Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 11:43   #2881
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość


idę nadrabiać yt

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Nie podoba mi się
więcej łapek w dół niż górę

MrsPositive11001 godzinę temu

Już DG zrobił Karolinie lepszy makijaż - moim zdaniem.
Komentarze druzgocące pod filmem
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:49   #2882
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Też chodziłam dzisiaj w dunkach, ale zwykłych, te high top'y są.
Też chodzę I patrząc na pogodę chyba zakoleguję się z nimi na dłużej.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:55   #2883
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Komentarze druzgocące pod filmem
zastanawia mnie tylko czy Karolina trzyma jej stronę, bo tak wypada czy faktycznie podoba jej się to co zrobiła jej na twarzy napisała w komentarzu, że dużo się nauczyła od tej wizażystki, a jakaś dziewczyna jej odpisała, że chyba nauczyła się jak oszpecić się w 10 minut
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:00   #2884
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie tylko czy Karolina trzyma jej stronę, bo tak wypada czy faktycznie podoba jej się to co zrobiła jej na twarzy napisała w komentarzu, że dużo się nauczyła od tej wizażystki, a jakaś dziewczyna jej odpisała, że chyba nauczyła się jak oszpecić się w 10 minut
Dokładnie... Jak dla mnie makijaż w stylu najnowszego makijażu Joanny Krupy
http://www.pudelek.pl/artykul/70229/...panii_zdjecia/
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:02   #2885
bzimbziam
Rozeznanie
 
Avatar bzimbziam
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 508
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Chodzi o balsam do kąpieli? Wycofują? Nic o tym nie wiem... mam nadzieję że to ploty, jakiś chwilowy brak, nie znam nic lepszego do włosów

tak, tak, ten balsam. ja również nie znam nic lepszego a jak zmienią skład..
bzimbziam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:04   #2886
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie... Jak dla mnie makijaż w stylu najnowszego makijażu Joanny Krupy
http://www.pudelek.pl/artykul/70229/...panii_zdjecia/
O.o oczy Krupy wyglądają tak jak niedokończony demakijaż...albo jakby w makijażu weszła do wody i zaczął jej spływać. Aż chce mi się tutaj zacytować KlaudieKlare i napisać "Kto im wydaje dyplomy w tych zawodówkach" No dobra, w zawodówkach nie ma tego zawodu ale wiadomo o co chodzi
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:16   #2887
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie tylko czy Karolina trzyma jej stronę, bo tak wypada czy faktycznie podoba jej się to co zrobiła jej na twarzy napisała w komentarzu, że dużo się nauczyła od tej wizażystki, a jakaś dziewczyna jej odpisała, że chyba nauczyła się jak oszpecić się w 10 minut

"stylizacje258 minut temu

+DoxaSeina dzięki Ja też nie rozumiem tych komentarzy. Lubię próbować czegoś nowego i uważam, że warto prezentować na tym kanale różne rzeczy ale jak widać, widzowie przyzwyczajają się i chcą oglądać mnie bez gości"

czyli łapek w dół i negatywnych komentarzy jest tyle dlatego, że widzowie wolą oglądać tylko Karolę () a nie Karolę z kimś a nie dlatego, że ten makijaż jest okropny
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 12:21   #2888
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie... Jak dla mnie makijaż w stylu najnowszego makijażu Joanny Krupy
http://www.pudelek.pl/artykul/70229/...panii_zdjecia/
Jezu Dziękuję za ten link - w chwilach zwątpienia, kiedy coś mi nie wychodzi, pocieszanie się, że nie wychodzi również profesjonalistom, jest bardzo ważne
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:26   #2889
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Jak tak patrzę na Karolinę to nie widzę zbytnio zachwytu w jej oczach, jakby wołała : "w co ja się wpakowałam?" ;-)
Ta kobitka co ją maluje to jakaś "zdolna" makijażystka? Pierwszy raz ją widzę na oczy. Makijaż w stylu "jak zrobić z siebie świnkę Piggie". Porażka.


Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Kajam się, bo wczoraj go kliknęłam A miałam tego nie robić. Z recenzji w necie wynika, że jest neutralny, jeśli nie chłodny, więc liczę, że będzie ok
Koniecznie zdaj relacje

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Ok Pewnie dopiero w przyszłym tygodniu, bo wzięłam list ekonomiczny. Mogę zrobić swatche i porównanie z W7 Honolulu, sama jestem ciekawa, jak przy sobie wyglądają.
Zrób, zrób

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;47792554]Mam i od pół roku używam codziennie, tak że już widać denko powoli (co u mnie jest mistrzostwem :P). Ja jestem ciemna i mimo, że mam żółtawy odcień cery, to wszystkie bronzery na rynku były zbyt pomarańczowe. Mi się kolor bardzo podoba, jest na prawdę chłodny, ale moją koleżanka blondynka o jasnej cerze nie jest zadowolona. Na dodatek za każdym razem nabiera się za dużo produktu, który potem trzeba strzepać, więc się marnuje. No i opakowanie w środku jest wiecznie usyfione :P Ale sam produkt fajny i nawet długo mi się utrzymuje na twarzy.[COLOR="Silver"][/QUOTE]

No własnie czytałam, że ma chłodne odcienie, co mi bardzo odpowiada. Jednak swoje kosztuje, więc nie wiem, czy warto w niego inwestować, czy lepiej poszukać jakieś tańsze zamienniki.

Cytat:
Napisane przez bzimbziam Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Manhattan właśnie z myślą o zimie więc mam nadzieję, że się sprawdzi A jak ten z Catrice się sprawuje?
Powiem Ci, że jest całkiem w porządku, ale trzeba go konkretnie przypudrować. Lubi się szybko świecić ( i to przy mojej suchej cerze ) i szybko schodzić z twarzy, a dobrze przypudrowany nie sprawia zbyt wielkich problemów ;-)
Podoba mi się efekt, jaki daje na twarzy, bo nałożony w rozsądnej ilości wygląda bardzo naturalnie i rzeczywiście nadaje skórze taki zdrowy wygląd. Problem z kolorami, bo ja mogę sięgnąć po niego tylko wtedy, kiedy jestem już opalona


Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Bronzer kupiłam rok temu i od tego momentu używam go za każdym razem gdy wykonuje makijaż. Jest cudowny . Mam bardzo jasną cerę, ale nigdy nie zdarzyło się abym zrobiła nim plamy. Nakładam go delikatnie Hakuro H15 i nie muszę wycierać nadmiaru produktu w ręcznik, tak jak to pokazała Katosu Moja siostra i koleżanka również go kupiły i są zadowolone. Miały niezły przeskok z ceglasto-pomarańczowej czekoladki Bourjois na chłodny/ neutralny Bahama Mama. Zdecydowanie wart swojej ceny
Mogłaś tego nie pisać... ;-)

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Mam i mogę go porównać do NYXa Taupe albo Hooli.
Myślałam też o tym Nyxie. Spokojnie można nim zastąpić Mamuśkę?
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:46   #2890
ladyfinger88
Raczkowanie
 
Avatar ladyfinger88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Właśnie tak przeglądałam swoje subskrypcje i zauważyłam, że Radzka ma tylko 32 tys. subskrypcji. Kurcze wydawało mi się, że ona jest bardziej popularna i ma ich przynajmniej dwa razy tyle...
__________________
Insta
ladyfinger88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:47   #2891
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII



Zakupy u Boogie- było?
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 12:50   #2892
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

LGS :

__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:04   #2893
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Szkoda że Lulu rezygnuje, ale ją rozumiem. Mam nadzieje że czasem nam tutaj napisze Co u niej slychac.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:12   #2894
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Część Dziewczyny !
Od dawna śledzę yt i te wszystkie "Beauty Guru.."
Chyba najwyższy czas dołączyć do tego wątku.

