Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 17:55   #2821
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Agniesia dziękuję a jak z kolorówką albo markami typu Lancome czy Clinique?
Selektywne marki na pewno są w domach towarowych (btw. nie podoba mi się takie rozwiązanie jedna wielka hala i kilkadziesiąt wysepek poszczególnych producentów: od butów, torebek poprzez kosmetyki, perfumy aż po sprzet AGD, przy czym nie sa te stoiska oddzielone od siebie, nie sa w osobnych "boksach"). A jak cenowo? Nie patrzyłam, ale pewnie trochę taniej niż w PL (tzn przeliczając na cenę w złotówkach, bo biorąc pod uwagę stawki godzinowe i zarobki w UK to selektywne marki wychodzą tyle co w PL Inglot )

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Hosenko dziękuję ]
zastanawiam się co jej napisać żeby mi kupiła
Trudno tak doradzić. Najlepiej samemu pomacać i oglądnąć.

Mi np. bardzo przypadla do gustu oliwka w żelu Vaseline z masłem kakaowym: http://www.vaseline.com/Carousel.asp...coaButterRange chodziła za mna od początku pobytu, ale nie uśmiechało mi się ją kupić za 5 funtów, aż w końcu była w promocji za 2,50 ).

Jeszcze co do kolorówki, to kazda z firm obecnych w PL ma o wiele więcej kosmetyków dostępnych w UK - np. u nas jest jedna wąska szafa Rimmel, a tam 3 szerokie

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Shpilciu: o lakierach to ja czytałam jak byłam jeszcze w UK. Masz braki
Co do Ł. - w niedziele też się nie widzieliśmy (tak jak myślałam), ale już się nie odezwałam do niego, w pon też cisza a dziś dostałam od niego smsa że jest w NS i czy się z nim spotkam. Napisałam mu, że nie ma po co, bo jeśli chce mi powiedziec że to koniec to nie ma sensu, bo przeciez to samo wie ode mnie już od piątku. A poza tym znając go to pewnie nie będzie miał czasu.
I cisza Czyli też nic nowego.
Dla mnie od piatku jest ewidentny koniec i nie mam ochoty się z nim widzieć, bo nie mam po co.

Trzymam kciuki za ta pracę :trzymam: Mam nadzieję, że się uda. Może akurat szybko dostałabyś propozycję pracy na umowe o pracę i na cały etat

Co do torebek: to takie zwyklaczki, jakich pełno w tanich sklepach czy bazarkach.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Hosenka, ja mam z 3x tyle i trzymam w pudełkach takich kuchenno-śniadaniowych
Jakie to sa pudełka "kuchenno-śniadaniowe"?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-27 o 17:55
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:25   #2822
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Takie pudełka zamykane plastikowe, co normalni ludzie w nich trzymają żywność a nie lakiery

http://www.psilosophy.info/img/kompo...ownicowy06.jpg o takie no najnormalniesze Można duże znaleźć

BTW zdjęcie z jakiegoś forum na którym opisywano kompost dżdżownicowy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:34   #2823
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Takie pudełka zamykane plastikowe, co normalni ludzie w nich trzymają żywność a nie lakiery

http://www.psilosophy.info/img/kompo...ownicowy06.jpg o takie no najnormalniesze Można duże znaleźć

BTW zdjęcie z jakiegoś forum na którym opisywano kompost dżdżownicowy
Nie otwiera mi sie link
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:40   #2824
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

hm mi się otwiera http://www.smak-kuchni.pl/pokaz_zdje..._prod=707&img=
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:43   #2825
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Aha, ja szukam czegoś takiego: http://allegro.pl/item1124063646_10_...szufladki.html ale szufladki sa za niskie i lakiery się tam nie zmieszczą na stojąco
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:57   #2826
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

no niestety one wszystkie niskie są :/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:46   #2827
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko jest ok i muszę się pochwalić, że godzinkę temu dzwoniła do mnie pani z tej firmy produkującej asfalt/budującej drogi, że jak jestem zainteresowana pracą na razie na umowę zlecenie w wymiarze około 4h dziennie to mogłabym zacząć od 2 sierpnia! nie chcę jeszcze zapeszać bo w sprawie umowy i szczegółów ma zadzwonić w piątek, ale już się ogromnie cieszę, że chociaż ktoś się z pracodawców do mnie odezwał

