Październikowe PM :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 18:43   #2851
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

A ja kupiłam wczoraj ślubne butki, są sliczne
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:46   #2852
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A ja kupiłam wczoraj ślubne butki, są sliczne
pokaaaaaż
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:52   #2853
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Październikowe PM :)

Hejka dziewczyny
strasznie dawno mnie tu nie było i widzę kilka nowych październikowych PM, które serdecznie witam

u mnie (u Nas) w sprawach ślubnych to właściwie mało co się zmieniło.
jedynie co to w końcu zamówiłam sukienkę.... i najlepsze w tym wszystkim jest to, że zamówiłam ją bez przymierzenia... tzn. wybrałam ją sobie z katalogu i żadnej innej nie chcę troszkę się boję, ale przymierzyłam ponad ponad 15 sukienek i nic mnie na kolana nie powaliło, choć w każdej wyglądałam bardzo fajnie (a przynajmniej tak mi wszyscy mówili), więc to jakieś straszne ryzyko nie jest bo ona jest połączeniem wszystkich tych, które miałam na sobie

Claris a jakie butki kupiłaś i gdzie??
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:54   #2854
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

aicila to się pochwal kiecką, kiedy ją dostaniesz i przymierzysz?

A to moje buciki, tylko moje są beżowe. Kosztowały 220zł i się cieszę, bo są dość uniwersalne i po ślubie będę je nosić na przyjęcia czy nawet do kościoła do sukienek
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 20:18   #2855
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
strasznie dawno mnie tu nie było i widzę kilka nowych październikowych PM, które serdecznie witam

u mnie (u Nas) w sprawach ślubnych to właściwie mało co się zmieniło.
jedynie co to w końcu zamówiłam sukienkę.... i najlepsze w tym wszystkim jest to, że zamówiłam ją bez przymierzenia... tzn. wybrałam ją sobie z katalogu i żadnej innej nie chcę troszkę się boję, ale przymierzyłam ponad ponad 15 sukienek i nic mnie na kolana nie powaliło, choć w każdej wyglądałam bardzo fajnie (a przynajmniej tak mi wszyscy mówili), więc to jakieś straszne ryzyko nie jest bo ona jest połączeniem wszystkich tych, które miałam na sobie

Claris a jakie butki kupiłaś i gdzie??
cześć no ja właśnie z tych niedawno dołączonych do wątku PMek a pokażesz nam suknie? ja też sporo namierzyłam ale ciągle miałam w głowie taką, którą widziałam na stronie jednego z salonów, skończyło się tak, że jest już ze mną

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
aicila to się pochwal kiecką, kiedy ją dostaniesz i przymierzysz?

A to moje buciki, tylko moje są beżowe. Kosztowały 220zł i się cieszę, bo są dość uniwersalne i po ślubie będę je nosić na przyjęcia czy nawet do kościoła do sukienek
śliczne buciki ile cm ma obcas? ja niestety jestem zmuszona kupić białe buty, których prawdopodobnie nigdzie więcej nie założę...
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:09   #2856
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Październikowe PM :)

sukienkę zobaczę i przymierzę dopiero we wrześniu na przymiarce :P więc do ostatniej chwili to będzie dla mnie jedna wielka niewiadoma
no chyba, że uda mi się ją znaleźć w jakimś salonie.... bo na śląsku jej nie ma, we Wrocławiu i Poznaniu też nie... pewnie jest w Kielcach bo to suknia z MS Mody ale tam nie mam po drodze za bardzo...

Edit: zapomniałam dodać załącznika
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2010-05-30 o 21:11
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:33   #2857
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
sukienkę zobaczę i przymierzę dopiero we wrześniu na przymiarce :P więc do ostatniej chwili to będzie dla mnie jedna wielka niewiadoma
no chyba, że uda mi się ją znaleźć w jakimś salonie.... bo na śląsku jej nie ma, we Wrocławiu i Poznaniu też nie... pewnie jest w Kielcach bo to suknia z MS Mody ale tam nie mam po drodze za bardzo...

