Tarnowskie Panny Młode - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 14:25   #2851
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mam taką ofertę(zdjęcia plenerowe) dla Was:

Całkowicie bezpłatne(oferta dotyczy maja czerwca i lipca) na zasadzie zdjęcie(na płycie dvd) za możliwość zawieszenia ich na mojej stronie www.

1. Plener narzeczeński*
2. Plener ślubny*

* tylko od poniedziałku do piątku.

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2009-05-03 o 14:34
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 16:45   #2852
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Mam taką ofertę(zdjęcia plenerowe) dla Was:

Całkowicie bezpłatne(oferta dotyczy maja czerwca i lipca) na zasadzie zdjęcie(na płycie dvd) za możliwość zawieszenia ich na mojej stronie www.

1. Plener narzeczeński*
2. Plener ślubny*

* tylko od poniedziałku do piątku.
darmowa sesja narzeczenska?
a gdzie jest jakis haczyk?

ja wsumie na narzeczenska bym sie skusila
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:01   #2853
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kasiooola88 a nie możecie iść do parafii TŻ po zgode? My mamy zgode właśnie z parafii TŻ.
A ja po weekendzie dużo załatwiłam. Spisaliśmy protokół u Księdza i zakupiliśmy obrączki w sklepie na Krakowskiej koło PKO. Weszliśmy tam z TŻ tak żeby pooglądać a trafiliśmy na obrączki, które nam się podobały a w Bydgoszczy takie same kosztowały 500 złotych drożej
A co do zamiany kwiatów, to ja zapytałam u FIlipinów czy komuś pomagają i Ksiądz mi powiedział że mozemy poprosić o książki dla dzieci z domu dziecka lub o środki pielęgnacyjne dla Domu Samotnej Matki.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:02   #2854
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie Poradni Narzeczenkiej, czy nie mozna tego gdzies jakos szybciej zalatwic ?? My mylismy dzisiaj na I spotkaniu w Moscicach, prowadzilo to takie malzenstwo, trwalo ponad dwie godziny i nie powiem jak bylo ... zrazilismy sie troszke , i w dodoatku nastepne spotkanie jest miesiac po pierwszym (my mamy slub za 3 tyg ) !!! nie moglismy zrobic tego wczesniej bo bylismy za granica wiec nam powiedzieli ze ewent, mozemy przyjsc za dwa tyg i zrobic II i III spotkanie jednoczesnie , ale to troszke pozno bo juz tydzien przed weselem a potrzebujemy miec wszystko podbite wczesniej na spotkanie z ksiedzem... czy mozecie mi jakos pomoc , pliss?? moze robia to gdzies w tygodniu w innej parafii ??? błagam o pomoc
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 21:01   #2855
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje Kochane ;-)
Wkrótce wybieramy się z TŻ do mojego proboszcza po zgode na ślub w innej parafii..I mam pytanie, chociaż może juz ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie kojarze. Co jesli ksiądz z mojej parafii nie wyrazi zgody na to bym wzięła ślub w innej parafii? Ostatnio w niedziele powiedział na mszy, że takiej zgody nie wyda nikomu., i że dosłownie powiedział tak: "zeby narzeczeni nie zapominali, że wszystko załatwia się w parafii pani młodej" a to by oznaczało, że zbudzy Nasze marzenia o ślubie w Tuchowskim Klasztorze
Do kogo mam się zglosić jeśli się nie zgodzi? Nie chce o tym tak myśleć, ale dziś śniło mi się, że sie własnie nie zgodzil ;(
Czarne myśli mnie jakieś nachodzą, boje się iśc do tego księdza strasznie ;(
Wogole to co ja mam wziąźć do niego ? Porażka co z tym księdzem, zmienili by go już, bo za długo truje tą okolice, a ja akurat sie boje iść, bo wiem, że będzie nieprzyjemny

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------


to idzcie do parafii TZ-ta, moze byc od niego zgoda, z tym, ze pozniej zanosisz do swojego proboszcza kartke z zapowiedziami, ale zawsze mozesz go postraszyc kuria! nie daj sie, ja mojemu sie nie dalam!!!!

