Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 13:54   #2791
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

jabłuszko - dzięki
Lolciu - moja koleżanka np. też się dobrze po Dianie czuła, co człowiek to działanie no dużawy jest ale taki chciałam
Mercy - dzięki
Ewuś - dasz radę no
Baby - ja kiedyś przeczytałam na temat chińskich znaków, że jak ktoś robi kto nie zna chińskiego to możesz pół życia z zegarkiem na plecach chodzić, a ty sądzisz że to np.miłość jedna kreska źle i całe słowo idzie daleko daleko

idę się uczyć eksploatacji
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:30   #2792
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej.
Widzę,że ruch tu spory ;D Mimo,ze czasu jak na lekarstwo staram sie od czasu do czasu was poczytywać

U mnie zaczęło się przedstawienie pt.zaliczenia. 2 mam za sobą, pierwsze banał ,na drugim teście zrobiłam durne błędy i modlę się o te 51 % :P
W poniedziałek c.d , planuję się co nieco w weekend pouczyć,co by poprawki mieć z głowy.
Towarzyszko pełen zastój, kumpela z gim rzuciła studia o czym lakonicznym zdaniem raczyła poinformować mnie sms'em , z grupą wciąż nie mogę się zgrać ,stoję jak taka mimoza bo się wstydze odezwać ..

Za to w niedzielę w następnym tygodniu planowana jest wydziałowa impreza z konkursem na najlepsze przebranie. Tę część se daruję,za to pałam nadzieją ,ze zjawi się pewien pan z IV-go roku ..
Wczoraj z kolei odwiedziłam gdanskie CSW Łaznia , prelekcję/wystawe światowej sławy niby ,pionierskiego artysty Eduardo Kaca. Koleś balansuje pomiędzy sztuką ,a eksperymentami genetycznego pokroju Tu jest wiecej
http://kultura.trojmiasto.pl/info_imp.php?id_imp=114798
Sprawił wrażenie ciekawej,pozytywnej osoby,
pod koniec wytworzyła się dyskusja pomiędzy nim,a zacietrzewionymi obroncami zwierzat i zycia poczętego, o to ,ze on przeciez stworzyl zaplodnionego in vitro kroliczka wszczepiajac mu niegrozny gen,powodujacy ,ze swiecil w ultrafioletowym swietle
,jakis ograniczony babsztyl uzyl porownania, jakby on sie czul gdyby tak promieniowal.
Oczywiscie kroliki są wysoce inteligentnymi istotami z duszą i poczuciem estetyki
Na koniec udalam sie na poczestunek tudziez lampke wina i pare ciasteczek i pokontemplowałam nad post0abstrakcyjnymi wystawianymi pracami .
Klasycznie musialam przylansowac sie na n-k wstawiając fotę z nań

Dziś ledwie żywa udałam się z usprawiedliwieniem 3-miesięcznej absencji na fitnessie do kobiety go prowadzącej. Oschłym,antypatycznym tonem poinformowała mnie,że nie ma mnie na liście uczęszczających na zajęcia (tsa.. dziwne,że w necie bez problemu sie zapisalam) i mam isc do dyrektora studium wyjasnic sprawe,o ile chce zaliczyć semestr.
To poszłam.
Facet sympatyczny,trochę zdezorientowany,polecił,a bym udała się do akademickiej przychodni opieki zdrowotnej ,do dyrektora ,ktory tworzy 1-osobową komisję i na podstawie zlozonych papierow rozpatrzy moj wniosek o potwierdzenie zwolnienia.
Cóż, nie chodziłam bo czułam się kiepsko na operowane udo,
niemniej posiadam jedynie wypis i wynik biopsji więc

Adios studia.



Do reszty wk...rwio.na udałam się do pobliskiej naleśnikarni. Zajadawszy porcję, patrże w bopk,a tam rozsiada wraz zdziewczyną i znajomymi koleś z mego roku,co to swego czasu słał mi zniewalające uśmiechy,wzrok..
Siedział spięty,od czasu do czasu spoglądając dyskretnie w mą stronę. Z ową jak myslałam są parą chyba od roku,jakoś nie wysilał się na jakiekolwiek czułości.
Bywa.
Jak nie ten to nastepny :P
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:41   #2793
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość



co robicie na weekend? po kolei prosze
ja dziś odpoczywam jadę do rodziców, a ponieważ TŻ też jest u swoich więc się pewnie spotkamy wieczorem a jutro nauka

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość



No nic gwiazdeczki - trzy egzaminy pod rząd za mniej niż dwa tygodnie Żegnam się poki co i do nauki
owocnej nauki Kochana

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość



Fajny tatuaz Podobają mi się takie.
mnie właśnie też znaczy lubię oglądać kolorowe tatuaże ale sama bym sobie nie zrobiła jednak


