Miłośniczki Mango! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 18:31   #2911
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
Ale np.buty zakupione w sklepie internetowym można zwracać. Ja będę zwracała koralowe szpilki (są za duże), ale muszę je wysłać do Hiszpanii, bo w Polsce dopiero pracują nad procedurą zwrotów i wymian w sklepie stacjonarnym, towarów zakupionych w sklepie internetowym - takie info otrzymałam w sklepie w GM
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Czytałam na stronie, że można, ale panie w Mango powiedziały mi, że nie. Jeśli jednak można odesłać, to fajnie, z tym że wysyłka butów jest kosztowna.
Naprawdę nie można dokonywać zwrotów rzeczy zakupionych w sklepie internetowym stacjonarnie? To dobrze, że zamówiłam tylko koszulę i nie ryzykowałam z niczym innym, bo mogłabym mieć mały problem z ewentualnym zwrotem Raz jak odsyłałam im sukienkę, to za przesyłkę musiałam zapłacić 70 zł a na sam przelew czekałam chyba z 2 miesiące Także tej drogi absolutnie nie polecam.
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 18:41   #2912
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
A czy ona na przodzie bardzo prześwituje?
soulie masz ją?
Tak, mam Jest trochę prześwitująca ale dla porównania, jeśli kojarzysz zarową koszulę ze stójka w innym kolorze z obecnej kolekcji, to ta zarowa prześwituje dużo bardziej. Materiał (oprócz rękawów) jest podobny do tego w słynnych marynarkach za 129zł (tylko oczywiście cieńszy).

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie można dokonywać zwrotów rzeczy zakupionych w sklepie internetowym stacjonarnie? To dobrze, że zamówiłam tylko koszulę i nie ryzykowałam z niczym innym, bo mogłabym mieć mały problem z ewentualnym zwrotem Raz jak odsyłałam im sukienkę, to za przesyłkę musiałam zapłacić 70 zł a na sam przelew czekałam chyba z 2 miesiące Także tej drogi absolutnie nie polecam.
Z tymi zwrotami w sklepach stacjonarnych jest różnie. W jednych przyjmują, w innych nie. Trzeba pytać.
Co do odsyłania do Hiszpanii, to polecam zapakować w kopertę i wysłać listem poleconym ekonomicznym. Zwracałam już w taki sposób dwa razy i nie było problemów. Przesyłka taka do 0,5kg kosztuje 16,30zł, a od 0,5 do kilograma 26,60zł. List dochodzi po około 7 dniach.

Przy okazji mam pytanie - z czym nosicie tę pudrową marynarkę za 129zł? Mam ją ale jakoś nie mogę się przekonać Jakoś tak infantylnie się w niej czuję

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2012-03-18 o 18:47
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 19:34   #2913
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość


Przy okazji mam pytanie - z czym nosicie tę pudrową marynarkę za 129zł? Mam ją ale jakoś nie mogę się przekonać Jakoś tak infantylnie się w niej czuję

Ja ją mierzyłam do bluzki z granatowym kołnierzykiem i wyglądała moim zdaniem bardzo fajnie. To był jedyny chyba powód dla którego mogłabym ją kupić
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 19:37   #2914
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tak, mam Jest trochę prześwitująca ale dla porównania, jeśli kojarzysz zarową koszulę ze stójka w innym kolorze z obecnej kolekcji, to ta zarowa prześwituje dużo bardziej. Materiał (oprócz rękawów) jest podobny do tego w słynnych marynarkach za 129zł (tylko oczywiście cieńszy).
A jaki masz rozmiar? Możesz podać wymiary?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 20:46   #2915
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Miłośniczki Mango!

Ma ktoś może linka do kuferka lakierowanego??? W piątek był na stronie a teraz nie ma
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 20:51   #2916
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Ma ktoś może linka do kuferka lakierowanego??? W piątek był na stronie a teraz nie ma



http://shop.mango.com/PL/p/mango/new...9&orig=catalog
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 21:28   #2917
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Miłośniczki Mango!

