gdzie znajdę w Krakowie? - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 13:28   #2941
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Kupię gdzieś masło shea w kostce? Takie w niewywindowanej cenie, na wypróbowanie i żeby to było masło shea a nie coś innego
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 13:40   #2942
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez hanayome Pokaż wiadomość
Kupię gdzieś masło shea w kostce? Takie w niewywindowanej cenie, na wypróbowanie i żeby to było masło shea a nie coś innego
http://arsetnatura.pl/index.php?k28,masla
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 14:06   #2943
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie , ale to strasznie daleko ode mnie Zna ktoś coś gdzieś bliżej centrum na przykład? A najchętniej to bliżej nowej huty, bo to tam na co dzień się kręcę, a jestem wyjątkowo niezmotoryzowana i bardzo gubliwa (tak, to słowo doskonale mnie opisuje...)
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:46   #2944
iwoisme
Raczkowanie
 
Avatar iwoisme
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez hanayome Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie , ale to strasznie daleko ode mnie Zna ktoś coś gdzieś bliżej centrum na przykład? A najchętniej to bliżej nowej huty, bo to tam na co dzień się kręcę, a jestem wyjątkowo niezmotoryzowana i bardzo gubliwa (tak, to słowo doskonale mnie opisuje...)
Na pewno są w Mydlarni u Franciszka, jest ona w M1 i w kilku innych miejscach, na ich stronie są adresy sklepów
__________________
"Nauczyłem się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł."
Gabriel Garcia Marquez
iwoisme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:35   #2945
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez iwoisme Pokaż wiadomość
Na pewno są w Mydlarni u Franciszka, jest ona w M1 i w kilku innych miejscach, na ich stronie są adresy sklepów
Dziękuję, sprawdzę, M1 jak najbardziej mi pasuje. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego tam jest, dziękuję
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:50   #2946
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Kochane, doradźcie mi, gdzie warto pójść na kurs tańca w Krakowie? Z TŻtem poszukujemy kursu, nie małżeńskiego czy pod wesele, ale takiego zwykłego dla par. Coś na studencką kieszeń Zobowiązałam się znaleźć już kilka miesięcy temu i już mnie nagli, bo nie znalazłam nic - w google sam spam albo firmy, które już dawno nie istnieją, a znajomi raczej nieroztańczeni, więc nie ma kto polecić... Będę bardzo dźwięczna za wasze polecenia Najlepiej w okolicach Czyżyn/Nowej Huty, ale dla dobrego kursu w rozsądnej cenie jesteśmy w stanie przejechać i pół Krakowa
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:17   #2947
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

[1=1567a8b4b76e6b6b1a91e1e f1e7de07d3f6cc549_5d5340f 228f13;45707901]Kochane, doradźcie mi, gdzie warto pójść na kurs tańca w Krakowie? Z TŻtem poszukujemy kursu, nie małżeńskiego czy pod wesele, ale takiego zwykłego dla par. Coś na studencką kieszeń Zobowiązałam się znaleźć już kilka miesięcy temu i już mnie nagli, bo nie znalazłam nic - w google sam spam albo firmy, które już dawno nie istnieją, a znajomi raczej nieroztańczeni, więc nie ma kto polecić... Będę bardzo dźwięczna za wasze polecenia Najlepiej w okolicach Czyżyn/Nowej Huty, ale dla dobrego kursu w rozsądnej cenie jesteśmy w stanie przejechać i pół Krakowa [/QUOTE]

Osobiście polecam Akademię Tańca na Topolowej ale nie u takiej pulchniejszej babki, tylko u takiej z czarnymi włosami. Byliśmy na kilku kursach i było w porządku
Natomiast nie idź do Wydziału Tańca! Nawiedzona kobieta, bo chwila zmiany, zajęcia zamiast o 20, zaczynały się np. 20.40...jedyne, co było w porządku, to zajęcia prowadzone przez Andrzeja, to był zdjae się pierwszy taniec. Ale wobec ciągłych zmian nigdy nie masz gwarancji, że faktycznie zajęcia będą z tą osobą, z którą byś chciała.

