GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 16:29   #2941
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Nie wiem, ciezko mi sie strony laduja, ale to pewnie wina rutera, za slaby jest, ze skypem i gg tez mam problemy
To chyba coś u Ciebie Żmijko w takim razie .

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Kwestia poglądu.
A dlaczego poglądu ?
Przecież,jak mi się wyśni śmierć w rodzinie,to nie mogę temu zapobiec .

Cytat:
To całe szczęście. Najlepiej je wywal.

A przy okazji, skoro mowa o wyrzucaniu kart.... Zauważyłam taką dziwną rzecz-kilku moich znajomych 'bawiło' Tarota, ale po pewnym czasie gdzieś to odłożyli i powiedzieli, że już nie chce im się/lub nie chcą się w to bawić.
Kiedy jednak powiedziałam im, że skoro tak, to niech po prostu je wyrzucą-nie byli w stanie tego zrobić, a argumenty były dla mnie szokujące: a bo ładne karty, a bo kosztowały 60 zł, a to coś innego.
Niektorzy mowią, że mieszając karty Tarota, miesza się jednocześnie własne życie
A ja nie wiem,dlaczego moich nie wyrzuciłam jeszcze.
Chyba dlatego,że ładne i możek iedyś chciałabym sie za nie zabrać.Mam nawet książkę odpowiednią,ale stawianie Tarota to wcale nie taka prosta sprawa .
Silvuś,a Ty masz karty?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:35   #2942
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To chyba coś u Ciebie Żmijko w takim razie .

A dlaczego poglądu ?
Przecież,jak mi się wyśni śmierć w rodzinie,to nie mogę temu zapobiec .


A ja nie wiem,dlaczego moich nie wyrzuciłam jeszcze.
Chyba dlatego,że ładne i możek iedyś chciałabym sie za nie zabrać.Mam nawet książkę odpowiednią,ale stawianie Tarota to wcale nie taka prosta sprawa .
Silvuś,a Ty masz karty?
No wiesz, np. ktoś może chodzić do wróżki po to aby poznać przyszłość i aby spróbowac ją zmienić. Jeśli śni Ci się smierć, można ostzreć daną osobę-może powinna się przebadać, albo nie powinna się wybrać w jakąś podróż, nie wiem, różnie bywa.

No właśnie Fresko, stawianie Tarota nie jest proste, no i jest to też zajęcie bardzo odpowiedzialne. Ja nie mam Tarota. Tylko raz miałam z nimi styczności, kiedy je oglądałam.
Wtedy zauważyłam też coś dziwnego:kiedy wpatrywałam się w daną karte, ona jakby hmm nie wiem jak to opisac, wciagała, obrazek wydawał się nie być tylko obrazkiem, ale to pewnie było już jakieś przewrażliwienie na punkcie tych kart.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:12   #2943
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Wtedy zauważyłam też coś dziwnego:kiedy wpatrywałam się w daną karte, ona jakby hmm nie wiem jak to opisac, wciagała, obrazek wydawał się nie być tylko obrazkiem, ale to pewnie było już jakieś przewrażliwienie na punkcie tych kart.
Musialabym sie przyjrzeć moim kartom -kiedyś ,bo póki co nie mam jakoś ochoty ich wyciągać,jakoś mnie nie ciągnie .
Może też coś takiego zauważę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:02   #2944
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

Tak po prostu dostałaś od niego książki? Dziwne trochę. Mam nadzieję, że nie bawisz się czarną magią, kartami Tarota, wychodzeniem z ciała itd.





