Scent Bar LII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 18:21   #2851
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ja nie chorowałam na lokomocyjną ale nie jest to dla mnie śmieszne, wprost przeciwnie, bardzo pozytywne i pokazuje że się da siłą woli bardzo dużo zdziałać.

co do ogólnego stresu, pewnie, że się naumiesz





Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


tja, teraz nagle nikt nie ma no ale jakieś lampy macie, c'nie? czy same żarówki? albo świecie?
W dużym żarówkę
A innym lampom się nie przyglądałam, za wysoko są


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja odkryłam dziś przypadkiem ze lampa w kuchni zaiste nadaje się do przetarcia ale zgłosiłam problem chuopu, zobaczymy czy coś z tym zrobi
Kupi nową lampę

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

kupiłam frezjeeeeeeeeeeeeeee ale dają czadu - jak w latach 90tych



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Spo - wpsółczuję przejść, niestety przerabiałam i ja różne przykre przypadłości, ale dziś Wam daruję. I chyba sobie bardziej.


---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

A, mam robić babkę cytrynową, tylko zdałam sobie sprawę, że kupiłam wszystko poza cytryną Jakoś może jutro zanabędę gdzieś na szybko cytrynę, a jak nie to będzie babka cytrynowa bez cytryny, co tam (może nikt się nie skapnie ).
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:27   #2852
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
yyy, chyba coś źle robię, bo ja ręce potrafię tylko do pionu podnieść
Nie, nie, jest ok, to tylko niewiele osób potrafi, niektórzy unoszą tylko z 15 cm nad odwłok. Tak się tylko mówi, że za głowę
Przyjaciele lecą :-D
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:47   #2853
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Nie, nie, jest ok, to tylko niewiele osób potrafi, niektórzy unoszą tylko z 15 cm nad odwłok. Tak się tylko mówi, że za głowę
Przyjaciele lecą :-D
aa, czyli jak się podniesie do pionu, to jest ok?
Bo za głowę się chyba nie da, w średniowieczu torturowano wyrywając w ten sposób ramiona ze stawów
Czuję rozluźnienie głównie w plecach.
ja do tej pory robiłam podobne: podobnie usiąśc na złączonych nogach, ręce wyprostować przed siebie, oprzeć na jakimś krześle albo niskim stole, a potem pochylac głowę do dołu ciągnąc jednocześnie ręce do góry. Można też w pozycji wyprostowanej: złączone ręce proste wychylać nad głową do tyłu, a łeb w dół (w tej pozycji trudniej o porządne naciągnięcie rąk do tyłu, wolę je o coś opierać). Nie wiem, czy jest ono poprawne, ale szyję i ramiona rozluźnia mi błyskawicznie.
Oczywiście jeśli akurat nie ma koło mnie chuopa, który ma smykałkę do masowania
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-04-18 o 18:55
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:01   #2854
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
A, mam robić babkę cytrynową, tylko zdałam sobie sprawę, że kupiłam wszystko poza cytryną Jakoś może jutro zanabędę gdzieś na szybko cytrynę, a jak nie to będzie babka cytrynowa bez cytryny, co tam (może nikt się nie skapnie ).
zawsze możesz brakujące składniki zastąpić whiskey

Przepis na ciasto z whisky
Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky


Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:27   #2855
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zawsze możesz brakujące składniki zastąpić whiskey
(...)
Sposób przygotowania:
Leże
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:43   #2856
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
Cudowne

Gdzieś jakbym już to czytała Wklejałaś podobne?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:48   #2857
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zawsze możesz brakujące składniki zastąpić whiskey

Przepis na ciasto z whisky
Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky


Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.


