Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 10:45   #2851
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzieńdoberek!

ja również chodzę w okularach - niby od podstawówki ale wczesniej zakładałam je tylko do oglądania tv czy czytania. na codzien w nich nie chodziłam. dopiero jak zrobiłam prawo jazdy to bardziejsie do nich przywiązałam bo po prostu lepiej mi sie w nich prowadzi no i mam wpisane w prawko ze musze prowadzic w okularach. Rok temu kupilam sobie nowe oprawki i obiecałam sobie ze bede w nich cały czas chodzić. no i chodzę. teraz jak zdejmę okulary to ślepa jestem nie widzę jaki autobus podjazdza na przystanek dopóki nie stanie przede mną a wczesniej jakoś nie mialam takich problemów... generalnie jednak nadal nie lubię okularów i najchętniej bym w nich nie chodziła i choć czesto słyszę ze mi w nich ładnie to i tak ja sie sobie w nich nie podobam

jej... jak mnie sie nie chce isć do pracy... jak ja bym sobie posiedziała w domku...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:41   #2852
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
ja również chodzę w okularach - niby od podstawówki ale wczesniej zakładałam je tylko do oglądania tv czy czytania. na codzien w nich nie chodziłam. dopiero jak zrobiłam prawo jazdy to bardziejsie do nich przywiązałam bo po prostu lepiej mi sie w nich prowadzi no i mam wpisane w prawko ze musze prowadzic w okularach. Rok temu kupilam sobie nowe oprawki i obiecałam sobie ze bede w nich cały czas chodzić. no i chodzę. teraz jak zdejmę okulary to ślepa jestem nie widzę jaki autobus podjazdza na przystanek dopóki nie stanie przede mną
hahaha

Pichcę obiadek a po nim zabieram się za kolejny test. To na szczęście na razie już ostatni do interpretacji, całe szczęście.

No i znowu czekam na listonosza, wczoraj tylko jedna paczuszka przyszła, duuużo jeszcze zaległych

Kiedy Joasia wraca z tych wojaży?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:12   #2853
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
dzieńdoberek!

ja również chodzę w okularach - niby od podstawówki ale wczesniej zakładałam je tylko do oglądania tv czy czytania. na codzien w nich nie chodziłam. dopiero jak zrobiłam prawo jazdy to bardziejsie do nich przywiązałam bo po prostu lepiej mi sie w nich prowadzi no i mam wpisane w prawko ze musze prowadzic w okularach. Rok temu kupilam sobie nowe oprawki i obiecałam sobie ze bede w nich cały czas chodzić. no i chodzę. teraz jak zdejmę okulary to ślepa jestem nie widzę jaki autobus podjazdza na przystanek dopóki nie stanie przede mną a wczesniej jakoś nie mialam takich problemów... generalnie jednak nadal nie lubię okularów i najchętniej bym w nich nie chodziła i choć czesto słyszę ze mi w nich ładnie to i tak ja sie sobie w nich nie podobam

jej... jak mnie sie nie chce isć do pracy... jak ja bym sobie posiedziała w domku...
Ja z daleka bez soczewek nie widzę czy jedzie autobus czy ciężarówka

A tak swoją drogą myślałam nad zrobieniem laserowej korekcji wzroku... Dlatego też idę do okulisty... Muszę wiedzieć jaką mam wadę i jeśli przez rok się nie zmieni to teoretycznie mogę być zakwalifikowana
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:59   #2854
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Mam przerwę w interpretacji, ale nawet nieźle mi poszło, czekam na TŻ i chyba zrobię sałatkę z tuńczykiem na kolację, tak mnie jakoś naszło
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:58   #2855
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja A co do odzywki to wszystkie tigi pachą tak zaje eee fajnie :P


Gosiu kochana, Tżta trzymaj mocno za ręke 25h/dobe. Ja nie mialam obok siebie nikogo w tak trudnej chwili.


