Aparaty ortodontyczne cz. X - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 14:37   #2791
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

A ja dzisiaj byłam na wizycie,gumeczki znowu jasnoniebieskie,chociaż wszyscy i tak twierdzą,że koloru nie widać i wyglądają jak przezroczyste Niestety,dowiedziałam się,że muszę usunąć moją ostatnią ósemkę A mam taką traume(po pierwszej przez pol roku mialam zaropialam rane...),ze jak siadam na fotelu dentystycznym to sie cała trzese. No ale jak trzeba...
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:43   #2792
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

daj zdjęcia
ja jak do dentysty idę to jestem czlowiek galareta nie dość, że się trzesę to nogi mi się uginają, gorąco mi i blada jestem. To jest taka panika, ze masakra
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:46   #2793
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Zmotywowałam się do zrobienia aktualnych zdjęć i wstawiam postępy od początku leczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mix ..jpg (58,9 KB, 179 załadowań)
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:03   #2794
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

A co orto zamierza z 3 poczynić?;D
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:09   #2795
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Nie wiem szczerze mówiąc Najpierw była wersja wyrywania czwórki, ale nie wiem czy dalej aktualna.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:08   #2796
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Literka
Ale Ci orto sprytnie sprowadza trójkę do łuku.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:51   #2797
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Sama już nie wiem co myśleć...
Założyłam aparat, było super, plan leczenia przedtsawiony i wszytsko yło dobrze, do czasu, kiedy orto pewnego razu oznajmila ze zkaladamy mikroimplant. Myślę sobie o fajnie, niby szybciej, lepiej i w ogole, ze niezaleznie od reszty zabkow w aparacie przesunie to co tam musi, ok. Ale przez swieta jakos sie tak ulozylo, ze nie mialam kasy na ta srube (750zł) i chcialam wrocic do pierwszego planu leczenia, tylko aparatem. A orto do mnie przez telefon, że byloby mega ciezko i ze na prawde inaczej sie nie da. Powiedzialam,ze nie mam po prostu pieniedzy, a ona opowiedziala mi, ze nie mam sie teraz o to martwic i zalatwi mi znizke u chirurga ktory to zalozy. W poneidzialek mam wizyte i mamy jeszcze porozmawiać troche mnie to dołuje co teraz z tym wsyztskim... co o tym myslec...plan leczenia ustala sie na poczatku i jesli czegos sie" nie da" to powinna mowic od razu, tak czy nie? co myslicie?
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 21:35   #2798
a3udi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mazowieckie/Zachodniopomorskie
Wiadomości: 22
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Masz rację ale czasami po prostu wychodzi inaczej nie da się wszystkiego przewidziec na początku ... U mnie orto na jednej wizycie mówi mi coś po czym jak przychodze na następną to mówi że przemyślała i robimy inaczej więc sądzę że tak to musi byc --- krzywdy Ci nie zrobi a chce tylko lepiej... Trzymaj się i zapytaj czy jakos płatności na raty się nie da bedzie Ci lżej spłacac ...
__________________
Góra - Hassa - 24.11.2010 r.
Dół - Metalowy - 24.11.2010 r.
Gumki : czerwone
Były : różowe
Wymiana łuku : 100 zł
Rzucam palenie
a3udi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 22:22   #2799
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

rzeczywiście sporą poprawę widac.

ja byłam u dentystki ostatnio i powiedziała, że mam się zastanowic, czy nie chciałabym stałego aparatu i własnie nie wiem, są plusy i minusy. mam strasznie krzywe zęby na dole. :/ chciałabym aby mi się rozprostowały, ale boję się, że to bd bardzo bolec oraz, że będzie źle wyglądac i będę musiała słuchac komentarzy z otoczenia.. na górze mam dośc proste zęby jednak może jak wezmę na dół to za jednym razem na górę też ? co polecacie ?
__________________
28.01.13 r. - od tego momentu noszę aparat ortodontyczny (góra i dół)! ;>

