..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 21:54   #2851
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
bambii Ty jak Guliwer w krainie liliputow po plazy stapasz
papraczku, ale mnie rozbawilas, takiego okreslenia jeszcze nie slyszlam, chyba zmienie moj Nickbede teraz Bambi Guliwerpodoba mi sie, bez kitu
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:15   #2852
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ciesze sie, ze ci sie spodobalo Pewnie na zywo robisz niezle wrazenie Modelka powinnas byc
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:35   #2853
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

jakie mile slowka tuz przed snem , hehe, a ja zawsze marzylam,zeby byc detektywem, ale jak ja bym sie za drzewami chowala majac 180, ehehhe,
ale juz np, taka wypruwaczka jak Uma w Kill billu to bym mogla bycheheh, juz bzdurki mnie sie trzymaja, lepiej juz pojde spac, bo znow mi sie jakies smieszne sny pojawia
dobrej nocki kochane Liliputki plażowe
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:39   #2854
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

bambii to Twoja waga jest idealna moim zdaniem
Przy takim wzroscie... ehhh.... kobieto przeciez mogłabys na wybiegach królowac
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:14   #2855
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzień dobry w piątkowy poranek

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Olya, to ja moge sie z Toba centymetrami podzielic, ja mam 180 cm, i zawsze chcialam mniej, ...problemy z kupnem spodni okropmeszpilki odpadajatak zle i tak niedobrzeto ja tu na plazy dragal jestem, heeh
Dotychczas myślałam, że to ja jestem wysoka (172 cm), ale teraz widzę, że raczej przeciętna. Zgadzam się z Paprak i Olya: powinnaś modelką być

Ja już po śniadanku. Jak zwykle wieśniaczek
Dzisiaj ostatni dzień I fazy. Już mi ślinka na chlebek leci

Uciekam do rutyny dnia codziennego Pozdrawiam !
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:32   #2856
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

czesc plażowiczki!
jakie tu rozmowy o wzroście sie narodziły... no to ja mam 173 cm, czyli chyba należe do tych srednio wysokich

dzis byl dzien wazenia ale zwaze sie w piatek za tydzien, bo to wszystko przez ten długi weekend, boje sie zaglądać na wage narazie

wyjeżdzam dzis i wracam jutro wiec nie bedzie mnie na wizazu od 15 ale jutro wieczorkiem wleze jade na impreze wiec nie wiem jak bez Waszego wsparcia ogranicze hotelowe jedzonko... mam nadzieje ze bedzie okropne!

własnie jem salatke - I sniadanko

wstawac plażowiczki!!!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:56   #2857
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

natalaplo udanegowyjazdu, niezapomnianej imprezy i aby w hotelu same smakołyki plażowe były


a tak w ogóle to Witam dziewczyny!

Ja już po sniadanku, wieśniaczek zaliczony

zaraz jeszcze tylko kawę sobie zrobię
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 07:46   #2858
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

jeju napisałam tak dłuuugi post i mi sie odłaczył net w tym momencie
wpadłam do was na sniadanko dzis dziewczynki niestety to chyb a moj ostatni posilek bo mam migrene. a jak mam napad to nie jem bo jest mi niedobrze wzielam juz tabl i czekam. czy któras z was brała sumigre? jeju to okropny lek, calkowicie mnie rozbija-wezme dopiero jak nie bede mogla wytrzymac. zaraz lece do pracki, dobrze ze dzis piatek wiec szybko wroce do domku pozdrowionka
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:18   #2859
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Kłania Sie Plażowy Guliwer, heheh
dzisiaj tez sporo pracy, wiec wpadam do Was na chwilke sie przywitac i odmeldowac, ze dzionek zaczynam ładnie dietkowo plażowo
u mnie dzisiaj jakos zimno , nieprzyjemnie sie zrobilo, a tutaj znowu weekend sie zbliza, na taka pogode chyba trezb abedzie machnac pacuszek według przepisu SKAa gdzie dzisiaj wszystkie plazaowiczki, spia?
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:23   #2860
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Kłania Sie Plażowy Guliwer, heheh
dzisiaj tez sporo pracy, wiec wpadam do Was na chwilke sie przywitac i odmeldowac, ze dzionek zaczynam ładnie dietkowo plażowo
u mnie dzisiaj jakos zimno , nieprzyjemnie sie zrobilo, a tutaj znowu weekend sie zbliza, na taka pogode chyba trezb abedzie machnac pacuszek według przepisu SKAa gdzie dzisiaj wszystkie plazaowiczki, spia?
też sie zastanawiam gdzie plażowiczki... śpią na zapas coby w weekend imprezowac

wstawaaaac!!!
właśnie dziumdziam szyneczke (mama zawsze mówiła ze dziumdziam bo byłam niejadek jak byłam mała) a nie mam dzis apetytu...