Możecie polecić jakieś miejsce, gdzie kupię niedrogi a dobry sportowy stanik?
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 08:44   #2948
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

[1=1567a8b4b76e6b6b1a91e1e f1e7de07d3f6cc549_5d5340f 228f13;45707901]Kochane, doradźcie mi, gdzie warto pójść na kurs tańca w Krakowie? Z TŻtem poszukujemy kursu, nie małżeńskiego czy pod wesele, ale takiego zwykłego dla par. Coś na studencką kieszeń Zobowiązałam się znaleźć już kilka miesięcy temu i już mnie nagli, bo nie znalazłam nic - w google sam spam albo firmy, które już dawno nie istnieją, a znajomi raczej nieroztańczeni, więc nie ma kto polecić... Będę bardzo dźwięczna za wasze polecenia Najlepiej w okolicach Czyżyn/Nowej Huty, ale dla dobrego kursu w rozsądnej cenie jesteśmy w stanie przejechać i pół Krakowa [/QUOTE]

Albo wspomniana Topolowa, albo Skalski Dance Studio - my tam się będziemy uczyć

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez linnnea Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś miejsce, gdzie kupię niedrogi a dobry sportowy stanik?
Ebay

Serio,serio. Mam Shock Absorbera, mega porządny i BARDZO go polecam, ale w sklepach w PL kosztował w tym czasie ok. 220zł, a na ebayu z przesyłką zapłaciłam 100zł.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:45   #2949
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Polecicie jakiegoś dobrego ginekologa przyjmującego na nfz? Chodzi mi głównie o przepisanie tabletek
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:12   #2950
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Albo wspomniana Topolowa, albo Skalski Dance Studio - my tam się będziemy uczyć

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------



Ebay

Serio,serio. Mam Shock Absorbera, mega porządny i BARDZO go polecam, ale w sklepach w PL kosztował w tym czasie ok. 220zł, a na ebayu z przesyłką zapłaciłam 100zł.
Kurczę, a jak z rozmiarami? Trochę się boję tak kupować bez mierzenia.




A co do ginekologa- BARDZO polecam dr Masior, przyjmuje w Kov-medzie, czuję się jakbym chodziła do kosmetyczki przyjmuje i na NFZ, i prywatnie.
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 11:32   #2951
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Szukam filatelisty, który wyceni mi znaczki.
Zna ktoś kogoś takiego?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 17:38   #2952
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez linnnea Pokaż wiadomość
Osobiście polecam Akademię Tańca na Topolowej ale nie u takiej pulchniejszej babki, tylko u takiej z czarnymi włosami. Byliśmy na kilku kursach i było w porządku
Natomiast nie idź do Wydziału Tańca! Nawiedzona kobieta, bo chwila zmiany, zajęcia zamiast o 20, zaczynały się np. 20.40...jedyne, co było w porządku, to zajęcia prowadzone przez Andrzeja, to był zdjae się pierwszy taniec. Ale wobec ciągłych zmian nigdy nie masz gwarancji, że faktycznie zajęcia będą z tą osobą, z którą byś chciała.

Możecie polecić jakieś miejsce, gdzie kupię niedrogi a dobry sportowy stanik?
Tk Maxx
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 20:25   #2953
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Dziewczyny nie widziała któraś z was w jakims sklepie kurtki krotkiej, czarnej WOSKOWANEJ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 21:54   #2954
fifao
Raczkowanie
 
Avatar fifao
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 250
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Gdzie znajdę paletkę do brwi z essence?
__________________

fifao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 07:12   #2955
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez linnnea Pokaż wiadomość
Kurczę, a jak z rozmiarami? Trochę się boję tak kupować bez mierzenia.

A co do ginekologa- BARDZO polecam dr Masior, przyjmuje w Kov-medzie, czuję się jakbym chodziła do kosmetyczki przyjmuje i na NFZ, i prywatnie.
Jak masz dobrze dobrany rozmiar stanika obecnie, to będzie ok, ew. o jedną miskę większy zamów.

Co do dr Masior, to jeśli chodzi o samo wypisanie tabletek to raczej nie jest dobry wybór: dłuuuugie kolejki, trzeba polować na wolne terminy na necie/przez telefon, umawiasz się na 11, wchodzisz o 12.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 08:10   #2956
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Jak masz dobrze dobrany rozmiar stanika obecnie, to będzie ok, ew. o jedną miskę większy zamów.