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 22:32   #2800
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

poratujcie mnie! mam aparat na gorze, w srode bedzie 2 tygodnie, no i dzis czyscilem dokladnie zabki itd taka specjalna mala szczoteczka i ta nitka przymocowana do 6 mi sie przesunela tak ze ja czulem na policzku....wsadzilem ja tam za zamek i jest ok, nie przeszkadza mi ,ale jak dotkne lekko ta nitke metalowa to przy 5 jest taki luz...o wiele mocniejszy niz z 2 strony,generalnie cala ta strona jest o wiele mocniej poluzowana....TA NITKA W OGOLE SIE NIE TRZYMA 4,5 i 6!! bo sprawdzilem wlasnie przy lustrze....co robic? isc na wizyte? boje sie ze zaplace 170 zl tylko za to ze mi tam cos przymocuje...poczekac 3 tygodnie? a moze to normalne? chyba za mocno szoruje te moje zeby...powinienem robic to delikatnie i uwazac prosze odpiszcie bo nie wiem co mam zrobic

Edytowane przez tk90
Czas edycji: 2011-01-15 o 22:36
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 23:17   #2801
ejef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
GG do ejef
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

tk90, jeśli tak bardzo Cię to martwi, to lepiej się nie stresować jeszcze 3 tygodnie, tylko od razu iść i zapytać czy Ci to może zrobić. To na pewno nic wielkiego, moja orto wszystkie takie rzeczy robi za darmo.
Nie martw się
ejef jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 11:13   #2802
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez a3udi Pokaż wiadomość
Masz rację ale czasami po prostu wychodzi inaczej nie da się wszystkiego przewidziec na początku ... U mnie orto na jednej wizycie mówi mi coś po czym jak przychodze na następną to mówi że przemyślała i robimy inaczej więc sądzę że tak to musi byc --- krzywdy Ci nie zrobi a chce tylko lepiej... Trzymaj się i zapytaj czy jakos płatności na raty się nie da bedzie Ci lżej spłacac ...

można, można na raty... ale cięzko u mnie nawet z tym
no zobaczymy jutro...


---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tk90 Pokaż wiadomość
poratujcie mnie! mam aparat na gorze, w srode bedzie 2 tygodnie, no i dzis czyscilem dokladnie zabki itd taka specjalna mala szczoteczka i ta nitka przymocowana do 6 mi sie przesunela tak ze ja czulem na policzku....wsadzilem ja tam za zamek i jest ok, nie przeszkadza mi ,ale jak dotkne lekko ta nitke metalowa to przy 5 jest taki luz...o wiele mocniejszy niz z 2 strony,generalnie cala ta strona jest o wiele mocniej poluzowana....TA NITKA W OGOLE SIE NIE TRZYMA 4,5 i 6!! bo sprawdzilem wlasnie przy lustrze....co robic? isc na wizyte? boje sie ze zaplace 170 zl tylko za to ze mi tam cos przymocuje...poczekac 3 tygodnie? a moze to normalne? chyba za mocno szoruje te moje zeby...powinienem robic to delikatnie i uwazac prosze odpiszcie bo nie wiem co mam zrobic
jaka nitka......???????????
a po 2. w razie awarii nie biorą kasy za wizytę....
napisz o co ci chodzi, bo ja wnioskuję ze drut a nie nitka, oświeć mnie
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:32   #2803
wioletaona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 90
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

dziewczyny, byłam u dentystki i powiedziała, że mam się zastanowic nad noszeniem stałego aparatu, co radzicie ? dół mam strasznie krzywy, ale góra aż tak nie. tylko może jakbym chciała wziąc na dół to na górę też za jednym razem ?
wioletaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:40   #2804
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

zazwyczaj trzeba oba łuki nawet jeśli jeden nam pozornie się wydaje prosty
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:44   #2805
wioletaona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 90
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

a jak macie aparat na zębach to możecie je normalnie myć ? nic się nie stanie, nie uszkodzi się aparatu ? ;>
wioletaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:52   #2806
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Nic sie nie stanie, jeżeli aparat jest założony prawidłowo i jest bardzo dobrej jakości. trzeba korzystać z nowoczesnych rozwiązań, nawet jezeli trochę więcej kosztują. Odradzam "domowe "gabinety z czasów Gierka.
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:45   #2807
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez girl-from-poland Pokaż wiadomość
można, można na raty... ale cięzko u mnie nawet z tym
no zobaczymy jutro...