Przykro mi, że jesteś w takim złym stanie, oby było lepiej

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Dzis skladalam zamowienie z Ori, napchalam sobie do koszyka mnostwo rzeczy (glownie dla siebie), ale za chwile wyczyscilam i puscilam tylko paczke dla klientek Zamowie sobie za to w nastepnym katalogu, bo juz pare rzeczy mi sie spodobalo Jestem z siebie dumna, oparlam sie manii chomikowania


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aha, ja szukam czegoś takiego: http://allegro.pl/item1124063646_10_...szufladki.html ale szufladki sa za niskie i lakiery się tam nie zmieszczą na stojąco
Ja sobie ostatnio kupiłam coś w tym stylu, tylko że 3 szufladki. Powkładałam tam kolorówkę. Ale lakiery już na stojąco nie weszły Trzymam je w pudełku po litrowych lodach. Ale ja nie mam 50

Mama wczoraj wróciła z weekendu u koleżanki i przywiozła mi na spróbowanie mleczko prostujące i płyn prostujący do włosów jakiejś firmy Marion.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 21:21   #2828
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

probowalam sobie zrobic water marbles na paznokciach, ale to jest jakas masakra tzn zrobilam na 3 i nawet mi wyszlo (nie tak ladnie jak np kiedys Hosence, ale cos tam jest) ale ubabralam siebie i wszystko dookola lakierami i zuzylam 1/3 zmywacza
(nie wrzuce fotki bo mama ma aparat nad morzem)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:40   #2829
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 lakiery z Wibo
Hehehe, no niech będzie bez batów, skoro masz tyle radości.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja póki co dzielnie się trzymam, od początku odwyku zużyłam 6 kosmetyków a zgrzeszyłam tylko raz
No pięknie i oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko jest ok i muszę się pochwalić, że godzinkę temu dzwoniła do mnie pani z tej firmy produkującej asfalt/budującej drogi, że jak jestem zainteresowana pracą na razie na umowę zlecenie w wymiarze około 4h dziennie to mogłabym zacząć od 2 sierpnia! nie chcę jeszcze zapeszać bo w sprawie umowy i szczegółów ma zadzwonić w piątek, ale już się ogromnie cieszę, że chociaż ktoś się z pracodawców do mnie odezwał
Kciuki, żeby z pracą się udało. Może jak będziesz miała zajęcie to też lepiej się poczujesz Bidulko. A tymi co Cię tak źle potraktowali to się absolutnie nie przejmuj, to tylko o nich świadczy.

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Co do zakupów Hosenki, to powiem tak: Choćby był ogólnopolski strajk w drogeriach, to ona i tak wieczorem oznajmi, że kupiła lakier


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dla mnie od piatku jest ewidentny koniec i nie mam ochoty się z nim widzieć, bo nie mam po co.
A może to nawet i lepiej, że się nie spotkaliście. Może znowu nabiłabyś sobie głowę myślami, a to niepotrzebne. Teraz przynajmniej możesz do wszystkiego nabierać dystansu.


Wszystkim gratuluję zużyć i muszę napisać, że zużyłam błyszczyk! Jutro zrobię zdjęcie na bloga, bo teraz wieczorem to aparat wali lampą po gałach i niewiele widać.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:31   #2830
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
Wszystkim gratuluję zużyć i muszę napisać, że zużyłam błyszczyk! Jutro zrobię zdjęcie na bloga, bo teraz wieczorem to aparat wali lampą po gałach i niewiele widać.
Brawo
W tym miesiącu mamy w wątku sporo zużyć kolorówki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:06   #2831
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V


a ja zużyłam wczoraj perfumy Escada Sentiment 15 ml. To już drugie perfumy w tym m-cu!
I jeszcze serum rozświetlające sake i ryż Avonu.

carrola, gratuluję zużycia błyszczyku!

Shipilciu, cieszę się, ze się do Ciebie odezwali i mam nadzieję, ze dostaniesz pracę na świetnych warunkach! A tamtymi się nie przejmuj!

