Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 08:13   #2881
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ja też. nic, brak śladów, w sumie zeznania chyba też nic nie dały a niby już ostatnie puzzle w układance są wstawiane.
Tego nie wiesz, nie ujawnia się szczegółów prowadzonych śledztw...
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:39   #2882
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Strona oficjalna o Iwonie wznowiła działalnośc:

http://www.gdziejestiwona.pl/news.php
Ciekawe na jak długo...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:20   #2883
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Oby tak było jak "mówi" Janusz
Czas pokaze. Juz wczesniej bylo pisane przez pana Janusza - mamy recznika, mamy bermuda.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:49   #2884
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

coskonkretnego wiadomo?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:41   #2885
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wierze w jego szczere intencje. Gdyby mu nie zależalo na Iwonie dawno dałby sobie spokój. Jedynie osoba szczerze poswiecajaca sie sprawie jest przy niej tak dlugo nie patrzac na opiniie ludzi.
Oczywiscie wiele osob ma inne zdanie.
Wierze ze czas zweryfukuje nasze poglady (czyli ze sprawa Iwony bedzie miała swoje rozwiazanie).
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 02:41   #2886
FatherStupidWitch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
GG do FatherStupidWitch
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Wierze ze czas zweryfukuje nasze poglady (czyli ze sprawa Iwony bedzie miała swoje rozwiazanie).


Musi, już innego wyjścia nie ma !!!
FatherStupidWitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:33   #2887
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Wierze w jego szczere intencje. Gdyby mu nie zależalo na Iwonie dawno dałby sobie spokój. Jedynie osoba szczerze poswiecajaca sie sprawie jest przy niej tak dlugo nie patrzac na opiniie ludzi.
Oczywiscie wiele osob ma inne zdanie.
Wierze ze czas zweryfukuje nasze poglady (czyli ze sprawa Iwony bedzie miała swoje rozwiazanie).
Dla mnie ten czlowiek robi duzo szumu (szczegolnie wokol siebie), praktycznie nic nie wnosi do sprawy, podaje jakies z dupy wziete "fakty" i tyle.
Nie wiem czemu ludzie na gp24 sa tak naiwni i mu wierza
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 08:42   #2888
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja już nie wiem w co wierzyć w co nie
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:03   #2889
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Strona oficjalna o Iwonie wznowiła działalnośc:

http://www.gdziejestiwona.pl/news.php
Przy okazji wyjaśniło się wiele w sprawie stron oficjalnych.
Ostatnia zamknięta przez jakieś przekręty.

Ale pierwsza też padła ofiarą przekrętów finansowych.

Janusz G wyjaśnił i jak zwykle postraszył, tym razem nie sądem, a kolejką do więzienia.

Cytat dosłowny
"Zaznaczam że tamta stronę - pierwszą oficjalną tygodniowo przeglądało około 5000 osób.
Pieniądze to nie zabawa i nie żarty .
Przypomnij sobie ile osób po tamtym okresie chciało wyłudzić pieniądze - jeden siedzi , kilku innych czeka w kolejce
".

Szczegóły straszenia sądem, więzieniem i czym tam Janusz ma w zwyczaju straszyć na GP (o ile co ciekawsze fragmenty "nie wymoderowały się").

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-22 o 09:04
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:06   #2890
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2453700 8]Ja już nie wiem w co wierzyć w co nie [/QUOTE]
Na pewno nie w to co mowi Janusz. Ile juz bylo takich rewelacji? Reczniki, Bermudy, jakies sprawdzanie butow.
ehhh. szkoda gadac.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:20   #2891
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Dla mnie ten czlowiek robi duzo szumu (szczegolnie wokol siebie), praktycznie nic nie wnosi do sprawy, podaje jakies z dupy wziete "fakty" i tyle.
Nie wiem czemu ludzie na gp24 sa tak naiwni i mu wierza
Dlaczego z dupy ??
Przecież ten człowiek ma kontakt z mamą Iwony i jeśli jakieś fakty podaje to są raczej bezpośrednio od niej....
Ja również nie przepadam za osobą pana J., ale wydaje mi się, że teraz wie co mówi, sprawa Iwony trochę ucichła, tego co dzieje się w śledztwie nie mamy szansy się dowiedziec, bo tego wymaga dobro tego śledztwa...ale wydaje mi się, że jednak wiedzą więcej tylko muszą poskładac w całośc i znaleźc dowody na zamknięcie osób zamieszanych w zaginięcie Iwony
Również wydaje mi się, że zamknięcie strony nie było przypadkowe i raczej w tym momencie jestem za tym, że zostało zrobione to celowo po to by wyciszyc sprawę i by policja mogła działac po cichu, jak widac strona wraca po dosc długim czasie, ale zdaje się w dobrym momencie i już pisanie tam nie zaszkodzi rozwiązaniu zagadki zaginięcia Iwony.....
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 09:43   #2892
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Wypowiedz Janusza z forum GP:

" Dodam tylko że śledztwo jest bardzo rozwojowe. Nie wiem jak to się fachowo nazywać , ale określę to po swojemu - Ostatnie puzzle są układane . Obraz jest już bardzo jasny i czytelny ."

Mysle ze to bardzo pozytywna informacja.Trzymam nadal kciuki.
To nie jest INFORMACJA. To spekulacja.
Nie istnieją żadne formalne podstawy by Janusz był jedyna osobą poinformowaną (lepiej od innych) w szczegółach co do toczącego się śledztwa.

A co do informacji Janusza, to pamiętamy, że podawał tylko te informacje które mu pasowało podać lub też wykorzystywał innych do podawania jego sugestii (Dedykacja i inni).
O zatrzymaniu Pawła i szczegółowym przeszukaniu jego posesji (niczego nie odnaleziono!) niczego od Janusza się nie dowiedzieliśmy. Mało tego, ta akurat informacja została przez Janusza ukryta i wyszła na jaw z innego źródła.
Informacje, że śledztwo jest już na finiszu i dlatego strona Iwonki została zamknięta pojawiły się dwa miesiące temu. I pudło. Cisza.
Nie wierzę w szczere intencje Janusza. Nie wierzę nie dlatego, że go nie lubię czy coś podobnego. Nie. Janusz zbierał sobie od dawna, wyrabiał złą atmosferę już od marszu poświęconego Iwonce. Potem manipulował, manipulował i manipulował. Przez pół roku zapracował sobie na opinię osoby mało wiarygodnej.

A co do policji, to w nią nie wierzę. Jeżeli zdarzy się cud, jak w przypadku Joasi Surowieckiej, policja oczywiście obudzi sprawę i zacznie działać.
Ale musi nastąpić cud czy też sprawca musi wykazać się skrajną głupotą i na przykład po paru latach skusić się na używanie telefonu zamordowanej dziewczyny.
Nie będzie cudu, nie będzie efektów działań policji.

A Janusz sobie pisze co ma ochotę napisać. Bo lubi pisać wierszyki i inne rymowanki. I być w centrum uwagi. Bo taka jego uroda i styl.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
tego co dzieje się w śledztwie nie mamy szansy się dowiedziec, bo tego wymaga dobro tego śledztwa...ale wydaje mi się, że jednak wiedzą więcej tylko muszą poskładac w całośc i znaleźc dowody na zamknięcie osób zamieszanych w zaginięcie Iwony
Ja bym wolał, żeby najpierw uwolnili Iwonkę, a potem miesiącami zbierali dowody.
Nie wiem, jak Wam, ale mnie taka kolejność działań wydaje się najwłaściwsza.

Niestety, ale obawiam się, że nie ma Iwonki ani żadnych efektów działań mogących przybliżyć nas do jej odnalezienia oraz schwytania sprawców.
A sprawcy - niestety - nie pogubili się i nie wpadli w panikę kiedy zamknięto (którą to już z kolei?!) stronę oficjalną.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Może wtedy nie sądem,ale faktycznie,sama już zapomniałam o tej sprawie z marszem. Było coś takiego,że jeśli ktoś weźmie na marsz zdjęcie innego zaginionego,np. Łukasza Fortuniaka,to organizatorzy marszu uznają to za zakłócanie marszu i powiadomią odpowiednie służby porządkowe.
Pięć miesięcy temu, w lecie, Janusz straszył służbami porządkowymi każdego, kto zechce wspomnieć nawet o innych zaginionych.
Późną jesienią wiatr zawiał z innej strony i Janusz staje się ojcem chrzestnym stowarzyszenia mającego niby pomagać rodzinom osób zaginionych.
Cóż za przemiana!

Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-22 o 09:46 Powód: Sarkazm
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:50   #2893
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Dlaczego z dupy ??
Przecież ten człowiek ma kontakt z mamą Iwony i jeśli jakieś fakty podaje to są raczej bezpośrednio od niej....
Ja również nie przepadam za osobą pana J., ale wydaje mi się, że teraz wie co mówi, sprawa Iwony trochę ucichła, tego co dzieje się w śledztwie nie mamy szansy się dowiedziec, bo tego wymaga dobro tego śledztwa...ale wydaje mi się, że jednak wiedzą więcej tylko muszą poskładac w całośc i znaleźc dowody na zamknięcie osób zamieszanych w zaginięcie Iwony
Również wydaje mi się, że zamknięcie strony nie było przypadkowe i raczej w tym momencie jestem za tym, że zostało zrobione to celowo po to by wyciszyc sprawę i by policja mogła działac po cichu, jak widac strona wraca po dosc długim czasie, ale zdaje się w dobrym momencie i już pisanie tam nie zaszkodzi rozwiązaniu zagadki zaginięcia Iwony.....
nie badz naiwna. Juz tyle bylo informacji, ktore nam podrzucal Janusz (moze pamietasz akcje o ****ach z wizazu) i co? I dupa.
Zalezalo mu na wyciszeniu sprawy, kiedy ludzie zaczeli bardziej interesowac sie jego osoba. Tylko wtedy.
Teraz troche przycichlo wiec trzeba odswiezyc temat.

Ja mu nie wierze. W ogole nie wiem po co on podaje takie informacje. Przeciez jesli Iwona jest gdzies przetrzymywana, to po informacjach, ze "Ostatnie puzzle są układane . Obraz jest już bardzo jasny i czytelny" raczej nie powinno sie spodziewac, ze przestraszeni porywacze ja wypuszcza, tylko, ze dostanie lopata w glowe i do piachu.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:54   #2894
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
To nie jest INFORMACJA. To spekulacja.
Nie istnieją żadne formalne podstawy by Janusz był jedyna osobą poinformowaną (lepiej od innych) w szczegółach co do toczącego się śledztwa.

A co do informacji Janusza, to pamiętamy, że podawał tylko te informacje które mu pasowało podać lub też wykorzystywał innych do podawania jego sugestii (Dedykacja i inni).
O zatrzymaniu Pawła i szczegółowym przeszukaniu jego posesji (niczego nie odnaleziono!) niczego od Janusza się nie dowiedzieliśmy. Mało tego, ta akurat informacja została przez Janusza ukryta i wyszła na jaw z innego źródła.
Informacje, że śledztwo jest już na finiszu i dlatego strona Iwonki została zamknięta pojawiły się dwa miesiące temu. I pudło. Cisza.
Nie wierzę w szczere intencje Janusza. Nie wierzę nie dlatego, że go nie lubię czy coś podobnego. Nie. Janusz zbierał sobie od dawna, wyrabiał złą atmosferę już od marszu poświęconego Iwonce. Potem manipulował, manipulował i manipulował. Przez pół roku zapracował sobie na opinię osoby mało wiarygodnej.

A co do policji, to w nią nie wierzę. Jeżeli zdarzy się cud, jak w przypadku Joasi Surowieckiej, policja oczywiście obudzi sprawę i zacznie działać.
Ale musi nastąpić cud czy też sprawca musi wykazać się skrajną głupotą i na przykład po paru latach skusić się na używanie telefonu zamordowanej dziewczyny.
Nie będzie cudu, nie będzie efektów działań policji.

A Janusz sobie pisze co ma ochotę napisać. Bo lubi pisać wierszyki i inne rymowanki. I być w centrum uwagi. Bo taka jego uroda i styl.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------



Ja bym wolał, żeby najpierw uwolnili Iwonkę, a potem miesiącami zbierali dowody.
Nie wiem, jak Wam, ale mnie taka kolejność działań wydaje się najwłaściwsza.

Niestety, ale obawiam się, że nie ma Iwonki ani żadnych efektów działań mogących przybliżyć nas do jej odnalezienia oraz schwytania sprawców.

