Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-29, 11:43   #2821
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile rabatu jest w lullalove na zakupy wyprawkowe? Chciałabym jeszcze jeden kocyk bo jesteśmy zadowoleni z tego od la pampuch. Czekam tylko na jakieś rabaty. Jakbyscie coś gdzieś słyszały dajcie znać. Przed wczoraj było na la pampuch przy kocyku zygzak, 100% bambus za 59 zł. Ale akcja trwała kilka godzin i przegapiłam :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocyka z lullalove nie polecam. Mam tez la pampuch i on jest o niebo lepszy.

Cos mi sie karmienie sypie :/. Zaczyna się ta sama historia co z synem. Młoda nie chce jesc z jednej piersi, bo sie krztusi ciągle. No i od czwartku nic nie przybrala na wadze, pozatym ciągle ryczy. Pewnie ja brzuszek boli od tego ciaglego polykania powietrza przy jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 11:44   #2822
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mi tez średnio kocyk z lulalove pasuje. Jakiś taki ciężki jest.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 11:54   #2823
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Na fb wrzuciłam link w moim poście gdy pluszowego misia jeszcze wiazalam. Bardzo łatwe i nie trzeba rozumieć niemieckiego
https://youtu.be/dh993hHx_DU


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 12:07   #2824
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja jestem już podłączona pod oksy. Trzymajcie kciuki żeby mała była jak najszybciej z nami i za mnie bo boję się, że nie wytrzymam bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki.
Dasz sobie rade choc skurcze pewnie i tak beda bolesne bo nie da sie tego ukryc, ze tak jest.
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Kocyka z lullalove nie polecam. Mam tez la pampuch i on jest o niebo lepszy.

Cos mi sie karmienie sypie :/. Zaczyna się ta sama historia co z synem. Młoda nie chce jesc z jednej piersi, bo sie krztusi ciągle. No i od czwartku nic nie przybrala na wadze, pozatym ciągle ryczy. Pewnie ja brzuszek boli od tego ciaglego polykania powietrza przy jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leo tez sie nalapie powietrza jak je porywczo bo zle lapie sutka i odrywa sie wtedy co jakis czas.


W ogole to prawa piers mnie boli

Wyszlismy do ogrodka na chwilke choc dzis zimno jest ale w domu juz oszalec mozna. Siedzimy pod wiata bo co chwilke pada ale chociaz sie przewietrzymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Na fb wrzuciłam link w moim poście gdy pluszowego misia jeszcze wiazalam. Bardzo łatwe i nie trzeba rozumieć niemieckiego
https://youtu.be/dh993hHx_DU


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie widzialam takiego akurat na polskich stronach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 12:08   #2825
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja chciałam tez na krótko chociaż wyjść.. ale tez pada ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 12:11   #2826
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja jestem już podłączona pod oksy. Trzymajcie kciuki żeby mała była jak najszybciej z nami i za mnie bo boję się, że nie wytrzymam bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz radę zaraz będzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 13:10   #2827
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Kocyka z lullalove nie polecam. Mam tez la pampuch i on jest o niebo lepszy.

Cos mi sie karmienie sypie :/. Zaczyna się ta sama historia co z synem. Młoda nie chce jesc z jednej piersi, bo sie krztusi ciągle. No i od czwartku nic nie przybrala na wadze, pozatym ciągle ryczy. Pewnie ja brzuszek boli od tego ciaglego polykania powietrza przy jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co z tym kocykiem nie tak?
Ja mam właśnie la pampuch i jest super ☺

Spróbuj odciągać troszkę pokarmu przed samym kamieniem, nie będzie tak mleko mocno lecieć i może córce będzie łatwiej. Moja też się krztusi ale radzi sobie z tym. Ja podejrzewam że te jej płacze przy cycku też kiedy się naje ale chciałby pociumkac. Jeszce smoczek podejrzewam. Moja też przelyka powietrze. Cmoka jak je :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cocci mocne kciuki!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki.
Dasz sobie rade choc skurcze pewnie i tak beda bolesne bo nie da sie tego ukryc, ze tak jest.Leo tez sie nalapie powietrza jak je porywczo bo zle lapie sutka i odrywa sie wtedy co jakis czas.