Hosenko, świetnie wyglądają te lakiery Wibo, podoba mi się opakowanie no i boskie te na pazurkach, które wkleiłaś.

sabbatha, chcesz powiedzieć, że masz 150 lakierów?

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-07-28 o 09:08
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 09:11   #2832
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ano mam.

http://www.youtube.com/watch?v=UHfc_QeofPA
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:58   #2833
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Mam domek dla lakierów Szczegóły za około 30 minut na moim blogu

Shpilcia: takie torebki kupiłam:
Daję 2 zdjęcia, bo na zdjęciu z lampą kolor szarej torebki jest zbliżony do prawdziwego, a na zdjęciu bez lampy - fioletowej (tzn na moim monitorze )

Carrola: a co u Ciebie sprawy z TŻ? Wyjasniło się coś?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:05   #2834
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

a ja oddałam siostrze różowy lakier który mi kompletnie nie pasował
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:10   #2835
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ja mam 11 lakierow + 5 odzywek + 1 top coat
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:22   #2836
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy i wiary we mnie

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
s ja sie ciesze bo mam super nauczycielke od angielskiego.nie dosc ze bierze mniej niz poprzednia to w koncu robimy to co mi rzeczywiscie jest potrzebne -angielski biznesowy. bardzo duzo nam zadaje tak jak chciałysmy, mamy duuużo nowego słownictwa do nauki.poprzednia tez miała taki nakaz od nas ze chcemy sie uczyc angielskiego w pracy/biznesie a nie przyniosła nam ani razu nic z tego zakresu.nie dosc ze sie spozniala albo odwoływała lekcje na 30 min.przed nie mówiac przepraszam ,to jeszcze przynosiła czytanki o kangurze. w sumie ja mialam te lekcje za darmo, ale i tak wolałam zrezygnowac niz marnowac czas.

jest tak paskudnie że nic tylko położyc sie spac. dobrze ze sie zmobilizowałam i pouczyłam sie 2h niemieckiego. musze sie jeszcze pochwalic ze dalej udaje mi sie wytrwac w postanowieniu nauczenia sie hiszpanskiego i zrobilam juz połowe kursu podstawowego.nie wiem czy kiedys mi sie przyda w życiu, ale dla własnej satysfakcji się ucze , lubie ten jezyk i nawet jest dla mnie łatwy.
To super że Wam się konkretna lektorka trafiła, a za hiszpański należą Ci się ukłony
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Dzis skladalam zamowienie z Ori, napchalam sobie do koszyka mnostwo rzeczy (glownie dla siebie), ale za chwile wyczyscilam i puscilam tylko paczke dla klientek Zamowie sobie za to w nastepnym katalogu, bo juz pare rzeczy mi sie spodobalo Jestem z siebie dumna, oparlam sie manii chomikowania
brawa!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Shpilciu: o lakierach to ja czytałam jak byłam jeszcze w UK. Masz braki
Co do Ł. - w niedziele też się nie widzieliśmy (tak jak myślałam), ale już się nie odezwałam do niego, w pon też cisza a dziś dostałam od niego smsa że jest w NS i czy się z nim spotkam. Napisałam mu, że nie ma po co, bo jeśli chce mi powiedziec że to koniec to nie ma sensu, bo przeciez to samo wie ode mnie już od piątku. A poza tym znając go to pewnie nie będzie miał czasu.
I cisza Czyli też nic nowego.
Dla mnie od piatku jest ewidentny koniec i nie mam ochoty się z nim widzieć, bo nie mam po co.
no to mam braki
co do Ł, dobrze zrobiłaś, nie ma co się truć

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam domek dla lakierów Szczegóły za około 30 minut na moim blogu

Shpilcia: takie torebki kupiłam:
Daję 2 zdjęcia, bo na zdjęciu z lampą kolor szarej torebki jest zbliżony do prawdziwego, a na zdjęciu bez lampy - fioletowej (tzn na moim monitorze )
Ciekawa jestem tego domku
Jakie fajne torebki ta szara mi przypadła do gustu u siebie takich nie widziałam

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2010-07-28 o 10:23
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:19   #2837
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Shpilciu: cieszę się, że Ci się podoba Widziałam też podobną, z paskiem a'la Chanelkowym - niestety nie było szarej W sumie to niezbyt podoba mi się taki pasek, ale w tej akurat ładnie wygladał i tworzył fajną całość z torebką.