Tez sobie ponarzekam a jak :P W tym roku strasznie sie obijam i sa tego skutki, uwaga 8! testów do poprawy, jak ja to zrobie? Nie zdarze przed świętami choćbym na uszach stanęła
Ma ktoś jakąs taktyke jak sie nauczyc systematycznosci?
Buty chce kupić, ładne? Zależało mi na zielonych
http://allegro.pl/item491539078_flor...enka_r_40.html
Widze zapędy do bycia butomaniaczką
a mi na 1 na semestr grożą;/ z maty i chemii;/ osttanio z chemi mamy same obliczenia mam dość, nie jestem ścisłowcem tylko humanistką i postanowiłam ze własnie na humana postawie, nigdy w życiu nie uczyłam się nie polski a zadanie odrabiałam na byle jak a w przyszłym semsetrze chce miec 5 i zdac dobrze test, tak zeby w LO właśnie human dawał mi przewage bo chce isc do klasy humanistycznej, a będzie cięzko bo z 2 z matmy i masakrycznym wynikiem z testu moja chemią to biada mi
tymczasem na wtorek za tydzień na korki z maty mam tyle do nauczenia się ze padne,a to dlatego, ze na dzis nic sie nie nauczyłam i musze zrobic zadania na następny arz plus doszło jeszcze wiecej nauki i zadan, no ale jakos dam rade, tlyko pomyslec ze mogłam to zrobic an dzis i miałabym o połowe mniej nauki
wkoncu nie byłabym soba jak wyrobiłabym się w terminie
juz nie całe 2 tygodnie do wolnego

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Oooo ludu... ;/

U mnie to samo - niby teraz wolne przez tą konferencję klimatyczną, ale za to przed samuśkimi Świętami dzień w dzień coś, diagnozy, opinie, referencje z badań - juz mi się miesza wszystko ;/ Wolałabym teraz to zaliczać i referowac, a nie 2 dni przed Wigilia



Kwestia dotyczy studenckiego konta internetowego w WBK - ostatnim krokiem zrobienia przelewu jest otrzymanie od banku smsa z kodem, który trzeba wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu. Bez tego przelew nie przejdzie.

Już na szczęście wszystko działa i kupiłam kilka rzeczy - część prezentu dla TŻ, masażer do stóp dla rodziców, a dla siebie wodę termalną i 500 ml balsam do ciała z serii Ziaja Med - no coś pięknego dziewczyny, taka pojemnośc za 12,99!

Virtual - mnie systematyczności nauczył... drugi kierunek studiów Tak po prostu, bo innej rady w takiej sytuacji nie ma
już rozumiem
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:24   #2856
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Siedzem właśnie nad słówkami
Czy ja studiuje medycyne? Po co mi do szczęścia jak się nazyw apo angielsku jęczmień na oku?
Trzymajcie za mnie jutro kciuki, a dla poprawienia nastroju oglądam butki w necie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:48   #2857
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Siedzem właśnie nad słówkami
Czy ja studiuje medycyne? Po co mi do szczęścia jak się nazyw apo angielsku jęczmień na oku?
Trzymajcie za mnie jutro kciuki, a dla poprawienia nastroju oglądam butki w necie
trzymamy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 19:18   #2858
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Siedzem właśnie nad słówkami
Czy ja studiuje medycyne? Po co mi do szczęścia jak się nazyw apo angielsku jęczmień na oku?
Trzymajcie za mnie jutro kciuki, a dla poprawienia nastroju oglądam butki w necie
Kciuki masz gwarantowane

virtual a w ogóle co studiujesz, bo ja chyba nie wiem?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:35   #2859
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
trzymamy
dzieki
Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Kciuki masz gwarantowane

virtual a w ogóle co studiujesz, bo ja chyba nie wiem?
Filologię angielską żeby było ciekawiej mój obecny zawód to elektronik hehe
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:43   #2860
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Siedzem właśnie nad słówkami
Czy ja studiuje medycyne? Po co mi do szczęścia jak się nazyw apo angielsku jęczmień na oku?
Trzymajcie za mnie jutro kciuki, a dla poprawienia nastroju oglądam butki w necie
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Filologię angielską żeby było ciekawiej mój obecny zawód to elektronik hehe
hehe
Właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę, ze muszę coś wymyślić i podnieść swój poziom angielskiego, bo naprawdę nie jest zawrotny, a kiedyś podejrzewam, że będzie to na pewno moje narzędzie pracy Musiałabym podrasować angielski bliżej do perfect, a dodatkowo mieć przynajmniej jeszcze jeden na poziomie bardzo dobrym... Myślę o francuskim bo uczyłam się już go 3 lata, więc jakieś tam pojęcie mam... Małe bo małe, ale zawsze coś.

