..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 18:24   #2941
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Od jutra zaczynam SB i mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie w swoje wrota

Zaczynam od ...60 kg, ostatnie 5 kg przybylo w zastraszajacym tempie co jest niepokojace, a jesli nie wezme sie za siebie(zdrowsze jedzenie) skonczy sie zle.

Mam mega wysoka motywacje wiec mam nadzieje,ze sie uda


jadlospis, ktory ustalilam sobie na jutro:
1. serek wiejski z warzywami i jajem na twardo ( pomidor, ogorek konserwowy, papryka, cebula)
2. salatka warzywna /zamiast majonezu- jogurt z lyzka musztardy/ majonez możesz dodać, ale tylko łyżkę zwykłego, lub 2 light
3. soczewica z cebula, pomidorami, feta ligh t na cieplo z lyzka oliwy
4. salatka z tunczyka, paryki, cebuli, pomidora, jajka, ogorka

moge prosic o sugestie?
nie jem miesa wiec bede starala sie je zastapic ryba (ktora jest miesem, ale z powodow zdrowotnych powinnam ja zaczac jesc- wiec to chyba najlepszy sposob), soczewica i soja.
soja jest strasznie modyfikowana - przez co niezdrowa, więc warto raczej z niej zrezygnować... ale Ty nie jesz mięsa, więc ciężko coś doradzić, musisz to uzupełnić rybkami po prostu, ale ja się na wegetarianizmie nie znam, rok czasu wytrzymałam i powróciłam do mięska

No i wydaje mi się, że te 4 posiłki to za mało. Zwłaszcza, że to I faza, a już szczególnie, że mięsa nie jesz. Dorzuciłabym jeszcze ze dwie przekąski - np. jedna to jakiś jogurt naturalny z orzechami, pestkami itp, a druga, to jakieś zawijasy. W mięsie jest sporo białka, więc musisz to zastąpić czymś co zawiera dobre białko... a w Twoich posiłkach jest za mało białka.

Może dziewczyny coś więcej doradzą
a poza tym to powodzenia
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:24   #2942
BjutifulGerl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 251
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ja też od jutra zaczynam bo już patrzeć na te moje opony i fałdy nie mogę... chiałam po prostu ograniczyć jedzenie ale nie umiem wtedy trzymać się w ryzach
jogurt 1,5 % procent można? i w jakiej ilości na dzień?
a ma któraś z Was ekspertek jadłospis rozpisany na 14 dni? taki Wasz jadłospis a nie z książki.... przetestowany przez Was jeśli tak to proszę mi przesłać. będę wdzięczna
__________________

BjutifulGerl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:48   #2943
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
soja jest strasznie modyfikowana - przez co niezdrowa, więc warto raczej z niej zrezygnować... ale Ty nie jesz mięsa, więc ciężko coś doradzić, musisz to uzupełnić rybkami po prostu, ale ja się na wegetarianizmie nie znam, rok czasu wytrzymałam i powróciłam do mięska

No i wydaje mi się, że te 4 posiłki to za mało. Zwłaszcza, że to I faza, a już szczególnie, że mięsa nie jesz. Dorzuciłabym jeszcze ze dwie przekąski - np. jedna to jakiś jogurt naturalny z orzechami, pestkami itp, a druga, to jakieś zawijasy. W mięsie jest sporo białka, więc musisz to zastąpić czymś co zawiera dobre białko... a w Twoich posiłkach jest za mało białka.

Może dziewczyny coś więcej doradzą
a poza tym to powodzenia
dziekuje

piszac o soi mialam na mysli soje w ziarnach , nie kotlety np kupowane w sklepie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 20:13   #2944
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, zgadzam się w zupełności... I nie obrażam się broń Boże o psychologa Ninaad.
Pomyślę o tym, może pogadam z mamą. Wiem, że to wszystko chore i na pewno coś jest nie w porządku...
Zaburzenia jedzenie to nie tylko anoreksja i bulimia... echh.
Chociaż z dwojga złego to nie wiem co lepsze, przy powyższych przynajmniej nie robiłabym się coraz większym morświnem...

No nieważne.
Dziękuję
to ja jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Od jutra zaczynam SB i mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie w swoje wrota

Zaczynam od ...60 kg, ostatnie 5 kg przybylo w zastraszajacym tempie co jest niepokojace, a jesli nie wezme sie za siebie(zdrowsze jedzenie) skonczy sie zle.

