Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 19:36   #2851
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
hair do Jessica Simpson

hej! mam pytanko czy ktos posiada wloski typu clip in HAIRdo sygnowane przez Jessice Simpson?? zastanawiam sie nak kupnem, ale chcialam pogadac z kims kto juz je posiada, czy rzeczywiscie sa takie wspaniale czy latwo sie je zaklada i ciezko o nie dba ??i czy lepsze sa te z naturalnych wloskow czy te syntetyczne rownie dobrze wygladaja? i czy jest jakis sklep w Polsce w ktorym mozna je kupic?? bo jednak przez allegro ciezko jest zamowic odpowiedni kolor... przepraszam za morze pytan ale ciezko znalezc w internecie informacje o nich.. z gory dziekuje

Edytowane przez lolili
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:39 Powód: okropne bledy ortograficzne!!! :)
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:50   #2852
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziewczyny sciagala sobie ktoras z was wlosy zalozone metoda racon jesli tak to jak? sadzicie ze lepiej isc do fryzjera czy rownie dobrze mozna samemu?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:10   #2853
karol1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław/Lublin
Wiadomości: 6
GG do karol1488
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://www.youtube.com/watch?v=z8uzD...eature=related

...a to moje wymarzone włoski...
karol1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:28   #2854
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dobra kupuje chyba te naturalne wloski w promocji bo kosztuja tyle co sztuczne a maja dluzsza tasme, wiec niech beda.
Mam nadzieje ze 2 tasmy po 18cm stykna narazie.
Fakt faktem kolor bedzie nieodpowiedni ale zawsze moge swoje walnac na braz. Akurat pare dni temu smarowalam sie na rudo brązowy :P
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:36   #2855
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Clip in pomocy!!!!!!

Bardzo proszę o nie kasowanie mojego wątku,otóż nie znalazłam danego tematu o CLIP IN.
Koniecznie chcę sobie teraz przedłużać włosy na lato.Raz już kupiłam syntetyczne przez allegro u oszusta.Cham sprzedał mi zniszczone,powykręcane,św iecące i śmierdzące plastikiem kudły w kolorze brązu.Aż mi się teraz płakać chce.
Dostałam czarne od siostry,ale ja już nie chcę czarnych.
Zamierzam kupić platynę,ewentualnie najjaśniejszy bląd lub jakikolwiek bląd który na 100 % będzie pięknie łapał wszystkie kolory.Włosy przede wszystkim mają być 100 % naturalne.I długie,marzą mi się ok 60 dalej.
I coś czuję,że za dużo wymagam jak na miejsce w którym mieszkam.
Bardzo bym Was prosiła o pomoc...Bardzo boję się kupować teraz włosy szczególnie przez internet.
Chcę kupić te idealne i nie być rozczarowaną.
Wprawdzie znalazłam takie włosy: http://allegro.pl/item626210780_remy...gie_super.html
Ale czy nie dziwi Was cena?Czy one są naprawdę naturalne?Szkoda,że mają tylko 55 cm.To mi nie odpowiada.Chciałabym dłuższe.
Bardzo proszę o pomoc.
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:00   #2856
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Dobra kupuje chyba te naturalne wloski w promocji bo kosztuja tyle co sztuczne a maja dluzsza tasme, wiec niech beda.
Mam nadzieje ze 2 tasmy po 18cm stykna narazie.
Fakt faktem kolor bedzie nieodpowiedni ale zawsze moge swoje walnac na braz. Akurat pare dni temu smarowalam sie na rudo brązowy :P
zauwaz ze to podejrzanie niska cena jak na naturaly . zeby sie nie okazalo ze to chinczyki czy cos albo ze sa bardzo rzadkie , kikuty takie , na all jest pelno bubli i oszustow , napisz moze najpierw maile do osob ktore juz kupily te wlosy jakis czas temu i zapytaj o opinie , a i potrzebne sa zazwyczaj tasmy na boki te mniejsze bo moze sie okazac ze z przodu nie beda sie zlewac z wlsanymi wlosami , bedzie widac bardzo przejscie , szczegolnie jesli twoje wlasne nie sa zbyt dlugie

halloween ja mam synt clipy zamowione na all , nosze je od prawie 3 tyg codziennie (rozpuszczone) i sa swietne , dlugie ( ok55cm.tzn byly dlugie . ja je skorocilam ) i geste , baaardzo geste , jak chcesz namiar to daj znac .

