Wakacyjne Mamy 2012 - część IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 19:21   #2791
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
spokojnie, nastąpi, zobaczysz, niech tylko mały odkryje jak się samemu na brzuch przewrócić Luśka dłuuuugo była antybrzuszkowa i aż się wierzyć nie chce, jak to teraz pokochała (tylko brzuszek i brzuszek, dzień i noc...)
to fajnie, pociesz mnie jeszcze, że zacznie się sam bawić choć trochę i sam zasypiać haha ale mam wymagania
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:23   #2792
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to fajnie, pociesz mnie jeszcze, że zacznie się sam bawić choć trochę i sam zasypiać haha ale mam wymagania
Luśka zaczęła się sama bawić
z usypianiem różnie, raz uśnie od razu sama, innym razem chodzę milion razy wsadzić jej smoczka, a czasem niestety trzeba pobujać na rękach...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:23   #2793
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Agunia kiedy Lu pokochała brzuszek?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:23   #2794
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no u nas tez kilka minut dziś udało mu sie pupe podniesć dosc wysoko i utrzymać chwilkę
moja nie umie uniesc bo ma za gruba
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:24   #2795
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Moja nie lubi brzuszka. Ale ma nakz lezenia trzy razy dziennie po 15 minut. Tak rehabilitantka kazala. I lezy stenka placze i lezy a mi sie serce kraja. Ale co zrobic ta rehabilitantka twierdzi ze mala ma wzmozone napiecie przezemnie bo ja za malo na brzuszek kladlam. Ale ja jakos w to nie wierze. Niektore dzieci malo leza na brzuszku i nie maja.
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:24   #2796
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Agunia kiedy Lu pokochała brzuszek?
podpinam sie do pytania
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:24   #2797
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Luśka zaczęła się sama bawić
z usypianiem różnie, raz uśnie od razu sama, innym razem chodzę milion razy wsadzić jej smoczka, a czasem niestety trzeba pobujać na rękach...
moja sama bawi się max.40 minut, ale myślę, ze to długo
brzuszek parę minut i się krzywi
a zasypianie - wiadomo... cyc
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 19:25   #2798
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to CIę zdziwię, że nei ejstes jedyna, tez się denerwuję i nie mam wcale lepiej nie wiem ile zjadł, ale jak zrobił 2 lyki to napewno mniej niż 30ml pozatym mleczko z piersi jest szybciej trawione, wiec nie moge "przegładzac" go 5h. DO dawna się tym bardzo martwię
czemu nie? u nas w nocy czasem przerwa to nawet 8 h a dzis juz pisałam ze rano zjadł dopiero po 6 h
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:26   #2799
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Moja mala jak lezy na brzuszku ciagle ma tylek w gorze.
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:27   #2800
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Agunia kiedy Lu pokochała brzuszek?
dokładnie nie pamiętam, ale jakoś jak miała 4,5 miesiąca (mniej więcej) zaczęła chętniej na nim leżeć - odkąd zaczęłam kłaść na macie piankowej. Rewelacji nie było, ale wytrzymywała w porywach do 40 minut (przeciętnie koło 20 może).
Chwilę przed skończeniem 5 miesięcy odkryła jak się przekręcić na brzuch i dokładnie od tamtej pory leżenie na plecach to najgorsza kara
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:28   #2801
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez modnisia86 Pokaż wiadomość
Moja nie lubi brzuszka. Ale ma nakz lezenia trzy razy dziennie po 15 minut. Tak rehabilitantka kazala. I lezy stenka placze i lezy a mi sie serce kraja. Ale co zrobic ta rehabilitantka twierdzi ze mala ma wzmozone napiecie przezemnie bo ja za malo na brzuszek kladlam. Ale ja jakos w to nie wierze. Niektore dzieci malo leza na brzuszku i nie maja.
A ma wzmożone czy obniżone? Zobacz co Karolina PW napisała:
Cytat:
Widziałam że pisałyście o przekręcaniu sie dzieciaczków z brzuszka na plecy, u nas ma to miejsce od miesiąca i niestety nie jest prawidłowym fizjologicznym objawem tylko wyrazem tego wzmożonego napięcia. Ja się cieszyłam, że mały się tak fajnie rozwija a rehabilitantka mnie ostudziła Mamy nie kłaśc często na brzuch (tylko na kilka minut dziennie) a jak już leży pilnować symetrii i nie pozwalać na obracanie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 19:28   #2802
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
spokojnie, nastąpi, zobaczysz, niech tylko mały odkryje jak się samemu na brzuch przewrócić Luśka dłuuuugo była antybrzuszkowa i aż się wierzyć nie chce, jak to teraz pokochała (tylko brzuszek i brzuszek, dzień i noc...)