Mam mega wysoka motywacje wiec mam nadzieje,ze sie uda


jadlospis, ktory ustalilam sobie na jutro:
1. serek wiejski z warzywami i jajem na twardo ( pomidor, ogorek konserwowy, papryka, cebula)
2. salatka warzywna /zamiast majonezu- jogurt z lyzka musztardy/
3. soczewica z cebula, pomidorami, feta ligh t na cieplo z lyzka oliwy
4. salatka z tunczyka, paryki, cebuli, pomidora, jajka, ogorka

moge prosic o sugestie?
nie jem miesa wiec bede starala sie je zastapic ryba (ktora jest miesem, ale z powodow zdrowotnych powinnam ja zaczac jesc- wiec to chyba najlepszy sposob), soczewica i soja.
na pierwszy rzut oka:
1. Trochę mało kcal (trzeba tego pilnować, zwłaszcza na 1 fazie)
2. Brak przynajmniej jednego posiłku (przekąski)

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
soja jest strasznie modyfikowana - przez co niezdrowa, więc warto raczej z niej zrezygnować...
a to niby czemu?:confused :

Cytat:
Napisane przez BjutifulGerl Pokaż wiadomość
ja też od jutra zaczynam bo już patrzeć na te moje opony i fałdy nie mogę... chiałam po prostu ograniczyć jedzenie ale nie umiem wtedy trzymać się w ryzach
jogurt 1,5 % procent można? i w jakiej ilości na dzień?
jogurt taki, który ma więcej białka niż węgli. Jogurt, mleko (odtłuszczone) itp do 2 szkl. dziennie. Ale lepiej jogurt traktować jako dodatek tylko, bo to jest kiepskie zrodło białka

a ma któraś z Was ekspertek jadłospis rozpisany na 14 dni? taki Wasz jadłospis a nie z książki.... przetestowany przez Was jeśli tak to proszę mi przesłać. będę wdzięczna
na całe 2 tyg pewnie nie, ale na poszczególne dni jest mnóstwo jadłospisów w tej i poprzednich częściach wątku. Razem z komentarzami

Zachciało mi się po obiedzie słodkiego i....polazłam do kuchni i upiekłam muffinki coś w rodzaju ciasta "wiewiórka" z jabłkami, orzechami itp- oczywiście w wersji SB (wyszły takie pyszne, że rodzinka nie zauważyła, że to dietetyczne
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 20:41   #2945
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

O tej soi, to czytałam kilka artykułów, ale właśnie o takiej w ziarnach - że one są modyfikowane genetycznie, i generalnie to chyba nie ma takiej 'czystej' soi, bo one są mieszane, w dodatku chyba nie było żadnych testów robionych naukowych na to, czy to jest bezpieczne, żadnych badań toksykologicznych itp. Ja to raczej na takie eksperymenty jestem nastawiona na nie, to tak jak ze słodzikami, margarynami itp, więc każdy robi to co uważa, ale ja jestem przeciwna soi właśnie Z takich też powodów zrezygnowałam z wegetarianizmu, a przynajmniej m.in
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:17   #2946
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
O tej soi, to czytałam kilka artykułów, ale właśnie o takiej w ziarnach - że one są modyfikowane genetycznie, i generalnie to chyba nie ma takiej 'czystej' soi, bo one są mieszane, w dodatku chyba nie było żadnych testów robionych naukowych na to, czy to jest bezpieczne, żadnych badań toksykologicznych itp.
Ale też nie ma przekonywujących rzetelnych badań dotyczących szkodliwości tego typu produktów. Ja ekspertem w sprawie GMO nie jestem, ale mogę powiedzieć, że w związku z wykształceniem i zawodem sporo na ten temat wiem i jakoś nie mam obaw przed modyfikowaną genetycznie żywnością...ale nie będę się tu może na ten temat rozpisywać...
A tak trochę z innej beczki- można powiedzieć, że większość roślin i wiele zwierząt to także GMO-tyle, że modyfikacje nie były dokonywane nowoczesnymi metodami biologii molekularnej i inżynierii genetycznej, ale bardziej naturalnie'- krzyżowanie się organizmów + naturalna selekcja itp...
No dobra...koniec tych dywagacji na dziś, idę spać
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 08:20   #2947
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

mam dość pilne pytanie....

teoretycznie jutro powinnam zakończyć F1 .... jednak z racji tego, że w dwa dni z zalecanych 14 ( dokładniej 2 soboty ) nie udało mi się powstrzymać od konsumpcji " tego co zakazane" - proszę o info czy przedłużyć F1 o te 2 nieszczęsne dni, zacząć od początku licząc od soboty żeby były pełne 2 tygodnie, czy też śmiało przejść do F2

pozdrawiam i życzę słońca na ten pochmurny dzień
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 08:36   #2948
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
mam dość pilne pytanie....

teoretycznie jutro powinnam zakończyć F1 .... jednak z racji tego, że w dwa dni z zalecanych 14 ( dokładniej 2 soboty ) nie udało mi się powstrzymać od konsumpcji " tego co zakazane" - proszę o info czy przedłużyć F1 o te 2 nieszczęsne dni, zacząć od początku licząc od soboty żeby były pełne 2 tygodnie, czy też śmiało przejść do F2

pozdrawiam i życzę słońca na ten pochmurny dzień
przejdź na 2 . No, chyba, że masz mega ciągi na węgle, to ewentualnie możesz przedłużyć 1, ale max o kilka dni.
Ale najlepiej wskakuj na 2


tylko pamiętaj o stopniowym wprowadzaniu węgli

Edytowane przez ninaad
Czas edycji: 2009-11-23 o 08:42 Powód: coś mi się przypomniało
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:33   #2949
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
przejdź na 2 . No, chyba, że masz mega ciągi na węgle, to ewentualnie możesz przedłużyć 1, ale max o kilka dni.
Ale najlepiej wskakuj na 2


tylko pamiętaj o stopniowym wprowadzaniu węgli

dzięki śliczne
szczerze mówiąc do węgli mnie jakoś bardzo nie ciągnie jedyne czego mi brakowało w F1 to kukurydzy ( w sałatce ), marchewki, owsianki i czerwonego wina

