Jesienne Mamy 2007 cz. IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 12:13   #2821
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

mąż śpi po pracy. ja rozebrałam juz choinkę. posprzatałam troszkę w domku.wstawiłam i powiesiła pranko. obiadek ugotowany.i teraz się obijam.

zamówiłam mojej księzniczce kolejne 3 pary slicznych rajstopek i juz nie mohe sie doczekać aż przyjdą.to już tak z myślą o wiośnie jak bedzie chodzić w tych różowych spódniaczkach.

niedługo sie zbieram pochodzić po lumpkach i po okruszka.

miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:06   #2822
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Napisane przez joli31
Dzień dobry .
Mam kłopoty z netem i nie jestem w
formie.
Byłam we wtorek u gina, miałam rozwarcie na opuszek, ponoć je powiększył na palec. Niby mogę zacząć rodzić w każdej chwili, ewentualnie spacery, siedzenie po turecku, masowanie brodawek ( o seksie nie mówił, ale to też wypróbujemy).
Dziś miałam jechać do szkoły na zalkę, ale auto nie odpaliło ( stary diesel), a autobusami z dwoma przesiadkami nie mam siły jechać.
Także wieczorem zaczynamy starania o wywołanie.
Mam ogromnego stracha, chwilami wręcz przerażenie mnie ogarnia. Jak przypominam sobie poprzedni poród, to było ok, niedługo, trochę bolało, nie wiem skąd ta moja panika.
Najbardziej przejęta jest teściowa, dzwoni po pieć razy dziennie, martwi się jak to będzie z Agatką jak zacznę nocą rodzić itd...
Chwilami to jest zabawne, ponoć urodziła 2 własnych dzieci, a babcia z którą mieszka 3 dzieci, ale czasami bardzo irytujące .
U nas w końcu remontu nie było , ale u sąsiadów jak najbardziej. Jedni wiercą na dole, drudzy nad nami i wrrrr już mam dość, Agata jest przestraszona tymi hałasami, wisi na kolanach ciągle itd...

Ogólnie rok stary zakończył się fatalnie, nowy rozpoczął jeszcze gorzej, ogólnie mam kryzys wiary i brak nadziei na poprawę.
Mój małż naiwnie sądzi, ze będzie dobrze i nie wiem czy od razu go zamordować, czy lepiej się rozwieść .
Edytko
coś z tym widzeniem zmarłych jest na rzeczy. Pogrzeb mojego taty był 19 listopada, trumna stała zamknięta przed ołtarzem, obok stały gromnice ( tak jest pewnie na każdym pogrzebie) i Agata całą mszę powtarzała, że tam leży dziadzio i on będzie dmuchał świeczki. Raczej nie było okazji, żeby jej pokazywać i tłumaczyć (stwierdziliśmy, że jest za mała, bo dla niej liczy się to co jest i nawet nie szukała dziadka w domu, anie nie pytała o niego) , że tam dziadzia leży, a jednak wiedziała.
Na mszy w 30 dzień po śmierci też doskonale wiedziała, że jest "tam" dziadzia.
Bianka,
ja również bardzo cieszę się z parki
Dorka Ty detektywie.
Idę jakiś obiadek zrobić. Małż wyszedł z królewną na spacer, pewnie niedługo wrócą i będą głodni.
Pa
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:07   #2823
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Dzięki dziewczynki za ciepłe slowa

Edytko w poniedziałek mam USG u innego lekarza ...zobaczymy ...wazne by było wszystko OK ,no i ciekawe czy potwierdzi poprzednie rokowania płci

A swoją drogą ...może twój mężuś jeszcze z czase zachce drugie dziecie jeszcze nic straconego

Dorcia ...ale masz , mało spryciulkę

A co do szpiegowanie mojej osoby


************************* *

A gdzie nasza Ivy ? Mówiła że nie będzie robiła zaległości i co ?
Ivy bo lanie się szykuje
i Dorka Cię na perfumach znajdzie ...tak jak mnie na mamusiowym


joli ja przepraszam ...ale strasznie dużo tego pesymizmu i utrzymuje się on tyle miesięcy ... cyt:
Cytat:
Ogólnie rok stary zakończył się fatalnie, nowy rozpoczął jeszcze gorzej, ogólnie mam kryzys wiary i brak nadziei na poprawę.
Mój małż naiwnie sądzi, ze będzie dobrze i nie wiem czy od razu go zamordować, czy lepiej się rozwieść .