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ja jutro jade do Galerii Krakowskiej po jakąś sukienke na półmetek
i jak tam poszukiwania sukienki?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Dziś ledwie żywa udałam się z usprawiedliwieniem 3-miesięcznej absencji na fitnessie do kobiety go prowadzącej. Oschłym,antypatycznym tonem poinformowała mnie,że nie ma mnie na liście uczęszczających na zajęcia (tsa.. dziwne,że w necie bez problemu sie zapisalam) i mam isc do dyrektora studium wyjasnic sprawe,o ile chce zaliczyć semestr.
To poszłam.
Facet sympatyczny,trochę zdezorientowany,polecił,a bym udała się do akademickiej przychodni opieki zdrowotnej ,do dyrektora ,ktory tworzy 1-osobową komisję i na podstawie zlozonych papierow rozpatrzy moj wniosek o potwierdzenie zwolnienia.
Cóż, nie chodziłam bo czułam się kiepsko na operowane udo,
niemniej posiadam jedynie wypis i wynik biopsji więc

Adios studia.


ja myślę ze jakoś się uda tą sprawę rozwiązać

Goście przed chwilą poszli a ja dochodzę do siebie po imprezce jestem nieco niewyspana, no ale cóż bywa bolą mnie również nogi od tańczenia no ale zaraz się zbieram i jadę do rodzinki, już się dawno nie widzieliśmy

miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:56   #2794
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

czyeść ;* ^^

Dzisiaj czeka mnie mega sprzątanie i później ćwiczenia i niestety nauka...;(
Wczoraj miałam poważną rozmowę z TZ-em... Tużprzed snem i jakośtak wyszło,że jest ona niedokończona, bo on w pracy a ja w domu.. nie mieliśmy kiedy dogadać i.. jakoś tak dziwnie ;( Ostatnio się psuje między anmi, ciągle się kłócimy o pierdoły i tak jakbyśmy zyli obok siebie Jest mi tak przykro, bo kocham tego człowieka najmocniej i tak szczerze,tak głęboko .. Ehh...Mam nadzieję, że wszystko się naprawi...


Miłego dnia dziewczyny
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:23   #2795
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry .

Ale dawno tu nie pisałam... nie miałam czasu, byłam zalatana nieco... a to nauka, a to TŻ, a to wczoraj w kinie byłam, więc nie miałam jak pisać...
Ogólnie u mnie ok, zaraz poczytam co tam u Was

Miłego dnia .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:11   #2796
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja dziś odpoczywam jadę do rodziców, a ponieważ TŻ też jest u swoich więc się pewnie spotkamy wieczorem a jutro nauka uuuu Ewcia sie bedzie wkoncu uczyc

Goście przed chwilą poszli a ja dochodzę do siebie po imprezce jestem nieco niewyspana, no ale cóż bywa bolą mnie również nogi od tańczenia no ale zaraz się zbieram i jadę do rodzinki, już się dawno nie widzieliśmy

miłego dzionka
czyli weekend jak weekend rodzinkowo-imprezkowy milego dnia

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
czyeść ;* ^^

Dzisiaj czeka mnie mega sprzątanie i później ćwiczenia i niestety nauka...;(

ja wlasnie posprzatalam i jak mi sie ugotuje zupa to ide cwiczyc
Wczoraj miałam poważną rozmowę z TZ-em... Tużprzed snem i jakośtak wyszło,że jest ona niedokończona, bo on w pracy a ja w domu.. nie mieliśmy kiedy dogadać i.. jakoś tak dziwnie ;( Ostatnio się psuje między anmi, ciągle się kłócimy o pierdoły i tak jakbyśmy zyli obok siebie Jest mi tak przykro, bo kocham tego człowieka najmocniej i tak szczerze,tak głęboko .. Ehh...Mam nadzieję, że
jak go kochasz to wszystko bedzie ok,raz jest lepiej raz gorzej.Porozmawiaj z nim i powiedz jak sie czujesz i zobacz co on odpowie.Moze on tak samo mysli tylko faceci nie sa sklonni do wyrazania uczuc...

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

Ale dawno tu nie pisałam... nie miałam czasu, byłam zalatana nieco... a to nauka, a to TŻ, a to wczoraj w kinie byłam, więc nie miałam jak pisać...
Ogólnie u mnie ok, zaraz poczytam co tam u Was

Miłego dnia .
na czym w kinie bylas?bo szukam inspiracji

dzien dobry laleczki

dzis u mnie gosci z Polski wiec wlasnie gotuje zupe meksykaska,do tego swiezo upieczona agietka bedzie i piwko/drinki. I jakies zawisjaski zrobie i przekaski

piekny dzien! slonce cudne ale wiatr przerazliwy. Wlasnie posprzatalam slicznie chatke i jak sie zupa ugotuje ide do gory pocwiczyc troche.Potem prysznic i jakies gazetki/drzemka i potem goscie.

