Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 15:10   #2941
colourful_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Witajcie dziewczyny. Mam taki problem :
Wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy petting i pięścił mnie tam oralnie. Po przyjściu do domu skapnęłam się że mam nieznaczne ilości krwi na bieliźnie. Dzisiaj tylko lekko brązowe upławy. Jestem w drugim tygodniu trzeciego swojego opakowania Yasminelle i żadnej tabletki nie pominęłam. Powiedzcie mi.. To krwawienie może być efektem właśnie tabsów czy podrażnienia? Powiem że pierwszy raz coś takiego się zdarzyło..
colourful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:11   #2942
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Jak się bierze tabletki to plamienie może wystąpić - powinni o tym pisać w ulotce.
Może to tez być wina zbyt intensywnych pieszczot nie masz się o co martwić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:22   #2943
colourful_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

dzięki visionAM !!
colourful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:14   #2944
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Dziewczyny!

Zapomniałam wczoraj przyjąć tabletki (wieczór 20.00, 3 tydzień)
Więc z paniki rano wziełam ta zapomnianą. Póxniej wyczytałam, że jeśli chce zachować działanie antykoncepcyjne powinnam juz tej tabletki nie brać i zrobic 7 dniową przerwę- na to już za późno.
Albo przyjąć zapomnianą tabletke jak najszybciej i nie robić w tym miesiącu przerwy 7dniowej, zaczac brac nastepne opakowanie odrazu. Ale ja tak nie chce, nie chce plamienia itd. Czy moge normalnie zrobić przerwe? Wtedy pewnie nie będe zabezpieczona, ale przez ile czasu???
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:44   #2945
jagoodka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Witam dziewczyny...
Mam takie pytanie. Przyjmuje lek Cilest codziennie o godzinie 21.30. Wczoraj wziełam tabletke o stałej porze (była to 2 tabletka z blistra) jednak około godziny 24 zwymiotowałam. Nie wziełam dodatkowej tabletki w ciągu 12 godzin z powodu utrzymujących się wymiotów. W zwiazku z tym mam pytanie czy jeśli dzisiaj przyjme tabletkę o stałej porze i przez kolejne 7 dni będe stosowała dodatkowe metody antykoncepcji skuteczność będzie zachowana?
Proszę o szybką pomoc!!
jagoodka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 06:50   #2946
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Ja też mam problem, biorę tabletki Mercilon od maja, wczoraj powinnam wziąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, niestety zapomniałam i wzięłam ją dopiero dziś rano (minęło 16 godzin), niestety nie mam ulotki i tylko chciałam się upewnić czy dobrze pamiętam, teraz przez tydzień stosować dodatkową metodę antykoncepcji, tak? I dziś wziąć kolejną tabletkę o normalnej porze?
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 09:57   #2947
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Ja też mam problem, biorę tabletki Mercilon od maja, wczoraj powinnam wziąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, niestety zapomniałam i wzięłam ją dopiero dziś rano (minęło 16 godzin), niestety nie mam ulotki i tylko chciałam się upewnić czy dobrze pamiętam, teraz przez tydzień stosować dodatkową metodę antykoncepcji, tak? I dziś wziąć kolejną tabletkę o normalnej porze?
tak.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:19   #2948
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Jeszcze na dodatek wymiotowałam dziś :/ tabletkę wzięłam o 15, wymiotowałam około19... czy muszę wziąć teraz kolejną?
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:05   #2949
aagataa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Prosze o rade, mianowicie wczoraj zapomnialam wziac tabletki byl ostatni dzien drugiego tygodnia minelo troche ponad 12 godzin gdy ja przyjelam i byl to juz pierwszy dzien 3go tygodnia. co zrobic w takiej sytuacji? czy moge normalnie dalej przyjmowac tabletki w takiej sytuacji?
aagataa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:16   #2950
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

przyjmuj tabletki i przeczytaj ulotkę!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:41   #2951
aagataa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Czyli mam rozumieć ze zadnych zakolocen w dzialaniu tabletek nie powinnoo byc w tym wypadku? W sumie byl to 2 tydzien tyle ze ostatni dzien
aagataa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 16:02   #2952
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

drugi tydzień, wiec bierz tak jak jest w ulotce)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:12   #2953
aagataa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Wielkie dzieki za rade
aagataa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 15:18   #2954
nikczemna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Mam pytanie Regularnie biorę tabletki Yaz, ale zapomniałam przedwczorajszej(środa), czyli 23<ech, ta sesja -_->. Postąpiłam zgodnie z instrukcją - wzięłam ją od razu po przypomnieniu sobie -czyli wczoraj, z opóźnieniem kilku godzin względem przepisowych 12, razem z nową - 24.
I: wg instrukcji, powinnam ominąć 4 białe i w ten sposób 'ominąć okres'. Jednak niespecjalnie mi się to uśmiecha, bo fizycznie czuję, że powinnam go już mieć niedługo(tzn. zwykle sobota/niedziela).
Dlatego chciałam się zapytać, czy aby zachować ochronę antykoncepcyjną muszę je ominąć? Czy mogłabym wziąć te 4 białe a potem w sumie te 6 różowych, które występują po nich<6 akurat będą walentynki i wtedy będzie pierwsza okazja, żeby się widzieć z chłopakiem>? Bo o ile dobrze pamiętam, to 'ochrona antykoncepcyjna' tabletek działa od 1 wziętej z opakowania i później działają, jeśli będą dalej brane regularnie Sama już nie wiem, a jeśli mam kupić opakowanie, to ponieważ jestem już po 24 tabletce różowej, dzisiaj musiałabym pójść na polowanie do apteki po nowe ;/
EDIT:
Już je mam... teoretycznie ok. 23.00 powinnam wziąć tabletkę - tylko nie wiem - różową, czy białą? :/

