Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 17:57   #2941
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Najlepiej ściągnąć na dysk paczkę z wszystkim, co mamy na fb. Ustawienia -> ogólne -> i na dole pod ustawieniami Pobierz kopię swoich danych z Facebooka. Oprócz zdjęć, postów, itp. są tam też wiadomości i wtedy łatwo dotrzeć do tej pierwszej.
Kiedyś gdzieś na jakimś forum przeczytałam, że ktoś pobrał kopię swoich danych i były tam też usunięte wcześniej ze skrzynki na fb wiadomości, prawda to, że w ten sposób można je odzyskać? bo przy usuwaniu pisze, że wiadomości zostaną trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać..
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:14   #2942
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

A wiecie może jak ustawić zdjęcie profilowe, żebym widziała je tylko ja i, żeby nie pojawiło się ani na chwilę w aktualnościach, że je zmieniłam?
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:46   #2943
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
A wiecie może jak ustawić zdjęcie profilowe, żebym widziała je tylko ja i, żeby nie pojawiło się ani na chwilę w aktualnościach, że je zmieniłam?
Wrzuć zdjęcie z ustawieniem "tylko ja" a później zmień je na profilowe
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:54   #2944
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

pytanie: zdjecie na panpage dajmy na to klub dodana fotka z imprezy- dwie osoby to udostepniaja u siebie na tablicy- jesli klub usunie zdjecie to one automatycznie znikaja tez z profili osob?

nowa wersja Fb tez mi sie nie widzi
2 pytanie to kolezanka oznaczyla mnie na zdjeciu przyjelam oznaczenie ale zdjecie nie wyswietla sie u mnie na tablicy( osi czasu) o co chodzi?
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2014-04-01 o 13:00
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:00   #2945
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Kiedyś gdzieś na jakimś forum przeczytałam, że ktoś pobrał kopię swoich danych i były tam też usunięte wcześniej ze skrzynki na fb wiadomości, prawda to, że w ten sposób można je odzyskać? bo przy usuwaniu pisze, że wiadomości zostaną trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać..
Sciągnęłam kopięswoich danych tylko po to, żeby to sprawdzić Tak więc u mnie nie ma wiadomości wcześniej usuniętych. Są tylko te, które aktualnie mam w skrzynce na fejsie.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:14   #2946
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Sciągnęłam kopięswoich danych tylko po to, żeby to sprawdzić Tak więc u mnie nie ma wiadomości wcześniej usuniętych. Są tylko te, które aktualnie mam w skrzynce na fejsie.
dziękuję za info i się ciesze, że nie ma tam tych wiadomości, bo usuwając swoje, chciałam, żeby na zawsze zniknęły w otchłani fb ;]
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:15   #2947
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

z tego co wiem niestety nie, zgodnie z zasadą co raz wpadnie do internetu już z stamtąd nie wyjdzie
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 17:37   #2948
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
z tego co wiem niestety nie, zgodnie z zasadą co raz wpadnie do internetu już z stamtąd nie wyjdzie
Mogłabym prosić o rozwinięcie bo nie wiem, czy chodzi o to, że nie da się odzyskać usuniętych wiadomości, czy że nie da się całkiem usunąć czegoś, co raz trafiło do internetu?
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:21   #2949
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o rozwinięcie bo nie wiem, czy chodzi o to, że nie da się odzyskać usuniętych wiadomości, czy że nie da się całkiem usunąć czegoś, co raz trafiło do internetu?
Prawdopodobnie chodzi o to, że fakt, że my nie mamy dostępu do usuniętych wiadomości, nie znaczy, że one nie istnieją Może gdzieś tam facebook chomikuje wszystko w swoich bazach Ale co tam.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:49   #2950
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

ano tak pewnie o to chodziło, no najważniejsze, że nam, szarym ludziom nie da się ich odzyskać ;]

a mam jeszcze jedno pytanie, otóż w informacjach nie mam podanych żadnych informacji i jak to zrobić, żeby jak inni wchodzą u mnie w tą opcje informacje, żeby nie wyświetlały im się tam te pytania..np. zapytaj o miasto rodzinne, tylko, żeby było tam po prostu pusto.

Edytowane przez Jodi _
Czas edycji: 2014-03-31 o 21:56
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:51   #2951
rebel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 85
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Hej!