Edit: zapomniałam dodać załącznika
śliczna ja na Twoim miejscu chyba bym się nie doczekała tego września
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 08:44   #2858
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
tylko podziwiać samozaparcie, chęci i zdolności jak zrobisz jakieś zaproszenie to pochwal się nam tutaj
ja chcę zrobić pudełko na koperty od gości, ale pewnie zacznę nie prędzej niz w sierpniu
Jak zrobię jakieś tak już naprawdę to na pewno pokażę

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Hejka
My jeszcze nie zamawialiśmy obrączek, bo po co mają leżeć Swojego złota nie mamy, ale orientowaliśmy sie w cenach i znaleźliśmy jubilera, który ma piękne obrączki w granicach 1000zł, wiec to chyba tak w miarę.
My też znaleźliśmy obrączki w okolicach 1000 zł i myślę, że to rozsądna cena. No chyba, że ktoś chce dać o wiele więcej to już jego sprawa

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
ooooo, my z zaproszeniami tak się ociągamy, coś czuje że z ręką w nocniku się obudzimy ale jakoś tak ciągle czasu brak...wczoraj zamówiliśmy autko co dopiero, fajna limuzynka - Mercedes CLS, niektórzy kręcili nosem że czarny ten samochód, jak dla mnie to bez różnicy, mnie się takie nawet bardziej podobają i juz mam koncepcję na ozdoby
My też będziemy mieć czarny samochód a mi się nawet taki bardziej podoba niż biały czy srebrny My będziemy mieć auto znajomego TŻ.

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
aicila to się pochwal kiecką, kiedy ją dostaniesz i przymierzysz?

A to moje buciki, tylko moje są beżowe. Kosztowały 220zł i się cieszę, bo są dość uniwersalne i po ślubie będę je nosić na przyjęcia czy nawet do kościoła do sukienek
Świetne buciki
Ja też ciągle szukam jakichś fajnych bucików, ale chcę fioletowe więc mam trochę problem, bo nigdzie nie ma nic fajnego

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
sukienkę zobaczę i przymierzę dopiero we wrześniu na przymiarce :P więc do ostatniej chwili to będzie dla mnie jedna wielka niewiadoma
no chyba, że uda mi się ją znaleźć w jakimś salonie.... bo na śląsku jej nie ma, we Wrocławiu i Poznaniu też nie... pewnie jest w Kielcach bo to suknia z MS Mody ale tam nie mam po drodze za bardzo...

Edit: zapomniałam dodać załącznika
Bardzo ładna sukienka naprawdę
A ja z sukienką jestem ciągle daleko w tyle Tzn. chyba wiem jaką chcę i i tak będę szyć tylko pasowałoby coś takiego przymierzyć No, bo wiadomo... Na modelkach wszystko wygląda cudnie. Dobrze,że krawcowa powiedziała, żebym przyszła maj/ czerwiec więc jeszcze nie jest tak źle
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 12:02   #2859
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez beaciunia Pokaż wiadomość
A ja z sukienką jestem ciągle daleko w tyle Tzn. chyba wiem jaką chcę i i tak będę szyć tylko pasowałoby coś takiego przymierzyć No, bo wiadomo... Na modelkach wszystko wygląda cudnie. Dobrze,że krawcowa powiedziała, żebym przyszła maj/ czerwiec więc jeszcze nie jest tak źle
jestem w szoku, ja szalałam z kiecą od grudnia a jak typ sukni? rybka, beza, A?

dziewczyny proponuje podyskutować o ewentualnych okryciach na październik dziś znalazłam zdjęcie pelerynki śmieżynki jak w załączniku nie śmieje się, bo w sumie nie jest zła, nawet ładnie wygląda, chyba lepiej niż te wszystkie grube futra...
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 12:23   #2860
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

aicila gratuluję kupna sukienki, mimo, że nie lubię drapowań to ta mi się nawet podoba ciekawa jestem jak na Tobie (i Ty pewnie też)

sammi ja własnie bym chciała taką pelerynkę/etolę - napewno nie żadne kiczowate bolerko. Bo w październiku to różnie może być...
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 12:56   #2861
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Październikowe PM :)