W ogole to prawa piers mnie boli

Wyszlismy do ogrodka na chwilke choc dzis zimno jest ale w domu juz oszalec mozna. Siedzimy pod wiata bo co chwilke pada ale chociaz sie przewietrzymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nie widzialam takiego akurat na polskich stronach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam iść ale starsza jednak poszła z babcia to ja się wzięłam za obiad i za wnioski o becikowego itp. Później mam nadzieję że wyjdę z mała. Starszej nie było i mała w końcu pospała. Siostra zaraz wróci więc pewnie znowu mloda będzie się męczyć żeby zasnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-29, 13:13   #2828
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cocci trzymam kciuki !!

A mi przełożenie rzęs na dzisiaj nic nie dało a los miał być przewrotny... no nic przynajmniej mam ładne, świeże rzęsy

Mamaszkrabka - jak umiesz dobrze 1-2 wiązania to nie ma co kombinować i się uczyć kolejnych, skoro te co umiesz Wam służą
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 13:19   #2829
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A co z tym kocykiem nie tak?
Ja mam właśnie la pampuch i jest super ☺

Spróbuj odciągać troszkę pokarmu przed samym kamieniem, nie będzie tak mleko mocno lecieć i może córce będzie łatwiej. Moja też się krztusi ale radzi sobie z tym. Ja podejrzewam że te jej płacze przy cycku też kiedy się naje ale chciałby pociumkac. Jeszce smoczek podejrzewam. Moja też przelyka powietrze. Cmoka jak je :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cocci mocne kciuki!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Też miałam iść ale starsza jednak poszła z babcia to ja się wzięłam za obiad i za wnioski o becikowego itp. Później mam nadzieję że wyjdę z mała. Starszej nie było i mała w końcu pospała. Siostra zaraz wróci więc pewnie znowu mloda będzie się męczyć żeby zasnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten kocyk jestwlasnie jakis taki ciężki, rozciaga sie i nie jest po praniu juz tak bardzo miekki.

Odciaganie nie pomaga i tak sie krztusi, a dodatkowo jeszcze przy tej piersi slychac wlasnie cmokanie. Z drugiej piersi jakos wolniej jej leci , pewnie dlatego ze kiedys mialam wycinanego groczolowlukniaka i cos tam dziala inaczej. Z tej drugiej je normalnie, nie krztusi się i nie pręży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 13:21   #2830
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mi pomogło na te krztuszenie się i cmokanie i wsciekanie się przy cycu cisne owijanie dzidzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 13:39   #2831
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My po wizycie poloznej, Maly przybral 130 gram od piątku i już zeszlismy z mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-29, 14:45   #2832
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
My po wizycie poloznej, Maly przybral 130 gram od piątku i już zeszlismy z mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to ladny przyrost

Jak starszy brat reaguje na mlodszego?


Czy Wy tez jestescie non stop glodne przy kp???? Ja nie wiem czy to wina kp czy tarczyca mi sie rozregulowala czy jeszcze inny czort ale jestem non stop glodna jak widze ciasto to nie umiem nie zjesc. Staram sie jesc salatki jakies zdrowe ale najchetniej nażarłabym sie golonki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 14:54   #2833
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
My po wizycie poloznej, Maly przybral 130 gram od piątku i już zeszlismy z mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No to ladny przyrost

Jak starszy brat reaguje na mlodszego?


Czy Wy tez jestescie non stop glodne przy kp???? Ja nie wiem czy to wina kp czy tarczyca mi sie rozregulowala czy jeszcze inny czort ale jestem non stop glodna jak widze ciasto to nie umiem nie zjesc. Staram sie jesc salatki jakies zdrowe ale najchetniej nażarłabym sie golonki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz pisałam ze jem więcej niz w ciąży lepiej smakuje nawet bez tej zgagi i refleksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Moje dziecko dzisiaj śpi na cycku ciumka i się nie wścieka, nie krztusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 15:09   #2834
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hmmm ciekawe czy Cocci już urodziła. Zakładam, że jak dali jej oksy to już powinno pójść
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 16:24   #2835
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

J jestem ciagle głodna ale nie mam apetytu na nic w sumie. Ale ciasto, lody i pączki smakują mi najlepiej !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 16:33   #2836
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No to ladny przyrost

Jak starszy brat reaguje na mlodszego?


