Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 20:38   #2851
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Zgadzam się -to, że ktoś jest jakiś to fakt i możemy sobie o tym tutaj porozmawiać.
Nie rozumiem zasady :"on nie zapłacił za moją wodę, więc się z nim więcej nie spotkam... . Ale nie powiem na głos "on jest skąpy", bo to nie wypada."

Nie powiem, bo nie wiem czy jest skąpy. Mam tylko wiedzę że nie chciał za mnie zapłacić na randce, nie pasi mi to i w nosie mam przyczyny takiego zachowania. Nie moja brocha że ktoś ma takie zapatrywania, ot mnie ten człowiek w momencie zrezygnowania ze znajomości przestał interesować.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:09   #2852
Arman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 120
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Nie powiem, bo nie wiem czy jest skąpy. Mam tylko wiedzę że nie chciał za mnie zapłacić na randce, nie pasi mi to i w nosie mam przyczyny takiego zachowania. Nie moja brocha że ktoś ma takie zapatrywania, ot mnie ten człowiek w momencie zrezygnowania ze znajomości przestał interesować.
A może w tym miesiącu stać go było tylko kupić ci wodę bo miał jakąś dolegliwość i wydał kasę na leki. Nie warto by było poznać przyczynę? Ty od razu skreślasz go. Tak postępują materialistki, i blachary.
Arman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:20   #2853
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Arman Pokaż wiadomość
Według twojego toku myślenia ten wątek jest bezsensu, bo tak można usprawiedliwić każde zachowanie. Chłopak który zarabia bardzo dobrze i zaprasza dziewczynę do kawiarni, czy restauracji, i oświadcza jej że możesz zmówić wszystko tylko że on zapłaci za szklankę wody, wcale skąpcem nie jest bo MOŻE zbiera na dom w Hiszpanii albo nowe BMW.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:30   #2854
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Arman Pokaż wiadomość
A może w tym miesiącu stać go było tylko kupić ci wodę bo miał jakąś dolegliwość i wydał kasę na leki. Nie warto by było poznać przyczynę? Ty od razu skreślasz go. Tak postępują materialistki, i blachary.

Ale to jego sprawa, nie moja. Skoro ktoś mnie zaprasza na kolację to powinien się liczyć z tym że poniesie jakieś wydatki. Jeśli nie ma kasy to albo przeprasza i mówi że nie idziemy bo go nie stać (tu plus za szczerość), albo zaprasza mnie tam gdzie go stać, albo organizuje wyjście w inne miejsce. Za to gdy ktoś na randce stwierdza że sorry mała, ja ci postawię co najwyżej wodę, to nie może liczyć na to że się z
nim spotkam po raz kolejny.


Tak samo sprawą tej pani było to czy kupiła sobie nowe buty czy nie. Też mogła mieć nagłe wydatki, mniej kasy, a wy na nią naskoczyłyście że skąpa.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:02   #2855
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Ale to jego sprawa, nie moja. Skoro ktoś mnie zaprasza na kolację to powinien się liczyć z tym że poniesie jakieś wydatki. Jeśli nie ma kasy to albo przeprasza i mówi że nie idziemy bo go nie stać (tu plus za szczerość), albo zaprasza mnie tam gdzie go stać, albo organizuje wyjście w inne miejsce. Za to gdy ktoś na randce stwierdza że sorry mała, ja ci postawię co najwyżej wodę, to nie może liczyć na to że się z
nim spotkam po raz kolejny.



Tak samo sprawą tej pani było to czy kupiła sobie nowe buty czy nie. Też mogła mieć nagłe wydatki, mniej kasy, a wy na nią naskoczyłyście że skąpa.
Jasne, bardziej pilne wydatki przy kilkuset tysiącach na koncie.

A czemu się z nim nie umówisz?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:09   #2856
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jasne, bardziej pilne wydatki przy kilkuset tysiącach na koncie.

A czemu się z nim nie umówisz?

A widziałyście te wydruki z konta? Bo często jest tak że ludziom się wydaje że ktoś ma jakąś straszną ilość hajsu, a prawda jest bardziej prozaiczna i zamiast setek tysięcy na kontach jest kilkanaście tysięcy na lokacie długoterminowej.

