Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 11:07   #2851
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam na kompie u siebie :d
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
cd
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ale slodziutkie maluszki a moja Jula ajki wielkolud na tym zdjęciu
mamusiny mała smieszka

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja padnę niedługo - moje dziecko zjadło dzisiaj tylko śniadanie - jajecznicę...
Ślini się, nie je, budzi z krzykiem - pewnie zęby... Ale ile dziecko może pociągnąć na niejedzeniu?
ciesz się, że zjadł jajecznicę
moja w ostatni weekend miała jedzeniowstręt przez całą niedzielę zjadła tylko 10 frytek z Mc Donalda < juz w akcie desperacji poszłam i kupiłam jej te frytki > obiadek jadłyśmy na placyku we Wrocławiu to musiałam iść kupić nową koszulkę, bo byłam cała obrzygana nienawidzę wekendów jak mam karmić swoje dziecko współczuję babci przez cały tydzień musi ja karmić

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Własnie sprzedałam kombinezon wójcik z zeszłego roku który kupiłam tez uzywany za 170 zł
ale Michalina tylko w wózku go miała bo nie chodziła wiec jest nadal w stanie idelanym jak nowy... a kupiłam go za 169 zł!
no dla mnie to zbawienie.. bo wypłata dopiero 10tego.. a kasy juz brak
u mnie wypłata 1-go a ja mam 300 w portfelu z czego muszę zapłacić ratę 280 a jeszcze dwie dostawy butków maja przyjść i autko trzeba zatankować i zapłacić za naprawę no ale grunt to dobra organizacja może uda się jeszcze coś odłożyć
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:13   #2852
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Ola zachowuje się tak samo od jakiś dwóch/ trzech tygodni. Chodzimy niewyspani, w nocy bywa, że się przez to kłócimy. ola budzi się juz koło północy i się drze Jedyne, co ją uspokaja to cycek w buzi
Bujanie za dupkę nie działa, noszenie też, głaskanie po główce także. Cała się napina i wydziera... Do rana "śpi" już między nami. nie opiszę jak wyglądają moje cycki

ktoś przygarnie moje dziecię, na jedna nockę ?
CHCĘ SIĘ WYSPAĆ!!!


a może paracetamol w czopkach? Działa szybko i jest skuteczny. Tylko, jak wczoraj pisałam, Ola długo potem bała się każdej zmainy pieluchy.
Pocieszające że znalazła się kolejna niewyspana
Te czopki sobie daruję

No i tyle się napisałam. Muszę po Eryka do szkoły iść, a młodego to już zabawiam wszystkimi sposobami żeby nie zasnął, żebym miała chwilę spokoju jak Eryk przyjdzie, to wtedy do zeszytów zajrzymy

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ja tez kiepsko w tym miesiącu, czekam jak na zbawienie do piątku. Dzisiaj wystawię kilka aukcji to może coś zarobięBo musze jeszcze Erykowi do piątku książki dokupić
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:24   #2853
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dusiaczku - A to TZ pracuje że z Olą babcia siedzi
P0p- bystra z Ciebie kobitka
TŻ pracuje od dwóch tygodni, od 22 sierpnia, znowu bez umowy, ale ponoć od 1 paźdzernika ją dostanie. Najniższa krajowa plus dodatkowo cosik na rękę.
Czyli na emeryturze na leki nie wystarczy....
Ale- lepsze to, niż nic.
A tak wogóle, to mój małż nie lubi tego naszego skrótu TŻ. Powiedział, że on jest MĄŻ, nie jakiś tam mój towarzysz...

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Własnie sprzedałam kombinezon wójcik z zeszłego roku który kupiłam tez uzywany za 170 zł
ale Michalina tylko w wózku go miała bo nie chodziła wiec jest nadal w stanie idelanym jak nowy... a kupiłam go za 169 zł!
no dla mnie to zbawienie.. bo wypłata dopiero 10tego.. a kasy juz brak
madziwnia-gratuluję, super deal
A ja mam dwa Coccodrillo, kupione w zeszłym roku w sklepie. Muszę jak najprędzej wystawić, zanim allegro bedzie takimi ofertami zasypane. Jak jest mniej, to można wyciągnąć lepsza kasę bo nie ma konkurencji

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
u mnie wypłata 1-go a ja mam 300 w portfelu z czego muszę zapłacić ratę 280 a jeszcze dwie dostawy butków maja przyjść i autko trzeba zatankować i zapłacić za naprawę no ale grunt to dobra organizacja może uda się jeszcze coś odłożyć
drcron - podziwiam. Gospodarność pierwsza klasa!!!