Edytowane przez nikczemna
Czas edycji: 2010-02-05 o 17:04
nikczemna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:30   #2955
Niewierna
Raczkowanie
 
Avatar Niewierna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: szafa
Wiadomości: 189
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, zgubiłam tabletki, tabletki a biegunka - zbiorczy

Dziewczyny drogie i ja mam problem. Oczywiście przez moją własna głupotę, sklerozę i zapominalstwo. Tabletki biorę od półtora roku i nie zdarzyło mi się nigdy zapomnieć o tabletce. A tym razem po 7 dniowej przerwie miałam wziąć tabletkę w poniedziałek i zapomniałam! Koło czternastej będąc w toalecie zobaczyłam plamienie i się mi spomniało, że nie wzięłam tabletki! Oczywiście zaraz ją wzięłam. Tylko nadal mam ten taki brązowawy śluz, którego nie miałam nigdy.
I zastanawiam się ile się to plamienie może się utrzymać?
Wiem, że przez następne 7 dni mam stosować dodatkowe zabezpieczenie. Ale jak liczyć te 7 dni? Do poniedziałku czy do wtorku włącznie? A może jednak stosować prezerwatywę dłużej niż przez te 7 dni?


Nie sądziłam, że kiedyś zrobię taką głupotę A miałam pojechać na cudowne ferie, zrelaksować się, odpocząć
__________________
Zarezerwowany dla mnie. Pachnący tylko mną. Nie szuka innej.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200808313538.html

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120602060120.html


PS. zaczynam chudnąć!
Jest: 53,5 kg
Marzę o 48 kg

Edytowane przez Niewierna
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:40 Powód: pomyłka
Niewierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 02:02   #2956
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witam,kochane prosze o porade w pn powinnam zaczac nowe opakowanie pigulek jednak cos pokrecilam i wzielam we wtorek,zorientowalam sie o tym dzis...czyli w czwarek ..w czasie przerwy niewspolzylam , sex uprawialam dzis rano bez zabezpieczenia..wiem ze ryzyko ciazy jest duze wiec teraz mam pytanie czy odstwic tabletki czy poprostu zabezpieczac sie a test zrobic pozniej??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 05:35   #2957
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Witam. Zapomniałam wziąć jednej Tabletki Yasminelle w 3 tyg ( nastepnego dnia wzielam dwie) czy jezeli zamiast tygodnia przerwy zacznę nowy blister to krwawienie powinno wystąpić pod koniec blistra czy później ten tydzien przerwy robie normalnie?? prosze o odpowiedz
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 07:57   #2958
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Witam. Zapomniałam wziąć jednej Tabletki Yasminelle w 3 tyg ( nastepnego dnia wzielam dwie) czy jezeli zamiast tygodnia przerwy zacznę nowy blister to krwawienie powinno wystąpić pod koniec blistra czy później ten tydzien przerwy robie normalnie?? prosze o odpowiedz
Bierzesz tak : 21+ 21+7 i potem już normalnie. Krwawienie wystąpi w czasie 7 dniowej przerwy, którą zrobisz po łączeniu 2 opakowań.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:51   #2959
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
witam,kochane prosze o porade w pn powinnam zaczac nowe opakowanie pigulek jednak cos pokrecilam i wzielam we wtorek,zorientowalam sie o tym dzis...czyli w czwarek ..w czasie przerwy niewspolzylam , sex uprawialam dzis rano bez zabezpieczenia..wiem ze ryzyko ciazy jest duze wiec teraz mam pytanie czy odstwic tabletki czy poprostu zabezpieczac sie a test zrobic pozniej??
bierz tabletki dalej, a w przerwie, przed rozpoczęciem nowego opakowania - zrób test
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 10:22   #2960
arkak
Raczkowanie
 