Czy Wy tez jestescie non stop glodne przy kp???? Ja nie wiem czy to wina kp czy tarczyca mi sie rozregulowala czy jeszcze inny czort ale jestem non stop glodna jak widze ciasto to nie umiem nie zjesc. Staram sie jesc salatki jakies zdrowe ale najchetniej nażarłabym sie golonki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, jedz kochana, kto Ci zabroni 😉
Ja nie szczególnie mam apetyt.
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Hmmm ciekawe czy Cocci już urodziła. Zakładam, że jak dali jej oksy to już powinno pójść
No z tym to chyba różnie, ale mam nadzieję, że już tuli Małą.

Mlody ma pryszcze na policzkach. Położna twierdzi, że to hormony z okresu w brzuchu, ale martwi mnie to. Może jednak alergia, coś zjadłam nie teges 😕 W dodatku na pupie w okolicach pachwin zrobiła mu się czerwona skóra, z lekką kaszką i pęknięciami. Tak mi go żal. Staram się go teraz częsciej przebierać, choc to ciężko, bo jemu nawet kichnięcie idzie z kleksem. Nie używam mokrych chusteczek tylko wacikami i wodą przemywam, no i bepanten poszedł w ruch. Mieliśmy nawet wietrzenie pupy, ale straciłam panowanie nad jego kupą, w efekcie wszystko bylo w musztardzie francuskiej....Stwierdzam , że kiepska że mnie matka, bo mnie to przerasta wszystko, nie mogę się odnaleźć w tym calym balaganie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 16:45   #2837
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Haha, jedz kochana, kto Ci zabroni
Ja nie szczególnie mam apetyt.No z tym to chyba różnie, ale mam nadzieję, że już tuli Małą.

Mlody ma pryszcze na policzkach. Położna twierdzi, że to hormony z okresu w brzuchu, ale martwi mnie to. Może jednak alergia, coś zjadłam nie teges W dodatku na pupie w okolicach pachwin zrobiła mu się czerwona skóra, z lekką kaszką i pęknięciami. Tak mi go żal. Staram się go teraz częsciej przebierać, choc to ciężko, bo jemu nawet kichnięcie idzie z kleksem. Nie używam mokrych chusteczek tylko wacikami i wodą przemywam, no i bepanten poszedł w ruch. Mieliśmy nawet wietrzenie pupy, ale straciłam panowanie nad jego kupą, w efekcie wszystko bylo w musztardzie francuskiej....Stwierdzam , że kiepska że mnie matka, bo mnie to przerasta wszystko, nie mogę się odnaleźć w tym calym balaganie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cos Ty! Super sobie radzisz!
Starasz sie jak mozesz, a niestety czasem tak bywa, ze zanim znajdzie sie "sposob" na dana przypadlosc to troche mija macierzynstwo nie jest latwe ale glowa do gory!!
Na odparzenia sprobuj posypac maka ziemniaczana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 16:48   #2838
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jest coś co pomaga na trądzik niemowlęcy?? malutka ma taki mocny że aż serce mnie boli...dobrze że ja to nie boli ani nie swędzi
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 17:19   #2839
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha my już drugi raz byliśmy u lekarza z wysypka z Leo. Pierwszy twierdzil że coś zjadłam, drugi że ta trądzik niemowlęcy i że przejdzie smarować jakimś kremem z emolientem. Położna też mówi że jeść wszystko, lekarz inaczej. Weź tu bądź mądra. Ja od początku jadłam wszystko teraz się trochę ograniczam ale to efektu nie daje. Gdyby patrzeć na wszystkie te alergeny to chleb z margaryna trzeba by jeść.