Dziewczyny kochane, czy orientujecie się w jakim sklepie mogę znaleźć te maseczki Joanny? Natura, Rossman, jakiś nie-sieciowy? Jutro mam w planach małe zakupy i chętnie bym sobie je sprawiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nat1.jpg (9,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (10,1 KB, 2 załadowań)
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 01:13   #2861
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Kochane dziubaski...
ja dziś w porach nocnych...bo jak zwykle spać mi się nie ce

Z kącika włosowych wiadomości:
Skończyłam maskę Joanny będę jutro próbować maskę z SHEA BUTTER firmy MYPA Już nie mogę się doczekać
Więc już niedługo będą relacje!

Kupiłam też szampon dzidziusiowy BAMBINO z miskiem na przodzie..Ciekawa jestem jak u nie się sprawdzi!? To bedzie moje 1 spotkanie z dziecięcym szamponem od kąd urosłam! mam zamiar go używać na zmianę z tym z Czarnej Rzepy z BARWY i SZAMPONEM nadającym platynowy odcien Joanny(już go stosuję)
...................
Z innych włosowych relacji- była dziś u mnie ciocia (z którą dość często się widuję) i stwierdziła że w ogóle nie widać żeby mi coś włosy urosły przez te 4 miesiące zapuszczania! jak to psuje motywacje! Co więcej, zachwalała mnie strasznie że w krótkich tak slicznie wyglądam że oh i ah... no i jak tu zapuszczać


A teraz idę pod szybki prysznic i spać.. Kolorowych snów Maniaczki
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-12-10 o 01:15
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 09:03   #2862
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]

I to podwójny! Jak Ci już napisałam - oj będzie się działo! [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
Szykuj satynową pościel [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
No pewnie [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
A cóż ja Ci takiego zabawnego napisałam? [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image002.gif[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
Fajnie, że moje smsy wywołują w Tobie takie wybuchy niekontrolowanej wesołości [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image003.gif[/IMG]

Aguś, nie chcę głupio słodzić, ale Twoje smsy są zawsze urocze i przepozytywne


Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość

Co u Was kochane?
Ja zaraz zmykam pod prysznic, bo mi Tigi skamienieje na włosach [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image004.gif[/IMG]
buziaki[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image005.gif[/IMG]
Które to cudo z Tigi? (dowiaduję się bo niedługo orgia odżywkowa )

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
D

Zmarł Tato TŻ, pojechałam do TŻ i reszta wyleciała mi z głowy. To wszystko stało się za szybko, jedyne pocieszenie jest takie, że nie zdążył się bardzo nacierpieć.



Powiem Wam jeszcze, że mamy najlepszą, najbardziej troskliwą, wątkową Mamę na świecie[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image006.gif[/IMG] Marzenka pisała do mnie w sobotę. Mimo że była w szpitalu, po wypadku, najpierw spytała się w smsie, co ze mną, dopiero potem napisała o swoim stanie. Tak jak Wy, mocno trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wróciła do zdrowia[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image005.gif[/IMG]

Gosiu kochana


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

A Wy znowu o torebkach ... Wczoraj {centrum handlowe} mój TŻ musial mnie na siłę wyciągać ze sklepu z torebkami. Jakie śliczności były !!! Na moje szczęście kończy się już moda na ogromniaste worki na kartofle. Za to teraz ulica świecić się będzie- 99% asortymentu z lakierowanych materiałów. Też nie optymalny komfort : każde dotknięcie palca znać.
Najwyższy czas jakieś mazidło na włosy nałożyć, bo staję się zpierniczałą malkontentką : nic mi się nie podoba.

Zapierniczała, kochana malkontentko ja mam lakierowaną, nawet tych odbić paluszków nie widać. Ja z Inglota tak średnio lubię cienie, za to cenię sobie błyszczyki, róże do policzków i lakiery do paznokci.

Co do worków na kartofle - ostatnio mój promotor zastanawiał się nad tym jak zmieniły się czasy, dziś kobieta musi mieć przy sobie prawie wszystko - torebka to już nie do końca element ozdobny, ale pełni już rolę walizki, torby podróżnej.