__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:59   #2950
dittomg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 30
: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam, przygarniecie mnie na plażę?
To już mój 3 dzień, na razie dobrze się czuję.
Na śniadanie miałam omlecik z szynką, później parę orzeszków a na obiad pierś z kurczaka duszona na oliwie z pieczarkami, pomidorem, cebulą i fasolą.
Może być?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Zaczynałam kopenhadzką, zrzuciłam 3 kilogramy i zaczeły się problemy z żołądkiem, no i wskoczyłam na plażę.
dittomg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:42   #2951
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez dittomg Pokaż wiadomość
Witam, przygarniecie mnie na plażę?
To już mój 3 dzień, na razie dobrze się czuję.
Na śniadanie miałam omlecik z szynką przynajmniej z 2 jajek, brak warzyw,
później parę orzeszków a na obiad pierś z kurczaka duszona na oliwie z pieczarkami, pomidorem, cebulą i fasolą.
Może być?
lepiej wrzucaj całodniowe jadłospisy, łatwiej jest takie ocenić

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Zaczynałam kopenhadzką, zrzuciłam 3 kilogramy i zaczeły się problemy z żołądkiem, no i wskoczyłam na plażę.
no bo kopenhaska to bardzo głupia dieta. I bardzo niezdrowa
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 14:15   #2952
dittomg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 30
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Na śniadanie miałam omlecik z szynką, później parę orzeszków a na obiad pierś z kurczaka duszona na oliwie z pieczarkami, pomidorem, cebulą i fasolą.
2 0górki konserwowe jako przekąska i na kolacje sałatka z pomidora, ogórka, cebuli, fety, oliwek i zielonej sałaty
dittomg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 14:25   #2953
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzień dobry
Oj ja po bardzo rozpustnym weekendzie. % i slone przekaski + troche ciasta. Ale dzis powracam na jedyną słuszna drogę

Inesis gratuluje III fazy!!!! Bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
cześć,

Effa pożegnałaś mamę?
Uff, tak w niedzielę

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, zgadzam się w zupełności... I nie obrażam się broń Boże o psychologa Ninaad.
Pomyślę o tym, może pogadam z mamą. Wiem, że to wszystko chore i na pewno coś jest nie w porządku...
Zaburzenia jedzenie to nie tylko anoreksja i bulimia... echh.
Chociaż z dwojga złego to nie wiem co lepsze, przy powyższych przynajmniej nie robiłabym się coraz większym morświnem...

No nieważne.
Dziękuję
Kartoniku tulam mocno. Nie jest dobrze, sama to widzisz...

Cytat:
Napisane przez polapp Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień kuchenny zrobiłam ciasto otrębowe, pieczone orzeszki z cynamonem wszystko ze strony mojewypieki i wspomniane już kopytka by paprak.
Mhmm brzmi pysznie. Co to za pieczone orzeszki???

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Od jutra zaczynam SB i mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie w swoje wrota

Zaczynam od ...60 kg, ostatnie 5 kg przybylo w zastraszajacym tempie co jest niepokojace, a jesli nie wezme sie za siebie(zdrowsze jedzenie) skonczy sie zle.

Mam mega wysoka motywacje wiec mam nadzieje,ze sie uda


jadlospis, ktory ustalilam sobie na jutro:
1. serek wiejski z warzywami i jajem na twardo ( pomidor, ogorek konserwowy, papryka, cebula)
2. salatka warzywna /zamiast majonezu- jogurt z lyzka musztardy/
3. soczewica z cebula, pomidorami, feta ligh t na cieplo z lyzka oliwy
4. salatka z tunczyka, paryki, cebuli, pomidora, jajka, ogorka

moge prosic o sugestie?
nie jem miesa wiec bede starala sie je zastapic ryba (ktora jest miesem, ale z powodow zdrowotnych powinnam ja zaczac jesc- wiec to chyba najlepszy sposob), soczewica i soja.
Na pewno za mało kalorii i brak jednego posilku. Jakies orzechy bym wrzuciła lub pestki.

Cytat:
Napisane przez BjutifulGerl Pokaż wiadomość
ja też od jutra zaczynam bo już patrzeć na te moje opony i fałdy nie mogę... chiałam po prostu ograniczyć jedzenie ale nie umiem wtedy trzymać się w ryzach
jogurt 1,5 % procent można? i w jakiej ilości na dzień?
a ma któraś z Was ekspertek jadłospis rozpisany na 14 dni? taki Wasz jadłospis a nie z książki.... przetestowany przez Was jeśli tak to proszę mi przesłać. będę wdzięczna
Ja miałam taki 14dniowy jadlospis, ale teraz po roku widze w nim i tak duzo bledow. Jednego jestem pewna. Warto przysiasc i taki jadlopsis sobie ulozyc z rzeczy, ktore sie lubi, z przepisami od razu WTedy jest zdecydowanie latwiej. Jogurt najlpeszy jest Zott1%, choc ja jem w sumie Balkanski lekki i naturalny z Lidla 0.2% tluszczu.