Też zre jak głupia. No i słodkie oczywiście najchętniej.

Cocci trzymam kciuki czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-29, 17:22   #2840
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha jesteś najlepsza mama dla swojego dziecka! Ja też nie panuje nad tym bałaganem. Uwierz mi ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 17:32   #2841
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jest tu w ogóle ktoś kto panuje nad bałaganem? Wątpię 😬

Z tym jedzeniem to nawet mi nie mówcie... tylko otwieram szafki i łypie, co by tu przekąsić. A ja akurat mam jeszcze zapasy z ciąży. 12 kg zapasów 🙄
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 17:36   #2842
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzięki za pocieszenie. Ja nawet dzisiaj z cyckiem na wierzchu wyszłam pranie wieszać...Z przyzwyczajenia, bo przecież całymi dniami chodzę po domu i nimi świece...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 17:43   #2843
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Chyba nikt nie panuje. Ja z sypialni zrobiłam sobie przechowywalnie xd nie składam już ubrań tylko po praniu leżą tam na łóżku xd nie nadąża. my i tak śpimy w salonie z młodym. Nigdy nie ogarnę dnia tak żeby posprzątać zrobić obiad i jeszcze się wyspać jak Leo śpi więc bałagan panuje wszem i wobec. Mieliśmy go kąpać codziennie ale czasami po prostu padam i śpię. Żeby jakoś funkcjonować to zasypiam o 20. Na pewno każda z nas robi wszystko jak najlepiej umie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 17:49   #2844
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

No i ja dziś się nie ogarnęłam Starszy syn zostal na kilka dni u babci, mąż na popoludniową zmianę do pracy i wszystko się zawaliło, obiadu na wyjście męża nie zdążyłam zrobić, ledwo ogarnęłam wyjscie na spacer a teraz robię za leżak i w sumie głodna jestem ale boje sie wstać zeby ten jegomość się nie obudził.
Jednak spora to pomoc gdy ma się kogo poprosić choćby o podanie czegokolwiek.

A wczoraj u mamy stanęłam na wadze - ważę o 1kg mniej niż przed ciążą a niestety apetyt na slodkie nie minął mi, jakby sie udało to ograniczyć to byłoby super. Tylko dlaczego ta czekolada taka dobra?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 18:00   #2845
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Jest tu w ogóle ktoś kto panuje nad bałaganem? Wątpię 😬

Z tym jedzeniem to nawet mi nie mówcie... tylko otwieram szafki i łypie, co by tu przekąsić. A ja akurat mam jeszcze zapasy z ciąży. 12 kg zapasów 🙄
Ja panuję... ciekawe dlaczego

Wygląda na to, że zostałam ostatnią nierozpakowaną kwietniówką
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 18:31   #2846
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No to ladny przyrost

Jak starszy brat reaguje na mlodszego?


Czy Wy tez jestescie non stop glodne przy kp???? Ja nie wiem czy to wina kp czy tarczyca mi sie rozregulowala czy jeszcze inny czort ale jestem non stop glodna jak widze ciasto to nie umiem nie zjesc. Staram sie jesc salatki jakies zdrowe ale najchetniej nażarłabym sie golonki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem w szoku jak dobrze to przyjął podchodzi czasami, dotknie delikatnie, pobuja i dalej się bawi. Obserwuje jak go karmię albo przewijam, wyrzuca pampersiki do kosza i ogólnie jestem dumna że ma dopiero 16 miesięcy a już tyle rozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 18:43   #2847
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku jak dobrze to przyjął podchodzi czasami, dotknie delikatnie, pobuja i dalej się bawi. Obserwuje jak go karmię albo przewijam, wyrzuca pampersiki do kosza i ogólnie jestem dumna że ma dopiero 16 miesięcy a już tyle rozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super! Bo ja dla mnie tak mala roznica wieku to mega wyczyn!