Avatar arkak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 110
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Witam! Mam pytanie, jeśli 8 dnia przjmowania tabletek wmiotowałam (w ciągu 2 h) i nie przjełam kolejnej, więc wiem, że działanie tabletek jest zmniejszone, ale czy tak jak jest napisane w ulotce (nie wiem cz prostu dobrze zrozumiałam) wstarczy, że przez 7 dni będe dodatkowo się zabezpieczać? Czy powinnam już to dodatkowe zabezpieczenie stosować do nastepnego miesiąca (okresu)
Z gór dziękuje
__________________
Żyj chwilą!!!
arkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 11:06   #2961
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez arkak Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie, jeśli 8 dnia przjmowania tabletek wmiotowałam (w ciągu 2 h) i nie przjełam kolejnej, więc wiem, że działanie tabletek jest zmniejszone, ale czy tak jak jest napisane w ulotce (nie wiem cz prostu dobrze zrozumiałam) wstarczy, że przez 7 dni będe dodatkowo się zabezpieczać? Czy powinnam już to dodatkowe zabezpieczenie stosować do nastepnego miesiąca (okresu)
Z gór dziękuje
7 dni
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:41   #2962
201604250953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Dziewczyny wzięłam dzisiaj o jedną tabletkę za dużo-zorientowałam się, że powinnam dziś już zacząć brać placebo, ale wzięłam jeszcze aktywną (zawirowania z zapasowym blistrem itp, sama nie wiem, jak to się stało). Na dodatek widziałam się dziś z chłopakiem, no i cóż, "stało się".

Pytanie: czy to, że wzięłam o jedną tabletkę za dużo dzisiaj, ma jakiś wpływ na ogólną skuteczność? Czy mogę normalnie od jutra brać placebo? Czy lepiej już połączyć opakowania?
201604250953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:57   #2963
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez sobotta Pokaż wiadomość
Dziewczyny wzięłam dzisiaj o jedną tabletkę za dużo-zorientowałam się, że powinnam dziś już zacząć brać placebo, ale wzięłam jeszcze aktywną (zawirowania z zapasowym blistrem itp, sama nie wiem, jak to się stało). Na dodatek widziałam się dziś z chłopakiem, no i cóż, "stało się".

Pytanie: czy to, że wzięłam o jedną tabletkę za dużo dzisiaj, ma jakiś wpływ na ogólną skuteczność? Czy mogę normalnie od jutra brać placebo? Czy lepiej już połączyć opakowania?
oczywiscie ze nie ma zadnego wplywu. bierz od jutra normalnie placebo.

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-02-12 o 21:58 Powód: dodanie cytatu
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:41   #2964
201604250953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Czyli normalnie od dziś placebo i to nie ma znaczenia, że przy tej nadliczbowej tabletce doszlo do stosunku? Nie będzie żadnych "konsewkencji"?
201604250953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:10   #2965
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

nie, nie bedzie. ewentualnie krwawienie pewnie dostaniesz dzien pozniej niz zwykle.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:46   #2966
201604250953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
nie, nie bedzie. ewentualnie krwawienie pewnie dostaniesz dzien pozniej niz zwykle.

Dzięki za odp
201604250953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:21   #2967
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Witam.
Mam pewien problem
Niecały miesiąc temu odbyłam stosunek ze swoim TŻ. Tabletki biorę późnym wieczorem i akurat tego dnia zapomniałam.
Była to pierwsza tabletka drugiego tygodnia blistra.
Krwawienie z odstawienia dostałam normalne. Jednak martwią mnie objawy, które ostatnio mnie męczą, tzn. mdłości, ból piersi przy ucisku (w lewej o wiele mocniejszy niz ten w prawej... ) i to na zewnątrz piersi. Brodawka jest zupełnie bezbolesna...
Czy mogłam zajść w ciążę?
(Zapomnianą tabletkę przyjęłam po ok 16 godzinach.)

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

jest ktoś, kto mógłby się wypowiedzieć na ten temat?
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:43   #2968
devojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

AmyL! Jeżeli w pierwszym tygodniu blistra brałaś tabletki o stałej godzinie to nie ma możliwości żebyś była w ciąży (no chyba, że znajdziesz się w tym pechowym 0,01- 0,02 % przypadków które zachodzą w ciążę mimo brania tabletek ). W drugim tygodniu w przypadku pominięcia jednej tabletki należy ją przyjąć tak szybko jak jest to możliwe (nawet jeżeli oznacza to przyjęcie 2-ch tabletek na raz) i można się kochać bez dodatkowego zabezpieczenia. Mimo wszystko z Twoimi objawami zgłosiłabym się do lekarza, bo mogą one świadczyć o innych zaburzeniach. Pozdrawiam!
devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:58   #2969
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

dziewczyny mam pytanie jeżeli wzięłam dwa opakowania yasminelle pod rząd ( ze wzgledu na zapomniana tabletke w tyg 3 czyli zamiast okresu bez tabletek zaczelam nowe opakowanie) czyli 21+21+7 to mam pytanie czy ochrona przed ciaza zostala zmniejszona czy nie?? prosze o odpowiedz bo w ulotce pisze ze jezeli zrobilam tak jak zalecaja to nie jest zmniejszona ale wole sie upewnic dzieki za odpowiedz
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:54   #2970
weridianka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

kto mi poradzi?
mam podobny problem...w sobote wzięłam jak zawsze tabletke o 20.30, potem bylam na imprezie...wymiotowałam około 2 w nocy, wymiotowałam tez nastepnego dnia wiec nastepną tabletke wzielam w niedziele o 20.30 jak kazdego dnia...myslicie ze mogłam zajsc w ciaze? czy tabletka sie juz wchłonela? nie minelo przeciez duzo czasu
weridianka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.