Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-07, 19:13   #2911
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
_____
Byłam dziś z mężem obejrzeć porodowkę oddaloną o 60km od mojej miejscowości. Wyczytałam na gdzierodzic.info że jest taka możliwość, tyle tylko że na miejscu dowiedzieliśmy się, że położna nie ma czasu (w rejestracji wykonali telefon) i odesłali nas
Ech, mogłam wcześniej zadzwonić, jakoś mi nie przyszło to do głowy ale w ramach rekompensaty kupiłam Tosi ubranka 😛 Na zakupach wciąż twardnial mi brzuch i ledwo przebierałam nogami.

Nie podoba mi się to że nie mogę się zdecydować gdzie odbędzie się mój poród.. W moim miejscowym szpitalu nie ma zzo i to mnie najbardziej odstrasza. Gdyby nie to, na pewno nie wahałabym się i rodziłabym na miejscu... Choć pewnie tak właśnie się to skończy...

Miłego popołudnia
Szkoda,że nie udało Ci sie obejrzeć tej porodówki. Będziesz jeszcze próbować? W rejonowym szpitalu są jakieś inne środki przeciwbólowe poza zzo?

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Elektronicznym.
Z Lena w 39 tc zaczęło mi skakać ciśnienie, aż dziś spradzilam. A we wtorek mam 38tc0 czyli zaczynam 39
Wcześniej chyba też mierzyłaś ciśnienie w tej ciąży, dobrze kojarzę? Leków nie bierzesz? Dość wysokie , ale w sumie to po przekroczeniu tych wartości trzeba reagować.. Ja chyba poczekałabym do rana i jeśli wynik byłby nadal graniczny to jednak wybrałabym się na IP.
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 19:21   #2912
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość


Wczoraj nabawiłam się mega stresu.. Mama od kilku dni pierwszy raz w życiu skarżyła się,że się źle czuje.. że jej słabo, ma uczucie, jakby brakowało powietrza.. suchość w nosie i ustach.. Na prawdę wygladała źle.. Jakby ledwo stała o własnych siłach.. pojechaliśmy z nią na IP.. No i tam spotkało nas mega rozczarowanie i przykrość..
Generalnie mama choruje na schizofrenię paranoidalną.. leczy się od kilku mcy dopiero, ale widać znaczną poprawę.. Minęły jej urojenia, przestała wymyslać bzdury.. Fakt nadal jest wycofana, ale przynajmniej spokojna i wyciszona, widzę, że sensowniej myśli i ma duża świadomość co się wokól niej dzieje..
No i kiedy lekarka zobaczyła, że mama choruje na schizofrenie uznała, że mama udaje: Całkowicie zlekceważyła co mówi.. To było takie przykre.. Pozbawiono ją jakby tożsamości.. Tak, jakby chory psuchicznie nie miał prawa chorować i źle się poczuć.. eh
Tłumaczyła mi jak głupiej, żeby nie brać do siebie słow mamy: Jakby ją k*rwa lepiej znała ode mnie..
Stanowczo zasugerowałam, żeby ją zbadała, bo mama nigdy mimo choroby i przed chorobą nie skarżyła się na cokolwiek!
Znając ją pewnie siedziałaby w zaciszu i cierpiała po cichutku.. taka zawsze była.. wiec jeśli zgłosiła to nam tzn, że naprawdę niepokoi się o swoje zdrowie.. Badanie nic właściwie nie wykazało.. Badania podstawowe, jak zwykle.. Spojrzała w gardło, zrobiła ekg i morfologie.. Chociaz morfologia jest wiarygodna na czczo: a mama była po posiłku.. nawet nie sprawdzili tarczycy, na którą mama choruje.. Po prostu nas zbyli..
Jutro idę z nią do lekarza do przychodni.. Mam nadzieje, że zrobią jej usg tarczycy, bo wydaje mi się, że to jest powodem dusznosci..



W takim przypadku nie dziwię się, że ludzie mający problemy psychicznie nie przyznają się do tego.. Z góry są wykluczeni ze społeczeństwa.. wrzucani do jednego wora i mający przypisaną metkę 'świra' .. To takie przykre.. Przecież Ci ludzie czują!
Mama poczuła się nie jak człowiek..

Ojej, współczuję, okropne traktowanie.
Powodzenia jutro u lekarza, życzę zdrowia Twojej mamie!

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
:



A mi skoczylo ciśnienie . Właśnie mierzylam i mam 130/90. Także dziś będę kontrolować i w razie czego jutro mój gin już wraca z urlopu to pójdę do niego.

Ech, to kontroluj koniecznie, oby ładne wyniki wychodziły.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
hello
przez cały tydzień się przeprowadzaliśmy, więc nie miałam czasu na internet i wizaż, ale już teraz obiecuję wrócić i regularnie się udzielać
nadrobiłam wszystkie Wasze posty i widzę, że wątek rozkręcony na dobre
gratulacje z okazji wszystkich porodów

kasia super, ze już wracacie do domu, duże dziewczyny się urodziły

apropo ubranek mi też się zdaje, że niektóre te 56 to jakies ogromne są, mój dzidziuś aktualnie ma wagę raptem 2700 (37+1 z usg) i lekarz prognozuje ok 3-3100 przy porodzie, więc cały czas się głowie czy nie zamówić chociaż kilka tych w rozmiarze 50.

zamówiłam też kocyko-kołderkę i kurę ze sklepu baby bubmlebee na fb i już przyszły i są bardzo dobrze wykonane i wcale niedrogie, także polecam
poskładaliśmy też łóżeczko także już powoli możemy się rozpakowywać, chociaż po wczorajszej wizycie nic nie wskazuje na to że będziemy rodzić w najbliższym czasie

To fajnie, że już po przeprowadzce, odpoczniesz i powizażujesz.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość


żeby coś ruszyło od poniedziałku
Ja też wrzuciłam ubrania małej do osobnej reklamówki i są w bocznej kieszeni mojej torby.