Nie trzeba duzo kasy...kosztowności ...i nie zawsze wszystko ukąłda się po naszej mysli ...czasem w życiu napotykamy przeszkodę za przeszkodą....
Masz fajnego męża ...zdrową córeczkę ...drugie zdrowe niebawem na świecie ...Dziewczynoooooo

Ale proszę Cię odnajdz RADOŚĆ ŻYCIA ...takiego DNIA CODZIENNEGO...

Tego Ci szczerze życzę
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-07 o 13:13
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:33   #2824
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

joli31- dzieci są mądzrejsze niz nam sie wydajei dużo rozumieja. ja jak byłam na cmentarzu u mamy tez jej trochę tłumaczyłam i jak na wszystkich swietych szłysmy to mówiła że idzie do babci, dotykała zdjęcie i mówiła że tu babcia leży.

i masz sie cieszyć- masz super córke , za chwile w domu zrobi sie jeszcze weselej jak druga dzidzia będzie.


pysiamn-ok to bedzie tylko ciekawe czy potwierdzi- życze wam tego- tych różowych sukienek
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:46   #2825
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
joli31
i masz sie cieszyć- masz super córke , za chwile w domu zrobi sie jeszcze weselej jak druga dzidzia będzie.
A widzisz nie tylko ja tak myślę
Jili posłuchaj innych i zaufaj męzowi

Cytat:
pysiamn-ok to bedzie tylko ciekawe czy potwierdzi- życze wam tego- tych różowych sukienek

Dam znać w poniedziałek
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:33   #2826
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witajcie,
Wszystkim Wam życzę radości i pogody ducha w Nowym Roku oby był równie dobry lub nawet lepszy od poprzedniego

Z naszym autem też były kłopoty na szczęście znajomy pożyczył nam garaż i teraz rano nie ma problemów

Misiek gada non stop, dużo śpiewa jakiś bliżej nieokreślonych piosenek, robi siusiu na kibelek i bardzo ładnie wszystko zjada. Jak byliśmy na wyjeździe i jedliśmy po drodze w zajeździe to zamówiliśmy mu normalną porcję - mięsko, fryty i surówka - i wszystko pięknie pędzlował a najbardziej smakowała mu surówka Uczulenie przechodzi w siną dal. Czasem ma szorstkie plecy czy czerwone poliki ale to nic w porównaniu z tym przez co przechodziliśmy.
Kacper ostatnio chyba też trochę się uspokoił bo uwag brak
A ja sobie wymyślam szydełkowe zwierzątka na Wielkanoc
myshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:42   #2827
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałam Wastawić Wam Noworoczne buziaki

Załącznik 2759761
Buziaki cudowneee
Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Ja nie mam czasu na nic kompletnie teraz... moje pierwsze w zyciu rozliczenie firmy, inwentaryzacje, pity... juz mi glowa od tego peka... jak jest tu jakas ksiegowa to mam kilka pytan

Macie jakies postanowienia noworoczne?
Oj trzymam za rozliczenia wszelkie

Taaa dwa...
1. mniej jeść
2. mniej kupować perfum

Jak znam życie, to żadne z nich nie utrzyma się , zwłaszcza, że podwyżkę dostałam, więc mam pretekst, aby cosik do kolekcji swej dokupić (i tym sposobem zbliżam się do 50 butelek, co uważam już za zboczenie )
Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Ja dziś idę zapisac Weroniczkę do przedszkola. W sumie to na 100 nie jestem przekonana czy chce ją oddać od września ale zapiszę. Mam mieszane uczucia bo opiekę ma świetną, ja pracuje zawsze na 14 więc jak ją rano poślę do przedszkola to się zatęsknię za urwiskiem. Ale z drugiej strony niech idzie do dzieci na troszkę. Może bede ją prowadzać później...
Ja oczywiście polecam
Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Chciałam sie z Wami podzielić naświeższym newsem nasza fasolka to chłopczyk!!! Bardzo się cieszę bo zawsze marzył mi się syn. Teraz Blanka będzie miała braciszka, podejrzewam że dobrego kompana do brojenia))
Dzidziuś jest zdrowy, duży i bardzo ruchliwy. Jak pokazało usg - bardzo konkretnie wyposażony ;P Ależ sie cieszę)))

Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
ps. Ciekawe kto będzie u Demonika ???
Ja to też myślę, że chłopak drugi będzie
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
minęło już kilka miesięcy do czasu kiedy zmieniłam pracę i wiecie co- strasznie sie cieszę że podjęłam taka decyzję. zrobiłam sobie taki mały bilans i poza tym że mam troszke mniej pieniędzy to są same plusy. wstaję codziennie rano w dobrym humorze, jestem mnie zestresowana a nawet prawie wcale, zawsze uśmiechnieta, prawie żadnych zmartwień no i mam sporo czasu dla mojego przytulka.
No i to najważniejsze Dorko, aby mama była zadowolona i miała czas dla córy

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Mam ogromnego stracha, chwilami wręcz przerażenie mnie ogarnia. Jak przypominam sobie poprzedni poród, to było ok, niedługo, trochę bolało, nie wiem skąd ta moja panika.
Najbardziej przejęta jest teściowa, dzwoni po pieć razy dziennie, martwi się jak to będzie z Agatką jak zacznę nocą rodzić itd...
Chwilami to jest zabawne, ponoć urodziła 2 własnych dzieci, a babcia z którą mieszka 3 dzieci, ale czasami bardzo irytujące .
U nas w końcu remontu nie było , ale u sąsiadów jak najbardziej. Jedni wiercą na dole, drudzy nad nami i wrrrr już mam dość, Agata jest przestraszona tymi hałasami, wisi na kolanach ciągle itd...

Ogólnie rok stary zakończył się fatalnie, nowy rozpoczął jeszcze gorzej, ogólnie mam kryzys wiary i brak nadziei na poprawę.
Mój małż naiwnie sądzi, ze będzie dobrze i nie wiem czy od razu go zamordować, czy lepiej się rozwieść .
Joli życzę Wam miłego wywoływania

Nie możesz się teraz denerwować wiem, że to banał, ale musi być dobrze
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A gdzie nasza Ivy ? Mówiła że nie będzie robiła zaległości i co ?
Ivy bo lanie się szykuje
i Dorka Cię na perfumach znajdzie ...tak jak mnie na mamusiowym

Jestem i owszem.

Proszę nie bić , na usprawiedliwienie mam nałóg i to, że poniedziałek ledwo przeżyłam, około Klanu zrobiło mi się słabo, niedobrze, zaczął mnie boleć brzuch i zaczęłam wymiotować, potem biegunka . Mąż spytał przezornie, czy ja oby w ciąży nie jestem, za co chciałam go utłuc, ale nie miałam siły z łóżka wstać.
We wtorek polazłam do pracy i dobrze, że miałam tylko 3 lekcje, bo jakbym miała więcej, to chyba padłabym.
Za to popołudniu miałam okazję zemścić się na szanownym moim partnerze, bo go dopadło , nie omieszkałam spytać, czy on w ciąży przypadkiem nie jest . Chyba jakiś taki dziwny wirus nas zaatakował jednodniowy. Na szczęście Olkę ominął.
Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Witajcie,
Wszystkim Wam życzę radości i pogody ducha w Nowym Roku oby był równie dobry lub nawet lepszy od poprzedniego

A ja sobie wymyślam szydełkowe zwierzątka na Wielkanoc
Tobie również wszystkiego najlepszego

Ja mam szydełkową kurkę ( w środku ma watę) do której dokopuję co roku taki wianuszek z gałązek i mchy, wstawiam tą ślicznotkę moją, kilka pisanek, bazie i mam super stroik na święta. Dodatkowo co parę dni pryskam wodą ten mech i mi ślicznie nim pachnie w domu.
_________________________ ______________________
U nas wszystko ok. Czekam z utęsknieniem na koniec roku semestru i czas, podczas którego załatwię wszystkie niezałatwione sprawy... cytologię i USG.
Jeszcze tylko 2 tygodnie
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 09:18   #2828
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Witajcie,
Wszystkim Wam życzę radości i pogody ducha w Nowym Roku oby był równie dobry lub nawet lepszy od poprzedniego

Z naszym autem też były kłopoty na szczęście znajomy pożyczył nam garaż i teraz rano nie ma problemów

Misiek gada non stop, dużo śpiewa jakiś bliżej nieokreślonych piosenek, robi siusiu na kibelek i bardzo ładnie wszystko zjada. Jak byliśmy na wyjeździe i jedliśmy po drodze w zajeździe to zamówiliśmy mu normalną porcję - mięsko, fryty i surówka - i wszystko pięknie pędzlował a najbardziej smakowała mu surówka Uczulenie przechodzi w siną dal. Czasem ma szorstkie plecy czy czerwone poliki ale to nic w porównaniu z tym przez co przechodziliśmy.
Kacper ostatnio chyba też trochę się uspokoił bo uwag brak
A ja sobie wymyślam szydełkowe zwierzątka na Wielkanoc
może Kac przechodził okres buntu?w każdym razie dobrze że się uspokoił.
i oby już miał spokój z uczuleniem
pomysł ze zwierzątkami ciekawy

poissonivy-to tak jak u mnie-też takie jednodniowe mnie dopadło

ja jak zwykle szykuję się do pracy.wczoraj wieczorem się ogarnęłam i nawet udało mi się wszystko poprasować.