200 pln wydałam rano na szczepionkę. Po pracy kupię mojemu gimnazjaliście resztę książek - do języków: niemiecki, angielski i polski. Wydam kolejne 300.
Wczoraj wieczorem okazało się, że koszulki na wf są małe, i trampki kupione w czerwcu także. Chłopaki pojechali więc na zakupy. Kolejny wydatek...i nie koniec- wczoraj schodziła mi rata za mieszkanie ( w CHF ), rano zapłaciłam abonament za parking. Do zapłaty w tym miesiącu jeszcze czynsz, rata za działkę, moja polisa...
Szkoda słów - ja liczę wydatki od kilku m-cy i nijak nie chce wyjść mniej, niż grube tysiące
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:43   #2854
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00295.jpg (78,5 KB, 30 załadowań)
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:09   #2855
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
bedzie dobrze juz tyle za nią i była taka dzielna więc i kolejne przeszkody pokona a pierwszy usmiech w nowej buzi jest cudowny

Dusiak ja muszę wam wysłać projekt tylko jak ja go dostane to odrazu na meila wyslę bo narazie mam tylko zdjęcie w telefonie przesłane mmesem bo nie mogłam się doczekać i wciąż chłopaki nanoszą tam jakieś poprawki by było tak jak wymarzyłam a miejsca mało a dużo by się wcisnąć chciało :P

a gospodarna jestem to wiem ale mi tyle zostało po opłaceniu polisy za auto mojej i Juli na zycie, daniu mojej mamie 500 na jedzonko dla Juli <choć ona i tak tego jeść nie chce czasem zastanawiam się czy nie byłoby taniej jak bym kupiła tone ziemniaków i wciąż frytki jej dawała ? > jeszcze zapomniaąłm dodac, że w tym miesiącu 580 za szczepionkę będę musiała zapłacić :P no i zakupic resztę rzeczy na remont nie nawidzę września co roku w tym miesiącu kuleję finansowo
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:24   #2856
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
Pamietam to zdjęcie. Będzie dobrze
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:43   #2857
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sidorcia na pewno bedzie wszystko wporzadku!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 13:48   #2858
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
dziewczyny - a nie korzystacie ze snajpera? www. s n a j p e r . n e t
Ja tak kupuję prawie wszystko, co trzeba licytować, gdy nie mam czasu siedzieć przy kompie.
Dziś rano, kiedy spokojnie sobie jechałam do pracy, snajper mi ustrzelił dżinsy dla syna.
Teraz się zasadzę na jakiś kombinezonik dla Oli na zimę

madziwnia- fajnie, że wkleiłaś te zdjęcia- fajnie powspominać. Kiedy to było...

Darusiaa- i jak, jesteś już w domku?

Chorym dzieciaczkom zdrówka życzę.

My się jutro rano wybieramy na szczepienie, ostatnia dawka 6w1. Jakoś mi wcześniej wypadło z głowy.

Megi - moja Ola nadal cycowa i jak nie chce jeść, to robię, jak dziewczyny piszą - cycuś, a jak przyśnie podmieniam, i tak do skutku aż wytrąbi całą flaszkę

Asiulek -a mnie się wydaje, że mała może pamiętać te czopki. Pamiętasz, jak na wakacjach Olę coś brało i miała temeperaturę? Okazało się, że to od zębów - potwierdziło dwóch lekarzy. Miała gorączkę przez 8 całych dni i nocy. Podawałam jej na zmianę paracetamol w czopkach i nurofen w syropie. I własnie po tym doświadczeniu z czopkami dosyć długo nie chciała się dawać spokojnie przewijać. Dopiero całkiem niedawno na nowo mi zaufała. Teraz jak pytam, czy zrobiła siusiu lub kupkę to mi pokazuje - dotyka piekluszkę i sama wchodzi na łóżko i czeka na przewinięcie.