a gdzie zgłaszaliście ulatnianie się gazu na klatce?
administratorce. Mamy wspolnote tutaj i Zaraz po tym przyszded facet sprawdzac. pewnie z gazowni no bo skad. Oni tam jakichś od siebie mają
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:28   #2803
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Luśka zaczęła się sama bawić
z usypianiem różnie, raz uśnie od razu sama, innym razem chodzę milion razy wsadzić jej smoczka, a czasem niestety trzeba pobujać na rękach...
my dzis mamy dzień wsadzania smoka ach dobrze, że za marzenia nie karają
Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
moja nie umie uniesc bo ma za gruba
no mój pająk to podniesie
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
moja sama bawi się max.40 minut, ale myślę, ze to długo
brzuszek parę minut i się krzywi
a zasypianie - wiadomo... cyc
pozazdrościć, mój sam się bawi....yyyy 0 minut
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
czemu nie? u nas w nocy czasem przerwa to nawet 8 h a dzis juz pisałam ze rano zjadł dopiero po 6 h
ja go przystawiam tak często jak się da a kiedy poje to jego wybór, nie mogę sobie na to pozwolic, bo jest szczupły i musi przybierać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:29   #2804
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

ej mi chyba rece capia bo robiłam peling z kawy, I smierdzą. Wlasnie zobaczylam z eot chyba to
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:34   #2805
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
dokładnie nie pamiętam, ale jakoś jak miała 4,5 miesiąca (mniej więcej) zaczęła chętniej na nim leżeć - odkąd zaczęłam kłaść na macie piankowej. Rewelacji nie było, ale wytrzymywała w porywach do 40 minut (przeciętnie koło 20 może).
Chwilę przed skończeniem 5 miesięcy odkryła jak się przekręcić na brzuch i dokładnie od tamtej pory leżenie na plecach to najgorsza kara
Ok. U nas teraz 10 minut i marudzenie, a ja oczywiście mam miękkie serce

Phdwao też od dawna się głowię jak sprawić by mała więcej zjadała. Teraz wrzuciłam już na luz, bo te przyrosty jakieś tam są ale nie raz nie dwa zastanawiałam się: częściej karmić czy rzadziej... Zapytałam doradczynię laktacyjną i powiedziała że jak jest kłopot z przyrostami/ apetytem/ laktacją to bez żadnych wątpliwości - częściej karmić. Niech zje mało ale często. Ja się obawiałam że wtedy zjada tylko mleko pierwszej fazy czyli de facto tylko pije. Ale podobno lepiej częściej a przegładzanie nie ma sensu, jest wręcz niewskazane. Mówię tu o przegładzaniu czyli "przetrzymywaniu" dziecka w oczekiwaniu aż bardziej zgłodnieje, a nie o sytuacji kiedy samo robi sobie dłuższą przerwę.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:35   #2806
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

phdwao wcale nie twierdzę że ty się nie denerwujesz tylko skoro i tak nie można nic na tą sytuację poradzić to ja osobiście wolałabym nie widzieć jak mało je bo mnie to stresuje
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:35   #2807
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ma wzmożone czy obniżone? Zobacz co Karolina PW napisała:
Wlasnie jak czytalam jej posta to mnie to zastanowilo. Moja ma wzmozone napiecie w raczkach a obnizone w lini glowa tylow. Wiec moze dlatego musi lezec na brzuchu. Choc te obnizone napiecie moim zdaniem nie jest uzasdnione i troszke na wyrost zdiagnozowane.
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:37   #2808
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Phdwao też od dawna się głowię jak sprawić by mała więcej zjadała. Teraz wrzuciłam już na luz, bo te przyrosty jakieś tam są ale nie raz nie dwa zastanawiałam się: częściej karmić czy rzadziej... Zapytałam doradczynię laktacyjną i powiedziała że jak jest kłopot z przyrostami/ apetytem/ laktacją to bez żadnych wątpliwości - częściej karmić. Niech zje mało ale często. Ja się obawiałam że wtedy zjada tylko mleko pierwszej fazy czyli de facto tylko pije. Ale podobno lepiej częściej a przegładzanie nie ma sensu, jest wręcz niewskazane. Mówię tu o przegładzaniu czyli "przetrzymywaniu" dziecka w oczekiwaniu aż bardziej zgłodnieje, a nie o sytuacji kiedy samo robi sobie dłuższą przerwę.
tak własnie myślałamintuicyjnie tak postępuję, przystawiam go często i czasem wydaje mi się, że nie będzie chciał a ja długo i chętnie, także nie ma reguły, szkoda tylko, że to tyle nerwów przysparza ale jak pomyślę, że karmię pierisą 4 miesiące to nei chce mi się wierzyc, hehe, jak mialam ten mega kryzys na początku to myślałam sobie "byle pociągnąć 3 miesiące"
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:38   #2809
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