czesc dziewczyny

dluuugo mnie tu nie bylo, i widze ze sporo sie dzialo ale nie mam szans Was nadrobic
duuuzo sie ostatnio u mnie dzialo,ale glownie sie nie odzywalam bo pisalam prace mgr
co do spraw weselnych- sukienka zamowiona juz jakis czas, z sala wiekszosc uzgodniona-cena ostatecznie tydzien temu bo to nowa sala/hotel, zaoroszenia zamowione, a teraz jestem w trakcie robienia albumow dla rodzicow
ale to tez powoli bo w weekend jest wesele brata i tu mamy male zamieszanie

aicila piekna sukienka sama na nia patrzalam,ale ze nie mialam mozliwosci jej przymierzyc to sobie odpuscilam...

claris ladne butki

beaciunia podziwiam hehe, ja bym sie chyba stresowala ze nie mam jeszcze sukienki
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 13:28   #2862
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
aicila gratuluję kupna sukienki, mimo, że nie lubię drapowań to ta mi się nawet podoba ciekawa jestem jak na Tobie (i Ty pewnie też)

sammi ja własnie bym chciała taką pelerynkę/etolę - napewno nie żadne kiczowate bolerko. Bo w październiku to różnie może być...
mnie się podoba rozwiązanie tej PM na zdjęciu, bo ma zwykłe bolerko satynowe, a na to tę pelerynkę zgrabnie to wygląda

Cytat:
Napisane przez kalinkap13 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

dluuugo mnie tu nie bylo, i widze ze sporo sie dzialo ale nie mam szans Was nadrobic
duuuzo sie ostatnio u mnie dzialo,ale glownie sie nie odzywalam bo pisalam prace mgr
co do spraw weselnych- sukienka zamowiona juz jakis czas, z sala wiekszosc uzgodniona-cena ostatecznie tydzien temu bo to nowa sala/hotel, zaoroszenia zamowione, a teraz jestem w trakcie robienia albumow dla rodzicow
ale to tez powoli bo w weekend jest wesele brata i tu mamy male zamieszanie
ja też walczyłam z magisterką, na szczęście pojutrze idzie do oprawy ale bym się chętnie na jakieś weselicho przeszła fajnie masz
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:33   #2863
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

kalinkap, sammi a kiedy macie obrony?
Ja też tegoroczna magistrantka - mój dzień to 23. czerwca i mam teraz kupę nauki, bo na obronie mam też ustny egzamin z całych studiów
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:15   #2864
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
kalinkap, sammi a kiedy macie obrony?
Ja też tegoroczna magistrantka - mój dzień to 23. czerwca i mam teraz kupę nauki, bo na obronie mam też ustny egzamin z całych studiów
ja też 23. ...łączmy się w cierpieniu... zatem, póki co czeka nas . dlatego z zaproszeniami stoimy w miejscu, TŻta wolę nie obarczać wyborem, bo chce żeby były ładne
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:57   #2865
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Październikowe PM :)

no to zazdroszcze Wam.ja jeszcze nie mam wyznaczonej obrony,ale pewnie bedzie na jesien.tak mysle.bo sesje mam do poczatku lipca

i ja tak jak claris-mam ustny egzamin z calego toku studiow. a Ty claris masz jakis zestaw pytan ktore moga sie pojawic czy nie...?
bo my niestety nie...
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:05   #2866
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

sammi to fajnie, że się bronimy tego samego dnia, a co to za kierunek kończysz? Ja biologię

kalinkap a co to za masakra, że Wy sesje macie jeszcze? My semestr skończyliśmy z 1. tygodniem maja i od tej pory mgr-ce się poświęciłam... my na szczęście mamy podane 26 zagadnień, takich rozległych dość, przekrojowych, zostały mi 3 do opracowania, no a potem to wryć...a Ty jaki kierunek?