A sprawcy - niestety - nie pogubili się i nie wpadli w panikę kiedy zamknięto (którą to już z kolei?!) stronę oficjalną.


---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



Pięć miesięcy temu, w lecie, Janusz straszył służbami porządkowymi każdego, kto zechce wspomnieć nawet o innych zaginionych.
Późną jesienią wiatr zawiał z innej strony i Janusz staje się ojcem chrzestnym stowarzyszenia mającego niby pomagać rodzinom osób zaginionych.
Cóż za przemiana!
Stowarzyszenia, które przez długi czas miało nosić Imię Iwony Wieczorek.
Przynajmniej co do imienia ktoś się opamiętał.
Janusza na pewno wie więcej od nas, bo jakby nie było ma bezpośredni kontakt z mamą Iwony której to policja na pewno jakieś tam informacje podaje, a nam są one dozowane i podawane w takiej formie w jakiej mogą byc i nic więcej....

Każdy by wolał żeby tak to wyglądało, ale jeśli faktycznie została porwana przez jakąś grupę przestępczą i wywieziona gdzieś za granicę to obawiam się, że sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo nie dośc że nasza policja musi się tym zajmowac to jeszcze musi współpracowac z policją zagraniczną, a tu już nie wiemy jak wyglądają ani procedury ani forma działania. Taka zorganizowana grupa to pewnie coś grubszego do rozgryzienia i poszukania od dołu do góry by dowiedziec się kto za tym stoi i robic całą szajkę a nie tylko kawałek i pewnie jeśli są na tropie to nie mogą sobie pozwolic na żadne pochopne działania tylko prowadzic śledztwo powoli i skrupulatnie by nie przegapic jakiegoś ważnego szczegółu i nie wystraszyc jednocześnie sprawców, bo wtedy mogą ją wywieźc tak że nikt nigdy jej nie znajdzie


Kindersztuba uparłeś się na Janusza jak rzep psiego ogona..... każdy ma już swoje zdanie na jego temat i to wystarczy i myślę, że to Ty niepotrzebnie zwracasz uwagę na niego tak jakby to on w tej sprawie był najważniejszy, a tak nie jest. I mnie już naprawdę ani ziębi ani parzy to co robi Janusz.
Fakt przemiany przez pół roku w zetknięciu się z tyloma zaginięciami od tego czasu nie jest niczym dziwnym, bo jednak i mnie i pewnie wielu innych również szokuje to ile ludzi ginie w Polsce i nie tylko.
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:58   #2895
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A w ogole to po co wyciszac sprawe, by potem podrzucac jakies informacje? Lepiej by bylo gdyby podal informacje kiedy Iwona juz sie znajdzie, a nie teraz.
Po co to robi? bo ludzie juz powoli przestali sie NIM interesowac i trzeba o sobie przypomniec?
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:13   #2896
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość

Pięć miesięcy temu, w lecie, Janusz straszył służbami porządkowymi każdego, kto zechce wspomnieć nawet o innych zaginionych.
Późną jesienią wiatr zawiał z innej strony i Janusz staje się ojcem chrzestnym stowarzyszenia mającego niby pomagać rodzinom osób zaginionych.
Cóż za przemiana!

Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni

Nie udzielam się za bardzo ale poczytuję oba fora. Tutaj się zgodzę, dla mnie to Stowarzyszenie (które ma służ innym zaginionym) to pic na wodę zwłaszcza że Janusz podkreślał kilka dni temu na gp24 że jak tylko odnajdzie się Iwona to on zniknie i przestanie się udzielać.

Osoby które chcą pomagać rodzinom i innym zaginionym mogą przyłaczyć się do szukamywas. Po co kolejna organizacja?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:33   #2897
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Janusz G wyjaśnił i jak zwykle postraszył, tym razem nie sądem, a kolejką do więzienia.
Cytat dosłowny
"Zaznaczam że tamta stronę - pierwszą oficjalną tygodniowo przeglądało około 5000 osób.
Pieniądze to nie zabawa i nie żarty .
Przypomnij sobie ile osób po tamtym okresie chciało wyłudzić pieniądze - jeden siedzi , kilku innych czeka w kolejce
".
Już nie wspomnę, kto - powołując się na trudną sytuację rodzinną i finansową- naganiał do skorzystania z usług pewnej firmy. Janusz jest niereformowalny - ja już się poddałam.