Cytat:
Napisane przez dittomg Pokaż wiadomość
Witam, przygarniecie mnie na plażę?
To już mój 3 dzień, na razie dobrze się czuję.
Na śniadanie miałam omlecik z szynką, później parę orzeszków a na obiad pierś z kurczaka duszona na oliwie z pieczarkami, pomidorem, cebulą i fasolą.
Może być?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Zaczynałam kopenhadzką, zrzuciłam 3 kilogramy i zaczeły się problemy z żołądkiem, no i wskoczyłam na plażę.
Witam i zapraszamy Napisz,c o jadlas po calym dniu. Wtedy latwo wychwycic bledy
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 15:08   #2954
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie
Ja po weekendzie poza domem, ale byłam wyjątkowo grzeczna. W zasadzie bez grzeszków specjalnych. Może trochę wina... Za to dziś jestem głodnaaaa zjadłam teraz całą michę sałatki i nie mam dość. Kuszą mnie nalesniki z pieczarkami czuję, że mogłabym sobie kupić i zjeść naraz całe opakowanie. Szczęśliwie dla siebie zapomniałam do pracy pieniędzy i muszę bazować na tym co przyniosłam. Szczęsliwie przyniosłam całkiem sporo i zdrowo. Także przed nagrzeszeniem uratowała mnie dziś nie moja silna wola, a wstrętne zapominalstwo Wracam do domu dopiero po 19 więc może już mi przejdzie ochota na wszystkie tłuste wyroby mączne

Karton, nie wiem jaką masz mamę, ale ja bym poszła do psychologa nie pytajac się mamy o radę. Mamy przeważnie prbują bagatelizowac problemy związane z jedzeniem stwierdzając, że to zwykły brak silnej woli. Moi rodzice na myśl o psychologu zawsze reagowali agresywnie, bo czuli pewnie w głębi duszy, że jesli ich córka nie czuje się dobrze, znaczy że oni nawalili. Poza tym pomyśl od czego zaczęły się Twoje kompulsy. Bo z tego co pisałaś zrozumialam, że sa dopiero od jakiegoś czasu. Jedzenie kompulsywne ma zwykle podłoże psychiczne, więc może wydarzyło się coś co pozostawiło u Ciebie przykry ślad. Znałam sporo bulimiczek i wiele z nich próbowalo zagłuszyć jedzeniem niepokój lub wynagrodzić sobie przykre doświadczenia. Równiez np. przykre doświadczenia zwiazane ze zbyt ostrą dietą i złym mysleniem o sobie. Jeśli Twoje kompulsy działaja trochę podobnie, to myslac o sobie, że jestem zła, gruba, nieatrakcyjna itd, odbierając sobie z tego powodu zycie społeczne, tylko narazasz się na jeszcze więcej przykrych emocji, które mogą się domagac, żeby zagłuszyć je jedzeniem. Oczywiście nie twierdzę, że to Twojprzypadek tak działa, ale niektóre znane mi bulimiczki tak reagowały. Tak czy siak, podłoże prawie na pewno jest psychologiczne i warto udac się z tym do lekarza.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:39   #2955
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam
oto moje karygodne menu

ś.2 jajka sadzone
p.jogurt pitny kawowy
p.3 sztuki (!!!!) batoników musli(takie z biedronki)
3 kanapki z chlebem razowym,wileoziarnistym,o k 1,5 łyżki majonezu zamiast masła,3 plasterki wędliny,3 ogórki kwaszone
smażona drobiowa wątróbka
ok.150 g jogurtu naturalnego z kakao-1 orzech włoski
kawa zbożowa + trochę mleka
później może zjem trochę pomidorówki,ale bez makaronu za to z mięskiem

oczywiście jest mnóstwo błędów
nie wiem jak jutro będzie,nie mam pomysłów ani czasu na to by w pracy jeść...

czy ja dobrze pamiętam czy pisałyście o placuszkach z selera??mogę prosić o linka??czy może jest on na przepisowym?zaraz biorę się za szukanie

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

już znalazłam
jutro zrobię sobie na śniadanie,tyle,że dodam mąki pp i z mniejszej porcji zrobię-mam nadzieję,że mi posmakują bo juz nie mam pomysłów co jeść...w kółko jem to samo;/
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-11-23 o 17:40
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 22:16   #2956
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość

Na pewno za mało kalorii i brak jednego posilku. Jakies orzechy bym wrzuciła lub pestki.

Dodałam pare sztuk migdalow no i zakupilam pestki.