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-06-11 o 21:02
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:56   #2857
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
zauwaz ze to podejrzanie niska cena jak na naturaly . zeby sie nie okazalo ze to chinczyki czy cos albo ze sa bardzo rzadkie , kikuty takie , na all jest pelno bubli i oszustow , napisz moze najpierw maile do osob ktore juz kupily te wlosy jakis czas temu i zapytaj o opinie , a i potrzebne sa zazwyczaj tasmy na boki te mniejsze bo moze sie okazac ze z przodu nie beda sie zlewac z wlsanymi wlosami , bedzie widac bardzo przejscie , szczegolnie jesli twoje wlasne nie sa zbyt dlugie
Wlasnie odpisala mi jedna osoba wczesniej i napisala ze wlosy rewelacja (z USA), ze sie nie koltunia itp. Tyle ze ona kupiła wlosy za 99zl. Takze zamowilam dwie tasmy po 18cm, akurat bedzie na "okolo" glowy To bedzie moja 2 stycznosc, a wlasciwie pierwsza z tyloma wlosami. Wczesniej mialam dwa pasemka z jakies z gazety, ale to z 10 lat temu. To byla masakra.. wlosy tak sztucznie wygladaly ze szkoda pisac.

Dobra, wydalam 50zl, mam nadzieje ze nie w błoto i ze faktycznie sa naturalne.

Niestety teraz 50zl dla mnie to majątek, wiec bede sie modlic o to zeby to bylo w miare...

Kurde jak to jest. Przez 25 lat mialam wlosy dlugie (no dobra moze troche mniej bo nie rodzimy sie z dlugimi ) Nie mniej wlosy po pas prawie az tu nagle pol rku temu zachcialo mi sie zmiany. Scielam na krotko - OK! Fajnie wygladalam.. i ostatnio bylam zeby mi podcieto koncowki i mnie doslownie opitolili Dlatego zalamka i poszukiwania CLIPów.. eh
Tyle ze kolor bedzie niezgodny ale co tam, moge miec dwukolorowe wlosy.
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 22:12   #2858
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Wkleje swoje zdjeice jakie mam teraz wlosy. Wczesniej podawalam linki, czy ktoras moze mi doradzic czy zamawiac, jak tak to z ktorego linka, i jaki kolor?
Bo juz sama nie wiem, podalam te 3 linki z wlosami.

Pozdrawiam

na zdjeciu mam lekko mokre wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2887.jpg (40,0 KB, 87 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:29   #2859
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: hair do Jessica Simpson

przylaczam się do pytania
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 23:40   #2860
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: hair do Jessica Simpson

to juz nie przedluzasz w salonie . wyslij zdjecie wlosow babie od tasm , niech ona ci doradzi . zreszta na zdjeciach nigdy nie wychodzi faktyczny kolor wlosow dlatego nikt oprocz ciebie nie moze wybrac idealnie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 07:24   #2861
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: hair do Jessica Simpson

Cytat:
Napisane przez lolili Pokaż wiadomość
hej! Mam pytanko czy ktos posiada wloski typu clip in hairdo sygnowane przez jessice simpson?? Zastanawiam sie nak kupnem, ale chcialam pogadac z kims kto juz je posiada, czy rzeczywiscie sa takie wspaniale czy latwo sie je zaklada i ciezko o nie dba ??i czy lepsze sa te z naturalnych wloskow czy te syntetyczne rownie dobrze wygladaja? I czy jest jakis sklep w polsce w ktorym mozna je kupic?? Bo jednak przez allegro ciezko jest zamowic odpowiedni kolor... Przepraszam za morze pytan ale ciezko znalezc w internecie informacje o nich.. Z gory dziekuje

podaj linka o korych mowisz bo wydaje mi sie ze mam wlasnie te :d

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo jakos tak nie mialam czasu!!
Jak tam ooodeo twe wloski jeszcze sie trzymaja?
powiedz czy caly czas je krecisz?? bo ja mam zamariar bo po 2 myciach troszke sie wyprostowaly
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 07:47   #2862
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Do salonu ide popytac, ale te ceny mnie zniechecaja. Ten kolor na zdjeciu wyszedl jakis dziwny, troche inny niz moj w rzeczywistosci
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:22   #2863
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