zrobiliśmy postępy z myciem głowy.idzie nam bardzo sprawnie i bez płaczu i krzyku.klaudia zakrywa oczka ręczniczkiem, odchyla głowę i po kłopocie.

to miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:11   #2829
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

Ja mam szydełkową kurkę ( w środku ma watę) do której dokopuję co roku taki wianuszek z gałązek i mchy, wstawiam tą ślicznotkę moją, kilka pisanek, bazie i mam super stroik na święta. Dodatkowo co parę dni pryskam wodą ten mech i mi ślicznie nim pachnie w domu.
A masz jakąś fotkę tej kury? Może też bym jakąś zrobiła
myshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:05   #2830
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Bianko gratuluję
Dbaj o Was!

Joli trzymam kciuki za poprawę humoru. Mnie ostatnio też męczyło ale na szczście kilka fajnych rzeczy pod koniec roku poprawiło mi humorek!

-----
Weroniczka ma coraz wiekszy katar i zaczyna kasłać załamka bo noce są koszmarne. We wtorek mamy wizyte u ortopedy i nie wiem czy pojedziemy bo wiadomo że z chora nie bedę się narazać....
Jak nie urok to .......
A tak to wszystko dobrze. Weronika ma faze na kolędy. Śpiewa caly czas.
Szkoda że śpi bo własnie na balkon przylecialy ptaszki i widok jest ładny to by miała co przeżywać po południu tatusiowi.
Wczoraj mój mąż dal jej moje korale a ta dziś po obudzeniu mówi do mnie"wiesz co mamusiu? wczoraj pobawilam sie kolalami i oddałam tatusiowi a on jedne popsiuł"
Cudowna jest poprostu
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:07   #2831
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
A masz jakąś fotkę tej kury? Może też bym jakąś zrobiła
Nie mam fotki, ale obiecuję, że jutro wieczorem wstawię
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 18:38   #2832
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Hej, to ja tak na chwilkę.
Wczoraj byłyśmy z Agatką w przychodni, na kontrolnym badaniu zeza. Jest mniejszy niż pół roku temu, za 6 miesięcy znowu do kontroli. Jak wtedy nie zniknie, to prawdopodobnie okularki.
Czop chyba cały mi odszedł, czekamy jak na szpilkach, bo nic innego się nie dzieje. Trzy noce Agata spała u teściowej, dziś wzięliśmy ją do siebie (i pewno się zacznie)i już zasnęła, w troszkę nietypowej pozycji ( fot 2)
Wrzucę moją fotkę 38 tc, nie zwracajcie uwagi na bałagan .
Sorki za pesymizm, dzięki za wsparcie
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:38   #2833
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Ivy rozgrzeszam

Cieakwe czy twoje typowanie odnosnie Demonika się sprawdzi typujesz jak Biannkkaa

Joli miło widzeć usmiechniętą mamusię
Ze swymi skarbami ...jednym w brzuszku a drugim slodkim na zewnątrz