Wczoraj zaaranżowaliśmy kącik Antosi u nas w sypialni, żebyśmy się już trochę przyzwyczaili do nowego rozkładu i nie potykali potem o łóżeczko czy fotel
Właśnie oglądam na "jedynce" "Jak urodzić i nie zwariować" Przyda się

U mnie w szpitalu dają ubranka, ale na wszelki wypadek wzięłam po jednej sztuce ze wszystkiego tj: body dł rękaw, body kr rękaw, spodenki, pajacyk, czapeczka, skarpetki, niedrapki i taki sam zestaw naszykowałam w domu dla TŻa żeby przywiózł na wyjście dla małej.

Dzięki.
Fajnie, że kącik już macie zaaranżowany.

Też oglądałam kawałek tego filmu u teściów. :P

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Niedzielne sie witam... Gdybyście poszukiwały inspiracji żywieniowych na kolejne dni wstawiam menu szpitalne


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Jeszcze tylko napisze ze u mnie bez zmian. Czekamy


Wysłane za pomocą magii

Dzięki za inspiracje.
Trzymam kciuki za zmiany!

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
_____
Byłam dziś z mężem obejrzeć porodowkę oddaloną o 60km od mojej miejscowości. Wyczytałam na gdzierodzic.info że jest taka możliwość, tyle tylko że na miejscu dowiedzieliśmy się, że położna nie ma czasu (w rejestracji wykonali telefon) i odesłali nas Ech, mogłam wcześniej zadzwonić, jakoś mi nie przyszło to do głowy ale w ramach rekompensaty kupiłam Tosi ubranka Na zakupach wciąż twardnial mi brzuch i ledwo przebierałam nogami.

Nie podoba mi się to że nie mogę się zdecydować gdzie odbędzie się mój poród.. W moim miejscowym szpitalu nie ma zzo i to mnie najbardziej odstrasza. Gdyby nie to, na pewno nie wahałabym się i rodziłabym na miejscu... Choć pewnie tak właśnie się to skończy...

Miłego popołudnia :

To szkoda, że Was odesłali... A tam mają zzo?


Byliśmy dzisiaj u teściów i u cioci męża, trochę było do tego łażenia i jestem strasznie zmęczona, a młody mi okropnie uciska podwozie. W aucie na nierównościach ciężko wytrzymać. :P Miałam też baaardzo dużo twardnień brzusznych połączonych z bólem w krzyżu i takim jakby ściskaniem w dół. Muszę odpocząć, bo zdycham. :P
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 19:24   #2913
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Afrodita przykro mi, że lekarka Was tak potraktowała, przecież bez badań dokładnych nie można stawiać diagnozy i posądzać kogoś że udaje. Co za ludzie:/

Babygirl1990 szkoda że na darmo pojechaliście. A umówiliście się na inny termin obejrzeć?
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 19:26   #2914
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ehh zdrówka życzę..
nie powiem Ci ile dokładnie,torba już spakowana ,ale z tego co kojarzę-wziełam dwa pajace, i po praę sztuk boy i spodenek (gdzieś po 3-4?)..ale u mnie nie trzeba mieć ubrań dla dziecka..


spodziewałam się tego.. dzieciaczki szybko podgonią wagę i będzie ok..


słuszna waga



ps. dzi 38t


diagnoza i terapia,ale w innej "placówce"
Twoje urozmaicone zajęcie brzmi ciekawie,pewnie się nie nudzisz, bo się dużo dzieje


super,że "pokoik" ogarnięty.. my wczoraj też sporo porobiliśmy w domu, co tydzień od paru miesięcy chodzi wiertarka, wkrętarka itp. A w sumie nic większego się nie odbywa,ale ciągle coś..
Ty już jestes gotowa? torba spakowana? apteka obkupiona?


ee tam straszy..to pewnie przedsmak
dziś już możesz rodzić..mąż wprawdzie słabo wypoczęty (ale może to i lepiej dla niego,że nie będzie do końca kontaktował),ale wolny
Apteka tak sobie, muszę trochę rzeczy dokupić ale najważniejsze są - chyba
Walizka nie spakowana ale rzeczy już wstępnie poskładane. Koszule wyprane, wyprasowane, kosmetyczka spakowane itd


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Asicuha, ja regularnie płaczę w szpitalu, normalna sprawa po porodzie

U nas w szpitalu warzywa ani jednego na sniadanie/ kolację nie widziałam, śniadania mega monotonne, 3 kromki chleba, trochę margaryny i 3 plastry "wędliny". Obiad to gotowane mięso, ziemniaki i jakieś warzywa gotowane (szpinak, marchew). Kiepsko byłoby się tym żywić.

A MY IDZIEMY DO DOMU DZIŚ


Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
ale zrobił psikusa!


Widzę, ze działo się u Ciebie sporo Byłaś bardzo dzielna!
Można powiedzieć, że teraz jesteś taką położną z prawdziwego zdarzenia.. wiesz co czują kobiety przy porodzie.. W końcu poczułaś to na własnej skórze.. Na pewno inaczej będziez podchodzić do swojej pracy i kobiet rodzących hm?

Zazdroszczę pierwszego spacerku
Oby krocze już tak nie dokuczało..




Piękna pamiątka!