miłego dnia!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:24   #2861
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Paprak, a widzisz - dziecko chore w domu, to jak wracam, o wszytskim zapominam. W ogole ostatnie dwa wieczory mam rozlazle i w plecy od razu jestem z praniem sprzataniem, gotowaniem i jak sie okazuje z forumowaniem Zycie

Bambii coz zmartwie cie - nie jestes sama. Ja tez 180 cm I do tego jestem grubokoscista i teraz widzac Twoja wage wcale sie nie dziwie Twoim grzeszkom, zreszt ana fotce wygladasz na szczupla osobe. Ja przy moim wzroscie i mojej budowie chcialabym miec 71 kg, a 69 kg jest moim marzeniem. DObra tlumacza dwie ciaze, jak na razie No i ogolnie patrzac nie duzo mi brakuje do tych 71 kg, ale ciezko mi je zgubic. Za to dzis weszlam w spodnie, w ktorych jakis tydzien temu nie bardzo wygladalam
Co do szpilek - ja tam nosze - moze nie szpilki, tylko buty na obcasie - choc jedne wloskie szpilki mam i ubieram wiosna - no ale mam tzeta, ktory ma 202 cm... Wiec moge sobie spokojnie pozwolic

Ja dzis na sniadanko jajecznice z pieczarkami i mozzarella - mniami.
Na II sniadanie jakas szybko skrojona salatke z brokula, surowej pieczarki, papryki i twarogu chudego.
A na obiad achab zawijany z pieczarkami i serem
Moze serniczek zrobie w weekend... mhhmm

A i MOrelko - widzisz mi sie tez wlasnie wydawalo,że to bardzo malo. ^ dni wytrzymasz, moze nawet i 14 dni, a co pozniej. Dziewczyny maja racje - nie tedy droga

Ja wczoraj zasiadlam i poczytalam przewodnik SB, faktycznie duzo cennych rad

Pysiamn gdzie Twoja kawa????
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 10:28   #2862
czarnulaa3
Raczkowanie
 
Avatar czarnulaa3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dobry Ja tez witam wszystkie plażowiczki u mnie dziś pogoda też kiepska raczej ale przejmować się nie będziemy....bo przecież weekend się zaczyna właśnie zrobiłam na wieczorek deserek kakaowo - kokosowy z jogurtu naturalnego jeszcze tylko będzie musiał posiedzieć troszkę w lodówce i będzie gites....to tak w oczekiwaniu na gości bo przyjaciółka przyjeżdza do mnie na babskie ploty stwierdziłam ze lepiej sie zabezpieczyć zeby mi czasem nie wpadł do głowy glupi pomysł na słodkie się rzucić przy okazji weekendu
Dzień 3 pierwszej fazy oficjalnie rozpoczętyi na razie bez większych grzeszków
buziaki Dziewczynkimiolego dzionka
czarnulaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:39   #2863
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja kocham buty na wysokim obcasie. Tak 8 cm musi miec. Ja sama mam tylko 173cm, ale tez spokojnie moge sobie pozwolic, bo Tz ma 200cm. Chociaz na to pewnie nie zwracalabym uwagi, za bardzo lubie wysokie obcasy.
Ja jak narazie tylko po wiesniaku, a raczej po warzywach z wiesniakiem. Tz tyle mi tam roznosci nakroil, ze musialam wiesniaka w tym wszystkim szukac.
Wczoraj nakupowalismy na wage rozne herbatki i sie delektujemy.
Wczoraj pilam taka mieszanke indyjska..bardzo cynamonowa herbatke z dodatkiem pieprzu-idealna byla wczoraj na moja handre. W ogole wczoraj to masakryczny dzien mialam. To na bank przez spozniajacy sie @, bo jeszcze tak nigdy nie mialam. Nie umialam normalnie rozmawiac, wszystko doprowadzalo mnie do szalu a potem do placzu.
Na szczescie (przedewszystkim dla TZ) dzisiaj burza minela..mam nadzieje-wole nie chwalic dnia przed zachodem slonca jak to moja babcia mowi.
Pije teraz taka mocna zielona herbatke i chyba jeszcze 2 kawusie sobie zrobie niedlugo. A miedzyczasie jakies II sn.
No a wieczorem tradycyjnie pozny obiad i poker.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:25   #2864
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