milego dnia robaczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:15   #2797
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hey hi helol
Ja właśnie wróciłam od fryzjera i humor mam b.dobry pomimo moich żołąkowych rewolucji,które trwają wciąż .
Wczoraj byłam w pracy i tak mi się ciąąąąąąąąągło.....w dodatku nastraszyli mnie wszystkimi możliwymi chorobami,rak żołądka,zawał serca,zapalenie opon mózgowych normalnie chodziłam tam jak zegarek ,a w głowie tylko co mi może byc..
Jednak dochodzę do wniosku,że to chyba jelito nadwrażliwe..zresztą,co będzie miało byc to będzie .
Dziś niestety zapowiada mi się nudny dzień,jeszcze nie wiem co będę robiła
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 14:50   #2798
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien dobry nie odzywałam sie ponieważ mam bardzo dużo nauki . sama jetem zdziwona ze od momentu gdy wróciłam do szkoły po świetach mam checi do nauki i ucze sie i sa super efekty. zbieram same 5, 4 i 6 po za tym u mnie jest ok , z tz czasem małe kłótnie o jakies głupoty ale godzimy sie juz w czasie kłótni, wiec nie ma źle
lolciu piekny av moze pochwalisz się jak wygladasz po wizycie ? ja musze równiez wybrac sie do fryzjera mysle o jakims farbowaniu bo narazie jestem na etapie zapuszczania włosów
Agness o widze ze mamy podobnie szkoła tz i brak czasu na wizaz
Nefre u mnie równiez w zwiazku zdazaja sie takie sytuacje ze kłócimy sie o jakies głupoty ale bedzie dobrze , chyba nie ma zwiazku bez kłótni :prztytul:
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:08   #2799
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Aniu,dziękuje
Mogę Wam pokazac obciecie,bo koloru też sobie zrobiłam,ale póki co nie łączy mi się laptop z bluthootem w tel ,więc kolor będzie jak się 'dogadają'.
A któraś mnie pytała co robię na zaparcia.
W skrajnych przypadek zarzucam xenne extra,a tak poza tym piję herbatę cytrynowo miodowo rumiankową herbapolu bodajże,pomaga mi.Dużo jabłek,śliwki suszone ,dużo piję ,jem błonnik no i jakoś ostatnio chodzę codziennie bez większych problemów,jedno zmartwienie mniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okk..jpg (47,7 KB, 32 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:30   #2800
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Lolciu, przepiękny av i śliczna z Ciebie laska a kto Cię tak nastraszył?! co za GUPKI! nie martw się, Mała, to na pewno nic poważnego, grunt to bycie dobrej myśli ale po tym, co czytałam o lekarzach...

no to wpadłam i sobie idę miłego weekendu
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:33   #2801
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Lolciu, przepiękny av i śliczna z Ciebie laska a kto Cię tak nastraszył?! co za GUPKI! nie martw się, Mała, to na pewno nic poważnego, grunt to bycie dobrej myśli ale po tym, co czytałam o lekarzach...

no to wpadłam i sobie idę miłego weekendu
Dziękuje
Lepiej mi nie pisz co czytałaś o tych lekarzach.
A nastraszyła mnie taka dziewczyna która ze mną wczoraj pracowała,opowiadała historie kosmiczne
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 19:23   #2802
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziękuje
Lepiej mi nie pisz co czytałaś o tych lekarzach.
A nastraszyła mnie taka dziewczyna która ze mną wczoraj pracowała,opowiadała historie kosmiczne
Lolcia chodziło mi o to, co czytałam w TWOICH postach nie wyraziłam się precyzyjnie a skoro historie kosmiczne, to wiesz..
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 19:48   #2803
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dobry wieczór ;*
Ale mi szybko dzień zleciał Jendak nie pojechałam do Krakowa bo mamie się Tarnów umyślał Nic nie kupiłyśmy (dla mnie bo ona kupiła sobie kozaki) i jutro wyruszamy na GK Tylko cały dzień zaległosci mam. Zdążyłam przeczytać lekture (teraz tylko notatki) a na sprawdzian z matmy , angielskiego i krtk z genetyki nie u miem nic ciekawe kiedy to nadrobie skoro zakupy na 100% zajmą mi cały dzień.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Goście przed chwilą poszli a ja dochodzę do siebie po imprezce jestem nieco niewyspana, no ale cóż bywa bolą mnie również nogi od tańczenia no ale zaraz się zbieram i jadę do rodzinki, już się dawno nie widzieliśmy

miłego dzionka
To widzę że niezła impreza była

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
czyeść ;* ^^

Dzisiaj czeka mnie mega sprzątanie i później ćwiczenia i niestety nauka...;(
Wczoraj miałam poważną rozmowę z TZ-em... Tużprzed snem i jakośtak wyszło,że jest ona niedokończona, bo on w pracy a ja w domu.. nie mieliśmy kiedy dogadać i.. jakoś tak dziwnie ;( Ostatnio się psuje między anmi, ciągle się kłócimy o pierdoły i tak jakbyśmy zyli obok siebie Jest mi tak przykro, bo kocham tego człowieka najmocniej i tak szczerze,tak głęboko .. Ehh...Mam nadzieję, że wszystko się naprawi...