---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



jaka nitka......???????????
a po 2. w razie awarii nie biorą kasy za wizytę....
napisz o co ci chodzi, bo ja wnioskuję ze drut a nie nitka, oświeć mnie


tak chodzi mi o ten stalowy drut ktory laczy wszystkie zeby
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 13:05   #2808
wioletaona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 90
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

widząc wasze zdjęcia, na których widac znaczną poprawę, postanowiłam, że kupię stały aparat. marzę o tym, aby moje zęby były prostsze. szkoda tylko, że trzeba nosic go aż 2 lata, no ale ładny wygląd wymaga poświęceń.
wioletaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 13:10   #2809
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Maatko, nawet TRZEBA myć zęby częściej niż bez aparatu! To podstawa. Aparat jest przymocowany i nic się z nim nie stanie, a czy to aż taka męka te 2 lata to bym nie powiedziała
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 14:28   #2810
Dagsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Czy można jakoś "przyzwyczaic" zęby bo aparatu? Wiem, że zadaje głupie pytania, po prostu zaczynam się juz denerwowac :P
__________________
Dolny łuk od 22 stycznia 2011
Mam nadzieje, że obejdę się bez góry.
Zamki- tytan
Drut- stal



Włosy rosną!
Obecnie: 32 cm
Zamierzone: 45cm
Czekam...
Dagsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:25   #2811
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez tk90 Pokaż wiadomość
tak chodzi mi o ten stalowy drut ktory laczy wszystkie zeby
nie wiem czy ty masz gumowe ligaturki na zamkach cy damona, najlepiej leć do orto zrobi to za darmo

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagsa Pokaż wiadomość
Czy można jakoś "przyzwyczaic" zęby bo aparatu? Wiem, że zadaje głupie pytania, po prostu zaczynam się juz denerwowac :P
1. wyleczyć wszystkie
2. orto wyczsci usune osad i akmien przed zalozeniem wiec chyba nic wiecj nie musisz robic



a tak poza tym, to po tygodniu apomina sie ze sie ma aparat... wiec zadna to męka, tylko super uczucie kiedy porownujesz efekt
byłabym zapomniała: jeśli lubisz orzechy najeść sie za wczasu bo potem nie bedziesz przez jakiś czas mogła ich pogryźć

Edytowane przez girl-from-poland
Czas edycji: 2011-01-16 o 15:30
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:59   #2812
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Ja tam jem sporo orzechów i ani razu(odpukać) nic mi się nie stało...
Dodaję zdjęcia moich bladoniebieskich gumek,niestety nie dysponuję aparatem tylko kamerką w komputerze,ale może coś zobaczycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-01-16 (godz. 14.45.39).jpg (9,8 KB, 114 załadowań)
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:06   #2813
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja tam jem sporo orzechów i ani razu(odpukać) nic mi się nie stało...
Dodaję zdjęcia moich bladoniebieskich gumek,niestety nie dysponuję aparatem tylko kamerką w komputerze,ale może coś zobaczycie
bardzo ładne gumki ja mam teraz jasnoróżowe, ale świetnie wyglądają jasnozielone takie pistacjowe
a co do orzechow, mailam na mysli pierwsze dni, keidy sie nie da na prawde teraz sama wcinam często, a moje ulubione to takie w panierce pikantne
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:08   #2814
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dziękuję. Właśnie zastanawiałam się nad tymi zielonymi,ale boję się,że będą jednak rzucały się w oczy...Może następnym razem(wizyta dopiero 5 marca!) się skuszę. Moja orto zawsze się dziwi i mówi mi,że taka młoda jestem,a nie chcę kolorowych gumek A ja i tak wyglądam dziecinnie jak na swój wiek i nikt na uczelni nie traktuje mnie poważnie
Pierwsze dni to racja oczywiście,źle zrozumiałam. Ja uwielbiam brazylijskie,zawsze mam je na biurku i podgryzam jak się uczę i jak mam ochotę na coś słodkiego(czyli CZĘSTO)
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:15   #2815
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Dziękuję. Właśnie zastanawiałam się nad tymi zielonymi,ale boję się,że będą jednak rzucały się w oczy...Może następnym razem(wizyta dopiero 5 marca!) się skuszę. Moja orto zawsze się dziwi i mówi mi,że taka młoda jestem,a nie chcę kolorowych gumek A ja i tak wyglądam dziecinnie jak na swój wiek i nikt na uczelni nie traktuje mnie poważnie
Pierwsze dni to racja oczywiście,źle zrozumiałam. Ja uwielbiam brazylijskie,zawsze mam je na biurku i podgryzam jak się uczę i jak mam ochotę na coś słodkiego(czyli CZĘSTO)
właśnie świetnie wyglądają, tak sie odznaczają ale ładnie
aaaaa tera sie zorientowałam, ze mam je w avatarze i wyjdzie na to,że się pzrechwalam przepraszam nie każdmeu sie musi podobać ja sobie sama zmieniam gumki, kupuję na allegro takie same jak ma moja orto i ona mówiła mi, ze jesli nic nie uszkodzę mogę sobie zmieniać jak sie odbarwią i to też czynie błękitne też mam w domku i wlasnie sama nei wiem jakie wziać mam czas do jutra. Fajnie wygladaja tez te jasnozielone z fioletowymi na zmiane mówię CI ja już takie miksy kręcę a jak jak ściągne złomka bedę za tym tesknić hihihihi nie zastanawiaj się tylko zaszalej, gumki możesz zmienić sama używajac nitki dentystycznej i igiełki
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:22   #2816
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