W policję też już nie wierzę. Nie wiem czemu ma służyc ten optymizm kreowany przez Janusza, może tylko temu, żeby utrzymać resztki ludzi na forum. Jeśli to grubsza sprawa, to mam tylko nadzieję, że chociaż po latach cokolwiek więcej się dowiemy (jak w sprawie Olewnika czy gen.M.Papały). Jeśli to przypadek, to mam nadzieję, że sprawca popełni błąd, nawet po latach (jak w przypadku Asi).

Czasy pierwszej strony oficjalnej to było coś pięknego - tyle zupełnie obcych ludzi zaaangażowało się charytatywnie, każdy jak mógł, poświęcał swój wolny czas. Tyle akcji wyszło właśnie od internautów (m.in. marsz, filmiki w różnych językach świata, przeszukanie stawów, strony internetowe, artykuły). Stopniowo atmosfera zaczęła się robić nieciekawa, prawie wszyscy poodchodzili. Pomówienia, niedomówienia, straszenie sądem za pomoc - mamy to co mamy. Niestety zaufanie traci się tylko raz.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2011-01-22 o 10:34
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:41   #2898
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Kindersztuba uparłeś się na Janusza jak rzep psiego ogona..... każdy ma już swoje zdanie na jego temat i to wystarczy i myślę, że to Ty niepotrzebnie zwracasz uwagę na niego tak jakby to on w tej sprawie był najważniejszy, a tak nie jest. I mnie już naprawdę ani ziębi ani parzy to co robi Janusz.
Ciebie to może ani ziębi ani grzeje.
Jednak dla innych, którzy mogliby w potrzebie zaufać Januszowi i stowarzyszeniu cytuję:
Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nie udzielam się za bardzo ale poczytuję oba fora. Tutaj się zgodzę, dla mnie to Stowarzyszenie (które ma służ innym zaginionym) to pic na wodę zwłaszcza że Janusz podkreślał kilka dni temu na gp24 że jak tylko odnajdzie się Iwona to on zniknie i przestanie się udzielać.

Osoby które chcą pomagać rodzinom i innym zaginionym mogą przyłaczyć się do szukamywas. Po co kolejna organizacja?
Stowarzyszenie to fajna zabawa w piaskownicy, z której Pan Janusz pozabiera zabawki kiedy mu się zabawa znudzi albo przestanie być potrzebna. Aciczkę ani ziębi ani grzeje.
Ale pamiętajmy o tych, dla których NIBY to stowarzyszenie miałoby działać.

Po co robić cyrk i dawać fałszywą nadzieję na pomoc, skoro jawnie ojciec chrzestny tegoż stowarzyszenia przyznaje, że to pic na wodę?!

Asiczko, ty też, przynajmniej postaraj się, nie bawić kosztem innych, skrzywdzonych ludzi.
Bo to co wyprawia Janusz, to po raz kolejny zabawa.
Zabawa w kur... z Wizażu, zabawa w zamykanie ust ludziom którzy poświęcili na początku wiele czasu, pracy i energii by BEZINTERESOWNIE pomóc Iwonce, zabawa w stowarzyszenie...
I w co tam Janusz znów wymyśli.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Już nie wspomnę, kto - powołując się na trudną sytuację rodzinną i finansową- naganiał do skorzystania z usług pewnej firmy. Janusz jest niereformowalny - ja już się poddałam.
A jak ładnie potrafił wtedy utrzymać napięcie na forum.
Ludzie siedzieli jak na szpilkach i czekali, aż się zgodnie z własną zapowiedzią, pojawi Janusz i ogłosi coś ważnego.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Czasy pierwszej strony oficjalnej to było coś pięknego - tyle zupełnie obcych ludzi zaaangażowało się charytatywnie, każdy jak mógł, poświęcał swój wolny czas. Tyle akcji wyszło właśnie od internautów (m.in. marsz, filmiki w różnych językach świata, przeszukanie stawów, strony internetowe, artykuły). Stopniowo atmosfera zaczęła się robić nieciekawa, prawie wszyscy poodchodzili. Pomówienia, niedomówienia, straszenie sądem za pomoc - mamy to co mamy. Niestety zaufanie traci się tylko raz.
Ktoś pamiętający tamte czasy ładnie podsumował tuż pod wypowiedzią Janusza z oskarżenia o wyłudzanie pieniędzy przy pierwszej oficjalnej, i o kolejce do więzienia:

"Angus był ok- chciał dobrze , naprawdę pomagał i angażował się całym sercem...
więc może daruj już sobie...
"

Ludzie pamiętają. Już nic nie robia dla Iwonki, bo cokolwiek i gdziekolwiek by nie robili, tam zawsze pojawiał się, pojawia się i będzie się pojawiał Janusz.
A koniec będzie taki sam jak w każdym dotychczasowym przypadku, w który włączył się Janusz - niesmak i zniechęcenie w atmosferze oskarżeń o wyłudzenia, bedą straszenia służbami porządkowymi, policją, prokuraturą, sądem i więzieniem.

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-22 o 10:43
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 11:01   #2899
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A wbrew pozorom jeszcze wiele można by zrobić, żeby nagłośnić sprawę i choćby przez to wywrzeć presję na policję/prokuraturę:

Od 1 lipca w związku z przejęciem prezydencji przez Polskę w UE, Sopot będzie gospodarzem wielu imprez i spotkań.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...cie,nId,319172

Tyle że atmosfera jaka trwa od dawna, tyle inicjatyw zniszczonych, nie sprzyja żadnym konstruktywnym działaniom.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 11:17   #2900
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
A co do policji, to w nią nie wierzę. Jeżeli zdarzy się cud, jak w przypadku Joasi Surowieckiej, policja oczywiście obudzi sprawę i zacznie działać.
Ale musi nastąpić cud czy też sprawca musi wykazać się skrajną głupotą i na przykład po paru latach skusić się na używanie telefonu zamordowanej dziewczyny.
Nie będzie cudu, nie będzie efektów działań policji.
Odnosnie tego czyIwona została zamordowana nie mozna mieć pewności. Wiecnie wiem skąd Ty ją masz pisząc o Iwonie jako o napewno zamrodwoanej. Moze byc zamordowana ale nie musi. Skąd u Ciebie ta pewność?
Milion razy pisałes to samo.Nie wnosisz swoimi wypowiedziami nic nowego. Kazdy juz wie ze jestes antyJanuszowy. A kazdy ma swoje zdanie.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 13:13   #2901
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Odnosnie tego czyIwona została zamordowana nie mozna mieć pewności. Wiecnie wiem skąd Ty ją masz pisząc o Iwonie jako o napewno zamrodwoanej. Moze byc zamordowana ale nie musi. Skąd u Ciebie ta pewność?
Milion razy pisałes to samo.Nie wnosisz swoimi wypowiedziami nic nowego. Kazdy juz wie ze jestes antyJanuszowy. A kazdy ma swoje zdanie.
Pewności nie mam. Mam przekonanie, poparte między innymi ostatnimi wypowiedziami det. Rutkowskiego.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Nie wnosisz swoimi wypowiedziami nic nowego.
Patrycjo, co ty wnosisz nowego?

Pozwól, że zacytuje jeden po drugim, w kolejności jakie wysyłałaś swoje posty:

2010-11-16, 18:21
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-15, 00:12
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-14, 11:18
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-13, 14:47
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-12, 20:43
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-12, 11:23
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Up

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
A kazdy ma swoje zdanie.
Twoje zdania (lub zadanie?) to pisanie raz z dużej, raz z małej litery Up, up
i krytykowanie tego co ja napiszę.

A konstruktywnie coś dasz radę napisać?

Wiem, podnoszenie wątku przez up, up to też jakby budowanie konstrukcji...
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:33   #2902
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Pięć miesięcy temu, w lecie, Janusz straszył służbami porządkowymi każdego, kto zechce wspomnieć nawet o innych zaginionych.
Późną jesienią wiatr zawiał z innej strony i Janusz staje się ojcem chrzestnym stowarzyszenia mającego niby pomagać rodzinom osób zaginionych.
Cóż za przemiana!
Słuszna uwaga.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Czasy pierwszej strony oficjalnej to było coś pięknego - tyle zupełnie obcych ludzi zaaangażowało się charytatywnie, każdy jak mógł, poświęcał swój wolny czas. Tyle akcji wyszło właśnie od internautów (m.in. marsz, filmiki w różnych językach świata, przeszukanie stawów, strony internetowe, artykuły). Stopniowo atmosfera zaczęła się robić nieciekawa, prawie wszyscy poodchodzili. Pomówienia, niedomówienia, straszenie sądem za pomoc - mamy to co mamy. Niestety zaufanie traci się tylko raz.
Otóż to. I ja też nie rozumiem użytkowników,którzy nadal dają sobie mydlić oczy i nie dostrzegają pewnych rzeczy...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:06   #2903
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Pewności nie mam. Mam przekonanie, poparte między innymi ostatnimi wypowiedziami det. Rutkowskiego.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Patrycjo, co ty wnosisz nowego?