Brzmi dobrze, jutro spróbuję może upiec
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 19:58   #2858
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Uwielbiam ten przepis :-D

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Majuta -zazdroszczę, mój robi "masaż", jakby SMS pisał...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:45   #2859
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:10   #2860
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zawsze możesz brakujące składniki zastąpić whiskey

Przepis na ciasto z whisky
Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky


Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
A ten przepis to już testowany

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 22:32   #2861
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie

Nie ten wątek chyba ALE: nie schudłam (a muszę 2 kg bo się impreza szykuje), włosy właśnie mam zamiar podciąć, mebli nowych brak od czasu krzeseł, ciuchy ostatnio wywalam hurtowo.
Lecąc dalej: nie mam co oglądać (wszystko goopie a anime z 2013/2014 to już fogle dno albo ja za stara) ale mam co czytać (lista Mić ), kupiłam kilka wierzb na balkon, żyrandole mam ale nie odkurzałam, nic na święta nie szykuję oprócz farbowanych jajek, TŻ schudł 12 kg, did już sam obsługuje youtuba, z nietopszem trochę gadam, wino piję bez zmian, dziękuję za uwagę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 08:40   #2862
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Cudowne

Gdzieś jakbym już to czytała Wklejałaś podobne?
klasyk, na pewno już było

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie
nie schudłam nominalnie, ale jakoś tak wizualnie i nie tylko wg mnie
włosy - ostatnio namiętnie wycinam zniszczone końcówki, rosną bardzo wolno -1 cm/m-c, ale źle chyba nie jest
z nowych mebli, wczoraj doszły książki z wydawnictwa Znak m.in. biografia Beksińskich i Transsyberyjska
ciuchów jeszcze ostatnich nie obfociłam
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 09:20   #2863
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Całokształt
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 12:20   #2864
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

Spokojnych, radosnych, smacznych świąt całemu Baru :jajko:

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Czy ktoś wie, czy Mitsouko EDP bardzo się zmieniła po reformulacji? Mam od jednej miłej Wizażanki, ale chyba starszą wersję.

dla wszystkich
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:35   #2865
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LII

Nie lubię świąt, ale piec ciasto tak

Brownie z serkiem Philadelphia i muffiny czekoladowe z bloga Ves już mam


Ja nie schudłam, sorry Flo, ale gruba do Ciebie przyjadę
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:44   #2866
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Wiesz co ja brałam po prostu na wygląd co było najładniejsze moim zdaniem
mnie się właśnie nic nie spodobało, chyba kijowa jakaś ta kwiaciarnia

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


zrobiłaś mi wieczór

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

W dużym żarówkę
A innym lampom się nie przyglądałam, za wysoko są
no własnie też się nie przyglądam, wczoraj jakoś tak przypadkiem się wspinałam i luknęłam


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zawsze możesz brakujące składniki zastąpić whiskey



Sposób przygotowania:

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie

ja nie schudłam nic, ale od poświąt już naprawdę sie zaczynam odchudzać, porzucam chleb i wszystko , włosy mi urosły tak ze już przez grzywkę nic nie widzę ale ideu we wtorek podcinać, meble same stare, ciuchy tez, jedynie szmaciane baleriny kupiłam
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Nie ten wątek chyba ALE: nie schudłam (a muszę 2 kg bo się impreza szykuje), włosy właśnie mam zamiar podciąć, mebli nowych brak od czasu krzeseł, ciuchy ostatnio wywalam hurtowo.
Lecąc dalej: nie mam co oglądać (wszystko goopie a anime z 2013/2014 to już fogle dno albo ja za stara) ale mam co czytać (lista Mić ), kupiłam kilka wierzb na balkon, żyrandole mam ale nie odkurzałam, nic na święta nie szykuję oprócz farbowanych jajek, TŻ schudł 12 kg, did już sam obsługuje youtuba, z nietopszem trochę gadam, wino piję bez zmian, dziękuję za uwagę.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

nie schudłam nominalnie, ale jakoś tak wizualnie i nie tylko wg mnie
włosy - ostatnio namiętnie wycinam zniszczone końcówki, rosną bardzo wolno -1 cm/m-c, ale źle chyba nie jest
z nowych mebli, wczoraj doszły książki z wydawnictwa Znak m.in. biografia Beksińskich i Transsyberyjska
ciuchów jeszcze ostatnich nie obfociłam
pięknie jest