A moja córka nie lubi latać z gołą dupką Wręcz płacze jak nie ma pieluchy...Nie rozumiem tego...
dlatego ja nie mogę przekonac sie od czopków


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
czy tak działam to nie bardzo bardziej to była udzielona pomoc, stresu miałam co nie miara ale jakoś przeżyłam

A rozcierasz cienie na powiece, ja to robię tak, że nakładam najpierw ciemny kolor, potem jaśniejszy i tym jaśniejszym nachodzę na ciemniejszy i rozcieram pędzelkiem, można pacynką jak komuś wygodniej chodzi o to, aby kolory przechodziły między sobą. Jak używam więcej niż dwóch kolorów, to także rozcieram wszystkie przejścia może to pomoże http://storybyferrou.blogspot.com/20...p-by-step.html



WOW jakie dzieciaczki ślicznie i mój Kubuś jest, ale z niego kluska była
kurcze ferrou piękne te twoje makijaże u ciebie to wszystko tak łatwo wygląda, a ja po próbach każde oko mam inaczej umalowane no i te kreski przy rzęsach nie umiem ich zakończyć, na ogół 2 razy je ścieram, a potem mam całe oczy dookoła czerwone

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
sidorcia będzie dobrze, Natalka szybko zapomni musisz być dzielna

drcron co to za szczepinka, że 580zł kosztuje
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 13:55   #2859
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witajcie laseczki
My dzisiaj po wizycie u babci a właściwie to Zosinek była z babcią w parku a mamusia poszła do lumpa. One bawiły się świetnie a ja straciłam tylko czas. Takiej tragedii w lumpie nie pamiętam, nic a nic ciekawego a ceny jak z kosmosu. Lepiej zaczekać na przeceny w sklepach.
Co do finansów to wolę nie pisać bo jest tragedia ogólna. Chyba zostanie mi stanąć gdzieś pod jakąś latarnią.

Jak ja się cieszę że moje dziecko zalicza się do jadków. Przynajmniej ten problem jest z głowy i oby tak zostało/

sidorcia - nie smutaj się i nie denerwuj. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Izazula można na noc wstawić do lodówki , tez urosnie ale wiadomo wolniej ,w każdym razie do rana będzie akurat , często tak robię

Wy to macie dobrze ,że mleko wciśniecie na śpiku a ja nic nie mogę wcisnąć ,bo niestety zapał jedzeniowy minął i dalej klapa poza ranną i wieczorną kaszą jedzoną też zresztą pod przymusem , na obiad nie ma szans albo sie dławi albo pawia puści , no nie wiem co to się porobiło z moim dzieckiem jeszcze ewentualnie mięso zje troszkę a z zupą to nawet nie mam co wyskakiwać chyba ,że to rosól z rzadkimi kluskami lanymi taki ala kasza.
To samo miałam ze starszym także powiem ,że na niejedzeniu to dzieci do 12 lat ciągną
To będę pamiętała jak za późno się wezmę za ciasto.

Wydawało mi się że Twój Miko nie był niejadkiem. Już mi się wszystko pokręciło.

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
Ladies
Siedze wlasnie w pracy i dogorywam spaaaac
druga nocka wlasnei w trakcie
a w domu Tosia z temperatura po szczepionce
nawet do 40 stopni jej dochodzi. czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki

jasno sie zaczelo robic... jak jechalam do pracy o 23:30 to tak lalo, ze sie zastanawialam czy nei stanac na srodku obwoodnicy i sie rozplakac
nie lubie jezdzic autem
My nie mieliśmy żadnej temp. po szczepieniu więc to żadna pomoc.
Oby Tosi szybko minęła

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Chce któraś dziecko na kilka nocekMój skubaniec już od tygodnia sypia tylko wtedy jak my jeszcze nie śpimyMy kładziemy się spać, i się niedługo potem zaczyna. On po prostu wrzeszczy i rzuca smoczkiemdzisiaj o 4.30 padł, a ja musze najpoźniej o 6.30 wstać, to jeszcze jak na złość zasnąć nie mogłamNormalnie nie wiem co mu jest. Po takim tygodniu moje instynkty prokreacyjne równe są 0, żeby nie napisać że sporo na minusie.
Daję mu camilie na ząbkowanie, to jak pare mc temu działało, tak teraz wogle nie dziala. Polećcie coś niezawodnego na zęby.
To mamy podobnie z tą różnicą że nie krzyczy tylko prowadzi poważne rozmowy i domaga się ręki (mojej, Tż się nie nadaje). Nie daję żadnych leków bo one u nas nie pomagają a obciążają wątrobę

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
czesc

ja juz w domku
mala mnie przytulila tak mocno na wejsciu po czym pobiegla do kotow - nie wazne hehehe.

Na blog Zosiaczka nie bede zaglądać, bo znowu będę miała pare nocy z glowy
Fajnie ze w domu i dobrze że te leki Ci podali w szpitalu. Byłaś ty i mała pod kontrolą.