ps. trzymam kciuki ...bo jak to mówią u nas dziewczyny styczniowo-lutowe....brzuch nisko- to już blisko
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 07:39   #2834
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Dzień dobry.
Pysiu, tak jak dziewczyny piszą jesteś naszym dobrym duszkiem.
Przypomniało mi się, o `czym chciałam Wam napisać. Agatka teraz ma etap mówienia po imieniu, tata to jest Tomek i nie ma innej opcji. Mi mówi raczej mamo, czasem mamo Jolu, ale taty nie ma jest Tomek/
Ja można zauważyć my nadal w dwupaku
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:48   #2835
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Hej, to ja tak na chwilkę.
Wczoraj byłyśmy z Agatką w przychodni, na kontrolnym badaniu zeza. Jest mniejszy niż pół roku temu, za 6 miesięcy znowu do kontroli. Jak wtedy nie zniknie, to prawdopodobnie okularki.
Czop chyba cały mi odszedł, czekamy jak na szpilkach, bo nic innego się nie dzieje. Trzy noce Agata spała u teściowej, dziś wzięliśmy ją do siebie (i pewno się zacznie)i już zasnęła, w troszkę nietypowej pozycji ( fot 2)
Wrzucę moją fotkę 38 tc, nie zwracajcie uwagi na bałagan .
Sorki za pesymizm, dzięki za wsparcie
chyba nie jest aż tak źle bo widzę cie usmiechnietą.ale yen czas szybko minął.juz nie moge sie doczekać aż wstawisz zdjecia dzidzi.
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Pysiu, tak jak dziewczyny piszą jesteś naszym dobrym duszkiem.
Przypomniało mi się, o `czym chciałam Wam napisać. Agatka teraz ma etap mówienia po imieniu, tata to jest Tomek i nie ma innej opcji. Mi mówi raczej mamo, czasem mamo Jolu, ale taty nie ma jest Tomek/
Ja można zauważyć my nadal w dwupaku
a Agatka cudowna. słodziutko wyglada i juz nie przypomina tej malutkiej Agatki.bardzo sie zmieniła.
a u nas jest tata- ojciec.mam zwykle mama a czasem Dorota ale to najczesciej jak tż co s do mnie mówi to ona wtedy powtarza i mówi mi po imieniu.

jak miło- niedziela wolna. nic mi sie nie chce. obiad będzie późno.klaudia na razie zajada wczorajszą zupke razem z dziadkiem to nie muszę sie martwić. za to obiad bedzie super- strogonoff ze schaba , ziemniaczki i buraczki i chyba jeszcze marchewke ugotuję.

to miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:25   #2836
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

ale tu cisza

Pysiamn, joli czy to już?


a my dziś nie poszłysmy do żłobka bo szwagier nie jechał też a wózkiem to chyba nie dałybyśmy rady bo nikt tu nie myśli o odśnieżeniu chodnika.
no to siedzimy w domku. za to było wcześnie śniadanko i już jesteśmy po obiadku. zaraz spadamy na jakiś spacer. może uda nam się jakoś chwilkę pojeździć bo chciałam ją uśpić a w domu tak jak wczoraj - nie mam szans.

to miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:39   #2837
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivy rozgrzeszam

Cieakwe czy twoje typowanie odnosnie Demonika się sprawdzi typujesz jak Biannkkaa


No jakoś do Demoniczki pasują mi synowie
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Trzy noce Agata spała u teściowej, dziś wzięliśmy ją do siebie (i pewno się zacznie)i już zasnęła, w troszkę nietypowej pozycji ( fot 2)
Wrzucę moją fotkę 38 tc, nie zwracajcie uwagi na bałagan .
Sorki za pesymizm, dzięki za wsparcie
pozycja rzeczywiście nietypowa

Ślicznie wyglądacie, pięknie wyglądasz Joli w ciąży
Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Nie mam fotki, ale obiecuję, że jutro wieczorem wstawię
AAAAAAA kwoka mi gdzieś zaginęła
_________________________ ________-
U nas po staremu, nic ciekawego poza tym, że roboty mam w huk, ale to normalka przed końcem semestru... jeszcze tylko 24 tygodnie i wakacje .
Jak pomyślę o liczeniu tego wszystkiego to mam ochotę
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:08   #2838
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Ja tylko na chwilkę ....
My po badaniach i po ....

USG !!!
Dziś zaczynamy 37 tydz...
Z USG wynika 38 tydz
Waga szacunkowa 3327g

Wszystko w normie

No i lekarka powiedziała bez naszego pytania że to DZIEWCZYNKA...że ładnie widać i nie ma wątpliwości

Tak więc Pysiolinka potwierdzona już po raz trzeciiiiiii

Z radości po badaniu kupilam coś malego i różowego z kokardką

_________________________

Nadrobię Was ale troszkę pozniej bo Kuba mi wstał ....i woła jeśććć

Ivy zmieniony Avek
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:57   #2839
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę ....
My po badaniach i po ....

USG !!!
Dziś zaczynamy 37 tydz...
Z USG wynika 38 tydz
Waga szacunkowa 3327g

Wszystko w normie

No i lekarka powiedziała bez naszego pytania że to DZIEWCZYNKA...że ładnie widać i nie ma wątpliwości

Tak więc Pysiolinka potwierdzona już po raz trzeciiiiiii

Z radości po badaniu kupilam coś malego i różowego z kokardką

No dziołcha będzie jak nic , super.
A po pewnym czasie będzie Ci się chciało Pyśka kupić coś nieróżowego (a może tylko ja tak miałam ).
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivy zmieniony Avek
A no po ponad 3 latach zapragnęłam zmian z bluszczu zmieniłam na... bluszcz
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:04   #2840
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

No dziołcha będzie jak nic , super.
A po pewnym czasie będzie Ci się chciało Pyśka kupić coś nieróżowego (a może tylko ja tak miałam ).
Ivuś
Ja tak naprawdę...nie wiem jakto będzie ....ale nie przepadam za 100% różem....zwłaszcza jak dziewczynki są poubierane w różowy os stop do głów Nie jestem fanką takich obrazków....