dziewczyny a jak z jedzeniem batona Mars w aparacie?
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:29   #2817
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z jedzeniem batona Mars w aparacie?
no ale jakto jak normalnie nic sie nie dzieje a jak cos przyklei to slina ci i tak to rozpusci po chwili
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:35   #2818
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Co???
Oderwała Ci kawałek łuku czy zamek?
Zresztą nieważne,to bardzo chamskie....przyszłaś specjalnie po pomoc i jej nie dostałaś!
Przecież po jaką cholerę marnować czas,jak zęby mogą się prostować do kolejnej ,regularnej wizyty u orto?!
Sama mam problem z zamkami,już mi chyba z 8 odpadło.I nigdy nie mam problemu,żeby ,,wbić''' się na krótką wizytę(a orto ma mnóstwo pacjentów) i dokleić brakujące ogniwo. I nigdy nie dostaję starego zamka,zawsze nowiutki.Taka wizyta jest całkowicie darmowa.
Tak więc,pod tym względem mam luz.Nawet jak czasami zjem coś twardego i odpadnie mi zamek to się nie stresuję.
Ale oczywiście dbam o to,żeby nie robić tego celowo.
Odpadł mi zameczek i przyszłam z zamkiem w ręce, że tak powiem, do orto, żeby mi go przykleiła, a ona kazała mi go trzymac do kolejnej wizyty i przycięła łuk tak, żeby ten kawałek między 6 a 7 (zamek z siódemki) nie sterczał i nie wbijał się w dziąsło.
Zapewniła mnie, że ząbki będą dalej się prostować. Tylko że parę dni temu wypadł mi drut z szóstki i przesunął się tak, że z siódemki po drugiej stronie wystaje go za dużo i wbija się w policzek... No ale nic, następna wizyta za parę dni.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:44   #2819
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z jedzeniem batona Mars w aparacie?
normalnie ja dzięki niemu przeżywam w szkole (bo KinderCountry za mały , jogurty ostatnio stały się zbyt mało konkretne, a po kanapce zostaje mi chleb między zamkami) i nic się nie stało
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:55   #2820
xkarusx
Raczkowanie
 
Avatar xkarusx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

w końcu się doczekałam i od wczoraj mam aparat
zęby trochę bolą, ale minimalnie i jest to ból do wytrzymania.
poszczęściło mi się, bo z tego co czytałam niektórzy nie mogą nic gryźć przez kilka dni itp. obcierają mnie te haczyki na trójkach <nie wiem jak to się fachowo nazywa, przeznaczone są chyba do wyciągów> reszta nie obciera więc jest ok. po przyjściu od orto zjadłam pierogi i było mega dziwne uczucie, chciałam się tak jakby odruchowo pozbyć aparatu i chciałam połknąć razem z pierogami tak samo przy piciu, ale teraz już się trochę przyzwyczaiłam..na razie mam tylko łuk górny. dołączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2981.jpg (29,0 KB, 115 załadowań)
__________________
aparat zwykły metalowy
góra - 15.01.2011
dół - 14.05.2011
xkarusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.