Co do filmiku Karoliny ze Stylizacji i wykonania tego makijażu..
Zupełnie nie podoba mi się makijaż jak i technika jego wykonania, dziewczyna która go wykonuje chyba naprawdę zaczyna się dopiero uczyć..
Choć podobno wykonuje makijaże na sesje, nie wiem co myśleć. Ostatnio filmiki Karo coraz mniej mi się podobają.. Zaniedbała trochę swój kanał przez nowy kanał z DG.

Co myślicie o Ali ?

__________________
Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie.
Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie.
Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie.
Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:50   #2895
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Szkoda że Lulu rezygnuje, ale ją rozumiem. Mam nadzieje że czasem nam tutaj napisze Co u niej slychac.
Ale stało się coś konkretnego? Czy tak po prostu znudziło się jej?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:53   #2896
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

z Karolą jest Emilia Lipińska, o której nie raz tu wspominałam i nawet zostałam posądzona o bycie nią
a tak w ogóle to przez tydzień mnie nie było, 3 dni nadrabiałam wątek. teraz lecę nadrabiać juciuba
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:05   #2897
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
z Karolą jest Emilia Lipińska, o której nie raz tu wspominałam i nawet zostałam posądzona o bycie nią
myślałam, że przesadzacie trochę z hejtowaniem makijażu ale właśnie doszłam do momentu, gdy został nałożony róż, bronzer i okropnie różowa szmina. Karolina wygląda jak brudna, ma plamy kolorów i sztucznie uśmiecha się do kamery. To ma być makijaż na lato? Poza tym wychodzę z założenia, że lepiej nie konturować twarzy wcale niż próbować i przedobrzyć.

A i widzę, że ta Emilia wysmarowała niesamowicie długi komentarz pod filmikiem, z tekstami typu kurczę Karolajn, widzę nikt tu chyba nie skumał idei tego makijażu oraz Nie możecie więc po prostu skorzystać z tych porad, przetestować z pokorą a może i przyswoić skoro daje je Wam ktoś kto żyje z malowania, niż krytykować i na siłę udowadniać, że się myli? oooraz najlepsze na koniec: Zresztą to normalny syndrom, że jak pojawia się nowa dziewczyna przypisująca sobie miano make up artist to rzesza nagle chce ją zdeprecjonować. Typowa psychologia

Przednie racjonalizacje, przednie

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:16
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:22   #2898
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Jedyne co osiągnęła Karola tym filmem to to, że ludzie rzeczywiście wchodzą na kanal jej gościa - i dają łapki w doł pod najnowszymi filmami... chyba nie o taki efekt chodziło, niestety. A usilne próby obrony przez Karo i Emilię (zamiast przyznać "tak, nałożyłam zle ten bronzer sory" - "le tak bywa, ze mało kto tym bardziej widasc Karolę ciagle w innej wersji, rozumie wizje makijażystów. Stąd też i my malujemy się czasem tak jak przeciętne dziewczyny nigdy by się nie pomalowały" czy tez "miałam tyko 20 minut na ten makijaż i mało kosmetyków" - to PO CO nagrywać film na odwal się?) też odnoszą skutek odwrotny od zamierzonego.

nie wspomnę już nawet o teoriach spiskowych pt.
Cytat:
Zresztą to normalny syndrom, że jak pojawia sie nowa dziewczyna przypisująca sobie miano make up artist to rzesza nagle chce ją zdeprecjonować. Typowa psychologia

nie chcę deprecjonować Emilii, bo po jednym makijażu nie sposób jest ocenić czy jest dobrą makijażystką - ale po co iść w zaparte i bronić makijażu który ewidentnie nie wyszedł? Każdemu może zdarzyć sie słabszy dzien/praca. Szkoda tylko, że przez to wszystko Emilia działa tylko na swoją szkodę.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:24
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:43   #2899
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
myślałam, że przesadzacie trochę z hejtowaniem makijażu ale właśnie doszłam do momentu, gdy został nałożony róż, bronzer i okropnie różowa szmina. Karolina wygląda jak brudna, ma plamy kolorów i sztucznie uśmiecha się do kamery. To ma być makijaż na lato? Poza tym wychodzę z założenia, że lepiej nie konturować twarzy wcale niż próbować i przedobrzyć.