a jak mam pytanie odnośnie musli i płatków owsianych w pierwszej fazie - można czy nie ?

no i jakie to są sery żółte light?

pozdrawiam
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:50   #2865
czarnulaa3
Raczkowanie
 
Avatar czarnulaa3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
a jak mam pytanie odnośnie musli i płatków owsianych w pierwszej fazie - można czy nie ?

no i jakie to są sery żółte light?

pozdrawiam

Niestety z płatkimi i musli trzeba czekać do fazy II....więc szaleństwa owsiankowe odpadają
a co do serów to sama mam problem...bo dziś przeszukałam półkę w sklepie i z serów żółtych znalazłam ten o najmniejszej zawartości tłuszczu i było to 24g i nigdzie żadnych light
czarnulaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:02   #2866
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Odnosnie serow. Tez mialam problem NO bo niby co to ser odtluszczony. Okazalo sie, ze nie taki diabel straszny. Podeszlam do stoiska z serami, spytalam, a pani pokazala mi ser 13% tluszczu, dziewczyny widzialam tez go uzywaja - Hit Ryki, czy kuzwa cos takiego, dziwna nazwa Musicie po prostu zapytac. MOzzarelle do salatatek mam poltlusta. WYdawalo mi sie, ze bez sera nie moge zyc, a wcal emnie do niego nie ciagnie, dodaje jedynie do potraw niektorych - typu zapiekanka, mieso, czy jajecznica.
Za to ja mam inny problem, nigdzie nie widzialam serka riccota I nie mam pojecia, gdzie szukac
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:18   #2867
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Odnosnie serow. Tez mialam problem NO bo niby co to ser odtluszczony. Okazalo sie, ze nie taki diabel straszny. Podeszlam do stoiska z serami, spytalam, a pani pokazala mi ser 13% tluszczu, dziewczyny widzialam tez go uzywaja - Hit Ryki, czy kuzwa cos takiego, dziwna nazwa Musicie po prostu zapytac. MOzzarelle do salatatek mam poltlusta. WYdawalo mi sie, ze bez sera nie moge zyc, a wcal emnie do niego nie ciagnie, dodaje jedynie do potraw niektorych - typu zapiekanka, mieso, czy jajecznica.
Za to ja mam inny problem, nigdzie nie widzialam serka riccota I nie mam pojecia, gdzie szukac
Hit z Ryk wg mnie jest paskudny no ale do sałatek używam
wole z serów fete light lub mozzarelle lub parmezan... (no i książęcy, królewski, Rycki mmm... ale nie jem )
ostatnio w Kauflandzie u mnie znalazła mi pani taki ser co ma 9% tłuszczu... smaczniejszy niż Hit z Ryk, nie pamietam nazwy ale cos z edamski, edamem, edam coś tam
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:29   #2868
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja bez serow nie moglabym zyc i to bez pelnotlustych. Gdybym miala jesc niedobre lighty, to wolalabym w ogole nie jesc. To tak jak z ketchupem. Wole jesc moj ulubiony z cukrem niz ochydny ze slodzikiem.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:08   #2869
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hello
melduje sie na plaży

co do cm to ja mam ich w zwyz 171 i oddalabym duzo za jeszcze kilka ale juz nie urosne raczej TZ mam takiego akuratnego, ze jak wskocze w obcasy to jestesmy rowni a tez lubie wysssokie obcasy... ale tylko na "wyjscia" - do pracy najchetniej biegam w adidasach na szczescie nie obowiazuje mnie stroj biznesowy w zasadzie w firmie panuje styl raszej "uczelniany" w koncu srednia wieku jest znacznie mniejsza od 30

u mnie dietkowo bardzo ladnie, tylko beznadzieja jesli chodzi o godziny posilkow, szczegolnie obiadu(obiado-kolacji)
aaa i grzesze - jedyne NNTK jakie spozywam to niestety oliwa z olivek do smazenia no i z rzadka łyżeczka slonecznika lub dyni. Po pierwsze ciezko mi sie na tych 5-10-15 sztukach zatrzymac(wiec przezonrnie nawet nie zaczynam), po drugie mam rusztowanie na zebach wiec troche to uciazliwe, po trzecie nie przepadam chyba ze mam napad... albo akurat placki sie pieką