No to bardzo ciekawie się zapowiada, ale z tego 9 piętra o bym się tak nie cieszyła. Jest tam jakaś winda?
No gość mnie zaskoczył. Jest wierzący, całe jego badanie oparło się na "dobrych" aurach, "dobrym" potencjale, zaznaczył co można a co jest grzeszne w takich mocach czy cokolwiek to jest. No i rzucił mi książkami. Ojoj... przeglądnęłam jak na razie. Więc już mówię: żadna czarna magia, Tarot mnie nie kręci, chociaż... miałam stawiane karty w podkowę.. wyszło ładnie Wychodzić z ciała bym się bała.. a nóż widelczyk Ethi by nie wróciła. Kijowo by było...


Mieszkanie na 9 pietrze to cud na ziemi Zawsze chciałam więcej schodów, bo kuszą mnie umięśnione nogi. Jest winda. Kumpelka się nią tłukła po bloku, a ja spokojnie schodki

Cytat:
Napisane przez Fresa - Jasnowidzka :P Pokaż wiadomość
Super ,nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło .
A z kim będziesz mieszkać?Z koleżankami?
Mieszkam z przyjaciółką.. powiedz czy to nie świetne

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość


Elittle super ze cos znalazlas i to cos z czego jestes zadowolona

Dziewczyny kurujcie sie i zdrowiejcie
Daj spokój... stresowałam się jak nigdy, już mi oko skakało Teraz ładnie się urządzi (mama już mi garnki spakowała )






Kto tutaj w grinie jeszcze choruje? Taka ładna pogoda... Leczymy się noo
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:07   #2945
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
Mieszkanie na 9 pietrze to cud na ziemi Zawsze chciałam więcej schodów, bo kuszą mnie umięśnione nogi. Jest winda. Kumpelka się nią tłukła po bloku, a ja spokojnie schodki



Mieszkam z przyjaciółką.. powiedz czy to nie świetne




Kto tutaj w grinie jeszcze choruje? Taka ładna pogoda... Leczymy się noo
Ciekawe ile wytrzymasz wchodzenie po schodach .


Świetnie ,lepiej sobie nie mogłaś wymarzyć .



To Ty też chora ?Zdrówka życzę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:38   #2946
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Może też coś takiego zauważę .
No może.

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
No gość mnie zaskoczył. Jest wierzący, całe jego badanie oparło się na "dobrych" aurach, "dobrym" potencjale, zaznaczył co można a co jest grzeszne w takich mocach czy cokolwiek to jest. No i rzucił mi książkami. Ojoj... przeglądnęłam jak na razie. Więc już mówię: żadna czarna magia, Tarot mnie nie kręci, chociaż... miałam stawiane karty w podkowę.. wyszło ładnie Wychodzić z ciała bym się bała.. a nóż widelczyk Ethi by nie wróciła. Kijowo by było...
No to dobrze. Niektórzy praktykują różne dziwne, niebezpieczne rzeczy. Lepiej uważać.

Hmm, czy Ty nazwałaś siebie Ethi?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:54   #2947
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
No może.



No to dobrze. Niektórzy praktykują różne dziwne, niebezpieczne rzeczy. Lepiej uważać.

Hmm, czy Ty nazwałaś siebie Ethi?
No i Silva już się smiej ze mnie
Kiedy mieszkałam w Anglii jakoś dziwnie wypowiadali moje imię i zeszło z czasem na Etha. No i tutaj w PL już różne skrótowce jadą. Oki, czasem czuję się jak szczeniaczek, ale cóż zrobię? Sama się nabijam

A "Silva" od imienia Sywia czy ... jesteś jakaś srebrna?
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 21:38   #2948
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
No i Silva już się smiej ze mnie
Kiedy mieszkałam w Anglii jakoś dziwnie wypowiadali moje imię i zeszło z czasem na Etha. No i tutaj w PL już różne skrótowce jadą. Oki, czasem czuję się jak szczeniaczek, ale cóż zrobię? Sama się nabijam
Nie smieję się z Ciebie. Zdziwiłam się po prostu("o co chodzi?").