Daruj sobie wszelkie takie filmiki bo takie emocje raczej w Twoim stanie są niewskazane.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Własnie sprzedałam kombinezon wójcik z zeszłego roku który kupiłam tez uzywany za 170 zł
ale Michalina tylko w wózku go miała bo nie chodziła wiec jest nadal w stanie idelanym jak nowy... a kupiłam go za 169 zł!
no dla mnie to zbawienie.. bo wypłata dopiero 10tego.. a kasy juz brak
Gratulacje. Dałaś cenę czy na licytację
Ja muszę wreszcie zacząć sprzedawać.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:04   #2860
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
to naturalne że się boisz musisz być dzielna dla Natalki pamiętaj, że robisz to dla jej natalka jest dzielną i mądrą dziewczynką da sobie rade zobaczysz będzie wszystko dobrze

moj tż właśnie pojechał na rozmowę w sprawie nowej pracy trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Własnie sprzedałam kombinezon wójcik z zeszłego roku który kupiłam tez uzywany za 170 zł
ale Michalina tylko w wózku go miała bo nie chodziła wiec jest nadal w stanie idelanym jak nowy... a kupiłam go za 169 zł!
no dla mnie to zbawienie.. bo wypłata dopiero 10tego.. a kasy juz brak
ale za✂✂✂iście

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dobrze, że osłuchowo czysto - to najważniejsze. Teraz go kuruj, żeby się nie rozwinęło nic gorszego biedny Maciuś, ucałuj go od nas


ja też JoannM pamiętam może by skrobnąć do niej??


A ja dziś idę na 10.40, udało mi się wykąpać i umalować bez "ogona", który jeszcze śpi, poł nocy przemruczał, albo mu idą dolne 3 na raz - bo już dziąsełko pękło, albo brzuszek go mierzi, 2 dni kupy nie zrobił aż się boję jak dziś będzie cierpiał może uda mi się przed mlekiem wcisnąć mu ciut wody przegotowanej mój ojciec go napycha wafelkami z czekoladą i to pewnie od tego
Maciej ma się już lepiej chodzimy nawet na spacery do końca tyg mu przejdzie ale musiałam odwołać wizytękontrolną u neurologa bo mieliśmy ją na jutro przecież nie będę jechać z nim tyle km w czasie choroby ... nastepna wizytna na 21-go września

a i wyszedł nam 9-ty ząb w końcu

włąsnie też często myśle o dziewczynach które miały nieciekawie ze swoimi tz-tami mogły dac znac co u nich słychać

trzymam kciuki za waszą kupkę może zamias czekolady niech mu da jabłko

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Chce któraś dziecko na kilka nocekMój skubaniec już od tygodnia sypia tylko wtedy jak my jeszcze nie śpimyMy kładziemy się spać, i się niedługo potem zaczyna. On po prostu wrzeszczy i rzuca smoczkiemdzisiaj o 4.30 padł, a ja musze najpoźniej o 6.30 wstać, to jeszcze jak na złość zasnąć nie mogłamNormalnie nie wiem co mu jest. Po takim tygodniu moje instynkty prokreacyjne równe są 0, żeby nie napisać że sporo na minusie.
Daję mu camilie na ząbkowanie, to jak pare mc temu działało, tak teraz wogle nie dziala. Polećcie coś niezawodnego na zęby.
oj Madziu współczuje wam strasznie kurde ale się u Was porobiło ja Mackowi daje camilie i działa jak narazie dziewczyny powinny ci coś doradzić
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:17   #2861
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja dałam kup teraz 170 zł a licytuj od 159 zł:d.. ale 3 razy wystawiałam po 5 dni.. i teraz za 3 razem po 2 dniach juz poszedł.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 15:47   #2862
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja nie sprzedaje, mysle ze wlasnie na przyszla zime dla srola najmniejszeg ten z tamtego roku bedzie dobry.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:21   #2863
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

zacytowałam tyle postów, a wszystko mi się skasowało

madziwnia jeszcze zyskałaś 1zł
aneczkaaa trzymam kciuki
u nas też kryzys finansowy
pop ja zawsze jak myślę o Twojej Oliwce to mam dwa zdjęcia w głowie, które najbardziej zapamiętałam: w inkubatorze z pampersem po pachy, i jak wspina się po komodzie podziwiam Twoją małą


dodaję kilka zdjęć. robione telefonem, więc słaba jakość. i nie zmniejszone

1 - nasza budowa, właściwie to nasza i moich rodziców, jeszcze okna i koniec w tym roku chyba a powód to brak pieniędzy...
2 - u mamy na kolanach najlepiej
3 - pokazujemy ząbki
4 - uśmiech
5 - pobudka
6,7,8 -
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00493.jpg (139,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00523.jpg (77,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00541.jpg (52,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00539.jpg (50,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00528.jpg (65,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00559.jpg (79,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00567.jpg (91,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00576.jpg (82,5 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:48
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:28   #2864
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