To ja wkleje swoj kolor i dlugosc.
Jednak zamowilam ciemny brąz z clip'ów, bo nie bylo podobnego koloru do moich wlosow :-/
Zawsze moge wrocic do brązu lub miec dwukolorowe.
Myslicie ze takie wlosy jakie mam pasuja do przedluzania? w sensie.. troche sie wywijaja, wiec prostowanie u mnie nie ma sensu bo w ciagu dnia sie wywiną.. no i moja dlugosc, czy nie sa za krotkie na 35cm wlosow na clipach?
Jestem lakiem jakby co w tej dziedzinie

W sumie moglam wziac brazowo rude z innej aukcji po 22zl sztuczne, ale az mialy chyba 60cm a obcinanie polowy wlosow byloby koszmarem dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090735.jpg (64,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090740.jpg (149,9 KB, 34 załadowań)
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:03   #2864
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: hair do Jessica Simpson

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
podaj linka o korych mowisz bo wydaje mi sie ze mam wlasnie te :d

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


Jak tam ooodeo twe wloski jeszcze sie trzymaja?
powiedz czy caly czas je krecisz?? bo ja mam zamariar bo po 2 myciach troszke sie wyprostowaly

oo alle no wlasnie dawno cie cos nie bylo my nie mamy HairDo jessicy , hairdo to takajakby pol peruka jedoelementowa , tez sie zapina na clipsy ale to nie to samo
moje sa caly czas pofalowane , juz nie tak bardzo jak wczesniej ale skret jest .. wiesz ja ich jeszcze nie bylam .. przymierzam sie wlasnie bo to juz 3 tygodnie noszenia , jestem z nich zadowolona , a ty mialas wrzucic zdjecia w rozpuszczonych
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:18   #2865
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej! Bardzo chcialabym uslyszec opinie o tym http://www.4great-hair.com/ miejscu- czy z samego opisu, wydaje sie byc to rzetelne miejsce?
Planuje przedluzyc u nich na wlosy slowianskie, microringi. Szczegolnie prosze TmargoT o opinie, bo juz sie wypowiadala o innych miejscach.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:32   #2866
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: hair do Jessica Simpson

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
oo alle no wlasnie dawno cie cos nie bylo my nie mamy HairDo jessicy , hairdo to takajakby pol peruka jedoelementowa , tez sie zapina na clipsy ale to nie to samo
moje sa caly czas pofalowane , juz nie tak bardzo jak wczesniej ale skret jest .. wiesz ja ich jeszcze nie bylam .. przymierzam sie wlasnie bo to juz 3 tygodnie noszenia , jestem z nich zadowolona , a ty mialas wrzucic zdjecia w rozpuszczonych
no mialam mialam i zapomnialam na codzien chodze w kitce ale ostatnio bylam na imprezie w rozpuszczonych (chcialam zrobic zdjecie ale zapomnialam) cala noc tanczylam balam sie ze sie skoltunia ale bylo ok ale chce je teraz na weekend zakrecic i sie boje ze popale musze to jeszcze przemyslec.... kurde moglam kupic naturalne dlatego ze mam tendencje do kombinowania a nia syntetykach niestety nie mozna i jestem zla... ale przezyje...jakos
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:36   #2867
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Clip in pomocy!!!!!!

Halloween mogę Ci polecić te włosy 60n cm
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...016b3a4302b5ee
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:19   #2868
karol1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław/Lublin
Wiadomości: 6
GG do karol1488
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej, a ja będę miała jednak włosy na microringi, ale z końcówką keratynową (nie na taśmach) i mam w związku z tym pytanie (może trochę głupie) do was dziewczyny, bo nie mogę się tego nigdzie doczytać... Czy wszystkie włosy do microringów mają keratynową końcówkę, czy powinna być ona raczej silikonowa, a keratyna nadaje się tylko do zgrzewu???
karol1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:58   #2869
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

o silikonowej nie słyszałam, końcówka do micro jest keratynowa na kształt takiej małej pałeczki, do zgrzewów tez jest keratynowa tylko w kształcie jakby paznokcia
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 15:40   #2870
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Czesc dziewczyny Mam prosbe bo chciałam sobie do ślubu kup[ic włosy clip in na tasmach naturalne i na allegro jest sporo tego ,a ja zielona jestem. Może mogłaby mi ktoras jakies sprawdzone polecić. Dodam ,że mam bardzo geste wlosy ,z przodu prawie do ramion z tylu krotsze ,wycieniowane . więc chyba 7 tsm by mi nie starczylo ? Bardzo ładnie prosze o pomoc
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:23   #2871
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam prosbe bo chciałam sobie do ślubu kup[ic włosy clip in na tasmach naturalne i na allegro jest sporo tego ,a ja zielona jestem. Może mogłaby mi ktoras jakies sprawdzone polecić. Dodam ,że mam bardzo geste wlosy ,z przodu prawie do ramion z tylu krotsze ,wycieniowane . więc chyba 7 tsm by mi nie starczylo ? Bardzo ładnie prosze o pomoc
mi przypadly do gustu z tej strony http://www.dobrewlosy.pl/index.php/c...455e6f6a1bcc75
jest wiecej cm taśmy niz na all.