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
A "Silva" od imienia Sywia czy ... jesteś jakaś srebrna?
Nie, to nie od imienia i na pewno srebrna nie jestem tzn. tak mi się wydaje.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:49   #2949
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Nie, to nie od imienia i na pewno srebrna nie jestem tzn. tak mi się wydaje.

To co to znaczy? Błagam tylko mi nie mów, że jeśli chcę wiedzieć to mam przeszukać grinowy wątek na wizażu
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 22:12   #2950
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
To co to znaczy? Błagam tylko mi nie mów, że jeśli chcę wiedzieć to mam przeszukać grinowy wątek na wizażu
A Elittle to od czego? Od 'a little'?

Nie, nie musisz przeczesywać całego wątku, zresztą nawet w nim o tym nie pisałam.

Hmm, ten nick 'przywłaszczyłam' sobie kiedyś, wiele lat temu kiedy razem z koleżanką zaczynałyśmy bawić się w internetowe pogawędki. Wtedy też interesowałyśmy się trochę (bardziej ja niż ona) parapsychologią i róznymi przedziwnymi rzeczami, w tym m.in kursem Silvy
Nawet udało nam się zrobić raz przekaz telepatyczny między sobą Ale później zostawiłyśmy to wszystko gdzieś za nami, chyba ze zwykłego strachu przed nieznanym.
W każdym razie wtedy jakoś nasunęła się ta nazwa-co prawda twórca kursu to facet ale nick kończy się na 'a' więc może być też żeńskie.

No i tak już zostało.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:11   #2951
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
A Elittle to od czego? Od 'a little'?

Nie, nie musisz przeczesywać całego wątku, zresztą nawet w nim o tym nie pisałam.

Hmm, ten nick 'przywłaszczyłam' sobie kiedyś, wiele lat temu kiedy razem z koleżanką zaczynałyśmy bawić się w internetowe pogawędki. Wtedy też interesowałyśmy się trochę (bardziej ja niż ona) parapsychologią i róznymi przedziwnymi rzeczami, w tym m.in kursem Silvy
Nawet udało nam się zrobić raz przekaz telepatyczny między sobą Ale później zostawiłyśmy to wszystko gdzieś za nami, chyba ze zwykłego strachu przed nieznanym.
W każdym razie wtedy jakoś nasunęła się ta nazwa-co prawda twórca kursu to facet ale nick kończy się na 'a' więc może być też żeńskie.

No i tak już zostało.
Ciekawa historia .

A Silva,to nazwisko portugalskie ;bardzo często w telenowelach brazylijskich można gdzieś w czołówce przyuważyć.

I nowy -stary avatar widzę .
Podoba mi się .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 17:14   #2952
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ciekawa historia .

A Silva,to nazwisko portugalskie ;bardzo często w telenowelach brazylijskich można gdzieś w czołówce przyuważyć.

I nowy -stary avatar widzę .
Podoba mi się .
No właśnie, jest chyba taka aktorka o nazwisku - Silva.

Tak sobie przeglądałam swoje avatary i uznałam, że za nim się stęskniłam. Fajnie, ze Ci się podoba.

A ja rezygnuję z wyjazdu, niestety nie dam rady jechać. Dzisiaj kupiłam ACC jeszcze, bardzo dobry lek, mam nadzieję, że pomoże, bo zaczyna być coraz gorzej.

Cholerne wirusy, wszyscy chorują, w aptekach jest aż czarno.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:41   #2953
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
A ja rezygnuję z wyjazdu, niestety nie dam rady jechać. Dzisiaj kupiłam ACC jeszcze, bardzo dobry lek, mam nadzieję, że pomoże, bo zaczyna być coraz gorzej.

Cholerne wirusy, wszyscy chorują, w aptekach jest aż czarno.
A ja Ci chciałam życzyć powodzenia na jutrzejszy wyjazd .