dziękuję
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 08:17   #2918
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Ile szły Wasze przesyłki zamawiane do sklepu stacjonarnego?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:34   #2919
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ile szły Wasze przesyłki zamawiane do sklepu stacjonarnego?
To pytanie już padło na tym wątku nie raz, poczytaj troszkę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:46   #2920
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
To pytanie już padło na tym wątku nie raz, poczytaj troszkę
Zadałam je właśnie dlatego, że nie doszukałam się odpowiedzi na ostatnich stronach a ciężko przeglądać cały czy większość wątku
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:50   #2921
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Zadałam je właśnie dlatego, że nie doszukałam się odpowiedzi na ostatnich stronach a ciężko przeglądać cały czy większość wątku
Jest cosik takiego jak wyszukiwarka, nikt nie każe przeglądać wszystkich stron wątku Wystarczy z niej po prostu skorzystać Bo pytanie o dostawę do sklepu przewija się non stop przez ten wątek.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:27   #2922
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jest cosik takiego jak wyszukiwarka, nikt nie każe przeglądać wszystkich stron wątku Wystarczy z niej po prostu skorzystać Bo pytanie o dostawę do sklepu przewija się non stop przez ten wątek.
..która niestety działa tak, a nie inaczej Nie jestem głupia więc nie musisz pisać tak, jakbym była bo zanim zadałam pytanie, to z niej skorzystałam. Wątek jest chyba po to, żeby w nim pisać i zadawać pytania. Przewinęło się kilka razy i pewnie jeszcze przewinie, jak Cię drażni, to nie musisz tu zaglądać czy odpisywać na takie wiadomości
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:32   #2923
cosmopolitan3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 83
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
..która niestety działa tak, a nie inaczej Nie jestem głupia więc nie musisz pisać tak, jakbym była bo zanim zadałam pytanie, to z niej skorzystałam. Wątek jest chyba po to, żeby w nim pisać i zadawać pytania. Przewinęło się kilka razy i pewnie jeszcze przewinie, jak Cię drażni, to nie musisz tu zaglądać czy odpisywać na takie wiadomości
Charlotte nie denerwuj się niestety Forget_me miała rację, wystarczy wpisać w "przeszukaj ten wątek" chociażby "dostawa do sklepu" i dowiesz się co i jak Wątek faktycznie jest po to żeby pisać, ale niekoniecznie wałkować temat po raz enty
cosmopolitan3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:46   #2924
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez cosmopolitan3000 Pokaż wiadomość
Charlotte nie denerwuj się niestety Forget_me miała rację, wystarczy wpisać w "przeszukaj ten wątek" chociażby "dostawa do sklepu" i dowiesz się co i jak Wątek faktycznie jest po to żeby pisać, ale niekoniecznie wałkować temat po raz enty
Już znalazłam, także pytanie nieaktualne Niestety dalej z wyszukiwarką jakoś się nie umiem zaprzyjaźnić, ale poświęciłam trochę czasu na przejrzenie tematu wstecz
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:56   #2925
tasty tini
Raczkowanie
 
Avatar tasty tini
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Miłośniczki Mango!

dziewczyny pomóżcie. Próbuję zamówić bluzkę online, ale przy zakładce delivery adress nigdzie nie widzę możliwości zamówienia do sklepu

dziękuję- mam- znalazłam

Edytowane przez tasty tini
Czas edycji: 2012-03-19 o 13:18
tasty tini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:00   #2926
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Miłośniczki Mango!

W zakładce Final summary and payment w polu "shipping" możesz wybrać dostawę na podany adres lub do sklepu.

przy okazji witam na forum, czytam od dawna, ale nastał dzień zalogowania pozwolę sobie dołączyć do wątku
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:21   #2927
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
..która niestety działa tak, a nie inaczej Nie jestem głupia więc nie musisz pisać tak, jakbym była bo zanim zadałam pytanie, to z niej skorzystałam. Wątek jest chyba po to, żeby w nim pisać i zadawać pytania. Przewinęło się kilka razy i pewnie jeszcze przewinie, jak Cię drażni, to nie musisz tu zaglądać czy odpisywać na takie wiadomości
Dziewczyno wrzuć na luz!!! Nie miałam zamiaru robić z Ciebie "głupiej". Najwyraźniej musisz źle korzystać z wyszukiwarki, skoro nie potrafisz znaleźć odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.
Rozumiem, że można zadawać na wątku nurtujące pytania, ale nie popadajmy w paranoję, bo pytanie, ile się czeka za przesyłką do sklepu padło już tutaj milion razy!!! Odpowiedzieć, jak sama widzisz nie odpowiedziałam na nie, bo ileż można czytać to samo? Wystarczy troszkę chęci do przejrzenia/ przeszukania wątku i znajdzie się odpowiedzi na zadawane pytania, bez konieczności zaśmiecania wątku.
Jakbyś tu siedziała troszkę dłużej, a nie tylko wpadała z pytaniem, ile się czeka za przesyłką, to uwierz, że kolejne tego typu pytanie też by Cię zirytowało. Bo korzystanie z wyszukiwarki naprawdę nie boli.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:26   #2928
tasty tini
Raczkowanie
 
Avatar tasty tini
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
W zakładce Final summary and payment w polu "shipping" możesz wybrać dostawę na podany adres lub do sklepu.

przy okazji witam na forum, czytam od dawna, ale nastał dzień zalogowania pozwolę sobie dołączyć do wątku
dziękuję witaj!