Powodzenia!!!
a Polcia naprawdę poszalała z wagą






Wczoraj nabawiłam się mega stresu.. Mama od kilku dni pierwszy raz w życiu skarżyła się,że się źle czuje.. że jej słabo, ma uczucie, jakby brakowało powietrza.. suchość w nosie i ustach.. Na prawdę wygladała źle.. Jakby ledwo stała o własnych siłach.. pojechaliśmy z nią na IP.. No i tam spotkało nas mega rozczarowanie i przykrość..
Generalnie mama choruje na schizofrenię paranoidalną.. leczy się od kilku mcy dopiero, ale widać znaczną poprawę.. Minęły jej urojenia, przestała wymyslać bzdury.. Fakt nadal jest wycofana, ale przynajmniej spokojna i wyciszona, widzę, że sensowniej myśli i ma duża świadomość co się wokól niej dzieje..
No i kiedy lekarka zobaczyła, że mama choruje na schizofrenie uznała, że mama udaje Całkowicie zlekceważyła co mówi.. To było takie przykre.. Pozbawiono ją jakby tożsamości.. Tak, jakby chory psuchicznie nie miał prawa chorować i źle się poczuć.. eh
Tłumaczyła mi jak głupiej, żeby nie brać do siebie słow mamy Jakby ją k*rwa lepiej znała ode mnie..
Stanowczo zasugerowałam, żeby ją zbadała, bo mama nigdy mimo choroby i przed chorobą nie skarżyła się na cokolwiek!
Znając ją pewnie siedziałaby w zaciszu i cierpiała po cichutku.. taka zawsze była.. wiec jeśli zgłosiła to nam tzn, że naprawdę niepokoi się o swoje zdrowie.. Badanie nic właściwie nie wykazało.. Badania podstawowe, jak zwykle.. Spojrzała w gardło, zrobiła ekg i morfologie.. Chociaz morfologia jest wiarygodna na czczo a mama była po posiłku.. nawet nie sprawdzili tarczycy, na którą mama choruje.. Po prostu nas zbyli..
Jutro idę z nią do lekarza do przychodni.. Mam nadzieje, że zrobią jej usg tarczycy, bo wydaje mi się, że to jest powodem dusznosci..



W takim przypadku nie dziwię się, że ludzie mający problemy psychicznie nie przyznają się do tego.. Z góry są wykluczeni ze społeczeństwa.. wrzucani do jednego wora i mający przypisaną metkę 'świra' .. To takie przykre.. Przecież Ci ludzie czują!
Mama poczuła się nie jak człowiek..
Jejku jakie to przykre
Współczuję takiej sytuacji u lekarza.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Afrodita
Współczuję podejścia w szpitalu.. Przerażające to jest. Taka "służba zdrowia" że można się zalamac...

Iweczka
Wysokie te Twoje ciśnienie. Ja ostatnio zaczęłam mierzyć i ciśnienie oscyluje okolo 105/62, a na wizycie zawsze powyżej 140/85... Ciekawe jakie będzie przy porodzie.

Fantasmagori
Super foteczki, pewnie nie mogłaś uwierzyć jak dotarły urocze!!

Asicuha
Kciuki za rozkręcenie akcji. A waga Małej imponująca!
_____
Byłam dziś z mężem obejrzeć porodowkę oddaloną o 60km od mojej miejscowości. Wyczytałam na gdzierodzic.info że jest taka możliwość, tyle tylko że na miejscu dowiedzieliśmy się, że położna nie ma czasu (w rejestracji wykonali telefon) i odesłali nas
Ech, mogłam wcześniej zadzwonić, jakoś mi nie przyszło to do głowy ale w ramach rekompensaty kupiłam Tosi ubranka 😛 Na zakupach wciąż twardnial mi brzuch i ledwo przebierałam nogami.

Nie podoba mi się to że nie mogę się zdecydować gdzie odbędzie się mój poród.. W moim miejscowym szpitalu nie ma zzo i to mnie najbardziej odstrasza. Gdyby nie to, na pewno nie wahałabym się i rodziłabym na miejscu... Choć pewnie tak właśnie się to skończy...

Miłego popołudnia
Ja też się lękam braku zzo ( w szpitalu w którym rodzę niby jest dostepne w teorii ale w praktyce nie) ale ostatecznie wybralam szpital oddalony o 20km a nie ten z zzo 60km stąd. Mam nadzieje, że podolam
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 20:24   #2915
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Jestem po obchodzie, mam dostac dzis zastrzyk rozluzniajacy, ktory pozwoli na rozwarcie.
I zostalam zbadana i orzeknieta, ze w tej dobie urodze :P
Oby!
Czekamy na info!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Asicuha, ja regularnie płaczę w szpitalu, normalna sprawa po porodzie

U nas w szpitalu warzywa ani jednego na sniadanie/ kolację nie widziałam, śniadania mega monotonne, 3 kromki chleba, trochę margaryny i 3 plastry "wędliny". Obiad to gotowane mięso, ziemniaki i jakieś warzywa gotowane (szpinak, marchew). Kiepsko byłoby się tym żywić.

A MY IDZIEMY DO DOMU DZIŚ
Jedzenie bez szaleństw, ale będziecie już w DOMU!

Jej, wyspałam się dziś jak nigdy. Pojechaliśmy z TŻetem nad wodę, mieliśmy gości, w końcu sobie pohaftowałam, poskakałam na piłce, usmażyłam placki z cukinią, skończyłam czytać 2 z 3 książek i czekam z kolacją na TŻ, który wybył wieczorem na ściankę.
A Syn i tak się nie pcha na świat...
Wy też, jak się budzicie, to koncentrujecie się w pierwszej minucie, w celu spr. czy przypadkiem wody nie odeszły w trakcie snu?
Bo ja się dzisiaj na tym przyłapałam.
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 20:40   #2916
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam :P

Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 20:46   #2917
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Heh godzina zero coraz bliżej i albo mi się zaczęło oczyszczanie organizmu albo to dzisiejsza pizza okaże się jutro do tego doszły nowe odczucia w bozenie... Jednym słowem Was gonie cały czas się zastanawiam czy synek wyjdzie wcześniej czy później... Czasem jestem pewna że wyjdzie przed czasem, innym razem jestem przekonana że wyjdzie równo z terminem a innym że po generalnie nie mam pojęcia jutro rano wizyta to może się czegos dowiem, czy coś się tam na dole przygotowuje czy nie... Nie mogę się doczekać tego badania już trzymajcie kciuki

Z tej okazji chwale się jeszcze donoszonym brzuszkiem
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 20:53   #2918
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Apteka tak sobie, muszę trochę rzeczy dokupić ale najważniejsze są - chyba
Walizka nie spakowana ale rzeczy już wstępnie poskładane. Koszule wyprane, wyprasowane, kosmetyczka spakowane itd



Ja też się lękam braku zzo ( w szpitalu w którym rodzę niby jest dostepne w teorii ale w praktyce nie) ale ostatecznie wybralam szpital oddalony o 20km a nie ten z zzo 60km stąd. Mam nadzieje, że podolam

Szkoda, że dostępne tylko w teorii. ;/ Ale fajnie, że szpital bliżej. A podołasz na pewno, jesteś dzielna!!!