A temu, że jeśli ktoś mnie gdzieś zaprasza to powinien za mnie zapłać. W drugą stronę działa tak samo, skoro ja zapraszam znajomych na obiad to nie każę im zwracać kasy za składniki.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:22   #2857
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
A widziałyście te wydruki z konta? Bo często jest tak że ludziom się wydaje że ktoś ma jakąś straszną ilość hajsu, a prawda jest bardziej prozaiczna i zamiast setek tysięcy na kontach jest kilkanaście tysięcy na lokacie długoterminowej.

A temu, że jeśli ktoś mnie gdzieś zaprasza to powinien za mnie zapłać. W drugą stronę działa tak samo, skoro ja zapraszam znajomych na obiad to nie każę im zwracać kasy za składniki.
Czyli, ze jak nie płaci to jest skąpy, czyli pasuje do tego wątku, czyli można go tu obgadać ?

Ja na ogół wierzę w to, co tu ktoś pisze,dopóki nie jest to nieprawdopodobne. Nie wiem czy nie przecenił możliwości swojej matki jeśli chodzi o jej oszczędności, ale przy takiej wypłacie to nie powinno być dla niej problemem odłożenie kasy i jeszcze życie na porządnym poziomie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 22:29   #2858
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Czyli, ze jak nie płaci to jest skąpy, czyli pasuje do tego wątku, czyli można go tu obgadać ?

Ja na ogół wierzę w to, co tu ktoś pisze,dopóki nie jest to nieprawdopodobne. Nie wiem czy nie przecenił możliwości swojej matki jeśli chodzi o jej oszczędności, ale przy takiej wypłacie to nie powinno być dla niej problemem odłożenie kasy i jeszcze życie na porządnym poziomie.

Nie , to pana skreślam z życia i się więcej nim nie zajmuję

Czy dobrze doczytałam i pani miała 3000 zł pensji? Jeśli tak, to moim zdaniem nie jest to dużo i można mieć problemy z płynnością finansową (zwłaszcza jeśli miało się większe wydatki ostatnimi czasy).

A co do skąpstwa to na TLC jest program o sknerach Klimaty parzenia kawy przez skarpetę, jedzenia przeterminowanych lekarstw znalezionych na śmietniku i oddawania jąder na badania kliniczne
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:15   #2859
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

No, ale syn tej pani twierdzi, że ma ona grube hajsy na koncie, po co syn miałby ściemniać? I po co to tak rozkminiać?
Ludzie, jak Wam się nie podoba wątek o skąpcach to tu nie wchodźcie.
Jaka w takim razie jest niby definicja skąpstwa? Skoro każdy Antek z osiedla zbiera na coś i dlatego kasy nie wydaje, a nie że skąpy burak.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:35   #2860
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja nie twierdzę że syn tej pani kłamie, raczej nie ma pojęcia o stanie finansów matki (a to jest dość częste zjawisko, wielu rodziców nie mówi dzieciom o tym jak naprawdę jest u nich z pieniędzmi).

Dla mnie skąpstwem jest zbieranie pieniędzy dla samego faktu ich posiadania. Bo oszczędzanie na ciuchach czy wyjściach ze znajomymi by kupić motor/samochód/domek na wsi to raczej kwestia ustawienia sobie priorytetów.