Ale rzeczywiście,jeśli nie czujesz sie na siłach i w dodatku czujesz sie coraz gorzej -to lepiej zostań w domu,bo jeszcze bardziej byś się tylko zaprawiła .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:55   #2954
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

No dokładnie, tym bardziej, że za tydzień MUSZĘ być zdrowa.

Słuchajcie, przeglądałam sobie grono i zauważyłam grono pro ana. Z ciekawości weszłam i zobaczcie - http://grono.net/forum/topic/2555623/0/



Nie chcę się nad tym za bardzo rozwodzić , bo temat był powielany wiele razy na wizażu, ale....Dla mnie to jest szok, bo jeszcze takiego czegoś nigdzie nie widziałam.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:57   #2955
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

hmmm to chyba jakas telepatia
wczoraj sobie Silva myslalam od czego masz ten nick,a Wy sobie o tym wczoraj tutaj pisałyscie

co do tarota to raz mialam stawiany, jedno sie sprawdzilo wyjazd za granice, o ktorym nigdy nie myslam, a reszta


Elittle fajnie tak z przyjaciolka mieszkac, a wchodzenie po schodach pewnie szybko Ci sie znudzi

Silva zdrowko, co bys szybko wyzdrowiala
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:16   #2956
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
hmmm to chyba jakas telepatia
wczoraj sobie Silva myslalam od czego masz ten nick,a Wy sobie o tym wczoraj tutaj pisałyscie
Ooo, no proszę jaki zbieg okoliczności-kolejna osoba o nadprzyrodzonych zdolnościach.
A 'Zmijka' skąd się wzięła?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
co do tarota to raz mialam stawiany, jedno sie sprawdzilo wyjazd za granice, o ktorym nigdy nie myslam, a reszta
No widzisz, bo tarot się sprawdza chyba w większości przypadkow o ile jest dobrze stawiany.


Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość

Silva zdrowko, co bys szybko wyzdrowiala
Dzięki. Ja codziennie piję alkohol...w formie nalewki czosnkowej której mam już dosyć W dodatku i tak nie działa.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:29   #2957
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
No dokładnie, tym bardziej, że za tydzień MUSZĘ być zdrowa.
Będziesz,będziesz .

Cytat:
Słuchajcie, przeglądałam sobie grono i zauważyłam grono pro ana. Z ciekawości weszłam i zobaczcie - http://grono.net/forum/topic/2555623/0/



Nie chcę się nad tym za bardzo rozwodzić , bo temat był powielany wiele razy na wizażu, ale....Dla mnie to jest szok, bo jeszcze takiego czegoś nigdzie nie widziałam.
Ciekawe,czy ktoś z Wizażu jest w tym gronie ?

A przed chwilą w Faktach mówili o jakiejś aktorce francuskiej,ma anoreksję-waży 31 kilo i wystąpiła w kampanii przeciw anoreksji-bilboardy .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:10   #2958
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Będziesz,będziesz .
Mam nadzieję.





Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ciekawe,czy ktoś z Wizażu jest w tym gronie ?
Myślę, ze na pewno ktoś jest z pro ana na wizażu, tylko się nie ujawnia, z wiadomych względów. ->




Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A przed chwilą w Faktach mówili o jakiejś aktorce francuskiej,ma anoreksję-waży 31 kilo i wystąpiła w kampanii przeciw anoreksji-bilboardy .
Heh, ale powiem Ci ,że taka akcja jest conajmniej dziwna-anorektyczka przeciw anoreksji, to chyba nie jest dobry przykład. Rozumiem jakby pokazali jej zdjęcia z czasów kiedy była anorektyczką i z czasów kiedy....się wyleczyła-to ok, dobry przykład.