I plan na jutro jest taki:
1. jajecznica z dwoch jajek, pomidora, cebuli, rzodkiewki i szczypiorku
2.zawijas z salaty lodowej z papryka, ogorkiem i feta x 2
3. serek wiejski z jajem,warzywami i pestkami dynni
3. kotlety z soczewicy panierowane w siemieniu lnianym , salatka z pekinskiej z pomidorami, fasolka czerwona,rzodkiewka, cebulka dymka
5. kilka migdalow

Edytowane przez irsin
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:22
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 23:21   #2957
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Sigfa, może nie powiedziałabym, że trwa to niedługo bo pierwszy był po 1,5 miesiąca diety ale jednorazowy i potem udawało mi się wracać na dobrą drogę, tak bez końca to ciągnię się to chyba od powrotu do PL.
Jedno jest pewne, że nigdy w życiu nie zdarzyło mi się to wcześniej - przed dietą. Tzn byłam szczuplutka jak patyczek, zrobiłam się w Hahn trochę bardziej jak kłoda i jak postanowiłam wrócić do normy to pojawiły się kompulsy i coś w stylu "to jest złe? nieeee!!! dajcie mi czekolady, jeszczcze jeszcze jeszcze". nie wiem jak to nazwać, skąd się wzięło i dlateczego nie mogę się wziąść w garść i żyć jak człowiek...
psychicznie i fizycznie bo np jak spać jak się samym wieczorem zje więcej niż człowiek przez cały dzień.

mam głupie myśli - może dobrze byłoby gdyby się okazało, że mam zagrożenie cukrzycy (babcia ją ma) i musiałabym ograniczać cukier i wszystkie świństwa.
znam teorię, mogę przedstawić idealny jadłospis pełen węgli złożonych czy tłuszczy nnkt ale nie działa to na mnie tak jak powinno "aha, no no to jest zdrowe, ale co z tego".

co do mamy to mamy bardzo dobry kontakt (chociaż też zależy od humorów, jesteśmy podobne więc albo są rozmowy o wszystkim, wygłupy albo teksty bez cenzury), i rodzinnie jesteśmy w ogole podatne na takie schorzenia... mama to straszliwy choleryk i dlugo leczyla sie na nerwice (a tu znowu klania sie wujek czy tez dziadek). jak bylam mala. bywalo roznie.
ja np w liceum miałam rok przerwy bo straszliwie zaangazowalam sie w zwiazek (to chyba nawet nie byl zwiazek) na odleglosc a On to taki typ dla ktorego wszystkie kolezanki sa "sliczne, kochane skarby", sie skonczylo i byl psycholog, byly antydepresanty dlugo. dzisiaj to mi sie wydaje smieszne i niezrozumiale (bo o co takie halo) ale wtedy, tak patrzac z perspektywy czasu naprawde bylo mi bardzo zle. brrrr...

jak w wierszu wspaniałego ks Twardowskiego, który w tamtym czasie podsunęła mi mama:

Jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic

pisze, zeby pisac, bo z jakichs powodow nie mam zahamowań.

przepraszam
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2009-11-23 o 23:28
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 07:50   #2958
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

dziś mój ostatni dzień na F1

co prawda nie do końca byłam fair - bo zdarzyło mi się zgrzeszyć - ale kończę ten etap z ubytkiem 3,5 kg

dzisiejsze menu:

6.30 śniadanie : omlet z 2j z łososiem i świeżą bazylią + czerwona herbata
10.00 II śniadanie: jogurt naturalny z cynamonem
13.00 lunch ? sałatka: sałata + pomidor + cukinia + jajko na twardo + grillowany kurczak + oliwki + kapary + oliwa z oliwek z czosnkiem + ziarna sezamu
16.30 obiad: 2 szaszłyki: 1/2 piersi z kurczaka + pieczarki + papryka ( 3 kolory ) + cukinia + cebula
18-20 fitness
20.30 makrela wędzona + zielona herbata

szczerze mówiąc boję się trochę jaka będzie reakcja organizmu na węgle?? kg nie wrócą??
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:39   #2959
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Nie macie wrażenia, że Święta coraz bliżej??? Jakoś tak zaczyna mi pachnnieć... A, że musze zrobić prezent Mikołajkowy dla kumpeli, więc mamm zamiar w tym tygodniu upiec pierniki, żeby do Świąt doszły do siebie
Wczoraj zrobiłam pyszna i sycącą okrutnie pastę do chleba z ciecierzycy i soczewicy - przepis z Kwestii oczywiście, pasta wyśmienita
Więc dziś już zjadłam dwie kromki chleba z pastą + salatla z pomidorow, ogorka, rzodkiewkii z fetą.
Czekaja pistacje, a na obiad sałatka z wedzona grenadierą (nigdy nie wiem, jaki to rodzja - męski czy żeński) i warzywkami + chlebek do tego.
No i dziś w końcu pójdę pobiegać, bo mam kilka dni przerwy przez imprezowy weekend

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dodałam pare sztuk migdalow no i zakupilam pestki.

I plan na jutro jest taki:
1. jajecznica z dwoch jajek, pomidora, cebuli, rzodkiewki i szczypiorku
2.zawijas z salaty lodowej z papryka, ogorkiem i feta x 2 zawijasy to jest to na jedynce
3. serek wiejski z jajem,warzywami i pestkami dynni
3. kotlety z soczewicy panierowane w siemieniu lnianym , salatka z pekinskiej z pomidorami, fasolka czerwona,rzodkiewka, cebulka dymka
5. kilka migdalow
Migdały na koniec dnia to tak średnio, zwłaszcza, że kolacje jemy białkowe. Ja bym zjadła jako pkt 3 kotlety lub migdały, a na koniec dnia serek z jajkiem i warzywami bez pestek dyni (skoro byly migdaly).