A i widzę, że ta Emilia wysmarowała niesamowicie długi komentarz pod filmikiem, z tekstami typu kurczę Karolajn, widzę nikt tu chyba nie skumał idei tego makijażu oraz Nie możecie więc po prostu skorzystać z tych porad, przetestować z pokorą a może i przyswoić skoro daje je Wam ktoś kto żyje z malowania, niż krytykować i na siłę udowadniać, że się myli? oooraz najlepsze na koniec: Zresztą to normalny syndrom, że jak pojawia się nowa dziewczyna przypisująca sobie miano make up artist to rzesza nagle chce ją zdeprecjonować. Typowa psychologia

Przednie racjonalizacje, przednie
Nasze internetowe gwiazdy tak uwierzyły w swoją wielkość, że każde negatywne komentarze racjonalizują zazdrością o sukces (Barbara Mejbelinowa), zazdrością o karierę (makeup artists ze słonią ręką- sorry, słoniki), zazdrością o szczupłą sylwetkę (XS). Drogie guru- czasem po prostu zrobicie brzydką kupę, którą nie każdy chce wąchać.
Podejście- wszyscy sa winni, a ja taka biedna i malutka, to dopiero 'typowa psychologia'.

Ja w tym makijażu nie widzę nic nadzywczajnego- Karola lubi być na bogato, żeby się i świeciło, i dziewczęco i mrocznie było- ale nieumiejętość reagowania na krytykę, tak z klasą, to już mi działa na nerwy. Przyjmuj uwagi tak, jak przyjmujesz komplementy.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:50
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 14:47   #2900
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Jedyne co osiągnęła Karola tym filmem to to, że ludzie rzeczywiście wchodzą na kanal jej gościa - i dają łapki w doł pod najnowszymi filmami... chyba nie o taki efekt chodziło, niestety. A usilne próby obrony przez Karo i Emilię (zamiast przyznać "tak, nałożyłam zle ten bronzer sory" - "le tak bywa, ze mało kto tym bardziej widasc Karolę ciagle w innej wersji, rozumie wizje makijażystów. Stąd też i my malujemy się czasem tak jak przeciętne dziewczyny nigdy by się nie pomalowały" czy tez "miałam tyko 20 minut na ten makijaż i mało kosmetyków" - to PO CO nagrywać film na odwal się?) też odnoszą skutek odwrotny od zamierzonego.

nie wspomnę już nawet o teoriach spiskowych pt.



nie chcę deprecjonować Emilii, bo po jednym makijażu nie sposób jest ocenić czy jest dobrą makijażystką - ale po co iść w zaparte i bronić makijażu który ewidentnie nie wyszedł? Każdemu może zdarzyć sie słabszy dzien/praca. Szkoda tylko, że przez to wszystko Emilia działa tylko na swoją szkodę.[COLOR="Silver"]