Szczerze to bardzo mi się ppodobaną beże i brązy z dodatkiem ew. różu czy błekitu ....czerwienie,fiolety i klasyczna biel

tak więc myslę że Pysiolinka na razie to co dostałam w spadku od siostry i przyjaciółki to jest....ale mama nie będzie kupowała wszystkiego różowego ...to pewne

Cytat:
A no po ponad 3 latach zapragnęłam zmian z bluszczu zmieniłam na... bluszcz

Ale na serio zmiany czasem sa potrzebne ...nawet w Avku

ps. A ja bardo lubię Hedere
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:06
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:47   #2841
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam
pysiamn- to super że dziewczynka, będzie miała super brata. ja tam lubie róż ale też nie zawsze od stóp do głów. klaudia ma jeszcze sporo innych ubranek w szafie. całą gamę kolorów. jak była mała to był głównie róż i niebieski a teraz jest zielony, szary, brązowy,żółty, czerwony ,fioletowy, biały.chociaż uwielbiam ją w różowych zestawieniach.

a my cały dzionek raze i trochę nie mam już siły. był niedobra,nie chciała sprzatać zabawek, szczypała mnie, biła po głowie. nic do niej nie dociera. przeprasza i za chwile znowu dostaję w głowę.musiałam aż wstać i wyjść z pokoju bo miałam już tką ochotę jej przylać. wiem że to i tak nic by nie dało więc wolałam wyjść.i ostatnio często tak ma. nie wiem- to chyba okres buntu więc staram sie go przeczekać.

z dziesiejszego spaceru wróciłam z żółtą bluzeczką dla Klaudi bo sotatnio coś ją wzięło i woła żółte ubranka.a sobie zakupiłam sportową bluzę bo posiadam tylko jedną a czasami wygodniej tak na sportowo.


upiekłam dzisiaj dla klaudi babeczki bo tak wołała i wiecie co?- nawet nie ugryzła.połozyła tylko na talerzyku.rece mi opadły.
za to zjadła super obiad i kolacje a ja 5 babeczek.

miłego wieczoru
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:50   #2842
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Chciałam sie z Wami podzielić naświeższym newsem nasza fasolka to chłopczyk!!! Bardzo się cieszę bo zawsze marzył mi się syn. Teraz Blanka będzie miała braciszka, podejrzewam że dobrego kompana do brojenia))
Dzidziuś jest zdrowy, duży i bardzo ruchliwy. Jak pokazało usg - bardzo konkretnie wyposażony ;P Ależ sie cieszę)))

...został nam tylko mały problem...nie mamy imienia dla naszego chłopczyka. Mam 4 mce na wybranie odpowiedniego

Pozdrawiam Was serdecznie!
Gratulacje!!! A jednak sie udalo! U mnie tez - wprawdzie w innej kolejnosci, ale tez bedzie parka. Bedzie wesolo
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:08   #2843
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivuś
Ja tak naprawdę...nie wiem jakto będzie ....ale nie przepadam za 100% różem....zwłaszcza jak dziewczynki są poubierane w różowy os stop do głów Nie jestem fanką takich obrazków....

Szczerze to bardzo mi się ppodobaną beże i brązy z dodatkiem ew. różu czy błekitu ....czerwienie,fiolety i klasyczna biel

tak więc myslę że Pysiolinka na razie to co dostałam w spadku od siostry i przyjaciółki to jest....ale mama nie będzie kupowała wszystkiego różowego ...to pewne
Ja też bardzo lubię beżowe ubranka, choć ostatnio od chrzestnej dostała bardzo fajną tuniczkę Next w kolorkach fioletowo-czarno-różowym, super kolorki.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Ale na serio zmiany czasem sa potrzebne ...nawet w Avku

ps. A ja bardo lubię Hedere
Ja też bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
a my cały dzionek raze i trochę nie mam już siły. był niedobra,nie chciała sprzatać zabawek, szczypała mnie, biła po głowie. nic do niej nie dociera. przeprasza i za chwile znowu dostaję w głowę.musiałam aż wstać i wyjść z pokoju bo miałam już tką ochotę jej przylać. wiem że to i tak nic by nie dało więc wolałam wyjść.i ostatnio często tak ma. nie wiem- to chyba okres buntu więc staram sie go przeczekać.
Witam w klubie
Jeżeli coś tylko nie idzie po myśli Oli to zaraz w ruch idą ręce, tłumaczę, krzyczę na nią i oczywiście skutek jest na 3 minuty.