Humor już lepszy?
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja jestem dziś wściekła [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image007.gif[/IMG]
Mój TŻ to pracoholik... Pracuje cały tydzień! I jak byłam w UK to nie mieliśmy nawet zasu się spotkać, a teraz jak jestem w PL to nie ma czasu do mnie napisać! Ale pominę jego pracoholizm... Są jeszcze 2 rzeczy które nie dają mi spokoju... Otóż pierwsza to Sylwester... Widziałyście moją fajną sukienkę? Oprócz niej zakupiłam również buty i biżuterię. Obiecał mi że pójdziemy na jakiś bal... Ale jakiś czas temu moja siostra się wygadała że TŻ ma już plan-niespodziankę na Sylwestra dla mnie. Po wczorajszej kłótni coś mnie tknęło i dziś zapytałam o to siostrę. I co mi powiedziała? Że zaplanował sylwestra z przyjacielem i jego żoną w Zakopanem albo na Słowacji!!! Więc nici z mojego balu [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image008.gif[/IMG]Poza tym kto powiedział że mam ochotę iść na jedyną porządną imprezę w roku z jego przyjacielem którego nie lubię? Ale dziewczyny to jeszcze nie koniec... Wiecie z kim wracam spowrotem do UK? Miałam wracać z TŻ jego samochodem a wracam TŻem, jego przyjacielem, mamą przyjaciela o której Wam pisałam że mnie nie lubi (kojarzycie opowieść?) i siostra przyjaciela... Mam dość! Jak mam wytrzymać w samochodzie z 3 osobami z którymi sę nie lubię? Może powiecie że wymyślam głupoty i robię problemy z niczego, ale jak pamiętacie historię z mama przjaciela to powinnyście mnie zrozumieć. Natmioast jak nie pamiętacie to powiem w skrócie... Ona mnie nie lubi, bo chce zeswatać TŻa z jej córką! Ciągle mi dogaduje itp A teraz mam jechać i z nią i z jej córką i z przyjacielem [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image008.gif[/IMG]Noo poprostu za********!! Jak mam nie być zła? Siedzi z tym swoim przyjacielem cały czas w UK i jeszcze w Polsce z nim musi iść na Sylwestra... Ja mogę rywalizować z każdą kobieta o mojego TŻa... ale nie z jego przyjacielem... Nie wygram, ale też nie zaierzam tego znosić. Błagam powiedzcie mi coś sensownego...

Idę się przejść... Odreagować....

Atsenko...
Staraj się zawsze na wszystko popatrzeć z dwóch stron. Kasia dobrze pisze, że mężczyźni mają 'trochę' inny sposób myślenia... Biorą wiele rzeczy ambicjonalnie, między innymi właśnie sprawę zarobków, utrzymania. Może TŻ chce Ci pokazać, że jest solidny, że zadba, zabezpieczy Waszą przyszłość? I rozumiem, że nie pasuje Ci jego brak czasu, ale weź pod uwagę, że może mieć dobre intencje...

Co do sylwestra, tak jak dziewczyny, bardzo ucieszyłabym się z takiego wyjazdu. To wymaga dużo więcej przygotowań niż wykupienie biletów na jakąś imprezę. Poza tym taki wyjazd umacnia chyba więzi, ja lubię bardzo podróżować z bliskimi osobami... ale rozumiem też bardzo dobrze chęć wyjścia na bal, zaprezentowania się w nowej sukience...oj tak Może po prostu z nim porozmawiasz i niech Ci obieca, że weźmie Cię po sylwestrze na jakąś niesamowitą imprezę - przecież to karnawał !


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Coś za długie wywody mi wyszły. Posłuchaj mojej rady - spójrz raz jeszcze na problem z pewnej perspektywy. Szkoda, że nie ma 'Estelle'. Ona tak fajnie potrafi wytłumaczyć te damsko-męskie sprawy i doradzić.



Brakuje Asi.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Buty chce kupić, ładne? Zależało mi na zielonych [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
http://allegro.pl/item491539078_flor...enka_r_40.html
Widze zapędy do bycia butomaniaczką [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Emilka/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image010.gif[/IMG]

Stylowe, taki oldschool

Co do systematyczności... a właściwie, co to znaczy?
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive

Edytowane przez Porcelainnn
Czas edycji: 2008-12-10 o 09:05
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:07   #2863
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Strasznie przepraszam za wygląd mojego poprzedniego posta - zapisałam go sobie w wordzie i przekleiłam.