A w nd. przenoszę się do tżta na 10 dni, bo teście wyjeżdzają na wakacje do Chorwacji, to sobie pomieszkamy razem, w końcu niedługo się tam wprowadzam mam nadzieję, że pozwoli mi się uczyć, gdy nie będzie w pracy
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:48   #2867
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez kalinkap13 Pokaż wiadomość
no to zazdroszcze Wam.ja jeszcze nie mam wyznaczonej obrony,ale pewnie bedzie na jesien.tak mysle.bo sesje mam do poczatku lipca

i ja tak jak claris-mam ustny egzamin z calego toku studiow. a Ty claris masz jakis zestaw pytan ktore moga sie pojawic czy nie...?
bo my niestety nie...
ja będę mieć pytania wyłącznie z zakresu specjalizacji, tj. biochemii i toksykologii środowiskowej bardzo to lubię, więc nie będzie chyba tak źle
sesja??? ...współczuje takiego układu na uczelni przecież to jest automatyczne blokowanie obron

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
sammi to fajnie, że się bronimy tego samego dnia, a co to za kierunek kończysz? Ja biologię

A w nd. przenoszę się do tżta na 10 dni, bo teście wyjeżdzają na wakacje do Chorwacji, to sobie pomieszkamy razem, w końcu niedługo się tam wprowadzam mam nadzieję, że pozwoli mi się uczyć, gdy nie będzie w pracy
Claris no to nieźle, bo ja studiuje ochronę środowiska, którą kończę i ciągnę jeszcze biotechnologię to my spece w podobnym zakresie a jaka masz specjalizację?

kota nie ma (czytaj teściów), to myszy harcują (czytaj Wy) oj, ja pamiętam jak u TŻta mieszkałam 2 tyg. w zeszłym roku, akurat w trakcie sesji, powiem jedno: lekko nie było
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:01   #2868
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Październikowe PM :)

Dzien dobry

Oj kobietki, jak ja Wam strasznie współczuję z tymi pracami i obronami...dla mnie to była męczarnia, a obrona to istna masakra!!! to co ja tam przeżyłam to...
A sesję tak samo jak kalinkap miałam do lipca, więc u nas zawsze był problem z obronami i dlatego mało kto był w stanie obronić się w lipcu.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Claris butki bardzo ładne. Ja kombinuję coś z platformami, bo TZ jest duzo wyższy ode mnie i chciała się choć troszkę "podwyższyć"

Aicila niezła z Ciebie ryzykantka ja bym chyba nie zamówiła sukienki przez przymierzania Chociaż muszę przyznać, ze taki krój jest w miarę "bezpieczny" sukienka ogólnie bardzo ładna (chociaż ja też za drapowaniami nie przepadam...)

Co do październikowych nakryć, to ja myslę że futerka itp się nie przydadzą! ej no, przecież ma byc piękna pogoda i 20 stopni ja planuję jakieś ładne bolerko, mi osobiście się podobają.
__________________
61-60
SB, dam rade



Edytowane przez mądrala
Czas edycji: 2010-05-31 o 16:06
mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:04   #2869
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

Sammi 2 kierunki, wow respekt, jeszcze biotechnologia Ja mam specjalizację Biologia stosowana, to była zresztą jedyna jak zdawałam, także wyboru nie miałam Mówisz lubisz biochemię, zostawię to bez komentarza Ekotoksykologię też miałam, bardzo fajne były laborki. Co do egzaminu na obronie to te zagadnienia też w sumie mam z bloku, z którego piszę pracę mgr (zoologiczny, praca o aktywności lotnej trzmiela ziemnego), takze mam nadzieję, że źle nie będzie, no ale przysiąść trzeba

Co do wyjazdu teściów, to wiesz trzeba wypróbować nowe łóżko, bo ostatnio kupiliśmy meble do sypialni no i tż już je złożył Kołdra, poduszki i pościel już do mnie jadą, także nie ma to tamto Zresztą zobaczymy jak to jest pomieszkać razem, bo to jednak coś innego niż być razem na wakacjach, gdzie można leżeć do góry brzuchem i mieć wszystko w tyłku
A Wy macie swoje gniazdko, czy też będziecie u teściów na początku?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cieszę się, że butki Wam się podobają Oby dały radę w tym dniu i nocy
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:08   #2870
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Październikowe PM :)