Co do dr Masior, to jeśli chodzi o samo wypisanie tabletek to raczej nie jest dobry wybór: dłuuuugie kolejki, trzeba polować na wolne terminy na necie/przez telefon, umawiasz się na 11, wchodzisz o 12.

Chyba dobrze, dobierała mi braffiterka chyba zaryzykuję w takim razie.

Nie chodziłam jeszcze do ginekologa, który przyjmowałby punktualnie (ani do żadnego lekarza na NFZ)..a długie kolejki to moim zdaniem dowód, że pani dr jest dobra pewnie, że jak komuś się bardzo śpieszy, to jest w trochę gorszej sytuacji, ale zawsze można pójść teraz do jakiegoś innego, a w międzyczasie zaklepać sobie termin na czerwiec bo na maj już chyba nie ma
ps. poza tym, jak się jest pacjentką pani dr, to panie z rejestracji są przychylniejsze. Miałam sytuację, że dr kazała mi się zarejestrować za 3 tyg, a terminy były za 3 miesiące- wystarczyło,że powiedziałam, że dr kazała
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 08:16   #2957
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Szukam filatelisty, który wyceni mi znaczki.
Zna ktoś kogoś takiego?
Na placu Szczepańskim kiedyś był, ale nie wiem czy wciąż jest tam ten punkt.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 08:18   #2958
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na placu Szczepańskim kiedyś był, ale nie wiem czy wciąż jest tam ten punkt.
Sprawdze
Ale gdyby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje to chętnie przyjmę

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:12   #2959
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez linnnea Pokaż wiadomość
Chyba dobrze, dobierała mi braffiterka chyba zaryzykuję w takim razie.

Nie chodziłam jeszcze do ginekologa, który przyjmowałby punktualnie (ani do żadnego lekarza na NFZ)..a długie kolejki to moim zdaniem dowód, że pani dr jest dobra pewnie, że jak komuś się bardzo śpieszy, to jest w trochę gorszej sytuacji, ale zawsze można pójść teraz do jakiegoś innego, a w międzyczasie zaklepać sobie termin na czerwiec bo na maj już chyba nie ma
ps. poza tym, jak się jest pacjentką pani dr, to panie z rejestracji są przychylniejsze. Miałam sytuację, że dr kazała mi się zarejestrować za 3 tyg, a terminy były za 3 miesiące- wystarczyło,że powiedziałam, że dr kazała
Co do punktualności, wielu lekarzy przyjmuje punktualnie
Również dr Masior, ale prywatnie

Ja napisałam tego posta w kontekście wymagań: jeżeli chce tylko receptę na tabletki, to IMO szkoda czasu na czekanie w kolejkach
Nie chodziło mi o to, że jest niedobra, bo też do niej chodzę.

Co do ostatniego, to nie żadna przychylność pań z rejestracji przecież
Tylko jak lekarz się każe zapisać w konkretnym terminie, to zawsze zapisują, bo wiedzą, że widocznie pacjentka ma kontrolę/musi byc w danym dniu cyklu/jest w ciąży i ma przewidziane badania itd.
Tak jest wszędzie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 12:13   #2960
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez fifao Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę paletkę do brwi z essence?
Widziałam w Naturze.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:30   #2961
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs tańca towarzyskiego - Kraków

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Co do punktualności, wielu lekarzy przyjmuje punktualnie
Również dr Masior, ale prywatnie

Ja napisałam tego posta w kontekście wymagań: jeżeli chce tylko receptę na tabletki, to IMO szkoda czasu na czekanie w kolejkach
Nie chodziło mi o to, że jest niedobra, bo też do niej chodzę.