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Sigfa, może nie powiedziałabym, że trwa to niedługo bo pierwszy był po 1,5 miesiąca diety ale jednorazowy i potem udawało mi się wracać na dobrą drogę, tak bez końca to ciągnię się to chyba od powrotu do PL.
Jedno jest pewne, że nigdy w życiu nie zdarzyło mi się to wcześniej - przed dietą. Tzn byłam szczuplutka jak patyczek, zrobiłam się w Hahn trochę bardziej jak kłoda i jak postanowiłam wrócić do normy to pojawiły się kompulsy i coś w stylu "to jest złe? nieeee!!! dajcie mi czekolady, jeszczcze jeszcze jeszcze". nie wiem jak to nazwać, skąd się wzięło i dlateczego nie mogę się wziąść w garść i żyć jak człowiek...
psychicznie i fizycznie bo np jak spać jak się samym wieczorem zje więcej niż człowiek przez cały dzień.

mam głupie myśli - może dobrze byłoby gdyby się okazało, że mam zagrożenie cukrzycy (babcia ją ma) i musiałabym ograniczać cukier i wszystkie świństwa.
znam teorię, mogę przedstawić idealny jadłospis pełen węgli złożonych czy tłuszczy nnkt ale nie działa to na mnie tak jak powinno "aha, no no to jest zdrowe, ale co z tego".

co do mamy to mamy bardzo dobry kontakt (chociaż też zależy od humorów, jesteśmy podobne więc albo są rozmowy o wszystkim, wygłupy albo teksty bez cenzury), i rodzinnie jesteśmy w ogole podatne na takie schorzenia... mama to straszliwy choleryk i dlugo leczyla sie na nerwice (a tu znowu klania sie wujek czy tez dziadek). jak bylam mala. bywalo roznie.
ja np w liceum miałam rok przerwy bo straszliwie zaangazowalam sie w zwiazek (to chyba nawet nie byl zwiazek) na odleglosc a On to taki typ dla ktorego wszystkie kolezanki sa "sliczne, kochane skarby", sie skonczylo i byl psycholog, byly antydepresanty dlugo. dzisiaj to mi sie wydaje smieszne i niezrozumiale (bo o co takie halo) ale wtedy, tak patrzac z perspektywy czasu naprawde bylo mi bardzo zle. brrrr...

jak w wierszu wspaniałego ks Twardowskiego, który w tamtym czasie podsunęła mi mama:

Jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic

pisze, zeby pisac, bo z jakichs powodow nie mam zahamowań.

przepraszam
Jak ci lepiej, jak sie wypiszesz, to pisz Kartoniku Martwię się o Ciebie, musisz coś zrobić, bo szkoda życia na takie zadręczanie się. Trzeba znależć wyjście z sytuacji koniecznie!

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
dziś mój ostatni dzień na F1

co prawda nie do końca byłam fair - bo zdarzyło mi się zgrzeszyć - ale kończę ten etap z ubytkiem 3,5 kg gratulacje

dzisiejsze menu:

6.30 śniadanie : omlet z 2j z łososiem i świeżą bazylią + czerwona herbata a warzywka gdzie???
10.00 II śniadanie: jogurt naturalny z cynamonem
13.00 lunch ? sałatka: sałata + pomidor + cukinia + jajko na twardo + grillowany kurczak + oliwki + kapary + oliwa z oliwek z czosnkiem + ziarna sezamu
16.30 obiad: 2 szaszłyki: 1/2 piersi z kurczaka + pieczarki + papryka ( 3 kolory ) + cukinia + cebula
18-20 fitness
20.30 makrela wędzona + zielona herbata

szczerze mówiąc boję się trochę jaka będzie reakcja organizmu na węgle?? kg nie wrócą??
MOże wrócić jakis jeden kg na początku, albo waga stanie na jakis czas, ale spokojnie. Organizm zaakceptuje węgle złożone i dzięki tym węglom ostateczeni zacznie spalać tłuszcz Trzeba cierpliwości
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 14:54   #2960
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Haaalooooo jest tu KTO?????
Co to za podejrzana cisza????
Ja mam lenia dietetycznego... choc jeszcze trzymam sie w ryzach, musze przetrwać
Choć już mi powoli grudzień pachnie pierniczkami i ciasteczkami
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:18   #2961
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

moje dzisiejsze menu:
omlet z 2 jaj+kawałek plasterka sera żółtego+pół pomidora+ wędlina
ptasie mleczko....w ilości???co najmniej jedno pięterko zjadłam...
2 kanapki z chlebem razowym wieloziarnistym z wędliną,pół pomidora,pół ogórka,1 plasterek sera żółtego
gruszka

póki co to tyle,jestem pełna choć ostatni posiłek był przed 15,a ja się czuję jakbym dopiero co zjadła i zła jestem

ochotę mam teraz na ptasie mleczko,ale już nie ma...
nie mam pomysłu na obiadokolację???????????? ?
żenujący jadłospis,z pewnością nie dietowy

za chwilę będzie herbata z miodem i cytryną-ot tak-mam ochotę
nie wiem czy udami się wrócić do wagi-czyli zgubić te 2-3 lub nawet 4 kg-nie mam w pracy czasu na jedzenie doła złapałam,że taka gruba jestem-non stop o tym myślę...nie mam pomysłu na jedynkowe jadłospisy...
straaaszne mam ciągi..wieki takich nie miałam...
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-11-24 o 16:22
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:06   #2962
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