super laska

to ja tez zawsze Oliwcie widze w tym inkubatorze i drugie w takiej ladniej spodniczusi z h&M
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:32   #2865
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
super laska

to ja tez zawsze Oliwcie widze w tym inkubatorze i drugie w takiej ladniej spodniczusi z h&M
ja jeszcze w tych różowych rurkach
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:33   #2866
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Padam, jakie to banalne - żel na dziąsła ten dentocośtam pomógł trochę - Igor zjadł trochę obiadu - ukochane kotlety mielone. Lepsze to niż nic.


Sidorcia
- ale będziesz miała zięciów - normalnie mała ma w oczach takie figielki, że aż nie zazdraszczam - kawalerów kijami będziecie odganiać.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:58   #2867
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

aneczka - trzymam kciuki

sidorcia - podzielam zdanie megi

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ja dałam kup teraz 170 zł a licytuj od 159 zł:d.. ale 3 razy wystawiałam po 5 dni.. i teraz za 3 razem po 2 dniach juz poszedł.
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja nie sprzedaje, mysle ze wlasnie na przyszla zime dla srola najmniejszeg ten z tamtego roku bedzie dobry.
Ty to lepiej zostaw dla malucha bo a nóż widelec będą dobre
__________________
Żmijka najsłodsza

Edytowane przez izazula
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:59
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 17:53   #2868
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
zacytowałam tyle postów, a wszystko mi się skasowało

madziwnia jeszcze zyskałaś 1zł
aneczkaaa trzymam kciuki
u nas też kryzys finansowy
pop ja zawsze jak myślę o Twojej Oliwce to mam dwa zdjęcia w głowie, które najbardziej zapamiętałam: w inkubatorze z pampersem po pachy, i jak wspina się po komodzie podziwiam Twoją małą


dodaję kilka zdjęć. robione telefonem, więc słaba jakość. i nie zmniejszone

1 - nasza budowa, właściwie to nasza i moich rodziców, jeszcze okna i koniec w tym roku chyba a powód to brak pieniędzy...
2 - u mamy na kolanach najlepiej
3 - pokazujemy ząbki
4 - uśmiech
5 - pobudka
6,7,8 -
Natalka prześliczna u nas też w takim stanie tylko bez blachy na dachu
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:40   #2869
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Simanko

P0P ja Hanki nie oduczałam kciuka. Mając z 5lat dostała aft w całej buzi, bardzo cierpiała i wtedy nasz problem kciuka dobiegł końca. A jak chodziłam z Marcelem w brzuchu na szkołę rodzenia to Pani psycholożka mi "delikatnie" zasugerowała, że to przez nas dziecie ssie kciukasa, że to są zaburzenia psychologiczne

megi, Bao jak ja Was rozumiem z tym niejedzeniem. Ale wieści dla Was nie mam dobrych: Hania ma prawie 8 lat i nadal jak przychodzi pora jedzenia ja mam nerwicę i wolę wyjść. Ona nic nie je! Masakra jakaś!

Cudne te nasze maleństwa

Ja byłam dzisiaj na szczepieniu z małym. Wg nich ma 85cm (myślę że z 1-2cm mu niedoliczyli) i waży 12,17kg Wył oczywiście do księżyca już na wadze ale co tam

Właśnie nagotowałam Mu lecza tylko zamiast kiełbasy cielęcinka mielona Fantastyczne przepisy są na stronce http://przepisy-dla-dzieci.pl/Cookin...?categoryId=68 Polecam! Ostatnio zrobiłam Mu kotlety mielone z serem białym i płatkami owsianymi - ale się zajadał!!

sido będzie dobrze, dont łory!

Nasze mamusie Matyld też zaginęły! Dziewczyny odezwijcie się!!

Błagam o linka do jesiennych butów dla chłopców... Już coraz gorsza pogoda... plisss plisss plisss

http://allegro.pl/nowa-przejsciowa-k...2.html#gallery czyt takie cuś nadaje się na jesienną kurtkę?

albo http://allegro.pl/mania-kurtka-bluza...798528092.html

http://allegro.pl/jesien-nieprzemaka...803435538.html
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:57
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 19:01   #2870
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Evitka czuj jak tym w dupsko dostajeszOdezwij się kobieto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:14   #2871
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Sidorcia - Natalka to takie wesołe dzicko- gęba sama się do niej śmieje. I też zgadzam sie z Megi że ma iskierki w oczach. Gdyby była starsza o jakieś 20 lat to napisałabym że k---ki.