Mam problem z FB w telefonie..nie wiem dlaczego, ale ostatnio nie wyswietlaja mi sie zdjecia..tj jesli dodam fotke z telefonu to jest ok, dodalam jednak wczoraj zdjecia z laptopa i pojawia mi sie puste zdjecie z taka strzalka jakby o.o nie wiem o co chodzi..ma ktos podobny problem?
rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 12:48   #2952
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

jesli nikt nie zna odp na moje poprtzednie pytania... to teraz mam nowe
Jesli ktos ma Smartfona i dodaje na tablicy posta w jakims miejscu nowym
( pokazuje sie post ze osoba X jest w miejscowosci albo nie wiem restauracji) prawda?
jak dodalam kiedys posta z domu z kompa ze gdzies tam z kol jestem( pojawil sie ze byłam) to normalne? nie da sie z kompa dodac posta ze sie gdzies( miejscowosc, kraj, restauracja) wlasnie jest na tablicy?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:33   #2953
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
jesli nikt nie zna odp na moje poprtzednie pytania... to teraz mam nowe
Jesli ktos ma Smartfona i dodaje na tablicy posta w jakims miejscu nowym
( pokazuje sie post ze osoba X jest w miejscowosci albo nie wiem restauracji) prawda?
jak dodalam kiedys posta z domu z kompa ze gdzies tam z kol jestem( pojawil sie ze byłam) to normalne? nie da sie z kompa dodac posta ze sie gdzies( miejscowosc, kraj, restauracja) wlasnie jest na tablicy?
Nie rozumiem pytania, bo strasznie namieszalas, mowisz, ze z komputera dodalas i sie pojawilo, ze bylas, a potem sie pytasz czy tak sie da

Niezaleznie od tego czy korzystasz z konputera czy z telefonu mozesz dodac lokalizacje. To wszystko jest przy dodawaniu posta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:52   #2954
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Nie rozumiem pytania, bo strasznie namieszalas, mowisz, ze z komputera dodalas i sie pojawilo, ze bylas, a potem sie pytasz czy tak sie da
tak pytalam czy da się dodac post ale nie ze byłam gdzieś tam, tylko ze Jestem( tak jak osoby dodaja ze Smartfona na tablice notke i u nich jest ze jest własnie.osoba X jest w...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 12:37   #2955
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
tak pytalam czy da się dodac post ale nie ze byłam gdzieś tam, tylko ze Jestem( tak jak osoby dodaja ze Smartfona na tablice notke i u nich jest ze jest własnie.osoba X jest w...
Chyba samej formy zameldowania się nie ma
Teraz patrzę u siebie i jest opcja "Gdzie jesteś?" ale to chyba po prostu dodaje lokalizację do posta.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 12:53   #2956
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jak masz właczongo GPS'a w telefonie, to dodaje lokalizacje automatycznie do posta, ale chyba nie zawsze to działa.

Mits hello
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:56   #2957
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Mam pytanie, czy da się po przeczytaniu wiadomości w jakiś sposób usunąć informację, że została przeczytana?
Bo wiem, że ogólnie są wtyczki do usuwania tego powiadomienia. Ale Miałam taką sytuację, że wysłałam wiadomość, po jakimś tam czasie [kilka h] napisane było, że 'wyświetlono o godzinie xxx', następnego dnia ta informacja zniknęła, tak jakby wiadomość dalej była nieodczytana.
I ciekawi mnie czy to błąd fb, czy odbiorca zrobił jakąś sztuczkę?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:49   #2958
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy da się po przeczytaniu wiadomości w jakiś sposób usunąć informację, że została przeczytana?
Bo wiem, że ogólnie są wtyczki do usuwania tego powiadomienia. Ale Miałam taką sytuację, że wysłałam wiadomość, po jakimś tam czasie [kilka h] napisane było, że 'wyświetlono o godzinie xxx', następnego dnia ta informacja zniknęła, tak jakby wiadomość dalej była nieodczytana.
I ciekawi mnie czy to błąd fb, czy odbiorca zrobił jakąś sztuczkę?
Ja też tak czasem mam, czasem to znika, ale potem się pojawia, i miałam tak u wielu osób, więc wątpię, czy nagle wszyscy postanowili kombinować z jakimiś sztuczkami
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:16   #2959
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Zostałam oznaczona na zdjęciu, widać je na mojej tablicy, jednak gdy wejdzie się w "zdjęcia na których jesteś" to zdjęcie się nie wyświetla. Ktoś wie co zrobić, żeby było tam widoczne?
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 10:16   #2960
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja też tak czasem mam, czasem to znika, ale potem się pojawia, i miałam tak u wielu osób, więc wątpię, czy nagle wszyscy postanowili kombinować z jakimiś sztuczkami
A nie wiesz może, czy takie coś oznacza, że ktoś przeczytał, czy że nie przeczytał? [nie wiem, może pytałaś tych znajomych czy coś?]
Bo zapytałam pewną osobę o coś istotnego i powiedzmy, że zignorowanie pytania jest dla mnie jasną odpowiedzią, która wiele mi wyjaśni, więc teraz kombinuję, czy to ten ktoś mnie olewa, czy po prostu jeszcze nie zajrzał
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 16:05   #2961
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Zostałam oznaczona na zdjęciu, widać je na mojej tablicy, jednak gdy wejdzie się w "zdjęcia na których jesteś" to zdjęcie się nie wyświetla. Ktoś wie co zrobić, żeby było tam widoczne?
Możliwe, że jesteś oznaczona w statusie, w którym dodano zdjęcie. Jest taka opcja. Nie jesteś oznaczona tym kwadracikiem na zdjęciu tylko w statusie: XX z: YY
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 17:27   #2962
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A nie wiesz może, czy takie coś oznacza, że ktoś przeczytał, czy że nie przeczytał? [nie wiem, może pytałaś tych znajomych czy coś?]
Bo zapytałam pewną osobę o coś istotnego i powiedzmy, że zignorowanie pytania jest dla mnie jasną odpowiedzią, która wiele mi wyjaśni, więc teraz kombinuję, czy to ten ktoś mnie olewa, czy po prostu jeszcze nie zajrzał
Ja tak czasem mam, że widzę po czasie wiadomość od kogoś, którą niby odczytałam tego i tego dnia, a wcale tak nie było.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:40   #2963
201605131805
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 172
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy da się po przeczytaniu wiadomości w jakiś sposób usunąć informację, że została przeczytana?
Bo wiem, że ogólnie są wtyczki do usuwania tego powiadomienia. Ale Miałam taką sytuację, że wysłałam wiadomość, po jakimś tam czasie [kilka h] napisane było, że 'wyświetlono o godzinie xxx', następnego dnia ta informacja zniknęła, tak jakby wiadomość dalej była nieodczytana.
I ciekawi mnie czy to błąd fb, czy odbiorca zrobił jakąś sztuczkę?
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A nie wiesz może, czy takie coś oznacza, że ktoś przeczytał, czy że nie przeczytał? [nie wiem, może pytałaś tych znajomych czy coś?]
Bo zapytałam pewną osobę o coś istotnego i powiedzmy, że zignorowanie pytania jest dla mnie jasną odpowiedzią, która wiele mi wyjaśni, więc teraz kombinuję, czy to ten ktoś mnie olewa, czy po prostu jeszcze nie zajrzał
Sprawdziłam to kiedyś. Jeśli ktoś usunie wiadomość ze swojej skrzynki, to informacja o przeczytaniu jej znika u drugiej strony. Czyli ten ktoś przeczytał, co napisałaś.
201605131805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:31   #2964
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 124
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Od wczoraj na dole zdjęcia profilowego pokazuje mi się napis "Zmień zdjęcie profilowe". Zmieniłam a napis nie zniknął. Mam zdjęcie portretowe i wygląda to paskudnie. Wiecie może jak pozbyć się tego napisu?
__________________
Książki 2024: 10