U nas Iga polubiła leżeć na brzuchu jak wyjęłam matę czyli w dzień skończonego 4 mc.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 19:39   #2810
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
phdwao wcale nie twierdzę że ty się nie denerwujesz tylko skoro i tak nie można nic na tą sytuację poradzić to ja osobiście wolałabym nie widzieć jak mało je bo mnie to stresuje
tak napisałaś domyslam się, że to był żarcik wydaje mi się, że na moim miejscu denerwowałabyś się tak samo, heh taki nasz los matek, ja bardzo przezywam wszytsko co związane z malym, ma nie myślałam, że tak to będzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:42   #2811
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Dobry wieczór

Prawie cały dzień szwędaliśmy się z małżem po sklepach, a L spędzał czas z moją mamą. No i jak zwykle było tak, że rano, po przyjeździe do Krakowa byłam w super nastroju i cieszyłam się "wolnością" a po kilku godzinach już miałam wyrzuty sumienia, że dziecko tyle czasu z babcią

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Ja tak na sekundę. Patrzcie jaka szata graficzna jest teraz na pampkach z Biedronki
fajne!


Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość

MÓJ SYN WŁAŚNIE SIĘ ODWRÓCIŁ Z BRZUSZKA NA PLECY
mój się wcale nie odwraca

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
c
muszę pochwalać moje dziecię nabyło nową umiejętność - rzucanie smoczkiem na odległość


Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
[/COLOR]a, dzisiaj rano w polsat news koleś mówił że na razie mróz się nie zapowiada i prawdopodobnie zima będzie lekka.
oby tak było. Nie cierpię zimy...

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wpadam tylko by zawiadomić, że z Hippa mi odpisali-przęjęli się, poprosili o odesłanie mleka i za nie i za przesyłkę chcą mi oddać kasę w towarze
także udało się-najważniejsze aby je zbadali
nooo i tak być powinno!
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:43   #2812
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
U nas Iga polubiła leżeć na brzuchu jak wyjęłam matę czyli w dzień skończonego 4 mc.
Mate piankowa czy ta taka szmaciana?
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:43   #2813
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cześć Kobietki
Dopiero teraz mogłam do Was zajrzeć - dzisiaj cały dzień u mamy, przy okazji spacerek i malutki shopping w Tesco
Spodenki na rozmiar 74, a koszulki dopiero na lato. Małż pochwalił zakupy - oczywiście ze względu na napis I love Daddy

Byłam wczoraj u mojej pani ginekolog - pierwsze co zapytała to: jak moje dziecko Było to bardzo miłe. A w ogóle to poszłam do gina, bo miałam obfite upławy i swędziało mnie. Okazało się, że jest to efekt uboczny tabletek anty - Cerazette. Jak bym nie przyszła to i tak samo by przeszło. No, ale jak już się zjawiłam to mnie zbadała, zrobiła usg dowcipne (nic ciekawego tam nie było), pogadałyśmy o córci, a na koniec zapomniałam zapłacić za wizytę

Prince masz przepiękne włosy Loki zawsze kojarzyły mi się z wysuszonym sianem, a Twoje są lśniące, zdrowe, istne cudo

KarolinaPW
witaj Fanie, że się odezwałaś, często o Tobie myślę i zawsze wychodzi mi, że musisz być bardzo zajęta synkiem.
Trzymam kciuki za postępy na rehabilitacji

Idę kąpać małą - dzisiaj pod prysznicem, mamy głęboki brodzik więc się nada. Do tej małej wanienki już się nie mieści.