Ja pomogłam wczoraj mamie piec mazurki no i w sumie tyle z przygotowań no i dziś jaja poświęciłam bo nie miał kto inny
Ale mam tu słaby dostęp do kompa więc jakby co to życzę już wesołych pisanek, duużo odpoczynku, spokoju i pięknej pogody na święta
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:48   #2867
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

snad posadzenia doopska na krześle po raz pierwszy od rana
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie ten wątek chyba ALE: nie schudłam (a muszę 2 kg bo się impreza szykuje), włosy właśnie mam zamiar podciąć, mebli nowych brak od czasu krzeseł, ciuchy ostatnio wywalam hurtowo.
Lecąc dalej: nie mam co oglądać (wszystko goopie a anime z 2013/2014 to już fogle dno albo ja za stara) ale mam co czytać (lista Mić ), kupiłam kilka wierzb na balkon, żyrandole mam ale nie odkurzałam, nic na święta nie szykuję oprócz farbowanych jajek, TŻ schudł 12 kg, did już sam obsługuje youtuba, z nietopszem trochę gadam, wino piję bez zmian, dziękuję za uwagę.
dlaczego nie ten , tu o tym zawsze jest
mnie przybyło nieznanym sposobem 2 poprzednio cudownie utracone nic nie odkurzyłam jeszcze tylko jajka będziecie jeść zazdraszczam TŻtu

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nie schudłam nominalnie, ale jakoś tak wizualnie i nie tylko wg mnie
włosy - ostatnio namiętnie wycinam zniszczone końcówki, rosną bardzo wolno -1 cm/m-c, ale źle chyba nie jest
z nowych mebli, wczoraj doszły książki z wydawnictwa Znak m.in. biografia Beksińskich i Transsyberyjska
ciuchów jeszcze ostatnich nie obfociłam
Betty
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

ja nie schudłam nic, ale od poświąt już naprawdę sie zaczynam odchudzać, porzucam chleb i wszystko , włosy mi urosły tak ze już przez grzywkę nic nie widzę ale ideu we wtorek podcinać, meble same stare, ciuchy tez, jedynie szmaciane baleriny kupiłam

Ja pomogłam wczoraj mamie piec mazurki no i w sumie tyle z przygotowań no i dziś jaja poświęciłam bo nie miał kto inny
też zamierzam od poświąt się odchudzać na serio znaczy od momentu zjedzenia wszystkiego co się ze świąt zostanie , bo przecież wyrzucać to straszne marnotrawstwo i fogle
wuosy mi odrosły makabrycznie znaczy odrosty i chcę zafarbić dziś haha
Jaja Śnieżka poszła poświęcić , bo ja się miotałam przy zakupach , garach itp a małża mi kręgosłup z korzonkami złamał więc kiszka , ledwo łazi po chałupie zgięty wpół

z nowin -
-od ftorku zamierzam zacząć intensywny trening wytrzymałościowo-chudzący , bo właśnie sobie zdałam sprawę , że nie mam szans zmieścić się w żaden letni ciuch z wyjątkiem butów
-wcieram se w guowę olejek tylko nie pamiętam jaki i faktycznie jakby mniej wyłażą
-mydeło Sesa wymaga bardzo starannego spłukiwania a i tak nie do końca złazi , za to daje przez to efekt dodatkowej grubości i wygląda jakby wuosów było więcej , ale za to sztywnych muszę wypróbować co będzie jak po niej się odżywkę jakąś strzeli , ale rzeczywiście nie wyłażą po Sesie .
-po szmaponie i odżywce Himalai wuosy som pikne co cud i jedwabiście gładkie i fogle
- i odkryłam , że ćwiczenia z odważnikami hamują chęć żarcia słodyczy