Claris ja nie chce nic mówić, ale chyba za dużo się nie nauczysz...
Chociaz z drugiej strony, to akurat biologię stosowaną możesz wykuć na blaszke
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:13   #2871
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Claris ja nie chce nic mówić, ale chyba za dużo się nie nauczysz...
Chociaz z drugiej strony, to akurat biologię stosowaną możesz wykuć na blaszke
Bardzo zabawne
Mówię sobie, ze będę się uczyć jak będzie w pracy, a wieczorki dla nas, najwyżej jak mi będzie za bardzo przeszkadzał, to go postrasze że wracam do domu
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:28   #2872
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Październikowe PM :)

Dzięki dziewczyny za miłe słowa
wiem, że ryzykuję, ale tak właściwie to miałam na sobie z 6 podobnych kiecek, więc rozczarowana być nie powinnam
zresztą i tak nie ryzykuję tak bardzo jak te dziewczyny, które sukienki szyją u krawcowej...

A co do okryć wierzchnich to ja planuję tylko i wyłącznie bolerko z tego samego materiału co sukienka. Nawet gdyby spadł śnieg to nie ma opcji żebym się ubrała w taką pelerynkę jak sammi24 wrzuciła na fotce

Ja też bronię magisterkę w czerwcu jak wszystko dobrze pójdzie (bo tak właściwie to w indeksie nie mam jeszcze ani jednej oceny za ten semestr:/) dokładnie to 30.06. A do opracowania i nauczenia mam TYLKO 40 zagadnień... ale dam radę tak jak Wy dziewczyny dacie sobie rade
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:47   #2873
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Oj kobietki, jak ja Wam strasznie współczuję z tymi pracami i obronami...dla mnie to była męczarnia, a obrona to istna masakra!!! to co ja tam przeżyłam to...
A sesję tak samo jak kalinkap miałam do lipca, więc u nas zawsze był problem z obronami i dlatego mało kto był w stanie obronić się w lipcu.

Co do październikowych nakryć, to ja myslę że futerka itp się nie przydadzą! ej no, przecież ma byc piękna pogoda i 20 stopni ja planuję jakieś ładne bolerko, mi osobiście się podobają.
nie strasz nas obroną brrrr no ja też przewiduję 20 stopni w cieniu, tylko tak w razie zamieci śnieżnych czy trąby powietrznej spróbuję się zabezpieczyć ale też mam nadzieję, że samo bolerko wystarczy

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Sammi 2 kierunki, wow respekt, jeszcze biotechnologia Ja mam specjalizację Biologia stosowana, to była zresztą jedyna jak zdawałam, także wyboru nie miałam

Co do wyjazdu teściów, to wiesz trzeba wypróbować nowe łóżko, bo ostatnio kupiliśmy meble do sypialni no i tż już je złożył Kołdra, poduszki i pościel już do mnie jadą, także nie ma to tamto Zresztą zobaczymy jak to jest pomieszkać razem, bo to jednak coś innego niż być razem na wakacjach, gdzie można leżeć do góry brzuchem i mieć wszystko w tyłku
A Wy macie swoje gniazdko, czy też będziecie u teściów na początku?
Claris, na obu kierunkach na początku było sporo tych samych przedmiotów więc mi przepisali, potem trochę gorzej ale do przodu my nie mamy swojego gniazdka TŻ skończył studia prawie 2 lata temu, pracuje, ja teraz jestem na finiszu, do domu mamy ponad 100 km, z pracą tam będzie na pewno gorzej więc zostajemy tutaj (Łódź) i wynajmiemy kawalerke mamy już działkę pod dom, będziemy odkładać, może za 100 lat się wprowadzimy

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Claris ja nie chce nic mówić, ale chyba za dużo się nie nauczysz...
Chociaz z drugiej strony, to akurat biologię stosowaną możesz wykuć na blaszke
hahahhaha ale się usmiałam, o tym samym pomyślałam gdy przeczytalam o łóżku i kołdrach

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Bardzo zabawne
Mówię sobie, ze będę się uczyć jak będzie w pracy, a wieczorki dla nas, najwyżej jak mi będzie za bardzo przeszkadzał, to go postrasze że wracam do domu
taaa, na pewno uciekniesz do domu