Moja biała bluzeczka zamówiona. Uff pierwsze zakupy online za mną
tasty tini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:38   #2929
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłośniczki Mango!

jest już dostępne kilka rzeczy w zakładce PROMOTIONS
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 17:15   #2930
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
A jaki masz rozmiar? Możesz podać wymiary?
Mam S.
szerokość od pachy do pachy - 48cm
długość - 66,5cm
szerokość na dole 52cm

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2012-03-19 o 17:16
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:23   #2931
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
jest już dostępne kilka rzeczy w zakładce PROMOTIONS
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:28   #2932
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
jest już dostępne kilka rzeczy w zakładce PROMOTIONS
Kiepskie te promocje Jedynie nudziakowe piptoły wpadły mi w oko, ale u mnie w Mango ich nie było, a boję się zamówić w ciemno, nie wiem, jaką rozmiarówkę mają ich buty.
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:45   #2933
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dziewczyno wrzuć na luz!!! Nie miałam zamiaru robić z Ciebie "głupiej". Najwyraźniej musisz źle korzystać z wyszukiwarki, skoro nie potrafisz znaleźć odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.
Rozumiem, że można zadawać na wątku nurtujące pytania, ale nie popadajmy w paranoję, bo pytanie, ile się czeka za przesyłką do sklepu padło już tutaj milion razy!!! Odpowiedzieć, jak sama widzisz nie odpowiedziałam na nie, bo ileż można czytać to samo? Wystarczy troszkę chęci do przejrzenia/ przeszukania wątku i znajdzie się odpowiedzi na zadawane pytania, bez konieczności zaśmiecania wątku.
Jakbyś tu siedziała troszkę dłużej, a nie tylko wpadała z pytaniem, ile się czeka za przesyłką, to uwierz, że kolejne tego typu pytanie też by Cię zirytowało. Bo korzystanie z wyszukiwarki naprawdę nie boli.
Nie wiem po co ciągniesz ten temat i to w dodatku w takim tonie Można napisać praktycznie wszystko ale jakieś zasady kultury chyba obowiązują i miło by było je przestrzegać przy zwracaniu uwagi drugiej osobie Tyle z mojej strony.


Wracając do tematu właściwego: są u Was w sklepach stacjonarnych te bluzki z kołnierzykiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bluzka.jpg (12,2 KB, 10 załadowań)
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:49   #2934
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Nie wiem po co ciągniesz ten temat i to w dodatku w takim tonie Można napisać praktycznie wszystko ale jakieś zasady kultury chyba obowiązują i miło by było je przestrzegać przy zwracaniu uwagi drugiej osobie Tyle z mojej strony.


Wracając do tematu właściwego: są u Was w sklepach stacjonarnych te bluzki z kołnierzykiem?
Chya jesteś troszkę przewrażliwiona na punkcie swojej osoby, bo w swojej wypowiedzi Cię na pewno nie obraziłam. Nie wiem też, w którym miejscu wykroczyłam poza zasady kultury
Niemniej temat kończę, bo skoro uważasz, że napisanie komuś, żeby przed zadaniem pytania troszkę poczytał wątek albo skorzystał z wyszukiwarki jest pisaniem w złym tonie i wykraczanie poza zasady kultury, to cóż...gratuluję podejścia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:59   #2935
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ja ją mierzyłam do bluzki z granatowym kołnierzykiem i wyglądała moim zdaniem bardzo fajnie. To był jedyny chyba powód dla którego mogłabym ją kupić
Dzięki zestawiłam ją z granatowym i rzeczywiście trochę lepiej ale nadal nie jestem przekonana. Chyba będę odsyłać
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:08   #2936
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dzięki zestawiłam ją z granatowym i rzeczywiście trochę lepiej ale nadal nie jestem przekonana. Chyba będę odsyłać
Moim zdaniem niespecjalnie się im ten kolor udał. Jest zbyt "świnkowy", mało komu pasuje taki róż, gdyby dodali trochę beżu na pewno łatwiej byłoby ją nosić. Przymierzałam ją razem z białą i wyglądałam koszmarnie
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:11   #2937
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez alexanne Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niespecjalnie się im ten kolor udał. Jest zbyt "świnkowy", mało komu pasuje taki róż, gdyby dodali trochę beżu na pewno łatwiej byłoby ją nosić. Przymierzałam ją razem z białą i wyglądałam koszmarnie
dokładnie szkoda, że nie jest bardziej pudrowy, jaśniejszy.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:32   #2938
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie można dokonywać zwrotów rzeczy zakupionych w sklepie internetowym stacjonarnie? To dobrze, że zamówiłam tylko koszulę i nie ryzykowałam z niczym innym, bo mogłabym mieć mały problem z ewentualnym zwrotem Raz jak odsyłałam im sukienkę, to za przesyłkę musiałam zapłacić 70 zł a na sam przelew czekałam chyba z 2 miesiące Także tej drogi absolutnie nie polecam.
Nie, nie, w niektórych Mango przyjmują zwroty zamówień online, ale - tak przynajmniej powiedziano mi w "moim" Mango, za wyjątkiem butów, bielizny i biżuterii.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:47   #2939
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam S.
szerokość od pachy do pachy - 48cm
długość - 66,5cm
szerokość na dole 52cm
Bardzo Ci dziękuję Ja zazwyczaj noszę M (w porywach do L w Mango), ale chyba w przypadku tej koszuli M-ka powinna być ok. Chyba nie ma sensu brać większej, jak myślisz?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:15   #2940
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Miłośniczki Mango!

Może ma ktoś doświadczenie z wiskozą z Mango? Wpadła mi w oko jedna sukienka ale zastanawiam się czy będzie się mechacić
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 11:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.