Moj wczorajszy jadlospis:
1. 2 łyżki pasty jajecznej z salata, ogorkiem, pomidorem, papryka
2. 1/2kostki sera bialego z malym jogurtem naturalnym
3. wiesniaczek i aktivia
4. fasolka szparagowa z pieczarkami i cebulka i lyzka pasty jajecznej, 2 jajka, lyzka pasztetu sojowego "home made"(dostalam - fu, to jaj juz wole takie z chemicznymi ulepszaczami moze jak sama sobie zrobie i doprawie po mojemu to bedzie lepszy)
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 13:38   #2870
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hey kochaniutkie jestem

p.s Nie mogę ruszać szyją i karkiem Coś mi sięstało chyba źle spalam......
Rano mialam ostatnie jazdy ...ledwo wysiedzialam 2 h a instruktor mi mówił czy coś jedzie z boku czy nie bo średnio z szybkim ruszaniem szyją

Nasmarowalam się maścią i czekam, ale nic nie pomaga

Zrobię kawkę i Was poczytam
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:40   #2871
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczyny, jaka czekolada będzie lepsza na SB Waszym zdaniem ? 70% ale bez cukru, czy 90% ale normalna ? Bo właśnie się wybieram na zakupy ...
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:00   #2872
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
hey kochaniutkie jestem

p.s Nie mogę ruszać szyją i karkiem Coś mi sięstało chyba źle spalam......
Rano mialam ostatnie jazdy ...ledwo wysiedzialam 2 h a instruktor mi mówił czy coś jedzie z boku czy nie bo średnio z szybkim ruszaniem szyją

Nasmarowalam się maścią i czekam, ale nic nie pomaga

Zrobię kawkę i Was poczytam
Pysia trzeba niestety rozruszac - polecam strumien bardzo cieplej wody pod prysznicem no i masaz...
Wspolczuje

ZGadzam sie, ze Hit z cos tam przepyszny nie jest i wlasnie tez dlatego dodaje go jedynie do innych potraw.

Ja wlasnie zajadam migdaly, bo bylam u klienta i kuzwa skusilam sie na kawe i fuj niedobra jak diabli, musze jej smak czyms zagryzc. Zapijam herbatka zielona

Ja wlasnie wcinam
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:12   #2873
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Pysiamn gdzie Twoja kawa????
Zaraz będzie

Cytat:
Napisane przez DarkChocolateWithChilli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka czekolada będzie lepsza na SB Waszym zdaniem ? 70% ale bez cukru, czy 90% ale normalna ? Bo właśnie się wybieram na zakupy ...
Ja kupuję tą bez cukru

P.S. Effa dla Ciebie zwłaszcza...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kawa z mlekiem cieniowana.jpg (50,7 KB, 56 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:24   #2874
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

witam

Hit z ryk jest rzeczywiscie paskudny ale calkiem smaczny jest Hollender 17% tluszczu i Mildamer 17% tluszczu.

Guliwerze specjalne pozdrowienia dla ciebie Alez wy wszystkie jestescie wysokie

pysiamn Moze cie przewialo w samochodzie od klimy albo nawiewu To sie czesto zdarza jak nawiew nie jest skierowany na nogi a wieje prosto w szyje. Uwazaj na siebie Ja dzis tez polamana bo po drugim masazu Czuje sie fatalnie Ale bedzie lepiej jutro

Dopiero zamierzam cos sensownego jesc bo od rana lekarz i wymiana opon i wycieraczki. Dlatego robie kawke i szykuje jedzonko

Milego dnia
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:28   #2875
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

p.s Nie mogę ruszać szyją i karkiem Coś mi sięstało chyba źle spalam......
Rano mialam ostatnie jazdy ...ledwo wysiedzialam 2 h a instruktor mi mówił czy coś jedzie z boku czy nie bo średnio z szybkim ruszaniem szyją

Nasmarowalam się maścią i czekam, ale nic nie pomaga

Zrobię kawkę i Was poczytam
Zgadzam się z Effą, trzeba rozruszać Znam ten ból, często mi sie zdarza takie coś...