Wszyscy w koło twierdzą, że to syndrom jedynaczki
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! A jednak sie udalo! U mnie tez - wprawdzie w innej kolejnosci, ale tez bedzie parka. Bedzie wesolo
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:10   #2844
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witam moje kochane czy ktoras nas jeszcze pamieta?
U nas ja jak zwykle pobudk dzis o 4:45 sniadanko dla mezusia zrobilam, obiadek do pracy zapakowalam no i dokladnie jest u mnie godz 6:00 mezus juz poszedl do pracy, Fifuś jeszcze spioszka to mam troche czasu.

Co tam u dzieciaczkow slychac?

pysiamn &joli jak tam wasze fasoleczki Buziaki rowniez dla starszego rodzenstwa ;*
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:11   #2845
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam
Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Witam moje kochane czy ktoras nas jeszcze pamieta?
U nas ja jak zwykle pobudk dzis o 4:45 sniadanko dla mezusia zrobilam, obiadek do pracy zapakowalam no i dokladnie jest u mnie godz 6:00 mezus juz poszedl do pracy, Fifuś jeszcze spioszka to mam troche czasu.

Co tam u dzieciaczkow slychac?

pysiamn &joli jak tam wasze fasoleczki Buziaki rowniez dla starszego rodzenstwa ;*
chociaż mało zaglądasz to pamietamy. dla ciebie i Filipka.

poissonivy-być może syndrom jedynaczki ale to jest okropne i czasami nie wiem jak sobie z tym radzić.wczoraj pomaogło jak jej ukochane myszki wyladowały na szafie.za to dziś rano była super grzeczna. ładnie zjadła śniadanko.dała sie ubrać bez problemu i uczesać .


na całe szczęście wujek zabrał nas dziś do żłobka. to ja w drodze powrotnej zrobiłam całkiem spore zakupy a na poprawienie humoru poszłam do solarium. a teraz gotuje obiadek dla tż a później spadam jeszcze na zakupy no i po Klaudufkę do żłobka.

miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 11:35   #2846
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

dorka19801 poprawiam sie milego dzionka i udnach zakupow. Buziak dla Klauduski
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:34   #2847
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

no zakupy się udały.kocham wyprzedaże.stałam sie szczęśliwą posiadaczką czarnych sztruksów. tuniczki, i czerwonych leginsów-to tak z myśla o lecie. a Klaudia dostała sliczne niebieściutkie dresiki.

dostała też nowy płyn do kapieli o zapachu gumy balonowej.i nową szczoteczkę do zębów tym razem z myszką miki. dostała też nowe malowidła dla swojej arielki.

no i przyszła przesyłka z jej rajstopkami- ale słodziutkie.

ja również zostałam wymalowana i mam niebieskie poliki i pomarańczowe powieki ale Klaudia miała frajdę no i dziś jest już grzeczniejsza niż wczoraj. rozmawiam z nią , tłumaczę - może to podziała.

miłego wieczoru
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:58   #2848
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię beżowe ubranka, choć ostatnio od chrzestnej dostała bardzo fajną tuniczkę Next w kolorkach fioletowo-czarno-różowym, super kolorki.
Kocham NEXT mają często genaile połączenia kolorystyczne
Ostatno byłam i były mega wyprzedaże...Dużo ciuszków...dla dzieci ....kurteczki dla dziewczynek za grosze ....ale ja nie kupilam bo nie bardz owiem jaka się mala urodzi i jaki rozmiar kupic teraz czy nawet za rok jaki będzie dobryyyyy????
Kupiłam za to mamie piękną bluzeczkę przeceniona ze 120zł na 14 zł niestety nie było mojego rozmaru

Ale w czwartek idę do Mariotu do gin ....to jeszcze wpadnę do Nexta

Dorcia brawo za udane zakupy

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Witam moje kochane czy ktoras nas jeszcze pamieta?