A tak to?Według mnie to zadziała na odwrót raczej, no ale mogę się mylić-oby
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:34   #2959
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Jak nalewka nie pomaga to nie pij,moze jakas inna nalewke wyprobuj


A ja mam bardzo rozwiniete zdolnosci telepatyczne

A nick sie wziol od bluzki na ktorej mialam smoka, ale czesto ludzie mowia ze ja taka zmija, no i czesto sycze

Mam konto na gronie, ale jakos tam nie zagladam , na wizazu nic co propagowaloby anireksje by nie przeszlo, no i dobrze
sama kiedys wygladalam jak anorektyczka, ale nie lubilam jesc, nie dlatego, bo chcialam by chuda, ale dlatego, ze nie lubilam jesc, a jak sie w koncu nauczylam jesc to niezle przytylam
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 13:44   #2960
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Jak nalewka nie pomaga to nie pij,moze jakas inna nalewke wyprobuj
Taaa, na pewno.
Dzisiaj już jej nie piłam


Za to byłam u lekarza i już jestem po jednej tabletce antybiotyku. Przepisała mi aż 2 opakowania.
Dodatkowo: tabletki na gardło, krople na katar, tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe-Gripex, t. osłaniające i t. ułatwiające odkrztuszanie.




Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo rozwiniete zdolnosci telepatyczne
Ooo

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A nick sie wziol od bluzki na ktorej mialam smoka, ale czesto ludzie mowia ze ja taka zmija, no i czesto sycze

Aż taka groźna jesteś?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
sama kiedys wygladalam jak anorektyczka, ale nie lubilam jesc, nie dlatego, bo chcialam by chuda, ale dlatego, ze nie lubilam jesc, a jak sie w koncu nauczylam jesc to niezle przytylam

Uuu, jak mozna nie lubić jeść?-nigdy tego nie zrozumiem. No, ale cóż kazdy jest inny.
No widzisz, polubiłaś jeść i teraz jest ciężko.



BTW Zobaczcie sobie ten krótki filmik -> http://www.youtube.com/watch?v=r7oCD...4519478%2Ehtml

Ale klimat na tym weselu.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2007-09-26 o 14:06
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:57   #2961
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Heh, ale powiem Ci ,że taka akcja jest conajmniej dziwna-anorektyczka przeciw anoreksji, to chyba nie jest dobry przykład. Rozumiem jakby pokazali jej zdjęcia z czasów kiedy była anorektyczką i z czasów kiedy....się wyleczyła-to ok, dobry przykład.

A tak to?Według mnie to zadziała na odwrót raczej, no ale mogę się mylić-oby
Własnie niby,twórca tej reklamy tłumaczył,że ten jej wygląd ma odstarszać potencjalne kandydatki na anorektyczki.A ona naprawdę wygląda koszmarnie.Jeszcze na tym zdjęciu to jej chyba dodali parę kilo w PS-ale,jak ją pokazali 'na żywo' ,to strasznie jest chuda-wszystkie kości jej widać .


Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo rozwiniete zdolnosci telepatyczne

A nick sie wziol od bluzki na ktorej mialam smoka, ale czesto ludzie mowia ze ja taka zmija, no i czesto sycze
Oj ,Zmijko nikt Ci nie uwierzy,że możesz być zmijkowata .Zawsze jesteś grzeczna i spokojna,jeszcze Ciebie nie widziałam w akcji .



Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Za to byłam u lekarza i już jestem po jednej tabletce antybiotyku. Przepisała mi aż 2 opakowania.
Dodatkowo: tabletki na gardło, krople na katar, tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe-Gripex, t. osłaniające i t. ułatwiające odkrztuszanie.

To się nieźle zaprawiłaś ,skoro taką armię tabletek dostałaś .
Zdrowiej Silvuś .


Cytat:

BTW Zobaczcie sobie ten krótki filmik -> http://www.youtube.com/watch?v=r7oCD...4519478%2Ehtml

Ale klimat na tym weselu.
Może być ciekawe ,ale mi się link nie otwiera .
Co tam wyprawiają ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:09   #2962
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zawsze jesteś grzeczna i spokojna,jeszcze Ciebie nie widziałam w akcji .
Kiedyś widziałam posty Pani Żmijkowatej i nie były takie grzeczne raczej . Tylko nie pamiętam w którym watku.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To się nieźle zaprawiłaś ,skoro taką armię tabletek dostałaś .
Zdrowiej Silvuś .
No staram się, staram.