Miłego dnia dziewczyny
Nefruś nie przejmuj się . Na pewno będzie dobrze W każdym związku zdażają sie takie chwile.


Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

Ale dawno tu nie pisałam... nie miałam czasu, byłam zalatana nieco... a to nauka, a to TŻ, a to wczoraj w kinie byłam, więc nie miałam jak pisać...
Ogólnie u mnie ok, zaraz poczytam co tam u Was

Miłego dnia .
Na czym byłas w kinie?


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


dzien dobry laleczki

dzis u mnie gosci z Polski wiec wlasnie gotuje zupe meksykaska,do tego swiezo upieczona agietka bedzie i piwko/drinki. I jakies zawisjaski zrobie i przekaski

piekny dzien! slonce cudne ale wiatr przerazliwy. Wlasnie posprzatalam slicznie chatke i jak sie zupa ugotuje ide do gory pocwiczyc troche.Potem prysznic i jakies gazetki/drzemka i potem goscie.

milego dnia robaczki
Powitanie Polaków w Glasgow po meksykańsku Nie ma u Ciebie śniegu?

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Hey hi helol
Ja właśnie wróciłam od fryzjera i humor mam b.dobry pomimo moich żołąkowych rewolucji,które trwają wciąż .
Wczoraj byłam w pracy i tak mi się ciąąąąąąąąągło.....w dodatku nastraszyli mnie wszystkimi możliwymi chorobami,rak żołądka,zawał serca,zapalenie opon mózgowych normalnie chodziłam tam jak zegarek ,a w głowie tylko co mi może byc.
Jednak dochodzę do wniosku,że to chyba jelito nadwrażliwe..zresztą,co będzie miało byc to będzie .
Dziś niestety zapowiada mi się nudny dzień,jeszcze nie wiem co będę robiła
ślicznie wyglądasz Ale Cie straszą ja pamietam jak 2 tyg. temu kolezanka mi wmawiała ze sepse mam . I uwierz mi ze sie przejełam i miałam goroczke , bole głowy i inne . najlepiej sobie nic nie wmawiac
Działaja na Ciebie suszone owoce? Bo na mnie wogole...Ty chodzisz codziennie a ja jak ide raz na tydzien to jest swieto.

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry nie odzywałam sie ponieważ mam bardzo dużo nauki . sama jetem zdziwona ze od momentu gdy wróciłam do szkoły po świetach mam checi do nauki i ucze sie i sa super efekty. zbieram same 5, 4 i 6 po za tym u mnie jest ok , z tz czasem małe kłótnie o jakies głupoty ale godzimy sie juz w czasie kłótni, wiec nie ma źle
lolciu piekny av moze pochwalisz się jak wygladasz po wizycie ? ja musze równiez wybrac sie do fryzjera mysle o jakims farbowaniu bo narazie jestem na etapie zapuszczania włosów
Gratulacje za te oceny. Podziwiam Cię
Ja też zapuszczam włosy. Chociaz miałam takie dlugie w grudniu i poszlam podciag koncowki tylko a ścieła mi do karku ryczałam jak małe dziecko. Także zanim urosną to jeszcze pocierpie;/




Miłego wieczoru.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 08:57   #2804
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry

Jeśli chodzi o kino to byłam na Madagaskarze, powiem Wam, że jak dla mnie sto razy lepszy niż pierwsza część

LoLciu - świetnie wyglądasz
Aniu - no, niestety mało czasu na wizaż, aczkolwiek Ty w porównaniu ze mną masz super oceny, zawsze Cię za to podziwiałam
Baby - dasz radę na pewno z zaległościami .

Miłego dnia .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:25   #2805
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

napisałam takiego długiego posta i go wcieło wrrr wiec tak skrótowo :
Lolciu śliczna jestes
Baby mi również zawsze schodzi cały dzien na zakupwy wiec przewaznie wybieram piatek
raz na tydzien Nic na Ciebie nie działa ? byłas u lekarza z tym ? moze jednak znajdzie sie chwila na nauke a jak nie to bede trzymac kciuki aby dobrze Ci poszło
Aguś pewnie tez masz dobre oceny Jednym z moich marzen jest dostanie sie na medycyne a to jednak wymaga sporej wiedzy . choc watpie w to abym sie dostała ( duza konkurencja) ale zawsze mozna spróbowac przynajmniej nie bede na siebie zła ze nie próbowałam .
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:31   #2806
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Dzisiaj czeka mnie mega sprzątanie i później ćwiczenia i niestety nauka...;(
Wczoraj miałam poważną rozmowę z TZ-em... Tużprzed snem i jakośtak wyszło,że jest ona niedokończona, bo on w pracy a ja w domu.. nie mieliśmy kiedy dogadać i.. jakoś tak dziwnie ;( Ostatnio się psuje między anmi, ciągle się kłócimy o pierdoły i tak jakbyśmy zyli obok siebie Jest mi tak przykro, bo kocham tego człowieka najmocniej i tak szczerze,tak głęboko .. Ehh...Mam nadzieję, że wszystko się naprawi..
będzie dobrze Kochana w związkach co jakiś czas są małe kryzysy, zwłaszcza jak się mieszka razem (jak sądzę, bo nie mieszkałam z żadnym facetem nigdy ) Pogadacie i będzie okej