Co do ostatniego, to nie żadna przychylność pań z rejestracji przecież
Tylko jak lekarz się każe zapisać w konkretnym terminie, to zawsze zapisują, bo wiedzą, że widocznie pacjentka ma kontrolę/musi byc w danym dniu cyklu/jest w ciąży i ma przewidziane badania itd.
Tak jest wszędzie.
Przyznaję, że nie wiedziałam chyba nie miałam szczęścia do ginekologów do tej pory
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:01   #2962
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Gdzie w Krakowie wyczyszcze kurtkę skórzaną w rozsadnej cenie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:22   #2963
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Dziękuję za odpowiedzi dotyczące ginekologów
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:23   #2964
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Dziewczyny z innego wątku przysłały mnie tutaj
Bardzo potrzebuję pomocy, bo chcę zorganizować w maju 18 w Krakowie na jakieś 30 osób, tylko zupełnie nie wiem gdzie Myślałam tylko o wynajęciu jakiejś małej sali czy coś, żeby jedzenie i alkohol wziąć własne, ewentualnie zarezerwować trochę miejsca w jakimś klubie/pubie. Coś podpowiecie? Nie chcę wydać majątku, ale jednak dobrze się bawić
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:49   #2965
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Polecam C-2 Południe na osiedlu Górali. Nie wiem na ile osób można tam zrobić coś maksymalnie [to nie duża kawiarnia], ale ma fajny klimat i bardzo sympatyczną obsługę. Byłam tam na kilku imprezach zamkniętych i świetnie się bawiłam.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:11   #2966
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez annterina
Dziewczyny z innego wątku przysłały mnie tutaj
Bardzo potrzebuję pomocy, bo chcę zorganizować w maju 18 w Krakowie na jakieś 30 osób, tylko zupełnie nie wiem gdzie Myślałam tylko o wynajęciu jakiejś małej sali czy coś, żeby jedzenie i alkohol wziąć własne, ewentualnie zarezerwować trochę miejsca w jakimś klubie/pubie. Coś podpowiecie? Nie chcę wydać majątku, ale jednak dobrze się bawić
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Polecam C-2 Południe na osiedlu Górali. Nie wiem na ile osób można tam zrobić coś maksymalnie [to nie duża kawiarnia], ale ma fajny klimat i bardzo sympatyczną obsługę. Byłam tam na kilku imprezach zamkniętych i świetnie się bawiłam.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
W C-2 do organizacji osiemnastek obsługa pod chodzi raczej niechętnie (nie mówię, że tego nie da się załatwić, da się, ale... no ). Generalnie świetne miejsce, żeby posiedzieć klimatyczne i przyjemne, ale zmieści się tam maksymalnie 30 osób i to już bez możliwości potańczenia (bardzo mała salka). Także świetne miejsce, żeby przyjść, posiedzieć, właściciel to super człowiek i warto z nim pogadać, bo facet miał MNÓSTWO przygód i przeżył naprawdę wiele. I można tam spotkać sporo osób ze środowiska harcerskiego NH

Ja byłam na osiemnastce w Rabona Pub przy opolskiej estakadzie, ul. Św. Andrzej Boboli 5. Koleżanki robiły we trzy, nie mam pojęcia ile płaciły. Było ok 30 osób, wszyscy się zmieścili. Okolica generalnie mało ciekawa, ale w środku dość przyjemnie, duże stoły, osobna salka do tańczenia, myślę, że warto sprawdzić lokalizację.
__________________
Włosy: 58 cm ----> dążymy do: 7o cm
Mała lakieromaniaczka
Po maturze zrobię wszystko!
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:26   #2967
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Fakt, racja. Nie zarejestrowałam, że o 18-nastkę chodzi

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:31   #2968
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Dziękuję

A wiecie może czy gdzieś w Krakowie są jakieś domki letniskowe, które mogłabym wynająć tak na dwa dni na taką imprezę? Jeśli moje pytanie jest niedorzeczne to przepraszam, od niedawna tu mieszkam
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 22:51   #2969
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

Domków nie kojarze. Czasami ogrodki dzialkowe wynajmują świetlicę. Kiedyś na 100% można było wynająć taka świetlicę z zapleczem kuchennym na działkach na os. Na Stoku w Nowej Hucie, ale sala - dwie w sumie specyficzne. Trzeba podjechac i zobaczyć. Ja tam miałam swoją 18-tle ale to było nascie lat temu

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:35   #2970
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: gdzie znajdę w Krakowie?

poszukuję fotografa, który tanio i szybko (najlepiej żebym mogła od razu odebrać) zrobi mi zdjęcie do dokumentu. i żeby była opcja wywołania małej ilości sztuk, bo w takim wymiarze i tak mi się do niczego nie przyda - potrzebuję jednego. najlepiej w centrum albo Podgórze, Kurdwanów.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-20 20:00:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.