Echh, no chyba tak, skoro mi od razu 2 opakowania dała. Nienawidzę być chora. Tak sobie myślę, czy może na bańki nie postawić-szybciej wyzdrowieję, ale wtedy zajrzę tu dopiero najwcześniej pojutrze, bo po bańkach trzeva leżeć Ale chyba tak zrobię...





Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Może być ciekawe ,ale mi się link nie otwiera .
Co tam wyprawiają ?
Łeee, no musi się otwierać, mi się otwiera. Właśnie najlepiej jakbyś sama zobaczyła, bo tak to wiesz...już inaczej. Spróbuję znaleźć inną stronę z tym filmikiem.


Edit: http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4519478.html

Spróbuj z tym linkiem.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:28   #2963
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam posty Pani Żmijkowatej i nie były takie grzeczne raczej . Tylko nie pamiętam w którym watku.
Serio ,aż trudno uwierzyć,zawsze myślałam,że Żmijka taka grzeczna,a tu proszę .


Cytat:
Echh, no chyba tak, skoro mi od razu 2 opakowania dała. Nienawidzę być chora. Tak sobie myślę, czy może na bańki nie postawić-szybciej wyzdrowieję, ale wtedy zajrzę tu dopiero najwcześniej pojutrze, bo po bańkach trzeva leżeć Ale chyba tak zrobię...
Jeśli myślisz,że bańki pomogą,to może je postaw w takim razie .
Ja nigdy nie miałam bańek,wiec nie wiem za bardzo na czym to polega-słyszałam tylko co i owo na ich temat .


Cytat:

Łeee, no musi się otwierać, mi się otwiera. Właśnie najlepiej jakbyś sama zobaczyła, bo tak to wiesz...już inaczej. Spróbuję znaleźć inną stronę z tym filmikiem.


Edit: http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4519478.html

Spróbuj z tym linkiem.
Jej ,też nie dizała .
Brakuje mi jakiejś wtyczki .
Jak TŻet będzie miał kiedyś chwilkę,to mu powiem,żeby luknął o co chodzi .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:02   #2964
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Serio ,aż trudno uwierzyć,zawsze myślałam,że Żmijka taka grzeczna,a tu proszę .
Cicha woda.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli myślisz,że bańki pomogą,to może je postaw w takim razie .
Ja nigdy nie miałam bańek,wiec nie wiem za bardzo na czym to polega-słyszałam tylko co i owo na ich temat .
Wiele razy mi pomogły. Mam takie szklane-te mniej bezpieczne na ogień Za to ciągną niemiłosiernie. Natomiast te na zimno są zupełnie beznadziejne wg mnie, w każdym razie nie ma co ich porównywać z tymi szklanymi.

Polecam bańki.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jej ,też nie dizała .
Brakuje mi jakiejś wtyczki .
Jak TŻet będzie miał kiedyś chwilkę,to mu powiem,żeby luknął o co chodzi .
No tak, a masz Mozillę?Ja mam Mozillę i wszystko ładnie śmiga, dziwne. To może zanim przyjdzie Twój man spróbuj otworzyć filmik normalnie w Explorerze?


Fresuś, pewnie chodziło Ci o tą reklamę?

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4344


Rzeczywiście straszny widok. W ogóle nie podoba mi się ta reklama.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:31   #2965
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

Wiele razy mi pomogły. Mam takie szklane-te mniej bezpieczne na ogień Za to ciągną niemiłosiernie. Natomiast te na zimno są zupełnie beznadziejne wg mnie, w każdym razie nie ma co ich porównywać z tymi szklanymi.