Ad sinupret naumienia się pływania - z własnego doświadczenia osoby co się nauczyła pływać mając lat dwadzieścia parę a w dzieciństwie była uczona starą metodą szkolno-basenową czyli wpychamy dzieciom siłą głowę pod wodę niezależnie od fazy oddechu mogę rzec , że : największy problem to opanowanie strachu przed utopieniem czyli zalaniem paszczy wodą i wciągnięciem jej do środka siebie .
Żeby temu zaradzić trzeba zdobyć umiejętność niezalewania się wodą i nie wciągania jej niechcący - czyli opanować umiejętność oddychania we wodzie . W tym celu najpierw trzeba sobie uświadomić , że oddychanie we wodzie polega na krótkim szybkim wdechu nad wodą i powolnym długim wydechu we wodzie . Coby się tego nauczyć najlepiej poćwiczyć na sucho , znaczy brać szybki głęboki wdech i powolutku wypuszczać powietrze ustami licząc sobie w myślach sekundy . Jak się okaże wcale tych sekund nie jest tak mało
po czym - jeżeli się nie chce od razu na basenie zaczynać - wziąć głęboką miskę , nalać wody i zanurzać twarz robiąc to samo , tylko oczywiście wdech nad wodą
a na basenie - wleźć do wody takiej żeby nie było płyciej niż do pasa ale żeby czuć się pewnie , złapać się ręcami liny odgraniczającej tory , brzegu czy czegośtam stabilnego i na poziomie wody i tak samo zanurzać paszczę wydychając powietrze we wodzie , a wdychać wyjmując paszczę na wierzch .
I jak się paszczę zanurzać będzie , to się zauważy śmieszną rzecz - jak się ją wsadza do wody , woda zaczyna unosić końcowe części ciała czyli doopsko i noogi - sama , bez żadnych starań z naszej strony i wtedy można zacząć unosić przy zanurzeniu paszczy najpierw jedną nogę , potem obie , a potem się zobaczy że się leży na wodzie i się nie tonie Of kors cały czas trzymając się ręcami czegoś . I jak to zacznie dobrze wychodzić i się człowiek zacznie swobodnie unosić na wodzie , można zacząć się puszczać - ręcami znaczy , najpierw jedną , potem oboma . A potem to już instruktor poczebny
Znaczy może to brzmi goopio , ale tak od strony technicznej moje początki wyglądały i były skuteczne

no i pewnie zaraz mi wyskoczy że za dużo emotek

edit : wyskoczyło

edit dwa - ciuchów żadnych nie kupiłam se , mebli też , książek też , za to kupiłam Snowing Rose i od Śnieżki kupiną w ciemno Aurę Jacomo , bo jej się nie spodobała
i sypańca pudra transparentnego Catrice , bo Essence nigdzie nie ma

I fszystkim Fesołych Śfiąt , mokrego zająca , wesołego barana , dużych jaj i wszelakiej szczęśliwości oraz nieutycia
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2014-04-19 o 15:50
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 16:29   #2868
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Łohoho, Parabelko
Ja się odchudzam niby cały czas ale po świętach też przycisnę (od wtorku) coby być cała chuda na sobotnią imprezę - domówka więc trzeba będzie wystąpić boso i tutaj zaczynają się schody czyli figura krótkonogiej baby z oudami.
Włosy mi leco jak stopy procentowe więc od wczoraj wcieram ziółka no i zobaczymy.
Stwierdziłam, że kremów BB nie umiem obsługiwać i zawsze mam maskę a na nosie pełno skórek, pozostaję więc przy minerałach.
A poza tym walczę z sobą czy kupić flachę Blacka żeby mi go znienacka nie wypollyzowali jak całej reszty fajnych zapachów.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 16:58   #2869
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

kremówka zrobiona po swojemu ze średniej z kilku przepisów, jutro się okaże, czy masa się kroi czy płynie

no dobra, macie zająca ode mnie
w moim świątecznym nastroju
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2...it3yo1_500.gif
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-04-19 o 17:05
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 17:22   #2870
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł snad mega zgagi która zaatakowała plecy moje


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie
Nie schudłam kg ale schudłam cm , pewnie przez masaże baniochami.
Ciuchy na stronie wcześniej Nowe włosy mam wypadające ale Niger spray zakupiony Woda lawendowa też

Widziałam kwas mlekowy 5 % to można wacikiem na twarz stosować?