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
A co do okryć wierzchnich to ja planuję tylko i wyłącznie bolerko z tego samego materiału co sukienka. Nawet gdyby spadł śnieg to nie ma opcji żebym się ubrała w taką pelerynkę jak sammi24 wrzuciła na fotce

Ja też bronię magisterkę w czerwcu jak wszystko dobrze pójdzie (bo tak właściwie to w indeksie nie mam jeszcze ani jednej oceny za ten semestr:/) dokładnie to 30.06. A do opracowania i nauczenia mam TYLKO 40 zagadnień... ale dam radę tak jak Wy dziewczyny dacie sobie rade
no ja też raczej pelerynki nie kupię... ale mam nadzieję, że nasza pogodynka mądrala się nie pomyli w obliczeniach i wystarczy bolerko
damy radę z obroną, kto jak nie my
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:16   #2874
Elinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Londyn/Żary
Wiadomości: 76
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
sukienkę zobaczę i przymierzę dopiero we wrześniu na przymiarce :P więc do ostatniej chwili to będzie dla mnie jedna wielka niewiadoma
no chyba, że uda mi się ją znaleźć w jakimś salonie.... bo na śląsku jej nie ma, we Wrocławiu i Poznaniu też nie... pewnie jest w Kielcach bo to suknia z MS Mody ale tam nie mam po drodze za bardzo...

Edit: zapomniałam dodać załącznika
aicila suknia bardzo ładna, ja również nie lubię jak jest za dużo drapowań, ale tutaj jest w sam raz.

W weekend rozpoczęłam poszukiwania butków. Znalazłam jedne super wygodne, ale są w kolorze kości słoniowej, a ja mam białą suknię. Myślicie, że dałyby radę? Mogą mi przerobić na białe, ale już ich później nie da rady przefarbować na inny kolor :/.
Załączam zdjęcie (na zdjęciu wyglądają jak białe), radźcie Kobitki co robić

Co do pogody, my ślubujemy 2.10, więc mam nadzieję, że jeszcze pogoda dopisze. Mam awaryjną narzutkę futerkową od koleżanki, ale mam nadzieję, że nie będzie potrzebna . Musze ją przymierzyć do sukni, bo też nie jest idealnie biała. W ostateczności jak będzie trzeba, to w dniu ślubu skoczę do sklepu po coś na wierzch
Elinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:54   #2875
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Październikowe PM :)

Ja też mam wesele 2.10.2010 i szczerze to nawet zima stulecia w tym czasie nie zmusi mnie do włożenia pelerynki ani jakiegoś futrzaka po prostu nie Mam upatrzone bolerko z rękawkiem 3/4 lub ewentualnie etolę z takiego samego materiału jak suknia. A tak w ogóle to jestem pewna, że pogoda będzie piękna - mam wtyki na górze - mówię Wam Dziś dzwonię do dekoratorki - zdecydowaliśmy się jednak na nią tylko mam teraz problem, bo muszę powiedzieć koleżance (która miała mi dekorować salę), że jednak zdecydowaliśmy się na profesjonalistkę... Mam nadzieję, że zrozumie... Nie chcę jej urazić, ale boję się, że nie poradziłaby sobie z tym wszystkim, a wiadomo każda z nas chce żeby wesele było dopracowane w każdym calu
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:26   #2876
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
jestem w szoku, ja szalałam z kiecą od grudnia a jak typ sukni? rybka, beza, A?

dziewczyny proponuje podyskutować o ewentualnych okryciach na październik dziś znalazłam zdjęcie pelerynki śmieżynki jak w załączniku nie śmieje się, bo w sumie nie jest zła, nawet ładnie wygląda, chyba lepiej niż te wszystkie grube futra...
Wyszło jak wyszło Nie miałam z kim latać po salonach a sama nie miałam weny i jakoś tak zleciało. Ale teraz jadę do domu, spinam się, przymierzam i biorę się za szycie, bo w końcu obudzę się z ręką w nocniku A typ sukni to trochę rybka, ale nie do końca
Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie to ja myślałam nad jakim ładnie dopasowanym bolerkiem z długim rękawem. Mam jedno takie zapisane ale u siebie na komputerze więc nie pokażę teraz Ewentualnie myślałam też nad jakąś ładną etolą. Grubszych wdzianek nie przewiduję Choć, żeby było ciepło 23 to muszę mieć szczęście. Ale nie tracę nadziei. Wystawię buty na parapet