Grymelka- toś mi napisała. Teraz będę się zastanawiała jakie ona ma problemy psychologiczne. Gdyby nie to że zaczęła ssać tego paluch jak miała z 6 m-cy to pomyślałabym że to przeze mnie czyli mój powrót do pracy. I chyba tylko nasze maluchy ssą te paluchy - więc było nie yło o czymś to świadczy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:18   #2872
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki
a co ty robisz w tej nowej pracy na nocnych zmianach? bo się chyba w końcu nie pochwaliłaś co to za robota?

lenka nie gorączkowała po te szczepionce-w ogóle zniosła ją najlepiej ze wszystkich

na nocnik chyba faktycznie za wcześnie dla tosi-nic na na siłę

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Polećcie coś niezawodnego na zęby.
u nas dentinox+ przeciwbólowe (ibufen lub aparacetamol w syropie lub czopach).

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale piękną wczoraj Nince kurtke kupiłamCieszę się jak Bao i Gusinek z kombinezonu
poka, poka

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
obiadek jadłyśmy na placyku we Wrocławiu
HA!!! we wrocku byłaś i sie nie przyznałaś

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
będzie dobrze, najgorsze za wami
---
A moja młoda sie stała jadkiem większym (owoce i warzywa nadal wybiórczo i sporadycznie)-szczególnie mięsko i przekąski ja interesują i jadła dzis drugie swoje (rybę, ziemnaki, fasolkę szparagową (cud!) i marchewkę, potem podjadała cos tżtowi, potem sępiła mje racuchy.
I mi sie wydaje ze jakaś grubawa się zaczyna robić....

madziwnia, do zdjęć polecam aukcjoner . pl

wyruszyłam dziś do kilku sklepów w poszukiwaniu butków jesiennych i dupa straszna, zero wyboru i brzydkie takie, sztywne te buciory, w CCC większośc to plastik-derma jakaś....

Lenucha dziś półtora roczku skończyła

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Evitka czuj jak tym w dupsko dostajeszOdezwij się kobieto
sis, no przeca nadrobić musiałam was , nie bij, nie bij

i tak nie odpisałam wszystkim co chciałam, ale mnie kochacie i wybaczycie

jeszcze mi się przypomniało-iz, pop, wasze skarby cudowne
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:26   #2873
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
wyruszyłam dziś do kilku sklepów w poszukiwaniu butków jesiennych i dupa straszna, zero wyboru i brzydkie takie, sztywne te buciory, w CCC większośc to plastik-derma jakaś....

Lenucha dziś półtora roczku skończyła
Całusy dla półtrarocznej Lenuchy

Potwierdzam co do tych sklepów. Nic mi się nie podoba! A jak się podoba to 150zł kosztuje ...
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:33   #2874
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

no ja liczyłam że coś do 100zł kupię,.....ale bieda straszna,w deichmanie, tylko jakieś ochłapy co je jeszcze wiosnę wczesną widziałam i pare zimowych....ja to nie wiem gdzie mam iść, na jakieś tam ecco czy bartki o mnie nie stać....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:57   #2875
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

A ja buty dla małego mam na jesień upatrzone, takie adidaski troche ala trekingowe, maja sporą część materiału przepuszczającego powietrze, podeszwavładnie sie zgina, i za jedyne 35 zł
Narazie jeszcze nie kupuję, bo u nas ciągle powyżej 20 stopni, więc w trampkach śmiga. Ale jak się zrobi chłodniej to idę i kupię aktualny numer, bo maja w sumie przedział od 21-28, a jemu to chyba 24

Jutro poszukam w aptekach tych smarowideł na dziąsła
Dzisiaj wziełam małego na godzinny spacer, niedawno wróciliśmy, teraz po kąpieli tz go karmi, i zaraz go kładzie, a mi do kompa doniosl piwko
Zobacze czy godzinna bieganina z bratem coś da na lepszy sen

Gmyrelka A szczepienie mieliścieBo mnie jakieś teraz czeka, ale młody i tak z nim coś ostatnio nie tak, to jeszcze nie chce żeby do tego szczepienie doszło.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:38   #2876
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Simanko


Błagam o linka do jesiennych butów dla chłopców... Już coraz gorsza pogoda... plisss plisss plisss

http://allegro.pl/nowa-przejsciowa-k...2.html#gallery czyt takie cuś nadaje się na jesienną kurtkę?