Pozwól, że zacytuje jeden po drugim, w kolejności jakie wysyłałaś swoje posty:


2010-11-16, 18:21

Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-15, 00:12
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-14, 11:18
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-13, 14:47
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-12, 20:43
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

up
Forum: Forum Plotkowe
2010-11-12, 11:23
Odpowiedzi: 2 899
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII
Wyświetlenia: 177 881
Wysłana przez Patrycja.T
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Up
---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Twoje zdania (lub zadanie?) to pisanie raz z dużej, raz z małej litery Up, up
i krytykowanie tego co ja napiszę.

A konstruktywnie coś dasz radę napisać?

Wiem, podnoszenie wątku przez up, up to też jakby budowanie konstrukcji...
I tak to sobie właśnie nasz drogi Kindersztuba radzi z pisaniem innym niż on ma zdanie
Mnie również nie raz wypominałeś co napisałam i ile razy podnosiłam wątek do góry, a Ty tymczasem za każdym razem jak wchodzi na forum tylko oczerniasz Janusza. Już Ci raz napisałam to forum nie jest o panu J. i jego problemach czy tego, że Ty masz jakieś wąty do powyższego tylko forum o Iwonie. Dziewczyny dobrze wiedzą jaki jest i jakie rzeczy robił i nie widzę potrzeby za każdym razem wyciągania brudów, bo robi się tu jak na targu....przekupa przekupie itd......
I zaraz pewnie na mnie wsiądziesz, ale szczerze to masz zabawę po prostu z tego co robisz i proszę bardzo


Piszesz że Janusz chce byc w centrum zainteresowania a tymczasem to Ty to zainteresowanie na niego ściągasz pisząc swoje przydługawe posty.....
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:17   #2904
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nie udzielam się za bardzo ale poczytuję oba fora. Tutaj się zgodzę, dla mnie to Stowarzyszenie (które ma służ innym zaginionym) to pic na wodę zwłaszcza że Janusz podkreślał kilka dni temu na gp24 że jak tylko odnajdzie się Iwona to on zniknie i przestanie się udzielać.

Osoby które chcą pomagać rodzinom i innym zaginionym mogą przyłaczyć się do szukamywas. Po co kolejna organizacja?
Kochana, jak zwykle masz 100% racji ^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 18:11   #2905
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kinder ja przynajmniej nie udaje ze wnosze cos nowego używajac zamiast UP innych okreslen. A Ty piszesz ciagle to samo budujac tylko inne zdania. Juz lepiej pisz UP, zaoszczedzisz miejsce na forum.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 19:40   #2906
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Kinder ja przynajmniej nie udaje ze wnosze cos nowego używajac zamiast UP innych okreslen. A Ty piszesz ciagle to samo budujac tylko inne zdania. Juz lepiej pisz UP, zaoszczedzisz miejsce na forum.
Z tą waszą dyskusją zapraszam na priv.
Nie chcemy czytać takich sporów.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 00:15   #2907
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

!!!

http://lublin.com.pl/DEV/artykuly/po...em,rutkowskim/
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 07:37   #2908
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dzieki, chocolate
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 07:57   #2909
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Pozostaje nam czekac na potwierdzenia bądź też nie tych informacji

Albo kolejna podpucha Rutka, albo celowe działanie. Jak wiemy miał embargo nałożone tylko na to o czym zeznawał w prokuraturze a informacje które dalej pozyskał może już się nimi podzielic
I jeśli to prawda to niestety podejrzewam, że Iwona nie żyje
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 07:59   #2910
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
aż mnie ciary przeszły... oby to był trop. oby, oby
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.