Kolorowych Świąt dla wszystkich

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

no dobra, macie zająca ode mnie
w moim świątecznym nastroju
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2...it3yo1_500.gif
Piękny

Widziałam Nimfomankę vol I i hmmmm rozkręci się on? Końcówka fajna

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A poza tym walczę z sobą czy kupić flachę Blacka żeby mi go znienacka nie wypollyzowali jak całej reszty fajnych zapachów.
Poddaj się

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

fajne rzeczy

Dzięki
Najfajniejszy jest kruk w różach nie spodziewałam się czegoś takiego w HaMie

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ad sinupret naumienia się pływania - z własnego doświadczenia osoby co się nauczyła pływać mając lat dwadzieścia parę a w dzieciństwie była uczona starą metodą szkolno-basenową czyli wpychamy dzieciom siłą głowę pod wodę niezależnie od fazy oddechu mogę rzec , że : największy problem to opanowanie strachu przed utopieniem czyli zalaniem paszczy wodą i wciągnięciem jej do środka siebie .
Żeby temu zaradzić trzeba zdobyć umiejętność niezalewania się wodą i nie wciągania jej niechcący - czyli opanować umiejętność oddychania we wodzie . W tym celu najpierw trzeba sobie uświadomić , że oddychanie we wodzie polega na krótkim szybkim wdechu nad wodą i powolnym długim wydechu we wodzie . Coby się tego nauczyć najlepiej poćwiczyć na sucho , znaczy brać szybki głęboki wdech i powolutku wypuszczać powietrze ustami licząc sobie w myślach sekundy . Jak się okaże wcale tych sekund nie jest tak mało
po czym - jeżeli się nie chce od razu na basenie zaczynać - wziąć głęboką miskę , nalać wody i zanurzać twarz robiąc to samo , tylko oczywiście wdech nad wodą
a na basenie - wleźć do wody takiej żeby nie było płyciej niż do pasa ale żeby czuć się pewnie , złapać się ręcami liny odgraniczającej tory , brzegu czy czegośtam stabilnego i na poziomie wody i tak samo zanurzać paszczę wydychając powietrze we wodzie , a wdychać wyjmując paszczę na wierzch .
I jak się paszczę zanurzać będzie , to się zauważy śmieszną rzecz - jak się ją wsadza do wody , woda zaczyna unosić końcowe części ciała czyli doopsko i noogi - sama , bez żadnych starań z naszej strony i wtedy można zacząć unosić przy zanurzeniu paszczy najpierw jedną nogę , potem obie , a potem się zobaczy że się leży na wodzie i się nie tonie Of kors cały czas trzymając się ręcami czegoś . I jak to zacznie dobrze wychodzić i się człowiek zacznie swobodnie unosić na wodzie , można zacząć się puszczać - ręcami znaczy , najpierw jedną , potem oboma . A potem to już instruktor poczebny
Znaczy może to brzmi goopio , ale tak od strony technicznej moje początki wyglądały i były skuteczne


Aurę Jacomo
1 Super pomysły
2 Mam tej marki Silences
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 17:33   #2871
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Łohoho, Parabelko
Ja się odchudzam niby cały czas ale po świętach też przycisnę (od wtorku) coby być cała chuda na sobotnią imprezę - domówka więc trzeba będzie wystąpić boso i tutaj zaczynają się schody czyli figura krótkonogiej baby z oudami.
Włosy mi leco jak stopy procentowe więc od wczoraj wcieram ziółka no i zobaczymy.
Stwierdziłam, że kremów BB nie umiem obsługiwać i zawsze mam maskę a na nosie pełno skórek, pozostaję więc przy minerałach.