Co za bzdury ona wypisuje. Przeciez tu chodzi o podstawy jakiejkolwiek estetyki. Wszystko jest niechlujne i niedopasowane do Karoli, co robi jej na twarzy krzywde. Jakos jak np Maxi czy RLM zaczynala, co bylo tak naprawde niedawno to jakos nikt och niedeprecjonowal, bo obie pokazaly cos nowego i mega starannie, a to co zaprezentowala Emilia no to sorry. W zyciu nie pozwolilabym swojej klientce, by na takie cos spojrzala, a co dopiero wrzucac to w Internet. Troche pokory i jakiegos krytycyzmu wobec samej siebie, dzizas.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:00   #2901
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Co za bzdury ona wypisuje. Przeciez tu chodzi o podstawy jakiejkolwiek estetyki. Wszystko jest niechlujne i niedopasowane do Karoli, co robi jej na twarzy krzywde. Jakos jak np Maxi czy RLM zaczynala, co bylo tak naprawde niedawno to jakos nikt och niedeprecjonowal, bo obie pokazaly cos nowego i mega starannie, a to co zaprezentowala Emilia no to sorry. W zyciu nie pozwolilabym swojej klientce, by na takie cos spojrzala, a co dopiero wrzucac to w Internet. Troche pokory i jakiegos krytycyzmu wobec samej siebie, dzizas.
oan niekoniecznie "zaczyna" - wrzuca filmy na youtube od dwóch lat, więc świeżynką nie jest. robi też makijaże na sesje zdjęciowe. Tym bardziej nie rozumiem tłumaczenia "bo mi się ręka trzęsła z nerwów".
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:13   #2902
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
oan niekoniecznie "zaczyna" - wrzuca filmy na youtube od dwóch lat, więc świeżynką nie jest. robi też makijaże na sesje zdjęciowe. Tym bardziej nie rozumiem tłumaczenia "bo mi się ręka trzęsła z nerwów".

Wlasnie poczytalam jej komentarze i rece mi opadly...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:13   #2903
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Milczenie jest złotem,czego ta Emilia chyba nie wie..Jej komentarz''żeby było, że dalej się tylko bronię i tłumaczę? miałam sie w ogole tu nie udzielac a i tak się dałam sprowokować w zbyt wielu komentarzach. I odpowiem, a Was to i tak bedzie gówno obchodzić i dalej będziecie mnie miażdżyć w ogole nie biorąc pod uwagę tego co mówię :/ ale proszę : Tuszować nie chciałam z tego względu, że przy tym jak ręka ze stresu mi latała przy rysowaniu/rozcieraniu kreski i brwi co zapewne widać, to wolałam nie ryzykować z maskarą, bo albo bym jej wsadziła w oko, albo zrobiłabym to równie nieudolnie. I własnie te trzęsące ręce były głównym powodem tego co się na twarzy Karoliny zadziało, no ale po co tam wziąć to pod uwagę przy ocenie, skoro ewidentnie to widać, lepiej mnie pocisnąć. A że wiem jak dobrze Karolina tuszuje sobie rzęsy, to smiało mogłam jej zaufać. U klientek/modelek nawet gdy mówią, że wolą to zrobić same, kategorycznie nie pozwalam na to. pozdrawiam. mode offtarz ''
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:18   #2904
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cześć dziewczyny Podczytywałam Was już parę tygodni, ale makijaż Karoliny i tłumaczenia jej mejkap guru aż sprawiły, że mam ochotę dołączyć To, co ta dziewczyna zrobiła jej na twarzy, to jakiś koszmar. Wygląda jakby była przeokrutnie brudna i na pewno nie wygląda to to jak makijaż na lato. Tłumaczenia, że "ja lubię dużo bronzera" jakoś do mnie nie przemawiają, bo ja też, a takiej kupy sobie na policzkach mimo wszystko nie robię.
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:24   #2905
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Podczytywałam Was już parę tygodni, ale makijaż Karoliny i tłumaczenia jej mejkap guru aż sprawiły, że mam ochotę dołączyć To, co ta dziewczyna zrobiła jej na twarzy, to jakiś koszmar. Wygląda jakby była przeokrutnie brudna i na pewno nie wygląda to to jak makijaż na lato. Tłumaczenia, że "ja lubię dużo bronzera" jakoś do mnie nie przemawiają, bo ja też, a takiej kupy sobie na policzkach mimo wszystko nie robię.
wyszła kupa bo nawaliła ten bronzer na nieprzypudrowaną skórę. O ile Magdalena Pieczonka zrobiła na Horodyńskiej to samo bo umie produkty ładnie rozetrzeć i połączyć, to ta pani ma ewidentnie problem - po co więc sama sobie zrobiła pod górkę? Jestem pewna, że Karolina robi dobrą minę do złej gry, bo ten filmik kręcony w biuru miał pomóc Emilii w zdobyciu nowych widzów i klientów no ale tym samym robi ze swoich subskrybentów idiotów, bo jaki jest efekt, każdy widzi.