Lecę zaraz do fryzjerki, zafarbować ciemny odrost mojej inteligencji i chyba troszkę podetnę końcówki :| Miłego dnia
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:18   #2864
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Strasznie przepraszam za wygląd mojego poprzedniego posta - zapisałam go sobie w wordzie i przekleiłam.

Lecę zaraz do fryzjerki, zafarbować ciemny odrost mojej inteligencji i chyba troszkę podetnę końcówki :| Miłego dnia
Ja farbuję mój odrost w niedzielę Przetrzymałam włosy chyba ze 2 miesiące i odrosty są 3cm!
I dziękuję za miłe słowa w poprzednim poście Jakoś się muszę dogadać z TŻem

Dziewczyny mam straszny problem z włosami Otóż... gdy są blond wszystko jest ok, ale jak teraz mam na przedziałku 3cm odrosty to włosy się strasznie przetłuszczają! Nie zmieniłam produktów do pielęgnacji. Chodzi o to że moje naturalne przetłuszczają się w strasznie szybkim tempie! A myślałam że jak byłam farbowaną szatynką to włosy były obciążone przez silicony. Niewiem co mam teraz robić bo chciałam wrócić po Nowym Roku do naturalnego kolorku włosów, ale jak ja je myję wieczorem to następnego dnia w południe już są tłuste Nigdy nie miałam z nimi takiego problemu! Niewiem co się dzieje... Jest zima, nie mogę sobie pozwolić na mycie włosów z rana.... A po nocy są strasznie przetłuszczone. Na długości i na końcach są normalne. Macie jakieś sprawdzone sposby na przetłuszczające się włosy? Tylk nie wcierki i nie szampony do przetłuszczających bo one nic mi nigdy nie dawały. A obecnie stosuję szampon Farmony Blask Koloru i Kallosa mlecznego, którego nakładam od połowy długości włosów.

A tak w ogóle...to co tak cicho na wątku? Dużo dziewczyn nas już opuściło chyba bo się nie pojawiają przez dłuższy czas
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:37   #2865
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Kto cudo z Tigi? (dowiaduję się bo niedługo orgia odżywkowa )
Porcelanko, to ta odżywka z tej serii: http://allegro.pl/item497723950_tig_...n_odzywka.html Mam odleweczkę z wymianki z virtual, boska, jeszcze po żadnej odżywce tak świetnie nie rozczesywały mi się te moje grubasy

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Lecę zaraz do fryzjerki, zafarbować ciemny odrost mojej inteligencji i chyba troszkę podetnę końcówki :| Miłego dnia


Ja też niedługo muszę się wybrać, bo już nie podcinałam końcówek mnóóóstwo czasu... Boję się
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:53   #2866
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Porcelanko, to ta odżywka z tej serii: http://allegro.pl/item497723950_tig_...n_odzywka.html Mam odleweczkę z wymianki z virtual, boska, jeszcze po żadnej odżywce tak świetnie nie rozczesywały mi się te moje grubasy





Ja też niedługo muszę się wybrać, bo już nie podcinałam końcówek mnóóóstwo czasu... Boję się
mi też po niej cudnie rozczesują sie włosy, jest boska
ale przy moim codziennym myciu to jedno opakowanie starczyłoby max na miesiąc, a 80 zł miesięcznie na samą odzywke to troche dużo
i co ja mam zrobić?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:59   #2867
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
mi też po niej cudnie rozczesują sie włosy, jest boska
ale przy moim codziennym myciu to jedno opakowanie starczyłoby max na miesiąc, a 80 zł miesięcznie na samą odzywke to troche dużo
i co ja mam zrobić?
To są właśnie włosowe dylematy

Ja myję moje tak co dwa dni, ale lubię różnorodność, tzn. najczęściej jest tak, że co mycie to aplikuję im coś tam innego
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:08   #2868
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
To są właśnie włosowe dylematy

Ja myję moje tak co dwa dni, ale lubię różnorodność, tzn. najczęściej jest tak, że co mycie to aplikuję im coś tam innego
ja musze myć codziennie
kiedys myłam co 2 dni, a teraz nie da rady bo w tłustych chodzić nie będę
ale po tej odżywce włosy są takie ładne i lśniące, kallos mi je jakos rozprostowuje, wax plącze a gloria dodaje objętości
a po tej mam cudne włoski dlatego chciałabym uzywac jej codziennie
no jakoś musze przeżyć
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:23   #2869
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Marzena w szpitalu... Ojj... Niech sie trzyma kochana Niech wraca na watek, bo czeka na niamnostwo usciskow