Podobała mi się jeszcze jedna (), ale już większa - miała takie zapięcie kulkowe jak portfele, ale była tylko biała.

Liczyłam, że w Anglii kupię jakas fajną torebkę. Niestety nic z tego nie wyszło, to obkupiłam się u siebie

EDYCJA:
zużyłam wczoraj peeling do twarzy Biodermy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-28 o 11:23
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:15   #2838
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Hej
czytam was regularnie, gratuluje wszystkim zużyć zbiorowo

Jakoś tak nie mam ochoty na nic i dlatego nic nie piszę, z pracą bez zmian i pewnie dlatego mam takiego doła, do tego pogoda i fakt że wszyscy mają urlopy mnie dobija. Ale dzięki temu znikneły 2kg, jeszcze jeden i będzie super. Musze dzis się odstresować, zrobie jakąś maseczkę i kolorowego drinka chyba bo nawet spać nie mogę. W nd wyjeżdżają rodzice nad morze, mam nadzieje że im się pogoda poprawi.
Moje zużycia ostatnie, akurat wszystko z wczoraj:
-błyszczyk vibo 10g, to chyba takie zbiorowe zużycia błyszczykowe jak czytam, był fajny, mimo jedzenia i picia trzymał sie ok 4 godzin a teraz wyciągnełam maybelline i znika po góra 30 min, pewnie szybko się skonczy i dobrze bo mam sporo malowideł
-tonik vichy 30 ml
-szampon nivea 50 ml
-zel nivea 50 ml
-wygładzający miód farmona 200 ml, straszny smrodek, cieszę się ze troche się oziębiło i go dobiłam. Teraz używam czerwonego garniera i jest o niebo lepsze nawilżanie.
Oddalam siostrze perfumki z avonu, które kupiłam miesiąć temu, ja zużyłam 1/3 i już mi się nudziły a ona ma w zamian mi coś innego dać. Znalazłam tez zachomikowane na strychu 4 paki wygranych jakies 3 miesiace temu kosmetyków i tak je odłożyłam na potem i zapomniałam, dobrze że wziełam sie za porządki bo tonik miałam kupować a tu prosze jest.
No i wrazenia z mojej ostatniej jazdy:
wczoraj miałam 4 jazdę a jak tylko wsiadłam do auta to czułam sie tak nie swojo wiedziałam, ze to bedzie zmarnowana jazda. Lało jak z cebra a ja kompletnie zgupiałam, nie potrafiłam najprostrzych rzeczy zrobić.
Moja instruktor pociesza mnie ze każdy ma gorszy dzien ale ja robiłam takie błędy ze az mi wstyd, przeciez ja to wiem
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:26   #2839
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Moja instruktor pociesza mnie ze każdy ma gorszy dzien ale ja robiłam takie błędy ze az mi wstyd, przeciez ja to wiem
Na pewno nie takie jak jedna z kursantek mojego ExEx (jeszcze niedawno był z jednym Ex ) - mówił, że miała manię wjezdżania na rondo pod prąd! Nie mogłam sobie tego wyobrazić, jak można wjeżdżać pod prąd na rondo więc wziął mnie i pokazał

Nie przejmuj się
Gratuluję zużyć!!

EDYCJA: wrzuciłam zakupy lipcowe:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4710

Kolorówka musi poczekac, bo mama przez pomyłkę dała klientce błyszczyk, który miał być dla mnie Odzyskam go w następnym tygodniu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-28 o 12:29
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 12:53   #2840
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
bilans bedzie slabiuchny u Ciebie w tym miesiacu

ide do sklepu po 2 zele pod prysznic
jeden kings & queens a drugi Bronnley (likwiduja u mnie taka lepsza drogerie, co prawda przeceny nie sa duze, ale zainwestuje w gornopolkowe zele pod prysznic). Nie pamietam kiedy ostatnio jakis zel kupilam. To bylo chyba w okolicach Gwiazdki. I dobrze mi idzie ich zuzywanie
Dobra, wychodze do sklepu zanim dostane
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:59   #2841
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Agniesia: noooo ... to przez tą Anglię
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:21   #2842
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