Cytat:
Napisane przez Elinka25 Pokaż wiadomość
aicila suknia bardzo ładna, ja również nie lubię jak jest za dużo drapowań, ale tutaj jest w sam raz.

W weekend rozpoczęłam poszukiwania butków. Znalazłam jedne super wygodne, ale są w kolorze kości słoniowej, a ja mam białą suknię. Myślicie, że dałyby radę? Mogą mi przerobić na białe, ale już ich później nie da rady przefarbować na inny kolor :/.
Załączam zdjęcie (na zdjęciu wyglądają jak białe), radźcie Kobitki co robić

Co do pogody, my ślubujemy 2.10, więc mam nadzieję, że jeszcze pogoda dopisze. Mam awaryjną narzutkę futerkową od koleżanki, ale mam nadzieję, że nie będzie potrzebna . Musze ją przymierzyć do sukni, bo też nie jest idealnie biała. W ostateczności jak będzie trzeba, to w dniu ślubu skoczę do sklepu po coś na wierzch
Myślę, że jeśli masz białą suknię to kość słoniowa trochę tak średnio. Choć w sumie na buty mało kto zwraca uwagę

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Ja też mam wesele 2.10.2010 i szczerze to nawet zima stulecia w tym czasie nie zmusi mnie do włożenia pelerynki ani jakiegoś futrzaka po prostu nie Mam upatrzone bolerko z rękawkiem 3/4 lub ewentualnie etolę z takiego samego materiału jak suknia. A tak w ogóle to jestem pewna, że pogoda będzie piękna - mam wtyki na górze - mówię Wam Dziś dzwonię do dekoratorki - zdecydowaliśmy się jednak na nią tylko mam teraz problem, bo muszę powiedzieć koleżance (która miała mi dekorować salę), że jednak zdecydowaliśmy się na profesjonalistkę... Mam nadzieję, że zrozumie... Nie chcę jej urazić, ale boję się, że nie poradziłaby sobie z tym wszystkim, a wiadomo każda z nas chce żeby wesele było dopracowane w każdym calu
No ja właśnie też o dekorowanie sali poprosiłam siostrę i zastanawiam się czy podoła Choć zdolności to ona ma Samo strojenie sali nie będzie tak złe, bo chodzi tylko o bukiety do wazonów na stoły ( mam okrągłe stoły). Jedynie co to zastanawiam się jak udekorować nasz stół, bo to już zawsze trochę inaczej się dekoruje.No, ale zobaczymy jeszcze. Może na nasz stół tylko zamówimy
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:04   #2877
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Październikowe PM :)

W końcu zaklepałam dekoratorkę - na razie przez tel, w tygodniu mam się do niej zgłosić osobiście wszystko obgadać, ustalić i podpisać umowę Z koleżanką która miała mi dekorować sale już rozmawiałam i wszytko dobrze się potoczyło, sama stwierdziła, że dekorowanie sali znajomemu to duży stres i odpowiedzialność i że lepiej jak zrobi to profesjonalistka
Piszę sobie dziś pracę semestralną z literatury, akurat z poezji Gałczyńskiego i wpadł mi w ręce jego wiersz, którego fragment idealnie pasowałby na zaproszenie:

Tyś szczęście moje wiosenne,
zimowe, latowe, jesienne -
lecz powiedz mi na dobranoc,
wyszeptaj przez usta senne:

za cóż to taka zapłata,
ten raj przy Tobie tak błogi?...
Tyś jesteś światłem świata
i pieśnią mojej drogi.

Co o tym sądzicie? Mój początkowy typ padł na Fredrę i fragment Ślubów panieńskich (z których tak btw piszę magisterkę):

Wierz mi - są dusze dla siebie stworzone
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub w tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie.