I widze, ze smutny czas u Gosi, trzymaj sie i TZ tez trzymaj.
A tak w ogole, to ja chce jeszcze wycalowac mojego dwie Izy, bez powodu tigresska i Blonndee

Co do wypadkow, ja tez sobie Carpe diem mowie, poniewaz wczoraj wpadlam z mama w poslizg. Mamy nowy samochod, tzn nowy ale stary, mama jest swiezym kierowca... I dodac norweskie drogi- barierka i jezioro lub rzeka plus mnostwo lodu,zakretow i przedwaga tirow na waskiej drodze. Tak trzy razy z duza predkoscia od bariery w drugi row, od bariery w drugi row i od bariery w drugi row, na koniec piruet i wyladowanie na poprzed pasu przeciwnego. dopiero wieczorem pomyslalam jak niewiele centymetrow dzielilo nas od rowu (chyba by przedachowal z taka predkoscia) i od bariery, ktora bysmy z latwoscia sforsowaly i wyladowaly w rzekojeziorze. Mysle, ze bardzo duzo mialysmy szczescia, cholernie, cholernie duzo.Gdyby mama stracila panowanie nad kierownica jakies hmm, 3 minuty pozniej, to bylybysmy pod uroczym tirem, ktory potem jechal. Brr. Juz wole nie myslec.

Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 11:25   #2870
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja musze myć codziennie
kiedys myłam co 2 dni
A ja nie muszę.. ale chcę
na dobrą sprawę mogłabym myć co 2 dni..ale już tak się przyzwyczaiłam że myje codziennie...Szczególnie teraz jak mam krótkie. Jak miałam dłuższe zdarzało mi się myć rzadziej.

Jestem już po użyciu Mypy..chyba się w moich włosach zakocham!
Trzyma się tę maskę krótko-bo 5 min. A włosy są gładki! Nawilżone na końcach.Wyglądają tak zdrowo: nawilżone i odżywione że aż lśnią!! A dodatkowo ślicznie ta maska pachnie...jak ciacho!
Normalnie wymiata!


Lanessa To straszne! ja też miewałam sytuacje w których myślałam.... dzieliła mnie minuta od...od końca wszystkiego... To od razu człowiek takiego pałera dostaje i chce się brać życie całymi garściami (kiedyś o mało co a bym zaliczyła z mężem czołowe starcie z tirem )
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-12-10 o 11:30
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:34   #2871
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Jestem już po użyciu Mypy..chyba się w moich włosach zakocham!
Trzyma się tę maskę krótko-bo 5 min. A włosy są gładki! Nawilżone na końcach.Wyglądają tak zdrowo: nawilżone i odżywione że aż lśnią!! A dodatkowo ślicznie ta maska pachnie...jak ciacho!
Normalnie wymiata!
Nooo nie...! Idę dzisiaj po nią! Zdemoluję całą Naturę, póki jej nie znajdę!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:17   #2872
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziewczyny nie kuście tymi odżywkami bo już mam ochotę coś zamówić Napaliłam się na tą odżywkę Tigi, jeszcze w Uk jest taka tania
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:31   #2873
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A ja nie muszę.. ale chcę
na dobrą sprawę mogłabym myć co 2 dni..ale już tak się przyzwyczaiłam że myje codziennie...Szczególnie teraz jak mam krótkie. Jak miałam dłuższe zdarzało mi się myć rzadziej.

Jestem już po użyciu Mypy..chyba się w moich włosach zakocham!
Trzyma się tę maskę krótko-bo 5 min. A włosy są gładki! Nawilżone na końcach.Wyglądają tak zdrowo: nawilżone i odżywione że aż lśnią!! A dodatkowo ślicznie ta maska pachnie...jak ciacho!
Normalnie wymiata!