I żeby nie było znałam kiedyś bardzo skąpego pana. Oszczędzał na jedzeniu (jadł raz dziennie w jadłodajni), na wodzie (kąpiel raz na tydzień), prądzie (głównie korzystał ze świeczek, telewizora nie miał), ubrania dostawał z kościoła etc. Jego celem było odkładanie pieniędzy na koncie. Zmarł sam, schorowany (bo się nie leczył, przecież to koszty są), cały majątek przepadł na skarb państwa.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:45   #2861
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Arman Pokaż wiadomość
Uwierz mi, były w stanie fatalnym, rozsypującym się, ale dopóki podeszwa nie odpadła, i dało się wrócić z pracy do domu, to nowych po prostu nie kupiła, i to jest przejaw skąpstwa. Syn jej wysłał kasę bo się za nią wstydził, chodziła jak ostatni "dziad". Znam waszą mentalność i dociekliwość, dla tego wspomniałem o tych jej pieniądzach, lubicie wszystko rozkładać na czynniki pierwsze, i spodziewałem, odpowiedzi typu może na coś zbiera itd. Może jeszcze bardziej doprecyzuję, opłaty mieszkaniowe typu czynsz światło woda, raptem kilka stów, maks 500zł, wyżywienie maks 500zł, przy pensji minimum 3000 to chyba stać ją na odzież. A dopisałem o oszczędnościach w banku, aby pominąc głupie komentarze "może zbiera na nowy telewizor" stać ja na setki telewizorów. Jeśli to nie jest przejaw skąpstwa to tym bardziej, skąpstwem nie nazwałbym jak wasz misio żąda od was zwrotu 3 zl za winograna, w końcu on was nie spłodził i nie musi dokarmiać. Pozdrawiam
A ja znam wścibstwo niedoszłych lub potencjlnych synowych,dlatego padły pytania.
Wg mnie czy kobieta ma 100 zł czy pół miliona gie Cię obchodzi. Może nawet w dziurawych zasuwać jeśli ma życzenie. Jeśli synuś jej wysłał bo sie wstydził to jego sprawa. Nie Twoja tak jak jego matki opłaty.
Możesz tupać nożką i dąsać się jak Ty byś zyła za jej pensję . Fakt jest taki,że każdy jest kowalem własnego losu i może wydawać pieniądze tak jak uzna za stosowne
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 00:16   #2862
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Uwielbiam jak z jednego postu powstaje 10 filozowicznych wypowiedzi, ktore opisują jaki to czlowiek jest nietolerancyjny, wścibski, pazerny i ze skąpstwo nie istnieje. To są luźne rozmowy, historie na temat z ktorymi ludzie sie zetkneli i tyle. Zastanawiam sie co niektorzy robia na tym wątku..
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 00:25   #2863
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Uwielbiam jak z jednego postu powstaje 10 filozowicznych wypowiedzi, ktore opisują jaki to czlowiek jest nietolerancyjny, wścibski, pazerny i ze skąpstwo nie istnieje. To są luźne rozmowy, historie na temat z ktorymi ludzie sie zetkneli i tyle. Zastanawiam sie co niektorzy robia na tym wątku..

Każda sie raptem robi psychoanalitykiem


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 00:41   #2864
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja natomiast poszłam na randkę z panem pracującym w służbie państwa ( policjantem) i cóż...rozmowa biegła gładko i przyjemnie. Poprosiliśmy o rachunek, a wtedy pan "czarujący"...spojrza ł na rachunek, otworzył portfel, popatrzył do Niego, zamknął go i schował. Pomyślałam że może zaproponuje płacenie pół na pół, ale nic z tego moje panie. Opowiadał dalej we świat. Nie miałam za wielkiego wyboru, musiałam sama zapłacić za ów rachunek. Koleś coś tam bąknął że musi podejść do bankomatu...w drodze na dworzec, mijaliśmy ze trzy ale on nie zatrzymał się przy ani jednym z nich. Na dworcu, próbował jeszcze coś czarować, ale ja byłam już tak zniesmaczona jego zachowaniem że kiedy zabrał się do prób całowania, wygarnęłam dziadydze co o Nim myślę, i o tej sytuacji, odwróciła się na pięcie i poszłam do swojego samochodu. Masakra
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:02   #2865
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Nie , to pana skreślam z życia i się więcej nim nie zajmuję

Czy dobrze doczytałam i pani miała 3000 zł pensji? Jeśli tak, to moim zdaniem nie jest to dużo i można mieć problemy z płynnością finansową (zwłaszcza jeśli miało się większe wydatki ostatnimi czasy).

Ano właśnie. Czy te 3 tyś to tak dużo? Szczerze wątpie by z tego dało się uciulać kilkaset tysięcy złoty. Mam wrazenie, że część z was mieszka na garnuszku u rodziców i nie zdaje sobie do konca sprawy ile życie kosztuje. Poza tym "skąpstwo" tej pani w nikogo nie uderza, więc guzik to powinno kogoś obchodzić w jakich butach chodzi.