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
uuuu Ewcia sie bedzie wkoncu uczyc


teraz będzie mi się to częściej zdarzać sesja
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
piekny dzien! slonce cudne ale wiatr przerazliwy. Wlasnie posprzatalam slicznie chatke i jak sie zupa ugotuje ide do gory pocwiczyc troche.Potem prysznic i jakies gazetki/drzemka i potem goscie.
mam nadzieje ze się dobrze bawisz z gośćmi

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w pracy i tak mi się ciąąąąąąąąągło.....w dodatku nastraszyli mnie wszystkimi możliwymi chorobami,rak żołądka,zawał serca,zapalenie opon mózgowych

ludzie to mają wyobraźnię

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry nie odzywałam sie ponieważ mam bardzo dużo nauki . sama jetem zdziwona ze od momentu gdy wróciłam do szkoły po świetach mam checi do nauki i ucze sie i sa super efekty. zbieram same 5, 4 i 6
Aniu gratuluję wyników w szkole bardzo Cię podziwiam, naprawdę
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Mogę Wam pokazac obciecie,bo koloru też sobie zrobiłam,
ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
W skrajnych przypadek zarzucam xenne extra,a tak poza tym piję herbatę cytrynowo miodowo rumiankową herbapolu bodajże,pomaga mi.Dużo jabłek,śliwki suszone ,dużo piję ,jem błonnik no i jakoś ostatnio chodzę codziennie bez większych problemów,jedno zmartwienie mniej.
no to super ze z tym sobie poradziłaś zapisze sobie Twoje rady, tak na wszelki wypadek

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór ;*
Ale mi szybko dzień zleciał Jendak nie pojechałam do Krakowa bo mamie się Tarnów umyślał Nic nie kupiłyśmy (dla mnie bo ona kupiła sobie kozaki) i jutro wyruszamy na GK Tylko cały dzień zaległosci mam. Zdążyłam przeczytać lekture (teraz tylko notatki) a na sprawdzian z matmy , angielskiego i krtk z genetyki nie u miem nic ciekawe kiedy to nadrobie skoro zakupy na 100% zajmą mi cały dzień.
udanych zakupów a z nauką jakoś zdążysz kiedy masz ferie?

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
To widzę że niezła impreza była
w sumie jak to zwykle u mnie bywa



Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o kino to byłam na Madagaskarze, powiem Wam, że jak dla mnie sto razy lepszy niż pierwsza część
muszę koniecznie to jak najszybciej obejrzeć też bym poszła do kina, ale za bardzo nie mam kasy i TŻ też wiec chyba pozostanie oglądanie na kompie

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Jednym z moich marzen jest dostanie sie na medycyne a to jednak wymaga sporej wiedzy . choc watpie w to abym sie dostała ( duza konkurencja) ale zawsze mozna spróbowac przynajmniej nie bede na siebie zła ze nie próbowałam .
Aniu jak Ty się nie dostaniesz to ja nie wiem kto się ma na tą medycynę dostawać ja w Ciebie wierzę


Dzień dobry wczoraj nawet jakoś nie miałam czasu do kompa przysiąść całe popołudnie przegadałam z mamą, a wieczorem byliśmy z TŻ-em na zakupach, a właściwie połazić po sklepach, bo nic prawie nie kupiliśmy a później siedzieliśmy u TŻ-a pożyczyłam sukienki od kuzynek na ten bal, ale w sumie w jedną jednak nie weszłam () a do drugiej nie jestem przekonana i ostatecznie nie wiem w czym pójdę... chyba się skończy na sukience z wesela, na którym byłam w lecie
dobrze ze mam jeszcze 3 tygodnie na myślenie idę się pouczyć trochę, a po obiedzie wracam do Kato kontynuować naukę

miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:35   #2807
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzięki dziewczyny
No ja mam z tymi chorobami przepikane,ciągle mam wrażenie że muszę coś na szybko zrobic,bo nie dużo czasu mi zostało,a rano jak się budzę to sobie myślę,'o rany jeszcze żyję!' i banan.
Dziś zapowiada mi się okropnie nudny dzień,wiadomo niedziela..
Dołączam zdjęcia koloru włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00488.jpg (54,7 KB, 19 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:39   #2808
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