No slodycze to zuo... Ciasto to zuo... Ja co tydzien musze miec ciasto i pieke pod pretekstem gosci
Od swiat chodze kolo krolika z czekolady z Milki i w koncu dzis go otworzylam (zostawilam troche Igorowi), docisnelam jajkami czekoladowymi, sernikiem i rogalami z kajmakiem

Ja sie staram jakos ogarnac ale latwo nie jest. Dobrze, ze maz w domu i Igora on ogarnie bo z dwojka sama nie dalabym rady. Ostatnio usypianie wieczorem Leo trwa do 2 godzin, a zaczynamy o 19. Ksieciuniu zasypialby najchetniej przy cycku, pociumka troche i udaje, ze spi. Odkladam go do lozeczka i za chwilke oczy jak 5 zl.

Tak w ogole to choduje żarłoka... Wyjadl przed kapiela dwa cycki i po kapieli uwaga.... 90 ml mm! Teraz lezakuje na mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 19:39   #2848
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Haha, jedz kochana, kto Ci zabroni 😉
Ja nie szczególnie mam apetyt.No z tym to chyba różnie, ale mam nadzieję, że już tuli Małą.

Mlody ma pryszcze na policzkach. Położna twierdzi, że to hormony z okresu w brzuchu, ale martwi mnie to. Może jednak alergia, coś zjadłam nie teges 😕 W dodatku na pupie w okolicach pachwin zrobiła mu się czerwona skóra, z lekką kaszką i pęknięciami. Tak mi go żal. Staram się go teraz częsciej przebierać, choc to ciężko, bo jemu nawet kichnięcie idzie z kleksem. Nie używam mokrych chusteczek tylko wacikami i wodą przemywam, no i bepanten poszedł w ruch. Mieliśmy nawet wietrzenie pupy, ale straciłam panowanie nad jego kupą, w efekcie wszystko bylo w musztardzie francuskiej....Stwierdzam , że kiepska że mnie matka, bo mnie to przerasta wszystko, nie mogę się odnaleźć w tym calym balaganie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Jest coś co pomaga na trądzik niemowlęcy?? malutka ma taki mocny że aż serce mnie boli...dobrze że ja to nie boli ani nie swędzi
Dziewczyny nie martwcie sie trądzikiem niemowlęcym - Franek ma teraz troche ale córka była strasznie obsypana. To nie boli tylko źle wyglada i czasem troche czasu zajmuje nim zejdzie ( kilka tyg) ale potem buźka bedzie znowu śliczna i gładka. To tylko hormony. Jedynie zdjęcia ucierpią

A co do pupy tez smaruje bepanthenem , bo lekko czerwona. Ja na gorsE sprawy smarowałam nivea baby z tlenkiem cynku bo posmarowalam raz i po sprawie było!
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 19:40   #2849
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Michacha my już drugi raz byliśmy u lekarza z wysypka z Leo. Pierwszy twierdzil że coś zjadłam, drugi że ta trądzik niemowlęcy i że przejdzie smarować jakimś kremem z emolientem. Położna też mówi że jeść wszystko, lekarz inaczej. Weź tu bądź mądra. Ja od początku jadłam wszystko teraz się trochę ograniczam ale to efektu nie daje. Gdyby patrzeć na wszystkie te alergeny to chleb z margaryna trzeba by jeść.

Też zre jak głupia. No i słodkie oczywiście najchętniej.

Cocci trzymam kciuki czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzis uslyszalam od takiej mlodej pediatry żeby ograniczyc pszenicę. Tak więc chleb tez nie za bardzo dla matki karmiącej . Zostaje samo maslo Masakra z tymi lekarzami... zabrakam skierowanie do chirurga ( czemu moim dzieciom nie odpadaja kikuty pepowinowe??) i ucieklam z tej przychodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 20:04   #2850
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Szkrabkowa to u nas to samo ostatnio cycek i trochę drugiego . Dostał butelkę mm po kąpieli wypił 50ml i i zaczął sie wściekać a po czasie znowu dwa cycki.

Czy wasze skarby wchodzą w skok rozwojowy? Bo ja mam wrażenia ze zaczynamy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.