesz wrzątkiem to fusy zostają na dnie; nie przelewasz kawy donikąd, tylko po prostu spijasz ją znad fusów ... a potem z nich wróżysz
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:49   #2819
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
jak zalejesz wrzątkiem to fusy zostają na dnie; nie przelewasz kawy donikąd, tylko po prostu spijasz ją znad fusów ... a potem z nich wróżysz
iiitam:P myslałam raczej o peelingu ale do wieczora daleko
dzięki
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:51   #2820
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. XV

Gdzie we Wrocławiu kupię takie plastikowe pudełka na buty ? W Ikei na stronie patrzyłam, ale mają tylko materiałowe ... Na allegro średnio się opłaca, bo przesyłka drogo wychodzi. http://allegro.pl/tr-pudelko-pojemni...592608508.html

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.