Znam osobę, która zarabia powiedzmy podobną kwotę i ubiera się tylko w lumpeksach. Oczywiście ludzie za plecami to komentują, ale ona po prostu zamiast latać po sklepach z ciuchami i wydawać krocie na modne ciuchy, woli odkładać na mieszkanie.Czy to jest skąpstwo? Jak dla mnie nie.

Za to mam inną znajomą, która codziennie odwiedza ludzi w porze obiadowej. Zawsze w trakcie takich odwiedzin przypomina jej się, że coś się jej kończy- np. dasz mi 3 łyzeczki cukru, 2 łyżeczki kawy, 1 rolkę papieru toaletowego? To jest nie dość , że skąpstwo to jeszcze pasożytowanie na innych.

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2014-03-10 o 07:07
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:19   #2866
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

O ludzie. Czuje, że gdyby wizażanka nie wspomniała, że to o matce i o stanie konta, tylko powiedziałaby, że jej kolega chodzi w butach w fatalnym stanie, ale szkoda mu kasy na nowe to by tego bólu tyłka nie było. Ludzie, to są buty, w tym się chodzi, sama lubie moje podarte trampki, ale wiem, że ten związek nie jest wieczny i pewnego dnia pójdą do butowego nieba. Nikt jej mnie każe kupić butów za parę stów, można pójść do ccc czy nawet bazar i kupić nowe, które się nie rozlatuja. Bo sorry, ale ludzie o niższej pensji znajdą trochę hajsu na nowe buty, gdy stare będą się rozpadać.
Cały ten wątek to 'zaglądanie komuś do portfela', ale mamuśki trzeba bronić, bo to nadludzie.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:42   #2867
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Uwielbiam jak z jednego postu powstaje 10 filozowicznych wypowiedzi, ktore opisują jaki to czlowiek jest nietolerancyjny, wścibski, pazerny i ze skąpstwo nie istnieje. To są luźne rozmowy, historie na temat z ktorymi ludzie sie zetkneli i tyle. Zastanawiam sie co niektorzy robia na tym wątku..

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
O ludzie. Czuje, że gdyby wizażanka nie wspomniała, że to o matce i o stanie konta, tylko powiedziałaby, że jej kolega chodzi w butach w fatalnym stanie, ale szkoda mu kasy na nowe to by tego bólu tyłka nie było. Ludzie, to są buty, w tym się chodzi, sama lubie moje podarte trampki, ale wiem, że ten związek nie jest wieczny i pewnego dnia pójdą do butowego nieba. Nikt jej mnie każe kupić butów za parę stów, można pójść do ccc czy nawet bazar i kupić nowe, które się nie rozlatuja. Bo sorry, ale ludzie o niższej pensji znajdą trochę hajsu na nowe buty, gdy stare będą się rozpadać.
Cały ten wątek to 'zaglądanie komuś do portfela', ale mamuśki trzeba bronić, bo to nadludzie.
zgadzam się znajdzie się dziesięć święteje*** i będą zaciekle bronić (rzekomego czy nie) skąpca i spamować, a wątek służy czemu innemu.