hosenko odgapiłam pomysł zeby w pudle po butach trzymac lakiery.chyba sie przejdę jutro do rossmanna zeby zobaczyć te lakiery z wibo.chcę kupić jakis fajny szary.
wieczór z kolezanką się udał. nie piłysmy duzo ale i tak było fajnie.powiedzialam jej też ze bedzie moim świadkiem na ślubie.no a dzisiaj siedze nad pracą mgr ale strasznie mi się nie chce.przez 40 min wymodziłam ledwie 3/4 strony, ale i tak dobrze ze ruszam z tym do przodu.do wymaganego mininum zostało mi 15 stron, ale z 5 str zajmą mi zdjęcia z Iwonicza i mapki. że też muszą zamykać biblioteki na wakacje, nie wiem co to za glupi pomysł.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:58   #2843
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Gratuluję zuzyć wszystkim i baty za zakupy

Wpadam tylko na chwilkę. Wczoraj odebrałam sukienkę ślubną. Jest taka cuuudna Wyglądam jak najpiekniejsza księżniczka świata Dobrałam do niej przeboski welon I chociaż stałam w tej sukience na przymiarce bez makijażu i w ulizanych włosach to nigdy wcześniej nie czułam się tak piękna

Dalej walczymy z organizacją wesela i chyba do samego dnia slubu będziemy latać i wszystko załatwiać
W sobotę mam wieczór panieński Ciekawe co dziewczyny wymyślą.

Wklejam lipiec, bo nic wiecej mi nie pójdzie:

Zużyte:

1. Serum odbudowujące, Biochemia Urody (20 ml)
2. Krem do stóp na pękające pięty Eva Natura Len, Pollena-Ewa (100 ml)
3. Serum ujędrniająco - modelujące do biustu Slim Body, Kolastyna (150 ml)
4. Bibułki matujące, Wibo (40 sztuk)
5. Naturalny puder sypki do skóry tłustej i trądzikowej Saipan, Jadwiga (30 g)
6. Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych 'Jedwabna kuracja' Natura Silk, Marion (150 ml)
7. Szampon Rumiankowy Barwa Ziołowa, Barwa (250 ml)
8. Odżywczy żel hialuronowy, Biochemia Urody (60 ml)
9. Peeling myjący z gruszką Naturia, Joanna (100 ml)
10. Dwufazowy płyn do demakijażu oczu De-makijaż, Ziaja (120 ml)
11. Pomadka do ust Sparkling Angel, Essence (4 g)
12. Nawilżające mleczko do ciała do cery jasnej Intensywna Pielęgnacja Skóra Muśnięta Słońcem, Garnier (400 ml)
13. Bezacetonowy zmywacz do paznokci Nagellack Entferner Isana, Rossmann (125 ml)
14. Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci z ekstraktem z kokosu Miss, Barwa (100 ml)
15. Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych Studio Gloria, Malwa (240 ml)
16. Żel pod prysznic Hibiskus & Żurawina Fresh and Oil, Fa (250 ml)
17. Szampon z odżywką z kokosem i migdałem Naturia, Joanna (200 ml)
18. Żel po opalaniu na oparzenia słoneczne S.O.S, Yves Rocher (200 ml)
19. Wulkaniczny peeling + zmiękczająca maska-serum do stóp Perfecta Spa, Dax Cosmetics (saszetka)

Kupione:

1. Pędzel Kabuki, Pixie Cosmetics
2. Prime me Powder, Pixie Cosmetics (próbka)
3. Matt & Smooth Powder Kiss of Sun, Pixie Cosmetics (próbka)
4. Podkład Cover de Luxe: Calista 2, Calista 3, Breena 3, Pixie Cosmetics (3 próbki)
5. Naturalny puder sypki do skóry tłustej i trądzikowej Saipan, Jadwiga (30 g)
6. Korektor do brwi brązowy Glamour Fashion, Delia
7. Zestaw stempelków do zdobienia paznokci, Essence
8. Szampon z odżywką z kokosem i migdałem Naturia, Joanna
9. Balsam do opalania SPF 10 Eva Sun, Pollena-Ewa
10. Olejek połębiający i utrwalający opaleniznę Sun Care, Eveline