albo http://allegro.pl/mania-kurtka-bluza...798528092.html

http://allegro.pl/jesien-nieprzemaka...803435538.html
Co do butów to nie pomoge raczej.
Jak dla mnie kurtki wydają się być właściwe, przynajmniej na zdjęciu tak wygladają. Ja to jestem z tych co wolą cienkie warstwy ubrania także u dzieci takze wole lekką kurtkę tym bardziej ze maluchy są coraz bardziej ruchliwe a wiadomo im grubsze ubranie tym gorzej się ruszać w nim. Dzieciak się później poci i o chorobę nietrudno

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Evitka czuj jak tym w dupsko dostajeszOdezwij się kobieto
O tym samym myślałam Przecież weekend już dawno się skończył.
Widzę dalej że evitka już jest
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:40   #2877
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
na dzien dobry 2 kroplowy rozluzniajace dostalam, obie clatywaly caaaaaaaly dzien, bo raz ze musi to powoli dzialas, dwa ze ciaza ale leki ktore mialam "podobno" byly w ciazy bezpieczne.
Pozostaje mi wierzyc na slowo....
po konsultacji neurologicznej zastrzyki dostalam...aaaaleee szczypalo:P
plus 2 zastrzyki witamina B12-to dopierooo szczypalo:P
tabletki , no i standard luteina plus nystatyna.
Generalnie neurolog stwierdzil ze to jest ta rwa kulszowa, wyszlabym w piatek ale musieli zastrzyki sprowadzic bo nie bylo!!!!!!!!!!
aaaa no i po urosept to na dol do apteki musialam isc:P

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

generalnie rzecz biorac lekow jak w aptece.....ana razie przeszlo, pytanie na jak dlugo....
Oby poszło kysz i już nie wróciło

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
właśnie oglądam zdjęcia Natalki. znalazłam zdjęcia z instytutu, tuż po operacji. i przypomniałam sobie jej pierwszy uśmiech 'w nowej buzi' i teraz siedzę i płaczę... boję się tego drugiego zabiegu... ;(
A pamiętasz małą sprzed zabiegu zobacz jak wiele ta operacja zrobiła . a ta druga też jest potrzebna Dacie radę musicie . choć młoda coraz starsza to może znieśc gorzej .

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki
My dzisiaj po wizycie u babci a właściwie to Zosinek była z babcią w parku a mamusia poszła do lumpa. One bawiły się świetnie a ja straciłam tylko czas. Takiej tragedii w lumpie nie pamiętam, nic a nic ciekawego a ceny jak z kosmosu. Lepiej zaczekać na przeceny w sklepach.
Co do finansów to wolę nie pisać bo jest tragedia ogólna. Chyba zostanie mi stanąć gdzieś pod jakąś latarnią.

.
Nie dawno miałam rajd po hurtowniach ciuchlandowych
makabra era tanich zakupów tam już się kończy żeby kupić ładny sortowany towar z podziałem - damskie , męskie itp to trzeba dać jakieś 45- 70 zł za kilo bo te niesortowane to znowu niezłe szmaty bardzo często są . także dlatego nic nie ma , a jak jest to bardzo drogo . jak kupiłyśmy troszkę do nas rzeczy to wyszło 7 zeta za sztukę a jeszcze trzeba na tym zarobic

BYłam dziś z SZymkiem w cyrku bardzo mu się podobało mi zresztą też bo ostatnio byłam będąc dzieckiem

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Ja dlA oLKI butów mam 4 pary i zimowe też już mam .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:51   #2878
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

madzia mieliśmy 6w1 i jeszcze ostatnia dawka na pneumo nas w grudniu czeka ... Marci co chwilę się budzi i stęka więc nie czuje się chyba najlepiej ale gorączki nie ma. Masz możliwość pokazać buty??

ania p
Ty się nie chwal że masz 4 pary tylko doradź jakie ja mam buty młodemu kupić

evi właśnie ja też chcę do 100 buty ... Kornecki ma super buty z takim wypukleniem na podeszwie żeby dziecko płaskostopia nie miało, ale w necie nie widzę nic fajnego ...

iza to mówisz że kurtki na jesień ok ... nawet fajne więc chyba na którąś się zdecyduję. Kombinezon mam po Hance niebieski więc jak znalazł tylko czapę dokupię i wsio