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie Poradni Narzeczenkiej, czy nie mozna tego gdzies jakos szybciej zalatwic ?? My mylismy dzisiaj na I spotkaniu w Moscicach, prowadzilo to takie malzenstwo, trwalo ponad dwie godziny i nie powiem jak bylo ... zrazilismy sie troszke , i w dodoatku nastepne spotkanie jest miesiac po pierwszym (my mamy slub za 3 tyg ) !!! nie moglismy zrobic tego wczesniej bo bylismy za granica wiec nam powiedzieli ze ewent, mozemy przyjsc za dwa tyg i zrobic II i III spotkanie jednoczesnie , ale to troszke pozno bo juz tydzien przed weselem a potrzebujemy miec wszystko podbite wczesniej na spotkanie z ksiedzem... czy mozecie mi jakos pomoc , pliss?? moze robia to gdzies w tygodniu w innej parafii ??? błagam o pomoc
nawet mnie nie strasz!!!!!! ja jutro bede dzwonic do poradni, ciekawe czego sie dowiem...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 21:14   #2856
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

W Krakowie są spotkania(w sobotę) gdzie się całość załatwia na jednym spotkaniu trwa ok. 4 h. Ja z żoną tak zrobiłem.
Zresztą kurs przedmałżeński(4 spotkania po 3 h) też w Krakowie u dominikanów robiliśmy. Przynajmniej kurs był z sensem robiony i nawet ciekawie się słuchało.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:24   #2857
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
nawet mnie nie strasz!!!!!! ja jutro bede dzwonic do poradni, ciekawe czego sie dowiem...
Jak macie duzo czasu do slubu to sie nie masz czym martwic,pomiedzy pierwszym a drugim spotkaniem musi upłynac miesiac zebys miala czas zrobic wykresy , My tez sie za pozno wybralismy do poradni i tez nas pani zjezdziła ze za pozno i sie nie wyrobimy do ślubu a to musi być.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 16:46   #2858
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Gdzie w tarnowie można znaleźć jakieś fajne zaproszenia ?? Bo to co widziałam dla mnie jest tandetne Była któraś z was w delta graphix ?? Fajne tam maja zaproszenia ???
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:07   #2859
endycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej widze ze masz w domu weselnym w janowicach ja też tam mam 20 czerwca moze wypowiesz sie na temat tego lokalu ja słyszałam bardzo pochlebne opinie pozdrawiam
endycia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:14   #2860
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny co u Naszej jadiry ?????
Miała się odezwać i już jej nie ma dłuugo dlugoo
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:58   #2861
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
dziewczyny co u Naszej jadiry ?????
Miała się odezwać i już jej nie ma dłuugo dlugoo
no własnie tez sie zastanawiałam co tam u niej.
My rozdalismy juz prawie wszystkie zaproszenia,jeszcze tylko 3 i bedzie trzeba sie dopytywac kto idzie a kto nie na 100%,kilka niespodziewanych osób nam odpadło wiec jeszcze zapraszamy takich rezerwowych. Kurcze nie moge uwierzyć ze to jeszcze miesiac .... najgorszy miesiac. A jak tam u was poczynania ślubne?
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 16:59   #2862
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Poszukuje Autka do slubu - Cabrio Najlepiej dwu osobowe Bmw
Może nie BMW ale cabrio:
http://www.mario-car.com.pl/
http://magiccar.pl/content/view/24/43/


Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje Kochane ;-)
Wkrótce wybieramy się z TŻ do mojego proboszcza po zgode na ślub w innej parafii..I mam pytanie, chociaż może juz ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie kojarze. Co jesli ksiądz z mojej parafii nie wyrazi zgody na to bym wzięła ślub w innej parafii? Ostatnio w niedziele powiedział na mszy, że takiej zgody nie wyda nikomu., i że dosłownie powiedział tak: "zeby narzeczeni nie zapominali, że wszystko załatwia się w parafii pani młodej" a to by oznaczało, że zbudzy Nasze marzenia o ślubie w Tuchowskim Klasztorze

Myśle, że sama powinnać wyśledzić, który najbardziej tej pomocy potrzebuje ! Bo jak faktycznie podzielisz na 3 to wyjdzie maluśko, no chyba, że wszyscy coś dadzą, bo wiem, że masz duże wesele
My mamy małe ok.100 osób tylko więc, nie rezygnujemy z kwiatów, nie chcemy robić zamieszania
Ksiądz nie może nie wydać zgody. Ja bym w ogóle do niego nie szła, bo i po co skoro takie problemy robi, wysłałabym TŻ do niego do parafii i po problemie. A jak rzeczywiście w obu parafiach by Wam odmówili, to niech Wam dadzą to na piśmie z uzasadnieniem i wtedy trzeba się udać z takim dokumentem do kurii i poprosić o wyjaśnienia. A księdzu najwidoczniej chodzi o pieniądze, które trafią do innego kościoła i tyle. Nie daj się i walcz o ślub w wymarzonym miejscu