11. Maseczka regenerująca z lnem i rumiankiem do włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu Naturia, Joanna
12. Przezroczysta maseczka antybakteryjna z kompleksem Acne-stop Street Dance Let's Dance, Dermika

13. Wulkaniczny peeling + zmiękczająca maska-serum do stóp Perfecta Spa, Dax Cosmetics
14. Zestaw miniatur, La Roche-Posay


należą się baty
potrzebne
gratis
już zużyte
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:27   #2844
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilkę. Wczoraj odebrałam sukienkę ślubną. Jest taka cuuudna Wyglądam jak najpiekniejsza księżniczka świata Dobrałam do niej przeboski welon I chociaż stałam w tej sukience na przymiarce bez makijażu i w ulizanych włosach to nigdy wcześniej nie czułam się tak piękna
Aaaale cudnie. Mam nadzieję, że nam się w niej pokażesz.

Hosenko ja trzymam kolorówkę w takim pięknym pudle po zestawie filiżanek. Jest z porządnego kartonu, wyścielone takim śliskim materiałem, okrągłe. Trochę jak pudło na kapelusz. O, coś takiego jak tu -> http://splocik.blox.pl/resource/pudlo.jpg i tu http://splocik.blox.pl/resource/dokawy.jpg Może.. kup sobie filiżanki.

porzeczko Ty się chyba za bardzo przejmujesz tymi drobnymi błędami, przecież się dopiero uczysz! Trochę wiary w siebie, no!!!

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Aaa i zapomniałam się przyznać. Kupiłam dziś szampon Mypa aloesowy. Potrzebny, bo Biovaxa została odrobina.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:30   #2845
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Wklejam lipiec, bo nic wiecej mi nie pójdzie:
a ile wydalas przez caly miesiac?

dziewczyny, u was tez tak leje? az sie z domu wychodzic nie chce...
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:38   #2846
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

księżniczko na pewno wszystko pójdzie świetnie. też czekam na zdjęcia w sukni. ja moją zobaczę 10 sierpnia. ciekawe co dostaniesz od kolezanek na wieczorze panienskim. ja powiedzialam ze nie chce tanczącego faceta w gaciach bo czułabym się nie za fajnie w takiej sytuacji.powiedzialam ze jak juz mają na cos wydawac kase to lepiej niech mi kupią jakąś koszulkę.

porzeczko nie martw się tym prawem jazdy.ja też miałam różne przygody i złe dni jak jeździłam.przez całe 30h zrobiłam łuk poprawnie chyba raz, a na egzaminie zrobilam bez problemu za 1 podejsciem. ogolnie to poszłam na egz z przeswiadczeniem ze nie zdam i w zasadzie sie nie spinalam bo wiedzialam ze obleję a udało się. byłam z siebie taka dumna, ze w krakowie zdałam za 1 razem ze nie mozna tego uczucia z niczym porównac. jeszcze po drodze spotkałam taką wredną małpę, znajomą moją i tżta i wiedziala ze mialam egzamin.zapytala mnie kiedy mam drugi termin nawet nie pytajac o wynik, a ja jej powiedzialam ze zdalam. miala świetną minę i chyba sie w głębi duszy wsiekała bo ona wtedy 6 razy zdawala i jej nie wychodzilo.to było 4 lata temu a ona dalej nie ma prawka. jednym słowem, jak się chce to się uda.

nosku fajne te pudełeczka.sama mam kolorówkę w kufrze z obi i to jest bardzo dobre rozwiązanie. problem tylko w tym że niedługo będę potrzebowała drugiego.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:40   #2847
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Nosku: takie pudełeczko to za małe dla mnie, a zwłaszcza dla lakierów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:45   #2848
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nosku: takie pudełeczko to za małe dla mnie, a zwłaszcza dla lakierów
Niee, ono jest naprawdę duże. Ma średnicę ze 35-40 cm. i lakiery na pewno zmieściłyby się na stojąco, bo wysokość to z 10 cm. no, ale fakt specjalnie bym filiżanek dla pudełka nie kupowała
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:36   #2849
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Hej
Wróciłam właśnie spod namiotu, pogoda niestety nie dopisała. Zużyłam tylko małą pastę do zębów...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:56   #2850
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Hej hej!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.