Co tam u dzieciaczkow slychac?
Pamiętamy i witamy
Całusy dla blond przystojniaka


pysiamn &joli jak tam wasze fasoleczki Buziaki rowniez dla starszego rodzenstwa ;*[/QUOTE]
U mnie tak jak pisałam kilka postów wyżej

***********************

Ps. U nas mały mam nadzieję sukses...od wczoraj Kuba woła siusiu
Tak po cichu piszę by nie zapeszyć
Walczymy od wakacji z majtkami.... pielucha tylko na noc...

Ale podsikiwał to tu to tam...czasem zawołał i tak
Od wczoraj ....mam nadzieję że się zlitował i zrozumiał

-------------------------

ps. A u nas 37 tydzień od wczoraj....Pyśka jak wieloryb
Wklejam Pysiolinkę z tatusiem
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:28   #2849
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Witam moje kochane czy ktoras nas jeszcze pamieta?
U nas ja jak zwykle pobudk dzis o 4:45 sniadanko dla mezusia zrobilam, obiadek do pracy zapakowalam no i dokladnie jest u mnie godz 6:00 mezus juz poszedl do pracy, Fifuś jeszcze spioszka to mam troche czasu.
Jasne, że pamiętamy
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
poissonivy-być może syndrom jedynaczki ale to jest okropne i czasami nie wiem jak sobie z tym radzić.wczoraj pomaogło jak jej ukochane myszki wyladowały na szafie.za to dziś rano była super grzeczna. ładnie zjadła śniadanko.dała sie ubrać bez problemu i uczesać .
Jak to mi pani w żłobku powiedziała... trzeba rodzeństwa

U mnie podobnie (jak jest niegrzeczna) tylko, że ukochany miś wtedy "idzie" do Igi (to ta koleżanka, która ugryzła Olę w lipcu), efekt natychmiastowy
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Kocham NEXT mają często genaile połączenia kolorystyczne
Ostatno byłam i były mega wyprzedaże...Dużo ciuszków...dla dzieci ....kurteczki dla dziewczynek za grosze ....ale ja nie kupilam bo nie bardz owiem jaka się mala urodzi i jaki rozmiar kupic teraz czy nawet za rok jaki będzie dobryyyyy????
Ja też , mi podobają się oprócz połączeń kolorystycznych, fajnych pomysłów jeszcze jakość materiałów.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Kupiłam za to mamie piękną bluzeczkę przeceniona ze 120zł na 14 zł niestety nie było mojego rozmaru
śliczne przeceny, u nas generalnie są malutkie przeceny (tak generalnie mówię o sklepach, najczęściej 50% taniej, bardzo rzadko 70%
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ale w czwartek idę do Mariotu do gin ....to jeszcze wpadnę do Nexta
koniecznie
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
ps. A u nas 37 tydzień od wczoraj....Pyśka jak wieloryb
Wklejam Pysiolinkę z tatusiem
Ja Ci zaraz dam wieloryba (masz Pyśka szczęście, że jesteś w ciąży, bo dostałabyś lanie ).
Zdjęcie Pysiolinki z tatkiem (ależ M. szczęśliwy, że córa będzie do pary)
-----------------------------
U nas po staremu, Olka chodzi do żłobka, ja staram się nie zwariować z moją klasą . generalnie nie mam w sobie agresywnych zachowań, ale jednego z moich uczniów, to autentycznie przetrzepałabym i to nieźle . Słucha tylko mnie, ma w doopie wicedyrkę, pedagoga i psychologa, rodziców. Słucha... do momentu, jak mnie widzi, a potem włącza mu się . I jak pomyślę, że to wszystko przez durnych rodziców, to mnie szlag trafia na miejscu .
Domnażam ocen, bo jak co roku mam ich za mało, to moja bolączka wieczna, co semestr obiecuję sobie więcej pytać, robić kartkówek itp., itd. Na szczęście zawsze można dostawić ocenę za tzw. aktywność , więc jakoś je tam wystawiam.

Boję się to pisać... od 2 dni Olka chodzi w majtkach, wczoraj 3 razy udało jej się wysiusiać do nocnika i raz na podłogę , dzisiaj raz do nocnika i raz na podłogę .
Za to śpiewa ciągle, jej ulubioną rozrywką jest układanie puzzli (weszła już na poziom 3+ układa sama 24-elementowe).
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:47   #2850
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Pysiu, Joli; trzymam kciuki za szybkie i najmniej bolesne rozpakowanie Biance: Tobie to samo, ale jeszcze troche zaczekaj no i duze gratulacje dla Demonika:za fasolke

A niezaciazonym zycze wytrwalosci z dzieciakami
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-20 01:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.