aaa własnie dostałam wiadomosc od trenerki z siłowni z propozycja( wczesniej dostałam propozycje , kilkanascie dziewczyn sie zgłosiło i czekałysmy tylko na "wyniki" ) abym przetestowała trening oraz diete - wczesniej ustalana ze mna. Oprócz mnie wybrane zostały jeszcze 2 dziewczyny , trwać będzie to 8 tygodni. Oczywiscie sie zgodziłam. Zaczynamy już od jutra dla mnie to akurat idealny termin ze wzgledu na to ze za tydzien ferie.
Ewus dziękuje za wiare, moze za rok nie bedzie tylu kandydatów oo widze ze nie tylko ja dzisiaj bede sie uczyc.
Lolciu oo widze ze juz nie jestes jasna blondynka ładny kolor

ide uczyc sie biologii i powtorzyc historie.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:46   #2809
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Nefruś, spokojnie. Jak się mieszka razem to tak bywa, że się żyje jakby obok siebie. Praca, szkoła, codzienność... Ale na pewno będzie dobrze


A ja ostatnio bylam trochę zajęta, ale podczytuję Was


ogolnie u mnie wszystko po staremu, czyli OK. Ale i sa newsy (BTŻ postanowił zostać w PL)



Miłej niedzielllllli

Edytowane przez yerba
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:48
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 14:33   #2810
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór ;*

Powitanie Polaków w Glasgow po meksykańsku Nie ma u Ciebie śniegu?
.
dzisiaj przez chwile padal sneig z deszczem ale juz nie ma po nim sladu

Lolcia strasznie mi sie podobaja twoje wlosy

dzien dobry,

wita was zmeczony i skacowany troszke skacowany agolek.. bawilismy sie do 4 rano,bylo swietnie,poszlo duzo alko i duzo jedzenia, trzymalam sie z jedzeniem oki i pinowalam a na koniec zjadlam prawie cala czekolade bo mialam taka ochote na slodkie glupia jestem,cala dieta po-szla...

teraz dogorywamy z TZ na sofach,wstawilismy pizze na obiad i bedziemy tak lezec..

mam dola po tym jak oni poszli..chce do polski...

milego dnia laleczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:18   #2811
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dobry wieczór
Ale jestem zła... i mój kolejny wyjazd na zakupy okazał sie klapą Rano przyjechali goście ze Śląska i musiałam zostać. Także niedziela upłynela w rodzinnym gronie. Własnie wrociłam z jakiegoś tam konkursu kolęd. Nuda jak nie wiem co ;/ Chcac nie chcac musze opuscic wtorkowe lekcje na rzecz zakupow

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o kino to byłam na Madagaskarze, powiem Wam, że jak dla mnie sto razy lepszy niż pierwsza część

Baby - dasz radę na pewno z zaległościami .

Miłego dnia .
Mówisz ze 2 lepsza? Bo ja jak byłam na 1 części to w kinie usnęłam
Co do zaległosci...dałam radę


Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Baby mi również zawsze schodzi cały dzien na zakupwy wiec przewaznie wybieram piatek
raz na tydzien Nic na Ciebie nie działa ? byłas u lekarza z tym ? moze jednak znajdzie sie chwila na nauke a jak nie to bede trzymac kciuki aby dobrze Ci poszło
Niestety nic nie działa. Kiedyś miałam taki syrop od pani z apteki ,ale pomagal przez pierwsze 5 dni a potem to jeszcze gorzej bylo.;/ Do jakiego lekarza trzeba isc?



Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość






udanych zakupów a z nauką jakoś zdążysz kiedy masz ferie?



Dzień dobry wczoraj nawet jakoś nie miałam czasu do kompa przysiąść całe popołudnie przegadałam z mamą, a wieczorem byliśmy z TŻ-em na zakupach, a właściwie połazić po sklepach, bo nic prawie nie kupiliśmy a później siedzieliśmy u TŻ-a pożyczyłam sukienki od kuzynek na ten bal, ale w sumie w jedną jednak nie weszłam () a do drugiej nie jestem przekonana i ostatecznie nie wiem w czym pójdę... chyba się skończy na sukience z wesela, na którym byłam w lecie
dobrze ze mam jeszcze 3 tygodnie na myślenie idę się pouczyć trochę, a po obiedzie wracam do Kato kontynuować naukę

miłego dzionka
ferie mam w dwóch ostatnich tygodniach lutego. Także do szkoły przyjdę dopiero w marcu Na pewno wybierzesz jakas sukienkę moze załaczysz siebie w tej co nie jestets do niej przekonana?;>


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Dziś zapowiada mi się okropnie nudny dzień,wiadomo niedziela..
Dołączam zdjęcia koloru włosów
Zgadzam się . Niedziela-najgorszy dzień w tygodniu.
Śliczne włoski Karolciu



Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
aaa własnie dostałam wiadomosc od trenerki z siłowni z propozycja( wczesniej dostałam propozycje , kilkanascie dziewczyn sie zgłosiło i czekałysmy tylko na "wyniki" ) abym przetestowała trening oraz diete - wczesniej ustalana ze mna. Oprócz mnie wybrane zostały jeszcze 2 dziewczyny , trwać będzie to 8 tygodni. Oczywiscie sie zgodziłam. Zaczynamy już od jutra dla mnie to akurat idealny termin ze wzgledu na to ze za tydzien ferie.