Mój eks potrafił na obiad u siebie w domu podać mi zupkę chińską. Nie ważne, że byłam głodna jak wilk, sam wcinał kolorowe kanapki z szynką i warzywami. Jak mnie kilkukrotnie odwiedził w sobotę rano (wtedy zawsze wychodzę na zakupy spożywcze i robię zakupy na cały tydzień), to potrafił mnie naciągnąć na mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, bo on musi spróbować i przecież mi odda (nigdy nie oddał). Potem wracaliśmy do mnie i w międzyczasie potrafił opędzlować pół lodówki.
Kiedyś ukradł mi 50zł z portfela. Oczywiście zaprzeczył. (Dopiero po jakimś czasie się przyznał).
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:32   #2868
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
A ja znam wścibstwo niedoszłych lub potencjlnych synowych,dlatego padły pytania.
Wg mnie czy kobieta ma 100 zł czy pół miliona gie Cię obchodzi. Może nawet w dziurawych zasuwać jeśli ma życzenie. Jeśli synuś jej wysłał bo sie wstydził to jego sprawa. Nie Twoja tak jak jego matki opłaty.
Możesz tupać nożką i dąsać się jak Ty byś zyła za jej pensję . Fakt jest taki,że każdy jest kowalem własnego losu i może wydawać pieniądze tak jak uzna za stosowne
I tak oto wnoszę o zamknięcie wątku, bo skoro doszliśmy już do wniosków, że gie mogą nas obchodzić ludzkie losy i wydatki a każdy ma swój sposób na życie i mamy się nie wpi.... to wątek nadaje się tylko do zamknięcia
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:28   #2869
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Każdy wątek zepsują, no każdy. Jak dla mnie też można zamknąć. Jeden wielki ból tyłka użytkowników, którym przeszkadza nazwanie rzeczy po imieniu.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 09:41   #2870
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Każdy wątek zepsują, no każdy. Jak dla mnie też można zamknąć. Jeden wielki ból tyłka użytkowników, którym przeszkadza nazwanie rzeczy po imieniu.
Dokładnie!
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 12:04   #2871
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ignorujcie takie posty i nie wdawajcie sie w dyskusje, bedzie mniej offtopow a mnie sie prypomnialo tak a propo skapstwa mojego byłego (którego juz kiedyś trochę opisałam na wątku) jak przechwalal mi sie i zacieszal ze codziennie wieczorem chodzi do reala i kupuje przecenione nabial, mięso. Do czasu kiedy poszliśmy na romantyczny spacer ten nagle pozielenial na twarzy, zostawił mnie tam gdzie stałam i zaczął sprintem lecieć do domu. Okazało sie ze od tego przecenionego miesa dostał takiej biegunki ze cały wieczór spędził na kiblu. przynajmniej mial nauczke.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 12:24   #2872
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ignorujcie takie posty i nie wdawajcie sie w dyskusje, bedzie mniej offtopow a mnie sie prypomnialo tak a propo skapstwa mojego byłego (którego juz kiedyś trochę opisałam na wątku) jak przechwalal mi sie i zacieszal ze codziennie wieczorem chodzi do reala i kupuje przecenione nabial, mięso. Do czasu kiedy poszliśmy na romantyczny spacer ten nagle pozielenial na twarzy, zostawił mnie tam gdzie stałam i zaczął sprintem lecieć do domu. Okazało sie ze od tego przecenionego miesa dostał takiej biegunki ze cały wieczór spędził na kiblu. przynajmniej mial nauczke.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:05   #2873
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
I tak oto wnoszę o zamknięcie wątku, bo skoro doszliśmy już do wniosków, że gie mogą nas obchodzić ludzkie losy i wydatki a każdy ma swój sposób na życie i mamy się nie wpi.... to wątek nadaje się tylko do zamknięcia
Dobrze,przesadziłam.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:35   #2874
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez LittleAnne Pokaż wiadomość
Ja natomiast poszłam na randkę z panem pracującym w służbie państwa ( policjantem) i cóż...rozmowa biegła gładko i przyjemnie. Poprosiliśmy o rachunek, a wtedy pan "czarujący"...spojrza ł na rachunek, otworzył portfel, popatrzył do Niego, zamknął go i schował. Pomyślałam że może zaproponuje płacenie pół na pół, ale nic z tego moje panie. Opowiadał dalej we świat. Nie miałam za wielkiego wyboru, musiałam sama zapłacić za ów rachunek. Koleś coś tam bąknął że musi podejść do bankomatu...w drodze na dworzec, mijaliśmy ze trzy ale on nie zatrzymał się przy ani jednym z nich. Na dworcu, próbował jeszcze coś czarować, ale ja byłam już tak zniesmaczona jego zachowaniem że kiedy zabrał się do prób całowania, wygarnęłam dziadydze co o Nim myślę, i o tej sytuacji, odwróciła się na pięcie i poszłam do swojego samochodu. Masakra

Dobrze zrobiłaś.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:04   #2875
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Dawajcie historyjki a nie jakieś psychologiczne wywody i oceny
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:14   #2876
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój dawny eks kiedyś na spacerze powiedział do mnie: kup mi loda

A ja juz miałam na niego oko, myślę sobie zaraz...chyba na odwrót powinno być, albo chociaż w innym tonie zapytać.. Mówię, że nie mam kasy. Obraził się. Do końca dnia już się nie odzywał.