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:57   #2965
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Od wczoraj na dole zdjęcia profilowego pokazuje mi się napis "Zmień zdjęcie profilowe". Zmieniłam a napis nie zniknął. Mam zdjęcie portretowe i wygląda to paskudnie. Wiecie może jak pozbyć się tego napisu?
A ten napis to nie aby link do zmiany? Tak jak pod każdym postem masz "edytuj" itd?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:24   #2966
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Links Pokaż wiadomość
Sprawdziłam to kiedyś. Jeśli ktoś usunie wiadomość ze swojej skrzynki, to informacja o przeczytaniu jej znika u drugiej strony. Czyli ten ktoś przeczytał, co napisałaś.
Dzięki bardzo za informację, w takim razie wiem już wszystko
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:57   #2967
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Od wczoraj na dole zdjęcia profilowego pokazuje mi się napis "Zmień zdjęcie profilowe". Zmieniłam a napis nie zniknął. Mam zdjęcie portretowe i wygląda to paskudnie. Wiecie może jak pozbyć się tego napisu?
Też tak mam i tak jak pisze summerisgone, to jest zwykły link, żeby zmienić zdjęcie, inni jak wejdą na Twój profil to nie widzą tego napisu.

Znajomy codziennie wysyła mi zaproszenie do polubienia jego fanpejdża, da się to zablokować? Bo są opcje blokady zaproszeń do gier i na wydarzenia, ale co do polubienia strony to nigdzie nie widzę...
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:55   #2968
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 124
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
A ten napis to nie aby link do zmiany? Tak jak pod każdym postem masz "edytuj" itd?
Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Też tak mam i tak jak pisze summerisgone, to jest zwykły link, żeby zmienić zdjęcie, inni jak wejdą na Twój profil to nie widzą tego napisu.

Znajomy codziennie wysyła mi zaproszenie do polubienia jego fanpejdża, da się to zablokować? Bo są opcje blokady zaproszeń do gier i na wydarzenia, ale co do polubienia strony to nigdzie nie widzę...
Dzięki
__________________
Książki 2024: 10

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:56   #2969
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Czy jak kogos zablokowałam na czacie to ta osoba widzi kiedy byłam ostatnio dost ? w sensie kolo mojego im i nazwiska wyswietla sie to info np 1 min itd ?

I na odwrót jesli ktos mnie zablokował czy taka info tez mi sie pojawi ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 22:02   #2970
LifeMyDreams
Raczkowanie
 
Avatar LifeMyDreams
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 111
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dlaczego u siebie na czacie widze osobe jako niedostepna z informacja ze byla niby dost 15 min temu, a u kolezanki ta osoba jest dostepna ? zostalam przez nia zablokowana czy co ? dodam ze logowalysmy sie z tego samego komputera :/
__________________
Kazda droga zaczyna sie od małego kroczku...




LifeMyDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.