No i dobrze, że rzeczy do walizki masz już gotowe.
Ja mam zamiar jutro szybko poprasować co trzeba przy oglądaniu mojego żelazkowego serialu i zamknąć temat upgrade'owanej wersji bagażu szpitalnego.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Oby!

Czekamy na info!





Jedzenie bez szaleństw, ale będziecie już w DOMU!



Jej, wyspałam się dziś jak nigdy. Pojechaliśmy z TŻetem nad wodę, mieliśmy gości, w końcu sobie pohaftowałam, poskakałam na piłce, usmażyłam placki z cukinią, skończyłam czytać 2 z 3 książek i czekam z kolacją na TŻ, który wybył wieczorem na ściankę.

A Syn i tak się nie pcha na świat...

Wy też, jak się budzicie, to koncentrujecie się w pierwszej minucie, w celu spr. czy przypadkiem wody nie odeszły w trakcie snu?

Bo ja się dzisiaj na tym przyłapałam.

Miły dzień.
O wodach jakoś nie myślę, ale pewnie teraz zacznę.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam :P

Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej

Ojej to się męczysz. :/ Trzymam mocno kciuki, żeby łatwo szło dalej i nie bolało bardzo!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:02   #2919
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam :P

Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej
jejku powiem Ci, że trzymam kciuki za Ciebie tak mocno jak tylko się da, musisz być już bardzo zmęczona tym czekaniem, ileż to się może przeciągać ...

gdzie tu sprawiedliwosc jedne rach cicach i dzidza na rękach a Ty bidoku męczysz się i męczysz, nie ukrywam, że ma nadzieje że u mnie szybciej pójdzie


Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Heh godzina zero coraz bliżej i albo mi się zaczęło oczyszczanie organizmu albo to dzisiejsza pizza okaże się jutro do tego doszły nowe odczucia w bozenie... Jednym słowem Was gonie cały czas się zastanawiam czy synek wyjdzie wcześniej czy później... Czasem jestem pewna że wyjdzie przed czasem, innym razem jestem przekonana że wyjdzie równo z terminem a innym że po generalnie nie mam pojęcia jutro rano wizyta to może się czegos dowiem, czy coś się tam na dole przygotowuje czy nie... Nie mogę się doczekać tego badania już trzymajcie kciuki

Z tej okazji chwale się jeszcze donoszonym brzuszkiem
Też mam mieszane uczucia co do terminu ewakuacji syna

Raz wydaje mi się, że to będzie zaraz a po chwili, że będzie się przeciągało jak u Asicuhy

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Dziewczyny ma któraś z Was spisane mniej wiecej zakupy apteczne w pdf albo jakas liste na kompie? I moglaby udostepnic.
Ja jak zwykle na ostatnia chwile cos ogarnelam ale zapewne duzo rzeczy mi brakuje i chetnie zostalabym uswiadomiona w temacie
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:13   #2920
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

Wcześniej chyba też mierzyłaś ciśnienie w tej ciąży, dobrze kojarzę? Leków nie bierzesz? Dość wysokie , ale w sumie to po przekroczeniu tych wartości trzeba reagować.. Ja chyba poczekałabym do rana i jeśli wynik byłby nadal graniczny to jednak wybrałabym się na IP.
Tak mierze od początku ciąży, bo na początku (tak do 16 tc) miałam pow. 140 gorne.
Ostatni pomiar 137/97
Zobaczymy co będzie rano.
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:13   #2921
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Heh godzina zero coraz bliżej i albo mi się zaczęło oczyszczanie organizmu albo to dzisiejsza pizza okaże się jutro do tego doszły nowe odczucia w bozenie... Jednym słowem Was gonie cały czas się zastanawiam czy synek wyjdzie wcześniej czy później... Czasem jestem pewna że wyjdzie przed czasem, innym razem jestem przekonana że wyjdzie równo z terminem a innym że po generalnie nie mam pojęcia jutro rano wizyta to może się czegos dowiem, czy coś się tam na dole przygotowuje czy nie... Nie mogę się doczekać tego badania już trzymajcie kciuki

Z tej okazji chwale się jeszcze donoszonym brzuszkiem
Trzymam kciuki za wizytę, daj znać co tam gin wykrył. Może coś się zaczyna rozkręcać!

Wyglądasz przepięknie.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość


Dziewczyny ma któraś z Was spisane mniej wiecej zakupy apteczne w pdf albo jakas liste na kompie? I moglaby udostepnic.
Ja jak zwykle na ostatnia chwile cos ogarnelam ale zapewne duzo rzeczy mi brakuje i chetnie zostalabym uswiadomiona w temacie
Ja kupiłam:

AKUKU, laktator ręczny, niebieski
UNIMER BABY, Natrium Chloratum 0,9%, 50 ampułek po 5ml
Kompresy MEDICOMP, jałowe 5x5cm, 50 sztuk
CANPOL, majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar S/M, 2 sztuki
HIPP BabySanft, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
HIPP BabySanft, żel do mycia ciała i włosów, od urodzenia, 400ml
Tommee Tippee cążki bezpieczne
Tommee Tippee szczotka i grzebień do włosów
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk
ETJA, Olej ze słodkich migdałów, 50ml
Podkłady chłonne, TENA Bed Plus, 60cmx90cm, 5 sztuk
Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 50ml
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, patyczki higieniczne dla niemowląt, 60 sztuk
NoseFrida, aspirator do nosa, od urodzenia
NoseFrida, filtry higieniczne do aspiratora, 10 sztuk
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny proszek do prania kolorowego 1,5kg
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny proszek do prania białego 1,5 kg
Tantum Rosa, 10 saszetek
Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 10 sztuk
CANPOL, wkładki laktacyjne Easy Start, 24 sztuki
CLEANIC Kindii, SkinBalance, chusteczki nawilżane dla niemowląt, 72 sztuki
PAMPERS New Baby, pieluchy rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 43 sztuki
Linomag Sun, krem przeciwsłoneczny SPF30, od urodzenia, 50ml
ZIAJA Mamma Mia, lano-maść, 15g



i dodatkowo termometr oraz krem do pupy.