On to w ogóle był cwaniak. Często żerował na innych (jak się da, gdzie się da byle się za darmo najeść, napić, zabawić). Głupia byłam, potrafiłam nawet bez mrugnięcia okiem nas utrzymywać (no bo on w końcu był bezrobotny). Frajerka byłam, a on wiedział, jak sie ustawić.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 14:48   #2877
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Nie , to pana skreślam z życia i się więcej nim nie zajmuję
No dobrze, Ty sie nie zajmujesz, inni lubią się pośmiać z takich ludzi w internecie, wszyscy zadowoleni.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Uwielbiam jak z jednego postu powstaje 10 filozowicznych wypowiedzi, ktore opisują jaki to czlowiek jest nietolerancyjny, wścibski, pazerny i ze skąpstwo nie istnieje. To są luźne rozmowy, historie na temat z ktorymi ludzie sie zetkneli i tyle. Zastanawiam sie co niektorzy robia na tym wątku..
Dokładnie.
Tzn. mi nie przeszkadza, że ktoś dopyta o coś, zasugeruje(były przykłady "skąpstwa", które absolutnie nim nie były). Ale po co negować sedno wątku jak można po prostu sobie stąd iść? Mnie te historyjki bawią.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ignorujcie takie posty i nie wdawajcie sie w dyskusje, bedzie mniej offtopow a mnie sie prypomnialo tak a propo skapstwa mojego byłego (którego juz kiedyś trochę opisałam na wątku) jak przechwalal mi sie i zacieszal ze codziennie wieczorem chodzi do reala i kupuje przecenione nabial, mięso. Do czasu kiedy poszliśmy na romantyczny spacer ten nagle pozielenial na twarzy, zostawił mnie tam gdzie stałam i zaczął sprintem lecieć do domu. Okazało sie ze od tego przecenionego miesa dostał takiej biegunki ze cały wieczór spędził na kiblu. przynajmniej mial nauczke.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:46   #2878
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
O ludzie. Czuje, że gdyby wizażanka nie wspomniała, że to o matce i o stanie konta, tylko powiedziałaby, że jej kolega chodzi w butach w fatalnym stanie, ale szkoda mu kasy na nowe to by tego bólu tyłka nie było. Ludzie, to są buty, w tym się chodzi, sama lubie moje podarte trampki, ale wiem, że ten związek nie jest wieczny i pewnego dnia pójdą do butowego nieba. Nikt jej mnie każe kupić butów za parę stów, można pójść do ccc czy nawet bazar i kupić nowe, które się nie rozlatuja. Bo sorry, ale ludzie o niższej pensji znajdą trochę hajsu na nowe buty, gdy stare będą się rozpadać.
Cały ten wątek to 'zaglądanie komuś do portfela', ale mamuśki trzeba bronić, bo to nadludzie.
Ogólnie nie lubię offtopow w wątkach, a filozofowanie i podważanie "skąpstwa" w każdym poście zaczyna mi działać na nerwy...ale musiałam: Zgadzam się z Tobą w 150%!!!
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:31   #2879
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Mój dawny eks kiedyś na spacerze powiedział do mnie: kup mi loda
dobrze, ze kup a nie zrob
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 12:39   #2880
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

moj brat jak zaczal pracowac i mial swoja kase to kupowal slodycze/chipsy/napoje i przemycal je do pokoju i sam je zjadal/wypijal. Oczywiscie nie bylo to spowodowany bieda tylko skapstwem i zachlannoscia, zeby przypadkiem sie z kims nie podzielic. Ale dostal naucze bo dzieki temu przytyl znacznie i teraz nie moze poradzic sobie ze swoja nadwaga. OCzywiscie jak ktos inny kupic cos dobrego za swoje pieniedze to byl pierwszy zeby sie czestowac
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.