Edit: zapomniałam o zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121122209.jpg (102,5 KB, 22 załadowań)
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:43   #2814
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak napisałaś domyslam się, że to był żarcik wydaje mi się, że na moim miejscu denerwowałabyś się tak samo, heh taki nasz los matek, ja bardzo przezywam wszytsko co związane z malym, ma nie myślałam, że tak to będzie


nie denerwujesz z tą buźką oznaczało właśnie żarcik
przecież wiadome że się denerwujesz
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:47   #2815
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak własnie myślałamintuicyjnie tak postępuję, przystawiam go często i czasem wydaje mi się, że nie będzie chciał a ja długo i chętnie, także nie ma reguły, szkoda tylko, że to tyle nerwów przysparza ale jak pomyślę, że karmię pierisą 4 miesiące to nei chce mi się wierzyc, hehe, jak mialam ten mega kryzys na początku to myślałam sobie "byle pociągnąć 3 miesiące"
U mnie to samo Najpierw myślałam, ze max 3 miesiące, miałam kłopoty z karmieniem, teraz mała ma 4 miesiące i tydzień i na koniec się nie zanosi Wręcz obawiam się, ze będzie ciężko skończyć - chyba dopiero jak zacznie pic z kubka niekapka.
Dziewczyny karmiące piersią mam pytanie, dość idiotyczne, ale jednak Liczyłyście ile łyków robią Wasze dzieci? W takim powiedzmy średnim karmieniu, ani malym ani dużym. Wiem, ze łyk łykowi nierówny
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:48   #2816
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Prawie cały dzień szwędaliśmy się z małżem po sklepach, a L spędzał czas z moją mamą. No i jak zwykle było tak, że rano, po przyjeździe do Krakowa byłam w super nastroju i cieszyłam się "wolnością" a po kilku godzinach już miałam wyrzuty sumienia, że dziecko tyle czasu z babcią


nie miej wyrzutów, nie robisz tego codziennie, a z babcią napewno mu dobrze
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki
Dopiero teraz mogłam do Was zajrzeć - dzisiaj cały dzień u mamy, przy okazji spacerek i malutki shopping w Tesco
Spodenki na rozmiar 74, a koszulki dopiero na lato. Małż pochwalił zakupy - oczywiście ze względu na napis I love Daddy

Byłam wczoraj u mojej pani ginekolog - pierwsze co zapytała to: jak moje dziecko Było to bardzo miłe. A w ogóle to poszłam do gina, bo miałam obfite upławy i swędziało mnie. Okazało się, że jest to efekt uboczny tabletek anty - Cerazette. Jak bym nie przyszła to i tak samo by przeszło. No, ale jak już się zjawiłam to mnie zbadała, zrobiła usg dowcipne (nic ciekawego tam nie było), pogadałyśmy o córci, a na koniec zapomniałam zapłacić za wizytę
świetne zakupy dobrze, że to tylko efekt uboczny
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość


nie denerwujesz z tą buźką oznaczało właśnie żarcik
przecież wiadome że się denerwujesz
musimy se chlapnąć na wyluzowanie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:55   #2817
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
musimy se chlapnąć na wyluzowanie
hahah no to

idę po piwo
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:58   #2818
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Wieje u Was?
wyjątkowo dziś nie wiało. Mieszkam nad Wisłą i wieje prawie non stop, a dziś było bezwietrznie.

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
wychodzcie z dziećmi na dwór jak wieje?
tak, w przeciwnym razie w ogóle bym nie wychodziła


Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Kurde, a mój młody o 19.30 to już śpi.

Jak Wy to robicie? Jak mój synek śpi to po pierwsze cudem mu wpycham smoczka od butelki do ust. A nawet jak już się uda to nie ma szans żeby on zaczął ssać. A nawet jak mu wpadnie kilka kropel mleczka do ust to wszystko wypływa bokiem bo nie przełyka. U mnie się nie da karmić na śpiocha, niestety.
ad1. Leon też zwykle o 19:30 już śpi. On by szedł spać już o 18, ale mu nie pozwalamy
ad2. U nas niestety to samo. Mały nie umie jeść na śpiocha
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:58   #2819
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
hahah no to

idę po piwo
ja jedynie "zero" moge łyknać, zawsze coś
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:03   #2820
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
D
mój się wcale nie odwraca
:
moja tez sie nie odwraca ma to gdzies. W ogole długo lezec nie lubi zaraz placze.Czesto Ja klade ale nie an dłiugo.
Moze mata inna by pomogła?

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Prince masz przepiękne włosy Loki zawsze kojarzyły mi się z wysuszonym sianem, a Twoje są lśniące, zdrowe, istne cudo
u
zasługa żelu z siemienia lnianego a z tym zdrowe to bym nie powiedziała ja mam ogólnie mocniej krecone. Ale niestty sa zniszczone

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

dziewczyny patrzcie. Czmeu ona taka tania? http://allegro.pl/edukacyjne-puzzle-...779639145.html
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.