Edytowane przez florencee
Czas edycji: 2016-08-07 o 21:16 Powód: brzydko się wkleiło :P
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 21:14   #2922
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Szkoda, że dostępne tylko w teorii. ;/ Ale fajnie, że szpital bliżej. A podołasz na pewno, jesteś dzielna!!!

No i dobrze, że rzeczy do walizki masz już gotowe.
Ja mam zamiar jutro szybko poprasować co trzeba przy oglądaniu mojego żelazkowego serialu i zamknąć temat upgrade'owanej wersji bagażu szpitalnego.




Miły dzień.
O wodach jakoś nie myślę, ale pewnie teraz zacznę.




Ojej to się męczysz. :/ Trzymam mocno kciuki, żeby łatwo szło dalej i nie bolało bardzo!
Ho ho czyli detale i możesz rodzić

Ja o wodach zaczęłam myśleć ostatnio. Byłam w agacie siadam na fotelu takim zamszowym i pomyślałam czy ubezpieczenie OC w życiu prywatnym obejmuje takie coś ze odejdą mi wody i zniszcze fotel ??? Hahah zboczenie zawodowe plus obawy ciężarnej

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:16   #2923
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
Szkoda,że nie udało Ci sie obejrzeć tej porodówki. Będziesz jeszcze próbować? W rejonowym szpitalu są jakieś inne środki przeciwbólowe poza zzo?
Myślę że spróbujemy jeszcze, tylko najpierw zadzwonię żeby nie było znów zonka...
Przynajmniej już wiemy w razie czego gdzie jest wejście

W rejonowym szpitalu jest dostępny gaz wziewny, TENS i środki p/bólowe (nie wiem jakie).
Mogłabym się w końcu zdecydować, bo wiadomo, to dodatkowy stres..

P. S. Udzielił mi się niepohamowany apetyt. co chwila jestem głodna, a uczucie przejedzenia ostatnio u mnie nie istnieje
Mąż tylko robi duże oczy Ale ja sama siebie trochę przerażam...

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
To szkoda, że Was odesłali... A tam mają zzo?

Byliśmy dzisiaj u teściów i u cioci męża, trochę było do tego łażenia i jestem strasznie zmęczona, a młody mi okropnie uciska podwozie. W aucie na nierównościach ciężko wytrzymać. Miałam też baaardzo dużo twardnień brzusznych połączonych z bólem w krzyżu i takim jakby ściskaniem w dół. Muszę odpocząć, bo zdycham.
Tak, w tym oddalonym jest dostępne zzo. Tyle tylko, że niedawno rodziła tam znajoma i te znieczulenie zadziałało jej na połowę ciała. Z tego co czytalam na gdzierodzic.info takich przypadków jest sporo.

Oj dokładnie, te uczucie w aucie na nierównościach ze stwardniałym brzuchem jest wstrętne.. A jutro jazda 120km w jedną stronę nas czeka.. Tym razem bez teściowej ;p

Odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja też się lękam braku zzo ( w szpitalu w którym rodzę niby jest dostepne w teorii ale w praktyce nie) ale ostatecznie wybralam szpital oddalony o 20km a nie ten z zzo 60km stąd. Mam nadzieje, że podolam
Wiadomo że podołamy! Choć kurcze nawet u dentysty dostępne jest znieczulenie, a przy porodzie żeby nie było?! skandal.
Dobrze że juz zdecydowałaś gdzie chcesz rodzić.
__________________
Nasze maleństwo
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:18   #2924
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizytę, daj znać co tam gin wykrył. Może coś się zaczyna rozkręcać!

Wyglądasz przepięknie.



Ja kupiłam:

AKUKU, laktator ręczny, niebieski
UNIMER BABY, Natrium Chloratum 0,9%, 50 ampułek po 5ml
Kompresy MEDICOMP, jałowe 5x5cm, 50 sztuk
CANPOL, majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar S/M, 2 sztuki
HIPP BabySanft, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
HIPP BabySanft, żel do mycia ciała i włosów, od urodzenia, 400ml
Tommee Tippee cążki bezpieczne
Tommee Tippee szczotka i grzebień do włosów
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk
ETJA, Olej ze słodkich migdałów, 50ml
Podkłady chłonne, TENA Bed Plus, 60cmx90cm, 5 sztuk
Marimer Baby, woda morska, spray izotoniczny do nosa, dla dzieci od urodzenia, 50ml
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, patyczki higieniczne dla niemowląt, 60 sztuk
NoseFrida, aspirator do nosa, od urodzenia
NoseFrida, filtry higieniczne do aspiratora, 10 sztuk
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny proszek do prania kolorowego 1,5kg
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny proszek do prania białego 1,5 kg
Tantum Rosa, 10 saszetek
Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 10 sztuk
CANPOL, wkładki laktacyjne Easy Start, 24 sztuki
CLEANIC Kindii, SkinBalance, chusteczki nawilżane dla niemowląt, 72 sztuki
PAMPERS New Baby, pieluchy rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 43 sztuki
Linomag Sun, krem przeciwsłoneczny SPF30, od urodzenia, 50ml
ZIAJA Mamma Mia, lano-maść, 15g



i dodatkowo termometr oraz krem do pupy.
Dzięki. Teraz lecę spać ale rano mam nadzieje ze domowie co trzeba z kosmetyków tez postawiłam na hipp, oby Jaska nie uczulilo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:22   #2925
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość

Byliśmy dzisiaj u teściów i u cioci męża, trochę było do tego łażenia i jestem strasznie zmęczona, a młody mi okropnie uciska podwozie. W aucie na nierównościach ciężko wytrzymać. :P Miałam też baaardzo dużo twardnień brzusznych połączonych z bólem w krzyżu i takim jakby ściskaniem w dół. Muszę odpocząć, bo zdycham. :P
Odpoczywaj.
Mi właśnie młody jakieś harce odstawia. Wali po szyjce az brzuch twardnieje i bol właśnie od krzyża
Aż boli! Wzięłam nospe i leżę.
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:22   #2926
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Myślę że spróbujemy jeszcze, tylko najpierw zadzwonię żeby nie było znów zonka...
Przynajmniej już wiemy w razie czego gdzie jest wejście

W rejonowym szpitalu jest dostępny gaz wziewny, TENS i środki p/bólowe (nie wiem jakie).
Mogłabym się w końcu zdecydować, bo wiadomo, to dodatkowy stres..

P. S. Udzielił mi się niepohamowany apetyt. co chwila jestem głodna, a uczucie przejedzenia ostatnio u mnie nie istnieje
Mąż tylko robi duże oczy Ale ja sama siebie trochę przerażam...


Tak, w tym oddalonym jest dostępne zzo. Tyle tylko, że niedawno rodziła tam znajoma i te znieczulenie zadziałało jej na połowę ciała. Z tego co czytalam na gdzierodzic.info takich przypadków jest sporo.

Oj dokładnie, te uczucie w aucie na nierównościach ze stwardniałym brzuchem jest wstrętne.. A jutro jazda 120km w jedną stronę nas czeka.. Tym razem bez teściowej ;p

Odpoczywaj

Wiadomo że podołamy! Choć kurcze nawet u dentysty dostępne jest znieczulenie, a przy porodzie żeby nie było?! skandal.
Dobrze że juz zdecydowałaś gdzie chcesz rodzić.
No ja właśnie mam obawy co do tego zzo. Dlatego nie wiem czy nawet mając możliwość z niego bym skorzystała. Choć po prawdzie zapewne jak będę wyła z bólu będę żałowała ze mam tylko do dyspozycji tens i ewentualnie wannę - jeśli szczęście dopisze. No i farmakologiczne cuda

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:23   #2927
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

A ten moj maly glupek co go w brzuchu trzymam caly dzien praktycznie sie nie ruszal i juz planowalam wypad na ip. Zzarlam dwie nektarynki, kanapke, podarlam ryj przez okno na debili puszczajacych petardy (sorry, ale petardy doprowadzaja mnie do prawdziwego szalu, nienawidze tego tworu i ryknelam, ze maja je sobie w dupe wsadzic a nie mi pod oknem strzelac - na swoje usprswiedliwienie mam to, ze dzisiaj jestem od rana nerwowa i na wszystkich warcze...) i mlody uzbal, ze teraz juz mozna sobie zrobic gimnastyke. Ale caly dzien nie robil NIC i sie denerwowalam niepotrzebnie. Maly zgred zlosliwy Ide spac, bo jeszcze pies mnie czyms wkurzy i go pogryze



Asicuha, kciuki za szybki rozwoj syguacji!
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-08-07 o 21:28
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:23   #2928
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My sie wybraliśmy wczoraj na wycieczkę do Gdańska i dzis byliśmy jescZze na westerplatte i w Sopocie, i wlasnie wracamy do wawy
Także udało nam sie zrobic ostatnia wycieczkę przed porodem oczywiście nie urodziłam, chociaż torby do szpitala ze sobą zabraliśmy
Nie mam nawet skurczów przepowiadających....
ImageUploadedByWizaz Forum1470601347.245761.jpg
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:25   #2929
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
jejku powiem Ci, że trzymam kciuki za Ciebie tak mocno jak tylko się da, musisz być już bardzo zmęczona tym czekaniem, ileż to się może przeciągać ...

gdzie tu sprawiedliwosc jedne rach cicach i dzidza na rękach a Ty bidoku męczysz się i męczysz, nie ukrywam, że ma nadzieje że u mnie szybciej pójdzie




Też mam mieszane uczucia co do terminu ewakuacji syna

Raz wydaje mi się, że to będzie zaraz a po chwili, że będzie się przeciągało jak u Asicuhy

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Dziewczyny ma któraś z Was spisane mniej wiecej zakupy apteczne w pdf albo jakas liste na kompie? I moglaby udostepnic.
Ja jak zwykle na ostatnia chwile cos ogarnelam ale zapewne duzo rzeczy mi brakuje i chetnie zostalabym uswiadomiona w temacie
Ja mogę Ci jutro podesłać swoją listę bo mam na komputerze, a na telefonie nie chyba że chcesz rano zakupy zrobić to nie zdążę, bo pewnie usiądę dopiero ok 12, po lekarzu.

Też mi dzisiaj było kiepsko na nierównościach! Jakoś wcześniej tego aż tak nie odczuwałam
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 21:27   #2930
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Ja mogę Ci jutro podesłać swoją listę bo mam na komputerze, a na telefonie nie chyba że chcesz rano zakupy zrobić to nie zdążę, bo pewnie usiądę dopiero ok 12, po lekarzu.

Też mi dzisiaj było kiepsko na nierównościach! Jakoś wcześniej tego aż tak nie odczuwałam
Spokojnie. Znając moje życie do listy i tak siada po południu bo rano do pracy muszę zaglądnąć bo mam kilka rozmów o pracę. Oby któraś dziewczyna się nadawała ...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 21:28   #2931
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam :P

Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej
Kciuki od rana zacisniete!!!
Liczę ze następne wejście będzie już w celu powiadomienia nas o narodzinach Poli
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 22:03   #2932
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Myślę że spróbujemy jeszcze, tylko najpierw zadzwonię żeby nie było znów zonka...
Przynajmniej już wiemy w razie czego gdzie jest wejście

W rejonowym szpitalu jest dostępny gaz wziewny, TENS i środki p/bólowe (nie wiem jakie).
Mogłabym się w końcu zdecydować, bo wiadomo, to dodatkowy stres..