Co do kwiatów - my też chcemy kwiaty, baaardzo je lubimy i to jedyna w sumie taka okazja, żeby dom w nich tonął. A do domu dziecka można samemu kupić rzeczy lub po prostu przelać jakąś kwotę z zebranych na weselu pieniędzy na konto domu dziecka jako darowiznę.

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
dziewczyny co u Naszej jadiry ?????
Miała się odezwać i już jej nie ma dłuugo dlugoo
Też o niej myślałam, chyba nie skończyło się wszystko dobrze.

A mnie co chwilę w pracy pytają czy się denerwuję. Niedługo zacznę im odpowiadać, że denerwują to mnie oni swoimi pytaniami. W weekend mam ambitny plan zakupić w końcu biżuterię, pończochy i materiały dekoracyjne, bo jak tak dalej pójdzie to będę za tym latać w piątek przed ślubem Ostatnio mi się śniło, że w sobotę w sukni ślubnej i welonie biegałam 0,5 godz. przed ślubem za bransoletką po jubilerach bo się uparłam, że bez niej do ślubu nie pójdę. I miałam ogromną suknię, z halką na kołach, i się zaklinowałam na schodach na I piętro, gdzie był jubiler. Skąd się takie sny biorą, heheheh.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 07:20   #2863
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A mnie sie dzisiaj sniło ze o 14 w sobote byłam u ginekologa na badaniach i mowiłam ze juz musze wychodzic bo za godzine mam slub,a pozniej jezszilam z TZ po miescie i szukałam otwartego salonu fryzjerskiego bo nie bylam uczesana a jechalismy juz do kosciola.No poprostu masakra. A co najlepsze to moj TZ ecik tez ma koszmary o slubie hihihi
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 07:54   #2864
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

He he, widzę że nie tylko ja mam takie sny
Ostatnio mi się śniło że w piątek w przeddzień ślubu okazało się że nie mam welonu, zadzwoniłam do Krakowa i poprosiłam żeby na sobotę przesłali do Tarnowa a pani na to, że się nie da. Więc w sobotę przed ślubem biegałam po mieście za welonem i oczywiście nigdzie nic nie było...Innym razem śniło mi się, że przyszłam do Kościoła, suknia była w ogóle nie dopasowana jakaś wielka i w okropnym kolorze a w Kościele się okazało że zapomniałam zaprosić gości i nikogo nie było tylko ja i mój TŻ
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:44   #2865
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mnie sie snily takie glupoty jakies 2-3 miesiace temu, a teraz ciszaaa, tak sie zastanawiam, czy to normalne ???
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:56   #2866
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dzieki Iwka za namiary na autka
Mi sie sniło zę godzine przed ślubem to nie miałam jeszcze sukienki Myśle że to był koszmar heheheheh
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:25   #2867
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Widze że te sny to jakaś plaga. Ja dzisiaj miałąm pierwszy sen związany ze śłubem. Śniło mi się że ja już gotowa czekam w domu w Tarnowie na TŻ a tu się okazało że On jest w Bydgoszczy!!! To było straszne.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:18   #2868
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jutro jade poszukać Suknienki mam nadzieje że skończy się to sukcesem trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

I mam pytanie znacie jakąś kucharke - plackarke heheh która by upiekła placuchy za 10 zł tacka ???????
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:47   #2869
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
znacie jakąś kucharke - plackarke heheh która by upiekła placuchy za 10 zł tacka ???????
10 za tacke?? tzn za jednego placka czy jedna paczke?
raczej tak tanio nie znajdziesz,ja płace 25 zl od placka plus produkty!
najtaniej to chyba 20 od placka biorą wiec nie wiem ....
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:52   #2870
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

nie nie chodzi mi o paczke dla gości nie o placka
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:55   #2871
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny co myślicie o zaśpiewaniu piosenki rodzicom ? znalazłam taką jedną którą bym chętnie zaśpiewała, ale boje się tylko jednego, że bede płakac...hmmm oto ta piosenka:
http://kruszynka77.wrzuta.pl/audio/3...dWZ/dzieki_wam