P0P nasze maluchy są sobie pisane. Oboje z zaburzeniami psychologicznymi wywołanymi przez rodziców - będą się pocieszać i ssać nawzajem kciuka Muszę w necie poszperać co to zrobić ...

ana marzę o botkach z kożuszkiem na jesień/zimę beżowych/brązowych oraz o jakimś fajnym krótkim kożuszku. Masz coś na oku ?? Aha obcas max 8cm - wtedy jeszcze znośnie do 180cm dobije
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:02   #2879
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no ja liczyłam że coś do 100zł kupię,.....ale bieda straszna,w deichmanie, tylko jakieś ochłapy co je jeszcze wiosnę wczesną widziałam i pare zimowych....ja to nie wiem gdzie mam iść, na jakieś tam ecco czy bartki o mnie nie stać....
ja też obeszłam wszystkie sklepy i nic nie ma. W końcu w boti jej kupiłam jesienne, wyprzedaż była, ale też nic szczególnego. Brałam co było, jedyne jej na noge weszły.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:05   #2880
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam
Dusiaka znam ten ból, ja też kupiłam koszulki i dresy co prawda w sierpniu i na oko i się okazało ,że są na styk i zaraz trzeba nowe kupić a o ksiązkach to nawet nic nie mów, masakrycznie drogie szczególnie do języków
Bao to na pewno od czekolady , bidulek się męczy , może spróbuj dać mu coś na rozluxnienie , może właśnie jabłko , albo parę orzechów , albo np. płatki owsiane , ja dawałam zmielone(w młynku do kawy) bo zwykłymi się dławił i super przeczyszczają , gotowałam na mleku
Sidorcia wszystkie tu trzymamy kciuki za Natalke ,będzie dobrze zobaczysz, ślicznie wygląda

Podziwiam was za te budowy dziewczyny , nie wiem jakbym zniosła widmo kredytu przez kilkadziesiąt lat , chyba że bym miała za gotówkę(np wygraną w totka) stawiać
Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki
mój w ogóle ,zresztą po żadnej szczepionce nigdy nie było skutków ubocznych , może u was się nałożyło jedno z drugim
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Wydawało mi się że Twój Miko nie był niejadkiem. Już mi się wszystko pokręciło.
bo nie był ,ale coś mu się odwidziało i teraz jest tragedia zganiam na wychodzące piątki ,pewnie mu dokuczają bo pcha paluchy na boki.
Nie dawno nie było problemu jadł wszystko a teraz jest katastrofa
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Co do butów to nie pomoge raczej.
Jak dla mnie kurtki wydają się być właściwe, przynajmniej na zdjęciu tak wygladają. Ja to jestem z tych co wolą cienkie warstwy ubrania także u dzieci takze wole lekką kurtkę tym bardziej ze maluchy są coraz bardziej ruchliwe a wiadomo im grubsze ubranie tym gorzej się ruszać w nim. Dzieciak się później poci i o chorobę nietrudno



O tym samym myślałam Przecież weekend już dawno się skończył.
Widzę dalej że evitka już jest
też mi się wydaje ,że lepiej 2 bluzy i cieńsza kurtka niż gruba kurtka , wszędzie trąbią ,że na cebulkę lepiej ubierać, zresztą jak sobie przypomnę jak uprawiałam jogging(jakas prehistoria) to wychodziłam w zimie w dresie i po chwili było mi gorąco , tak samo nasze biegające dzieci też się zgrzeją.
Ja nie planuję kombinezonu w ogóle , kupię ewentualnie tylko kurtkę , w tamtym roku nie mieliśmy kombinezonu to i w tym roku tym bardziej, nie jestem zwolenniczką opatulania

Butków na zimę to chyba jeszcze tak nie ma w sklepach za bardzo i nie wiem czy jest sens kupować teraz , ja kupiłam adidaski niby większe z myślą ,że będą później na jesień a się okazuje ,że one teraz są dobre.
Z tego co widzę to u nas będzie to co najmniej 26 numer gdzie wiosła do tej tratfy

Ja dzisiaj po zebraniu w gimnazjum 2,5 godziny , no mało tam nie usnęłam , jak sobie pomyślę ,że później drugi raz to będę przerabiać za kilka lat to
Mój syn wraca do domu o 16 a wychodzi o 7 i oni jeszcze proponują zajęcia pozalekcyjne po południu , po jakim popołudniu, do wieczora się z książek nie wygrzebie a gdzie jakiś odpoczynek , dzisiaj miał 8 lekcji , współczuję mu jakoś jak ja chodziłam do szkoły nie byliśmy tak obwaleni tą nauką
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.