P. S. Udzielił mi się niepohamowany apetyt. co chwila jestem głodna, a uczucie przejedzenia ostatnio u mnie nie istnieje
Mąż tylko robi duże oczy Ale ja sama siebie trochę przerażam...


Tak, w tym oddalonym jest dostępne zzo. Tyle tylko, że niedawno rodziła tam znajoma i te znieczulenie zadziałało jej na połowę ciała. Z tego co czytalam na gdzierodzic.info takich przypadków jest sporo.

Oj dokładnie, te uczucie w aucie na nierównościach ze stwardniałym brzuchem jest wstrętne.. A jutro jazda 120km w jedną stronę nas czeka.. Tym razem bez teściowej ;p

Odpoczywaj

Wiadomo że podołamy! Choć kurcze nawet u dentysty dostępne jest znieczulenie, a przy porodzie żeby nie było?! skandal.
Dobrze że juz zdecydowałaś gdzie chcesz rodzić.
Powodzenia z załatwianiem tego zwiedzania i oby udało się łatwo podjąć decyzję o wyborze szpitala.

Ech, trochę strach z tym działaniem tylko na połowę ciała... ;/

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Dzięki. Teraz lecę spać ale rano mam nadzieje ze domowie co trzeba z kosmetyków tez postawiłam na hipp, oby Jaska nie uczulilo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja chciałam Hipp albo Babydream i przetestowałam na sobie - na ten drugi jestem uczulona, więc tak zapadła decyzja, ciekawe jak będzie z dziedziczeniem.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Odpoczywaj.
Mi właśnie młody jakieś harce odstawia. Wali po szyjce az brzuch twardnieje i bol właśnie od krzyża
Aż boli! Wzięłam nospe i leżę.
Oj to mam nadzieję, że pomoże i przejdzie ból.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
A ten moj maly glupek co go w brzuchu trzymam caly dzien praktycznie sie nie ruszal i juz planowalam wypad na ip. Zzarlam dwie nektarynki, kanapke, podarlam ryj przez okno na debili puszczajacych petardy (sorry, ale petardy doprowadzaja mnie do prawdziwego szalu, nienawidze tego tworu i ryknelam, ze maja je sobie w dupe wsadzic a nie mi pod oknem strzelac - na swoje usprswiedliwienie mam to, ze dzisiaj jestem od rana nerwowa i na wszystkich warcze...) i mlody uzbal, ze teraz juz mozna sobie zrobic gimnastyke. Ale caly dzien nie robil NIC i sie denerwowalam niepotrzebnie. Maly zgred zlosliwy Ide spac, bo jeszcze pies mnie czyms wkurzy i go pogryze
Nieładnie się tak lenić w brzuchu! Ale dobrze, że na koniec dnia wystartował z gimnastyką.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
My sie wybraliśmy wczoraj na wycieczkę do Gdańska i dzis byliśmy jescZze na westerplatte i w Sopocie, i wlasnie wracamy do wawy
Także udało nam sie zrobic ostatnia wycieczkę przed porodem oczywiście nie urodziłam, chociaż torby do szpitala ze sobą zabraliśmy
Nie mam nawet skurczów przepowiadających....
Załącznik 6580391
To fajnie, że jeszcze przed porodem wybraliście się na wyjazd.
Bardzo ładnie wyglądasz.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Spokojnie. Znając moje życie do listy i tak siada po południu bo rano do pracy muszę zaglądnąć bo mam kilka rozmów o pracę. Oby któraś dziewczyna się nadawała ...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki za pozyskanie dobrego pracownika.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 22:21   #2933
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny które mają mieć cc - czy wszystkie macie terminy zabiegu poplanowane wcześniej? Bo ja mam prywatnego lekarza prowadzącego, nie będzie odbierał mojego porodu i nie pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić. Mam wskazanie do cc i prowadzący powiedział, że jak zacznę rodzić to mam z nim po prostu jechać do szpitala.

A teraz słyszę, że każda do cc ma z góry wyznaczony termin zabiegu. Mój mówi, że tak się nie powinno robić, tylko czekać do I fazy porodu.

Z innej strony boję się, że jak jej nie poznam to wpadnę w środku II i na cc będzie za późno.

Jak jest u Was?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 22:25   #2934
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam
Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej
Trzymam kciuki by szybko poszło teraz już
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 23:33   #2935
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Tak mierze od początku ciąży, bo na początku (tak do 16 tc) miałam pow. 140 gorne.
Ostatni pomiar 137/97
Zobaczymy co będzie rano.
Ja z jednym z ciśnień na granicy w kilku pomiarach byłam na ip.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 23:44   #2936
di_anna
Raczkowanie
 
Avatar di_anna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 103
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
No ja właśnie mam obawy co do tego zzo. Dlatego nie wiem czy nawet mając możliwość z niego bym skorzystała. Choć po prawdzie zapewne jak będę wyła z bólu będę żałowała ze mam tylko do dyspozycji tens i ewentualnie wannę - jeśli szczęście dopisze. No i farmakologiczne cuda

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zzo to też farmakologia, tylko precyzyjniej dawkowana. Obawy słuszne, ja też mam, ale fajnie byłoby mieć możliwość w razie czego.
U mnie właśnie też nie ma opcji zzo (ani w teorii ani w praktyce), są metody takie jak immersja wodna, gaz, dolargan... W szpitalu 40 km dalej również to samo, więc nawet nie rozważam. Inna opcja to tylko Pozn ale to już odległość...