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość


Ja kupuję tą bez cukru
Właśnie taką kupiłam
A teraz idę tworzyć czekoladową piankę wg Twojego przepisu Zobaczymy jaka wyjdzie
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:46   #2876
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzieki dziewczynki , tylko jak rozruszać jak to jest nieziemski ból jest przy ruszniu już ibuprom brałam

Dark daj znać jak wyszła pianka

p.s A ja upiełam serniczek ponownie.......mniammmmm trzeba sobie weekend osłodzić Miał być z brzoskwiniami ,ale odpuściłam i upiekłam classic
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:47   #2877
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja wlasnie zjadlam loda i tak mysle co tu na obiado-kolacje zrobic.
Na pokera napewno wezme ciastka pelnoziarniste i jablko albo mandarynki, bo jak bedziemy znowu jak ostatnio 5 godzin bez przerwy grac, to wykorkuje.

pysia termofor sobie poloz na szyje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:50   #2878
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

pysiamn Masc rozgrzewajaca jak dla sportowcow i apaszka obowiazkowo
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:55   #2879
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

a ja po obiadku, wydaje mi sie ze nie mialam jakiejs imponujaco duzej porcj a czuje sie taka najedzona ze ehhh....

dziewczyny smutno mi bo jade do domu na weekend a TZ znowu sam zostaje tak mi szkoda go samego zostawiac... ale mus to mus... taki mam przymuszony obowiazek Misiek niestety pracuje w weekendy, albo ma studia i koniec koncow ma jeden weekend na 2 miesiace wolny a wtedy to zazwyczaj chcemy spedzic go jakos dla siebie... ale narazie roznie nam to wychodzi... koniec marudzenia

zaraz wychodze z pracy aa no i nie bede miala neta przez weekend tak ze tradycyjnie do poniedzialku w ten weekend nie zapowiada sie jakos szczegolnie narazony na pokusy wiec bede dzielna i bylejakim grzeszkom sie nie dam

jeszcze dzisiejszy jadlospis:
1. jajecznica na pieczarkach z feta, z 1lyz pasztetu sojowego, 1/4 ogorka i 1/2 pomidorka
2. wiesniaczek z cwiartka papryki
3. fasolka z pieczarkami i cebulka pod plasterkiem sera zoltego zwyklego
4. kabanos(w drodze chyba zjem)
5. pewnie jeszcze jakies bialeczko bedzie, wiesniaczek albo jogurt naturalny

Dziewczyny czy ja w ogole dobrze jem?? bo nie wiem nikt mi nic nie mowi

A tak swoja droga gdzie pojawila sie basienka?? juz powinna chyba 1faze konczyc zaginela nam kobitka

oki no to zycze wszytkim baaardzo milego weekendu
do zobaczyska w poniedzialek

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2008-11-14 o 14:57
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 15:58   #2880
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Hej!
Ostatni dzień pierwszej fazy już praktycznie za mną !
Efekt końcowy -4 kg!

Dzisiaj zjadłam
s: pistacje
2ś: sałatka z tuńczyka, cz fasoli, kiełków soi i fety.
O:zupa krem z kurczaka, cukinii i pomidorów. (Moja improwizacja )
zjadłam 3 pierogi z jabłkami, jedyny grzech mojej 1 fazy
p: kakao
k: jogurt naturalny.

Wczoraj:
ś: orzeszki laskowe
2ś: jogurt naturalny
o: wyżej wymieniona zupa
k: kakao mniam...

Moja zupa. Niestety bez przybrania. Nie miałam pietruszki

Djana nie martw się. W ten weekend ja tez zostaję sama. Jakoś mój Tż nie ma wielkich wyrzutów sumienia...

No i o basieńce też wczoraj myślałam. Zaginęła gdzieś w akcji...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00043.jpg (33,3 KB, 5 załadowań)
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.

Edytowane przez Elfik333
Czas edycji: 2008-11-14 o 16:01
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.