A poza tym walczę z sobą czy kupić flachę Blacka żeby mi go znienacka nie wypollyzowali jak całej reszty fajnych zapachów.
1.:atyaty :
2.no pewnie że kupić

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad mega zgagi która zaatakowała plecy moje




Nie schudłam kg ale schudłam cm , pewnie przez masaże baniochami.
Ciuchy na stronie wcześniej Nowe włosy mam wypadające ale Niger spray zakupiony Woda lawendowa też




1 Super pomysły
2 Mam tej marki Silences
1.
2.kg nieistotne , właśnie cm najważniejsze
woda lawendowa powiadasz z wód ostatnio nabyłam wodę różaną Dabur do paszczy
3.nie moje - super instruktorki która mnie nauczyła pływania
4. tesz mam

no cusz ,cza iść sprzontać , chociasz troche
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 17:42   #2872
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Ale dziś pogoda Kothy szaleją.
Wesołych drogi Baru!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014_04_20_Wielkanoc.jpg (159,5 KB, 30 załadowań)
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 17:47   #2873
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
woda lawendowa powiadasz z wód ostatnio nabyłam wodę różaną Dabur do paszczy
3.nie moje - super instruktorki która mnie nauczyła pływania
4. tesz mam
1Fitomedu kciałam różaną na starszą twarz ale zapach mnie odrzucił
2
3 a jak ona się ma do CH 19 ?

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ale dziś pogoda Kothy szaleją.
Wesołych drogi Baru!
A czujny

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-19 o 17:48
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 18:59   #2874
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Dobry


Betty żle nie jest. Jest rewelacyjnie
I cera jaka cudna i gladka

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ale dziś pogoda Kothy szaleją.
Wesołych drogi Baru!




Padam na pysk.
Praca, praca, praca. Wczoraj na dwie zmiany, dziś do poludnia. W południe zakupy jakieś niedobitkowe, teraz troche stania przy garach. Ale przez najbliższe dwa dni nie kiwnę już palcem.


Parabel od ostatniego ważenia waga pokazuje mi - 1,5 kg, p obwodach tez wqidać. Dziś wcislam na tylek spodnie ktore miałam na sobie ostatnio jakieś 5 - 6 lat
Przez święta mam zamiar przybrać max 0,5 kg o ile wogole, a potem jeszcze ze 2 - 3 zgubić
Włosy prawie nie leca, ale kozieradkę wcieram codziennie. Chyba węch mi się uszkodził, bo mi już nie smierdzi tak bardzo
A z zakupow to sobie kieckę kupiłam kilka dni temu
http://www.solar-company.com.pl/skle...enka,1613.html
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 19:21   #2875
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
znam, ale tej masy jest za mało na dużą blachę z podwójnej ilości z kolei będzie za dużo
a z półtorej się nie da?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
też miałąm dziś tak plan, weszłam do kwiaciarni i wyszłam nie znam się na kwiatach, nie wiedziałam co kupić
a to się trzeba znać?
__________________
avatar




Miciel jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 21:15   #2876
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LII

Wesołych
(czego nie zmienili emot z BN na jajkowe? )
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 21:46   #2877
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LII

Udanych świąt Barowiczom
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 23:16   #2878
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ave Baru ile schudłyście , ile Wam włosy urosły , kto kupił nowe meble , kto nowe ciuchy i jakie
Niestety, ja nie schudłam...tzn schudłam i zgrubłam, bilans jest na 0 i też się mam zamiar wziąść tylko nie wiem kiedy bo 23go imieniny W. są, a my wszystko obchodzimy 3 dni

Wesołego jajka wszystkim a szczególnie Parabelce, ktorą zawiadamiam, ze w telefonie mogę tylko odbierać, a nie wysyłać i oczywiście chcę się umówić w Galilu
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 23:27   #2879
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LII

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiejnocy!

gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:22   #2880
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Wesolych Świąt wszystkim
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.