Dzisiaj śmigałam po schodach i przytulanki rano były ale Młodemu nic nie przeszkadza i wręcz wspiął się na samą górę brzucha i siedzi pod żebrami
di_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 00:24   #2937
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej!

Wiem, że franca ze mnie niemiła, że olałam wizaż, ale jakoś nie mam weny ostatnio. Czytam Was, ale nie chce mi się pisać. Mam równy tydzień do tp. Dziś znów mnie tak napie....ło, że cały dzień przejechałam na nospach, wannach i dopiero o 19 udało mi się zasnąć na 4 godziny. Boleści dostawałam dziś co 15-20 min., ale oczywiście się wyciszyły (po sześciu godzinach...). Tzn. przeszły w fazę ciągłą-mniejszy ból, ale taki tępy ból, który jest sobie dla idei chyba, bo nic poza tym się nie dzieje. Bolą mnie też lędźwie, a brzuch mam twardy jak skała. Mała rusza się normalnie, nawet jest bardziej aktywna, więc siedzę i czekam. We wtorek wizyta u gina. Strasznie daje mi popalić ta końcówka. W sumie to było już spokojnie przez ostatnie kilka dni, ale dziś zrobiliśmy rano seksy i cały dzień odczuwałam konsekwencje. Jesli we wtorek okaże się, że napieprza, ale rozwarcia dalej nie ma, to chyba z rozpędu przywalę łbem o ścianę.

Edytowane przez znowuzapomnialamhasla
Czas edycji: 2016-08-08 o 00:26
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 00:45   #2938
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Asicuha trzymam kciuki, pewnie bardzo się męczysz ale już niedługo mała będzie z Wami.

Scoiatael86 też mam jutro wizytę popołudniu ostatnią już mam nadzieję że również się czegoś dowiem. Śliczny brzuszek, ogólnie bardzo ładnie wyglądasz

Agnszp super wyglądasz



Idę spać bo już późno mam nadzieję że nie będzie mnie znowu kaszel męczył i budził w nocy

Edytowane przez Niezapominajka 89
Czas edycji: 2016-08-08 o 00:49
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 03:19   #2939
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Di_anna, w poznaniu tez zalezy jak sie trafi z zzo. W sw rodziny nie chca dawac, pomimo, ze maja, strasznie wydziwiaja podobno, a na polnej jak sie trafi na wolnego anestezjologa (czyli to akurat taki standard) i jeszcze chyba chca wskazania jakies do zzo (???), tak cos gdzies wyczytalam chyba nawet na ich stronie.

Mnie te powiklania niektore mozliwe po zzo tak zniechecily, ze chyba na gaz u mnie padnie. Dolargan odpada totalnie, wole na zywca rodzic, a mysle, ze uda mi sie "gazowanie" tak dawkowac, zeby sie nie narabac Tylko rozluznic, tak jak ma na celu w odpowiedniej dawce.



Dzisiaj o 18.30 mam ostatnia wizyte, kolejna pewnie umowia na "po terminie". Mam cicha nadzieje, ze lekarz powie, ze juz mam jakies wieksze rozwarcie, dziwi sie, ze mnie nie napierdziela i ze w sumie to moge jechac do szpitala i czekac, bo zaraz powinno soe zaczac . Z moim szczesciem pewnie sie jednak okaze, ze seksy, pilka, spacery z przysiadami pozbawily mnie rozwarcia, ktore mialam i pojawila mi sif szyjka, ktorej juz nie bylo ostatnio Niemozliwe, ale z moim pechem to kto wie Ide spac dalej, wstalam tylko tzowi kawe zrobic przed praca - taki nawyk moj
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-08-08 o 03:21
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 03:55   #2940
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Czesc
Jestem wykonczona skurczami od nocy, a rozwarcie 2h temu na 4 cm... podobno najgorsze za mna, ale az sie poryczalam. Trzymajcie kciuki by cos ruszylo bo kolejnego takiego dnia nie wytrzymam
Tzn najgorsze przy rozwarciu, bo potem to moze byc tylko gorzej
Trzymam kciuki! Oby to była juz końcówka!
Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Heh godzina zero coraz bliżej i albo mi się zaczęło oczyszczanie organizmu albo to dzisiejsza pizza okaże się jutro do tego doszły nowe odczucia w bozenie... Jednym słowem Was gonie cały czas się zastanawiam czy synek wyjdzie wcześniej czy później... Czasem jestem pewna że wyjdzie przed czasem, innym razem jestem przekonana że wyjdzie równo z terminem a innym że po generalnie nie mam pojęcia jutro rano wizyta to może się czegos dowiem, czy coś się tam na dole przygotowuje czy nie... Nie mogę się doczekać tego badania już trzymajcie kciuki

Z tej okazji chwale się jeszcze donoszonym brzuszkiem
Śliczny brzuszek!
Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają mieć cc - czy wszystkie macie terminy zabiegu poplanowane wcześniej? Bo ja mam prywatnego lekarza prowadzącego, nie będzie odbierał mojego porodu i nie pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić. Mam wskazanie do cc i prowadzący powiedział, że jak zacznę rodzić to mam z nim po prostu jechać do szpitala.

A teraz słyszę, że każda do cc ma z góry wyznaczony termin zabiegu. Mój mówi, że tak się nie powinno robić, tylko czekać do I fazy porodu.

Z innej strony boję się, że jak jej nie poznam to wpadnę w środku II i na cc będzie za późno.

Jak jest u Was?
Dobra, ja nie mam mieć ccm, ale sie wypowiem. ,:P
Na mojej SR mówili nam, ze jak ma sie skierowanie do szpitala na cc ze wskazań medycznych, to należy sie wcześniej zgłosić i zapisać. Ktoś spytał, a co jesli akcja zacznie sie wcześniej, zanim się zapisało i położna powiedziała, że jak najszybciej do szpitala, ale idealnie to wcześniej sie zapisać...

Cos nie mogę dziś spać, a tak się pilnowalam, żeby sobie drzemkę nie ucinac w ciągu dnia... xD ech...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.