btw. czym sie różnia te włoski ?http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...455e6f6a1bcc75
i

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...455e6f6a1bcc75
???
i tych tanszych to jest nawet wiecej cm taśmy.
które lepsze?

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-06-12 o 16:24
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:26   #2872
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

tym ze do droższych są doszyte spinki a włosy są te same, te drugie są bez niczego sama taśma
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:30   #2873
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
tym ze do droższych są doszyte spinki a włosy są te same, te drugie są bez niczego sama taśma
faktycznie...
tylko te bez spinek maja az 145 cm taśmy.
ile kosztowałoby takie kupienie clipsow i doszycie hm?
oplai sie czy lepiej odrazu wiecej zaplacic za gotowca mimo iz o 45 cm mniej ma niz sie meczyc z doszywaniem spinek?
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:40   #2874
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
To ja wkleje swoj kolor i dlugosc.
Jednak zamowilam ciemny brąz z clip'ów, bo nie bylo podobnego koloru do moich wlosow :-/
Zawsze moge wrocic do brązu lub miec dwukolorowe.
Myslicie ze takie wlosy jakie mam pasuja do przedluzania? w sensie.. troche sie wywijaja, wiec prostowanie u mnie nie ma sensu bo w ciagu dnia sie wywiną.. no i moja dlugosc, czy nie sa za krotkie na 35cm wlosow na clipach?
Jestem lakiem jakby co w tej dziedzinie

W sumie moglam wziac brazowo rude z innej aukcji po 22zl sztuczne, ale az mialy chyba 60cm a obcinanie polowy wlosow byloby koszmarem dla mnie
jeśli chcesz kupić naturalne wloski to kup jasny brąz i dofarbuj MOHONIOWYM BRĄZEM z PALETTE.ja tak robiłam,a paleta ma silną farbę.

LANESSO-ja nie wypowiadam sie już na temat,o ktory prosiłaś.dla mnie ta sprawa jest zakończona.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 18:18   #2875
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post12729537

pomoze ktoras? to nie reklama
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:50   #2876
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli chcesz kupić naturalne wloski to kup jasny brąz i dofarbuj MOHONIOWYM BRĄZEM z PALETTE.ja tak robiłam,a paleta ma silną farbę.

LANESSO-ja nie wypowiadam sie już na temat,o ktory prosiłaś.dla mnie ta sprawa jest zakończona.
Wlasnie jasnego brazu nie bylo juz dostepnego. Juz nie moge sie doczekac, na poczatku wiem ze bede wygladac smiesznie pewnie, bo wlosy jak widac mam wyceniowane (swoja droga nie tak mialy wlosy wygladac po wyjsciu od fryca )
Poczytalam troche drugiej czesci watku, ale tez w sumie nie trafilam na zdjecia waszych fryzur PRZED/PO. W ogole wstawialiscie fotki jakies?
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:17   #2877
Rainbooow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rainbooow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, jak zabezbieczyć włosy na solarium? Mam mikroringi.
Czy szampon można nakładać na łączenia, bo chyba te włosy co sa na nich ringi tłuszczą się u nasady, ale już sama nie wiem, bo odżywek nie można...?
I czy mleczna odżywka z Kallosa nadaje się do włosów indyjskich (słyszałam gdzieś, że nie można stosować odzywek z proteinami)?
ponawiam moje pytania.
Rainbooow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:53   #2878
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Pisałam że chcę 100 % naturalne włosy i długie.Spójrzcie na to:
http://allegro.pl/item650697309_6_ta...cm_nowosc.html
Byłyby idealne.Ale czy dziwne nie wydaje się to,że są takie tanie?
Co sądzicie ogólnie?
Jakość itp?
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:02   #2879
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a po co ci 6 malych tasm ??
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:01   #2880
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

właśnie, z takich wąskich taśm nie za wiele wykombinujesz...chyba że swoje naturalne chcesz tylko zagęścić...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.