Lanessa To straszne! ja też miewałam sytuacje w których myślałam.... dzieliła mnie minuta od...od końca wszystkiego... To od razu człowiek takiego pałera dostaje i chce się brać życie całymi garściami (kiedyś o mało co a bym zaliczyła z mężem czołowe starcie z tirem )
ja troche nie w temacie
ta maska nada się do umycia włosów nia bez szamponu?
chcesz myc codziennie? bo ja juz nie wytrzymuje

Lanessa też miałam takie bsytuacje ze mogło skonczyc sie tragicznie i to 2 w samochodzie

Atsenka tania to znaczy?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:47   #2874
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kuście tymi odżywkami bo już mam ochotę coś zamówić Napaliłam się na tą odżywkę Tigi, jeszcze w Uk jest taka tania
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Atsenka tania to znaczy?
O to, to...?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:09   #2875
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
O to, to...?
Hmm szczerze mówiąc to niewiem ile dokładnie ale ogólnie Kerastase czy Tigi są tanie w UK A jeszcze jak się trafi w TK Maxx`ie na Tigi to litrowe butle szamponów/odżywek kosztują po 10-12 funtów
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:48   #2876
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Hmm szczerze mówiąc to niewiem ile dokładnie ale ogólnie Kerastase czy Tigi są tanie w UK A jeszcze jak się trafi w TK Maxx`ie na Tigi to litrowe butle szamponów/odżywek kosztują po 10-12 funtów
to jakies 60-80 zł za 1 litr?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:41   #2877
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
xyoko - wiele siły w tych trudnych chwilach !
Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
xyoko ściskam Cię mocno Cały czas jesteśmy z Tobą.
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Gosiu, Współczuję i to bardzo
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
dużo siły Gosiu na najbliższe dni
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro...
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Trzymaj się kochana, wspieraj TŻ
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Gosia (xyoko) --> Najmocniej Cię przepraszam... Zajęłam się swoim problemem i nie zauważyłam twojego posta. Bardzo mi przykro 3maj się kochana i wspieraj TŻa. On Cię teraz bardzo potrzebuje
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość

Gosiu kochana, Tżta trzymaj mocno za ręke 25h/dobe. Ja nie mialam obok siebie nikogo w tak trudnej chwili.
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
[I]


Gosiu kochana
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
I widze, ze smutny czas u Gosi, trzymaj sie i TZ tez trzymaj.
A tak w ogole, to ja chce jeszcze wycalowac mojego dwie Izy, bez powodu tigresska i Blonndee
Kochane ogromnie Wam dziękuję, jesteście naprawdę wspaniałą grupą wsparcia

Atsenko - nie masz za co przepraszać To ja mam ostatnio wyrzuty sumienia, że zajmuję się własnymi problemami i całą energię skupiam na tym moim życiu bardziej realnym.

Już po pogrzebie. Ten czas między śmiercią a pogrzebem był takim zawieszeniem. Teraz, mam nadzieję, będzie coraz lepiej.


Jeszcze raz Wam dziękuję i ściskam każdą z osobna. Pewnie minie trochę czasu, zanim wrócę do Was z uśmiechem, ale pamiętam i myślę o Was
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:43   #2878
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to jakies 60-80 zł za 1 litr?
Yyy skąd ta cena? 1 funt=4,40zł , więc 10-12 funtów to 44-52zł
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:58   #2879
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Kochane ogromnie Wam dziękuję, jesteście naprawdę wspaniałą grupą wsparcia

Atsenko - nie masz za co przepraszać To ja mam ostatnio wyrzuty sumienia, że zajmuję się własnymi problemami i całą energię skupiam na tym moim życiu bardziej realnym.

Już po pogrzebie. Ten czas między śmiercią a pogrzebem był takim zawieszeniem. Teraz, mam nadzieję, będzie coraz lepiej.


Jeszcze raz Wam dziękuję i ściskam każdą z osobna. Pewnie minie trochę czasu, zanim wrócę do Was z uśmiechem, ale pamiętam i myślę o Was
xyoko buziaki dla Ciebie kochana

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Yyy skąd ta cena? 1 funt=4,40zł , więc 10-12 funtów to 44-52zł
Jaka cena... I to za litr... Na allegro za te małe opakowania (250 ml) wychodzi więcej


Dziewczyny, nie kupiłam maski Mypa... Nawet tych masek Joanna Naturia nie było Coś mnie trafi za chwilę! Co za zadupowo!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:47   #2880
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Yyy skąd ta cena? 1 funt=4,40zł , więc 10-12 funtów to 44-52zł
Wniosek- robimy zamówienia u Atsenki na zagraniczne maski
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.