ide uczyc sie biologii i powtorzyc historie.
Daj znac jakie te efekty beda. I napisz na czym ta dieta ma polegać
Owocnej nauki (szczegolnie z biologią ,której też się musze na jutro uczyc ;/)



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


dzien dobry,

wita was zmeczony i skacowany troszke skacowany agolek.. bawilismy sie do 4 rano,bylo swietnie,poszlo duzo alko i duzo jedzenia, trzymalam sie z jedzeniem oki i pinowalam a na koniec zjadlam prawie cala czekolade bo mialam taka ochote na slodkie glupia jestem,cala dieta po-szla...

teraz dogorywamy z TZ na sofach,wstawilismy pizze na obiad i bedziemy tak lezec..

mam dola po tym jak oni poszli..chce do polski...

milego dnia laleczki
alez dieta nie poszła na marne! Po takiej imprezie na pewno spaliłas tą czekoladę
Nie ma co się zamartwiac. Najwazniejsze ze sie dobrze bawilas. A kiedy przyjezdzasz do PL?

Milego wiczorku.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:54   #2812
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

[SIZE="2"]Witam w ten niedzielny wieczór ^^

Weekend upłynął mi pod dyktandem nauki na zaliczeniowe kolokwia. M.in starałam się przyswoić 30stron wydruku na jutrzejsze z teorii wiedzy o kulturze, z średnim efektem ,ale cóż zawsze pozostaje poprawka
No i stres,stres i jeszcze raz stres przez sprawę wuefu. Idę jutro z wszelkimi zaświadczeniami o przebiegu wiadomo czego do dyrektora akademickiego zozu (o ile sekretarka mnie wpuści ) i modlę się,aby mi uznal tamto zwolnienie.
Jest tylko małe 'ale' na stronie tego czegoś widnieje wzmianka,że nie weryfikują zwolnień wstecznych. A tylko takowe posiadam
I jeszcze kwestia ,aby jakiś wykladowca/rehabilitant pozwolił mi się na ostatki zapisac i odrobić 3 godziny zajęć ze stycznia.
W każdym razie jak najszybciej w tym tygodniu trzeba mieć wpis w indeksie informujący o zaliczeniu semestru..




Zachowawczo wysłałam wczoraj maila z opisaną sytuacją opiekunowi mej grupy,ale odpowiedzi ni widu ni słychu. Wszak tak zapracowany muzykolog/filolog/historyk gender studies/wokalista/autor ksiazek etc. e.tc mógł zwyczajnie zapomieć zajrzeć w komputer
Swoją drogą mam nadzieje,że u niego zdałam zeszłtygodniowe kolokwium z wiedzy o wokalizie i głosie
No cóż przejrzę ostatecznie notatki zjem kolację poslucham muzyki i postaram się zasnąć przed jutrzejszymi zmaganiami
Miłego

Edytowane przez schism_
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:56
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:05   #2813
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Karolinko jakie fajne pasemka i mięciutki szlafroczek

Wpadłam się przywitać
Miłego wieczorku
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:09   #2814
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No ja mam z tymi chorobami przepikane,ciągle mam wrażenie że muszę coś na szybko zrobic,bo nie dużo czasu mi zostało,a rano jak się budzę to sobie myślę,'o rany jeszcze żyję!' i banan.
myślę ze jeszcze trochę pożyjesz, więc
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dołączam zdjęcia koloru włosów
ulala, jaka blondynka piękne

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
aaa własnie dostałam wiadomosc od trenerki z siłowni z propozycja( wczesniej dostałam propozycje , kilkanascie dziewczyn sie zgłosiło i czekałysmy tylko na "wyniki" ) abym przetestowała trening oraz diete - wczesniej ustalana ze mna. Oprócz mnie wybrane zostały jeszcze 2 dziewczyny , trwać będzie to 8 tygodni. Oczywiscie sie zgodziłam. Zaczynamy już od jutra dla mnie to akurat idealny termin ze wzgledu na to ze za tydzien ferie.
no to powodzenia w trenowaniu i dietkowaniu

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość


ogolnie u mnie wszystko po staremu, czyli OK. Ale i sa newsy (BTŻ postanowił zostać w PL)
and co teraz

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

wita was zmeczony i skacowany troszke skacowany agolek.. bawilismy sie do 4 rano,bylo swietnie,poszlo duzo alko i duzo jedzenia, trzymalam sie z jedzeniem oki i pinowalam a na koniec zjadlam prawie cala czekolade bo mialam taka ochote na slodkie glupia jestem,cala dieta po-szla...
oj Kochana, nie przejmuj się za bardzo, akurat okazja była, mogłaś zaszaleć nie dołuj się