tak poza tym to cześć
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:24   #2906
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Podczytywałam Was już parę tygodni, ale makijaż Karoliny i tłumaczenia jej mejkap guru aż sprawiły, że mam ochotę dołączyć To, co ta dziewczyna zrobiła jej na twarzy, to jakiś koszmar. Wygląda jakby była przeokrutnie brudna i na pewno nie wygląda to to jak makijaż na lato. Tłumaczenia, że "ja lubię dużo bronzera" jakoś do mnie nie przemawiają, bo ja też, a takiej kupy sobie na policzkach mimo wszystko nie robię.
Emilia krytykuje dużo dziewczyn na yt w komentarzach i w moim mniemaniu wydaje się być arogancka, zbyt pewna siebie i wyrachowana.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:31   #2907
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
wyszła kupa bo nawaliła ten bronzer na nieprzypudrowaną skórę. O ile Magdalena Pieczonka zrobiła na Horodyńskiej to samo bo umie produkty ładnie rozetrzeć i połączyć, to ta pani ma ewidentnie problem - po co więc sama sobie zrobiła pod górkę? Jestem pewna, że Karolina robi dobrą minę do złej gry, bo ten filmik kręcony w biuru miał pomóc Emilii w zdobyciu nowych widzów i klientów no ale tym samym robi ze swoich subskrybentów idiotów, bo jaki jest efekt, każdy widzi.

tak poza tym to cześć
ale subskrybenci (poza kilkoma wyjątkami w stylu "O BOZE ODPISAŁAS MI, PIĘKNIE JEST, NIE WIEM CZMEU SIE CZEPIAJĄ, NIE ZWRACAJ UWAGI NA BEZPODSTAWNE HEJTY, JESTES MOJĄ IDOLKĄ : *") tez mają swoje mózgi i jak widać po łapkach w dół i tym co się dzieje na kanale Emilii - wyszła z tego raczej antyreklama.

a tak poza tym, to nowa Rozmarzona
https://www.youtube.com/watch?v=rb46iMNmCiY

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2014-08-21 o 15:33
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:39   #2908
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę po jej filmach to ona nie pracuje - przynajmniej nie na etat standardowy 7-15.
A nie jest tak, ze MissPK ciągle jest w domu z poprzednim dzieckiem?

Patisia i nigdzie nie napisalam, ze wyklucza- więc takie komentarze to trochę dziwne
Przecież można mieć firmę i wtedy nie masz normowanego czasu pracy

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
XSka na swoim insta chwali kolejne nowości z glamshopu, "zamienniki", "odpowiedniki", "inspiracje". Dziewczyny w komentarzach podpowiadają co jeszcze z innych firm chciałyby, żeby Hanulka wyprodukowała ze swoim logo. Nie wiedziałam, że glamshop to będzie sklep z podróbkami. I jaki jest sens robienia na przykład grzebyczka z inglota, który jest bardzo dobry, działa i kosztuje 16 zł. Zrobi go za 14?
NIe rozumiesz, że niektórzy wolą biały glam-grzebyk?!
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:40   #2909
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
oan niekoniecznie "zaczyna" - wrzuca filmy na youtube od dwóch lat, więc świeżynką nie jest. robi też makijaże na sesje zdjęciowe. Tym bardziej nie rozumiem tłumaczenia "bo mi się ręka trzęsła z nerwów".
Powiem tak - najlepiej to "dzieło" oddaje wyraz twarzy Karoli od 7-8 minuty :P Sama już się nauczyłam, żeby shitu do internetu nie wrzucać, bo źle to się kończy.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:43   #2910
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

co Emilia daje pod tym filmikiem w komentarzach
zerooo dystansu, zero ciekawa jestem tylko jak szybko Karola usunie filmik :"D
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 15:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.