Ale jeżeli chodzi o fragment z Fredry koleżanka odradza mi, bo to raczej jest o miłości "po śmierci" w sumie może i tak... Już sama nie wiem, a lada dzień jadę zamawiać zaproszenia A Wy jakie macie typy? Przepraszam jeżeli już taki temat się pojawił, ale jeżeli tak to może nowe Październikowe PM się wypowiedzą?
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś

Edytowane przez anetika
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:06
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:11   #2878
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez Elinka25 Pokaż wiadomość
aicila suknia bardzo ładna, ja również nie lubię jak jest za dużo drapowań, ale tutaj jest w sam raz.

W weekend rozpoczęłam poszukiwania butków. Znalazłam jedne super wygodne, ale są w kolorze kości słoniowej, a ja mam białą suknię. Myślicie, że dałyby radę? Mogą mi przerobić na białe, ale już ich później nie da rady przefarbować na inny kolor :/.
Załączam zdjęcie (na zdjęciu wyglądają jak białe), radźcie Kobitki co robić
ja bym brała białe, po co się martwić dłuższy czas czy będą pasować myślisz, że te w kolorze kości słoniowej będziesz często zakładać? w sumie to ciekawe jak w realu ten kolor wygląda, bo jeśli tak jak na zdjęciu to chyba dadzą radę . Na zdjęciu kolor przekłamany ale chyba i tak są jaśniutkie?

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Piszę sobie dziś pracę semestralną z literatury, akurat z poezji Gałczyńskiego i wpadł mi w ręce jego wiersz, którego fragment idealnie pasowałby na zaproszenie:

Tyś szczęście moje wiosenne,
zimowe, latowe, jesienne -
lecz powiedz mi na dobranoc,
wyszeptaj przez usta senne:

za cóż to taka zapłata,
ten raj przy Tobie tak błogi?...
Tyś jesteś światłem świata
i pieśnią mojej drogi.

Co o tym sądzicie? Mój początkowy typ padł na Fredrę i fragment Ślubów panieńskich (z których tak btw piszę magisterkę):

Wierz mi - są dusze dla siebie stworzone
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub w tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie.

Ale jeżeli chodzi o fragment z Fredry koleżanka odradza mi, bo to raczej jest o miłości "po śmierci" w sumie może i tak... Już sama nie wiem, a lada dzień jadę zamawiać zaproszenia A Wy jakie macie typy? Przepraszam jeżeli już taki temat się pojawił, ale jeżeli tak to może nowe Październikowe PM się wypowiedzą?
oba wiersze ładne, ale ja 3 razy czytałam ten pierwszy, chyba podkradniemy na swoje zaproszenia
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:27   #2879
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
oba wiersze ładne, ale ja 3 razy czytałam ten pierwszy, chyba podkradniemy na swoje zaproszenia
A podkradaj - cieszę się, że Ci się podoba
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:04   #2880
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Tyś szczęście moje wiosenne,
zimowe, latowe, jesienne -
lecz powiedz mi na dobranoc,
wyszeptaj przez usta senne:

za cóż to taka zapłata,
ten raj przy Tobie tak błogi?...
Tyś jesteś światłem świata
i pieśnią mojej drogi.
Piękny wiersz..

No i wróciłam do Was bo dłuższej przerwie. Choć czytałam na bieżąco, ale gdzieś tam w środku byłam przerażona tym wszystkim. Wy gdzieś tam planujecie dalej a ja się zajmuję tylko moją nieszczęsną pracą magisterską. No ale w ten długi weekend w końću udało mi się skończyć ostatni rozdział. Ciekawe co na to teraz powie mój promotor;p
a co do ślubu to wybraliśmy wczoraj obrączki. Też dajemy swoje złoto więc wyjdzie nas to tylko 350 zł. No i wczoraj roznieśliśmy kolejne zaproszenia. Już nam zostało 10 więc myślę że jakoś zejdzie. Ale te roznoszenie niezwykle wyczerpujące..
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.