__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:04   #2872
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a ja dzisiaj kupilam sukienke na poprawiny
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:10   #2873
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witajcie dziewczyny , przyszła na mnie pora...
jutro Nasz Wielki Dzień
Po koszmarnym tygodniu o którym napisze może kiedyś przyszedł dzień wytchnienia...dzisiaj już pełny relaks, poczucie spokoju i wielkiej miłości do TŻ'a. Jutro powiemy sobie TAK i bardzo ciesze sie z tego powodu!!!! Pozdrawiam Was serdecznie, o wszystkim opowiem już po...
Dobrej nocki dla Was!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:31   #2874
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny , przyszła na mnie pora...
jutro Nasz Wielki Dzień
Po koszmarnym tygodniu o którym napisze może kiedyś przyszedł dzień wytchnienia...dzisiaj już pełny relaks, poczucie spokoju i wielkiej miłości do TŻ'a. Jutro powiemy sobie TAK i bardzo ciesze sie z tego powodu!!!! Pozdrawiam Was serdecznie, o wszystkim opowiem już po...
Dobrej nocki dla Was!
Czyli czas składać życzenia...
ivonka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!

czekamy na relacje i na zdjęcia, bo myśle, że nam coś pokazesz ?
Sezon PM 2009 z Tarnowa uważamy za rozpoczęty
Teraz każda z Nas ma już o ten jeden krok
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:35   #2875
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny , przyszła na mnie pora...
jutro Nasz Wielki Dzień
Po koszmarnym tygodniu o którym napisze może kiedyś przyszedł dzień wytchnienia...dzisiaj już pełny relaks, poczucie spokoju i wielkiej miłości do TŻ'a. Jutro powiemy sobie TAK i bardzo ciesze sie z tego powodu!!!! Pozdrawiam Was serdecznie, o wszystkim opowiem już po...
Dobrej nocki dla Was!
Ja mam jeszcze 4 miesiące do ceremonii ale juz sie nie moge doczekać.
Zyczę Ci żeby jutrzejszy dzien był tak niezwykły jak sobie wymarzyłaś ....
i oczywiście czekamy na relacje!!!
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:28   #2876
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Życze aby jutrzejszy dzień przebiegł wspaniale i oczywiście pięknej pogody Czekamy na relacje
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 06:15   #2877
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny , przyszła na mnie pora...
jutro Nasz Wielki Dzień
Po koszmarnym tygodniu o którym napisze może kiedyś przyszedł dzień wytchnienia...dzisiaj już pełny relaks, poczucie spokoju i wielkiej miłości do TŻ'a. Jutro powiemy sobie TAK i bardzo ciesze sie z tego powodu!!!! Pozdrawiam Was serdecznie, o wszystkim opowiem już po...
Dobrej nocki dla Was!
ivonka, wsztstkiego najlepszego na nowej drodze zycia! czekamy na relacje i zdjecia!
i potwierdzam, sezon PM 2009 rozpoczety
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:50   #2878
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Dzieki Iwka za namiary na autka
Mi sie sniło zę godzine przed ślubem to nie miałam jeszcze sukienki Myśle że to był koszmar heheheheh
Proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny , przyszła na mnie pora...
jutro Nasz Wielki Dzień
Po koszmarnym tygodniu o którym napisze może kiedyś przyszedł dzień wytchnienia...dzisiaj już pełny relaks, poczucie spokoju i wielkiej miłości do TŻ'a. Jutro powiemy sobie TAK i bardzo ciesze sie z tego powodu!!!! Pozdrawiam Was serdecznie, o wszystkim opowiem już po...
Dobrej nocki dla Was!
Wszystkiego najlepszego ivonka7 na nowej drodze życia Niech życzenia które dzisiaj otrzymacie spełnią się!!!
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:21   #2879
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ivonka7 wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia ! aby była ona usłana wyłącznie różami (bez kolców)
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:14   #2880
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Iskierka0805 Pokaż wiadomość
Ivonka7 wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia ! aby była ona usłana wyłącznie różami (bez kolców)

dolaczam sie do zyczen
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.