Polecam bańki.
Możek iedyś kupię i postawię sobie .
Tylko,jak mnie nic nie boli,to chyba bez sensu ?
Na jakie choroby w ogóle sie je stawia?



Cytat:
No tak, a masz Mozillę?Ja mam Mozillę i wszystko ładnie śmiga, dziwne. To może zanim przyjdzie Twój man spróbuj otworzyć filmik normalnie w Explorerze?
Właśnie ja mam nakładkę na Explorera-Maxthona :/ i nie działa .

Cytat:
Fresuś, pewnie chodziło Ci o tą reklamę?

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4344


Rzeczywiście straszny widok. W ogóle nie podoba mi się ta reklama.
Tak,tak-to dokładnie ta reklama .
ale ta kobieta strasznie wygląda .
W telewizji pokazali bilboard,gdzie siedziała tyłem i był czarno-biały;zupełnie nie oddawał tego,co zdjęcie z kozaczka.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 17:15   #2966
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Taaa, na pewno.
Dzisiaj już jej nie piłam


Za to byłam u lekarza i już jestem po jednej tabletce antybiotyku. Przepisała mi aż 2 opakowania.
Dodatkowo: tabletki na gardło, krople na katar, tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe-Gripex, t. osłaniające i t. ułatwiające odkrztuszanie.
Az dwa opakowana to musisz byc niezle chora
Cytat:
Aż taka groźna jesteś?

Uuu, jak mozna nie lubić jeść?-nigdy tego nie zrozumiem. No, ale cóż kazdy jest inny.
No widzisz, polubiłaś jeść i teraz jest ciężko.
Groźna to ja czasem jestem

A co do jedzenia to pamietam, ze bardzo chcialam troszke przytyc i wciskalam w siebie jedzenie no i jakos przytylam. Mam 180 kiedys wazylam nawet 57, a teraz mam 73
Cytat:

BTW Zobaczcie sobie ten krótki filmik -> http://www.youtube.com/watch?v=r7oCD...4519478%2Ehtml

Ale klimat na tym weselu.

widac przy kazdej muzyce mozna sie bawic





Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Oj ,Zmijko nikt Ci nie uwierzy,że możesz być zmijkowata .Zawsze jesteś grzeczna i spokojna,jeszcze Ciebie nie widziałam w akcji .
Pozory myla

Cytat:
Zdrowiej Silvuś .

i jeszcze raz zdrowko



Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam posty Pani Żmijkowatej i nie były takie grzeczne raczej . Tylko nie pamiętam w którym watku.

to ja ta Pani

Cytat:

Echh, no chyba tak, skoro mi od razu 2 opakowania dała. Nienawidzę być chora. Tak sobie myślę, czy może na bańki nie postawić-szybciej wyzdrowieję, ale wtedy zajrzę tu dopiero najwcześniej pojutrze, bo po bańkach trzeva leżeć Ale chyba tak zrobię...
Banki fajna sprawa, raz mialam stawiane jak miala 11 lat i mialam zapalenie pluc



Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Serio ,aż trudno uwierzyć,zawsze myślałam,że Żmijka taka grzeczna,a tu proszę .

to nadal o mnie



Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość




Fresuś, pewnie chodziło Ci o tą reklamę?

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4344


Rzeczywiście straszny widok. W ogóle nie podoba mi się ta reklama.



jejku straszna i smutna zarazem ta reklama
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:06   #2967
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Własnie niby,twórca tej reklamy tłumaczył,że ten jej wygląd ma odstarszać potencjalne kandydatki na anorektyczki.A ona naprawdę wygląda koszmarnie.Jeszcze na tym zdjęciu to jej chyba dodali parę kilo w PS-ale,jak ją pokazali 'na żywo' ,to strasznie jest chuda-wszystkie kości jej widać .
Smutne.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zdrowiej Silvuś .
Cytat:
Napisane przez Zmijka

i jeszcze raz zdrowko

Dzięki dziewczyny.



Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Możek iedyś kupię i postawię sobie .
Tylko,jak mnie nic nie boli,to chyba bez sensu ?
Na jakie choroby w ogóle sie je stawia?
Ojj na przeróżne, nawet stosuje się je jako akupunkturę. Generalnie na przeziębienia, na bóle, tylko trzeba uważać na okolice oczu, serca, na te delikatne. Ja miałam stawiane zawsze na plecach.



Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Az dwa opakowana to musisz byc niezle chora



Cytat:
Napisane przez Zmijka
Groźna to ja czasem jestem
Jak to pozory mylą.

Cytat:
Napisane przez Zmijka
A co do jedzenia to pamietam, ze bardzo chcialam troszke przytyc i wciskalam w siebie jedzenie no i jakos przytylam. Mam 180 kiedys wazylam nawet 57, a teraz mam 73
No to jesteś w normie.


Cytat:
Napisane przez Zmijka

widac przy kazdej muzyce mozna sie bawic
Dokładnie.





Cytat:
Napisane przez Zmijka
to ja ta Pani

to nadal o mnie

No, a o kim


Cytat:
Napisane przez Zmijka
Banki fajna sprawa, raz mialam stawiane jak miala 11 lat i mialam zapalenie pluc

Uuu, no to się wtedy nieźle nabawiłaś.


Chciałam się pożegnać z Wami na dwa dni , bo właśnie lecę do łóżka.



Byeeee
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:15   #2968
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

Ojj na przeróżne, nawet stosuje się je jako akupunkturę. Generalnie na przeziębienia, na bóle, tylko trzeba uważać na okolice oczu, serca, na te delikatne. Ja miałam stawiane zawsze na plecach.
to na twarz tez mozna ja myslalam ze tylko na plecy

Cytat:
Jak to pozory mylą.

Cytat:

No to jesteś w normie.
ale fajnie bylo byc troszke ponizej normy
Cytat:

No, a o kim
a to ciekawe, kiedy i gdzei to bylo


Cytat:

Uuu, no to się wtedy nieźle nabawiłaś.
miesiac lezenia w lozku i maxymalna temp 40 stopni, do dzis to pamietam

Cytat:
Chciałam się pożegnać z Wami na dwa dni , bo właśnie lecę do łóżka.



Byeeee
smutno bedzie bez Ciebie, ale lepiej zebys sie wykurowala


wiec kolejny raz i wracaj do nas szybko zdrowa
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:41   #2969
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Ojj na przeróżne, nawet stosuje się je jako akupunkturę. Generalnie na przeziębienia, na bóle, tylko trzeba uważać na okolice oczu, serca, na te delikatne. Ja miałam stawiane zawsze na plecach.
Własnie słyszałam,żen a plecach,a o innych zastosowaniach nie wiedziałam .


Cytat:

Chciałam się pożegnać z Wami na dwa dni , bo właśnie lecę do łóżka.



Byeeee
Silvuś,już pewnie w łóżeczku leżysz .

Kuruj się,kuruj i wróć do nas ,jak się wykurujesz .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:55   #2970
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: GREEN CLUB - Pogaduchy przy zielonej herbacie :)

Jestem. Wróciłam ze spotkania z moją klasą. Jestem pod tak wielkim wrażeniem (jeszcze teraz), ze nie wiem co bym miała Wam napisac o tym spotkaniu czy tez o nich samych. Było super. Wspomnienia, rozważania, przeprosiny, wybaczanie... Wszystko to sprawiło, że wydawało nam się, że nie było tych 32 lat. Znaleźliśmy ze soba wspólne tematy dawne i aktualne. Nie myslałam, że są mi wszyscy tak bardzo bliscy. Myslimy o nastepnym spotkaniu, ale nie wiadomo kiedy sie uda zebrac prawie wszystkich w jednym terminie. Ech... było fajnie.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.