A ja wlasie robie kotlety z soczewicy
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:50   #2963
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Oj ja po bardzo rozpustnym weekendzie. % i slone przekaski + troche ciasta. Ale dzis powracam na jedyną słuszna drogę

Inesis gratuluje III fazy!!!! Bedzie dobrze

wierze ze bedzie ale latwo nie jest

Uff, tak w niedzielę



Kartoniku tulam mocno. Nie jest dobrze, sama to widzisz...


Mhmm brzmi pysznie. Co to za pieczone orzeszki???


Na pewno za mało kalorii i brak jednego posilku. Jakies orzechy bym wrzuciła lub pestki.


Ja miałam taki 14dniowy jadlospis, ale teraz po roku widze w nim i tak duzo bledow. Jednego jestem pewna. Warto przysiasc i taki jadlopsis sobie ulozyc z rzeczy, ktore sie lubi, z przepisami od razu WTedy jest zdecydowanie latwiej. Jogurt najlpeszy jest Zott1%, choc ja jem w sumie Balkanski lekki i naturalny z Lidla 0.2% tluszczu.

zgadzam sie z tym w 100%

Witam i zapraszamy Napisz,c o jadlas po calym dniu. Wtedy latwo wychwycic bledy
karton pisz kochana ile chcesz ja uwielbiam cie czytac swoja droga lubie wiersze ks.Twardowskiego. i przykro mi z powodu tego co przeszlas nie pozwol by jedzenie rzadzilo Twoim zyciem , decydowalo o tobie i twoim samopoczuciu,. dzis powiedzial mi znajomy ze kazdy jest wazniejszy od innych ...cos w tym jest wiec pamietaj ze jestes najwazniejsza nawt jesli tobie sie tak nie wydaje
ktos powie ze to egoizm - a moze wlasnie trzeba byc egoista aby odnalesc siebie. ja sie czuje ostatnio coraz mniej soba przy tz-cie jakbym byla z ojcem a niefacetem, który co chwile krytykuje moje zachowanie obrazajac mnie ze jestm glupia itd itd. za duzo by pisac ... ogólnie za***iste rozdarcie mam , pomieszanie w uczuciach , marzeniach, rzeczywistosci . zagubiona ... a moze za duzo filmów sie naogladalam gdziekobieta czuje sie ta naj

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
dziś mój ostatni dzień na F1

co prawda nie do końca byłam fair - bo zdarzyło mi się zgrzeszyć - ale kończę ten etap z ubytkiem 3,5 kg

dzisiejsze menu:

6.30 śniadanie : omlet z 2j z łososiem i świeżą bazylią + czerwona herbata
10.00 II śniadanie: jogurt naturalny z cynamonem
13.00 lunch ? sałatka: sałata + pomidor + cukinia + jajko na twardo + grillowany kurczak + oliwki + kapary + oliwa z oliwek z czosnkiem + ziarna sezamu
16.30 obiad: 2 szaszłyki: 1/2 piersi z kurczaka + pieczarki + papryka ( 3 kolory ) + cukinia + cebula
18-20 fitness
20.30 makrela wędzona + zielona herbata

szczerze mówiąc boję się trochę jaka będzie reakcja organizmu na węgle?? kg nie wrócą??
gratulacje piekny wynik
Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze menu:
omlet z 2 jaj+kawałek plasterka sera żółtego+pół pomidora+ wędlina
ptasie mleczko....w ilości???co najmniej jedno pięterko zjadłam...
2 kanapki z chlebem razowym wieloziarnistym z wędliną,pół pomidora,pół ogórka,1 plasterek sera żółtego
gruszka

póki co to tyle,jestem pełna choć ostatni posiłek był przed 15,a ja się czuję jakbym dopiero co zjadła i zła jestem

ochotę mam teraz na ptasie mleczko,ale już nie ma...
nie mam pomysłu na obiadokolację???????????? ?
żenujący jadłospis,z pewnością nie dietowy

za chwilę będzie herbata z miodem i cytryną-ot tak-mam ochotę
nie wiem czy udami się wrócić do wagi-czyli zgubić te 2-3 lub nawet 4 kg-nie mam w pracy czasu na jedzenie doła złapałam,że taka gruba jestem-non stop o tym myślę...nie mam pomysłu na jedynkowe jadłospisy...
straaaszne mam ciągi..wieki takich nie miałam...
kurcze wiem ze ciezko sie zebrac ja jestem kilka dni na III i sobie nie moge troche poradzić za duzo tego wsyztskiego nie wiem gdzie jest granica jutro wazenie wiec zobacze. 2 ostatnie dni napady mialam przed snem... ale jak sobie troche o tym pomysle to dochodze do wniosku ze to nie wina diety, wegli a mojego samopoczucia starm sie jesc ale w jeden dzien za malo w drugi za duzo no mam nadzieje ze sie to unormuje i tobie tez tego życze najtrudniej jest zaczac

a teliczek gdzie? i ilonki dawno nie bylo , a paprak pewnie zajeta przygotowaniami do wylotu
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:44   #2964
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