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ale jestem zła... i mój kolejny wyjazd na zakupy okazał sie klapą Rano przyjechali goście ze Śląska i musiałam zostać. Także niedziela upłynela w rodzinnym gronie. Własnie wrociłam z jakiegoś tam konkursu kolęd. Nuda jak nie wiem co ;/ Chcac nie chcac musze opuscic wtorkowe lekcje na rzecz zakupow
mniemam ze nie jest Ci bardzo przykro z tego powodu

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
ferie mam w dwóch ostatnich tygodniach lutego. Także do szkoły przyjdę dopiero w marcu Na pewno wybierzesz jakas sukienkę moze załaczysz siebie w tej co nie jestets do niej przekonana?;>
fajnie z tymi feriami
co do sukienki to nie wzięłam ze sobą do Kato tych które mierzyłam, więc ze zdjęcia nici i jeszcze się okazało ze w moją z wesela też ledwo wchodzę nie wiem co się dzieje ze mną, bo nie mogę się dopiąć w żebrach, pod biustem ja rozumiem jakbym się w pasie nie dopinała, to znaczyłoby ze przytyłam, ale tak to nie wiem co o tym myśleć
no w każdym razie bedę nadal kombinować...




Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

No i stres,stres i jeszcze raz stres przez sprawę wuefu. Idę jutro z wszelkimi zaświadczeniami o przebiegu wiadomo czego do dyrektora akademickiego zozu (o ile sekretarka mnie wpuści ) i modlę się,aby mi uznal tamto zwolnienie.
Jest tylko małe 'ale' na stronie tego czegoś widnieje wzmianka,że nie weryfikują zwolnień wstecznych. A tylko takowe posiadam
I jeszcze kwestia ,aby jakiś wykladowca/rehabilitant pozwolił mi się na ostatki zapisac i odrobić 3 godziny zajęć ze stycznia.
W każdym razie jak najszybciej w tym tygodniu trzeba mieć wpis w indeksie informujący o zaliczeniu semestru..




trzymam mocno kciuki jutro

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Wpadłam się przywitać
Miłego wieczorku


przerwa w nauce już opanowałam w miarę materiał na wtorek, a za chwilę się biorę za opracowywanie tekstu dla jednej dziewczyny, biznes korepetycjowy trwa jak miło że wszyscy sobie przed sesją przypominają że nie umieją łaciny
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:16   #2815
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dobry wieczór Kobietkiiii !
Ja tylko na chwile.. pełna euforii jestem i szczerze to odrazu przyznaje, że nie podczytałam tego co napisałyście... następnym razem nadrobie, obiecuje..

Chciałam tylko napisać, że jestem totalnie ZAKOCHANA i tak kurde szczęśliwa, że aż boje się, że to tylko sen i się obudze.. Oby nie.. nie, nie, nie !!

I could fall in love !

Przepraszam za brak składni..

Dobranoc !
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:56   #2816
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dobranoc
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:59   #2817
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dziewczyny, skromnie się przyłącze do Was jeśli można.Mnie jeszcze ani studia nie czekają, ani TŻ-i tego i tego brak,póki co 1 liceum i stres z matematyką która jest moim zmartwieniem.Na razie ćwiczę codziennie prócz niedziel, zdrowo się odżywiam choć moją zmorą jest kakao, które piję prawie codzienni i nie wiem jak się ograniczyćMacie jakieś sposoby?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 23:00   #2818
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

wpadłam życzyć miłej nocy

U mnie praca przeplatana z nauką i przerwami na sen... Jutro masakryczny dzień, trzymajcie kciuki :P Napiszę więcej jak wrócę ze szkoły...
Pobudka o 5.30, a jeszcze wypadałoby się pouczyć...

Buuuuuziaki laleczki
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 00:42   #2819
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Chciałam tylko napisać, że jestem totalnie ZAKOCHANA i tak kurde szczęśliwa, że aż boje się, że to tylko sen i się obudze.. Oby nie.. nie, nie, nie !!
mogę Cię uszczypnąć żebyś się przekonała ze to nie sen

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skromnie się przyłącze do Was jeśli można.Mnie jeszcze ani studia nie czekają, ani TŻ-i tego i tego brak,póki co 1 liceum i stres z matematyką która jest moim zmartwieniem.Na razie ćwiczę codziennie prócz niedziel, zdrowo się odżywiam choć moją zmorą jest kakao, które piję prawie codzienni i nie wiem jak się ograniczyćMacie jakieś sposoby?
a czemu chcesz ograniczać kakao?

a tak w ogóle to witaj

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
wpadłam życzyć miłej nocy

U mnie praca przeplatana z nauką i przerwami na sen... Jutro masakryczny dzień, trzymajcie kciuki :P Napiszę więcej jak wrócę ze szkoły...
Pobudka o 5.30, a jeszcze wypadałoby się pouczyć...


padnięta jestem deczko chyba czas do łóżka


dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 10:04   #2820
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry

biorę się za naukę chyba nie muszę wspominać ze mi się nie chce?




miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.