A ja właśnie wróciłam z TBC. Miło tak się zmęczyć.
W pracy miałam dzisiaj multum rzeczy do zrobienia i cały dzień byłam na nogach (nawet nie było kiedy usiąść przy kompie). Potem jeszcze do biblioteki wymienić opasłe tomiska na inne opasłe tomiska. Doczłapałam się do domu ok. 17.30 i zabrałam się za pieczenie biszkoptu (jutro ma przemienić się w pyszny ponczowy tort marcepanowy dla TŻta). No a na 20 na fikołki, w związku z czym:
1. Bolą mnie nogi (i znowu puchną...zobaczymy czy uda się obejść bez leków)
2. Boli kręgosłup
3. Padam na pyszczek
Ale tak poza tym to pozytywne to zmęczenie. Idę spać
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 07:27   #2965
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z TBC. Miło tak się zmęczyć.
W pracy miałam dzisiaj multum rzeczy do zrobienia i cały dzień byłam na nogach (nawet nie było kiedy usiąść przy kompie). Potem jeszcze do biblioteki wymienić opasłe tomiska na inne opasłe tomiska. Doczłapałam się do domu ok. 17.30 i zabrałam się za pieczenie biszkoptu (jutro ma przemienić się w pyszny ponczowy tort marcepanowy dla TŻta). No a na 20 na fikołki, w związku z czym:
1. Bolą mnie nogi (i znowu puchną...zobaczymy czy uda się obejść bez leków)

nie jestem ekspertem ale pomyśl może o zabiegach drenażu limfatycznego - doskonale działa na poprawę mikrokrążenia, i obiegu limfy, działa zbawiennie na obrzęki

2. Boli kręgosłup

może nie do końca poprawnie technicznie wykonujesz ćwiczenia w " parterze" min brzuszki

3. Padam na pyszczek
Ale tak poza tym to pozytywne to zmęczenie. Idę spać

Ja też lubię się solidnie zmęczyć dla mnie najprzyjemniejsze są zajęcia z choreografią

pozdrawiam
i miłego dnia
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 07:50   #2966
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

28 nana dzięki A co do bolącego kręgosłupa, nie jest to "zasługa" ćwiczeń, bo te wiem jak wykonywać, tylko wczorajszego całego dnia na nogach+krzywego kręgosłupa (jutro idę na zajęcia zdrowy kręgosłup, to się trochę porozciągam przynajmniej)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:46   #2967
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Sama siebie rozśmieszyłam. Wczorajsze lenistwo dietetyczne zakończyło się zjedzeniem białego chleba smazonego na oliwie w jajku, bułki maślanej i kilku ciastek... Pomyślałam sobie wieczorem, że jeszcze dziś machnę sobie dzień lenistwa i zjem drozdzowke z budyniem... Jednak rano na samą myśl o białym pieczywie i wypiekach mnie odrzuciło Oj chyba sie przestawiłam na stałe i ciężo byłoby mi wrócić do starych nawyków żywieniowych. W związku z czym dziś owsianka - jednak najbardziej lubie taka bez dodatków solidnie posoloną Później wieśniak i coś do niego, a później sałatka z fetą i dwa jaja do niej A co

Inesis ja tylko Tobie napiszę, że warto coś postanowić, bo życie mamy tylko jedno. Pamiętaj o tymI jezeli uwazasz, ze warto, zawalcz o Was, bo to na razie "tylko" 9 lat, przed Wami byc moze reszta zycia.

Dygotko samo nie minie... Wiec albo zjadamy ptasie mleczko i sie uzalamy, albo coś zmieniamy

No własnie, a gdzie Telik??? Ilonka to już w ogole przepadla
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:30   #2968
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
28 nana dzięki A co do bolącego kręgosłupa, nie jest to "zasługa" ćwiczeń, bo te wiem jak wykonywać, tylko wczorajszego całego dnia na nogach+krzywego kręgosłupa (jutro idę na zajęcia zdrowy kręgosłup, to się trochę porozciągam przynajmniej)

doradziła bym Ci też basen - ale osobiście mam nie najlepsze doświadczenia dermatologiczne z " wielką wanną " ;-)


z innej beczki: dziś przed pracą na targu kupiłam mąkę żytnią - pora upiec chleb ( ps. mam tylko nadzieję mój piekarnik da radę )
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:27   #2969
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
doradziła bym Ci też basen - ale osobiście mam nie najlepsze doświadczenia dermatologiczne z " wielką wanną " ;-)


z innej beczki: dziś przed pracą na targu kupiłam mąkę żytnią - pora upiec chleb ( ps. mam tylko nadzieję mój piekarnik da radę )
Trzymam kciuki za chleb
No i dobrze, ze ktos sie dopisał, bo już się zbierałam, żeby iśc kupić jednak ta drozdzowke w ramach buntu, ze tu taka cisza
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:51   #2970
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny, kasza gryczana wchodzi na 2 fazie?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.